Chód 3 K
1. 15:33.74 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02-02-14 U16 ZP Brest (BLR) (1) 2017-07-08 II
2. 15:38.67 2 s1 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-12-11 U16 LB Biała Podlaska (M) 2017-09-24 II LDK!
3. 15:44.20 2 s1 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 02-08-19 U16 ZP Białogard (1) 2017-08-26 II
4. 16:00.20 5 s1 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 02-03-19 U16 PM Złocieniec (1) 2017-06-24 III LDK!
5. 16:26.12 2 s1 LEWANDOWSKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 02-03-20 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 III LDK!
6. 16:28.28 1 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02-01-21 U16 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 III
7. 16:33.47 3 s1 MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 03-04-14 U16 WP Biała Podlaska (M) 2017-09-24 III
8. 16:34.10 5 s1 HACZYK Marta UKS Dąb Suchy Las 03-03-30 U16 WP Biała Podlaska (M) 2017-09-24 III LDK!
9. 16:38.75 3 s1 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-02-22 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 III LDK!
10. 17:00.29 2 s1 SŁAWIK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 03-07-30 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 III LDK!
11. 17:02 r 5 s1 GRĄDAS Karolina MKL Szczecin 02-08-07 U16 ZP Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III LDK!
12. 17:03.42 1 s1 PARDUA Anna UKB Szubin 02-07-19 U16 KP Chełmno (2) 2017-06-10 III
13. 17:20 r 8 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03-03-31 U16 WP Gdańsk (M) 2017-08-26 III
14. 17:38 r 10 s1 ŻAKOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-09-21 U16 KP Zaniemyśl (M) 2017-04-22 IV
15. 17:42.54 3 s1 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 03-02-07 U16 WP Poznań (1) 2017-09-02 IV LDK!
16. 17:52.30 10 s1 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 03-12-22 U16 WP Biała Podlaska (M) 2017-09-24 IV
17. 17:57.96 GIADAS Karolina niest. Szczecin 02-08-07 U16 ZP Brest (BLR) (1) 2017-07-08 IV
18. 18:02.07 11 s1 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03-08-01 U16 LU Biała Podlaska (M) 2017-09-24 IV LDK!
19. 18:09.52 7 s1 SMOLIŃSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 03-04-19 U16 ZP Złocieniec (1) 2017-06-24 IV
20. 18:14.23 4 SZUBA Beata KKS Victoria Stalowa Wola 02-03-09 U16 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 IV LDK!
21. 18:17.23 1 s1 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-03-31 U16 DS Oleśnica (1) 2017-06-10 IV LDK!
22. 18:18.07 7 s1 RAGAN Katarzyna MKS Hermes Gryfino 03-06-03 U16 ZP Goleniów (1) 2017-09-10 IV LDK!
23. 18:32.58 10 s1 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03-05-19 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 IV LDK!
24. 18:38.11 2 s1 PROSKA Martyna MLKS Rakowice 02-07-17 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 IV
25. 18:41.40 2 s1 BORODZIUK Adriana PG Lipsk 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
26. 18:45.22 11 s1 KIEŁBASA Kinga UKS Przełaj Żerków 02-02-26 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 IV
27. 18:46.62 3 s1 ŚWIDERSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PG 1 Grajewo) 03-09-02 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
28. 19:04.17 2 s1 WILK Weronika LUKS MGOKSiR Korfantów 03-08-16 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 V LDK!
29. 19:08.39 1 s1 KOZIOŁ Julia UKS Olimp Kozienice 02-10-07 U16 MZ Kozienice (2) 2017-09-03 V LDK!
30. 19:13.34 4 s1 MAIER Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 03-02-01 U16 KP Włocławek (1) 2017-09-17 V
31. 19:24.47 2 s1 KOZIOŁ Natalia UKS Olimp Kozienice 02-10-07 U16 MZ Kozienice (2) 2017-09-03 V LDK!
32. 19:29.49 6 s1 GRABOWSKA Filadelfia MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-12-21 U16 KP Chełmno (2) 2017-06-10 V
33. 19:29.86 4 s1 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-05-22 U16 SL Chorzów (1) 2017-09-16 V
34. 19:44.39 7 s1 KOWALCZYK Agata LUKS Start Nakło 02-01-22 U16 KP Chełmno (2) 2017-06-10 V LDK!
35. 19:47.40 4 s2 BEGIER Klaudia UKS Przełaj Żerków 02-08-09 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 V
36. 19:53.30 3 s1 GRUDZIEŃ Natalia PTT Delta Płock 02-05-02 U16 MZ Kozienice (2) 2017-09-03 V LDK!
37. 19:54.76 5 s1 JAKIEL Paulina KS Podlasie Białystok (OLA Białystok) 03-04-29 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V LDK!
38. 19:54.77 6 s1 MOJSAK Julia KS Podlasie Białystok 02-11-14 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V LDK!
39. 20:00 r 13 NACZK Wiktoria LKB im. Braci Petk Lębork 02-02-13 U16 PM Gdańsk (M) 2017-08-26 V
40. 20:01.55 6 BŁAŻEJCZUK Aleksandra MKS Agros Chełm 02-03-26 U16 LU Stalowa Wola (1) 2017-09-02 V LDK!
41. 20:11 r 14 STOSIK Marcelina UKS Drzewiarz Osieczna 02-01-01 U16 PM Gdańsk (M) 2017-08-26 V
42. 20:15.26 4 s1 MICH Magdalena SS MKS Parasol Wrocław 03-07-06 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 V
43. 20:23.25 3 s1 KUBIS Katarzyna LUKS Podium Kup 02-06-29 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 V
44. 20:25 r 15 KLISZ Kinga UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 03-05-26 U16 SL Gdańsk (M) 2017-08-26 V
45. 20:27.71 14 s1 KICKA Gabriela UKS Orkan Środa Wlkp. 03-06-27 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 V LDK!
46. 20:34.26 7 s1 ŁUKASZUK Ksenia KS Podlasie Białystok 02-08-02 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
47. 20:39.65 5 s1 KOBRYŃ Martyna AZS-AWF Gorzów 02-11-22 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 -- LDK!
48. 20:45.05 6 s1 DĄBROWSKA Kamila WKS Oleśniczanka Oleśnica 02-05-16 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 -- LDK!
49. 20:48.76 7 s1 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 02-05-10 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 --
50. 20:51.96 9 s2 ZDROJOWA Agata UKS Przełaj Żerków 02-12-15 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 --
51. 20:52.51 5 s1 SUSZCZYŃSKA Klaudia LUKS MGOKSiR Korfantów 03-11-15 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 --
52. 20:57.30 9 s1 JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 02-02-08 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 -- LDK!
53. 20:57.86 10 s1 ŚWITALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 02-04-21 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 -- LDK!
54. 20:59.80 10 s2 MODLITOWSKA Maria KS Gwardia Piła 03-06-30 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 --
55. 21:05.09 8 s1 BĄCZEK Zuzanna PG Nowogród 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
56. 21:16.02 5 SACHUK Mariya MKS UNIA Hrubieszów 02-09-20 U16 LU Białystok (1) 2017-09-09 --
57. 21:25.24 4 s1 RYBAK Klaudia WLKS Nowe Iganie 03-12-18 U16 MZ Kozienice (2) 2017-09-03 --
58. 21:27.77 8 s1 GAWROŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów 02-04-22 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 -- LDK!
59. 21:28.29 9 s1 WRÓBEL Patrycja ZLKL Zielona Góra 02-01-05 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 -- LDK!
60. 21:31.94 16 s1 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 02-02-19 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 --
61. 21:43.54 6 ROJ-ROJEWSKA Julia KS Podlasie Białystok 02-01-10 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
62. 21:43.55 5 s1 KLEĆ Natalia CKS Budowlani Częstochowa 02-12-07 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 -- LDK!
63. 21:45 10 s1 RĄCZKOWIAK Marcelina AZS-AWF Gorzów 02-04-09 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 --
64. 21:50.10 11 s1 MIERZYŃSKA Wiktoria LLKS Osowa Sień 03-03-01 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 --
65. 21:52.09 12 s1 ZAKRZEWSKA Marta SS MKS Parasol Wrocław 03-01-29 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 --
66. 21:54.48 7 WIERZBICKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-15 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
67. 22:01.58 3 s1 KACZOR Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 02-02-28 U16 PK Rzeszów (1) 2017-09-10 --
68. 22:12.17 6 s1 MATYJA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 03-04-13 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 --
69. 22:14.18 7 s1 HOCWIK Natalia LUKS Podium Kup 03-04-23 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 -- LDK!
70. 22:14.27 7 s1 KOŁACZYK Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 02-01-03 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 -- LDK!
71. 22:18.32 12 s2 DYGAS Edyta KS Gwardia Piła 03-08-11 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 --
72. 22:26.19 8 s1 JUZWA Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 02-05-29 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 -- LDK!
73. 22:31.79 8 MIKIELSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-06-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
74. 22:32.53 4 s1 JĘDRUSIŃSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 03-07-22 U16 PK Rzeszów (1) 2017-09-10 --
75. 22:32.72 5 s1 HADAM Emilia CWKS Resovia Rzeszów 03-01-01 U16 PK Rzeszów (1) 2017-09-10 --
76. 22:33 6 s1 RACHWAŁ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03-10-23 U16 PK Rzeszów (1) 2017-09-10 --
77. 22:37.96 3 s1 LEWANDOWSKA Kamila WKS Oleśniczanka Oleśnica 03-01-01 U16 DS Oleśnica (1) 2017-06-10 --
78. 22:52.59 13 s1 HAUZA Daria LLKS Osowa Sień 03-07-05 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 --
79. 22:54.72 10 s1 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 03-08-19 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 --
80. 22:56.22 11 s1 TOBOLSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 02-02-26 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 -- LDK!
81. 23:23.26 5 s1 KONOPKA Eliza WLKS Nowe Iganie 02-06-21 U16 MZ Kozienice (2) 2017-09-03 --
82. 23:28.11 2 s1 RATAJ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 02-01-02 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 -- LDK!
83. 23:37.11 7 s1 LEBIODA Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 03-04-12 U16 PK Rzeszów (1) 2017-09-10 --
84. 25:15.83 11 s1 RYMARZ Joanna LUKS MGOKSiR Korfantów 02-03-12 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 -- LDK!
85. 25:35.86 12 s1 KOCIK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 02-08-25 U16 SL Opole (1) 2017-09-09 -- LDK!
DQ JANUSZEWSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 02-03-10 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -- LDK!
DQ KUTYŁO Natalia PG Miastkowo () 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
DQ MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03-03-12 U16 ZP Goleniów (1) 2017-09-10 -- LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 1.3592069149017 sekund