60 M
100 M
1. 11.04 1 e4 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 Z/4925/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.3 II
2. 11.16 2 e4 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.3 II
3. 11.21 3 e2 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 Z/4801/15 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 II
4. 11.30 3 e3 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 Z/1978/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.2 II
5. 11.59 3 s7 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00-02-09 Z/1639/18 U20 MA Kraków (1) 2018-06-10 +1.3 III
6. 11.66 5 s5 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.2 III
7. 11.74 4 e1 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-15 Z/0778/18 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 III
8. 11.79 4 e3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.2 IV
9. 11.89 3 s6 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 Z/2952/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 IV
10. 11.93 4 s8 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-03 Z/1262/15 U20 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.7 IV LDK!
11. 11.99 5 e5 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 Z/3605/18 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.9 IV
12. 12.37 4 e4 CHOLEWA Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 99-03-13 Z/1884/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.3 --
100 M z wiatrem
1. 11.14 1 f2 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.2
2. 11.19 3 f2 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.2
3. 11.30 4 f2 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.2
4. 11.45 3 e3 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00-01-17 U20 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +3.6
5. 11.98 6 f2 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.2
6. 12.14 5 s7 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99-07-14 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.1
150 M
1. 17.09 1 s2 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 Z/1978/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --
2. 17.72 2 s3 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00-02-09 Z/1639/18 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.6 --
200 M
1. 21.84 2 s1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 I
2. 22.70 4 s1 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 Z/4801/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 -0.6 II
3. 22.72 2 s4 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.9 II
4. 22.76 5 s1 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 Z/4925/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 -0.6 II
5. 22.97 5 s2 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 Z/1978/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.1 III
6. 23.70 1 s5 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00-02-09 Z/1639/18 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.8 IV
7. 23.95 2 s2 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-15 Z/0778/18 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.3 IV
8. 24.25 2 s5 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 00-03-17 Z/0609/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 IV
9. 24.97 4 s5 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 Z/3605/18 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 --
200 M z wiatrem
1. 21.99 2 s4 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
2. 22.34 3 s4 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
3. 22.81 4 s4 MARDUŁA Hubert WKS Wawel Kraków 99-04-01 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
4. 23.22 1 s2 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.6
300 M
1. 34.86 1 s2 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 Z/4925/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 35.17 2 s1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
3. 35.83 1 s5 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
4. 36.44 2 s5 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-03 Z/1262/15 U20 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
5. 37.13 3 s1 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
6. 37.24 1 s3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 38.07 1 s5 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99-07-14 Z/2564/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
8. 38.84 4 s2 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00-04-30 Z/0606/15 U20 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
9. 39.11 2 s2 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00-05-15 Z/0778/18 U20 MA Kielce (1) 2018-04-28 --
10. 39.62 1 s1 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 99-10-17 Z/0271/16 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
400 M
1. 48.62 2 s1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 II
2. 50.52 1 s2 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
3. 50.82 1 s1 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
4. 50.98 1 s3 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 Z/4925/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 III
5. 51.49 3 s2 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
6. 52.12 2 s2 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-03 Z/1262/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 III LDK!
7. 52.27 3 f7 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00-11-10 Z/4806/15 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 III
8. 52.40 4 s3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 III
9. 53.66 3 s2 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99-07-14 Z/2564/15 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 IV
10. 54.88 5 s1 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 99-08-24 Z/1547/16 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!
11. 57.37 4 s3 JEZIORCZAK Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 99-02-07 Z/1792/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
12. 57.99 6 s2 SIKORA Kacper ULKS Lipinki 00-01-01 U20 MA Przemyśl (1) 2018-05-06 --
500 M
600 M
1. 1:22.74 1 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 1:24.22 2 s1 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00-11-10 Z/4806/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 1:26.48 5 s1 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 1:27.49 2 s1 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00-04-30 Z/0606/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
5. 1:32.15 4 s1 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00-11-30 Z/2847/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
6. 1:32.99 2 s2 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00-05-09 Z/1883/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 1:33.54 7 s1 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00-07-06 Z/4576/18 U20 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
800 M
1. 1:53.04 4 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 II
2. 1:54.53 2 s2 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-27 II
3. 1:54.58 2 s2 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00-02-16 Z/0911/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 II
4. 1:59.14 1 s2 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00-11-10 Z/4806/15 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
5. 2:00.75 4 s2 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
6. 2:01.02 5 s1 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00-12-29 Z/0900/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 III
7. 2:01.58 2 s3 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99-07-11 Z/1954/17 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-27 III
8. 2:04.08 3 s1 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 Z/0822/17 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 IV
9. 2:12.80 11 s1 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00-07-06 Z/4576/18 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
10. 2:13.11 6 s1 KALEMBKA Kamil MUKS ILKUS Olkusz 00-08-21 Z/6017/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
1000 M
1. 2:31.47 5 s4 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 2:33.40 6 s4 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00-02-16 Z/0911/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 2:33.94 8 s4 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00-03-11 Z/1257/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 2:36.16 6 s5 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00-12-29 Z/0900/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
5. 2:40.37 2 s3 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00-12-18 Z/1694/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
6. 2:42.21 4 s3 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99-07-11 Z/1954/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 2:44.60 5 s3 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 Z/0822/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
8. 2:45.16 9 s5 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 00-08-24 Z/2940/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
9. 2:53.41 18 s1 SIKORA Kacper ULKS Lipinki 00-01-01 U20 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --
10. 2:54.22 9 s1 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00-11-30 Z/2847/15 U20 MA Ruda Śląska (1) 2018-05-05 --
1500 M
1. 3:57.47 4 s1 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U20 MA Wrocław (M) 2018-06-13 II
2. 4:00.21 3 s1 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00-02-16 Z/0911/15 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 II
3. 4:01.88 2 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II
4. 4:09.14 7 s1 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99-07-11 Z/1954/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 III
5. 4:10.55 6 s1 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00-03-11 Z/1257/16 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
6. 4:11.73 11 s1 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00-12-29 Z/0900/17 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
7. 4:22.73 13 s1 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00-10-04 Z/1757/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
8. 4:25.30 14 s2 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 Z/0822/17 U20 MA Słubice (M) 2018-06-09 --
9. 4:31.77 4 s1 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00-04-30 Z/0606/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
10. 4:37.83 6 s1 KALEMBKA Kamil MUKS ILKUS Olkusz 00-08-21 Z/6017/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
11. 4:53.19 7 s1 DUDA Gabriel UKS Gimpel Nowy Targ 99-10-01 Z/2539/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
12. 5:18.67 10 s1 ZOŃ Jan UKS Gimpel Nowy Targ 00-08-13 Z/1894/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
2000 M
1. 6:01.34 3 s1 KNUTELSKI Błażej UKS Gimpel Nowy Targ 00-06-11 Z/1886/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 6:03.29 4 s1 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00-10-04 Z/1757/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 6:20.16 9 s1 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00-06-08 Z/1864/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 7:37.71 12 s1 ZOŃ Jan UKS Gimpel Nowy Targ 00-08-13 Z/1894/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3000 M
1. 9:10.47 2 s1 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99-07-11 Z/1954/17 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
2. 9:28.76 2 s1 KNUTELSKI Błażej UKS Gimpel Nowy Targ 00-06-11 Z/1886/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
3. 9:41.41 3 s1 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00-10-04 Z/1757/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
4. 9:42.47 4 s1 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99-01-23 Z/0228/16 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 IV
5. 9:44.74 5 s1 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00-11-30 Z/2847/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
6. 9:46.93 9 s1 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 Z/0822/17 U20 MA Słubice (M) 2018-06-10 IV
7. 10:01.29 17 s1 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00-06-08 Z/1864/16 U20 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 IV
8. 11:02.57 8 s1 SZYMAŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-08-17 Z/3188/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
9. 11:56.98 7 s1 ZOŃ Jan UKS Gimpel Nowy Targ 00-08-13 Z/1894/17 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
5000 M
1. 16:50.80 3 s2 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00-10-04 Z/1757/17 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-27 IV
10000 M
100km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:29 r 13b2 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 U20 MA Żagań (M) 2018-03-17
2. :09:53 r 26b2 ZASADA Mikołaj KS AZS AWF Kraków 00-10-16 U20 MA Żagań (M) 2018-03-17
3. :10:07 r 31b2 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 U20 MA Żagań (M) 2018-03-17
4. :10:45 r 40b2 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00-04-30 U20 MA Żagań (M) 2018-03-17
5. :22:16 r 37b4 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00-11-30 U20 MA Żagań (M) 2018-03-17
6. :22:28 r 39b4 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00-06-08 U20 MA Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
100p M
110 M
200p M
400p (83.8) M
400p M
1. 57.32 5 s1 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-03 Z/1262/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 III LDK!
2. 58.32 2 s1 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III
3. 60.12 1 s1 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00-08-22 Z/2089/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
4. 60.66 1 s1 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00-05-09 Z/1883/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-10 IV
5. 63.15 3 s1 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00-04-30 Z/0606/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
2000p M
1. 6:09.42 1 s1 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00-12-29 Z/0900/17 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 II
2. 6:43.52 8 s1 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00-10-04 Z/1757/17 U20 MA Kraków (1) 2018-06-10 IV
4x100 M
1. 44.15 1 s1 SOLECKI Mikołaj
ZYCH Jakub
CHOJNOWSKI Kamil
LIŚKIEWICZ Zbigniew
KS AZS AWF Kraków 01-04-11
00-12-11
00-03-14
00-09-17
U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
2. 46.08 1 s1 FILAR Oskar
GALIK Wojciech
KIDOŃ Piotr
CZYSZCZOŃ Maciej
MKS Rabka-Zdrój 00-12-13
02-04-10
00-02-22
02-04-23
U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 1.70 2 FILAR Oskar MKS Rabka-Zdrój 00-12-13 Z/0844/18 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
W dal M
1. 6.75 2 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 Z/2952/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.0 III
2. 6.69 1 f2 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00-02-09 Z/1639/18 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 +0.6 III
3. 6.04 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.4 IV
4. 5.77 8 WALICZEK Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 00-09-04 Z/1893/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 --
5. 5.67 5 f3 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00-02-07 Z/0717/18 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.7 --
W dal M z wiatrem
1. 6.25 3 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.9
W dal strefa M
Trójskok M
1. 13.45 2 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 Z/2952/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.2 III
2. 12.75 2 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 Z/2987/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.7 IV
3. 11.04 9 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00-02-07 Z/0717/18 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.5 --
Trójskok M z wiatrem
1. 13.45 1 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00-02-03 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.1
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
1. 12.95 1 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00-04-12 Z/3411/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 IV
2. 11.67 3 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-02 Z/5764/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV
3. 10.92 2 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99-04-19 Z/1759/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
4. 10.79 3 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00-02-23 Z/0497/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
5. 9.85 4 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00-07-04 Z/6014/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (0.75) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
1. 24.85 2 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-02 Z/5764/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
Dysk (2) M
Młot (5) M
Młot (6) M
1. 45.75 1 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99-06-21 Z/1018/16 U20 MA Ruda Śląska (1) 2018-05-05 III
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 46.65 1 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00-02-23 Z/0497/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV
2. 35.53 1 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
3. 29.82 2 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00-07-04 Z/6014/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
4. 26.69 3 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99-04-19 Z/1759/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
5. 18.29 3 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-02 Z/5764/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
5-bój U16 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 1.2875030040741 sekund