Trójskok K
1. 11.92 1 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00-11-07 U18 ZP Poznań (1) 2017-06-10 +1.4 II
2. 11.89 0 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-06 +1.2 II
3. 11.88 3 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00-09-15 U18 MZ Warszawa (M) 2017-08-06 +0.7 II
4. 11.77 4 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00-07-27 U18 ZP Warszawa (M) 2017-08-06 +1.9 II
5. 11.61 5 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01-01-27 U18 ZP Warszawa (M) 2017-08-06 +0.3 II LDK!
6. 11.40 2 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00-09-04 U18 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 +2.0 III
7. 11.35 6 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01-09-30 U18 PK Warszawa (M) 2017-08-06 +0.8 III
8. 11.33 7 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00-12-11 U18 KP Warszawa (M) 2017-08-06 +1.1 III
9. 11.32 8 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00-10-12 U18 WP Warszawa (M) 2017-08-06 +1.9 III
10. 11.20 3 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 01-11-03 U18 LD Łódź (1) 2017-05-13 +0.1 III LDK!
11. 11.17 6 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 U18 MA Kraków (M) 2017-06-24 -0.9 III
12. 11.16 7 e1 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00-03-17 U18 PM Warszawa (M) 2017-08-05 +0.2 III
13. 11.14 4 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01-04-19 U18 LD Łódź (1) 2017-05-28 +0.2 III
14. 11.13 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01-02-11 U18 LU Biała Podlaska (1) 2017-05-13 +0.7 III
15. 11.12 0 e2 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00-01-17 U18 KP Warszawa (M) 2017-08-05 +0.8 III
16. 11.06 1 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01-11-11 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-09-03 +0.2 III
17. 11.02 2 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00-04-05 U18 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 +1.3 III
18. 10.99 2 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01-01-04 U18 DS Sosnowiec (1) 2017-06-11 0.0 III
19. 10.98 3 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00-10-29 U18 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 +1.9 III
20. 10.94 7 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 00-04-06 U18 WP Łódź (1) 2017-06-24 +1.6 III
21. 10.88 5 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 U18 LB Poznań (1) 2017-06-10 +2.0 III
22. 10.85 2 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00-04-19 U18 ZP Białogard (1) 2017-06-17 +1.3 III
23. 10.84 7 e2 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00-10-11 U18 LD Warszawa (M) 2017-08-05 +1.0 III
24. 10.83 6 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01-09-21 U18 WP Poznań (1) 2017-06-10 +0.8 III
25. 10.77 4 SZCZĘSNA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 01-02-26 U18 MZ Aleksandrów Łódzki (1) 2017-06-28 -0.9 III
26. 10.73 2 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01-11-06 U18 DS Wrocław (1) 2017-06-04 +0.3 IV
27. 10.67 9 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00-04-17 U18 WP Łódź (1) 2017-06-24 +0.9 IV
28. 10.59 13 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00-12-20 U18 WP Łódź (1) 2017-06-24 +0.5 IV LDK!
29. 10.58 8 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00-08-31 U18 LD Kutno (M) 2017-06-11 +0.9 IV
30. 10.53 2 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01-06-09 U18 DS Opole (1) 2017-06-17 +1.9 IV LDK!
31. 10.47 FUCHS Anita SS MKS Parasol Wrocław 01-08-01 U18 DS Sosnowiec (1) 2017-06-11 +0.6 IV
32. 10.45 5 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 00-01-16 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-06 +0.2 IV
33. 10.45 5 GARCZAREK Magdalena SS MKS Parasol Wrocław 01-07-22 U18 DS Wrocław (1) 2017-06-24 +1.9 IV
34. 10.41 3 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-09-12 U18 OP Opole (1) 2017-06-17 +1.7 IV
35. 10.38 7 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01-01-03 U18 WP Wrocław (1) 2017-05-21 +1.4 IV
36. 10.33 15 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOS Płomień Sosnowiec) 01-06-06 U18 SL Łódź (1) 2017-06-24 +1.6 IV
37. 10.22 6 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOS Płomień Sosnowiec) 01-05-20 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 +0.7 IV
38. 10.14 5 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00-02-22 U18 LU Biała Podlaska (1) 2017-06-24 +1.2 -- LDK!
39. 10.10 4 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-16 U18 OP Opole (1) 2017-06-17 +1.4 --
40. 10.08 BEMBNISTA Zofia UKS Wyspiański Szubin 01-07-15 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 +1.8 --
41. 10.04 9 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOS Płomień Sosnowiec) 00-07-11 U18 SL Aleksandrów Łódzki (1) 2017-06-28 0.0 --
42. 10.02 4 KOWALSKA Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra 01-07-10 U18 LB Wrocław (1) 2017-06-04 0.0 --
43. 10.01 1 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01-07-07 U18 LD Łódź (1) 2017-09-23 -0.2 --
44. 9.63 11 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00-03-01 U18 LU Piła (1) 2017-06-04 +0.9 --
45. 9.51 5 KRUKOWSKA Karolina UKS Siódemka Ostrołęka 01-02-19 U18 MZ Płońsk (1) 2017-05-28 +1.7 --
46. 9.50 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 00-08-14 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 +1.0 --
47. 9.31 4 f2 NIŻYŃSKA Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01-03-20 U18 LB Zielona Góra (1) 2017-05-25 -0.2 --
48. 9.30 6 f2 BEMBNISTA Antonina UKS Wyspiański Szubin 01-07-15 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 +2.0 --
49. 9.27 4 WASIELEWSKA Alicja MKS Osa Zgorzelec 01-05-23 U18 DS Wrocław (1) 2017-05-06 +0.5 --
50. 9.04 3 KOZAREWICZ Weronika UKB Szubin (UKS Szubin) 00-01-01 U18 KP Toruń (1) 2017-05-20 +0.8 --
Trójskok K z wiatrem
1. 11.97 1 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00-08-10 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-06 +2.3
2. 11.47 3 e2 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00-01-17 U18 KP Warszawa (M) 2017-08-05 +2.5
3. 11.43 1 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01-02-11 U18 LU Biała Podlaska (1) 2017-05-13 +2.1
4. 11.26 3 e1 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01-04-19 U18 LD Warszawa (M) 2017-08-05 +3.1
5. 11.20 5 e1 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00-10-29 U18 PM Warszawa (M) 2017-08-05 +3.2
6. 11.19 4 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 +2.9
7. 10.59 4 FUCHS Anita SS MKS Parasol Wrocław 01-08-01 U18 DS Sosnowiec (1) 2017-06-11 +3.3
8. 10.16 4 f2 BEMBNISTA Zofia UKS Wyspiański Szubin 01-07-15 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 +3.0
9. 9.91 5 f2 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 00-08-14 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 +3.0
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 0.41904091835022 sekund