100 m K Minimum: 12.50
1. 12.03 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998-08-03 Z/0925/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.9 I
2. 12.13 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 1998-07-30 Z/0866/14 2018 U23 DS Poznań (1) 2018-05-06 +0.9 I
3. 12.18 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 1996-08-13 ...Z/1273/13 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +0.5 II
4. 12.20 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996-04-26 ......Z/1473/12 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +1.4 II
5. 12.30 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997-10-14 Z/1386/13 2018 U23 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 +0.8 II
6. 12.39 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998-12-16 Z/1497/14 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 +0.9 II
7. 12.44 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1998-10-25 Z/0636/14 2018 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 II
8. 11.24 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 1997-07-26 Z/1069/13 2018 U23 SL Londyn (GBR) (M) 2017-08-05 +0.6 MM 2017L
9. 11.76 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 U23 DS Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.4 M 2017L
10. 11.86 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2018 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +0.1 I 2017L
11. 11.96 KURZ Daria AZS Łódź 1997-02-23 Z/0019/13... U23 LD Białystok (M) 2017-07-21 +1.2 I 2017L
12. 12.09 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998-06-08 Z/1209/14 2018 U20 PD Toruń (M) 2017-07-07 +0.2 I 2017L
13. 12.15 KASICA Monika SKLA Sopot 1996-02-09 Z/1665/12 2018 U23 PM Gdańsk (1) 2017-06-03 +1.8 I 2017L
14. 12.18 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-01-22 Z/0909/12 2018 U23 PM Chojnice (1) 2017-07-27 +0.7 II 2017L
15. 12.20 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996-12-04 Z/0698/12... 2018 U23 MA Kraków (M) 2017-06-24 +0.2 II 2017L
16. 12.24 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998-05-28 Z/0788/14 2018 U20 LD Łódź (1) 2017-06-10 -0.3 II 2017L
17. 12.24 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-05-30 Z/0275/13... 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 +0.4 II 2017L
18. 12.27 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1997-01-19 sprawdź połącznie U23 DS Wrocław (1) 2017-06-24 +1.7 II 2017L
19. 12.29 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2018 U23 WP Toruń (1) 2017-06-23 -0.7 II 2017L
20. 12.30 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław 1997-03-01 sprawdź połącznie U23 DS Wrocław (1) 2017-06-24 +1.7 II 2017L
21. 12.31 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 1998-01-26 Z/0074/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 +1.3 II 2017L
22. 12.36 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997-02-28 Z/1542/13... 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 +0.4 II 2017L
23. 12.40 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998-06-19 Z/2671/16 2018 U20 PD Toruń (M) 2017-07-07 +0.8 II 2017L
24. 12.41 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 1997-08-30 Z/1667/14 2018 U23 LU Zamość (1) 2017-06-03 +1.9 II 2017L
25. 12.43 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996-02-17 Z/0599/12... U23 WN Łódź (M) 2017-05-26 +1.1 II 2017L
26. 12.47 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998-12-09 Z/0045/14... 2018 U20 WN Spała (1) 2017-08-26 +0.5 II 2017L
27. 12.48 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997-10-26 Z/1683/13...... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 +1.5 II 2017L
28. 12.49 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa 1996-03-03 ...Z/1467/12 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-26 +1.8 II 2017L
29. 12.50 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997-01-09 Z/1449/13 2018 U23 MA Kraków (M) 2017-06-24 +0.2 II 2017L
30. 12.50 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998-03-27 Z/1443/14... 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 +0.3 II 2017L
200 m K Minimum: 25.60
1. 24.57 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996-04-26 ......Z/1473/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 I
2. 24.79 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998-08-03 Z/0925/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +0.8 I
3. 24.98 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997-12-13 Z/0767/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +0.8 II
4. 25.08 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 1998-07-30 Z/0866/14 2018 U23 DS Poznań (1) 2018-05-06 +1.7 II
5. 25.09 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996-10-04 Z/0840/12... 2018 U23 SK Kielce (M) 2018-05-12 -1.1 II
6. 25.11 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +0.8 II
7. 25.18 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998-12-16 Z/1497/14 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -0.3 II
8. 25.42 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 +1.7 II
9. 25.47 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997-01-25 ...Z/0523/13 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-05-06 +1.7 II
10. 25.47 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-10-15 ...Z/1634/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.1 II
11. 25.51 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997-08-02 Z/1776/13 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -0.3 II
12. 23.67 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2018 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 -0.1 M 2017L
13. 24.21 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 +0.6 I 2017L
14. 24.32 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996-12-04 Z/0698/12... 2018 U23 MA Kraków (1) 2017-06-11 +0.7 I 2017L
15. 24.47 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14 2018 U20 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 +0.2 I 2017L
16. 24.58 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-01-22 Z/0909/12 2018 U23 PM Białystok (M) 2017-07-22 +0.4 I 2017L
17. 24.64 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 1996-08-13 ...Z/1273/13 2018 U23 MZ Łódź (1) 2017-06-24 +0.9 I 2017L
18. 24.66 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998-06-08 Z/1209/14 2018 U20 PD Radom (1) 2017-09-16 +1.7 I 2017L
19. 24.71 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998-01-17 Z/0466/14 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 +0.3 I 2017L
20. 24.87 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996-06-07 Z/1146/12... 2018 U23 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 +1.9 I 2017L
21. 24.91 KURZ Daria AZS Łódź 1997-02-23 Z/0019/13... U23 LD Białystok (M) 2017-07-22 +0.9 II 2017L
22. 24.92 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 1998-01-26 Z/0074/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 +0.6 II 2017L
23. 25.03 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997-10-14 Z/1386/13 2018 U23 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 -0.7 II 2017L
24. 25.08 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2018 U23 WP Toruń (1) 2017-06-23 -0.9 II 2017L
25. 25.10 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996-07-10 Z/1329/12... 2018 U23 LD Łódź (M) 2017-05-27 -1.2 II 2017L
26. 25.16 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997-09-19 Z/0932/13... 2018 U23 SL Kraków (M) 2017-06-24 0.0 II 2017L
27. 25.20 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997-02-28 Z/1542/13... 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-02 +1.4 II 2017L
28. 25.26 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1998-10-25 Z/0636/14 2018 U20 MA Kraków (1) 2017-09-02 -0.1 II 2017L
29. 25.28 KASICA Monika SKLA Sopot 1996-02-09 Z/1665/12 2018 U23 PM Białogard (1) 2017-07-29 0.0 II 2017L
30. 25.29 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa 1996-01-15 ...Z/1505/12 2018 U23 SL Częstochowa (M) 2017-08-26 -0.2 II 2017L
31. 25.48 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1997-01-19 sprawdź połącznie U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 +0.4 II 2017L
32. 25.48 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998-12-09 Z/0045/14... 2018 U20 WN Częstochowa (1) 2017-07-28 +1.2 II 2017L
33. 25.60 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2018 U23 KP Kraków (M) 2017-06-03 +0.8 II 2017L
34. 25.60 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-05-18 Z/1069/12 2018 U23 KP Słupsk (1) 2017-06-10 +2.0 II 2017L
35. 25.60 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997-01-09 Z/1449/13 2018 U23 MA Kraków (M) 2017-06-24 -0.1 II 2017L
36. 25.60 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 1997-08-30 Z/1667/14 2018 U23 LU Warszawa (1) 2017-07-29 -0.1 II 2017L
400 m K Minimum: 58.50
1. 54.43 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996-12-04 Z/0698/12... 2018 U23 MA Piaseczno (M) 2018-05-20 M
2. 57.09 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996-04-26 ......Z/1473/12 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II
3. 57.59 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 1996-02-13 ...Z/0553/12 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II
4. 58.16 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997-11-06 ...Z/1501/14 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-05-06 II
5. 58.46 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996-06-02 Z/1671/12... 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-05-06 II
6. 53.28 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14 2018 U20 DS Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M 2017L
7. 53.65 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-01-22 Z/0909/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-01 M 2017L
8. 53.89 GAJDA Diana SSA Legia 1926 Warszawa 1996-02-01 Z/1786/12 U23 MZ Tucson (USA) (1) 2017-03-18 M 2017L
9. 55.03 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996-06-07 Z/1146/12... 2018 U23 PM Słupsk (1) 2017-06-10 I 2017L
10. 55.17 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1998-10-25 Z/0636/14 2018 U20 MA Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
11. 55.44 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997-09-19 Z/0932/13... 2018 U23 SL Chorzów (1) 2017-07-21 I 2017L
12. 55.57 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2018 U23 WP Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
13. 55.61 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996-05-25 Z/1040/12... 2018 U23 MZ Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
14. 55.69 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996-02-17 Z/0599/12... U23 WN Płock (M) 2017-07-16 I 2017L
15. 55.72 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 1997-10-01 Z/0800/13... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 I 2017L
16. 56.15 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-08-02 Z/0799/13... 2018 U23 KP Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
17. 56.46 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998-06-10 Z/5220/15... 2018 U20 MZ Słupsk (1) 2017-06-10 I 2017L
18. 56.49 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998-01-17 Z/0466/14 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 I 2017L
19. 57.16 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 1997-12-07 Z/5014/15... 2018 U23 PD Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
20. 57.32 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 1996-02-24 Z/0105/12 2018 U23 PD Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
21. 57.34 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-01-08 Z/1569/12... 2018 U23 KP Łódź (M) 2017-06-04 II 2017L
22. 57.46 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 1998-01-26 Z/0074/14 2018 U20 MZ Siedlce (1) 2017-06-10 II 2017L
23. 57.65 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 1996-08-13 ...Z/1273/13 2018 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
24. 57.76 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice 1997-11-11 Z/0227/13... U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 II 2017L
25. 57.91 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 1997-08-27 Z/1469/13... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 II 2017L
26. 57.92 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 1996-03-13 Z/0943/13... 2018 U23 MA Kraków (M) 2017-06-24 II 2017L
27. 58.10 BRYZEK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998-07-09 Z/0993/14...... U20 SL Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
28. 58.17 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-10-15 ...Z/1634/14 2018 U20 DS Wrocław (1) 2017-06-24 II 2017L
29. 58.20 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997-11-18 Z/0124/13 2018 U23 MZ Kutno (M) 2017-06-11 II 2017L
30. 58.42 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 1998-04-14 Z/0545/14 2018 U20 DS Jelenia Góra (M) 2017-09-03 II 2017L
31. 58.47 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996-07-06 Z/0350/13... 2018 U23 MZ Łódź (1) 2017-06-24 II 2017L
32. 58.48 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997-04-28 Z/1706/13 2018 U23 MZ Puławy (1) 2017-06-11 II 2017L
800 m K Minimum: 2:17.50
1. 2:07.62 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998-06-10 Z/5220/15... 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 I
2. 2:09.98 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998-11-02 Z/0084/14... 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
3. 2:11.69 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 1997-05-11 Z/1218/13... 2018 U23 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
4. 2:12.30 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2018 U23 WP Toruń (1) 2018-05-12 II
5. 2:12.35 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 1997-11-13 Z/0804/13... 2018 U23 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 II
6. 2:12.90 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 1997-01-31 Z/1234/13... 2018 U23 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 II
7. 2:14.28 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997-04-02 ...Z/0442/13 2018 U23 WP Żerków (1) 2018-05-12 II
8. 2:17.19 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 II
9. 2:04.38 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 1997-10-01 Z/0800/13... 2018 U23 MZ Białystok (M) 2017-06-18 I 2017L
10. 2:07.42 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-08-02 Z/0799/13... 2018 U23 KP Szczecin (M) 2017-06-10 I 2017L
11. 2:08.99 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996-07-06 Z/0350/13... 2018 U23 MZ Białystok (M) 2017-06-18 I 2017L
12. 2:09.54 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997-06-19 Z/0102/13... 2018 U23 SL Rehlingen (GER) (M) 2017-06-05 I 2017L
13. 2:09.94 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997-11-06 ...Z/1501/14 2018 U23 WP Wrocław (M) 2017-06-18 I 2017L
14. 2:11.08 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997-11-18 Z/0124/13 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
15. 2:11.93 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997-06-01 Z/0814/13... 2018 U23 PD Łódź (M) 2017-05-27 II 2017L
16. 2:13.14 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997-02-13 Z/0201/13 2018 U23 PM Białogard (1) 2017-07-29 II 2017L
17. 2:13.21 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996-11-27 Z/0355/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-27 II 2017L
18. 2:13.47 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Piła (1) 2017-06-04 II 2017L
19. 2:14.36 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 1997-08-08 Z/1695/13... 2018 U23 ZP Łódź (M) 2017-05-27 II 2017L
20. 2:14.74 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 1997-12-07 Z/5014/15... 2018 U23 PD Łódź (M) 2017-05-27 II 2017L
21. 2:15.73 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 1998-03-25 Z/1216/14 2018 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 II 2017L
22. 2:15.75 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 1998-06-17 Z/0143/14... U20 PK Kraków (1) 2017-06-11 II 2017L
23. 2:15.91 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-10-21 Z/0798/12... 2018 U23 DS Łódź (M) 2017-05-27 II 2017L
24. 2:16.77 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998-10-20 Z/0464/14 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 II 2017L
25. 2:17.23 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997-08-02 Z/1776/13 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2017-06-14 II 2017L
26. 2:17.26 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań 1998-11-12 Z/0716/14 2018 U20 WP Leszno (1) 2017-05-27 II 2017L
27. 2:17.27 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997-12-27 Z/0764/13... 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 II 2017L
28. 2:17.27 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997-11-06 Z/0798/13... U23 PK Gdańsk (M) 2017-06-14 II 2017L
29. 2:17.41 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996-01-07 ...Z/0397/12 2018 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-27 II 2017L
1500 m K Minimum: 4:46.00
1. 4:18.69 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997-06-19 Z/0102/13... 2018 U23 SL Watford (GBR) (1) 2017-06-24 I 2017L
2. 4:23.55 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996-05-14 Z/0682/12 2018 U23 LU Azusa (USA) (1) 2017-04-14 I 2017L
3. 4:23.68 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998-11-02 Z/0084/14... 2018 U20 PM Bydgoszcz (M) 2017-06-02 I 2017L
4. 4:23.69 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996-11-27 Z/0355/12 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
5. 4:27.59 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
6. 4:31.80 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2018 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
7. 4:33.93 DIAS Magdalena WKS Flota Gdynia 1997-01-15 Z/0051/13 U23 PM Sacramento (USA) (1) 2017-03-18 II 2017L
8. 4:34.03 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-10-21 Z/0798/12... 2018 U23 DS Oleśnica (1) 2017-06-10 II 2017L
9. 4:34.22 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997-06-01 Z/0814/13... 2018 U23 PD Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
10. 4:34.63 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 1998-03-25 Z/1216/14 2018 U20 PD Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
11. 4:36.26 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 1998-06-17 Z/0143/14... U20 PK Radom (M) 2017-06-04 II 2017L
12. 4:36.54 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 1997-05-11 Z/1218/13... 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
13. 4:37.31 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 1997-08-08 Z/1695/13... 2018 U23 ZP Białogard (1) 2017-05-20 II 2017L
14. 4:40.38 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998-10-20 Z/0464/14 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
15. 4:41.97 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998-05-25 Z/2429/15 2018 U20 LD Spała (1) 2017-08-27 II 2017L
16. 4:42.19 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław 1996-10-06 ... U23 DS Baton Rouge (USA) (1) 2017-04-22 II 2017L
17. 4:42.87 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 1997-03-26 Z/0479/13... 2018 U23 SL Łódź (1) 2017-06-24 II 2017L
18. 4:43.17 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998-07-01 Z/0666/14 2018 U20 ZP Białogard (1) 2017-05-20 II 2017L
19. 4:43.44 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998-01-05 Z/0089/14 2018 U20 PK Rzeszów (1) 2017-05-27 II 2017L
20. 4:44.80 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996-01-07 ...Z/0397/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 III 2017L
21. 4:44.89 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 1996-02-23 Z/0701/12... 2018 U23 PK Kraków (M) 2017-06-24 III 2017L
22. 4:44.91 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 1998-08-11 Z/1598/14 2018 U20 ZP Białogard (1) 2017-07-01 III 2017L
5000 m K Minimum: 19:25.00
1. 15:59.00 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996-05-14 Z/0682/12 2018 U23 LU Stanford (USA) (1) 2017-03-31 M 2017L
2. 16:36.88 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996-11-27 Z/0355/12 2018 U23 MZ Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
3. 17:25.14 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 1997-03-26 Z/0479/13... 2018 U23 SL Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
4. 17:26.21 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
5. 17:27.94 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998-05-25 Z/2429/15 2018 U20 LD Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
6. 17:30.30 DIAS Magdalena WKS Flota Gdynia 1997-01-15 Z/0051/13 U23 PM Stanford (USA) (1) 2017-04-21 II 2017L
7. 17:31.23 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 1998-06-17 Z/0143/14... U20 PK Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
8. 17:34.42 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998-07-01 Z/0666/14 2018 U20 ZP Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
9. 17:39.54 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-10-21 Z/0798/12... 2018 U23 DS Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
10. 17:39.78 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2018 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
11. 17:54.96 KACZMAREK Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 1998-07-27 Z/3207/15 2018 U20 DS Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
12. 18:10.87 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996-01-07 ...Z/0397/12 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
13. 18:14.26 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998-10-20 Z/0464/14 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
14. 18:22.37 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław 1997-07-26 Z/1162/14... 2018 U23 DS Suwałki (M) 2017-07-02 III 2017L
15. 18:22.98 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1997-03-10 Z/1181/13 2018 U23 LB Suwałki (M) 2017-07-02 III 2017L
16. 18:24.45 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 1998-08-11 Z/1598/14 2018 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
17. 18:29.83 DYMEK Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996-06-27 Z/3914/16 2018 U23 LB Suwałki (M) 2017-07-02 III 2017L
18. 18:34.74 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin 1996-07-09 ...Z/0887/12 2018 U23 LU Suwałki (M) 2017-07-02 III 2017L
19. 18:40.29 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 1998-08-27 Z/0254/14 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
20. 19:03.09 GAWLAK Sara KS Gwardia Piła 1996-01-06 Z/0471/12 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-10 III 2017L
21. 19:03.18 PODGÓRNI Marcelina WKS Wawel Kraków 1997-01-12 Z/0812/13 U23 MA Suwałki (M) 2017-07-02 III 2017L
22. 19:08.77 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 1998-10-01 ... U20 LU Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
23. 19:22.71 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 1998-05-12 Z/0395/14 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
24. 19:24.75 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 1998-07-01 Z/0665/14 2018 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
10000 m K Minimum: 99:99.98
1. 48:51.78 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998-12-03 Z/0330/15... 2018 U23 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
2. 36:05.79 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
3. 36:13.28 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2018 U23 WP Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
4. 36:55.81 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1997-02-15 Z/0785/14 2018 U23 PM Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
5. 37:30.06 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-10-21 Z/0798/12... 2018 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
6. 37:44.73 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996-01-07 ...Z/0397/12 2018 U23 MZ Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
7. 37:49.47 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław 1997-07-26 Z/1162/14... 2018 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
8. 40:18.11 RĘBISZ Judyta MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-04-19 Z/0209/13 2018 U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 III 2017L
100 m pł K Minimum: 15.70
1. 14.04 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997-12-13 Z/0767/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +1.0 I
2. 14.26 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998-05-28 Z/0788/14 2018 U23 LD Łódź (1) 2018-05-13 -0.6 I
3. 14.41 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Warszawa (M) 2018-05-19 +1.9 I
4. 14.49 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997-10-26 Z/1683/13...... 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +0.5 I
5. 14.62 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 1998-04-14 Z/0545/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +1.0 II
6. 14.68 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998-03-27 Z/1443/14... 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +1.9 II
7. 15.27 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996-06-02 Z/1671/12... 2018 U23 WP Toruń (1) 2018-05-12 -1.4 II
8. 13.27 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2018 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +0.4 M 2017L
9. 13.62 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 -0.2 I 2017L
10. 13.95 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996-07-10 Z/1329/12... 2018 U23 LD Wrocław (M) 2017-06-18 -0.2 I 2017L
11. 14.28 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 1998-07-30 Z/0866/14 2018 U20 DS Poznań (1) 2017-06-10 +1.5 I 2017L
12. 14.35 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-01-20 Z/0212/13 U23 SL Łódź (1) 2017-05-28 -1.1 I 2017L
13. 14.68 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2018 U23 KP Kraków (M) 2017-06-03 +1.7 II 2017L
14. 14.75 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998-04-29 Z/0366/14 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-10 +1.5 II 2017L
15. 14.76 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996-06-15 Z/1760/12 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-13 -0.2 II 2017L
16. 14.85 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-10-01 Z/0638/14 2018 U23 LU Biała Podlaska (1) 2017-06-24 +1.8 II 2017L
17. 14.95 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa 1998-07-08 Z/0070/14 2018 U20 MZ Łódź (1) 2017-06-10 +1.8 II 2017L
18. 15.04 KUDUK Nikola MKL Szczecin 1998-03-25 sprawdź połącznie U20 ZP Piła (1) 2017-05-20 +1.5 II 2017L
19. 15.64 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-01-13 ... U23 DS Kraków (M) 2017-06-03 +1.7 II 2017L
20. 15.68 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 1998-12-11 Z/0651/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 +1.2 II 2017L
400 m pł K K Minimum: 67.20
1. 63.62 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996-06-02 Z/1671/12... 2018 U23 WP Toruń (1) 2018-05-12 II
2. 63.67 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997-04-28 Z/1706/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 II
3. 59.89 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2018 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
4. 60.36 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1998-10-25 Z/0636/14 2018 U20 MA Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
5. 60.95 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 1998-04-14 Z/0545/14 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
6. 60.97 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 1998-01-26 Z/0074/14 2018 U20 MZ Łódź (1) 2017-05-28 I 2017L
7. 62.52 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 1996-02-13 ...Z/0553/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 II 2017L
8. 62.66 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa 1996-04-05 ...Z/1465/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-21 II 2017L
9. 63.04 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-01-08 Z/1569/12... 2018 U23 KP Toruń (1) 2017-05-20 II 2017L
10. 63.14 BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998-03-26 Z/0165/14 2018 U20 PM Słupsk (1) 2017-06-10 II 2017L
11. 63.15 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 1998-12-11 Z/0651/15 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
12. 63.52 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 1997-08-27 Z/1469/13... 2018 U23 MZ Kutno (M) 2017-06-11 II 2017L
13. 64.28 BRAUN Monika MUKS Płock 1996-05-04 Z/0601/12 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
14. 64.46 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 1997-06-13 Z/0707/13 2018 U23 LB Poznań (1) 2017-06-11 II 2017L
15. 64.53 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1997-02-14 Z/1328/13 2018 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
16. 65.02 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997-12-28 Z/1046/13 2018 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
17. 65.55 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998-09-22 Z/0906/14 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-04 II 2017L
18. 65.96 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 1998-02-13 ...Z/0602/14 U20 KP Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
19. 66.99 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998-12-01 Z/0586/14 2018 U20 OP Toruń (M) 2017-07-07 III 2017L
20. 67.06 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997-02-28 Z/1542/13... 2018 U23 MZ Jelenia Góra (M) 2017-09-03 III 2017L
3000 m prz K Minimum: 12:20.00
1. 9:57.70 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Białogard (1) 2017-06-17 M 2017L
2. 10:15.97 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 1997-03-26 Z/0479/13... 2018 U23 SL Stalowa Wola (1) 2017-06-03 I 2017L
3. 10:24.93 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 1998-06-17 Z/0143/14... U20 PK Oordegem (BEL) (M) 2017-05-27 I 2017L
4. 10:44.90 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998-01-05 Z/0089/14 2018 U20 PK Białogard (1) 2017-06-17 I 2017L
5. 11:01.23 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997-08-28 Z/0446/13... 2018 U23 KP Białogard (1) 2017-06-17 I 2017L
6. 11:09.73 DIAS Magdalena WKS Flota Gdynia 1997-01-15 Z/0051/13 U23 PM San Francisco (USA) (1) 2017-05-13 I 2017L
7. 11:11.90 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 1996-02-23 Z/0701/12... 2018 U23 PK Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
8. 12:03.35 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997-11-01 Z/0147/14 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 III 2017L
Wzwyż K Minimum: 1.64
1. 1.76 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998-04-23 Z/0164/14... 2018 U23 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 I
2. 1.73 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
3. 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998-03-16 Z/0309/14 2018 U23 WP Wrocław (1) 2018-05-05 II
4. 1.65 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-02-29 Z/1593/12... 2018 U23 WP Żerków (1) 2018-05-12 II
5. 1.65 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice 1996-03-23 Z/0974/12Z/0974/12... 2018 U23 SL Gliwice (1) 2018-05-12 II
6. 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998-05-14 Z/0014/14... 2018 U20 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 I 2017L
7. 1.70 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-14 I 2017L
8. 1.70 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1997-04-30 ...Z/1536/13 2018 U23 PM Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
9. 1.70 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków 1996-04-27 Z/1189/12... 2018 U23 MA Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
10. 1.70 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998-04-27 Z/0099/14 2018 U20 MA Kraków (1) 2017-06-11 I 2017L
11. 1.68 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997-10-02 Z/1436/13... 2018 U23 PD Biała Podlaska (1) 2017-06-24 II 2017L
12. 1.66 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1996-10-22 Z/1445/12... 2018 U23 PD Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
13. 1.65 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław 1997-04-05 Z/0946/13 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-06 II 2017L
14. 1.65 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 1998-09-26 Z/1363/14 U20 PD Piła (1) 2017-06-03 II 2017L
15. 1.64 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996-06-15 Z/1760/12 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-13 II 2017L
16. 1.64 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-10-01 Z/0638/14 2018 U23 LU Łódź (M) 2017-05-20 II 2017L
17. 1.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998-03-27 Z/1443/14... 2018 U20 MZ Kraków (M) 2017-06-03 II 2017L
Tyczka K Minimum: 2.80
1. 3.60 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997-04-03 Z/1702/13 2018 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 I
2. 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998-12-09 Z/0016/14 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
3. 3.60 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998-05-04 Z/1194/14... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 I
4. 4.40 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-05-03 Z/0580/12 2018 U23 KP Bydgoszcz (M) 2017-07-15 MM 2017L
5. 4.10 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998-08-31 Z/0173/14... 2018 U20 PM Piła (M) 2017-06-18 M 2017L
6. 4.10 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997-12-22 Z/1258/13 2018 U23 ZP Łódź (1) 2017-06-24 M 2017L
7. 3.30 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin 1998-01-28 Z/0158/14 2018 U20 ZP Bydgoszcz (1) 2017-06-18 I 2017L
8. 3.20 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997-06-16 Z/1572/13 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-03 II 2017L
9. 3.20 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 1998-08-15 Z/0783/15 2018 U20 LU Biała Podlaska (1) 2017-06-24 II 2017L
10. 3.00 ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra 1998-09-24 sprawdź połącznie U20 LB Zielona Góra (1) 2017-05-12 II 2017L
11. 3.00 NOWAK Anna OSOT Szczecin 1998-02-25 Z/0160/14 U20 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 II 2017L
W dal K Minimum: 5.60
1. 6.30 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 1996-05-29 Z/0398/12... 2018 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +2.0 M
2. 6.08 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 0.0 I
3. 5.70 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998-03-27 Z/1443/14... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 +0.1 II
4. 5.70 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Warszawa (M) 2018-05-19 +1.4 II
5. 5.65 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 1998-03-05 Z/1362/14 2018 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 II
6. 6.23 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996-03-07 Z/0206/12 2018 U23 LD Łódź (1) 2017-05-28 +0.4 M 2017L
7. 5.98 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 1996-01-15 Z/1399/12... 2018 U23 MA Kraków (1) 2017-06-11 +0.4 I 2017L
8. 5.95 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 1998-09-04 Z/1069/14 2018 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 +0.7 I 2017L
9. 5.90 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1998-02-05 Z/1023/14 2018 U20 LD Łódź (1) 2017-06-24 +0.3 I 2017L
10. 5.89 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998-10-17 Z/1370/14 2018 U20 LB Sulęcin (1) 2017-06-25 -0.9 I 2017L
11. 5.80 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996-03-02 Z/1019/12 2018 U23 WP Schifflange (LUX) (1) 2017-07-30 +0.8 I 2017L
12. 5.75 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997-02-04 Z/1119/13... 2018 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 -0.2 II 2017L
13. 5.72 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-05-05 Z/0890/13 2018 U23 LU Biała Podlaska (M) 2017-05-28 +1.3 II 2017L
14. 5.68 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-10-01 Z/0638/14 2018 U23 LU Biała Podlaska (1) 2017-05-13 +1.9 II 2017L
15. 5.60 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998-01-12 Z/0179/14 2018 U20 MZ Piła (1) 2017-06-03 +1.5 II 2017L
Trójskok K Minimum: 11.30
1. 13.23 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998-06-14 Z/0907/14 2018 U20 LD Toruń (M) 2017-07-09 +2.0 I 2017L
2. 12.93 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997-02-04 Z/1119/13... 2018 U23 LD Kutno (M) 2017-06-11 +0.2 I 2017L
3. 12.83 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996-03-02 Z/1019/12 2018 U23 WP Białystok (M) 2017-07-21 +1.2 I 2017L
4. 12.73 GLAPIŃSKA Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz 1997-12-02 Z/1253/13 2018 U23 LD Białystok (M) 2017-07-21 +0.9 I 2017L
5. 12.48 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998-01-12 Z/0179/14 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 +0.3 I 2017L
6. 12.44 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 1998-02-12 Z/0229/14 2018 U20 KP Kutno (M) 2017-06-11 +1.5 I 2017L
7. 12.15 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1997-04-30 ...Z/1536/13 2018 U23 PM Gdańsk (1) 2017-06-03 +1.6 I 2017L
8. 12.10 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998-04-26 Z/0610/14... 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-06-18 +1.5 I 2017L
9. 12.05 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998-07-17 Z/0274/14 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-08 +0.8 I 2017L
10. 12.01 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 1998-04-16 Z/0022/14... 2018 U20 PM Słupsk (1) 2017-05-13 +0.5 I 2017L
11. 11.92 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996-03-07 Z/0206/12 2018 U23 LD Suwałki (M) 2017-07-02 +2.0 II 2017L
12. 11.84 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 1998-09-04 Z/1069/14 2018 U20 MA Radom (1) 2017-09-16 +1.2 II 2017L
13. 11.83 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 1996-05-29 Z/0398/12... 2018 U23 PD Piła (1) 2017-06-04 -1.2 II 2017L
14. 11.83 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 1998-03-10 Z/1207/14... U20 PD Piła (1) 2017-06-04 +1.1 II 2017L
15. 11.59 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998-06-17 sprawdź połącznie U20 LB Piła (1) 2017-05-20 +1.3 II 2017L
16. 11.35 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 1998-03-05 Z/1362/14 2018 U20 PD Piła (1) 2017-06-04 +1.4 III 2017L
Kula (4) K Minimum: 11.60
1. 18.25 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996-05-02 Z/1449/12 2018 U23 PD Kielce (M) 2018-05-12 MM
2. 15.81 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998-07-10 Z/1321/14 2018 U23 MA Kielce (M) 2018-05-12 I
3. 13.25 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 I
4. 13.11 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 1996-03-05 Z/0481/12... 2018 U23 MA Rybnik (1) 2018-04-14 I
5. 13.09 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2018 U23 KP Toruń (1) 2018-05-12 I
6. 13.02 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997-04-21 Z/1361/13... 2018 U23 MA Kielce (M) 2018-05-12 I
7. 15.85 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 1998-12-02 Z/0073/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-05-27 I 2017L
8. 15.48 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998-10-20 Z/0093/14 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-07 I 2017L
9. 13.07 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996-06-15 Z/1760/12 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-13 I 2017L
10. 13.06 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998-07-16 Z/1044/14 2018 U20 SL Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
11. 12.84 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998-05-13 Z/0311/14... U20 MZ Toruń (M) 2017-07-07 I 2017L
12. 12.82 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-21 I 2017L
13. 12.43 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 1997-04-30 Z/1012/13... 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
14. 12.41 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-05-16 Z/5383/15 2018 U23 LU Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
15. 12.15 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 1998-04-26 Z/0295/14 U20 DS Wrocław (1) 2017-05-13 II 2017L
16. 11.65 GODLEWSKA Małgorzata UKS Technik Augustów 1996-06-11 Z/0357/13... U23 PD Łódź (M) 2017-05-27 III 2017L
Dysk (1) K Minimum: 36.00
1. 54.68 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998-10-20 Z/0093/14 2018 U23 PM Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 I
2. 53.12 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1996-06-19 Z/1675/13 2018 U23 PM Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 I
3. 41.05 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998-08-10 Z/1452/15 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
4. 40.90 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998-01-27 Z/1007/14 2018 U23 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 II
5. 39.33 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996-02-19 Z/1267/12 2018 U23 SK Bojanowo (1) 2018-05-01 II
6. 39.33 MIŚLIWICKA Magdalena MKL Szczecin 1997-01-09 Z/1694/13 2018 U23 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 II
7. 39.22 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 1998-03-31 Z/1075/14 2018 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 II
8. 50.87 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996-04-02 Z/1215/12 U23 PM Modena (ITA) (1) 2017-09-24 I 2017L
9. 46.88 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 1998-12-02 Z/0073/14 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 I 2017L
10. 45.97 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998-05-13 Z/0311/14... U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 I 2017L
11. 44.11 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 1996-05-13 Z/1448/13... 2018 U23 LU Łódź (M) 2017-05-20 I 2017L
12. 40.72 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 1998-11-04 Z/0682/14 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
13. 38.45 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997-04-21 Z/1361/13... 2018 U23 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
14. 37.37 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1998-11-27 Z/3656/15... U20 WN Spała (1) 2017-08-26 II 2017L
15. 36.84 JAROSZEWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1996-07-14 Z/1462/12... U23 PD Łódź (M) 2017-05-26 III 2017L
Młot (4) K Minimum: 43.00
1. 68.30 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996-02-19 Z/1267/12 2018 U23 SK Kielce (M) 2018-05-12 M
2. 62.38 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997-10-02 Z/1398/13... 2018 U23 LU Warszawa (1) 2018-05-12 I
3. 62.18 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 1996-04-25 Z/1130/12 2018 U23 WP Bojanowo (1) 2018-05-01 I
4. 60.35 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 1997-04-30 Z/1012/13... 2018 U23 MZ Łódź (1) 2018-05-13 I
5. 57.35 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 1997-05-11 Z/1085/13... 2018 U23 MZ Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
6. 53.66 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 1998-04-29 Z/2360/15 2018 U23 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I
7. 51.02 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 1998-12-04 Z/0537/14 2018 U23 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 I
8. 47.75 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 1997-11-22 Z/1365/13... 2018 U23 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 II *
9. 43.20 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 1998-12-14 Z/1372/14 2018 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 II
10. 57.35 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 1997-07-21 Z/1011/13 U23 ZP Poznań (1) 2017-06-24 I 2017L
11. 54.80 KORDYKIEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-08-20 Z/1106/12... 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
12. 50.57 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 1997-05-21 Z/1010/13 U23 ZP Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
13. 50.16 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997-11-15 sprawdź połącznie U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-27 I 2017L
14. 47.07 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 1997-01-27 Z/0617/13 U23 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 II 2017L
15. 43.12 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 1997-01-06 Z/1276/13... U23 LD Łódź (1) 2017-05-13 II 2017L
16. 43.00 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 1997-12-29 Z/0888/13 2018 U23 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 II 2017L
Oszczep (600) K Minimum: 38.00
1. 52.50 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997-12-19 Z/1394/13 2018 U23 PM Leiria (POR) (M) 2018-03-10 I
2. 52.31 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 1997-08-28 Z/0852/13 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
3. 44.28 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997-08-29 Z/0619/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 I
4. 42.86 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 1998-05-29 Z/1371/14 2018 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
5. 40.78 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998-10-24 Z/1107/14 2018 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 II
6. 40.37 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 II
7. 38.40 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998-05-16 Z/3108/15... 2018 U23 ZP Białogard (1) 2018-05-05 III
8. 38.27 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-10-01 Z/0638/14 2018 U23 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 III
9. 49.15 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-10-28 Z/1413/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
10. 48.87 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław 1998-01-30 Z/0931/14 2018 U20 DS Piła (1) 2017-06-04 I 2017L
11. 47.62 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998-07-17 Z/0857/14... 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
12. 44.05 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 1998-09-14 Z/1420/14 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
13. 42.63 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-05-16 Z/5383/15 2018 U23 LU Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
14. 41.53 GRONOWSKA Angelika KS Gwardia Piła 1998-06-10 sprawdź połącznie U20 WP Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
15. 40.18 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-13 II 2017L
16. 39.64 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 1996-08-10 Z/1003/12... U23 WP Łódź (M) 2017-05-27 II 2017L
17. 39.23 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998-11-27 ...Z/0308/14 2018 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 III 2017L
7-bój K Minimum: 001
1. 5601 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 M
2. 3702 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998-10-17 Z/1370/14 2018 U23 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III
3. 2735 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 1998-04-24 Z/0927/14 2018 U23 LU Warszawa (1) 2018-05-13 --
4. 2387 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998-03-27 Z/1443/14... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 --
5. 2222 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997-11-13 Z/1583/13... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 --
6. 5028 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2018 U23 KP Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
7. 4526 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-05-16 Z/5383/15 2018 U23 LU Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
8. 4471 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996-06-15 Z/1760/12 2018 U23 DS Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
9. 4286 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa 1998-07-08 Z/0070/14 2018 U20 MZ Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
10. 4012 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-01-13 ... U23 DS Wrocław (1) 2017-05-14 III 2017L
11. 3794 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998-11-27 ...Z/0308/14 2018 U20 PD Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
12. 3748 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 1998-01-07 Z/1593/14 2018 U20 PK Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
13. 3654 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998-10-24 Z/1107/14 2018 U20 LB Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
Chód 20 km K Minimum: 9:99:98
1. 1:32:50 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996-11-28 Z/0934/12 2018 U23 PK Zaniemyśl (M) 2018-04-14 MM
2. 1:39:32 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997-06-30 Z/1414/13 2018 U23 MZ Zaniemyśl (M) 2018-04-14 M
3. 1:44:57 r CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 1998-08-02 Z/1440/14 2018 U23 PK Zaniemyśl (M) 2018-04-14 I
4. 1:52:57 r AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 1996-01-15 Z/0008/12 2018 U23 MZ Gdańsk (M) 2017-08-26 III 2017L
5. 1:54:28 r KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice 1998-06-02 Z/3357/15 2018 U20 SL Gdańsk (M) 2017-08-26 III 2017L
6. 1:58:06 r GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1998-02-16 Z/1625/14 U20 SL Gdańsk (M) 2017-08-26 -- 2017L
7. 2:04:24 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 1997-03-15 Z/0835/13 U23 PK Montreuil (FRA) (M) 2017-04-02 -- 2017L
8. 2:08:21 r LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie 1997-03-09 Z/1712/13 U23 MZ Zaniemyśl (M) 2017-04-22 -- 2017L
9. 2:08:41 r KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1996-07-30 Z/1825/12 2018 U23 PK Gdańsk (M) 2017-08-26 -- 2017L
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 21.430421113968 sekund