Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16:39.68 | 2 s1 | GLIŃSKA Zofia | MMKS Gdańsk | 2009 | Z/1049/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 16:45.23 | 4 s1 | CHODUR Hanna | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2009 | Z/2627/20 | U16 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 16:45.32 mx | 2 s1 | CZAJKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/11937/21 | U16 | ZP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 17:03.45 | 2 s1 | GAŁECKA Helena | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | Z/6536/21 | U16 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 17:11.39 | 3 s1 | SZMYTKOWSKA Nikola | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | Z/0043/23 | U16 | MZ | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 17:13.91 | 4 s1 | GIERASIK Zofia | MMKS Gdańsk | 2010 | Z/2289/21 | U16 | PM | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 17:20.75 mx | 5 s1 | KALICIAK Sylwia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/10737/21 | U16 | ZP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 17:39.22 | 3 s1 | KUBICKA Lena | UKS 12 Kalisz | 2010 | Z/0557/23 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 17:46.99 | 8 s1 | TARNOWSKA Gabriela | MKS Unia Hrubieszów | 2009 | Z/1268/23 | U16 | LU | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 17:58.92 | 10 s1 | KRAWIEC Karolina | LKS Stal Mielec | 2010 | Z/4651/21 | U16 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
11. | 18:38.01 | 12 s1 | GAJEK Gabriela | LKS Stal Mielec | 2009 | Z/1434/22 | U16 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
12. | 18:42.33 | 5 s1 | KALINOWSKA Gabriela | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | Z/5807/22 | U16 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 18:56.13 | 13 s1 | BABULA Nadia | LKS Stal Mielec | 2010 | Z/3479/21 | U16 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 19:01.86 mx | 6 s1 | BABIŃSKA Liwia | MKS Hermes Gryfino | 2009 | Z/10735/21 | U16 | ZP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
15. | 19:35.20 | 6 s1 | KALINOWSKA Hanna | UKS Herkules Sulejówek | 2009 | Z/5808/22 | U16 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 19:47.29 | 7 s1 | BRONISZ Małgorzata | UKS Herkules Sulejówek | 2010 | Z/6533/21 | U16 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
17. | 19:59.53 | 10 s1 | ZELEK Maja | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | Z/4522/22 | U16 | DS | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
18. | 20:05.86 | 7 s1 | DYGULSKA Natalia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2009 | Z/1589/20 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 20:24.58 | 8 s1 | CYKA Agata | UKS Orkan Šroda Wlkp. | 2010 | Z/0422/24 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
20. | 20:36.76 | 14 s1 | KUBACKA Gabriela Maria | MKS Unia Hrubieszów | 2010 | Z/2725/23 | U16 | LU | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
21. | 20:54.13 | 7 s1 | HOMANN Agnieszka | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2010 | Z/7891/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
22. | 21:19.43 | 15 s1 | SOBIŁŁO Maja Kinga | MKS Unia Hrubieszów | 2010 | Z/1051/23 | U16 | LU | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
23. | 21:22.50 | 9 s1 | SURDYK Daria | UKS Orkan Šroda Wlkp. | 2010 | Z/12678/21 | U16 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
24. | 22:13.62 | 11 s1 | TOMALA Julianna | SL GKS Olsza Olszyna | 2010 | Z/4521/22 | U16 | DS | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
25. | 22:21.06 | 11 s1 | KORECKA Łucja | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2010 | Z/0715/24 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
26. | 22:27.58 mx | 9 s1 | KRZYSZTOFIAK-ŻYJEWSKA Zofia | STS Pomerania Szczecinek | 2009 | Z/5841/23 | U16 | ZP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
27. | 22:45.55 | 12 s1 | ARTERCHUK Polina | UKS Czapla Białe Błota (Z) | 2009 | Z/6039/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
28. | 23:59.77 | 9 s1 | SAWICKA Blanka | MKS Bank BS Płońsk | 2010 | Z/2925/21 | U16 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 0.72248578071594 sekund |