Wzwyż K
1. 1.80 1 MIˇSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01-11-14 Z/2337/16 U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 I
2. 1.72 1 f3 POLL Roksana UKS Orkan ¦roda Wlkp. 02-04-23 Z/0949/16 U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 I LDK!
3. 1.71 1 KA¬MIERCZAK Weronika RKS ŁódĽ 02-01-26 Z/1644/16 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 I
4. 1.70 1 f2 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01-02-03 Z/6560/15 U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 I LDK!
5. 1.70 1 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-12-12 Z/0069/15 U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 I LDK!
6. 1.69 2 f3 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-03-19 Z/2701/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 II LDK!
7. 1.66 1 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01-01-04 Z/1122/15 U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II
8. 1.65 1 w1 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U18 MZ Suwałki (M) 2018-06-01 II
9. 1.63 2 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 02-01-14 Z/3555/15 U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II
10. 1.63 2 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 II LDK!
11. 1.63 3 f3 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 II LDK!
12. 1.62 1 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01-07-07 Z/3739/15 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 II
13. 1.61 3 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01-03-22 Z/5797/15 U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 III
14. 1.60 2 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02-04-11 Z/4649/15 U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III
15. 1.60 1 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02-04-03 Z/1672/16 U18 SL Ruda ¦l±ska (1) 2018-05-05 III
16. 1.60 1 WI¦NIEWSKA Agata MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 01-02-13 Z/1998/15 U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III
17. 1.60 4 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02-05-11 Z/2104/16 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III LDK!
18. 1.60 2 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01-01-08 Z/5284/15 U18 WP Piła (1) 2018-05-26 III
19. 1.60 3 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01-03-28 Z/2728/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 III
20. 1.60 1 f2 OWCZAREK Patrycja RKS ŁódĽ 02-11-23 Z/4816/15 U18 LD ŁódĽ (1) 2018-06-02 III
21. 1.58 2 w2 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 III LDK!
22. 1.58 5 f3 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02-08-01 Z/0625/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 III LDK!
23. 1.58 4 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-04-01 Z/6142/15 U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III
24. 1.56 2 f2 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02-11-25 Z/0214/17 U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III LDK!
25. 1.56 4 MOSZURA Julia RKS ŁódĽ 02-01-07 Z/3541/16 U18 LD ŁódĽ (1) 2018-06-09 III LDK!
26. 1.55 1 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01-10-22 Z/2732/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 III
27. 1.55 1 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02-03-29 Z/0494/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III LDK!
28. 1.55 2 ZABŁOCKA Adrianna ZLKL Zielona Góra 02-01-09 Z/0910/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
29. 1.55 1 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02-07-02 Z/2712/16 U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 III
30. 1.55 2 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01-01-02 Z/5063/15 U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III LDK!
31. 1.55 3 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02-06-28 Z/3449/16 U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III LDK!
32. 1.55 3 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01-05-13 Z/1623/16 U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III
33. 1.54 1 w1 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02-04-29 Z/5290/15 U18 ZP Białogard (1) 2018-05-25 IV LDK!
34. 1.52 3 w2 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01-08-03 Z/3135/15 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV LDK!
35. 1.52 5 MOSZURA Aleksandra RKS ŁódĽ 02-01-07 Z/3542/16 U18 LD ŁódĽ (1) 2018-05-25 IV LDK!
36. 1.52 5 SOPUR Amelia MKS Zduńska Wola 02-05-14 Z/3219/16 U18 LD ŁódĽ (1) 2018-05-25 IV
37. 1.52 2 w2 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01-07-16 Z/1131/17 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-23 IV
38. 1.52 3 w2 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02-07-16 Z/0507/16 U18 PM Warszawa (1) 2018-06-23 IV
39. 1.51 4 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 01-03-18 Z/1821/16 U18 ZP ¦winouj¶cie (1) 2018-05-12 IV
40. 1.51 1 w2 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01-06-17 Z/1291/15 U18 ZP Poznań (1) 2018-05-19 IV
41. 1.50 2 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 02-04-04 Z/3672/15 U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 IV LDK!
42. 1.50 3 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02-02-21 Z/0331/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV
43. 1.50 4 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01-09-21 Z/3297/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
44. 1.50 4 KUPIŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 02-03-15 Z/3300/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
45. 1.50 7 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
46. 1.50 3 KOWALCZYK Julia MKS Baszta Szamotuły 02-01-01 U18 WP Poznań (1) 2018-05-06 IV
47. 1.50 3 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02-04-26 Z/3056/16 U18 WP Poznań (1) 2018-05-06 IV
48. 1.50 5 w2 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 IV LDK!
49. 1.50 2 GRUŻEWSKA Dominika OKS Skra Warszawa 02-10-05 Z/2525/16 U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 IV LDK!
50. 1.50 2 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01-09-14 Z/3230/17 U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 IV LDK!
51. 1.50 3 KOWALCZYK Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 02-09-15 Z/2691/16 U18 WP Piła (1) 2018-05-26 IV
52. 1.50 13 f3 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 02-03-22 Z/3623/17 U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 IV
53. 1.50 4 DELOPHONT Naomi UKS Sprint 2020 Warszawa 02-06-06 Z/3061/17 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 IV
54. 1.50 3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 IV
55. 1.49 4 w2 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02-03-14 Z/3054/16 U18 WP Wrocław (1) 2018-05-12 IV
56. 1.49 6 w2 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01-03-12 Z/2803/15 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV
57. 1.48 2 w4 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01-02-18 Z/3214/16 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV LDK!
58. 1.46 7 w2 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 IV
59. 1.46 4 w2 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01-09-21 Z/1498/15 U18 WP Warszawa (1) 2018-06-23 IV
60. 1.45 8 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-11-25 Z/0747/16 U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 IV LDK!
61. 1.45 4 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02-06-30 Z/2645/17 U18 WP Sieradz (1) 2018-05-06 IV
62. 1.45 8 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01-10-03 Z/2227/17 U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 IV
63. 1.45 9 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01-09-08 Z/1805/16 U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 IV
64. 1.45 2 w2 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01-01-03 Z/3097/15 U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 IV
65. 1.45 7 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-08 Z/0430/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV LDK!
66. 1.45 5 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02-10-29 Z/0489/18 U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 IV LDK!
67. 1.45 3 f2 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-05-22 Z/2478/18 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
68. 1.45 4 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice 02-10-20 Z/1080/17 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV LDK!
69. 1.43 7 w2 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01-01-22 Z/1910/15 U18 LB Warszawa (1) 2018-06-23 -- LDK!
70. 1.42 4 w1 ŻUKOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 01-10-27 Z/5268/15 U18 ZP Białogard (1) 2018-05-25 -- LDK!
71. 1.42 3 w4 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-31 Z/2882/16 U18 OP Częstochowa (1) 2018-05-26 -- LDK!
72. 1.41 9 JANISZEWSKA Natalia MKLA Łęczyca 01-03-20 Z/3830/15 U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 --
73. 1.40 5 OSTAŃSKA Maria UKS D±b Suchy Las 01-06-02 Z/1248/15 U18 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
74. 1.40 4 SZUDY Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02-01-02 Z/1172/16 U18 SL Ruda ¦l±ska (1) 2018-05-05 -- LDK!
75. 1.40 5 PALUCH Katarzyna SKS Kusy Kraków 02-01-01 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
76. 1.40 9 GWÓ¬D¬ Klaudia AML Słupsk 01-11-07 U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 --
77. 1.40 12 MELER Julia KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01-09-27 Z/2017/16 U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 --
78. 1.40 3 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02-04-23 Z/3191/17 U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 -- LDK!
79. 1.40 3 WARZECHA Jagoda MKS-MOS Katowice 02-09-19 Z/2339/18 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 --
80. 1.40 2 f2 ŁOMAKIN Edyta GULKS Barwice 02-08-05 Z/2807/16 U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 -- LDK!
81. 1.40 6 ¦LUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 02-02-22 Z/1685/16 U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 -- LDK!
82. 1.40 9 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02-01-16 Z/0883/16 U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 -- LDK!
83. 1.40 8 f2 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01-11-29 Z/4046/18 U18 LD ŁódĽ (1) 2018-06-02 --
84. 1.40 9 MOKICKA Wiktoria MLKS Czarni Olecko 02-09-19 Z/2838/16 U18 WN Warszawa (1) 2018-06-03 -- LDK!
85. 1.40 6 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02-05-27 Z/3914/17 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
86. 1.40 9 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02-05-23 Z/0440/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-06-23 -- LDK!
87. 1.40 9 w2 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01-05-01 Z/3626/18 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-23 --
88. 1.38 7 w2 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02-01-29 Z/1857/16 U18 LD Warszawa (1) 2018-05-12 --
89. 1.37 13 w2 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02-09-04 Z/0129/16 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 -- LDK!
90. 1.37 14 w2 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02-10-05 Z/0887/16 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 -- LDK!
91. 1.35 3 KOZŁOWSKA Oktawia UKS Sokół Węgorzewo 02-06-14 Z/4235/17 U18 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 -- LDK!
92. 1.35 7 BARTKOWIAK Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 02-09-20 Z/3053/16 U18 WP Poznań (1) 2018-05-06 --
93. 1.35 7 KOŻUCH Izabela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-10-06 Z/3351/16 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 --
94. 1.35 9 CIECHOWICZ Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 02-12-08 Z/0976/16 U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 -- LDK!
95. 1.35 4 f2 JAWNIAK Aleksandra niest. Z.Góra 01-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
96. 1.35 16 f3 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02-04-04 Z/0470/16 U18 LD Słubice (M) 2018-06-09 --
97. 1.34 10 w2 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Warszawa (1) 2018-06-23 -- LDK!
98. 1.31 11 w2 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02-02-12 Z/1933/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-23 --
99. 1.31 13 w2 SZARGIEJ Olivia KS Wejher Wejherowo 02-09-24 Z/0781/18 U18 PM Warszawa (1) 2018-06-23 --
100. 1.30 4 STRZELSKA Nadia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 02-07-22 U18 OP Kędzierzyn-KoĽle (2) 2018-05-07 -- LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.3190050125122 sekund