600 M
1. 1:23.54 2 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 U16 KP Toruń (1) 2017-08-26 II
2. 1:24.61 1 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 II LDK!
3. 1:25.19 1 s3 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02-01-23 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 II LDK!
4. 1:25.56 1 s1 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02-01-27 U16 PK Rzeszów (1) 2017-06-19 II
5. 1:25.60 2 s1 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-04-14 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 II
6. 1:25.70 2 s3 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-04 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 II LDK!
7. 1:26.22 2 s1 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03-04-22 U16 DS Biała Podlaska (M) 2017-09-23 II LDK!
8. 1:26.53 4 s1 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02-06-21 U16 PK Krosno (1) 2017-05-06 II
9. 1:26.60 4 s1 JOŃCZYK Oliwer ULKS Talex Borzytuchom 02-07-11 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 II LDK!
10. 1:26.62 3 s1 LIPIŃSKI Szymon UKS 5 Plus Rydułtowy 02-03-21 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 II
11. 1:26.65 4 s1 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03-04-21 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 II LDK!
12. 1:26.71 3 s1 WOŚKO Kacper BKL Bełchatów 03-02-21 U16 LD Biała Podlaska (M) 2017-09-23 II LDK!
13. 1:27.18 6 s1 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02-04-30 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 II LDK!
14. 1:27.39 1 s1 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02-07-12 U16 ZP Białogard (1) 2017-05-06 II
15. 1:27.56 8 s1 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 02-08-28 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 II LDK!
16. 1:27.59 1 s4 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02-05-26 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 II
17. 1:27.59 3 s3 RÓŻNICKI Krzysztof LKB im. Braci Petk Lębork 03-08-29 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 II
18. 1:27.61 1 s1 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02-12-03 U16 KP Włocławek (1) 2017-09-17 II
19. 1:27.64 1 s2 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02-02-10 U16 SL Biała Podlaska (M) 2017-09-23 II LDK!
20. 1:27.76 3 s2 DĄBROWSKI Jakub KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02-04-01 U16 WN Warszawa (1) 2017-09-14 II
21. 1:27.78 1 s1 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02-03-22 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-30 II
22. 1:27.88 4 s2 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 II LDK!
23. 1:27.93 2 s1 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-04-07 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 II LDK!
24. 1:27.93 1 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 II LDK!
25. 1:28.15 2 s1 GOMORACKI Filip LKS Fenix Słupsk 02-03-25 U16 PM Białogard (1) 2017-05-06 III
26. 1:28.15 2 s2 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 02-01-24 U16 DS Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III LDK!
27. 1:28.21 1 s2 KOWALCZYK Maciej SL Olimpia Poznań 03-03-04 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 III
28. 1:28.33 4 s1 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02-08-01 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 III
29. 1:28.33 2 s1 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-01-05 U16 KP Włocławek (1) 2017-09-17 III LDK!
30. 1:28.48 2 s2 PATELA Mikołaj UKS Olimp Duszniki 02-02-26 U16 WP Leszno (1) 2017-08-26 III
31. 1:28.53 2 s1 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02-02-22 U16 ZP Złocieniec (1) 2017-06-24 III
32. 1:28.59 4 s3 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-06-26 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 III
33. 1:28.84 2 s1 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02-09-24 U16 OP Opole (1) 2017-09-02 III
34. 1:29.20 1 s1 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02-01-25 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 III LDK!
35. 1:29.22 1 s1 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02-04-13 U16 PK Stalowa Wola (1) 2017-09-02 III
36. 1:29.23 1 s1 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02-03-03 U16 LD Łódź (1) 2017-06-10 III
37. 1:29.31 6 s2 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02-06-04 U16 LD Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III
38. 1:29.32 9 s1 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02-04-29 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 III
39. 1:29.37 1 s3 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02-05-29 U16 LU Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III
40. 1:29.42 1 s2 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03-04-18 U16 PM Sopot (1) 2017-08-30 III
41. 1:29.50 5 s1 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02-04-09 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 III
42. 1:29.50 7 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III LDK!
43. 1:29.54 8 s2 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 U16 WN Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III
44. 1:29.67 5 s3 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02-03-12 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 III
45. 1:29.69 2 s1 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03-06-01 U16 DS Wrocław (1) 2017-06-04 III LDK!
46. 1:29.73 2 s3 KUSTOSIK Jan MUKS Płock 02-06-24 U16 MZ Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III LDK!
47. 1:29.74 1 s1 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02-10-04 U16 WP Szprotawa (2) 2017-05-13 III
48. 1:29.76 1 s1 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03-03-03 U16 PM Chojnice (1) 2017-05-31 III
49. 1:29.85 9 s1 DZIĘCIOŁ Dawid MLKS Lubusz Barlinek (LKS Lubusz SłubiceMLKS Lubusz Barlinek) 02-04-18 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 III
50. 1:29.86 11 s1 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 02-01-11 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-03 III LDK!
51. 1:29.89 5 s1 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02-08-09 U16 OP Opole (1) 2017-09-02 III
52. 1:29.96 3 s3 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02-10-01 U16 MZ Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III LDK!
53. 1:30.03 1 s1 WALASZCZYK Michał MLKS Lubusz Barlinek 03-08-29 U16 ZP Białogard (1) 2017-05-20 III
54. 1:30.16 2 s2 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 III
55. 1:30.27 1 s2 STRZELCZYK Krystian KKL Rodło Kwidzyn 02-08-14 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 III
56. 1:30.32 1 s1 LIKWIARZ Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02-02-18 U16 MZ Kozienice (2) 2017-09-03 III
57. 1:30.45 6 s1 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03-06-04 U16 PK Krosno (1) 2017-05-06 III LDK!
58. 1:30.59 2 s1 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 02-01-17 U16 PM Chojnice (1) 2017-07-27 III
59. 1:30.62 5 s3 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02-03-27 U16 WN Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III
60. 1:30.68 6 s1 RASZEJA Filip MKS MOS Wrocław 02-05-05 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 III
61. 1:30.70 2 s1 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02-02-01 U16 LU Puławy (1) 2017-06-11 III
62. 1:30.76 3 s1 PAWŁOWSKI Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 02-05-08 U16 LD Łódź (1) 2017-06-10 III
63. 1:31.06 3 s2 DOMARADZKI Jakub KS Gwardia Piła 02-05-13 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 III
64. 1:31.13 2 s2 PIERNICKI Arkadiusz GKS Cartusia Kartuzy 02-05-08 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 III
65. 1:31.16 2 s1 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-01-31 U16 KP Toruń (1) 2017-06-23 III
66. 1:31.22 6 s2 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 02-03-08 U16 WN Warszawa (1) 2017-09-14 III LDK!
67. 1:31.35 8 s1 ŁAZARCZYK Kacper UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie (PG Strzelce Krajeńskie) 03-03-08 U16 LB Zielona Góra (1) 2017-08-30 III
68. 1:31.38 6 s3 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02-11-12 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III
69. 1:31.40 1 s2 HEĆKO Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02-02-12 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 III
70. 1:31.44 10 s1 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02-04-08 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 III
71. 1:31.45 2 s1 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02-03-19 U16 SK Kozienice (1) 2017-05-20 III
72. 1:31.46 8 s2 IWAŃCA Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02-12-09 U16 PM Chojnice (1) 2017-08-19 III
73. 1:31.46 7 s3 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 03-04-03 U16 LU Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III LDK!
74. 1:31.50 1 s1 GRACZYK Jakub MUKS Płock 02-02-04 U16 MZ Olecko (1) 2017-09-09 III LDK!
75. 1:31.52 3 s3 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02-07-20 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 III
76. 1:31.56 2 s1 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02-10-11 U16 WN Warszawa (1) 2017-07-29 III
77. 1:31.63 2 s1 ADAMCZAK Kacper KS Stal Ostrów Wlkp. 03-01-25 U16 WP Żerków (1) 2017-05-13 III
78. 1:31.69 2 s1 ZIMIŃSKI Dobrosław KS AZS UWM Olsztyn 02-03-04 U16 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-07 III LDK!
79. 1:31.69 3 s1 KOWALSKI Maciej SKS Unia Swarzędz 03-07-24 U16 WP Poznań (1) 2017-09-30 III
80. 1:31.72 4 s2 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02-08-28 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 III
81. 1:31.77 7 s2 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02-05-08 U16 LD Warszawa (1) 2017-09-14 III LDK!
82. 1:31.79 3 s2 BAKA Jakub SKLA Sopot 03-06-29 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 III
83. 1:31.88 4 s2 SCHNEIDROWSKI Aron MKS-MOSM Bytom 03-01-21 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-03 III
84. 1:31.89 4 s2 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 U16 ZP Goleniów (1) 2017-09-10 III
85. 1:31.90 4 s2 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 02-01-14 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 III LDK!
86. 1:31.94 2 s1 KŁOCZKO Kacper MLKS Czarni Olecko 03-02-12 U16 WN Olecko (1) 2017-09-09 III LDK!
87. 1:31.94 5 s2 DROZDOWSKI Damian KS Stal Ostrów Wlkp. 03-01-08 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 III
88. 1:31.99 1 s3 SOBOL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03-07-23 U16 WN Toruń (1) 2017-08-26 III LDK!
89. 1:32.06 2 s2 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02-02-08 U16 PM Toruń (1) 2017-08-26 IV
90. 1:32.12 5 s1 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 02-07-06 U16 ZP Złocieniec (1) 2017-06-24 IV LDK!
91. 1:32.15 1 s2 KEMPA Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 02-05-24 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-10 IV
92. 1:32.18 1 s1 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03-01-13 U16 LB Słubice (2) 2017-09-15 IV LDK!
93. 1:32.20 3 s1 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 03-05-15 U16 OP Rybnik (1) 2017-05-13 IV LDK!
94. 1:32.20 3 s1 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02-02-16 U16 LU Zamość (1) 2017-06-03 IV
95. 1:32.21 3 s1 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03-01-07 U16 MZ Olecko (1) 2017-09-09 IV LDK!
96. 1:32.22 5 s1 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03-01-16 U16 WN Lubawa (2) 2017-09-17 IV
97. 1:32.23 3 s1 HOJAN Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-09-19 U16 KP Toruń (1) 2017-06-23 IV LDK!
98. 1:32.36 2 s2 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 02-04-25 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 IV LDK!
99. 1:32.39 2 s1 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-10-04 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV
100. 1:32.47 5 s1 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02-03-10 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 IV LDK!
101. 1:32.54 4 s1 ERM Adrian RKS Łódź 02-03-06 U16 LD Łódź (1) 2017-06-10 IV LDK!
102. 1:32.58 3 s1 KRASKA Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02-01-22 U16 PK Stalowa Wola (1) 2017-09-02 IV
103. 1:32.60 5 s1 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02-09-25 U16 SL Chorzów (1) 2017-09-16 IV
104. 1:32.61 2 s1 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02-03-22 U16 MZ Kozienice (2) 2017-09-03 IV
105. 1:32.85 4 s1 JAROSZEWSKI Bartosz LKS Lubawa 02-03-29 U16 WN Olecko (1) 2017-09-09 IV LDK!
106. 1:32.9 r 7 s1 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02-01-26 U16 ZP Słupsk (1) 2017-09-16 --
107. 1:32.99 6 s1 GRASZA Wojciech MKS Piast Lwówek Śląski 02-06-22 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 IV LDK!
108. 1:33.02 5 s2 BIESZKE Kacper ULKS Skoczek Pogórze 03-01-12 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 IV
109. 1:33.09 11 s1 ANCUTA Jan UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie (PG Strzelce Krajeńskie) 02-03-25 U16 LB Zielona Góra (1) 2017-08-30 IV
110. 1:33.14 1 s3 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03-01-08 U16 SL Sosnowiec (1) 2017-05-06 IV
111. 1:33.17 2 s1 SŁABOSZ Dominik UKS-MOS Opole 02-02-05 U16 OP Warszawa (1) 2017-09-14 IV LDK!
112. 1:33.23 1 s1 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 03-05-26 U16 MZ Warszawa (2) 2017-06-11 IV
113. 1:33.26 1 s2 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 03-05-08 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 IV
114. 1:33.33 5 s1 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice 02-01-29 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 IV LDK!
115. 1:33.35 3 s1 CICHOŃ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02-01-01 U16 LU Białystok (1) 2017-09-09 IV
116. 1:33.35 1 s1 JACOSZEK Korneliusz UKS Przełaj Żerków 02-03-01 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 IV
117. 1:33.43 2 s3 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02-11-22 U16 LD Sosnowiec (1) 2017-05-06 IV
118. 1:33.43 4 s1 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02-05-23 U16 KP Toruń (1) 2017-05-20 IV LDK!
119. 1:33.53 6 s1 BORKOWSKI Maciej LKS Lubawa 02-06-26 U16 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-27 IV LDK!
120. 1:33.56 11 s2 ZAWADZKI Norbert MKS Juvenia Puszczykowo 02-10-25 U16 WP Poznań (1) 2017-04-29 IV
121. 1:33.56 8 s2 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03-07-28 U16 PK Warszawa (1) 2017-09-14 IV LDK!
122. 1:33.57 7 s1 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 02-01-10 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 IV LDK!
123. 1:33.58 4 s1 CHOJECKI Przemysław MLUKS Tarnów 02-03-29 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV LDK!
124. 1:33.62 2 s3 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03-04-14 U16 KP Toruń (1) 2017-08-26 IV LDK!
125. 1:33.64 2 s2 PIETKIEWICZ Kacper KS Hanza Goleniów 02-05-24 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 IV
126. 1:33.66 4 s2 KAŁUŻNY Kamil LKS Omega Kleszczów 02-01-10 U16 LD Częstochowa (1) 2017-05-01 IV
127. 1:33.70 4 s1 BAGŁAJ Jakub MKS Piast Lwówek Śląski 02-01-09 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-09-16 IV LDK!
128. 1:33.77 9 s3 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 U16 PD Biała Podlaska (M) 2017-09-23 IV
129. 1:33.83 7 s2 STYŁA Igor MKS Juvenia Puszczykowo 02-09-14 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 IV LDK!
130. 1:33.88 4 s2 BYCZYK Juliusz SL Olimpia Poznań 02-05-31 U16 WP Żerków (1) 2017-05-13 IV
131. 1:33.94 4 s1 GORCZYCA Michał PTT Delta Płock 02-10-01 U16 MZ Włocławek (1) 2017-09-17 IV
132. 1:33.97 4 s1 RAK Filip LUKS Podium Kup 03-02-03 U16 OP Warszawa (1) 2017-09-14 IV LDK!
133. 1:33.99 3 s1 MATUSIAK Kacper UKS Jedynka Reda 03-02-28 U16 PM Chojnice (1) 2017-05-31 IV LDK!
134. 1:34.00 6 s1 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02-08-05 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-09-02 IV
135. 1:34.03 2 s1 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Kielce (1) 2017-04-29 IV
136. 1:34.08 7 s1 PYTEL Adrian MCKiS Jaworzno 03-06-28 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 IV
137. 1:34.15 3 s2 MYCIO Miłosz UKS Jedynka Reda 03-04-02 U16 PM Chojnice (1) 2017-05-31 IV LDK!
138. 1:34.17 6 s1 ZIELIŃSKI Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 02-01-29 U16 DS Wrocław (1) 2017-06-04 IV LDK!
139. 1:34.18 3 s1 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03-07-31 U16 MZ Kozienice (1) 2017-05-20 IV
140. 1:34.19 4 s1 ZIELIŃSKI Patryk AZS Łódź 02-12-13 U16 LD Łódź (1) 2017-09-09 IV LDK!
141. 1:34.20 5 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV LDK!
142. 1:34.20 7 s1 SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 03-03-25 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 IV
143. 1:34.21 8 s2 PYŻALSKI Dawid MKS Baszta Szamotuły 02-07-28 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 IV
144. 1:34.31 3 s2 TATYS Bartosz UKL Feniks Świdwin 02-05-19 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 IV
145. 1:34.35 2 s1 POGORZELSKI Wojciech MKS Kusy Szczecin 02-05-13 U16 ZP Goleniów (1) 2017-09-10 IV LDK!
146. 1:34.39 2 s1 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02-09-21 U16 SL Słubice (1) 2017-06-13 IV
147. 1:34.51 3 s2 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 03-06-18 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 IV LDK!
148. 1:34.54 10 s2 ŚCIRA Paweł UKS-MOS Opole 02-05-08 U16 OP Warszawa (1) 2017-09-14 IV LDK!
149. 1:34.55 11 s2 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02-11-10 U16 PM Chojnice (1) 2017-08-19 IV LDK!
150. 1:34.74 6 s1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV
151. 1:34.77 4 s2 SŁONKA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 02-02-05 U16 SL Chorzów (1) 2017-04-30 IV
152. 1:34.90 1 s2 KURCZEWSKI Maksym ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-08-19 U16 LB Słubice (1) 2017-05-03 IV LDK!
153. 1:34.92 1 s1 URBAŃSKI Jakub KKL Rodło Kwidzyn 02-04-28 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 IV
154. 1:35.01 7 s1 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 V
155. 1:35.02 11 s2 WILGA Łukasz KS AZS UWM Olsztyn 02-07-10 U16 WN Warszawa (1) 2017-09-14 V LDK!
156. 1:35.06 7 s1 ŚLIWA Piotr LZS KL Kotwica Brzeg 02-07-21 U16 OP Opole (1) 2017-09-02 V
157. 1:35.21 9 s1 ZAGAŁA Bartosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-07-17 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 V
158. 1:35.37 4 s1 WAŁĘGA Krystian PLMKS Chrobry Gryfice 02-02-27 U16 ZP Białogard (1) 2017-05-20 V
159. 1:35.38 5 s2 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda Śląska 03-08-31 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 V
160. 1:35.42 2 s1 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03-09-15 U16 KP Poznań (1) 2017-07-29 V LDK!
161. 1:35.42 8 s1 KRĘCZEWSKI Piotr SS MKS Parasol Wrocław 02-07-07 U16 DS Opole (1) 2017-09-02 V
162. 1:35.43 3 s1 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03-02-25 U16 WP Poznań (1) 2017-09-02 V
163. 1:35.52 12 s2 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03-09-19 U16 SL Warszawa (1) 2017-09-14 V LDK!
164. 1:35.67 6 s1 ŚLIWECKI Michał PG Kolno 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
165. 1:35.70 5 s1 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02-09-10 U16 SK Stalowa Wola (1) 2017-09-02 V
166. 1:35.82 3 s3 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 03-04-12 U16 PM Sopot (1) 2017-08-30 V
167. 1:35.87 4 s1 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V
168. 1:35.91 5 s1 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03-08-11 U16 ZP Białogard (1) 2017-08-26 V LDK!
169. 1:35.95 5 s2 GRODECKI Patryk MKS Kusy Szczecin 02-02-19 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 V LDK!
170. 1:36.00 1 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02-10-22 U16 MZ Radom (1) 2017-09-16 V LDK!
171. 1:36.09 6 s1 GRYGOLEC Aleksander KB Krościenko Wyżne 03-07-03 U16 PK Stalowa Wola (1) 2017-09-02 V
172. 1:36.10 2 s1 BAJSERT Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-06-20 U16 KP Słupsk (1) 2017-09-09 V
173. 1:36.32 8 s1 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba (KS SMS Szklarska PorębaMLKS Rakowice) 03-02-28 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-09-16 V
174. 1:36.36 5 s2 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02-10-19 U16 PM Chojnice (1) 2017-05-31 V LDK!
175. 1:36.39 4 s1 GRYGUĆ Michał MKS Juvenia Białystok 02-01-24 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
176. 1:36.52 7 s1 KAHLA Marcin MLKS Echo Twardogóra 02-03-05 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-04-29 V LDK!
177. 1:36.66 2 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03-09-10 U16 MZ Radom (1) 2017-09-16 V LDK!
178. 1:36.69 8 s1 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03-03-06 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 V
179. 1:36.73 6 s1 OCHNIO Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03-08-21 U16 WN Olecko (1) 2017-09-09 V
180. 1:36.74 5 s1 RÓŻAŃSKI Filip MKS-MOS Śrem 03-06-19 U16 WP Poznań (1) 2017-09-02 V
181. 1:36.92 4 s1 JĘDRZEJCZAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 03-01-24 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 V
182. 1:36.94 1 s2 NOWICKI Eryk Gimnazjum Pszczew 03-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 V
183. 1:37.04 4 s3 RENKE Wojciech MMKS Gdańsk 03-01-01 U16 PM Sopot (1) 2017-08-30 V
184. 1:37.07 2 s2 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 03-02-08 U16 SL Sosnowiec (1) 2017-09-02 V
185. 1:37.09 6 s2 KUŁDO Jakub SL Olimpia Poznań 03-06-29 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 V
186. 1:37.11 2 s1 WOŁEK Dawid OKS Skra Warszawa 02-10-12 U16 MZ Warszawa (2) 2017-06-11 V
187. 1:37.16 13 s1 ZINEK Maksymilian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-08-26 U16 LB Zielona Góra (1) 2017-08-30 V LDK!
188. 1:37.17 7 s1 PODOLAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 03-07-10 U16 LU Stalowa Wola (1) 2017-09-02 V
189. 1:37.23 3 s1 PODSIEDLIK Mateusz LZS Sigma OSIR Staszów 02-02-08 U16 SK Kielce (1) 2017-04-29 V LDK!
190. 1:37.42 6 s1 GALAS Kacper UKS Sportowiec Borowo 02-04-26 U16 WP Poznań (1) 2017-09-02 V
191. 1:37.44 9 s1 JĘDRYSIAK Patryk UKS-MOS Opole 03-07-18 U16 OP Opole (1) 2017-09-02 V LDK!
192. 1:37.66 3 s2 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03-11-12 U16 SL Chorzów (1) 2017-09-16 V LDK!
193. 1:37.73 2 s2 SOLGA Arkadiusz UKS Olimpia Zabrze 02-10-23 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 V
194. 1:37.82 5 s3 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03-04-21 U16 PM Toruń (1) 2017-08-26 V
195. 1:37.87 1 s3 BITNER Jan CKS Budowlani Częstochowa 02-09-23 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 V LDK!
196. 1:37.88 11 s1 BIELECKI Eryk WMLKS Pomorze Stargard 02-01-01 U16 ZP Białogard (1) 2017-05-06 V LDK!
197. 1:37.99 3 s1 GRZELAK Alan LKS Stal Mielec 03-01-24 U16 PK Krosno (1) 2017-09-23 V
198. 1:38.04 9 s1 MOSEJKO Maksymilian SS MKS Parasol Wrocław 02-04-04 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 V
199. 1:38.06 5 s1 SOKÓLSKI Dawid KS Podlasie Białystok 02-03-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
200. 1:38.18 1 s2 ŁUŻNY Oskar UKS Sprinter Wolin 03-08-26 U16 ZP Białogard (1) 2017-05-06 V
201. 1:38.18 5 s1 KONEWKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 02-10-12 U16 LD Łódź (1) 2017-06-10 V
202. 1:38.22 6 s1 BIŃCZAK Franciszek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
203. 1:38.22 4 s1 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03-06-11 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-30 V
204. 1:38.26 7 s1 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 02-09-10 U16 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-27 V LDK!
205. 1:38.27 8 s1 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 02-12-17 U16 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-27 V
206. 1:38.32 5 s1 KOCHANOWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 02-01-03 U16 PK Warszawa (1) 2017-09-14 V LDK!
207. 1:38.37 3 s1 POLEJOWSKI Przemysław GKS Cartusia Kartuzy 02-01-07 U16 PM Chojnice (1) 2017-07-27 V
208. 1:38.44 2 s3 GRABOWSKI Tomek GKS Piast Gliwice 02-04-23 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 V
209. 1:38.50 1 s1 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03-02-09 U16 PM Chojnice (1) 2017-08-19 V
210. 1:38.59 3 s1 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 03-07-16 U16 MZ Warszawa (1) 2017-09-17 V LDK!
211. 1:38.63 6 s1 JASIAK Kacper MULKS MOS Sieradz 02-04-19 U16 LD Łódź (1) 2017-09-09 V
212. 1:38.67 8 s2 LAMPRYCHT Bartosz LKS Maraton Turek 03-05-02 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 V
213. 1:38.67 5 s1 DĄBKOWSKI Kacper MKS Hermes Gryfino 03-09-03 U16 ZP Goleniów (1) 2017-09-10 V
214. 1:38.72 6 s1 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 V LDK!
215. 1:38.73 5 s1 KLIMAS Łukasz UKS Olimp Kozienice 02-03-23 U16 MZ Puławy (1) 2017-06-11 V LDK!
216. 1:38.76 7 s1 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03-07-21 U16 DS Wrocław (1) 2017-06-04 V
217. 1:38.77 6 s4 TYRAWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 03-02-07 U16 WN Sopot (1) 2017-08-30 V
218. 1:38.79 1 s2 MĘŻYŃSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-12-20 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
219. 1:38.80 6 s1 BĄK Jakub PLKS Gwda Piła 02-04-14 U16 WP Goleniów (1) 2017-09-10 V LDK!
220. 1:38.93 6 s2 RABIZA Wojciech MKS Kusy Szczecin 02-03-26 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 V LDK!
221. 1:39.00 4 s1 PROTAS Filip MUKS Płock 03-02-04 U16 MZ Warszawa (1) 2017-09-17 V LDK!
222. 1:39.05 9 s2 BIELECKI Marek SL Olimpia Poznań 03-07-31 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 V
223. 1:39.23 4 s1 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02-03-06 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-06-28 V
224. 1:39.40 1 s1 BŁASZCZYK Grzegorz ZLKL Zielona Góra 02-04-12 U16 LB Zielona Góra (1) 2017-09-05 V
225. 1:39.44 7 s1 PODGÓRSKI Norbert MKS Juvenia Białystok 02-02-27 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
226. 1:39.49 6 s2 KĄKOL Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 02-01-01 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-10 V
227. 1:39.52 2 s3 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-07-26 U16 LB Słubice (1) 2017-05-03 V LDK!
228. 1:39.55 10 s1 WINIARSKI Leszek LKS Zorza Gdynia 03-07-02 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 V
229. 1:39.55 6 s1 ONUCHOWSKI Maciej MLKS Agros Żary 03-05-24 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 V LDK!
230. 1:39.60 10 s1 KĘDZIERSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 02-01-28 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-09-16 V LDK!
231. 1:39.63 4 s2 MARZEC Emil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-01-19 U16 SL Sosnowiec (1) 2017-09-02 V
232. 1:39.70 10 s1 KLOCZKO Mateusz GKS Start Długołęka 02-04-24 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 V
233. 1:39.86 9 s1 MIDURA Piotr LKS Stal Mielec 03-06-16 U16 PK Stalowa Wola (1) 2017-09-02 V
234. 1:39.92 2 s2 KONDYCKI Adam niest. Z.Góra 03-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 V
235. 1:39.95 6 s1 GAŁWIACZEK Oliwier UKS Sprinter Wolin 03-07-10 U16 ZP Białogard (1) 2017-06-03 V
236. 1:40.03 4 s1 JAKUBOWSKI Mateusz LKS Lubawa 03-07-02 U16 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-07 -- LDK!
237. 1:40.04 10 s1 DUBICKI Łukasz WLKS Wrocław 02-09-23 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 --
238. 1:40.09 4 s1 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03-01-25 U16 ZP Białogard (1) 2017-07-01 -- LDK!
239. 1:40.10 8 s2 BENKA Jakub LKB im. Braci Petk Lębork 02-01-11 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 --
240. 1:40.14 7 s1 ROMAN Antoni KB Witar Tarnobrzeg 02-03-15 U16 PK Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
241. 1:40.3 r 2 s3 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec (MKS-MOS Płomień SosnowiecUKS Chromik Mysłowice) 03-07-29 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 --
242. 1:40.38 8 s1 KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice) 03-05-28 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-10 -- LDK!
243. 1:40.43 5 s3 MOKROWIECKI Aleksander OLTS Opoczno Sport Team 02-02-16 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 -- LDK!
244. 1:40.63 9 s2 BUDKOWSKI Szymon TS AKS Chorzów 03-06-20 U16 SL Częstochowa (1) 2017-05-28 --
245. 1:40.65 9 s1 GRZYWACZEWSKI Jan MKS MOS Wrocław 02-06-13 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-04-29 --
246. 1:40.81 5 s1 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 02-07-15 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
247. 1:40.87 5 s1 WSZOŁEK Krystian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03-03-18 U16 KP Toruń (1) 2017-05-20 -- LDK!
248. 1:40.89 9 s2 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03-05-06 U16 PM Chojnice (1) 2017-05-31 --
249. 1:41.13 7 s2 LIPKA Michał MUKS SZS Cieszyn 03-06-14 U16 SL Chorzów (1) 2017-04-30 --
250. 1:41.18 3 s1 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
251. 1:41.25 3 s2 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
252. 1:41.30 10 s2 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 03-11-21 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 -- LDK!
253. 1:41.37 7 s1 STACHOWSKI Maciej PG Maszewo 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
254. 1:41.43 11 s1 PIERNICKI Klaudiusz LKS Zorza Gdynia 03-09-01 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 --
255. 1:41.70 6 s1 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
256. 1:41.76 3 s2 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03-04-24 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 --
257. 1:41.99 7 s2 ROZWADOWSKI Jan UKS Olimpia Zabrze 03-12-19 U16 SL Sosnowiec (1) 2017-09-02 --
258. 1:42.09 2 s2 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03-03-30 U16 LU Białystok (1) 2017-09-09 --
259. 1:42.31 5 s1 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02-09-11 U16 MZ Kozienice (1) 2017-05-20 --
260. 1:42.46 6 s3 FRASZ Piotr UKS Czapla Białe Błota 03-11-20 U16 KP Toruń (1) 2017-08-26 -- LDK!
261. 1:42.57 11 s2 WOJCIECHOWSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 03-06-06 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 -- LDK!
262. 1:42.67 7 s2 NOWAKOWSKI Dominik GKS Piast Gliwice 02-01-01 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 --
263. 1:42.75 11 s1 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 03-01-21 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-09-16 -- LDK!
264. 1:42.76 4 s3 ZAKRZEWSKI Hubert MLKS Agros Żary 03-09-11 U16 LB Słubice (1) 2017-05-03 -- LDK!
265. 1:42.96 7 s1 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03-05-03 U16 LU Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
266. 1:43.05 9 s1 PAWŁOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02-08-13 U16 PK Rzeszów (1) 2017-06-19 --
267. 1:43.13 3 s2 ŻUR Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-03 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
268. 1:43.23 8 s1 ZŁAMAŃSKI Dawid Gimnazjum 4 Zielona Góra 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
269. 1:43.31 6 s3 GDOWIK Rafał SKLA Sopot 03-01-01 U16 PM Sopot (1) 2017-08-30 --
270. 1:43.50 4 s1 MIGRAŁA Michal MLUKS Tarnów 03-06-25 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
271. 1:43.60 4 s1 MIODUSZEWSKI Adam GKS Olimpia Grudziądz 03-02-25 U16 KP Chełmno (2) 2017-06-10 -- LDK!
272. 1:43.68 8 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 U16 MA Chorzów (M) 2017-08-27 -- LDK!
273. 1:43.69 10 s1 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02-04-26 U16 SL Opole (1) 2017-09-09 -- LDK!
274. 1:43.83 5 s1 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03-07-01 U16 LU Zamość (1) 2017-06-03 -- LDK!
275. 1:43.91 10 s2 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03-02-23 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-10 -- LDK!
276. 1:43.92 4 s2 DELAK Szymon niest. Z.Góra 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
277. 1:43.97 3 s3 WITEK Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 02-06-05 U16 SL Sosnowiec (1) 2017-09-02 --
278. 1:44.07 2 s1 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 03-06-10 U16 DS Słubice (1) 2017-10-06 -- LDK!
279. 1:44.14 2 s3 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 03-08-30 U16 SL Częstochowa (1) 2017-05-28 -- LDK!
280. 1:44.14 1 s1 ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 02-03-12 U16 SK Kielce (1) 2017-09-05 --
281. 1:44.25 4 s1 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 02-06-14 U16 PM Chojnice (1) 2017-07-27 --
282. 1:44.49 4 s3 KRAWCZYK Jakub LKS Pszczyna 02-08-31 U16 SL Sosnowiec (1) 2017-09-02 --
283. 1:44.50 4 s3 GŁOGOWSKI Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-10-22 U16 SL Częstochowa (1) 2017-05-28 --
284. 1:44.60 2 s2 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 02-04-03 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 -- LDK!
285. 1:44.62 6 s1 BEDNARSKI Olaf KS Cracovia 1906 Kraków 02-06-25 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
286. 1:44.77 12 s2 HAZAK Stanisław MKS Baszta Szamotuły 02-11-08 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 --
287. 1:44.8 r 3 s3 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03-07-22 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 --
288. 1:44.82 9 s1 STANKIEWICZ Aleksander PG Strzelce Krajeńskie 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
289. 1:44.93 4 s2 DOLISTOWSKI Julian KS Podlasie Białystok 02-10-29 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
290. 1:44.97 3 s2 PNIACZEK Wojciech MKS MOS Wrocław 03-05-23 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 -- LDK!
291. 1:44.97 6 s1 ZIELIŃSKI Kacper MKS Agros Chełm 03-09-12 U16 LU Zamość (1) 2017-06-03 -- LDK!
292. 1:44.98 5 s2 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-01 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
293. 1:45.18 13 s2 SKIRZEWSKI Jędrzej MKS Juvenia Puszczykowo 02-03-26 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 -- LDK!
294. 1:45.21 5 s2 MCMURRAY Mikołaj Gimnazjum 1 Zielona Góra 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
295. 1:45.22 4 s2 KUNICKI Mateusz SS MKS Parasol Wrocław 03-12-10 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 --
296. 1:45.25 12 s1 KAMYSZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 03-08-03 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-09-16 -- LDK!
297. 1:45.26 7 s1 OGOREK Jakub KS Wisła Puławy 03-02-12 U16 LU Kozienice (1) 2017-05-20 --
298. 1:45.51 2 s1 PAPROT Filip LKB Rudnik 02-11-25 U16 SK Kielce (1) 2017-09-05 -- LDK!
299. 1:45.55 4 s1 WOŻNIAK Dawid RKS Rumia 02-03-07 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 --
300. 1:45.72 11 s1 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02-03-13 U16 DS Opole (1) 2017-09-02 --
301. 1:45.91 5 s2 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03-07-24 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
302. 1:45.92 7 s1 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 03-03-14 U16 LD Łódź (1) 2017-09-09 -- LDK!
303. 1:46.12 6 s2 SIKORA Jakub Gimnazjum 1 Drezdenko 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
304. 1:46.12 5 s3 PALONKA Paweł KB MOSiR Jastrzębie 02-07-08 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 --
305. 1:46.20 11 s1 KINALSKI Rafał UKS Polfin Oświęcim 02-04-11 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
306. 1:46.26 5 s1 PODZWARDOWSKI Igor KL Lechia Gdańsk 03-09-21 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 --
307. 1:46.34 8 s1 JÓZEŃKÓW Andrzej MKS MOS Wrocław 02-07-20 U16 DS Wrocław (1) 2017-06-04 --
308. 1:46.35 6 s2 WAWRZENIUK Grzegorz KS Podlasie Białystok 02-08-04 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
309. 1:46.41 5 s2 LACHOWSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 02-08-02 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 --
310. 1:46.43 7 s2 ŁUKOMSKI Marian Gimnazjum 3 Sulechów 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
311. 1:46.53 3 s2 FELUSIAK Bartosz BbL Gubin 03-01-01 U16 LB Zielona Góra (1) 2017-08-30 --
312. 1:46.53 13 s1 ŚNIEŻKO Jakub MLKS Sokół Lubin 03-08-25 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 -- LDK!
313. 1:46.54 5 s1 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Śrem 03-08-12 U16 WP Żerków (1) 2017-05-13 --
314. 1:46.58 8 s2 MARAŃDA Dawid RMKS Rybnik 03-06-07 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 -- LDK!
315. 1:46.7 r 4 s3 GANCZAREK Michał MKS-MOS Katowice 03-10-27 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 --
316. 1:46.70 7 s3 KRZYSZTOFIK Dawid OLTS Opoczno Sport Team 02-02-25 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 -- LDK!
317. 1:46.72 11 s1 ZDANOWICZ Nikodem MMKS Gdańsk 03-01-01 U16 PM Gdańsk (1) 2017-05-10 -- LDK!
318. 1:46.73 5 s1 SRTONGOWSKI Patryk GKS Cartusia Kartuzy 03-05-10 U16 PM Chojnice (1) 2017-08-19 --
319. 1:46.84 6 s2 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03-08-21 U16 WP Żerków (1) 2017-05-13 -- LDK!
320. 1:46.91 7 s1 OSKIERKO Dominik MKS Agros Chełm 02-01-22 U16 LU Zamość (1) 2017-06-03 -- LDK!
321. 1:47.03 4 s4 POSID Kamil LUKS MGOKSiR Korfantów 03-08-29 U16 OP Rybnik (1) 2017-05-13 -- LDK!
322. 1:47.10 10 s1 CYDZIK Jakub Gimnazjum Świdnica 03-01-01 U16 DS Słubice (1) 2017-06-13 --
323. 1:47.19 5 s1 RADEWALD Bartosz UKS Sportowiec Borowo 02-11-15 U16 WP Poznań (1) 2017-09-30 --
324. 1:47.23 6 s2 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 03-02-03 U16 OP Wrocław (1) 2017-05-14 -- LDK!
325. 1:47.23 14 s2 ŻAK Mateusz SL Olimpia Poznań 03-04-30 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 -- LDK!
326. 1:47.25 14 s1 SEREMAK Damian MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 03-07-14 U16 LB Wrocław (1) 2017-09-09 -- LDK!
327. 1:47.34 6 s2 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk (LKS Fenix Słupsk) 03-02-09 U16 PM Białogard (1) 2017-05-06 --
328. 1:47.44 11 s1 PRÓCHNICKI Maksymilian UKS Sprint Legnica 03-03-09 U16 DS Zgorzelec (1) 2017-04-29 --
329. 1:47.59 11 s1 KOCOT Marceli MKS Piast Lwówek Śląski 03-03-19 U16 DS Oleśnica (1) 2017-06-10 -- LDK!
330. 1:47.73 3 s1 SKJOLD Oskar RK Athletics Warszawa 03-03-03 U16 MZ Warszawa (2) 2017-06-11 --
331. 1:47.74 9 s2 JANKOWSKI Wojciech MKS-MOS Katowice 03-01-01 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 --
332. 1:47.93 8 s2 FRITSCHE Karol PG Babimost 03-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
333. 1:47.95 7 s1 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 03-05-19 U16 KP Bydgoszcz (2) 2017-09-03 --
334. 1:47.99 7 s2 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03-09-29 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 --
335. 1:48.00 9 s2 CZESKI Andrzej PG Babimost 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
336. 1:48.07 10 s2 SIKORA Michał Gimnazjum 1 Drezdenko 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
337. 1:48.27 7 s3 OLEŚ Miłosz RMKS Rybnik 03-06-28 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-03 -- LDK!
338. 1:48.92 3 s1 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 03-01-29 U16 LB Szprotawa (2) 2017-05-13 -- LDK!
339. 1:48.93 10 s1 MISZTAL Wiktor KS Piast Wilczęta 02-08-30 U16 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-27 --
340. 1:49.40 7 s2 KOŚCIÓŁEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-24 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
341. 1:49.67 8 s1 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 U16 MA Krosno (1) 2017-09-23 -- LDK!
342. 1:49.68 8 s2 MICHALAK Damian LZS KL Kotwica Brzeg 03-12-16 U16 OP Wrocław (1) 2017-05-14 -- LDK!
343. 1:49.98 8 s1 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03-08-20 U16 KP Bydgoszcz (2) 2017-09-03 -- LDK!
344. 1:50.07 8 s1 LITWIN Konrad UKS Żaczek Połaniec 03-02-14 U16 SK Łódź (1) 2017-09-09 -- LDK!
345. 1:50.39 3 s3 KAWCZYK Kacper GKS Piast Gliwice 03-03-18 U16 SL Chorzów (1) 2017-09-16 -- LDK!
346. 1:50.49 8 s1 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 03-06-01 U16 MZ Kozienice (1) 2017-05-20 --
347. 1:50.59 11 s1 HUKIEWICZ Bartłomiej PG 3 Świebodzin 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
348. 1:50.69 8 s1 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03-05-06 U16 LU Zamość (1) 2017-06-03 -- LDK!
349. 1:50.99 8 s3 JADWISZCZAK Wojciech KS Żeglina Sieradz 03-11-08 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 --
350. 1:51.07 7 s2 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 02-11-03 U16 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-07 -- LDK!
351. 1:51.08 3 s1 SUDOŁ Norbert UKS Żaczek Połaniec 02-02-19 U16 SK Kielce (1) 2017-09-05 -- LDK!
352. 1:51.12 5 s2 ZIELIŃSKI Krystian ULKS Lipinki 03-03-24 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 -- LDK!
353. 1:51.34 8 s1 DWORNIK Kamil UKS Chrobry Międzyzdroje 03-04-10 U16 ZP Białogard (1) 2017-08-26 --
354. 1:51.42 11 s2 LEDZIANOWSKI Jakub Gimnazjum 1 Drezdenko 02-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
355. 1:51.47 5 s1 FRANKOWICZ Michael KKL Kielce 03-12-03 U16 SK Kielce (1) 2017-04-29 -- LDK!
356. 1:51.48 6 s4 POWOLNY Kewin MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-07-07 U16 SL Rybnik (1) 2017-05-13 --
357. 1:51.96 7 s2 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 03-07-30 U16 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 --
358. 1:52.05 8 s2 PIETRUSZKA Paweł MKS Kusy Szczecin 02-03-22 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-02 -- LDK!
359. 1:52.11 11 s1 GALACKI Denis MMKS Kędzierzyn Koźle 03-03-16 U16 OP Opole (1) 2017-09-09 --
360. 1:52.15 15 s2 POPOWSKI Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 03-08-11 U16 WP Poznań (1) 2017-05-28 --
361. 1:52.37 9 s2 SIWEK Mikołaj LZS KL Kotwica Brzeg 03-11-26 U16 OP Wrocław (1) 2017-05-14 --
362. 1:52.83 6 s1 MATYJA Kamil SL Olimpia Poznań 02-09-11 U16 WP Poznań (1) 2017-09-30 --
363. 1:52.90 6 s1 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 03-03-29 U16 PM Słupsk (1) 2017-09-09 --
364. 1:53.26 6 s1 RZYDUCH Cyprian BKS Bydgoszcz 03-07-29 U16 KP Chełmno (2) 2017-06-10 --
365. 1:53.66 5 s1 KOŁODZIEJSKI Filip MUKS Płock 03-02-23 U16 MZ Warszawa (1) 2017-09-17 -- LDK!
366. 1:53.69 9 s2 WÓJCIK Tomasz UKS Polfin Oświęcim 03-01-16 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
367. 1:54.41 10 s2 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
368. 1:54.97 8 s1 SURDACKI Jerzy MKS Hermes Gryfino 03-09-24 U16 ZP Białogard (1) 2017-09-30 -- LDK!
369. 1:55.26 15 s1 WIERZBICKI Patryk MLKS Sokół Lubin 03-02-25 U16 DS Wrocław (1) 2017-09-09 -- LDK!
370. 1:56.01 10 s2 DRUŻGA Miłosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-10-21 U16 DS Wrocław (1) 2017-05-14 -- LDK!
371. 1:56.08 9 s1 DAŃKÓW Andrzej UKS Jedynka Bartoszyce 03-10-02 U16 WN Lubawa (2) 2017-09-17 --
372. 1:56.28 12 s1 LINDNER Mateusz SP 2 Słubice 03-01-01 U16 LB Słubice (1) 2017-06-13 --
373. 1:57.03 5 s2 BŁASZCZAK Robert CKS Budowlani Częstochowa 03-03-11 U16 SL Częstochowa (1) 2017-06-10 -- LDK!
374. 1:57.07 11 s1 SADOWSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 03-08-11 U16 KP Bydgoszcz (2) 2017-09-03 --
375. 1:57.52 6 s1 TULIŃSKI Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 03-11-06 U16 WP Żerków (1) 2017-05-13 -- LDK!
376. 2:19.86 10 s1 LITWIŃSKI Filip UKS Żaczek Połaniec 02-08-09 U16 SK Łódź (1) 2017-09-09 -- LDK!
DNF GRANAT Mateusz AZS UMCS Lublin () 03-07-06 U16 LU Puławy (1) 2017-06-11 --
DNF SKOK Kamil TL Pogoń Ruda Śląska () 02-09-09 U16 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 12.9562458992 sekund