60 M
100 M
1. 11.00 2 e2 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 Z/2092/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 II
2. 11.04 3 e1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 Z/6458/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 II
3. 11.23 4 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.4 II LDK!
4. 11.51 2 e1 KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01-05-20 Z/2687/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 III
5. 11.53 3 s8 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 Z/0238/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.7 III LDK!
6. 11.54 3 e1 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 III
7. 11.59 4 e2 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-10 Z/2360/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.4 III
8. 11.65 5 e2 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 III
9. 11.68 1 s3 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -0.1 III
10. 11.84 2 e3 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01-02-12 Z/2229/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 IV
11. 11.90 3 e3 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 Z/2982/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 IV
12. 11.93 2 s9 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 Z/0242/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 -1.0 IV LDK!
13. 11.93 4 e1 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 IV LDK!
14. 11.94 3 e1 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.3 IV
15. 11.97 6 e2 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-08-22 Z/3080/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 IV
16. 12.05 4 s9 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSKS Kusy Kraków) 01-01-25 Z/5984/15 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 -1.0 IV
17. 12.05 6 e3 HABOWSKI Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 01-07-06 Z/3979/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.2 IV
18. 12.08 6 s6 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 IV
19. 12.13 5 e1 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-12-03 Z/2430/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 IV
20. 12.17 7 e2 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 Z/3551/18 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 IV
21. 12.23 5 e4 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/4165/18 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 +0.8 --
22. 12.25 5 s8 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 Z/3889/17 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.7 --
23. 12.26 1 s5 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-22 Z/1350/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -1.8 --
24. 12.30 6 e1 KOŚ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-09-20 Z/1454/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 --
25. 12.33 4 e2 FICEK Jakub SKS Kusy Kraków 02-11-01 Z/4047/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.9 -- LDK!
26. 12.34 5 e3 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01-12-30 Z/1640/18 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.3 --
27. 12.60 6 e1 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-17 Z/2689/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 --
28. 12.66 6 e2 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02-11-12 Z/1446/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.4 --
29. 12.89 8 e2 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-17 Z/0103/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 --
30. 13.11 8 s6 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-03-01 Z/2241/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 --
31. 13.20 5 e1 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02-10-09 Z/2433/18 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.3 --
32. 13.40 3 e4 KRÓLEWICZ Mikołaj LKS Kłos Olkusz 01-07-19 Z/2486/15 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +2.0 --
100 M z wiatrem
1. 10.96 1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.3
2. 11.10 3 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.3
3. 11.22 3 e8 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +2.1
4. 11.81 6 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.3
5. 12.02 4 e8 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +2.1
6. 12.12 4 s7 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-22 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.1
7. 12.15 6 s7 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.1
8. 12.17 3 e7 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +2.2
9. 12.78 3 e5 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-17 U18 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.7
10. 13.05 5 e4 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-03-01 U18 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +3.1
150 M
1. 17.04 3 s1 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!
2. 17.64 2 s2 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --
3. 18.18 3 s2 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!
4. 18.29 5 s1 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSKS Kusy Kraków) 01-01-25 Z/5984/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --
5. 18.44 5 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!
6. 18.50 6 s2 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 Z/3551/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --
7. 18.69 4 s3 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/4165/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.6 --
8. 19.01 5 s3 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01-12-30 Z/1640/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.6 --
200 M
1. 22.13 2 s1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 Z/6458/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II
2. 22.19 3 s1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II LDK!
3. 22.49 4 s1 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 Z/2092/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II
4. 22.98 4 s1 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 III LDK!
5. 23.32 1 s3 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -1.9 III
6. 23.52 7 s1 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 Z/0238/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.0 III LDK!
7. 23.54 1 s3 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 III
8. 23.68 2 s2 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-10 Z/2360/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.5 IV
9. 23.97 1 s3 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -1.9 IV
10. 24.00 2 s2 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 Z/1369/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.3 IV LDK!
11. 24.27 4 s2 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.3 IV LDK!
12. 24.42 1 s5 HABOWSKI Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 01-07-06 Z/3979/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 --
13. 24.59 4 s3 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-08-22 Z/3080/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 --
14. 24.69 2 s5 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-22 Z/1350/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 --
15. 24.80 2 s4 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02-03-10 Z/3551/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 --
16. 24.80 2 s3 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -1.9 -- LDK!
17. 24.88 1 s3 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-12-03 Z/2430/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 --
18. 24.96 3 s5 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 Z/2982/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 --
19. 24.96 2 s3 KOŚ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-09-20 Z/1454/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 --
20. 24.98 4 s3 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -1.9 -- LDK!
21. 25.41 4 s5 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 Z/3889/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 --
22. 25.64 5 s5 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02-11-12 Z/1446/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 --
23. 25.85 4 s4 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01-12-30 Z/1640/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 --
24. 26.37 6 s2 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-03-01 Z/2241/15 U18 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +0.9 --
25. 26.52 4 s2 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.3 -- LDK!
26. 26.52 4 s3 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-17 Z/0103/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 --
27. 26.64 3 s4 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02-10-09 Z/2433/18 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.5 --
200 M z wiatrem
1. 23.09 1 s3 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.3
2. 24.03 2 s2 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.6
3. 24.20 4 s2 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.6
4. 24.60 3 s3 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-22 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.3
5. 25.17 2 s3 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01-12-30 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.4
6. 25.73 6 s2 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.6
7. 26.32 4 s3 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.4
300 M
1. 35.88 2 s2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
2. 36.16 3 s2 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 Z/2859/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
3. 36.90 5 s2 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 Z/0238/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
4. 36.95 3 s5 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/1956/17 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
5. 37.29 2 s3 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
6. 38.30 3 s3 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
7. 38.85 2 s5 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-10 Z/2360/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
8. 39.19 7 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
9. 40.27 4 s4 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
10. 40.46 6 s3 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01-05-20 Z/2357/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
11. 41.00 4 s1 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02-10-09 Z/2433/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
12. 41.84 4 s5 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-17 Z/2689/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
13. 45.60 7 s2 MURZYN Wojciech KS Cracovia 1906 Kraków 02-10-27 Z/3868/18 U18 MA Kielce (1) 2018-04-28 --
400 M
1. 51.37 5 s2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Wrocław (M) 2018-06-13 III LDK!
2. 52.56 1 s2 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02-03-31 Z/3868/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III
3. 52.66 2 s2 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III LDK!
4. 53.03 2 s2 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 IV LDK!
5. 53.31 2 s4 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 IV
6. 54.58 5 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!
7. 54.98 3 s3 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02-06-29 Z/1643/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
8. 55.95 3 s3 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02-05-03 Z/2864/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -- LDK!
9. 55.97 4 s1 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01-10-07 Z/3408/15 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -- LDK!
10. 56.65 4 s3 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 Z/1369/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
11. 58.03 6 s2 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02-10-09 Z/2433/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
12. 59.02 5 s2 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-03-01 Z/2241/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
13. 60.15 7 s2 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-17 Z/2689/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
14. 60.20 6 s3 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
500 M
600 M
1. 1:27.17 6 s1 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 1:28.77 1 s1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 Z/3739/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
3. 1:31.84 8 s1 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02-11-12 Z/1446/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 1:33.16 10 s1 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02-03-31 Z/3868/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
5. 1:37.14 12 s1 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01-05-20 Z/2357/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
6. 1:43.98 9 s2 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
800 M
1. 1:56.50 4 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II LDK!
2. 2:02.84 2 s1 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-13 Z/2486/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 IV
3. 2:02.92 7 s2 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV
4. 2:03.58 8 s1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 Z/3739/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV
5. 2:06.53 3 s1 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02-06-29 Z/1643/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 IV LDK!
6. 2:07.55 4 s1 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02-10-19 Z/2463/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
7. 2:09.48 6 s2 CHOJECKI Przemysław MLUKS Tarnów 02-03-29 Z/0062/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
8. 2:10.88 9 s1 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 Z/1246/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
9. 2:10.90 2 s2 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-10-11 Z/1453/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
10. 2:14.58 7 s1 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01-05-20 Z/2357/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!
11. 2:17.41 3 s2 SIEDLARCZYK Daniel UKS Gimpel Nowy Targ 01-03-28 Z/2674/18 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
12. 2:26.35 6 s2 KUKLA Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01-05-21 Z/2688/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
1000 M
1. 2:35.68 5 s5 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 Z/3739/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 2:36.34 7 s5 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
3. 2:39.27 1 s3 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-13 Z/2486/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 2:46.58 10 s5 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01-10-07 Z/3408/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
5. 2:52.87 7 s3 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02-10-19 Z/2463/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
6. 2:55.16 8 s3 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
7. 2:57.24 10 s3 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02-05-03 Z/2864/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
1500 M
1. 4:10.33 5 s1 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-13 Z/2486/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
2. 4:13.97 11 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!
3. 4:22.49 3 s1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 Z/3739/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
4. 4:27.81 3 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
5. 4:34.47 14 s1 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 Z/0506/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
6. 4:36.36 10 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -- LDK!
7. 4:37.71 5 s1 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-10-11 Z/1453/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
2000 M
1. 6:11.04 6 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 6:17.02 8 s1 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 Z/0506/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 7:18.85 11 s1 KUKLA Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01-05-21 Z/2688/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3000 M
1. 9:09.58 1 s1 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-13 Z/2486/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
2. 9:43.62 4 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
3. 10:05.76 6 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 Z/0082/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV LDK!
5000 M
1. 17:26.75 3 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-27 IV
10000 M
100km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:57 r 21b1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
2. :10:13 r 37b1 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01-10-07 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
3. :10:16 r 41b1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
4. :10:22 r 46b1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-27 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
5. :10:35 r 53b1 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01-05-20 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
6. :17:29 r 26b3 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
1. 14.80 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.7 II LDK!
2. 15.04 1 s1 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 Z/0238/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III LDK!
3. 15.32 3 s1 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III
4. 16.35 3 s2 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSKS Kusy Kraków) 01-01-25 Z/5984/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -1.3 IV
100p M
110 M
200p M
400p (83.8) M
1. 54.79 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 II LDK!
2. 58.30 1 s1 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-19 Z/2981/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
3. 58.32 2 s1 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówSKS Kusy Kraków) 01-01-25 Z/5984/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
4. 60.35 3 s1 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02-10-19 Z/2463/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
400p M
2000p M
1. 6:25.63 5 s1 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-13 Z/2486/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III
2. 6:45.31 9 s1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 Z/3739/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 IV
3. 6:54.71 11 s1 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 Z/0506/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
4x100 M
1. 45.80 2 s1 WAJDZIK Kamil
KWAŚNY Błażej
POCHOPIEŃ Szymon
PIETRUSA Jakub
UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08
01-05-10
02-05-03
02-02-09
U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
DQ STRZELEC Jakub
CHARNIK Maciej
PIEPRZYK Dominik
FICEK Jakub
SKS Kusy Kraków 02-01-11
02-03-04
02-07-17
02-11-01
U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
4x400 M
DQ LEWIŃSKI Wiktor
DOBOSZ Jakub
SZWEJKOWSKI Filip
BAKALARZ Jakub
WKS Wawel Kraków 02-06-05
01-05-30
02-05-14
02-01-21
U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
100-200-300-400 M
1. 1:59.07 2 s1 CZYSZCZOŃ Maciej
SUŁOWSKI Łukasz
PIETRUSA Jakub
BAKALARZ Jakub
Małopolskie 02-04-23
01-09-01
02-02-09
02-01-21
U18 MA Suwałki (M) 2018-06-01 --
Wzwyż M
1. 1.87 4 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01-01-23 Z/2528/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III
W dal M
1. 6.53 7 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 Z/3745/16 U18 MA Kraków (M) 2018-06-10 +0.2 III
2. 6.49 2 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.1 III
3. 6.34 3 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 Z/2861/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.2 III LDK!
4. 6.31 4 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 Z/0242/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +1.7 III LDK!
5. 6.27 5 STRZELEC Jakub SKS Kusy Kraków 02-01-11 Z/3292/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.3 IV LDK!
6. 6.26 3 f2 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -1.4 IV
7. 6.03 6 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 Z/3889/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.3 IV
8. 5.65 8 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-22 Z/1350/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 --
9. 5.56 8 f2 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01-04-11 Z/4165/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.8 --
10. 5.40 9 f2 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01-02-12 Z/2229/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.8 --
11. 5.37 10 f2 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02-06-05 Z/1351/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -2.0 --
12. 5.16 10 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.2 --
13. 3.85 15 CHARNIK Maciej SKS Kusy Kraków 02-03-04 Z/4045/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -1.8 -- LDK!
W dal M z wiatrem
1. 6.93 1 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-01-12 U18 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +3.0
2. 6.31 2 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +3.0
W dal strefa M
Trójskok M
1. 13.92 1 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.8 III
2. 13.34 2 f2 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01-02-09 Z/5971/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.2 III
3. 13.24 2 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02-04-10 Z/0848/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.9 III
4. 12.77 4 f2 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02-06-05 Z/1351/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.7 IV
5. 12.75 4 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 Z/0242/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.1 IV LDK!
6. 12.47 5 f2 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01-11-15 Z/1843/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.7 -- LDK!
7. 12.09 8 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 Z/2861/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.6 -- LDK!
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 14.89 1 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-18 Z/1903/17 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 III
2. 14.82 3 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01-11-28 Z/3748/16 U18 MA Białystok (1) 2018-06-17 III
3. 12.56 3 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 Z/2861/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!
4. 11.82 3 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01-05-09 Z/2672/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
5. 11.81 1 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-03 Z/0904/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
6. 11.73 4 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 11.11 5 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 Z/3889/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
8. 10.96 6 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-14 Z/2983/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
9. 10.00 5 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-23 Z/1247/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
10. 9.71 6 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-10-04 Z/1249/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
11. 9.43 7 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1253/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
12. 9.07 8 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-07 Z/1250/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (0.75) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
1. 39.39 4 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01-01-19 Z/0033/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III
2. 35.47 2 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01-11-28 Z/3748/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
3. 34.66 3 MRÓZEK Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02-04-30 Z/1351/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
4. 26.52 1 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02-02-22 Z/2979/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
5. 25.63 5 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-18 Z/1903/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (5) M
1. 56.56 2 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01-01-19 Z/0033/16 U18 MA Kielce (1) 2018-04-28 III
2. 31.81 2 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
Młot (6) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
1. 54.45 1 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01-02-22 Z/2990/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
2. 51.32 2 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
3. 47.16 3 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01-05-03 Z/0904/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
4. 42.81 3 TRZCIONKOWSKI Jan WKS Wawel Kraków 02-01-23 Z/3518/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
5. 42.13 2 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-14 Z/2983/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
6. 36.30 5 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-10-04 Z/1249/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
7. 36.23 6 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-23 Z/1247/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
8. 35.15 6 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1253/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
9. 30.01 8 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-07 Z/1250/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
Oszczep (800) M
5-bój U16 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 4.0519351959229 sekund