100 m K Minimum: 12.60
1. 11.68 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2000-09-21 Z/4569/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 -0.1 M
2. 11.69 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 +0.3 M
3. 11.91 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 1999-03-22 Z/0191/15 2018 U20 WP Toruń (1) 2018-05-12 0.0 I
4. 12.12 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2000-09-17 Z/3835/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 -0.1 I
5. 12.13 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-05-09 Z/0109/16 2018 U20 KP Toruń (1) 2018-05-12 -0.8 I
6. 12.18 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-28 Z/0304/15 2018 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.1 II
7. 12.19 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000-10-13 Z/5069/15 2018 U20 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 -0.9 II
8. 12.19 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999-06-14 Z/4171/15 2018 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +0.9 II
9. 12.23 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 -1.1 II
10. 12.27 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 2000-06-17 Z/4472/15 2018 U20 WP Żerków (1) 2018-05-12 +0.5 II
11. 12.30 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 1999-03-08 Z/3620/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.9 II *
12. 12.30 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000-07-12 Z/0883/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.7 II
13. 12.32 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2000-04-24 Z/2957/15 2018 U20 WN Łódź (M) 2018-05-19 -0.2 II
14. 12.37 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000-06-16 Z/5234/15 2018 U20 LU Przemyśl (1) 2018-05-06 +0.7 II
15. 12.39 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 2000-04-09 Z/0172/15 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 +1.3 II
16. 12.40 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 1999-12-15 Z/2554/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.9 II
17. 12.43 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 1999-10-16 Z/3062/15 2018 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.1 II
18. 12.46 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 1999-10-05 Z/0652/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.7 II
19. 12.47 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000-11-07 Z/4142/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2018-05-19 +1.3 II
20. 12.50 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 1999-07-14 Z/0307/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 -0.1 II
21. 12.52 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 1999-03-05 Z/4019/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 +0.3 II
22. 12.54 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000-08-19 Z/0884/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.7 II
23. 12.56 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999-12-04 Z/1853/16 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 +1.3 II
24. 12.60 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000-12-18 Z/2912/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 -0.1 II
25. 12.07 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000-07-10 Z/1473/15 2018 U18 WP Poznań (1) 2017-06-10 +1.3 I 2017L
26. 12.16 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 2000-05-16 Z/2676/16 2018 U18 PD Piła (1) 2017-06-03 +0.3 II 2017L
27. 12.17 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000-01-14 Z/0142/16 2018 U18 PK Warszawa (M) 2017-08-04 +0.6 II 2017L
28. 12.23 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 1999-05-15 Z/0536/15 2018 U20 PK Toruń (M) 2017-07-07 +0.8 II 2017L
29. 12.31 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999-07-10 Z/0650/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2017-05-21 +1.8 II 2017L
30. 12.34 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999-02-26 Z/0656/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 -1.5 II 2017L
31. 12.35 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999-06-09 Z/0316/15 2018 U20 LB Toruń (M) 2017-07-07 +0.4 II 2017L
32. 12.40 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Toruń (1) 2017-08-26 -0.4 II 2017L
33. 12.44 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 1999-04-13 sprawdź połącznie U20 LB Piła (1) 2017-06-03 +0.5 II 2017L
34. 12.46 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999-11-27 Z/4389/15 2018 U20 LB Piła (1) 2017-05-20 +0.2 II 2017L
35. 12.47 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 2000-09-07 Z/1745/15 2018 U18 SK Kraków (1) 2017-06-11 +1.2 II 2017L
36. 12.48 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000-05-05 sprawdź połącznie U18 MA Kraków (1) 2017-05-20 +1.0 II 2017L
37. 12.48 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 1999-04-10 Z/1815/16 2018 U20 WP Piła (1) 2017-06-03 +0.5 II 2017L
38. 12.49 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 2000-06-23 Z/4999/15 2018 U18 LD Piła (1) 2017-06-03 +0.3 II 2017L
39. 12.49 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000-09-30 Z/0023/15 2018 U18 KP Poznań (1) 2017-06-24 -0.1 II 2017L
40. 12.49 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 1999-04-14 Z/0382/15 2018 U20 WP Chojnice (1) 2017-07-27 +0.7 II 2017L
41. 12.50 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2000-01-26 Z/2324/15 2018 U18 MZ Warszawa (1) 2017-07-29 +0.9 II 2017L
42. 12.50 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000-04-30 Z/5817/15 2018 U18 KP Warszawa (M) 2017-08-04 +0.7 II 2017L
43. 12.52 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 1999-11-01 Z/2681/16 2018 U20 SK Kielce (1) 2017-05-27 +1.0 II 2017L
44. 12.52 ZACHURA Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2000-07-21 Z/2880/16 U18 MA Kraków (1) 2017-09-02 +0.4 II 2017L
45. 12.53 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 2000-03-30 Z/2234/15 2018 U18 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 -1.0 II 2017L
46. 12.53 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000-08-22 Z/2802/15 2018 U18 DS Wrocław (1) 2017-06-04 +0.5 II 2017L
47. 12.54 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 1999-03-19 Z/1839/16 2018 U20 PM Słupsk (1) 2017-06-10 +0.1 II 2017L
48. 12.54 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000-09-30 Z/1648/15 2018 U18 WP Poznań (1) 2017-06-30 +0.2 II 2017L
49. 12.55 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999-08-25 Z/2549/15 2018 U20 PD Białystok (1) 2017-06-18 +0.4 II 2017L
50. 12.60 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999-03-31 Z/3655/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-24 +1.2 II 2017L
200 m K Minimum: 26.00
1. 23.27 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2018 U20 MZ Lublin (1) 2018-05-20 +0.2 M
2. 23.96 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.8 M
3. 24.11 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2000-09-21 Z/4569/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 +0.3 I
4. 24.60 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-28 Z/0304/15 2018 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 I
5. 24.61 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 2000-04-09 Z/0172/15 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 +0.2 I
6. 24.79 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2000-04-24 Z/2957/15 2018 U20 WN Łódź (M) 2018-05-20 -2.0 I
7. 24.97 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000-01-14 Z/0142/16 2018 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.4 II
8. 25.00 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-05-09 Z/0109/16 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.8 II
9. 25.09 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 1999-03-08 Z/3620/15 2018 U20 DS Łódź (M) 2018-05-20 -1.3 II *
10. 25.32 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 1999-10-16 Z/3062/15 2018 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 II
11. 25.34 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 1999-12-15 Z/2554/15 2018 U20 DS Łódź (M) 2018-05-20 -1.0 II
12. 25.46 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999-06-14 Z/4171/15 2018 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.4 II
13. 25.48 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 2000-06-17 Z/4472/15 2018 U20 WP Żerków (1) 2018-05-12 +1.0 II
14. 25.55 JASTRZĄB Izabela LZS Sigma OSIR Staszów 2000-02-10 Z/4184/18 2018 U20 SK Kraków (1) 2018-05-06 +0.9 II *
15. 25.56 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000-06-16 Z/5234/15 2018 U20 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.4 II
16. 25.65 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000-02-13 Z/1784/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 +1.4 II
17. 25.72 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999-09-27 Z/0362/15 2018 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 +1.6 II
18. 25.78 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000-12-18 Z/2912/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.4 II
19. 25.84 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 1999-07-14 Z/0307/15 2018 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.3 II
20. 25.84 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000-07-18 Z/0560/17... 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.4 II
21. 25.86 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000-10-25 Z/4470/15 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 +0.7 II
22. 25.93 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000-04-30 Z/5817/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.8 II
23. 25.94 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999-06-09 Z/0316/15 2018 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.7 II
24. 24.48 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 1999-03-22 Z/0191/15 2018 U20 WP Kutno (M) 2017-06-11 -1.4 I 2017L
25. 24.60 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 2000-05-16 Z/2676/16 2018 U18 PD Łomża (1) 2017-06-10 0.0 I 2017L
26. 24.85 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999-02-26 Z/0656/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 +0.3 I 2017L
27. 25.06 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2000-09-17 Z/3835/15 2018 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-06 +1.8 II 2017L
28. 25.18 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Piła (1) 2017-06-04 -0.3 II 2017L
29. 25.30 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 1999-03-19 Z/1839/16 2018 U20 PM Gdańsk (1) 2017-06-03 +0.6 II 2017L
30. 25.32 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000-09-30 Z/1648/15 2018 U18 WP Piła (1) 2017-06-04 +0.2 II 2017L
31. 25.32 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2000-01-26 Z/2324/15 2018 U18 MZ Warszawa (M) 2017-08-05 +1.8 II 2017L
32. 25.34 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 1999-04-13 sprawdź połącznie U20 LB Zielona Góra (1) 2017-05-25 -0.8 II 2017L
33. 25.49 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 2000-03-30 Z/2234/15 2018 U18 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 +1.9 II 2017L
34. 25.51 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 1999-11-01 Z/2681/16 2018 U20 SK Kielce (1) 2017-05-27 +0.9 II 2017L
35. 25.65 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 1999-09-04 Z/2191/15 2018 U20 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-07 +1.3 II 2017L
36. 25.65 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 1999-04-14 Z/0382/15 2018 U20 WP Białogard (1) 2017-07-29 0.0 II 2017L
37. 25.68 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999-03-31 Z/4521/15 2018 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 0.0 II 2017L
38. 25.75 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 2000-09-07 Z/1745/15 2018 U18 SK Kielce (1) 2017-05-27 +0.9 II 2017L
39. 25.76 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000-12-20 Z/3614/15 2018 U18 DS Kraków (M) 2017-06-24 0.0 II 2017L
40. 25.76 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999-10-06 Z/0531/15 2018 U20 SL Kraków (M) 2017-06-24 -0.1 II 2017L
41. 25.77 ANDRYCHOWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 1999-02-27 Z/0183/16 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 +0.6 II 2017L
42. 25.77 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999-08-06 Z/0644/15 2018 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-09 +1.1 II 2017L
43. 25.82 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000-07-25 Z/2103/15 2018 U18 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-27 -0.4 II 2017L
44. 25.84 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000-05-05 sprawdź połącznie U18 MA Kraków (M) 2017-06-24 -0.1 II 2017L
45. 25.87 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Kraków (M) 2017-06-03 +1.3 II 2017L
46. 25.87 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 2000-06-23 Z/4999/15 2018 U18 LD Kutno (M) 2017-06-11 +0.1 II 2017L
47. 25.87 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 1999-10-05 Z/0652/15 2018 U20 SL Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 +1.0 II 2017L
48. 25.89 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999-02-15 Z/0601/15 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 +0.6 II 2017L
49. 25.93 SWOBODA Pauline MKS-MOSM Bytom 1999-10-13 Z/2367/17 2018 U20 SL Kraków (M) 2017-06-24 -0.1 II 2017L
50. 25.94 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000-06-24 Z/2007/15 2018 U18 KP Płock (M) 2017-07-16 -0.4 II 2017L
51. 25.95 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000-04-29 Z/3899/15 2018 U18 SL Łódź (1) 2017-06-24 +1.7 II 2017L
52. 25.96 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999-11-28 Z/0192/15 2018 U20 WP Kraków (M) 2017-06-03 +1.3 II 2017L
53. 25.97 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 1999-01-14 Z/0633/15 2018 U20 MZ Spała (1) 2017-08-27 -0.5 II 2017L
54. 25.98 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000-08-26 Z/3255/15 U18 DS Wrocław (1) 2017-05-21 +1.6 II 2017L
55. 25.98 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999-01-06 Z/0331/15 2018 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 +1.0 II 2017L
56. 26.00 WSZELAKA Magdalena LUKS Orkan Września 1999-04-10 Z/1815/16 2018 U20 WP Piła (1) 2017-06-04 -0.7 II 2017L
400 m K Minimum: 59.50
1. 54.20 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-28 Z/0304/15 2018 U20 PD Piaseczno (M) 2018-05-20 M
2. 55.92 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Lublin (1) 2018-05-20 I
3. 56.02 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 1999-12-15 Z/2554/15 2018 U20 DS Łódź (M) 2018-05-19 I
4. 56.83 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000-09-30 Z/1648/15 2018 U20 WP Toruń (1) 2018-05-12 II
5. 57.03 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 2000-08-08 Z/2389/15 2018 U20 SL Łódź (M) 2018-05-19 II
6. 57.13 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000-10-25 Z/4470/15 2018 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 II
7. 57.77 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 1999-01-14 Z/0633/15 2018 U20 MZ Lublin (1) 2018-05-20 II
8. 57.80 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000-01-14 Z/0142/16 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 II
9. 57.88 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 2000-03-30 Z/2234/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
10. 58.14 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000-12-01 Z/2319/15 2018 U20 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II
11. 58.45 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000-12-23 Z/2426/15 2018 U20 WN Toruń (1) 2018-05-12 II
12. 58.50 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000-12-30 Z/0900/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
13. 58.67 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 2000-06-23 Z/4999/15 2018 U20 LD Częstochowa (1) 2018-05-20 II
14. 58.70 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000-10-28 Z/6373/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-06 II
15. 58.89 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 2000-02-24 Z/1609/15 2018 U20 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 II
16. 58.94 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 1999-03-19 Z/1839/16 2018 U20 PM Łódź (M) 2018-05-19 II
17. 59.25 PACZYŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-02-01 ...Z/0245/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III
18. 59.33 JASTRZĄB Izabela LZS Sigma OSIR Staszów 2000-02-10 Z/4184/18 2018 U20 SK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III *
19. 55.32 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 1999-07-04 Z/3569/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 I 2017L
20. 55.44 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000-07-10 Z/1473/15 2018 U18 WP Halluin (FRA) (1) 2017-06-28 I 2017L
21. 55.81 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Ostróda (1) 2017-09-23 I 2017L
22. 56.07 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999-02-26 Z/0656/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2017-07-21 I 2017L
23. 56.12 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 2000-05-16 Z/2676/16 2018 U18 PD Białystok (M) 2017-06-18 I 2017L
24. 56.67 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 2000-04-09 Z/0172/15 2018 U18 LU Warszawa (M) 2017-08-04 II 2017L
25. 56.76 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 1999-09-04 Z/2191/15 2018 U20 WN Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
26. 56.88 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice 2000-03-26 Z/0992/15 2018 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
27. 56.95 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 2000-09-07 Z/1745/15 2018 U18 SK Piła (1) 2017-06-03 II 2017L
28. 57.54 ANDRYCHOWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 1999-02-27 Z/0183/16 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
29. 57.66 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2000-04-24 Z/2957/15 2018 U18 WN Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
30. 57.77 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999-03-31 Z/4521/15 2018 U20 PD Białystok (M) 2017-06-18 II 2017L
31. 57.83 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000-06-24 Z/2007/15 2018 U18 KP Częstochowa (1) 2017-05-21 II 2017L
32. 57.83 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań 1999-07-03 Z/0859/15 2018 U20 WP Wrocław (1) 2017-06-04 II 2017L
33. 57.91 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000-11-17 Z/4337/15 2018 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-05 II 2017L
34. 58.00 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999-10-06 Z/0531/15 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
35. 58.22 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000-07-25 Z/2103/15 2018 U18 WN Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
36. 58.36 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000-08-26 Z/3255/15 U18 DS Łódź (1) 2017-06-10 II 2017L
37. 58.50 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999-09-17 Z/0782/15 2018 U20 WP Piła (1) 2017-06-03 II 2017L
38. 58.55 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 2000-12-27 Z/0973/15 2018 U18 LU Biała Podlaska (1) 2017-06-24 II 2017L
39. 58.78 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000-02-23 Z/5966/15 2018 U18 LU Radom (1) 2017-09-16 II 2017L
40. 58.88 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 2000-02-07 Z/2719/15 2018 U18 PK Rzeszów (1) 2017-06-19 II 2017L
41. 58.93 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000-08-26 Z/3256/15 U18 DS Poznań (1) 2017-06-30 II 2017L
42. 58.94 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 2000-07-09 Z/5722/15 2018 U18 SL Kraków (M) 2017-06-24 II 2017L
43. 58.99 CIEŚLAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999-11-22 Z/0530/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-27 II 2017L
44. 59.02 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000-01-21 Z/1156/15 2018 U18 PM Słupsk (1) 2017-06-10 III 2017L
45. 59.16 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 1999-09-24 Z/0134/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-10 III 2017L
46. 59.21 MICHALEWICZ Magdalena KS Podlasie Białystok 1999-06-09 Z/5119/15 2018 U20 PD Białystok (M) 2017-06-18 III 2017L
47. 59.23 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999-09-02 Z/0443/15 U20 WN Częstochowa (1) 2017-06-24 III 2017L
48. 59.25 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-11-06 Z/0252/15 2018 U20 KP Kutno (M) 2017-06-11 III 2017L
49. 59.31 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 1999-06-15 Z/0353/15 U20 MZ Warszawa (1) 2017-05-21 III 2017L
50. 59.34 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska 2000-01-14 Z/2914/15 2018 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
51. 59.41 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 2000-05-12 Z/2426/17 2018 U18 PD Łomża (1) 2017-06-10 III 2017L
800 m K Minimum: 2:19.50
1. 2:09.34 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999-10-05 Z/5219/15 2018 U20 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 I
2. 2:10.27 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999-01-20 Z/0345/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
3. 2:11.87 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999-03-15 Z/2407/15 2018 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 II
4. 2:12.09 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999-09-26 Z/0966/15 2018 U20 LD Toruń (1) 2018-05-12 II
5. 2:12.91 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999-08-20 Z/1051/15 2018 U20 PD Słupsk (1) 2018-05-12 II
6. 2:14.18 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000-12-30 Z/0900/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 II
7. 2:15.02 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000-01-21 Z/1156/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
8. 2:15.44 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 2000-02-07 Z/2719/15 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 II
9. 2:15.53 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999-09-17 Z/0782/15 2018 U20 WP Piaseczno (M) 2018-05-20 II
10. 2:15.56 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000-11-17 Z/4337/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
11. 2:16.07 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 2000-05-11 Z/0223/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
12. 2:16.42 SŁOMIŃSKA Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000-04-02 Z/3468/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
13. 2:17.20 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000-12-15 Z/2995/15... 2018 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 II
14. 2:17.87 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000-09-06 Z/0226/16 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 III
15. 2:18.46 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000-08-25 Z/4671/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III
16. 2:18.79 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-11-06 Z/0252/15 2018 U20 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 III
17. 2:18.96 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000-11-14 Z/0222/16 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III
18. 2:04.94 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 1999-07-04 Z/3569/15 2018 U20 SL Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
19. 2:06.98 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 2000-08-08 Z/2389/15 2018 U18 SL Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
20. 2:11.76 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań 1999-07-03 Z/0859/15 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
21. 2:14.03 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 2000-10-07 Z/2018/15 2018 U18 LB Piła (1) 2017-06-04 II 2017L
22. 2:14.39 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000-02-27 Z/2532/15 2018 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 II 2017L
23. 2:14.69 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 2000-04-08 Z/2075/15 2018 U18 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 II 2017L
24. 2:14.99 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 1999-12-15 Z/2554/15 2018 U20 DS Jelenia Góra (M) 2017-09-03 II 2017L
25. 2:15.52 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 1999-08-28 Z/0543/15 2018 U20 KP Gdańsk (1) 2017-06-24 II 2017L
26. 2:15.92 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999-10-17 Z/0537/15 2018 U20 PK Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
27. 2:16.28 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000-02-23 Z/2061/15 2018 U18 MZ Siedlce (1) 2017-06-10 II 2017L
28. 2:16.32 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000-01-20 Z/2776/15 2018 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 II 2017L
29. 2:16.83 DIAS Julia GKS Żukowo 1999-08-23 Z/1305/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2017-06-10 II 2017L
30. 2:17.51 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999-07-30 Z/0532/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2017-07-21 III 2017L
31. 2:17.61 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000-05-02 Z/1950/15 2018 U18 PM Spała (1) 2017-08-26 III 2017L
32. 2:17.70 ŚWIACKA Anita UKS Technik Augustów 2000-05-29 Z/1545/15 2018 U18 PD Białystok (1) 2017-05-21 III 2017L
33. 2:18.16 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999-09-29 Z/0567/15 2018 U20 PK Kraków (1) 2017-06-11 III 2017L
34. 2:18.20 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999-09-02 Z/0443/15 U20 WN Radom (1) 2017-09-16 III 2017L
35. 2:18.50 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 1999-12-12 Z/1190/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-07 III 2017L
36. 2:18.88 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999-07-24 Z/1196/15 2018 U20 OP Piła (1) 2017-06-04 III 2017L
37. 2:19.21 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999-08-17 Z/0502/15 2018 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 III 2017L
38. 2:19.39 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000-04-24 Z/4398/15 2018 U18 LD Spała (1) 2017-08-26 III 2017L
39. 2:19.44 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 2000-01-25 sprawdź połącznie U18 DS Wrocław (M) 2017-06-18 III 2017L
1500 m K Minimum: 4:52.00
1. 4:21.47 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999-01-20 Z/0345/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-05-19 I
2. 4:31.44 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999-09-26 Z/0966/15 2018 U20 LD Białogard (1) 2018-05-19 I
3. 4:32.65 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999-01-04 Z/2514/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2018-05-19 II
4. 4:33.88 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000-01-20 Z/2776/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
5. 4:37.50 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000-02-27 Z/2532/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
6. 4:37.63 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 2000-10-07 Z/2018/15 2018 U20 LB Białogard (1) 2018-05-19 II
7. 4:38.68 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999-08-20 Z/1051/15 2018 U20 PD Białogard (1) 2018-05-19 II
8. 4:40.01 DIAS Julia GKS Żukowo 1999-08-23 Z/1305/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
9. 4:40.67 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000-07-23 Z/2769/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
10. 4:41.31 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000-07-17 Z/1808/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
11. 4:41.43 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 1999-06-07 Z/0745/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2018-05-19 II
12. 4:41.90 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 2000-11-01 Z/0280/15 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 II
13. 4:43.51 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 1999-06-18 Z/1455/15 2018 U20 LB Białogard (1) 2018-05-19 II
14. 4:44.04 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000-01-21 Z/1156/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-05-19 III
15. 4:51.26 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000-09-06 Z/0226/16 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 III
16. 4:24.94 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 1999-08-28 Z/0543/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 I 2017L
17. 4:35.38 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999-10-05 Z/5219/15 2018 U20 MZ Częstochowa (M) 2017-08-26 II 2017L
18. 4:39.40 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999-07-24 Z/1196/15 2018 U20 OP Oleśnica (1) 2017-06-10 II 2017L
19. 4:39.65 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000-05-02 Z/1950/15 2018 U18 PM Piła (1) 2017-06-03 II 2017L
20. 4:41.02 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 2000-05-11 Z/0223/15 2018 U18 SL Chorzów (1) 2017-07-21 II 2017L
21. 4:41.20 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 2000-05-31 Z/1276/15 2018 U18 ZP Białogard (1) 2017-07-01 II 2017L
22. 4:41.42 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000-12-15 Z/2995/15... 2018 U18 MA Chorzów (1) 2017-07-21 II 2017L
23. 4:42.45 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów 1999-05-28 Z/0388/15 2018 U20 MZ Płock (M) 2017-07-16 II 2017L
24. 4:44.23 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999-10-17 Z/0537/15 2018 U20 PK Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
25. 4:44.32 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999-03-15 Z/2407/15 2018 U20 MA Chorzów (M) 2017-08-27 III 2017L
26. 4:44.51 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999-09-17 Z/0782/15 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
27. 4:44.82 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-11-06 Z/0252/15 2018 U20 KP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
28. 4:45.60 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 1999-09-24 Z/0309/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2017-07-01 III 2017L
29. 4:47.48 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999-07-30 Z/0532/15 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
30. 4:47.93 SOBICZEWSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 1999-06-01 Z/2208/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 III 2017L
31. 4:48.10 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999-07-14 Z/0679/15 2018 U20 SL Wrocław (M) 2017-06-18 III 2017L
32. 4:48.62 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000-07-23 sprawdź połącznie U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
33. 4:48.63 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000-02-11 Z/0452/15 2018 U18 KP Warszawa (M) 2017-08-05 III 2017L
34. 4:48.70 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-06-15 Z/1741/16 2018 U20 OP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
35. 4:48.83 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 2000-01-07 Z/2919/15 2018 U18 LU Siedlce (1) 2017-06-10 III 2017L
36. 4:50.07 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999-10-04 Z/0557/15 2018 U20 DS Wrocław (M) 2017-06-18 III 2017L
37. 4:50.64 WIKTOROWICZ Łucja OLTS Opoczno Sport Team 1999-03-23 Z/4696/15 2018 U20 LD Kraków (1) 2017-05-20 III 2017L
38. 4:51.12 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów 1999-05-28 Z/0389/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 III 2017L
39. 4:51.32 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 2000-08-08 Z/2389/15 2018 U18 SL Gdańsk (1) 2017-08-31 III 2017L
3000 m K Minimum: 10:45.00
1. 9:53.78 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000-01-20 Z/2776/15 2018 U20 SL Łódź (M) 2018-05-20 I
2. 10:09.98 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000-07-23 Z/2769/15 2018 U20 SL Łódź (M) 2018-05-20 II
3. 9:32.29 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999-01-20 Z/0345/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-07 I 2017L
4. 9:36.07 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 1999-08-28 Z/0543/15 2018 U20 KP Toruń (M) 2017-07-07 I 2017L
5. 9:40.98 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 1999-06-18 Z/1455/15 2018 U20 LB Toruń (M) 2017-07-07 I 2017L
6. 9:52.32 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 2000-10-07 Z/2018/15 2018 U18 LB Gdańsk (M) 2017-06-14 I 2017L
7. 9:57.57 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999-01-04 Z/2514/15 2018 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
8. 9:59.61 DIAS Julia GKS Żukowo 1999-08-23 Z/1305/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
9. 10:00.62 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000-05-02 Z/1950/15 2018 U18 PM Warszawa (M) 2017-08-06 II 2017L
10. 10:00.94 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 1999-06-07 Z/0745/15 2018 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
11. 10:03.88 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000-07-17 Z/1808/15 2018 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-06 II 2017L
12. 10:11.96 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000-04-05 Z/1889/15 2018 U18 PD Warszawa (M) 2017-08-06 II 2017L
13. 10:13.68 CYBULSKA Dagmara UKS Victoria Józefów 1999-05-28 Z/0388/15 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
14. 10:18.43 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 1999-09-24 Z/0309/15 2018 U20 PM Gdańsk (M) 2017-06-14 II 2017L
15. 10:19.44 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999-10-04 Z/0557/15 2018 U20 DS Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
16. 10:19.59 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 2000-05-31 Z/1276/15 2018 U18 ZP Gdańsk (M) 2017-06-14 II 2017L
17. 10:23.63 CYBULSKA Klaudia UKS Victoria Józefów 1999-05-28 Z/0389/15 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
18. 10:23.67 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999-07-24 Z/1196/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2017-06-24 II 2017L
19. 10:24.51 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000-07-18 Z/2311/15 2018 U18 WN Warszawa (M) 2017-08-06 II 2017L
20. 10:27.85 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999-07-30 Z/0532/15 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-07 III 2017L
21. 10:28.68 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 2000-01-07 Z/2919/15 2018 U18 LU Krasnystaw (1) 2017-06-17 III 2017L
22. 10:29.64 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 2000-07-11 Z/1144/16 2018 U18 PK Warszawa (M) 2017-08-06 III 2017L
23. 10:36.63 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999-08-30 Z/0375/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-07 III 2017L
24. 10:40.55 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999-07-14 Z/0679/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 III 2017L
25. 10:41.38 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 1999-10-15 Z/2755/15 U20 LD Łódź (M) 2017-05-21 III 2017L
26. 10:41.96 WIKTOROWICZ Łucja OLTS Opoczno Sport Team 1999-03-23 Z/4696/15 2018 U20 LD Gdańsk (M) 2017-06-14 III 2017L
27. 10:43.05 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 1999-12-16 Z/3070/15 U20 LU Piła (1) 2017-06-04 III 2017L
28. 10:44.58 PUCEK Maria UKS Dąb Suchy Las 2000-07-20 Z/1247/15 2018 U18 WP Poznań (1) 2017-06-24 III 2017L
29. 10:44.87 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 1999-10-25 Z/0640/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2017-06-03 III 2017L
5000 m K Minimum: 20:30.00
1. 19:16.91 STAWACZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999-10-03 Z/0949/15 2018 U20 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 III
2. 17:19.54 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 1999-08-28 Z/0543/15 2018 U20 KP Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
3. 17:26.74 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 1999-06-18 Z/1455/15 2018 U20 LB Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
4. 17:52.78 DIAS Julia GKS Żukowo 1999-08-23 Z/1305/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
5. 17:56.36 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999-01-04 Z/2514/15 2018 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
6. 18:36.32 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 1999-09-24 Z/0309/15 2018 U20 PM Toruń (1) 2017-06-23 III 2017L
7. 18:42.29 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 1999-10-15 Z/2755/15 U20 LD Toruń (1) 2017-06-17 III 2017L
8. 18:43.88 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999-08-30 Z/0375/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
9. 19:00.50 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 1999-03-07 Z/2621/15 2018 U20 DS Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
10. 19:12.24 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000-01-16 Z/1983/15 U18 KP Toruń (1) 2017-06-23 III 2017L
11. 19:12.54 PIĄTAK Magdalena UKS Clan Ostrołęka 2000-07-10 Z/1706/16... U18 MZ Białystok (M) 2017-07-22 III 2017L
12. 19:24.24 ZIÓŁKOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-06-25 Z/0138/16 2018 U20 KP Toruń (1) 2017-06-23 III 2017L
13. 20:10.98 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 1999-10-25 Z/0640/15 2018 U20 ZP Toruń (M) 2017-07-09 -- 2017L
100 m pł K Minimum: 16.30
1. 14.04 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999-07-15 Z/0397/15 2018 U20 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 +0.5 I
2. 14.23 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 1999-03-05 Z/4019/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 +1.5 I
3. 14.26 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 1999-05-15 Z/0536/15 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 +0.9 I
4. 14.70 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000-02-13 Z/1784/15 2018 U20 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +1.9 II
5. 14.86 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-11-04 Z/2872/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-12 +0.5 II
6. 15.09 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 1999-04-14 Z/0382/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 +0.6 II
7. 15.10 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 2000-05-31 Z/5585/15 2018 U20 LB Wrocław (1) 2018-05-12 +0.5 II
8. 15.21 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Warszawa (M) 2018-05-19 +1.9 II
9. 15.29 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000-10-01 Z/1465/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 +0.6 II
10. 15.33 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000-03-09 Z/3010/15 2018 U20 WN Warszawa (1) 2018-05-12 -0.6 II
11. 15.34 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000-05-30 Z/4793/15 2018 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 II
12. 15.36 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999-03-31 Z/3655/15 2018 U20 WP Toruń (1) 2018-05-12 -1.4 II
13. 15.45 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 2000-01-05 Z/4258/15 2018 U20 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +0.5 II
14. 15.68 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000-02-27 Z/6396/15 2018 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 II
15. 15.70 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000-03-27 Z/2433/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 +0.1 II
16. 13.94 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Toruń (1) 2017-06-17 +0.3 I 2017L
17. 15.20 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999-12-24 Z/4388/15 U20 LB Toruń (M) 2017-07-09 +0.6 II 2017L
18. 15.38 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra 1999-02-14 sprawdź połącznie U20 LB Wrocław (1) 2017-06-24 -0.3 II 2017L
19. 15.68 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999-09-03 Z/0548/15 2018 U20 KP Gdańsk (1) 2017-06-03 +0.6 II 2017L
20. 15.77 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-08-12 Z/0845/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2017-05-13 -0.2 III 2017L
21. 15.77 WÓJS Marika MKS Hermes Gryfino 1999-04-09 Z/0645/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2017-06-17 +0.7 III 2017L
22. 16.04 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999-11-28 Z/0192/15 2018 U20 WP Kraków (M) 2017-06-03 +1.4 III 2017L
23. 16.11 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999-07-04 Z/4018/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-25 +1.6 III 2017L
24. 16.27 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-03-29 Z/3537/15 2018 U20 OP Kraków (M) 2017-06-03 +1.4 III 2017L
400 m pł K K Minimum: 68.00
1. 64.77 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000-03-10 Z/1661/15 2018 U20 LD Toruń (1) 2018-05-12 II
2. 64.81 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000-10-28 Z/6373/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 II
3. 65.70 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999-01-27 Z/0420/15 2018 U20 LD Łódź (1) 2018-05-13 II
4. 65.94 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999-02-03 Z/0925/15 2018 U20 OP Częstochowa (1) 2018-05-20 II
5. 67.10 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 1999-09-24 Z/0134/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 III
6. 67.23 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000-02-21 Z/4407/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 III
7. 67.25 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000-08-25 Z/4671/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 III
8. 67.29 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000-10-14 Z/0578/17 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-05 III
9. 58.40 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Grosseto (ITA) (M) 2017-07-23 M 2017L
10. 59.93 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 1999-01-14 Z/0633/15 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
11. 60.73 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000-07-10 Z/1473/15 2018 U18 WP Wrocław (M) 2017-06-18 I 2017L
12. 62.41 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000-04-29 Z/3899/15 2018 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-05 I 2017L
13. 62.47 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 1999-11-01 Z/2681/16 2018 U20 SK Piła (1) 2017-06-04 I 2017L
14. 62.87 WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 1999-09-02 Z/0443/15 U20 WN Słupsk (1) 2017-06-10 II 2017L
15. 63.02 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999-03-22 Z/0193/15 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
16. 63.44 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 1999-10-16 Z/3062/15 2018 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 II 2017L
17. 63.56 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999-02-15 Z/0601/15 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
18. 63.60 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000-08-26 Z/3255/15 U18 DS Wrocław (1) 2017-05-14 II 2017L
19. 64.62 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 1999-01-12 sprawdź połącznie U20 LB Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
20. 64.67 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000-02-22 Z/0885/15 2018 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-04 II 2017L
21. 64.96 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 2000-06-24 Z/1533/15 2018 U18 PD Warszawa (M) 2017-08-04 II 2017L
22. 65.10 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 2000-10-07 Z/2018/15 2018 U18 LB Zielona Góra (1) 2017-05-25 II 2017L
23. 65.17 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 2000-09-11 Z/1543/15 2018 U18 PD Warszawa (M) 2017-08-04 II 2017L
24. 65.29 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2000-07-17 Z/0792/15 2018 U18 WP Poznań (1) 2017-06-04 II 2017L
25. 66.33 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 2000-07-11 Z/2376/15 2018 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
26. 66.40 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000-02-10 Z/2041/15 2018 U18 PD Piła (1) 2017-06-04 III 2017L
27. 66.47 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2000-09-13 Z/1264/15... 2018 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
28. 66.82 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999-09-28 Z/3621/15 U20 DS Wrocław (M) 2017-06-18 III 2017L
29. 66.96 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999-11-09 Z/4020/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 III 2017L
30. 67.08 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999-07-05 Z/3206/15 2018 U20 MZ Kutno (M) 2017-06-11 III 2017L
31. 67.28 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 2000-06-23 Z/4999/15 2018 U18 LD Piła (1) 2017-06-04 III 2017L
32. 67.46 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000-07-21 Z/2048/15 2018 U18 LD Warszawa (M) 2017-08-04 III 2017L
33. 67.69 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000-05-30 Z/0297/15 2018 U18 LD Łódź (1) 2017-09-24 III 2017L
34. 67.78 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999-11-07 Z/3975/15 2018 U20 WN Toruń (M) 2017-07-07 III 2017L
35. 67.91 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000-05-30 Z/4793/15 2018 U18 MA Kraków (1) 2017-05-20 III 2017L
2000 m prz K Minimum: 7:50.00
1. 6:47.27 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000-02-27 Z/2532/15 2018 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 I
2. 6:55.36 DIAS Julia GKS Żukowo 1999-08-23 Z/1305/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-05-19 I
3. 7:18.26 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999-10-17 Z/0537/15 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 II
4. 7:20.61 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000-06-05 Z/1085/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 II
5. 7:39.14 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 2000-02-22 Z/1297/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III
6. 6:40.80 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 2000-10-07 Z/2018/15 2018 U18 LB Białogard (1) 2017-05-20 I 2017L
7. 6:44.86 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000-01-20 Z/2776/15 2018 U18 SL Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
8. 6:58.76 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999-08-20 Z/1051/15 2018 U20 PD Białogard (1) 2017-09-30 I 2017L
9. 7:01.00 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 1999-09-24 Z/0309/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
10. 7:05.61 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000-07-23 Z/2769/15 2018 U18 SL Radom (1) 2017-09-16 II 2017L
11. 7:05.82 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999-07-24 Z/1196/15 2018 U20 OP Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
12. 7:12.51 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999-07-14 Z/0679/15 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
13. 7:16.31 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-06-15 Z/1741/16 2018 U20 OP Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
14. 7:22.14 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000-08-25 Z/4671/15 2018 U18 SL Kraków (M) 2017-06-24 II 2017L
15. 7:23.51 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000-12-27 Z/2402/17 2018 U18 WP Warszawa (M) 2017-08-04 II 2017L
16. 7:25.64 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 1999-10-25 Z/0640/15 2018 U20 ZP Poznań (1) 2017-06-10 II 2017L
17. 7:30.41 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000-01-16 Z/1983/15 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 III 2017L
18. 7:34.38 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999-03-02 Z/1866/16 2018 U20 MA Kraków (M) 2017-06-24 III 2017L
19. 7:35.22 KWAPISZ Karolina WKS Wawel Kraków 2000-11-25 Z/2939/15 2018 U18 MA Kraków (1) 2017-06-11 III 2017L
20. 7:40.80 SIEDLANOWSKA Paula KS Agros Zamość 1999-12-16 Z/3070/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2017-06-24 III 2017L
21. 7:41.99 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000-05-30 Z/0297/15 2018 U18 LD Opole (1) 2017-06-17 III 2017L
22. 7:43.37 KUSZ Magdalena MKS MOS Wrocław 2000-06-15 sprawdź połącznie U18 DS Wrocław (1) 2017-06-04 III 2017L
23. 7:44.26 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 1999-05-06 Z/3336/15 U20 LB Radom (1) 2017-09-16 III 2017L
24. 7:45.99 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999-08-17 Z/0501/15 2018 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 III 2017L
25. 7:47.37 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-03-22 Z/4561/15 2018 U20 OP Toruń (M) 2017-07-08 III 2017L
Wzwyż K Minimum: 1.55
1. 1.71 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000-10-26 Z/3983/15 2018 U20 MZ Łęczyca (1) 2018-05-12 I
2. 1.69 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 2000-02-23 Z/4145/15 2018 U20 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 II
3. 1.65 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999-01-26 Z/4189/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 II
4. 1.65 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000-01-28 Z/2226/16 2018 U20 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 II
5. 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-20 Z/0248/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II
6. 1.64 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-11-04 Z/2872/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-12 II
7. 1.62 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000-11-14 Z/0222/16 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 II
8. 1.62 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 1999-11-10 Z/0402/15 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 II
9. 1.60 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000-11-17 Z/5149/15 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 III
10. 1.60 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 1999-01-02 Z/0723/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 III
11. 1.59 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000-03-09 Z/3010/15 2018 U20 WN Warszawa (1) 2018-05-12 III
12. 1.58 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999-06-27 Z/1055/15 2018 U20 LB Słubice (1) 2018-05-19 III
13. 1.55 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999-05-09 Z/0283/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III
14. 1.55 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999-03-31 Z/3655/15 2018 U20 WP Białogard (1) 2018-05-19 III
15. 1.84 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 1999-02-04 Z/0636/15 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-08 M 2017L
16. 1.79 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Kraków (M) 2017-06-03 I 2017L
17. 1.79 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Kraków (M) 2017-06-03 I 2017L
18. 1.67 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-09 Z/0676/15 2018 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
19. 1.66 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000-05-16 sprawdź połącznie U18 MZ Kutno (M) 2017-06-11 II 2017L
20. 1.61 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-09-12 Z/2655/15 2018 U18 OP Wrocław (1) 2017-05-13 III 2017L
21. 1.61 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-08-12 Z/0845/15 2018 U20 OP Kraków (M) 2017-06-03 III 2017L
22. 1.60 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 2000-02-22 ...Z/6047/15 2018 U18 LU Zamość (1) 2017-06-03 III 2017L
23. 1.60 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 2000-01-26 sprawdź połącznie U18 WN Słupsk (1) 2017-06-10 III 2017L
24. 1.57 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2000-08-29 Z/2322/15 2018 U18 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 III 2017L
25. 1.55 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 1999-12-04 sprawdź połącznie U20 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 III 2017L
26. 1.55 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 2000-01-16 Z/4332/15 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 III 2017L
27. 1.55 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999-03-15 Z/3360/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2017-05-28 III 2017L
28. 1.55 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 2000-03-01 sprawdź połącznie U18 LU Biała Podlaska (M) 2017-05-28 III 2017L
29. 1.55 MATUSZAK Marika LUKS Orkan Września 1999-01-12 Z/2064/16 U20 WP Poznań (1) 2017-06-30 III 2017L
Tyczka K Minimum: 2.20
1. 3.90 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 2000-07-05 Z/3992/15 2018 U20 MZ Łódź (M) 2018-05-19 I
2. 3.50 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 1999-03-05 Z/0583/15... 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 I
3. 3.30 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 2000-09-25 Z/3956/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 I
4. 3.00 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 2000-08-31 Z/4929/15 2018 U20 ZP Zielona Góra (1) 2018-04-27 II
5. 3.00 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-09-12 Z/2655/15 2018 U20 OP Łódź (M) 2018-05-19 II
6. 2.80 SOBCZYK Alicja KKL Kielce 2000-03-01 Z/3229/17 2018 U20 SK Kielce (1) 2018-05-19 III
7. 2.70 MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 2000-09-30 Z/2517/17 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 III
8. 2.60 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2000-01-28 Z/2399/16... 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 IV
9. 2.60 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 2000-04-05 Z/2454/17 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 IV
10. 2.31 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 2000-01-26 Z/3826/15 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 --
11. 4.10 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-01-30 Z/0249/15 U20 KP Piła (M) 2017-06-18 M 2017L
12. 3.42 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999-05-16 Z/0504/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-27 I 2017L
13. 3.40 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000-12-27 Z/2125/15 2018 U18 KP Łódź (1) 2017-06-24 I 2017L
14. 3.20 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 1999-02-16 Z/5203/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
15. 3.20 KOT Anna AZS UMCS Lublin 1999-02-08 Z/1610/16 2018 U20 LU Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
16. 3.01 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2000-03-08 Z/1337/15 2018 U18 WP Poznań (1) 2017-09-30 II 2017L
17. 2.80 HYRNIK Anna MKS Ustroń 2000-03-06 sprawdź połącznie U18 SL Warszawa (M) 2017-08-06 III 2017L
18. 2.65 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999-06-27 Z/1055/15 2018 U20 LB Zielona Góra (1) 2017-05-25 IV 2017L
W dal K Minimum: 5.40
1. 6.01 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000-10-13 Z/5069/15 2018 U20 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 -0.7 I
2. 5.84 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000-11-07 Z/4142/15 2018 U20 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 +0.9 I
3. 5.79 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 +1.5 II
4. 5.71 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 1999-07-14 Z/0307/15 2018 U20 SL Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.6 II
5. 5.70 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000-01-22 Z/0590/15 2018 U20 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +2.0 II
6. 5.64 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999-08-25 Z/2549/15 2018 U20 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +1.3 II
7. 5.52 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1999-03-16 Z/0725/15 2018 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.0 II
8. 5.52 STRĄCZEK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999-06-25 Z/0507/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.7 II
9. 5.49 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000-03-09 Z/3010/15 2018 U20 WN Warszawa (1) 2018-05-13 -1.0 II
10. 5.48 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 2000-06-29 Z/1942/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.5 II
11. 5.47 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000-07-13 Z/2285/16... 2018 U20 KP Toruń (1) 2018-05-12 -0.3 II
12. 5.47 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999-07-10 Z/0650/15 2018 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 +0.1 II
13. 5.47 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999-07-26 Z/4528/15 2018 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.6 II
14. 5.45 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 2000-05-31 Z/5585/15 2018 U20 LB Wrocław (1) 2018-05-13 +0.4 II
15. 5.44 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000-07-27 Z/4589/15 2018 U20 ZP Złocieniec (1) 2018-04-28 +1.7 II
16. 5.43 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000-02-13 Z/1784/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 +0.2 II
17. 6.15 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Grosseto (ITA) (M) 2017-07-21 +0.1 I 2017L
18. 5.78 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 2000-04-17 Z/1310/15 2018 U18 WP Warszawa (M) 2017-08-04 -0.1 II 2017L
19. 5.77 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 1999-12-10 Z/3162/15 2018 U20 PM Gdańsk (M) 2017-06-14 +0.1 II 2017L
20. 5.75 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 1999-01-07 Z/0130/15 2018 U20 KP Gdańsk (M) 2017-06-14 -0.8 II 2017L
21. 5.65 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław 1999-02-20 Z/0719/15 U20 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 +1.2 II 2017L
22. 5.59 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999-02-12 sprawdź połącznie U20 LD Kutno (M) 2017-06-11 +1.6 II 2017L
23. 5.53 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999-04-11 Z/0399/15 2018 U20 KP Toruń (1) 2017-06-23 +0.3 II 2017L
24. 5.50 LACH Jagoda MKL Toruń 1999-01-25 Z/0398/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 +1.2 II 2017L
25. 5.48 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999-04-21 Z/4173/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2017-05-13 +1.8 II 2017L
26. 5.48 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000-08-19 Z/0884/15 2018 U18 SL Częstochowa (1) 2017-09-30 +0.2 II 2017L
27. 5.42 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000-04-06 Z/0595/15 2018 U18 WP Warszawa (M) 2017-08-04 +0.1 II 2017L
28. 5.41 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999-11-28 Z/0192/15 2018 U20 WP Kraków (M) 2017-06-04 -0.9 II 2017L
Trójskok K Minimum: 10.80
1. 12.44 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 1999-01-07 Z/0130/15 2018 U20 KP Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +0.6 I
2. 12.40 STRĄCZEK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999-06-25 Z/0507/15 2018 U20 DS Łódź (M) 2018-05-20 +1.0 I
3. 12.14 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 1999-07-14 Z/0307/15 2018 U20 SL Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.3 I
4. 11.89 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999-08-25 Z/2549/15 2018 U20 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +0.5 II
5. 11.87 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000-07-27 Z/4589/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2018-05-05 +1.5 II
6. 11.86 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1999-03-16 Z/0725/15 2018 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.3 II
7. 11.50 LACH Jagoda MKL Toruń 1999-01-25 Z/0398/15 2018 U20 KP Toruń (1) 2018-05-12 -0.6 II
8. 11.40 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000-10-12 Z/4626/15 2018 U20 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +0.4 III
9. 11.38 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000-12-11 Z/1993/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.3 III
10. 11.13 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999-02-18 Z/0379/15 2018 U20 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +0.4 III
11. 11.09 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999-03-12 Z/0301/16 2018 U20 LD Łódź (M) 2018-05-20 +0.6 III
12. 11.03 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 2000-08-31 Z/6307/15 2018 U20 LD Łódź (1) 2018-05-13 +1.8 III
13. 10.91 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 2000-06-29 Z/1942/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.7 III
14. 10.86 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 2000-09-04 Z/5468/15 2018 U20 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.2 III
15. 11.92 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000-11-07 Z/4142/15 2018 U18 ZP Poznań (1) 2017-06-10 +1.4 II 2017L
16. 11.89 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000-08-10 Z/2394/15 2018 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-06 +1.2 II 2017L
17. 11.88 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000-09-15 Z/0775/15 2018 U18 MZ Warszawa (M) 2017-08-06 +0.7 II 2017L
18. 11.82 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-02-05 ...Z/0256/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 +1.5 II 2017L
19. 11.16 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000-03-17 Z/5600/15 2018 U18 PM Warszawa (M) 2017-08-05 +0.2 III 2017L
20. 11.12 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 2000-01-17 Z/0150/15 2018 U18 KP Warszawa (M) 2017-08-05 +0.8 III 2017L
21. 11.02 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000-04-05 Z/2115/15 U18 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 +1.3 III 2017L
22. 10.98 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 2000-10-29 Z/5380/15 2018 U18 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 +1.9 III 2017L
23. 10.94 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000-04-06 Z/0595/15 2018 U18 WP Łódź (1) 2017-06-24 +1.6 III 2017L
24. 10.90 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999-01-26 Z/4189/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-10 +0.9 III 2017L
25. 10.88 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000-10-01 Z/5071/15 2018 U18 LB Poznań (1) 2017-06-10 +2.0 III 2017L
26. 10.85 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000-04-19 Z/5330/15 2018 U18 ZP Białogard (1) 2017-06-17 +1.3 III 2017L
27. 10.84 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1999-08-11 sprawdź połącznie U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-21 +0.7 III 2017L
28. 10.84 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 2000-10-11 Z/1958/17 2018 U18 LD Warszawa (M) 2017-08-05 +1.0 III 2017L
Kula (4) K Minimum: 10.00
1. 13.94 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2018 U20 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 I
2. 13.10 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999-11-17 Z/0638/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 I
3. 12.82 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999-01-27 Z/2266/16 2018 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 I
4. 12.79 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000-05-21 Z/4015/15 2018 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 I
5. 12.07 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 II
6. 12.04 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000-07-25 Z/2012/17 2018 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 II
7. 11.73 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999-02-05 Z/6516/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III
8. 11.58 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000-12-28 Z/3129/15... 2018 U20 DS Wiechlice (1) 2018-04-14 III
9. 11.52 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000-05-23 Z/2816/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-12 III
10. 11.21 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2000-06-22 Z/5698/15 2018 U20 WP Bojanowo (1) 2018-05-01 III
11. 11.06 ZAKLIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-06-24 Z/2747/18 2018 U20 OP Opole (1) 2018-04-28 III
12. 10.89 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000-09-15 Z/5444/15 2018 U20 LU Przemyśl (1) 2018-05-06 III
13. 10.80 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 1999-04-02 Z/0426/15 2018 U20 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 III
14. 10.75 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000-07-12 Z/4834/15 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-04-21 III
15. 10.63 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999-06-30 Z/2299/16 2018 U20 WP Opole (1) 2018-04-28 III
16. 10.57 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999-11-29 Z/4729/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III
17. 10.53 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000-11-14 Z/0222/16 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III
18. 10.30 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000-02-27 Z/6396/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 III
19. 10.27 DŁUGOŁĘCKA Julia AML Słupsk 2000-09-11 Z/2120/17 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-05-19 III
20. 10.26 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 1999-10-27 Z/0136/16 2018 U20 MZ Biała Podlaska (1) 2018-05-12 III
21. 12.70 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0957/15 2018 U20 MZ Piła (1) 2017-06-04 I 2017L
22. 12.38 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Grosseto (ITA) (M) 2017-07-20 II 2017L
23. 12.23 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999-02-01 Z/0339/15 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
24. 10.90 SŁOMKA Justyna UKS Sprint Legnica 2000-07-16 sprawdź połącznie U18 DS Wiechlice (1) 2017-04-22 III 2017L
25. 10.78 SZYPULIŃSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 1999-01-14 Z/2349/17 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-10 III 2017L
26. 10.70 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999-11-11 Z/3030/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
27. 10.51 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 2000-07-17 Z/1739/16 2018 U18 SL Chorzów (M) 2017-08-27 III 2017L
28. 10.44 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000-06-18 Z/6384/15 2018 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-06-11 III 2017L
29. 10.43 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 1999-10-21 Z/4356/15 U20 LD Łódź (1) 2017-05-28 III 2017L
30. 10.39 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999-03-11 Z/4174/15 U20 PK Toruń (M) 2017-07-07 III 2017L
Dysk (1) K Minimum: 32.00
1. 47.23 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999-07-03 Z/1187/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
2. 45.57 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-04-21 I
3. 41.56 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000-07-12 Z/4834/15 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 II
4. 41.30 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999-06-01 Z/3149/15 2018 U20 WP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 II
5. 39.66 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 1999-06-25 Z/2531/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 II
6. 36.94 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000-06-25 Z/6220/15 2018 U20 WP Wrocław (1) 2018-05-05 III
7. 36.68 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 2000-12-09 Z/0268/15 2018 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III
8. 36.36 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 1999-05-06 Z/0831/15 2018 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 III
9. 36.25 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000-03-17 Z/5600/15 2018 U20 PM Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 III
10. 35.98 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000-09-22 Z/0195/16 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III
11. 35.13 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000-05-23 Z/2816/15 2018 U20 OP Częstochowa (1) 2018-05-20 III
12. 34.98 BARDA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000-07-17 Z/1755/16 2018 U20 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III
13. 33.86 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999-04-02 Z/4197/15 2018 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 III
14. 33.24 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000-09-15 Z/5444/15 2018 U20 LU Przemyśl (1) 2018-05-06 III
15. 33.13 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 1999-10-27 Z/0136/16 2018 U20 MZ Biała Podlaska (1) 2018-05-12 III
16. 32.62 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000-03-06 Z/4638/15 2018 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
17. 32.53 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 1999-04-02 Z/0426/15 2018 U20 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 III
18. 32.07 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999-11-29 Z/4729/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III
19. 41.34 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999-11-11 Z/3030/15 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
20. 36.73 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 1999-04-20 Z/1064/15 2018 U20 PK Rzeszów (1) 2017-05-27 III 2017L
21. 35.00 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 2000-07-22 Z/5725/15 U18 SL Chorzów (M) 2017-08-27 III 2017L
22. 33.75 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 1999-03-07 Z/4360/15 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-06-18 III 2017L
23. 33.11 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 1999-03-02 Z/2569/15 2018 U20 ZP Białogard (1) 2017-05-06 III 2017L
24. 32.13 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999-02-05 Z/6516/15 2018 U20 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 III 2017L
Młot (4) K Minimum: 30.00
1. 59.49 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999-06-01 Z/3149/15 2018 U20 WP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
2. 54.87 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2018 U20 LD Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
3. 54.30 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999-02-06 Z/4550/15 2018 U20 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 I
4. 53.72 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999-02-01 Z/0339/15 2018 U20 PM Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I
5. 52.43 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 1999-10-09 Z/2625/15 2018 U20 PK Kielce (1) 2018-04-28 I
6. 48.46 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 2000-06-04 Z/1849/16 2018 U20 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I
7. 47.98 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 2000-02-17 Z/6214/15 2018 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 II
8. 45.78 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 2000-05-12 Z/5815/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II
9. 45.01 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999-07-19 Z/5054/15 2018 U20 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 II
10. 44.41 BIAŁA Marzena MKL Toruń 1999-03-16 Z/2418/15 2018 U20 KP Toruń (1) 2018-05-12 II
11. 43.37 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2000-03-02 Z/3911/16 2018 U20 LB Poznań (1) 2018-05-19 II
12. 43.04 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 1999-12-31 Z/0122/16 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 II
13. 41.83 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 2000-11-16 Z/1751/16 2018 U20 ZP Poznań (1) 2018-05-19 III
14. 41.54 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 2000-12-14 Z/3891/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III
15. 39.97 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 2000-01-21 Z/3104/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 III
16. 39.61 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000-08-28 Z/1126/15 2018 U20 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 III
17. 38.09 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000-02-27 Z/5370/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III
18. 37.88 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000-04-07 Z/3480/15 2018 U20 DS Częstochowa (1) 2018-05-20 III
19. 37.81 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000-02-15 Z/1036/15 2018 U20 LB Poznań (1) 2018-05-19 III
20. 37.53 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 2000-09-08 Z/5611/15 2018 U20 SK Kielce (1) 2018-04-28 III
21. 35.30 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 2000-03-27 Z/6230/15 2018 U20 WP Opole (1) 2018-04-28 IV *
22. 33.34 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 2000-10-26 Z/1038/15 2018 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV
23. 30.86 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000-12-28 Z/1750/17 2018 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
24. 47.61 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000-05-21 Z/4015/15 2018 U18 LD Kielce (1) 2017-05-27 II 2017L
25. 39.42 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 1999-09-18 Z/4555/15 2018 U20 PK Zamość (1) 2017-06-17 III 2017L
26. 31.75 PÓŁJANOWSKA Weronika KS Żak Wałcz 2000-03-14 Z/2443/17 2018 U18 ZP Piła (1) 2017-05-20 -- 2017L
27. 30.65 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 1999-01-05 Z/3908/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2017-05-25 -- 2017L
Oszczep (600) K Minimum: 34.70
1. 51.60 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0957/15 2018 U20 MZ Lublin (1) 2018-05-20 I
2. 47.02 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 2000-07-05 Z/4291/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-05-05 I
3. 44.94 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 1999-01-13 Z/5214/15 2018 U20 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
4. 43.37 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 2000-01-07 Z/2353/16 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-05-19 II
5. 42.83 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000-12-28 Z/3129/15... 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 II
6. 42.81 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000-05-29 Z/2760/15 2018 U20 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 II
7. 40.86 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000-05-07 Z/1164/15 2018 U20 DS Wiechlice (1) 2018-04-14 II
8. 39.97 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 2000-06-01 Z/4294/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-05-05 II
9. 36.52 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2000-02-13 Z/1472/15 2018 U20 WP Toruń (1) 2018-05-12 III
10. 36.46 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000-12-30 Z/4409/17 2018 U20 DS Wiechlice (1) 2018-04-14 III
11. 35.88 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 2000-10-14 Z/5360/15 2018 U20 WN Toruń (1) 2018-05-12 III
12. 35.25 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000-05-21 Z/4015/15 2018 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 III
13. 34.91 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-11-04 Z/2872/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-13 III
14. 44.66 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 1999-01-02 Z/0390/15 2018 U20 WN Toruń (1) 2017-05-20 I 2017L
15. 43.96 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
16. 38.63 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
17. 38.22 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999-12-11 Z/4387/15 2018 U20 LB Toruń (M) 2017-07-08 III 2017L
18. 37.18 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999-08-05 Z/4175/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2017-05-13 III 2017L
19. 36.69 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-08-12 Z/0845/15 2018 U20 OP Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
20. 35.72 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999-07-03 Z/1187/15 2018 U20 PM Spała (1) 2017-08-26 III 2017L
7-bój K Minimum: 001
1. 4526 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-11-04 Z/2872/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-13 I
2. 4484 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000-02-13 Z/1784/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 II
3. 4454 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000-03-09 Z/3010/15 2018 U20 WN Warszawa (1) 2018-05-13 II
4. 4316 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000-11-14 Z/0222/16 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 II
5. 3916 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000-11-17 Z/5149/15 2018 U20 PK Warszawa (1) 2018-05-13 III
6. 3906 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000-03-27 Z/2433/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III
7. 3783 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 2000-05-31 Z/5585/15 2018 U20 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III
8. 3731 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-09-12 Z/2655/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-13 III
9. 3405 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999-07-04 Z/4018/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 IV
10. 3332 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 2000-03-10 Z/0772/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 IV
11. 3183 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000-06-02 Z/2805/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 IV
12. 3093 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000-01-14 Z/1230/15 2018 U20 WP Wrocław (1) 2018-05-13 IV
13. 3026 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000-12-12 Z/5145/15 2018 U20 PK Warszawa (1) 2018-05-13 IV
14. 2881 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000-09-29 Z/3923/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 --
15. 2421 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000-06-24 Z/4429/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 --
16. 2376 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000-03-04 Z/0106/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 --
17. 2108 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000-08-13 Z/4821/15 2018 U20 LD Warszawa (1) 2018-05-13 --
18. 5784 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Grosseto (ITA) (M) 2017-07-21 M 2017L
19. 5515 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Kraków (M) 2017-06-04 M 2017L
20. 4438 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-08-12 Z/0845/15 2018 U20 OP Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
21. 4336 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999-11-28 Z/0192/15 2018 U20 WP Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
22. 3999 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-03-29 Z/3537/15 2018 U20 OP Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
23. 3925 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 1999-03-09 sprawdź połącznie U20 DS Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
24. 3481 WRÓBEL Anna KS Polonia Pasłęk 1999-06-06 Z/2588/17 U20 WN Kraków (M) 2017-06-04 IV 2017L
25. 3177 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999-02-23 Z/4708/15 U20 PK Warszawa (1) 2017-05-14 IV 2017L
26. 3163 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999-09-28 Z/3621/15 U20 DS Wrocław (1) 2017-05-14 IV 2017L
27. 3006 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 1999-08-15 Z/2405/17 2018 U20 WP Wrocław (1) 2017-05-14 IV 2017L
28. 2238 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999-11-09 Z/4020/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 -- 2017L
Chód 5 km K Minimum: 30:00.00
1. 25:06 r DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999-04-27 Z/0374/15 2018 U20 PM Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 --
2. 26:51.20 GORCZYŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 2000-12-19 Z/1785/15 2018 U20 MZ Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II
3. 27:53.32 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000-06-13 Z/0229/16 2018 U20 WP Słupsk (1) 2018-05-12 III
4. 27:57.40 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 1999-03-15 Z/0956/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III
5. 28:00.36 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 2000-01-22 Z/0852/15 2018 U20 ZP Żerków (1) 2018-05-12 III
6. 29:04.32 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 2000-02-29 Z/5682/15 2018 U20 WP Słupsk (1) 2018-05-12 III
7. 29:17.71 MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań 2000-08-05 Z/0791/15 2018 U20 WP Żerków (1) 2018-05-12 III
8. 25:12 r MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 2000-09-27 Z/2613/15 2018 U18 PK Zaniemyśl (M) 2017-04-22 -- 2017L
9. 26:14 r RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 2000-11-14 Z/2612/15 2018 U18 PK Zaniemyśl (M) 2017-04-22 -- 2017L
10. 26:25.12 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 1999-05-24 Z/2245/16 2018 U20 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 II 2017L
11. 27:06.27 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000-10-23 Z/2488/15 2018 U18 DS Piła (1) 2017-06-03 III 2017L
12. 27:17.71 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2000-11-25 Z/2596/15 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
13. 27:25.40 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000-11-08 Z/2114/15 2018 U18 PK Warszawa (M) 2017-08-04 III 2017L
14. 27:32.20 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999-09-24 Z/4457/15 2018 U20 LB Słubice (1) 2017-06-13 III 2017L
15. 28:18.23 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000-10-20 Z/3005/15 2018 U18 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 III 2017L
16. 28:45 r REMSAK Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2000-01-02 Z/3645/15 U18 SL Poděbrady (CZE) (M) 2017-04-08 -- 2017L
17. 29:25.56 BYKOWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 2000-01-31 Z/1598/15 U18 DS Piła (1) 2017-06-03 III 2017L
Chód 10 km K Minimum: 65:00.00
1. 50:52 r DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999-04-27 Z/0374/15 2018 U20 PM Zaniemyśl (M) 2018-04-14 I
2. 55:55 r OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999-09-24 Z/4457/15 2018 U20 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III
3. 57:24 r GORCZYŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 2000-12-19 Z/1785/15 2018 U20 MZ Zaniemyśl (M) 2018-04-14 --
4. 58:04 r DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000-10-23 Z/2488/15 2018 U20 DS Zaniemyśl (M) 2018-04-14 --
5. 58:48 r ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 2000-01-22 Z/0852/15 2018 U20 ZP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 --
6. 59:16 r NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 1999-03-15 Z/0956/15 2018 U20 KP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 --
7. 62:09 r MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań 2000-08-05 Z/0791/15 2018 U20 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- *
8. 53:30 r MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 2000-09-27 Z/2613/15 2018 U18 PK Gdańsk (M) 2017-08-26 II 2017L
9. 55:05.41 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 1999-05-24 Z/2245/16 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-08 III 2017L
10. 63:11.35 KOTLIŃSKA Anna CWKS Resovia Rzeszów 1999-05-04 Z/2683/16 U20 PK Toruń (M) 2017-07-08 -- 2017L
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 25.686390161514 sekund