60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.18 | 3 e3 | TRELA Sebastian | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/0728/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 7.22 | 1 | POZYCHANIUK Vladyslav | KS Sprinterzy.com Kraków (Z) | 2007 | Z/6123/23 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
3. | 7.24 | 7 f2 | MAZUR Jakub | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/2001/21 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 7.30 | 4 e2 | TEREMBUŁA Maciej | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/1894/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
5. | 7.32 | 4 e3 | SARLEJ Jakub | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/6007/23 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | KN B | ||||||||||||||||||
6. | 7.41 | 1 e8 | PŁASZEWSKI Bartosz | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/3996/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 7.41 | 1 e5 | MŁYNARCZYK Wojciech | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1763/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | ||||||||||||||||||
8. | 7.41 | 1 f3 | KEMPF Jan | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/0656/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
9. | 7.41 | 2 e2 | TALIK Konrad | MKS Tempo Kęty | 2007 | Z/2573/18 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | ||||||||||||||||||
10. | 7.54 | 3 e4 | ZYGO Hubert | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/7408/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
11. | 7.60 | 3 e5 | KUTA Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2007 | Z/2995/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
12. | 7.64 | 4 f3 | WITEK Igor | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/4722/18 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 7.76 | 3 e2 | SZOPA Piotr | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/4173/23 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
14. | 7.81 | 2 e4 | POLAK Konrad | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2007 | Z/2008/21 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
15. | 7.89 | 3 e4 | CICHY Tymoteusz | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/3998/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
16. | 7.90 | 2 e11 | WRÓBLEWSKI Filip | LKS Kłos Olkusz | 2008 | Z/6537/23 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
17. | 7.90 | 4 e4 | PIÓRECKI Karol | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/6335/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
18. | 8.01 | 3 e5 | SZELĄG Mikołaj | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2007 | Z/10092/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
19. | 8.10 | 5 e4 | MOSKALEWICZ Marcel | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/2598/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
20. | 8.55 | 5 e5 | CZOPEK Bartosz | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/7476/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
21. | 8.58 | 6 e5 | SZUMOWICZ Krzysztof | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/1948/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
22. | 9.10 | 2 e8 | RUSIN Oliwier | SKL Sucha Beskidzka | 2007 | Z/0229/24 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
150 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 23.14 | 2 s3 | TRELA Sebastian | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/0728/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 23.39 | 1 s4 | PŁASZEWSKI Bartosz | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/3996/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 23.76 | 2 s7 | MŁYNARCZYK Wojciech | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1763/22 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-23 | KN B | ||||||||||||||||||
4. | 23.85 | 4 s4 | SARLEJ Jakub | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/6007/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | ||||||||||||||||||
5. | 24.10 | 4 s5 | POZYCHANIUK Vladyslav | KS Sprinterzy.com Kraków (Z) | 2007 | Z/6123/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
6. | 24.18 | 1 s3 | KEMPF Jan | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/0656/24 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
7. | 24.42 | 5 s5 | STAWIARZ Jan | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/3141/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
8. | 24.97 | 3 s3 | OSIKA Dawid | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/2753/23 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 25.69 | 3 s5 | SZELĄG Mikołaj | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2007 | Z/10092/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 25.73 | 4 s3 | POLAK Konrad | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2007 | Z/2008/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
11. | 26.60 | 5 s4 | MOSKALEWICZ Marcel | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/2598/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
12. | 27.67 | 5 s3 | SZUMOWICZ Krzysztof | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/1948/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
13. | 28.83 | 4 s2 | CZOPEK Bartosz | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/7476/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.35 | 1 s3 | BANASZEK Karol | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4111/19 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 36.76 | 3 s1 | MŁYNARCZYK Wojciech | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1763/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | ||||||||||||||||||
3. | 36.85 | 2 e1 | KĘDZIOR Kacper | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/5497/19 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 37.22 | 3 e5 | KUTA Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2007 | Z/2995/20 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | |||||||||||||||||||
5. | 38.15 | 2 s6 | STAWIARZ Jan | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/3141/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
6. | 38.69 | 4 s4 | KEMPF Jan | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/0656/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
7. | 39.01 | 2 s2 | SZELIGA Szymon | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2007 | Z/2465/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
8. | 41.92 | 4 s1 | FILICIAK Antoni | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/2682/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.47 | 2 s3 | BANASZEK Karol | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4111/19 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 51.56 | 1 s4 | KĘDZIOR Kacper | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/5497/19 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 52.45 | 5 s2 | BIGAJ Dawid | TS Wieliczanka Wieliczka | 2007 | Z/5754/21, Z/5754/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 52.62 | 2 s4 | STAWIARZ Jan | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/3141/20 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | |||||||||||||||||||
5. | 52.67 | 3 s4 | MŁYNARCZYK Wojciech | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1763/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | ||||||||||||||||||
6. | 53.60 | 5 s2 | KUTA Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2007 | Z/2995/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
7. | 54.92 | 4 s2 | OSIKA Dawid | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/2753/23 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:25.40 | 1 s1 | KĘDZIOR Kacper | WKS Wawel Kraków | 2008 | Z/5497/19 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 1:25.82 | 4 e2 | STAWIARZ Jan | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/3141/20 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | |||||||||||||||||||
3. | 1:26.43 | 3 s1 | OSIKA Dawid | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/2753/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1:28.11 | 3 s2 | BIGAJ Dawid | TS Wieliczanka Wieliczka | 2007 | Z/5754/21, Z/5754/21 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 1:28.45 | 4 s2 | KRAIEVSKYI Andrii | KU AZS PWSZ w Tarnowie (Z) | 2008 | Z/2751/23 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1:29.36 | 7 e4 | KANTYKA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/8554/21 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-10 | |||||||||||||||||||
7. | 1:40.68 | 4 s3 | FILICIAK Antoni | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/2682/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:05.56 | 6 s1 | KRAIEVSKYI Andrii | KU AZS PWSZ w Tarnowie (Z) | 2008 | Z/2751/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:39.75 | 8 s1 | ZELEK Hubert | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/2628/20 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 2:45.63 | 5 s1 | OSIKA Dawid | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2008 | Z/2753/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 2:47.39 | 6 s1 | KRAIEVSKYI Andrii | KU AZS PWSZ w Tarnowie (Z) | 2008 | Z/2751/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 2:51.93 | 7 s1 | KANTYKA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/8554/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
5. | 2:52.35 | 4 s2 | SZELIGA Szymon | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2007 | Z/2465/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:15.81 | 1 s1 | ZELEK Hubert | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/2628/20 | U18 | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 4:31.66 | 10 s1 | PESZT Michał | KS SportWise Kraków | 2008 | Z/6308/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
2000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:55.04 | 3 s1 | ZELEK Hubert | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/2628/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M Mł M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M J Mł M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.31 | 1 | PŁASZEWSKI Bartosz | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/3996/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 9.83 | 3 | SZELIGA Szymon | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2007 | Z/2465/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
60 m pł M (99.1) M | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł M M | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.65 | 10 | MLECZKO Krzysztof | TS Wieliczanka Wieliczka | 2008 | Z/2589/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.68 | 1 | TALIK Konrad | MKS Tempo Kęty | 2007 | Z/2573/18 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 6.11 | 6 | MAZUR Jakub | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2008 | Z/2001/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 6.04 | 2 | TEREMBUŁA Maciej | KS AZS AWF Kraków | 2007 | Z/1894/22 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
4. | 6.02 | 7 | POZYCHANIUK Vladyslav | KS Sprinterzy.com Kraków (Z) | 2007 | Z/6123/23 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
5. | 5.76 | 8 | CICHY Tymoteusz | KS AZS AWF Kraków | 2008 | Z/3998/20 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 5.52 | 14 | JANISZEWSKI Franciszek | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1274/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
7. | 5.10 | 6 | SZOPA Piotr | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/4173/23 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
W dal strefa M | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.70 | 7 | TALIK Konrad | MKS Tempo Kęty | 2007 | Z/2573/18 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 12.39 | 7 | JANISZEWSKI Franciszek | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/1274/23 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
Wieloskok M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.86 | 2 | OKRZESIK Paweł | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2007 | Z/0315/22 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 12.64 | 1 | GUGUŁA Radosław | KS AZS AWF Kraków (SKS Kusy Kraków) | 2008 | Z/4707/18 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.73 | 5 | RUSIN Oliwier | SKL Sucha Beskidzka | 2007 | Z/0229/24 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | |||||||||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:37.31 | 1 s3 | BANASZEK Karol SADKIEWICZ Julia KĘDZIOR Kacper KANAKANTI Jasmine |
WKS Wawel Kraków | 07 07 08 07 |
U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.37082695961 sekund |