60 M
100 M
1. 11.03 1 s1 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99-06-21 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.6 II
2. 11.09 2 e2 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 U20 MA Kraków (M) 2017-06-24 -0.5 II
3. 11.30 1 s1 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-28 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 -0.9 II
4. 11.45 3 s1 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-13 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 -0.9 III
5. 11.47 3 s2 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.5 III
6. 11.53 3 s1 CHRAPEK Przemysław UKS bieganie.pl Stryszawa 98-01-20 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.6 III
7. 11.77 5 s2 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-07-23 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.5 IV
8. 11.80 5 s1 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99-06-04 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.6 IV
9. 12.01 8 e3 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-16 U20 MA Stalowa Wola (1) 2017-06-03 +1.0 IV
10. 12.09 6 s1 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 98-08-17 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.6 IV
11. 12.18 1 s5 CHOLEWA Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 99-03-13 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 +0.7 IV
12. 12.18 7 s1 JENDRUSIAK Daniel UKS Gimpel Nowy Targ 98-04-15 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.6 IV
13. 12.39 7 s1 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 99-08-24 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 +0.8 --
100 M z wiatrem
1. 11.00 5 s6 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99-06-21 U20 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +3.4
2. 12.37 6 e6 FILIPAS Oleksii niest. Kraków 99-03-12 U20 MA Łódź (M) 2017-05-26 +4.1
150 M
200 M
1. 22.64 2 s3 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-28 U20 MA Kraków (M) 2017-06-24 +0.7 II
2. 22.72 4 s5 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 99-06-21 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 +0.1 II
3. 22.89 5 s3 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-13 U20 MA Kraków (M) 2017-06-24 +0.7 III
4. 23.97 3 s3 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99-06-04 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +1.6 IV
5. 24.40 5 s3 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-07-23 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.4 IV
6. 24.46 4 s3 CHMURA Piotr KS AZS AWF Kraków 98-08-17 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +1.6 --
7. 25.18 2 s5 PODGÓRSKI Tomasz UKS Budowlani Nowy Sącz 99-10-06 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 -0.2 --
8. 25.19 5 s3 JAWORSKI Kamil UKS Gimpel Nowy Targ 98-12-02 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +1.6 --
9. 25.27 4 s7 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 99-10-17 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 -0.1 --
300 M
1. 35.46 1 s1 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-13 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
2. 36.93 1 s2 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-28 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
3. 38.45 1 s1 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99-06-04 U20 MA Częstochowa (1) 2017-07-28 --
4. 40.75 4 s7 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 99-10-17 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
400 M
1. 50.05 1 s1 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-13 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 II
2. 50.88 2 s1 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98-03-05 U20 MA Rzeszów (1) 2017-05-27 III
3. 52.28 5 s1 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-07-23 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 III
4. 52.88 3 s4 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 IV
5. 53.33 3 s2 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99-06-04 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 IV
6. 53.49 4 s2 SIWEK Marcin UKS Budowlani Nowy Sącz 99-12-18 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 IV
7. 53.69 1 s3 PODGÓRSKI Tomasz UKS Budowlani Nowy Sącz 99-10-06 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 IV
8. 54.10 7 s1 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 99-08-24 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 IV
9. 54.12 1 s10 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98-06-06 U20 MA Łódź (M) 2017-05-26 IV
10. 56.01 4 s3 KARPIŃSKI Michał LKS Kłos Olkusz 99-06-22 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
11. 56.40 6 s3 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 99-10-17 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
12. 59.18 2 s4 GŁADYSZOWSKI Karol KS Cracovia 1906 Kraków 99-08-28 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
13. 59.37 3 s4 ZAWISZA Karol KS AZS AWF Kraków 99-10-15 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
500 M
1. 1:05.46 3 s1 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98-03-05 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
2. 1:07.67 5 s1 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
600 M
1. 1:29.16 2 s2 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 99-08-24 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
2. 1:31.89 2 s2 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 99-06-04 U20 MA Częstochowa (1) 2017-05-01 --
800 M
1. 1:52.72 2 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 II
2. 1:56.59 1 s3 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 II
3. 1:56.99 4 s2 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 U20 MA Kraków (M) 2017-06-24 II
4. 1:58.21 3 s3 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 III
5. 1:58.37 6 s1 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99-01-14 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 III
6. 1:59.49 2 s3 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98-06-06 U20 MA Łódź (M) 2017-05-27 III
7. 2:04.15 8 s3 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99-07-11 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 IV
8. 2:04.24 12 s1 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99-07-14 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV
9. 2:07.42 9 s3 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98-12-18 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 IV
10. 2:11.73 5 s2 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
11. 2:14.65 10 s3 SIWEK Marcin UKS Budowlani Nowy Sącz 99-12-18 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 --
12. 2:22.21 11 s3 KOZYRA Bartłomiej WKS Wawel Kraków 99-01-29 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 --
13. 2:23.66 8 s2 ZAWISZA Karol KS AZS AWF Kraków 99-10-15 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
1000 M
1. 2:26.07 2 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
2. 2:32.20 4 s1 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
3. 2:32.89 5 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
4. 2:38.53 8 s1 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99-01-14 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
5. 2:41.33 1 s3 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98-06-06 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
6. 2:43.23 8 s2 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99-07-14 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
7. 2:43.91 11 s1 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99-01-23 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
8. 2:45.89 12 s1 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98-12-18 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
9. 2:48.71 9 s2 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków 99-02-23 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
10. 2:49.82 4 s3 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99-07-11 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
11. 2:53.47 5 s3 SIWEK Marcin UKS Budowlani Nowy Sącz 99-12-18 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
12. 2:54.15 9 s1 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 U20 MA Krosno (1) 2017-05-06 --
13. 3:02.85 8 s3 ZAWISZA Karol KS AZS AWF Kraków 99-10-15 U20 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
1500 M
1. 3:47.92 8 s2 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 U20 MA Gdańsk (M) 2017-06-14 I
2. 3:57.80 3 s3 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99-10-16 U20 MA Piła (1) 2017-06-03 II
3. 4:00.60 8 s1 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 U20 MA Toruń (M) 2017-07-09 II
4. 4:03.71 12 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 U20 MA Toruń (M) 2017-07-09 III
5. 4:07.46 3 s1 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99-01-14 U20 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 III
6. 4:12.39 13 s1 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99-01-23 U20 MA Kraków (M) 2017-06-24 IV
7. 4:33.58 4 s1 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 U20 MA Rzeszów (1) 2017-06-19 --
8. 4:59.01 8 s1 KOZYRA Bartłomiej WKS Wawel Kraków 99-01-29 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 --
9. 5:11.69 12 s1 DUDA Gabriel UKS Gimpel Nowy Targ 99-10-01 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
3000 M
1. 8:26.42 6 s1 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99-10-16 U20 MA Szczecin (M) 2017-06-10 II
2. 8:35.59 2 s1 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 U20 MA Toruń (M) 2017-07-07 II
3. 9:04.79 3 s1 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99-01-23 U20 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 III
4. 9:55.28 7 s1 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków 99-02-23 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 IV
5. 9:59.29 14 s2 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 U20 MA Piła (1) 2017-06-04 IV
5000 M
1. 14:40.47 12 s1 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99-10-16 U20 MA Łomża (M) 2017-06-07 II
2. 15:57.26 10 s1 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99-01-23 U20 MA Toruń (M) 2017-07-09 III
10000 M
Półmaraton M
Maraton M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:16 r 4b2 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98-11-30 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
2. :09:49 r 18b2 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
3. :10:07 r 30b2 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
4. :10:09 r 32b2 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99-01-14 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
5. :10:19 r 40b2 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98-12-18 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
6. :10:37 r 49b2 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
7. :11:07 r 56b2 STAROWICZ Adrian KS Cracovia 1906 Kraków 99-05-12 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
8. :19:23 r 5b4 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99-10-16 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
9. :21:48 r 31b4 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99-01-23 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
10. :22:50 r 35b4 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99-08-08 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
11. :22:56 r 36b4 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków 99-02-23 U20 MA Jelenia Góra (M) 2017-03-11
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
1. 15.50 2 s1 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98-03-05 U20 MA Rzeszów (1) 2017-05-27 -1.2 --
2. 15.90 3 s1 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-16 U20 MA Rzeszów (1) 2017-05-27 -1.2 --
110 (99.1) M
1. 15.65 1 s1 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98-03-05 U20 MA Kraków (M) 2017-06-24 -1.0 II
2. 15.78 2 s1 TARCHAŁA Przemysław KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-16 U20 MA Stalowa Wola (1) 2017-06-03 +0.7 III
110 M
200p M
300p M
1. 41.90 4 s1 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98-03-05 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
400p (83.8) M
400p M
1. 56.31 3 e3 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 98-03-05 U20 MA Toruń (M) 2017-07-07 II
2. 61.00 1 s1 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98-12-18 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV
3. 62.55 3 s2 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 99-08-24 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 --
2000p M
1. 6:10.72 4 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 III
2. 6:57.55 3 s1 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99-07-14 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
3000p M
4x100 M
4x400 M
Wzwyż M
W dal M
1. 7.66 0 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 U20 MA Grosseto (ITA) (M) 2017-07-21 +1.8 I
2. 6.09 9 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +0.4 IV
W dal M z wiatrem
1. 7.78 6 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 U20 MA Grosseto (ITA) (M) 2017-07-21 +2.3
W dal strefa M
Trójskok M
1. 12.55 1 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99-03-23 U20 MA Sosnowiec (1) 2017-06-11 +1.7 --
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
1. 12.26 1 KOSAKOWSKI Krzysztof UKS Gimpel Nowy Targ 98-03-01 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 IV
2. 10.78 2 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 98-05-30 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
3. 10.18 1 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99-04-19 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 --
Kula (7.26) M
1. 9.26 5 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 98-05-30 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 --
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
1. 41.00 1 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99-06-25 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 III
2. 33.73 4 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 99-04-08 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2017-05-27 IV
3. 32.20 3 KOSAKOWSKI Krzysztof UKS Gimpel Nowy Targ 98-03-01 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 IV
4. 26.14 4 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 98-05-30 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
Dysk (2) M
1. 20.07 6 RADUCKI Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 98-05-30 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 --
Młot (4) M
Młot (5) M
Młot (6) M
1. 64.72 1 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99-06-25 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 I
2. 45.21 9 e1 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99-06-21 U20 MA Toruń (M) 2017-07-08 III
3. 27.58 3 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 99-04-08 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
Młot (7.26) M
1. 53.63 1 MAZUR Michał WKS Wawel Kraków 99-06-25 U20 MA Biała Podlaska (M) 2017-05-28 II
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 28.12 2 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99-04-19 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 --
Chód 10 M
1. 59:41 r 4 s1 MŚCIWUJEWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-08-17 U20 MA Nowa Dęba (M) 2017-06-18 --
Chód 20 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 1.2598178386688 sekund