60 M
1. 8.12 2 s7 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-10-10 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 --
2. 8.24 1 s16 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 -- LDK!
3. 8.30 2 s17 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 -- LDK!
4. 8.31 3 s7 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
5. 8.36 2 s12 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 -- LDK!
6. 8.67 4 s7 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
7. 8.75 5 s7 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
8. 8.94 4 s3 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 --
9. 8.98 3 s7 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 -- LDK!
10. 9.03 1 s1 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 0.0 -- LDK!
11. 9.08 6 e8 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U14 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 0.0 -- LDK!
12. 9.11 5 s4 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia 04-09-16 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
13. 9.33 2 s3 MACIOŁ Szymon MKS Rabka-Zdrój 06-02-15 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.4 --
14. 9.42 1 s5 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
15. 9.44 3 s7 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 +2.0 -- LDK!
16. 9.45 3 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 0.0 -- LDK!
17. 9.46 4 s1 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 0.0 --
18. 9.49 5 s7 SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06-10-02 U12 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 +2.0 -- LDK!
19. 9.52 8 s7 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 --
20. 9.57 2 s3 DONIEC Konrad SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.2 --
21. 9.59 2 s1 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 06-05-11 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.5 --
22. 9.59 3 s1 LACH Bartłomiej UKS Gminy Brzeszcze 07-04-14 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.5 --
23. 9.69 4 s9 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 U14 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 +1.6 -- LDK!
24. 9.74 3 s2 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-06-26 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.2 -- LDK!
25. 9.75 2 s5 WACŁAWIK Mateusz SKS Kusy Kraków 05-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 --
26. 9.79 3 s1 ŁYSIAK Igor KS Victoria Trzebinia 07-04-08 U12 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
27. 9.81 3 s5 KWAŚNY Jakub SKS Kusy Kraków 05-01-22 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
28. 9.81 10 s7 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
29. 9.85 5 s8 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
30. 9.87 4 s2 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.2 --
31. 9.87 4 s5 HESS Antoni MKS Tempo Kęty 05-05-29 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
32. 9.99 7 s4 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 --
33. 10.00 4 s3 WÓJCIK Wojciech UKS Sokół Zator 06-03-22 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.4 --
34. 10.05 3 s3 GEMBALA Igor UKS Gminy Brzeszcze 06-04-23 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.2 --
35. 10.08 4 s6 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05-05-09 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
36. 10.09 5 s6 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 05-05-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
37. 10.17 4 s1 CIEŚLA Szymon UKS Kobylanka 07-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.5 --
38. 10.20 3 s1 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06-05-29 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -1.0 -- LDK!
39. 10.25 2 s2 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.6 -- LDK!
40. 10.27 6 s6 ADAMOWICZ Damian SKS Kusy Kraków 05-04-06 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
41. 10.42 4 s3 ZEGAN Erwin SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.2 -- LDK!
42. 10.43 8 s8 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
43. 10.44 9 s8 BORÓWKA Mateusz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
44. 10.53 5 s3 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-06-19 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -0.4 --
45. 10.65 6 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -1.0 -- LDK!
46. 10.70 5 s5 GRĘBOSZ Kacper SKS Kusy Kraków 05-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 0.0 -- LDK!
47. 10.86 7 s1 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -1.0 -- LDK!
48. 10.92 5 s3 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.2 --
49. 10.99 3 s2 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.6 --
50. 11.32 4 s2 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 +0.6 -- LDK!
100 M
1. 12.22 1 s3 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.1 V
2. 12.59 2 s3 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.1 V
3. 12.76 3 s3 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.1 -- LDK!
4. 12.87 3 s3 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04-03-05 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 +0.1 -- LDK!
5. 13.04 7 s1 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.2 -- LDK!
6. 13.06 1 s6 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-10-10 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.1 --
7. 13.11 5 s3 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.1 -- LDK!
8. 13.18 2 s2 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.0 -- LDK!
9. 13.18 7 s3 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.1 -- LDK!
10. 13.23 3 s2 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04-03-08 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.6 -- LDK!
11. 13.29 4 s3 MIKOWSKI Jakub UKS Kobylanka 04-01-01 U14 MA Krosno (1) 2017-05-06 +0.4 --
12. 13.64 5 s2 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.6 -- LDK!
13. 13.65 6 s3 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-08 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 +0.1 -- LDK!
14. 13.73 1 s5 ŚLIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 05-04-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.5 -- LDK!
15. 13.90 4 e1 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 +0.4 --
16. 13.96 7 s2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.6 -- LDK!
17. 13.97 1 s5 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
18. 14.10 2 s8 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.8 -- LDK!
19. 14.27 1 s7 STACHURA Filip MLUKS Tarnów 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.4 -- LDK!
20. 14.41 2 s5 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.5 --
21. 14.46 3 s5 SMOŁA Daniel OLA Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.5 --
22. 14.57 3 s4 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 -0.9 -- LDK!
23. 14.59 3 s8 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05-12-10 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.8 -- LDK!
24. 14.77 5 e1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U14 MA Rybnik (2) 2017-06-14 +1.6 -- LDK!
25. 14.78 1 s4 KURDZIEL Łukasz AL WF Krzeszowice 05-05-30 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.6 -- LDK!
26. 14.83 2 s3 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia 04-09-16 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 0.0 -- LDK!
27. 15.00 4 s8 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.8 -- LDK!
28. 15.03 8 e2 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-06 +0.4 -- LDK!
29. 15.20 5 s8 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.8 -- LDK!
30. 15.26 4 s5 KOZIEŃ Mateusz ULKS Lipinki 04-08-08 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.5 -- LDK!
31. 15.34 2 s6 ŻABA Bartłomiej LKS Kłos Olkusz 05-03-13 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.1 --
32. 15.41 6 s8 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.8 --
33. 15.42 3 s6 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 05-05-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.1 -- LDK!
34. 15.48 5 s5 NECZEK Wiktor MKS Tempo Kęty 05-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.5 --
35. 15.54 3 s4 JAMRÓZ Paweł UKS Polfin Oświęcim 05-02-07 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.6 -- LDK!
36. 15.54 5 e5 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Chorzów (1) 2017-07-21 -0.6 -- LDK!
37. 15.56 4 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.0 -- LDK!
38. 15.62 5 s2 DUDA Karol MKS Rabka-Zdrój 05-12-07 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.0 --
39. 15.78 6 s2 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05-05-09 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.0 -- LDK!
40. 15.93 3 s5 SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06-10-02 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.5 -- LDK!
41. 15.94 7 s8 WACŁAWIK Mateusz SKS Kusy Kraków 05-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.8 --
42. 15.99 2 s7 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.4 -- LDK!
43. 16.04 3 s6 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05-08-12 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.6 -- LDK!
44. 16.04 4 s4 BARCZYK Jakub OLA Kraków 05-07-09 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.6 -- LDK!
45. 16.05 4 s4 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 U14 MA Rybnik (1) 2017-10-07 -0.6 --
46. 16.40 5 s4 SAKŁAK Maciej SKS Kusy Kraków 05-01-03 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.6 -- LDK!
47. 16.42 3 s7 KRUPA Krzysztof MLUKS Tarnów 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.4 -- LDK!
48. 16.51 4 s6 CHUDY Mateusz UKS Polfin Oświęcim 05-07-04 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -0.1 -- LDK!
49. 16.70 4 s6 SYKUŁA Fabian KS Victoria Trzebinia 05-03-05 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.6 -- LDK!
50. 16.71 6 s4 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +1.6 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 12.64 2 s1 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +3.0
2. 12.68 1 s3 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-10-10 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +4.6
3. 12.89 3 s1 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +3.0
4. 13.37 5 s1 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-08 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +3.0
5. 13.39 6 s1 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +3.0
6. 13.82 4 s4 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 U14 MA Chorzów (M) 2017-08-27 +5.0
7. 13.85 2 s3 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +4.6
8. 14.10 2 s3 SRAGA Jakub AL WF Krzeszowice 05-01-24 U14 MA Rybnik (1) 2017-10-07 +3.2
9. 14.59 7 s1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +3.0
10. 15.13 3 s3 PŁONKA Marcin ULKS Bielgim Bielany 05-01-05 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +4.6
11. 15.35 6 s3 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 U14 MA Rybnik (1) 2017-10-07 +3.2
12. 15.68 4 s3 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +4.6
13. 15.83 5 s3 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 +4.6
100 M pomiar ręczny
1. 12.5 r 3s3 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01 +1.1
2. 14.0 r 4s8 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.1
3. 16.3 r 4s7 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.3
150 M
1. 22.64 4 e10 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U14 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 0.0 -- LDK!
2. 22.87 6 e9 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 -0.1 -- LDK!
200 M
1. 28.98 3 s3 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 +1.4 --
200 M pomiar ręczny
1. 26.4 r 6s2 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01 +0.8
2. 27.7 r 2s5 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01 -0.2
300 M
1. 41.83 2 s2 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 V LDK!
2. 41.93 1 s3 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 V
3. 42.53 2 s4 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04-03-05 U14 MA Chorzów (M) 2017-08-27 -- LDK!
4. 42.70 4 s2 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 U14 MA Chorzów (M) 2017-08-27 -- LDK!
5. 43.55 4 s3 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
6. 43.57 3 s6 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04-03-08 U14 MA Krosno (1) 2017-05-06 -- LDK!
7. 44.35 2 s7 MIKOWSKI Jakub UKS Kobylanka 04-01-01 U14 MA Krosno (1) 2017-05-06 --
8. 45.41 6 s6 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-08 U14 MA Kraków (1) 2017-05-06 -- LDK!
9. 45.61 1 s7 WÓJCIK Michał MLUKS Tarnów 04-01-06 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
10. 46.06 4 s2 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
11. 46.10 5 s6 ŚLIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 05-04-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
12. 46.19 7 s6 KOPEĆ Michał UKS Polfin Oświęcim 04-05-20 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
13. 46.37 1 s4 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
14. 46.93 2 s2 SRAGA Jakub AL WF Krzeszowice 05-01-24 U14 MA Rybnik (1) 2017-10-07 -- LDK!
15. 47.81 1 s4 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
16. 47.83 4 s5 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 U14 MA Kraków (1) 2017-05-06 -- LDK!
17. 47.98 2 s8 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
18. 49.02 2 s2 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Chorzów (1) 2017-04-30 -- LDK!
19. 50.25 2 s4 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-22 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
20. 50.44 6 s4 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2017-05-03 -- LDK!
21. 50.55 2 s9 KOZIEŃ Mateusz ULKS Lipinki 04-08-08 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
22. 51.43 3 s9 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
23. 51.58 2 s7 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
24. 52.01 2 s4 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
25. 52.21 1 s4 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
26. 52.37 3 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2017-05-08 -- LDK!
27. 52.61 3 s4 KWAŚNY Jakub SKS Kusy Kraków 05-01-22 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
28. 53.90 6 s2 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05-08-12 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
29. 54.12 4 s8 SADLEJ Tomasz MLUKS Tarnów 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
30. 54.69 4 s4 CIESIELSKI Oliwier SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
31. 54.96 3 s7 ŻELASZKIEWICZ Nikodem SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
32. 56.23 5 s3 SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06-10-02 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
33. 56.40 6 s3 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 U14 MA Chorzów (M) 2017-08-27 --
34. 56.60 4 s9 LANGWIŃSKI Szymon LKS Kłos Olkusz 05-07-17 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
35. 56.67 3 s4 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
36. 57.39 5 s7 GRYGIERCZYK Jakub ULKS Bielgim Bielany 04-07-19 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
37. 57.69 3 s4 ZEGAN Erwin SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
38. 57.74 3 s2 KRAMARCZYK Nataniel MKS Rabka-Zdrój 06-12-06 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
39. 57.96 5 s3 GRZANKA Mateusz UKS Kusy Bukowno 04-04-24 U14 MA Chorzów (1) 2017-04-30 --
40. 57.97 5 s2 SYKUŁA Fabian KS Victoria Trzebinia 05-03-05 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2017-05-08 -- LDK!
41. 58.24 3 s3 OSTRĘGA Kornel MLUKS Tarnów 05-04-09 U14 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
42. 58.61 4 s3 KAPUSTA Jakub MLUKS Tarnów 05-09-26 U14 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
43. 58.84 6 s7 JAMRÓZ Paweł UKS Polfin Oświęcim 05-02-07 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
44. 58.96 5 s4 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
45. 60.29 5 s9 SOSIN Kacper MLUKS Tarnów 04-04-22 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
46. 60.83 1 s1 KOMOROWSKI Mateusz MKS Rabka-Zdrój 06-03-21 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
47. 60.87 6 s4 GRĘBOSZ Kacper SKS Kusy Kraków 05-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
48. 61.00 2 s1 JASIŃSKI Krystian MKS Rabka-Zdrój 08-01-21 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
49. 61.02 4 s2 KOLASA Konrad ULKS Bielgim Bielany 06-10-30 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
50. 61.21 3 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
400 M
1. 75.86 3 s4 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Chorzów (1) 2017-07-21 -- LDK!
400 M pomiar ręczny
1. 63.4 r 6s1 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01
500 M
1. 1:32.54 2 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
2. 1:36.47 4 s1 BLECHARSKI Igor MLUKS Tarnów 06-01-15 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
3. 1:44.15 2 s1 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
4. 1:47.23 5 s1 WÓJCIK Wojciech UKS Sokół Zator 06-03-22 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
5. 1:50.39 6 s1 ZEGAN Erwin SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
6. 1:51.23 4 s1 ŻUREK Nikodem LKS Kłos Olkusz 08-04-28 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
7. 1:52.57 7 s1 SZYMBORSKI Dawid UKS Sokół Zator 06-06-14 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
8. 1:55.46 5 s1 CIEŚLA Szymon UKS Kobylanka 07-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
9. 1:57.17 6 s1 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
10. 2:00.16 9 s1 RYLEWICZ Krystian MLUKS Tarnów 06-11-27 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
11. 2:04.16 10 s1 BIERNAT Filip MLUKS Tarnów 08-09-25 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
12. 2:07.58 11 s1 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06-06-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
600 M
1. 1:37.77 9 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 V LDK!
2. 1:39.75 2 s2 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 U14 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 V LDK!
3. 1:44.03 4 s2 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
4. 1:46.22 12 s1 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 04-08-31 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
5. 1:46.95 6 s2 WÓJCIK Michał MLUKS Tarnów 04-01-06 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
6. 1:49.57 1 s1 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
7. 1:51.58 2 s1 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
8. 1:51.61 3 s2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 -- LDK!
9. 1:55.46 9 s1 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04-08-01 U14 MA Krosno (1) 2017-09-23 -- LDK!
10. 2:01.25 3 s1 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
11. 2:02.77 5 s2 WSZOŁEK Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-26 U14 MA Rzeszów (1) 2017-09-10 --
12. 2:05.52 8 s2 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 -- LDK!
13. 2:07.01 6 s1 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 --
14. 2:07.74 4 s1 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
15. 2:08.77 12 s2 ZELEK Maksymilian MLUKS Tarnów 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
16. 2:09.24 5 s1 WÓJCICKI Filip LKS Kłos Olkusz 05-08-21 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
17. 2:15.80 17 SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06-10-02 U12 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 -- LDK!
18. 2:20.71 9 s2 GRZANKA Mateusz UKS Kusy Bukowno 04-04-24 U14 MA Kraków (1) 2017-05-06 --
19. 2:22.90 12 s2 ADAMOWICZ Damian SKS Kusy Kraków 05-04-06 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 -- LDK!
20. 2:24.01 14 s2 SUROWIAK Filip KS Victoria Trzebinia 06-01-05 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
21. 2:24.71 13 s2 WACŁAWIK Mateusz SKS Kusy Kraków 05-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 --
22. 2:27.01 15 s2 SUROWIAK Jakub KS Victoria Trzebinia 07-06-22 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
23. 2:38.02 6 s1 GĘGOTEK Janusz LKS Kłos Olkusz 05-01-14 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
800 M
1. 2:37.9 r 12 s1 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01 --
1000 M
1. 2:59.00 1 s2 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 V LDK!
2. 3:08.69 2 s2 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
3. 3:15.40 2 s11 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
4. 3:17.69 4 s10 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
5. 3:18.48 7 s1 CZAPKOWICZ Paweł MLUKS Tarnów 05-06-22 U14 MA Tarnów (2) 2017-09-30 -- LDK!
6. 3:20.50 3 s2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
7. 3:23.35 6 s2 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 04-08-31 U14 MA Krosno (1) 2017-05-06 --
8. 3:25.86 5 s2 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
9. 3:34.08 6 s2 KOZERA Damian LKS Kłos Olkusz 05-08-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
10. 3:37.83 7 s10 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
11. 3:38.72 6 s2 KUKLA Karol WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-02-13 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
12. 3:44.46 2 s2 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
13. 3:44.57 8 s2 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
14. 3:47.12 6 s12 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
15. 3:57.57 9 s5 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-14 --
16. 3:59.45 9 s2 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-22 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
17. 4:03.11 8 s6 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-14 -- LDK!
1500 M
2000 M
3000 M
5000 M
10000 M
10km M
Półmaraton M
Maraton M
Mila M
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
100p M
1. 18.95 1 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.7 -- LDK!
2. 20.22 2 s1 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.7 -- LDK!
3. 21.51 3 s1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 +1.7 -- LDK!
110 (99.1) M
110 M
200p M
1. 31.06 4 s1 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04-03-08 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.4 -- LDK!
300p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
3000p M
4x100 M
1. 61.46 4 s1 LISZKA Nikodem
JUSZCZAK Mateusz
ŁAPCIK Artur
PETKA Kamil
KS Victoria Trzebinia 04-07-19
04-11-03
05-07-01
06-04-17
U14 MA Opole (1) 2017-09-02 --
4x400 M
100-200-300-400 M
1. 2:36.08 1 s1 ŻABA Bartłomiej
STOKŁOSA Patryk
KOZERA Damian
PIŁKA Dariusz
LKS Kłos Olkusz 05-03-13
05-01-15
05-08-01
05-09-16
U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
2. 2:36.33 2 s1 SUDER Alan
DONIEC Szymon
WOZIWODZKI Jakub
BANACHOWICZ Bartosz
SKS Kusy Kraków 04-01-01
04-01-01
04-01-01
04-01-01
U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
Wzwyż M
1. 1.45 3 s1 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
2. 1.43 14 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 -- LDK!
3. 1.35 1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
4. 1.35 3 ŚLIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 05-04-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
5. 1.35 2 f3 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
6. 1.35 3 f3 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
7. 1.30 9 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
8. 1.25 13 STACHURA Filip MLUKS Tarnów 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
9. 1.25 14 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
10. 1.25 3 s2 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
11. 1.25 5 f3 CZAPKOWICZ Paweł MLUKS Tarnów 05-06-22 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
12. 1.23 2 MUCHA Eryk SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
13. 1.15 7 f3 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05-05-09 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
14. 1.14 4 f2 CHWIERUT Antoni ULKS Bielgim Bielany 06-06-11 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
15. 1.13 12 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 -- LDK!
NM KARMAŃSKI Ireneusz KS Victoria Trzebinia 05-02-28 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
NM ŻELASZKIEWICZ Nikodem SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
NM BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06-05-29 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
NM DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator () 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
NM MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
NM KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 06-05-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
NM ŁYSIAK Igor KS Victoria Trzebinia 07-04-08 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
W dal M
1. 4.96 6 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 U14 MA Chorzów (M) 2017-08-27 -0.5 -- LDK!
2. 4.61 13  STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04-03-08 U14 MA Krosno (1) 2017-05-06 -0.1 -- LDK!
3. 4.41 8 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.9 -- LDK!
4. 4.18 14  ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 04-08-31 U14 MA Krosno (1) 2017-05-06 -1.4 --
5. 4.10 15  PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 U14 MA Krosno (1) 2017-05-06 -0.9 -- LDK!
6. 3.98 6 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 U14 MA Rybnik (1) 2017-10-07 +1.9 --
7. 3.95 16 GRYGIERCZYK Jakub ULKS Bielgim Bielany 04-07-19 U14 MA Kraków (1) 2017-05-20 +1.4 --
8. 3.93 12 CZAPKOWICZ Paweł MLUKS Tarnów 05-06-22 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.4 -- LDK!
9. 3.88 14 e3 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U14 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 0.0 -- LDK!
10. 3.82 13 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia 04-09-16 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.8 -- LDK!
11. 3.65 10 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Chorzów (1) 2017-04-30 0.0 -- LDK!
12. 3.52 17 e4 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 U14 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 0.0 -- LDK!
13. 3.38 15 KRUPA Krzysztof MLUKS Tarnów 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.0 -- LDK!
14. 3.20 17 eC SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06-10-02 U12 MA Brno (CZE) (1) 2017-09-11 0.0 -- LDK!
15. 2.97 17 SYKUŁA Fabian KS Victoria Trzebinia 05-03-05 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +2.0 -- LDK!
16. 2.63 19 ŁYSIAK Igor KS Victoria Trzebinia 07-04-08 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +1.9 -- LDK!
17. 2.60 20 ŁYSIAK Jakub KS Victoria Trzebinia 05-11-09 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -0.8 -- LDK!
18. 2.55 KADŁUCZEK Filip KS Victoria Trzebinia 07-01-05 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.8 -- LDK!
W dal M z wiatrem
1. 3.89 10 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia 04-09-16 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2017-05-08 +9.9
2. 2.83 18 KADŁUCZEK Filip KS Victoria Trzebinia 07-01-05 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 +2.1
W dal strefa M
1. 5.60 1 f2 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 --
2. 5.05 3 f2 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 U14 MA Kraków (1) 2017-09-02 0.0 -- LDK!
3. 4.93 1 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-10-10 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
4. 4.88 3 f2 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
5. 4.80 4 f2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
6. 4.65 3 WÓJCIK Michał MLUKS Tarnów 04-01-06 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
7. 4.59 5 f2 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 --
8. 4.56 6 f2 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 --
9. 4.52 4 s6 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 -- LDK!
10. 4.50 4 GABRYŚ Kacper MKS Tempo Kęty 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
11. 4.50 7 f2 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
12. 4.48 8 f2 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
13. 4.44 9 f2 SRAGA Jakub AL WF Krzeszowice 05-01-24 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
14. 4.36 1 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
15. 4.26 10 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +2.0 -- LDK!
16. 4.24 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +1.2 -- LDK!
17. 4.23 2 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 +0.3 -- LDK!
18. 4.21 11 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +0.7 -- LDK!
19. 4.21 12 PABIS Norbert KS Victoria Trzebinia 04-09-16 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +1.9 -- LDK!
20. 4.19 1 f2 MACIOŁ Szymon MKS Rabka-Zdrój 06-02-15 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
21. 4.18 2 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 --
22. 4.17 8 SMOŁA Daniel OLA Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
23. 4.17 9 ŚLIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 05-04-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
24. 4.17 10 f2 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 --
25. 4.13 3 f2 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 06-05-11 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
26. 4.12 10 KURDZIEL Łukasz AL WF Krzeszowice 05-05-30 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
27. 4.10 11 PŁONKA Marcin ULKS Bielgim Bielany 05-01-05 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
28. 4.10 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +1.9 -- LDK!
29. 4.00 14 DREWNIANY Adrian MKS Tempo Kęty 04-01-03 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
30. 3.96 20 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +1.4 --
31. 3.94 7 f2 POMIETLARZ Maciej UKS Gminy Brzeszcze 06-02-21 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
32. 3.88 16 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
33. 3.84 14 f2 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 05-05-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
34. 3.74 4 MUCHA Eryk SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 +1.8 -- LDK!
35. 3.67 8 f2 BLECHARSKI Igor MLUKS Tarnów 06-01-15 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
36. 3.66 7 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
37. 3.65 16 f2 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 -- LDK!
38. 3.64 17 DUDA Karol MKS Rabka-Zdrój 05-12-07 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
39. 3.63 18 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
40. 3.61 20 MATUSIK Norbert AL WF Krzeszowice 05-07-08 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
41. 3.60 9 f2 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
42. 3.60 15 s4 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-13 0.0 --
43. 3.60 8 GEMBALA Igor UKS Gminy Brzeszcze 06-04-23 U12 MA Kraków (1) 2017-09-17 0.0 --
44. 3.59 21 BARCZYK Jakub OLA Kraków 05-07-09 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
45. 3.58 11 f2 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
46. 3.57 22 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
47. 3.57 23 SADLEJ Tomasz MLUKS Tarnów 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
48. 3.57 13 f2 KRAMARCZYK Nataniel MKS Rabka-Zdrój 06-12-06 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 --
49. 3.56 14 f2 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06-05-29 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 0.0 -- LDK!
50. 3.56 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +1.6 -- LDK!
W dal strefa M z wiatrem
1. 4.55 5 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +4.0
2. 4.39 6 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +2.3
3. 3.84 2 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 +9.0
4. 3.58 29 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +2.3
Trójskok M
Kula (4) M
1. 7.94 3 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 U14 MA Opole (1) 2017-09-02 -- LDK!
2. 7.58 1 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
3. 7.11 3 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
4. 6.90 4 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
5. 6.87 1 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 U14 MA Kraków (1) 2017-10-01 --
6. 6.42 5 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-09 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
7. 6.39 4 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Opole (1) 2017-09-02 -- LDK!
8. 5.75 7 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
9. 5.39 8 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
10. 4.83 9 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
Kula (5) M
1. 9.86 1 f2 GABRYŚ Kacper MKS Tempo Kęty 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
2. 8.24 7 f2 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2017-05-08 -- LDK!
3. 8.11 2 f2 DREWNIANY Adrian MKS Tempo Kęty 04-01-03 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
4. 7.83 3 f2 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
5. 7.56 4 f2 MATUSIK Norbert AL WF Krzeszowice 05-07-08 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
6. 6.72 6 f2 DYLEWICZ Mateusz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
7. 6.58 7 f2 CIESIELSKI Oliwier SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
8. 6.42 8 f2 PŁONKA Marcin ULKS Bielgim Bielany 05-01-05 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
9. 6.27 9 f2 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
10. 5.71 10 f2 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
11. 5.70 11 f2 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
12. 5.66 12 f2 SADLIK Marcel ULKS Bielgim Bielany 05-04-25 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
13. 5.38 13 f2 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
14. 4.18 14 f2 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
NM PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 -- LDK!
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
1. 55.00 2 s6 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
2. 53.50 4 s7 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
3. 51.00 2 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
4. 45.00 1 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06-03-28 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 -- LDK!
5. 45.00 3 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
6. 43.00 1 POMIETLARZ Maciej UKS Gminy Brzeszcze 06-02-21 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
7. 42.50 1 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
8. 41.50 4 BORÓWKA Mateusz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
9. 39.50 2 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-09-02 --
10. 38.00 5 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05-05-09 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
11. 37.50 7 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
12. 37.00 3 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
13. 35.00 8 WACŁAWIK Mateusz SKS Kusy Kraków 05-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
14. 34.50 3 FUDAŁA Jakub SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-05-13 -- LDK!
15. 34.50 4 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
16. 34.00 9 KUKLA Karol WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-02-13 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
17. 33.00 6 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
18. 33.00 7 s3 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
19. 32.50 10 ADAMOWICZ Damian SKS Kusy Kraków 05-04-06 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
20. 30.50 8 ŁUKOWICZ Mateusz UKS Gminy Brzeszcze 06-06-11 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
21. 30.00 19 s6 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 U14 MA Warszawa (1) 2017-09-13 -- LDK!
22. 29.50 9 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
23. 29.00 10 KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 06-05-01 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
24. 28.00 11 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-09 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
25. 27.00 11 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
26. 23.00 12 KOMOROWSKI Mateusz MKS Rabka-Zdrój 06-03-21 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
27. 20.00 13 ŁYSIAK Igor KS Victoria Trzebinia 07-04-08 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
28. 18.50 7 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06-01-01 U12 MA Kraków (1) 2017-05-13 --
29. 16.50 14 MACIOŁ Marek MKS Rabka-Zdrój 07-02-13 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
Dysk (0.75) M
1. 29.50 1 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
2. 24.36 2 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
3. 20.97 3 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
4. 18.68 4 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
5. 17.28 5 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 --
6. 14.33 6 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-09-17 -- LDK!
Dysk (1) M
1. 21.32 1 f2 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 U14 MA Opole (1) 2017-09-02 -- LDK!
2. 21.19 1 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
3. 21.16 2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
4. 20.60 3 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
5. 19.47 13 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U14 MA Rybnik (1) 2017-10-07 -- LDK!
6. 16.55 5 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
7. 16.53 6 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
8. 15.73 7 GLONEK Michał SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
9. 15.06 8 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
10. 13.36 9 SADLIK Marcel ULKS Bielgim Bielany 05-04-25 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
11. 12.43 10 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 06-05-11 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
12. 12.43 10 CIESIELSKI Oliwier SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
13. 10.99 11 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05-05-09 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
14. 9.94 12 CHWIERUT Antoni ULKS Bielgim Bielany 06-06-11 U12 MA Kraków (1) 2017-06-10 --
15. 8.94 13 ŁYSIAK Jakub KS Victoria Trzebinia 05-11-09 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
NM DYLEWICZ Mateusz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U14 MA Kraków (1) 2017-06-10 -- LDK!
Dysk (1.5) M
1. 16.58 9 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 U14 MA Kraków (1) 2017-05-20 --
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (4) M
Młot (5) M
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
1. 22.60 1 f2 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 U14 MA Opole (1) 2017-09-02 -- LDK!
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
Chód 5 M
Chód 10 M
Chód 20 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 20.620792865753 sekund