60 M
1. 8.45 1 e7 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 U16 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 -0.3 -- LDK!
100 M
1. 11.26 1 e1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 +0.7 II LDK!
2. 11.59 2 s1 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.5 III
3. 11.69 5 s3 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 +1.3 III LDK!
4. 11.79 3 s1 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.5 IV LDK!
5. 11.84 2 e1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 +0.7 IV LDK!
6. 11.92 5 s2 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +1.0 IV
7. 12.02 5 s1 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.5 IV LDK!
8. 12.10 4 e1 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.0 IV LDK!
9. 12.18 6 s2 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +1.0 IV
10. 12.30 1 e2 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 02-03-19 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 V LDK!
11. 12.34 1 s2 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 0.0 V
12. 12.56 1 e3 GAWRON Jan UKS Kobylanka 03-02-21 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.5 V
13. 12.57 6 e1 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03-06-02 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.0 V LDK!
14. 12.61 4 s2 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -8.0 V LDK!
15. 12.62 1 s2 FICEK Jakub SKS Kusy Kraków 02-11-01 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.6 V LDK!
16. 12.68 1 s3 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-17 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.8 V
17. 12.83 1 s2 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.6 -- LDK!
18. 12.92 5 s3 SIUDUT Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-12-25 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.8 --
19. 12.94 2 s3 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 U16 MA Krosno (1) 2017-09-23 -0.5 -- LDK!
20. 13.00 5 s1 STANIEC Kacper MLUKS Tarnów 02-09-28 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.2 -- LDK!
21. 13.02 1 s3 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-10 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 +0.4 --
22. 13.05 2 s1 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02-05-03 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 -1.5 -- LDK!
23. 13.12 8 s1 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 +0.2 --
24. 13.14 1 e2 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 03-07-23 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 +0.4 -- LDK!
25. 13.15 2 s2 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03-01-01 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.6 --
26. 13.20 5 s7 RÓWIŃSKI Piotr LUKS Tytan Ropa 03-01-01 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 +0.2 --
27. 13.22 2 s4 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.1 -- LDK!
28. 13.27 3 s4 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.1 --
29. 13.28 4 s3 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -2.4 -- LDK!
30. 13.30 3 s2 PIEPRZYK Dominik SKS Kusy Kraków 02-07-17 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.6 -- LDK!
31. 13.34 4 s2 CHARNIK Maciej SKS Kusy Kraków 02-03-04 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.6 -- LDK!
32. 13.37 5 s1 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02-06-29 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 -1.5 -- LDK!
33. 13.41 6 s2 KOSIŃSKI Bartłomiej UKS Kobylanka 03-01-01 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 0.0 --
34. 13.64 4 e2 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03-06-01 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
35. 13.66 5 e2 GĘŚLAK Błażej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-01-11 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
36. 13.66 3 s3 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -2.7 --
37. 13.80 3 s3 KOWAL Adrian MLUKS Tarnów 02-03-13 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 +0.4 --
38. 13.92 6 s4 FURMANEK Kacper SKS Kusy Kraków 02-08-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 +1.1 -- LDK!
39. 14.20 6 e1 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 U16 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2017-05-08 +1.1 -- LDK!
40. 14.33 3 e3 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 02-07-15 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.5 --
41. 14.67 6 s2 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.6 -- LDK!
42. 14.73 7 s2 CZENCZEK Sebastian SKS Kusy Kraków 03-04-16 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.6 --
43. 15.83 5 s3 SZUMILAS Patryk SKS Kusy Kraków 02-10-31 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 0.0 -- LDK!
44. 15.86 5 e3 GAWLIKOWSKI Wiktor SKS Kusy Kraków 03-06-26 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.5 -- LDK!
45. 16.98 6 e3 SUDER Kacper SKS Kusy Kraków 03-07-23 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.5 --
100 M z wiatrem
1. 11.60 5 s8 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +2.6
2. 11.80 4 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Schwechat (AUT) (M) 2017-06-04 +2.8
3. 11.98 8 s1 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +2.5
4. 12.08 9 s1 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +2.5
5. 12.22 4 s2 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +3.0
100 M pomiar ręczny
1. 11.3 r 2s2 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.5
2. 11.4 r 2s5 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.9
3. 12.9 r 4s3 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +1.1
4. 13.9 r 3s7 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.3
150 M
1. 18.48 1 s3 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2017-05-03 -3.5 --
2. 20.77 2 e9 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 U16 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 -0.1 -- LDK!
200 M
1. 23.70 2 s4 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +2.0 IV LDK!
2. 23.76 3 s4 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +2.0 IV LDK!
3. 24.04 4 s4 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +2.0 IV
4. 24.61 5 s5 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02-03-31 U16 MA Kraków (M) 2017-06-24 +0.7 V
5. 25.79 5 s4 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-17 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +2.0 --
6. 27.03 6 s4 SIUDUT Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-12-25 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +2.0 --
7. 27.18 7 s4 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +2.0 -- LDK!
8. 28.30 7 s3 GĘŚLAK Błażej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-01-11 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 -0.7 --
200 M pomiar ręczny
1. 23.2 r 2s3 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.1
2. 23.3 r 3s1 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.9
3. 25.7 r 4s2 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.8
4. 25.9 r 5s2 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.8
5. 26.0 r 5s1 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 03-08-10 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.9
300 M
1. 36.87 1 s1 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 II LDK!
2. 37.32 2 s1 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 II
3. 37.55 3 s2 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 III LDK!
4. 37.89 2 s1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 III LDK!
5. 38.11 5 s2 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 III LDK!
6. 38.15 2 s4 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02-03-31 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 III
7. 38.68 2 s1 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02-04-23 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 III
8. 38.84 3 s4 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 III LDK!
9. 38.91 1 s2 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 III LDK!
10. 39.69 2 s2 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 IV LDK!
11. 39.80 1 s3 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 IV LDK!
12. 40.34 3 s1 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV LDK!
13. 41.04 1 s3 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 V LDK!
14. 41.25 4 s4 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-17 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 V
15. 41.27 1 s3 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02-06-29 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 V LDK!
16. 41.28 2 s1 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 U16 MA Krosno (1) 2017-09-23 V LDK!
17. 41.28 1 s2 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 V
18. 41.49 2 s3 KRUPA Wojciech ULKS Lipinki 03-11-14 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V LDK!
19. 41.62 8 s3 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-27 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 V
20. 42.01 2 s4 BEDNARSKI Olaf KS Cracovia 1906 Kraków 02-06-25 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 V
21. 42.10 3 s3 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 02-03-19 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 V LDK!
22. 42.16 2 s2 SIUDUT Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-12-25 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 V
23. 42.23 1 s2 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 03-08-10 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 V
24. 42.70 1 s3 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
25. 42.94 7 s4 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 -- LDK!
26. 43.03 6 s3 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03-01-31 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 --
27. 43.09 2 s2 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-10 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
28. 43.13 2 s5 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
29. 43.74 4 s2 KOWAL Adrian MLUKS Tarnów 02-03-13 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 --
30. 44.01 3 s3 CZAPLEJEWICZ Mikołaj WKS Wawel Kraków 02-12-09 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
31. 44.09 2 s3 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
32. 44.21 3 s5 GĘŚLAK Błażej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-01-11 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
33. 44.90 8 s1 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03-01-01 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
34. 45.40 2 s3 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 --
35. 45.59 5 s2 GAWRON Jan UKS Kobylanka 03-02-21 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
36. 45.60 3 s1 HALUCH Kamil ULKS Lipinki 02-05-29 U16 MA Krosno (1) 2017-09-23 -- LDK!
37. 45.82 4 s5 SZCZUKA Kacper OLA Kraków 03-09-05 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
38. 45.95 5 s2 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
39. 48.97 5 s2 BANACH Gabriel SKS Kusy Kraków 03-12-12 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
40. 49.11 6 s6 ZIELIŃSKI Krystian ULKS Lipinki 03-03-24 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 -- LDK!
41. 51.62 5 s5 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
42. 53.88 6 s2 FLOREK Sebastian KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-11-21 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
400 M
1. 54.19 7 s4 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Wrocław (M) 2017-06-18 IV
2. 54.29 3 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 IV LDK!
3. 54.85 2 s4 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 U16 MA Kraków (M) 2017-06-24 V LDK!
4. 56.15 2 s2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 V LDK!
5. 57.98 3 s2 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02-05-03 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 -- LDK!
6. 57.98 7 s4 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 U16 MA Kraków (M) 2017-06-24 --
7. 59.55 6 s2 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 U16 MA Kraków (1) 2017-06-11 --
400 M pomiar ręczny
1. 53.9 r 3s3 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01
500 M
600 M
1. 1:27.88 4 s2 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 II LDK!
2. 1:27.93 1 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 II LDK!
3. 1:29.50 7 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III LDK!
4. 1:30.16 2 s2 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 III
5. 1:31.38 6 s3 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02-11-12 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III
6. 1:32.39 2 s1 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-10-04 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV
7. 1:33.58 4 s1 CHOJECKI Przemysław MLUKS Tarnów 02-03-29 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV LDK!
8. 1:34.03 2 s1 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 U16 MA Kielce (1) 2017-04-29 IV
9. 1:34.20 5 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV LDK!
10. 1:34.74 6 s1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 IV
11. 1:35.01 7 s1 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 V
12. 1:35.87 4 s1 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V
13. 1:38.72 6 s1 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 V LDK!
14. 1:40.81 5 s1 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 02-07-15 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
15. 1:41.18 3 s1 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
16. 1:41.25 3 s2 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
17. 1:41.70 6 s1 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
18. 1:43.50 4 s1 MIGRAŁA Michal MLUKS Tarnów 03-06-25 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
19. 1:43.68 8 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 U16 MA Chorzów (M) 2017-08-27 -- LDK!
20. 1:44.62 6 s1 BEDNARSKI Olaf KS Cracovia 1906 Kraków 02-06-25 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
21. 1:44.98 5 s2 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-01 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
22. 1:46.20 11 s1 KINALSKI Rafał UKS Polfin Oświęcim 02-04-11 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
23. 1:49.40 7 s2 KOŚCIÓŁEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-24 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
24. 1:49.67 8 s1 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 U16 MA Krosno (1) 2017-09-23 --
25. 1:51.12 5 s2 ZIELIŃSKI Krystian ULKS Lipinki 03-03-24 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 -- LDK!
26. 1:53.69 9 s2 WÓJCIK Tomasz UKS Polfin Oświęcim 03-01-16 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
27. 1:54.41 10 s2 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
800 M
1. 2:03.48 5 s3 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Kraków (M) 2017-06-24 IV LDK!
2. 2:06.47 7 s3 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (M) 2017-06-24 IV
3. 2:07.51 3 s2 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 V
4. 2:13.08 2 s2 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 U16 MA Chorzów (1) 2017-07-21 -- LDK!
5. 2:17.20 8 s2 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 --
6. 2:22.57 8 s1 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
7. 2:26.07 12 s3 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-10-04 U16 MA Kraków (M) 2017-06-24 --
8. 2:26.38 6 s2 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 02-07-15 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
1000 M
1. 2:41.05 6 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-24 III LDK!
2. 2:43.37 1 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 IV LDK!
3. 2:44.30 2 s2 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-24 IV
4. 2:45.11 1 s1 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 IV LDK!
5. 2:51.45 3 s1 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 V
6. 2:51.69 2 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 V LDK!
7. 2:51.85 3 s1 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02-11-12 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 V
8. 2:51.91 4 e2 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 V
9. 2:52.64 6 e1 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-10-04 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 V
10. 2:54.25 4 s1 CHOJECKI Przemysław MLUKS Tarnów 02-03-29 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 V LDK!
11. 2:56.71 6 s1 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02-06-29 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V LDK!
12. 2:57.35 5 s1 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-07 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 V
13. 2:57.91 9 e1 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02-10-19 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 V
14. 2:58.25 6 s1 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 V
15. 2:58.83 5 s1 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02-05-03 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 V LDK!
16. 3:00.77 7 s1 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 02-07-15 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
17. 3:01.00 4 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-01 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
18. 3:02.75 6 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
19. 3:15.00 7 s1 ZIELIŃSKI Krystian ULKS Lipinki 03-03-24 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
20. 3:16.54 5 s1 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 --
21. 3:17.08 6 s1 CERNAROWICZ Filip UKS Kobylanka 02-01-01 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 --
22. 3:21.61 8 s1 KOŚCIÓŁEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-24 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 --
23. 3:21.89 10 s1 BLAMEK Dawid LKS Brzezina Osiek 02-08-14 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
24. 3:25.67 7 s1 MIGRAŁA Michal MLUKS Tarnów 03-06-25 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
25. 3:33.26 8 s2 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 -- LDK!
1500 M
1. 4:37.10 10 s1 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
2. 4:40.07 5 s1 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 U16 MA Rzeszów (1) 2017-06-19 --
3. 5:01.81 9 s1 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02-06-29 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 -- LDK!
2000 M
1. 6:20.07 8 s2 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 V LDK!
2. 6:26.98 3 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V LDK!
3. 6:34.57 4 s1 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02-01-07 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V
4. 6:47.07 5 s1 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02-03-01 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
5. 6:48.33 6 s1 MADEJA Krzysztof MKS Tempo Kęty 02-07-15 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
6. 6:51.42 8 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
7. 6:52.23 9 s1 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-10-04 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
3000 M
5000 M
10000 M
Półmaraton M
Maraton M
Mila M
110 (91.4/8.9) M
1. 15.18 1 s1 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 +1.6 II LDK!
2. 15.23 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 II LDK!
3. 16.91 3 s1 STRZELEC Jakub SKS Kusy Kraków 02-01-11 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 III LDK!
4. 17.19 4 s1 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -1.9 IV LDK!
5. 18.18 4 s1 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 V LDK!
6. 19.29 4 s13 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -1.3 -- LDK!
7. 20.57 6 s7 HALUCH Kamil ULKS Lipinki 02-05-29 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -1.8 -- LDK!
8. 23.01 3 s2 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -1.7 -- LDK!
9. 23.71 4 s2 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.9 -- LDK!
110 (91.4) M
1. 15.99 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 -0.1 IV LDK!
110 (91.4) M pomiar ręczny
1. 14.7 r 1s1 KOPEĆ Mikołaj WKS Wawel Kraków 02-01-01 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.1
100p M
110 (99.1) M
110 M
200p M
1. 26.34 2 s4 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-23 -1.2 II LDK!
2. 26.47 1 s8 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -1.3 II LDK!
3. 27.36 2 s1 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 0.0 II LDK!
4. 29.86 3 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -1.0 V LDK!
5. 30.31 3 s1 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02-10-19 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.4 V
6. 30.45 3 s5 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -1.7 V LDK!
7. 31.20 5 s5 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -1.7 -- LDK!
8. 31.32 4 s1 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 02-03-19 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.2 -- LDK!
9. 32.81 3 s2 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02-09-20 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 +1.1 --
10. 33.08 4 s1 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.3 -- LDK!
11. 33.32 4 s2 PIEPRZYK Dominik SKS Kusy Kraków 02-07-17 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -3.1 -- LDK!
12. 33.37 5 s2 GĘŚLAK Błażej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-01-11 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -3.1 --
13. 33.59 5 s1 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.2 -- LDK!
14. 35.46 6 s1 BANACH Gabriel SKS Kusy Kraków 03-12-12 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.2 --
15. 39.05 7 s1 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.2 -- LDK!
300p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
3000p M
4x100 M
1. 50.43 4 s1 ZIELEŃ Michał
RĄCZKOWSKI Mateusz
BOBER Paweł
GAWRON Jan
UKS Kobylanka 02-09-20
02-07-05
03-02-03
03-02-21
U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 1.63 1 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 03-07-23 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
2. 1.63 2 MAŚLANKA Łukasz MLUKS Tarnów 02-02-22 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
3. 1.60 4 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03-01-31 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
4. 1.55 1 f2 HALUCH Kamil ULKS Lipinki 02-05-29 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
5. 1.55 2 s5 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
6. 1.50 9 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02-06-05 U16 MA Sosnowiec (1) 2017-09-02 --
7. 1.50 2 f2 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
8. 1.50 12 f2 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03-02-13 U16 MA Opole (1) 2017-09-02 -- LDK!
9. 1.50 4 f2 BIG Korneliusz UKS Sokół Zator 02-05-22 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
10. 1.45 6 CZAPKOWICZ Emanuel MLUKS Tarnów 03-04-13 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
11. 1.45 4 s7 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
12. 1.38 4 f3 ZEGAN Oliwier SKS Kusy Kraków 03-05-10 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
13. 1.30 7 s6 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
14. 1.25 10 WÓJCIK Radosław SKS Kusy Kraków 03-11-20 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
15. 1.25 15 TOMASIK Kacper SKS Kusy Kraków 03-06-09 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
W dal M
1. 6.07 10 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 U16 MA Kraków (1) 2017-05-20 +2.0 IV LDK!
2. 6.04 8 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 U16 MA Biała Podlaska (M) 2017-09-24 +1.1 IV LDK!
3. 5.82 STRZELEC Jakub SKS Kusy Kraków 02-01-11 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.6 V LDK!
4. 5.54 6 JUSZCZYK Bartłomiej SKS Kusy Kraków 03-07-23 U16 MA Białystok (1) 2017-06-17 -1.2 -- LDK!
5. 5.49 2 f2 HALUCH Kamil ULKS Lipinki 02-05-29 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 +1.4 -- LDK!
6. 5.46 1 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -0.6 --
7. 5.41 1 s10 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 0.0 -- LDK!
8. 5.31 3 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02-06-05 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.7 --
9. 5.30 9 f2 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +2.0 --
10. 5.17 11 f2 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03-01-31 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +1.9 --
11. 5.14 3 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -0.9 -- LDK!
12. 5.12 3 s10 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 0.0 -- LDK!
13. 5.00 4 f2 MAŚLANKA Łukasz MLUKS Tarnów 02-02-22 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.1 -- LDK!
14. 4.96 5 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.0 -- LDK!
15. 4.95 4 s7 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 0.0 -- LDK!
16. 4.90 6 KOSIŃSKI Bartłomiej UKS Kobylanka 03-01-01 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -0.5 --
17. 4.76 5 s3 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 --
18. 4.73 GAWRON Jan UKS Kobylanka 03-02-21 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.0 --
19. 4.68 ŚLUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03-09-28 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.2 -- LDK!
20. 4.56 11 SIUDUT Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-12-25 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 -0.7 --
21. 4.56 8 s7 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 0.0 -- LDK!
22. 4.16 5 e3 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 U16 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 0.0 -- LDK!
23. 4.11 17 ZEGAN Oliwier SKS Kusy Kraków 03-05-10 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.3 -- LDK!
24. 4.04 DRABEK Tomasz ULKS Bielgim Bielany 03-06-23 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
25. 3.94 11 WÓJCIK Radosław SKS Kusy Kraków 03-11-20 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 +2.0 --
26. 3.68 18 f2 WLAZŁO Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-08-27 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +1.4 --
27. 3.68 GĘŚLAK Błażej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-01-11 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +1.9 --
W dal M z wiatrem
1. 6.23 1 f2 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +2.8
2. 6.22 2 f2 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +3.5
3. 5.89 1 STRZELEC Jakub SKS Kusy Kraków 02-01-11 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +2.6
4. 5.38 6 f2 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +2.5
5. 5.27 10 f2 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +3.2
6. 4.80 4 GAWRON Jan UKS Kobylanka 03-02-21 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +2.1
7. 4.70 5 ŚLUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03-09-28 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +2.2
8. 4.21 6 DRABEK Tomasz ULKS Bielgim Bielany 03-06-23 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 +4.9
9. 3.91 17 f2 GĘŚLAK Błażej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-01-11 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 +2.1
W dal strefa M
Trójskok M
1. 11.71 4 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-08 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 -0.8 -- LDK!
Kula (4) M
1. 5.41 5 KIERACH Jacek START Tarnów 02-01-01 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 --
Kula (5) M
1. 12.27 2 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V
2. 11.31 7 SROKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 02-01-21 U16 MA Kraków (1) 2017-10-01 V
3. 10.91 5 PACHOLSKI Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-14 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 V LDK!
4. 10.34 5 MAŚLANKA Łukasz MLUKS Tarnów 02-02-22 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
5. 10.22 3 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-14 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
6. 10.11 2 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
7. 9.78 3 f2 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-23 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
8. 9.69 7 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02-02-22 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
9. 9.68 4 s8 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-09 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
10. 9.34 4 PIWOWARCZYK Aleksander KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-02-26 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
11. 9.02 7 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
12. 8.86 12 KOCĘBA Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 02-02-23 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
13. 8.59 8 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03-02-01 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
14. 8.39 5 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
15. 8.32 1 s12 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-02-02 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
16. 8.18 6 f2 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-07-02 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
17. 8.09 8 s16 HALUCH Kamil ULKS Lipinki 02-05-29 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
18. 7.97 5 s14 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
19. 7.93 2 s9 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
20. 7.78 2 s12 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
21. 7.73 5 s9 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
22. 7.72 11 DUDEK Daniel ULKS Bielgim Bielany 02-08-22 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
23. 7.65 19  BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03-01-29 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 -- LDK!
24. 6.73 9 NOWAK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-12 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
25. 5.18 9 s7 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (0.75) M
Dysk (1) M
1. 39.00 1 s1 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 U16 MA Warszawa (1) 2017-09-14 IV
2. 37.34 2 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02-02-22 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 IV
3. 30.27 3 f2 SROKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 02-01-21 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
4. 30.26 8 NOWAK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-12 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
5. 28.67 3 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-23 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
6. 27.61 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02-07-05 U16 MA Krosno (1) 2017-05-06 --
7. 27.37 4 f2 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03-01-29 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
8. 26.42 12 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
9. 25.63 6 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-07 U16 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
10. 24.72 6 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
11. 22.03 5 f2 DRABEK Tomasz ULKS Bielgim Bielany 03-06-23 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
12. 20.06 11 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03-02-13 U16 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 -- LDK!
13. 16.38 6 f2 DUDEK Daniel ULKS Bielgim Bielany 02-08-22 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
14. 10.47 7 f2 KIERACH Jacek START Tarnów 02-01-01 U16 MA Tarnów (2) 2017-09-30 --
Dysk (1.5) M
1. 24.12 8 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02-02-22 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (4) M
Młot (5) M
1. 26.08 3 KOCĘBA Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 02-02-23 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
2. 20.38 6 LURANC Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 02-11-20 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
3. 19.25 7 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
4. 18.61 8 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-19 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
5. 18.04 10 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-07-02 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
6. 17.87 11 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-07 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
7. 17.83 12 BIES Kamil LKS Brzezina Osiek 02-08-22 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
1. 37.53 1 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-14 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 V
2. 37.38 1 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-07-02 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 V LDK!
3. 37.35 2 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-23 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 V
4. 34.93 2 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
5. 34.80 5 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-19 U16 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
6. 34.50 7 ZAGÓL Krzysztof MLUKS Tarnów 02-03-19 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
7. 34.32 3 NOWAK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-12 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
8. 33.37 4 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-06-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
9. 30.96 2 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 U16 MA Krosno (1) 2017-09-23 -- LDK!
10. 30.95 10 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03-01-29 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
11. 28.73 6 WLAZŁO Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-08-27 U16 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
12. 26.76 17 BUŚ Sebastian ULKS Lipinki 03-06-24 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
13. 26.24 7 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
14. 25.49 4 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03-02-13 U16 MA Opole (1) 2017-09-02 -- LDK!
15. 24.58 19 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03-02-01 U16 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 -- LDK!
16. 21.77 8 ZEGAN Oliwier SKS Kusy Kraków 03-05-10 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
17. 15.68 11 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
18. 15.32 10 DZIERWA Adam SKS Kusy Kraków 03-09-27 U16 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
19. 11.18 12 MUSIAŁ Brian SKS Kusy Kraków 03-03-07 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
Oszczep (700) M
1. 28.96 2 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-05-14 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 V
2. 21.16 8 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03-02-01 U16 MA Kraków (1) 2017-05-13 V LDK!
Oszczep (800) M
Chód 5 M
Chód 10 M
Chód 20 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 7.8479189872742 sekund