Wzwyż K
1. 1.85 2 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00-10-26 U18 MZ Kutno (M) 2017-06-11 M
2. 1.75 1 f2 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01-11-14 U18 PK Stalowa Wola (1) 2017-09-02 I
3. 1.71 1 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00-02-23 U18 ZP Poznań (1) 2017-09-17 I
4. 1.66 1 f2 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01-01-04 U18 DS Opole (M) 2017-06-04 II
5. 1.66 4 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00-05-16 U18 MZ Kutno (M) 2017-06-11 II
6. 1.65 1 w2 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk (SKLA Sopot) 01-03-22 U18 WN Warszawa (1) 2017-05-13 II
7. 1.65 2 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01-03-28 U18 PD Łomża (1) 2017-06-10 II
8. 1.65 1 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-03-19 U18 PD Białystok (2) 2017-09-29 II LDK!
9. 1.64 2 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-12-12 U18 KP Białystok (1) 2017-06-17 II LDK!
10. 1.64 1 w1 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-11-04 U18 OP Warszawa (M) 2017-08-04 II
11. 1.64 2 w1 CHAŁUPKA Milena MKS Tomaszów Mazowiecki 00-11-14 U18 LD Warszawa (M) 2017-08-04 II
12. 1.63 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01-02-06 U18 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 II
13. 1.63 1 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01-02-13 U18 KP Toruń (1) 2017-06-17 II
14. 1.62 1 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01-07-07 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-06-28 II
15. 1.62 5 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00-01-28 U18 LU Warszawa (M) 2017-08-06 II
16. 1.61 1 f2 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin 01-03-11 U18 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 III LDK!
17. 1.61 2 f2 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01-02-03 U18 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 III LDK!
18. 1.61 2 w2 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-09-12 U18 OP Wrocław (1) 2017-05-13 III
19. 1.61 3 w1 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00-03-09 U18 WN Warszawa (M) 2017-08-04 III
20. 1.60 1 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00-02-22 U18 LU Zamość (1) 2017-06-03 III LDK!
21. 1.60 2 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 00-01-26 U18 WN Słupsk (1) 2017-06-10 III
22. 1.60 8 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00-11-17 U18 PK Kraków (M) 2017-06-24 III
23. 1.59 4 w2 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 U18 MZ Warszawa (1) 2017-05-13 III
24. 1.58 2 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01-05-13 U18 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 III
25. 1.57 1 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 01-03-18 U18 ZP Białogard (1) 2017-06-13 III
26. 1.57 2 w1 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00-08-29 U18 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 III
27. 1.57 1 w3 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01-01-12 U18 ZP Zielona Góra (1) 2017-09-30 III
28. 1.55 2 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01-01-08 U18 WP Poznań (1) 2017-05-06 III
29. 1.55 5 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01-09-08 U18 KP Bydgoszcz (2) 2017-05-13 III
30. 1.55 3 w2 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01-09-21 U18 WP Wrocław (1) 2017-05-13 III
31. 1.55 1 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 00-01-16 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 III
32. 1.55 3 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 00-03-01 U18 LU Biała Podlaska (M) 2017-05-28 III
33. 1.55 8 w1 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01-09-21 U18 PD Warszawa (M) 2017-08-04 III
34. 1.53 7 w2 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 U18 MZ Warszawa (1) 2017-05-13 IV LDK!
35. 1.53 8 w2 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 U18 MZ Warszawa (1) 2017-05-13 IV LDK!
36. 1.53 1 f2 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01-11-02 U18 PM Sopot (1) 2017-08-30 IV
37. 1.52 5 w2 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01-08-03 U18 DS Wrocław (1) 2017-05-13 IV LDK!
38. 1.52 1 w2 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01-01-02 U18 ZP Warszawa (M) 2017-08-04 IV LDK!
39. 1.51 1 w2 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01-02-18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 IV LDK!
40. 1.51 4 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01-10-22 U18 LB Zielona Góra (1) 2017-08-30 IV
41. 1.51 1 w2 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01-02-01 U18 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 IV
42. 1.51 1 w2 ADAMSKA Aniela UKS SMS Warszawa 01-07-16 U18 MZ Warszawa (1) 2017-09-30 IV
43. 1.51 2 w2 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00-03-27 U18 MZ Warszawa (1) 2017-09-30 IV
44. 1.50 2 KOZAK Zuzanna KS Wisła Puławy 01-09-28 U18 LU Biała Podlaska (1) 2017-05-13 IV
45. 1.50 5 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00-07-11 U18 WP Słubice (1) 2017-05-13 IV
46. 1.50 8 JANIAK Natalia UKS 12 Kalisz 00-08-12 U18 WP Żerków (1) 2017-05-13 IV
47. 1.50 2 JANISZEWSKA Natalia MKLA Łęczyca 01-03-20 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-21 IV
48. 1.50 2 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01-12-28 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-21 IV LDK!
49. 1.50 4 SICHMA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 01-02-15 U18 SL Częstochowa (1) 2017-05-21 IV
50. 1.50 8 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 U18 PD Białystok (1) 2017-05-21 IV
51. 1.50 9 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 00-01-20 U18 PD Białystok (1) 2017-05-21 IV
52. 1.50 3 GODEK Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 01-03-09 U18 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 IV LDK!
53. 1.50 2 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-04-01 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 IV
54. 1.50 2 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00-09-29 U18 MZ Warszawa (1) 2017-06-03 IV
55. 1.50 5 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01-06-18 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 IV
56. 1.50 SOBOLEWSKA Aleksandra niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
57. 1.50 3 ŻUKOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 01-10-24 U18 ZP Białogard (1) 2017-06-13 IV LDK!
58. 1.50 3 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00-09-04 U18 PM Toruń (1) 2017-06-17 IV
59. 1.50 5 MYKOWSKA Maja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01-12-26 U18 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 IV
60. 1.49 2 w2 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00-02-27 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-04 IV
61. 1.47 2 KORBECKA Natalia UKS MTE Milanówek 01-03-02 U18 MZ Warszawa (1) 2017-05-14 IV
62. 1.46 7 w2 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-16 U18 OP Wrocław (1) 2017-05-13 IV
63. 1.45 3 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00-04-12 U18 WP Białogard (1) 2017-05-06 IV
64. 1.45 2 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01-10-03 U18 PM Słupsk (1) 2017-05-13 IV
65. 1.45 7 MELER Julia KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01-09-27 U18 WN Bydgoszcz (2) 2017-05-13 IV
66. 1.45 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01-01-01 U18 SK Stalowa Wola (1) 2017-05-13 IV LDK!
67. 1.45 2 w1 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00-01-13 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 IV
68. 1.45 3 BRODKORB Kamila LUKS MGOKSiR Korfantów 00-06-14 U18 OP Opole (1) 2017-05-20 IV
69. 1.45 4 KURKOWSKA Martyna UKS Jedynka Reda 01-02-25 U18 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 IV
70. 1.45 GANCARZ Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 01-02-04 U18 PK Rzeszów (1) 2017-05-21 IV
71. 1.45 3 NAWROCKA Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 01-01-04 U18 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-27 IV
72. 1.45 4 BAGIŃSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 01-05-31 U18 LD Łódź (2) 2017-06-02 IV
73. 1.45 BĄK Marlena GS Supraśl 01-01-01 U18 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
74. 1.45 PANASIUK Oliwia KS Podlasie Białystok 01-01-01 U18 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
75. 1.45 KRUCZKOW Patrycja KS Łomżanie Łomża 01-05-02 U18 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
76. 1.45 2 w2 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01-10-31 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 IV
77. 1.45 7 GILEWSKA Urszula KS Podlasie Białystok 00-03-28 U18 PD Łomża (1) 2017-06-10 IV
78. 1.45 5 ROZE Dominika MKS Pułtusk 01-03-12 U18 MZ Warszawa (2) 2017-06-11 IV
79. 1.45 6 BURNICKA Weronika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01-05-20 U18 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 IV
80. 1.45 4 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00-01-24 U18 WP Poznań (1) 2017-06-30 IV LDK!
81. 1.45 1 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice (AZS-AWF KatowiceMKS-MOS Płomień Sosnowiec) 00-07-11 U18 SL Gliwice (1) 2017-09-10 IV
82. 1.45 3 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00-01-03 U18 MZ Radom (1) 2017-09-16 IV
83. 1.45 9 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00-02-13 U18 MZ Warszawa (1) 2017-09-17 IV
84. 1.43 8 w2 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 U18 LB Wrocław (1) 2017-05-13 --
85. 1.43 9 w2 HOROWSKA Nikola UMKS Iskra Wolsztyn 01-01-03 U18 WP Wrocław (1) 2017-05-13 --
86. 1.40 7 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 U18 LB Słubice (1) 2017-05-03 --
87. 1.40 7 NOWAK Stella TL Pogoń Ruda Śląska 01-08-16 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-06 --
88. 1.40 15 BARANOWSKA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 01-02-03 U18 DS Wrocław (1) 2017-05-06 -- LDK!
89. 1.40 3 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01-12-01 U18 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
90. 1.40 10 w2 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01-06-09 U18 DS Wrocław (1) 2017-05-13 -- LDK!
91. 1.40 2 KAZIŃSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 01-04-11 U18 LB Zielona Góra (1) 2017-05-25 --
92. 1.40 5 CHOWAŃSKA Martyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 01-03-20 U18 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 --
93. 1.40 2 f2 MAKAREWICZ Wiktoria PG 2 Nowa Sól 01-01-01 U18 LB Nowa Sól (1) 2017-06-01 --
94. 1.40 7 KLIMKIEWICZ Malwina UKS Błyskawica Domaniewice 01-12-30 U18 LD Łódź (2) 2017-06-02 --
95. 1.40 13  ŻURYŃSKA Gabriela PG Krasnopol 01-01-01 U18 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
96. 1.40 2 GWÓŹDŹ Klaudia AML Słupsk 01-11-07 U18 PM Białogard (1) 2017-06-17 --
97. 1.40 5 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01-09-10 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-06-18 -- LDK!
98. 1.40 7 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00-02-19 U18 WP Wrocław (M) 2017-06-18 --
99. 1.40 4 OSICKA Karolina UKS Melo Błonie 01-01-26 U18 MZ Warszawa (1) 2017-09-02 --
100. 1.40 2 f2 CHĘSIAK Martyna MKS Inowrocław 01-08-24 U18 KP Bydgoszcz (2) 2017-09-03 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 3.5198609828949 sekund