Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.75 | 4 | TWARDOWSKA Emilia | AML Słupsk | 2005 | Z/1059/18 | U20 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 1.73 | 1 w1 | KONIECZKO Martyna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2005 | Z/3694/20 | U20 | ZP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 1.72 | 2 | SŁODZIŃSKA Maja | UKS OSoT Szczecin | 2006 | Z/5013/19 | U20 | ZP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
4. | 1.72 | 3 | PATEJUK Milena | AML Słupsk | 2006 | Z/0020/18 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 1.72 | 4 | GRABOWSKA Hanna | AML Słupsk | 2005 | Z/0015/18 | U20 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 1.70 | 2 w1 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/4803/18 | U20 | OP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 1.65 | 8 | DOBKOWSKA Aleksandra | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2006 | Z/2873/19 | U20 | MZ | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 1.65 | 5 | POLKOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | Z/1100/18 | U20 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 1.63 | 1 | BARANOWSKA Nina | WKS Wawel Kraków | 2006 | Z/5003/21 | U20 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 1.60 | 4 | LOZOVYTSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa (Z) | 2005 | Z/3629/22 | U20 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
11. | 1.59 | 7 | MAKÓWKA Natalia | MUKS Park Zduńska Wola | 2006 | Z/11280/21 | U20 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
12. | 1.58 | 4 w1 | KLESZNO Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/4183/19 | U20 | OP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
13. | 1.55 | 4 | JUREK Konstancja | SL GKS Olsza Olszyna | 2006 | Z/4776/19 | U20 | DS | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
14. | 1.55 | 1 f2 | SIMON Zofia | KS Czempion Warszawa | 2006 | Z/4416/19 | U20 | MZ | Spała (1) | 2024-01-28 | KN B | ||||||||||||||||||
15. | 1.52 | 6 w1 | RARÓG Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2005 | Z/0851/20 | U20 | OP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 1.52 | 7 w1 | NAWROT Paulina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2006 | Z/0918/18 | U20 | SL | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
17. | 1.50 | 8 | LAZAR Malwina | MKS Czechowice-Dziedzice | 2005 | Z/2528/18 | U20 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
18. | 1.50 | 9 | MLAK Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2006 | Z/1155/20 | U20 | ZP | Słupsk (1) | 2024-01-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
19. | 1.50 | 5 f3 | BINIAKIEWICZ Hanna | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | Z/5167/18 | U20 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
20. | 1.50 | 1 | RADZEWICZ Julia | GKS Piast Gliwice | 2006 | Z/0121/21 | U20 | SL | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
21. | 1.45 | 6 f3 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
22. | 1.40 | 13 | CHUDEK Edyta | MKS Czechowice-Dziedzice | 2006 | Z/3752/22 | U20 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-06 | |||||||||||||||||||
23. | 1.40 | 7 f3 | KOCHAŃSKA Gabriela | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | Z/5169/18 | U20 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
24. | 1.40 | 8 f3 | POPIELARZ Agata | BOSiR Barcin | 2005 | Z/3920/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
25. | 1.40 | 9 f3 | KRAWCZYK Kinga | MKS Inowrocław | 2006 | Z/6457/22 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
26. | 1.40 | 10 | WANDEL Victoria | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | Z/9124/21 | U20 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
27. | 1.40 | 11 w1 | KUCHARSKA Ewelina | GKS Wilga Garwolin | 2005 | Z/0330/17 | U20 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-09 | KN B | ||||||||||||||||||
28. | 1.40 | 6 | JANKOWSKA Natalia | UKS Rotmistrz Ciechanowiec | 2006 | Z/1586/22 | U20 | PD | Białystok (1) | 2024-02-17 | |||||||||||||||||||
29. | 1.37 | 12 w1 | SZTUKA Michalina | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | Z/2622/22 | U20 | SL | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | ||||||||||||||||||
30. | 1.35 | 12 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2006 | Z/0206/19 | U20 | OP | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
31. | 1.35 | 12 | KWIATEK Amelia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2006 | Z/1575/19 | U20 | LB | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
32. | 1.35 | 5 f2 | KALINOWSKA Agata | CKS Budowlani Częstochowa | 2005 | Z/3253/19 | U20 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
33. | 1.30 | 6 f2 | GRYGIERCZYK Dominika | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała | 2006 | Z/0961/23 | U20 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
NM | MATECKA Julia | niestowarzyszona (niestowarzyszonaSTS Pomerania Szczecin) | 2006 | Z/0630/20 | U20 | Neubrandenburg (GER) (2) | 2023-12-16 | LDK! | |||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.5347039699554 sekund |