60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.92 | 1 e20 | DUTKA-WOŁOCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Mielec (1) | 2024-01-07 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.28 | 1 e16 | SUROWIEC Inga | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/12150/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.34 | 2 f7 | GAŁKA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Mielec (1) | 2024-01-07 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 8.35 | 2 e16 | PIECUCH Klaudia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/0791/24 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 8.56 | 2 f3 | STACHOŃ Karolina | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/13862/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
6. | 8.60 | 4 f3 | FEKNER Laura | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13662/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 8.65 | 5 f3 | URBAŃSKA Hanna | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/13812/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 8.66 | 3 f4 | MILEWSKA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/13809/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.67 | 6 e2 | WI¦NIEWSKA Liliana | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/1888/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
10. | 8.77 | 1 e20 | FERDEK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9950/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
11. | 8.78 | 1 e6 | HAPEK Martyna | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13663/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
12. | 8.95 | 2 e17 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 9.01 | 2 e21 | STALMACH Patrycja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6848/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 9.02 | 2 e14 | ATEBA Lea | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/6385/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
15. | 9.03 | 1 e10 | MARKOWICZ Natalia | ULKS Lipinki | 2011 | Z/5951/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 9.04 | 2 e3 | KOZIOŁ Zofia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/2624/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
17. | 9.04 | 5 e7 | KORTA Alicja | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13664/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
18. | 9.04 | 2 e12 | BOGDAŁ Giulia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/0442/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 9.05 | 2 e15 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
20. | 9.06 | 3 e9 | GRUCA Anna | UKS Kobylanka | 2011 | Z/1782/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
21. | 9.10 | 2 e9 | MACHNIK Lena | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/2876/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
22. | 9.12 | 3 e15 | ŻAK Lena | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5960/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
23. | 9.17 | 3 e16 | GAWEŁ Dominika | MKS Tempo Kęty | 2012 | Z/2754/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
24. | 9.20 | 4 e10 | WŁODARCZYK Pola | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13670/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
25. | 9.24 | 1 e4 | GRAJEK Aniela | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/5189/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
26. | 9.24 | 3 e14 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
27. | 9.25 | 4 e10 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
28. | 9.29 | 5 e15 | KOLANOWSKA Anna | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/2495/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
29. | 9.29 | 3 e12 | SZCZERBOWSKA Amelia | UKS Gminy Brzeszcze | 2012 | Z/1417/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
30. | 9.31 | 2 e12 | TRZOP Lena | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2012 | Z/6739/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
31. | 9.35 | 6 e6 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
32. | 9.35 | 1 e25 | ZIĘCINA Amelia | MLUKS Tarnów | 2012 | Z/5843/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
33. | 9.36 | 1 e16 | DUDEK Alicja | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/4340/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
34. | 9.37 | 3 e22 | ROJEK Julia | UKS Kobylanka | 2012 | Z/5237/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
35. | 9.40 | 1 e18 | ¦CIBISZ Wiktoria | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/13961/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
36. | 9.40 | 3 e17 | KUCA Natalia | KS Olkusz | 2012 | Z/2980/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
37. | 9.42 | 7 e6 | FOŁTA Julia | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6674/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
38. | 9.42 | 3 e13 | ¦WIDER Lena | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/13911/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
39. | 9.44 | 2 e7 | NAPORA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/9380/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
40. | 9.44 | 3 e10 | HOFFMANN Sara | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/6428/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
41. | 9.49 | 4 e12 | MA¦LACH Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5964/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
42. | 9.49 | 3 e18 | ¦WIˇTECKA Zofia | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13668/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
43. | 9.53 | 4 e14 | STASZEWSKA Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/6864/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
44. | 9.55 | 2 e14 | NIEZABITOWSKA Wiktoria | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/13842/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
45. | 9.58 | 5 e9 | PIOTROWSKA Kinga | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/4352/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
46. | 9.59 | 4 e18 | KACZARA Jagoda | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/9501/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
47. | 9.60 | 5 e16 | HOJDA Hanna | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/14621/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
48. | 9.62 | 7 e8 | FOLMER Lena | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/6441/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
49. | 9.62 | 5 e14 | KOKOSZYŃSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
50. | 9.65 | 1 e10 | GRZESZCZUK Natalia | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13840/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.12 | 1 s15 | FOŁTA Julia | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6674/23 | U14 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-02-22 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 24.34 | 3 s16 | PIETRAS Carmen | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6673/23 | U14 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-02-22 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 25.59 | 4 s17 | FOŁTA Magdalena | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6675/23 | U14 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-02-22 | LDK! | ||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.87 | 2 s2 | DUTKA-WOŁOCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 26.88 | 1 s4 | GAŁKA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 31.12 | 3 s9 | KOLANOWSKA Anna | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/2495/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 31.93 | 5 s7 | ZIĘCINA Amelia | MLUKS Tarnów | 2012 | Z/5843/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 32.07 | 6 s12 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 32.18 | 5 s16 | GRAJEK Aniela | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/5189/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 32.36 | 4 s18 | URBAŃSKA Hanna | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/13812/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 32.43 | 5 s18 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 32.60 | 5 s17 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 32.62 | 5 s10 | KUCA Natalia | KS Olkusz | 2012 | Z/2980/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
11. | 32.82 | 5 s13 | DUDEK Alicja | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/4340/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
12. | 33.37 | 4 s20 | KOKOSZYŃSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
13. | 33.49 | 4 s15 | JOB Oliwia | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/5999/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
14. | 33.76 | 5 s14 | URBANIK Dominika | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4557/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
15. | 35.40 | 4 s15 | PIETRAS Carmen | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6673/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 36.19 | 6 s20 | FOŁTA Magdalena | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6675/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.48 | 1 s2 | DUTKA-WOŁOCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 43.68 | 1 s17 | GAŁKA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 44.60 | 1 s8 | SUROWIEC Inga | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/12150/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 44.83 | 1 s10 | PIECUCH Klaudia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/0791/24 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 47.09 | 1 s2 | FERDEK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9950/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 47.86 | 2 s2 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
7. | 48.02 | 2 s3 | TAVARNYTSKA Viktoriia | KS Limanowa Forrest (Z) | 2012 | Z/3141/22 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 48.21 | 1 s6 | SMURZYŃSKA Emma | UKS Lider Siercza | 2012 | Z/12098/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 48.87 | 2 s11 | KOZIOŁ Zofia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/2624/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
10. | 49.31 | 1 s8 | SĘK Kamila | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/4137/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
11. | 49.60 | 1 s11 | KOLANOWSKA Anna | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/2495/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
12. | 49.71 | 6 s5 | FOLMER Lena | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/6441/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 49.86 | 4 s9 | CHODUR Zuzanna | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2011 | Z/3208/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 50.45 | 3 s6 | TOMASIAK Faustyna | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2012 | Z/6615/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
15. | 50.65 | 2 s11 | GRAJEK Aniela | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/5189/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 50.65 | 2 s7 | GRUCA Anna | UKS Kobylanka | 2011 | Z/1782/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
17. | 50.80 | 1 s6 | STEFANOWICZ Gaja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/8542/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
18. | 51.10 | 2 s3 | ROJEK Julia | UKS Kobylanka | 2012 | Z/5237/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 51.35 | 2 s6 | URBAŃSKA Hanna | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/13812/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
20. | 51.56 | 3 s13 | ¦CIBISZ Wiktoria | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/13961/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
21. | 52.25 | 4 s3 | PIOTROWSKA Kinga | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/4352/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
22. | 53.10 | 4 s13 | DUDEK Alicja | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/4340/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
23. | 54.46 | 4 s7 | WIEJA Patrycja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/1890/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
24. | 54.77 | 4 s9 | MARKOWICZ Natalia | ULKS Lipinki | 2011 | Z/5951/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
25. | 54.92 | 4 s10 | GĘBALA Małgorzata | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6004/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
26. | 55.13 | 4 s4 | STACH Izabela | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/4494/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
27. | 55.40 | 3 s7 | JOB Oliwia | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/5999/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
28. | 56.62 | 4 s6 | PIETRAS Carmen | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6673/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
29. | 56.75 | 4 s1 | KALINKA Gabriela | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5838/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | |||||||||||||||||||
30. | 57.83 | 4 s7 | IŻYKOWSKA Emilia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6005/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:48.35 | 1 s3 | KĘDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:52.16 | 2 s3 | BRYG Gabriela | UKS Kobylanka | 2011 | Z/11566/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1:52.48 | 1 s2 | KOSIARSKA Viktoria | MLUKS Tarnów | 2012 | Z/1440/24 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1:52.50 | 9 s2 | KRÓWKA Julia | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/2188/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 1:52.59 | 7 s3 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1:53.10 | 1 s4 | CHODUR Zuzanna | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2011 | Z/3208/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 1:54.00 | 2 s4 | FOLMER Lena | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/6441/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 1:55.29 | 3 s2 | MATYASIK Marta | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/4790/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 1:56.92 | 2 s5 | GŁOWACZ Nikola | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/9377/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 1:56.95 | 3 s5 | SĘK Kamila | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/4137/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
11. | 1:57.51 | 1 s3 | MICHALIK Aleksandra | MLUKS Tarnów | 2011 | Z/3123/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
12. | 1:58.97 | 2 s4 | FILAR Lilianna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/4149/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 2:00.77 | 5 s3 | STACH Izabela | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/4494/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 2:01.27 | 6 s3 | NIEZABITOWSKA Wiktoria | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/13842/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
15. | 2:03.88 | 6 s2 | KOSZUT Gloria | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2011 | Z/6614/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
16. | 2:06.12 | 7 s2 | TOMASIAK Faustyna | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2012 | Z/6615/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
17. | 2:06.16 | 5 s4 | MROZEK Mira | UKS Kobylanka | 2011 | Z/5665/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
18. | 2:06.28 | 9 s6 | ŁYPIK Magdalena | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/0881/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 2:07.01 | 6 s4 | POLASZEK Milena | ULKS Lipinki | 2011 | Z/5958/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
20. | 2:08.23 | 9 s2 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
21. | 2:09.71 | 10 s2 | KUZAR Oliwia | KS Limanowa Forrest | 2011 | Z/1729/24 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
22. | 2:10.37 | 11 s2 | KONOPKA Maja | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2011 | Z/2415/24 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
23. | 2:10.40 | 5 s4 | MALEC Antonina | MLUKS Tarnów | 2012 | Z/4519/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
24. | 2:12.69 | 8 s5 | ROJEK Julia | UKS Kobylanka | 2012 | Z/5237/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
25. | 2:12.78 | 12 s2 | HOJDA Hanna | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/14621/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
26. | 2:15.16 | 7 s7 | SEWERYN Natalia | KS Olkusz | 2012 | Z/3832/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:27.27 | 2 s1 | FOLMER Lena | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2012 | Z/6441/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 3:36.50 | 8 s3 | MATYASIK Marta | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/4790/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 3:43.02 | 8 s1 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.08 | 1 | DUTKA-WOŁOCH Nicola | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/0186/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.70 | 2 e1 | GAŁKA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 10.02 | 1 e2 | HAPEK Martyna | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13663/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 10.06 | 2 e2 | MILEWSKA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/13809/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 10.20 | 3 s1 | SUROWIEC Inga | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/12150/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 10.43 | 1 e1 | PIECUCH Klaudia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/0791/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 10.65 | 3 | FEKNER Laura | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13662/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 10.95 | 3 e1 | WŁODARCZYK Pola | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13670/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 11.73 | 4 e1 | SYDOR Nina | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/4180/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 11.81 | 4 | GĘBALA Małgorzata | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6004/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
11. | 11.85 | 5 | KOKOSZYŃSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
12. | 12.02 | 4 e2 | STALMACH Patrycja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6848/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 12.03 | 5 e2 | GŁOWACZ Nikola | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/9377/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 12.26 | 4 e1 | POLEK Matylda | UKS Lider Siercza | 2012 | Z/6766/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
15. | 13.04 | 5 e1 | WAL Zuzanna | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6010/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 13.38 | 6 e2 | LESZCZYŃSKA Alicja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6006/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 11.87 | 2 s2 | KOKOSZYŃSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | ŁódĽ (1) | 2023-12-17 | |||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.35 | 4 | SZWARC-FITER Jagoda | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13671/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1.35 | 2 | WŁODARCZYK Pola | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13670/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1.35 | 1 | ATEBA Lea | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/6385/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1.35 | 1 | FEKNER Laura | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13662/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 1.30 | 15 | KACZARA Jagoda | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/9501/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1.30 | 6 | MILEWSKA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/13809/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 1.30 | 6 | POLEK Matylda | UKS Lider Siercza | 2012 | Z/6766/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
8. | 1.25 | 10 | AUGUSTYN Karina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/5762/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 1.25 | 8 | SIWA Lena | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5963/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
10. | 1.20 | 1 | KOKOSZYŃSKA Michalina | WKS Wawel Kraków | 2012 | Z/6867/23 | U14 | MA | ŁódĽ (1) | 2023-12-17 | |||||||||||||||||||
11. | 1.20 | 10 | FORMA Julia | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5957/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
12. | 1.15 | 12 | PĘPKOWSKA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/2414/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 1.15 | 11 | STANIK Izabela | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/6890/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
14. | 1.05 | 14 | FOŁTA Magdalena | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6675/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.25 | 3 | SUROWIEC Inga | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/12150/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4.71 | 1 f2 | MILEWSKA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/13809/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4.59 | 15 | WI¦NIEWSKA Liliana | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/1888/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
4. | 4.23 | 3 f2 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
5. | 4.18 | 4 f2 | STALMACH Patrycja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6848/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 4.10 | 25 | KOZIOŁ Zofia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/2624/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
7. | 3.98 | 28 | KUKLA Zofia | UKS Gminy Brzeszcze | 2011 | Z/12414/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
8. | 3.96 | 23 | KRÓWKA Julia | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/2188/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 3.85 | 6 f2 | STEFANOWICZ Gaja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/8542/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
10. | 3.55 | 30 | GÓRKA Martyna | UKS Gminy Brzeszcze | 2011 | Z/12411/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
11. | 3.26 | 30 | FOŁTA Julia | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6674/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.25 | 1 f2 | SUROWIEC Inga | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/12150/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4.98 | 2 f2 | MILEWSKA Natalia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/13809/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4.88 | 3 f2 | PIECUCH Klaudia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/0791/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 4.81 | 1 | WI¦NIEWSKA Liliana | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/1888/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
5. | 4.81 | 1 | HAPEK Martyna | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13663/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 4.69 | 4 f2 | STACHOŃ Karolina | Kraków Athletics Team | 2011 | Z/13862/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
7. | 4.46 | 5 | WŁODARCZYK Pola | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13670/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 4.46 | 6 f2 | JANECZEK Weronika | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/5856/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 4.35 | 7 f2 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/7504/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
10. | 4.28 | 8 f2 | SZCZERBOWSKA Amelia | UKS Gminy Brzeszcze | 2012 | Z/1417/24 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
11. | 4.25 | 6 | URBAŃSKA Hanna | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/13812/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
12. | 4.22 | 7 | KOZIOŁ Zofia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/2624/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
13. | 4.21 | 8 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
14. | 4.20 | 10 f2 | ŻAK Lena | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5960/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
15. | 4.16 | 11 f2 | GRAJEK Aniela | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/5189/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 4.14 | 10 | GRUCHLIK Maja | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/4707/23 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
17. | 4.14 | 3 | SZWARC-FITER Jagoda | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13671/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
18. | 4.13 | 4 | ŁYPIK Magdalena | SKL Sucha Beskidzka | 2011 | Z/0881/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 4.13 | 12 f2 | HOFFMANN Sara | SAS AZS AWF Kraków | 2011 | Z/6428/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
20. | 4.11 | 5 | STALMACH Patrycja | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6848/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
21. | 4.10 | 10 | KRÓWKA Julia | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/2188/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
22. | 4.09 | 12 | KOLANOWSKA Anna | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/2495/21 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
23. | 4.05 | 15 f2 | ¦CIBISZ Wiktoria | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2011 | Z/13961/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
24. | 4.01 | 6 | STEFANOWICZ Gaja | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/8542/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | |||||||||||||||||||
25. | 3.98 | 18 f2 | FORMA Julia | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5957/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
26. | 3.97 | 19 f2 | MACHNIK Lena | TS Wieliczanka Wieliczka | 2011 | Z/2876/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
27. | 3.90 | 10 | NIEZABITOWSKA Wiktoria | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/13842/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
28. | 3.90 | 14 | FERDEK Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9950/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
29. | 3.90 | 15 | FOŁTA Julia | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6674/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
30. | 3.90 | 21 f2 | DUDEK Alicja | SAS AZS AWF Kraków | 2012 | Z/4340/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
31. | 3.88 | 22 f2 | STASZEWSKA Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/6864/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
32. | 3.84 | 11 | SIWA Lena | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5963/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
33. | 3.75 | 23 f2 | STANIK Izabela | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2012 | Z/6890/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
34. | 3.70 | 26 f2 | MA¦LACH Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5964/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
35. | 3.68 | 27 f2 | KUCA Natalia | KS Olkusz | 2012 | Z/2980/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
36. | 3.66 | 16 | SKRABALAK Zuzanna | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5962/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
37. | 3.60 | 18 | DYRKA Adela | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5956/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
38. | 3.60 | 20 | GRZESZCZUK Natalia | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13840/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
39. | 3.60 | 29 f2 | DYBOWSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/4174/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
40. | 3.55 | 30 f2 | OLE¦ Martyna | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/6020/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
41. | 3.53 | 31 f2 | SZKARADEK Lena | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5424/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
42. | 3.50 | 32 f2 | SIKORA Zuzanna | UKS Gminy Brzeszcze | 2012 | Z/7032/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
43. | 3.48 | 6 | PIWOWARSKA Karolina | UKS Gminy Brzeszcze | 2012 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | ||||||||||||||||||||
44. | 3.48 | 33 f2 | HOJDA Hanna | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/14621/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
45. | 3.45 | 35 f2 | SZUMNY Oliwia | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/2938/23 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
46. | 3.27 | 25 | KOCJAN Zuzanna | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5959/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
47. | 3.25 | 38 f2 | IŻYKOWSKA Emilia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2012 | Z/6005/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
48. | 3.24 | 39 f2 | KALCZYŃSKA-KOWACKA Barbara | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5958/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | |||||||||||||||||||
49. | 3.23 | 16 | KALINKA Gabriela | Kraków Athletics Team | 2012 | Z/5838/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | |||||||||||||||||||
50. | 3.18 | 20 | MUSIJENKO Katerina | SKS Kusy Kraków | 2012 | Z/5965/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | |||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.21 | 2 | WI¦NIEWSKA Liliana | MKS Tempo Kęty | 2011 | Z/1888/22 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
2. | 9.46 | 3 | HAPEK Martyna | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13663/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.92 | 1 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 10.67 | 2 | SKAŁKA Anna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/1473/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.46 | 2 f2 | DZIKI Weronika | UKS Kobylanka | 2012 | Z/6677/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-02-24 | |||||||||||||||||||
4. | 7.68 | 3 | NAPORA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/9380/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 6.44 | 4 | ¦WIˇTECKA Zofia | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13668/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-03-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.63 | 10 | SKAŁKA Anna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/1473/22 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.33 | 5 | BALCER Julia | SKL Sucha Beskidzka | 2012 | Z/9394/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 7.12 | 18 | DZIKI Weronika | UKS Kobylanka | 2012 | Z/6677/23 | U14 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
4. | 5.75 | 8 | ¦WIˇTECKA Zofia | SKS Kusy Kraków | 2011 | Z/13668/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 5.28 | 14 | NAPORA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2011 | Z/9380/21 | U14 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:56.52 | 13 s2 | KĘDZIOR Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/2523/21 | U14 | MA | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.4120149612427 sekund |