100 m K Minimum: 12.10
1. 11.48 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 1997-07-26 Z/1069/13 2017 U23 SL Hengelo (NED) (M) 2017-06-11 -1.3 M
2. 11.51 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990-06-26 Z/2684/11... 2017 Sen PM Łódź (M) 2017-05-26 +1.7 M
3. 11.55 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/4039/11 2017 Sen DS Łódź (M) 2017-05-20 +1.2 M
4. 11.56 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993-04-05 Z/2975/11... 2017 Sen LD Łódź (M) 2017-05-26 +1.8 M
5. 11.72 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988-04-28 Z/2191/11 2017 Sen KP Warszawa (M) 2017-05-20 +1.2 M
6. 11.75 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995-03-29 Z/3200/11 2017 U23 WP Łódź (M) 2017-05-20 +1.2 M
7. 11.86 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14 2017 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +0.1 I
8. 11.87 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 1999-03-22 Z/0191/15 2017 U20 WP Praha (CZE) (1) 2017-05-13 -0.4 I
9. 11.87 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992-02-21 Z/0912/11... 2017 Sen PD Warszawa (M) 2017-05-20 +0.6 I
10. 11.88 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990-05-02 Z/3750/11 2017 Sen DS Łódź (M) 2017-05-20 +1.2 I
11. 11.90 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 1995-01-01 Z/0310/11...... 2017 U23 LU Warszawa (M) 2017-05-20 +1.2 I
12. 11.94 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2017 U20 MZ Warszawa (M) 2017-05-20 +1.2 I
13. 11.97 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993-08-23 ...Z/0903/11 2017 Sen KP Warszawa (M) 2017-05-20 +0.6 I
14. 11.98 KURZ Daria AZS Łódź 1997-02-23 Z/0019/13... 2017 U23 LD Łódź (M) 2017-05-20 +1.2 I
15. 11.98 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991-05-08 Z/0791/11 2017 Sen PD Białystok (M) 2017-06-18 +0.3 I
16. 12.00 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 2017 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-13 +0.6 I
17. 12.01 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990-11-12 Z/0712/11... 2017 Sen LU Biała Podlaska (M) 2017-05-28 +1.1 I
18. 12.03 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2000-09-21 Z/4569/15 2017 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-27 -2.0 I
19. 12.03 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994-01-08 Z/0658/11... 2017 Sen WP Poznań (1) 2017-06-04 -0.9 I
20. 12.03 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992-02-27 Z/2785/11... 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2017-06-24 -0.4 I
21. 12.10 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993-04-03 Z/1237/11 2017 Sen DS Łódź (M) 2017-05-20 +1.2 I
22. 12.10 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994-09-04 Z/4330/11... 2017 Sen MZ Warszawa (M) 2017-05-20 +0.6 I
23. 11.62 JESCHKE Marta SKLA Sopot 1986-06-02 sprawdź połącznie Sen PM Bydgoszcz (M) 2016-06-05 +0.7 M 2016L
24. 11.78 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998-12-16 Z/1497/14 2017 U20 PM Suwałki (M) 2016-07-01 -0.6 M 2016L
25. 11.81 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987-03-20 Z/1693/11 2017 Sen DS Lausanne (SUI) (M) 2016-08-25 +0.2 M 2016L
26. 11.93 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993-09-03 Z/3965/11 Sen MZ Siedlce (1) 2016-06-04 +0.6 I 2016L
27. 11.93 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1986-03-19 sprawdź połącznie Sen MA Siedlce (1) 2016-06-04 +0.6 I 2016L
28. 11.98 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1990-01-20 sprawdź połącznie Sen PM Bydgoszcz (M) 2016-06-24 -0.6 I 2016L
29. 12.01 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot 1996-01-14 ... U23 PM Gdańsk (1) 2016-06-04 +2.0 I 2016L
30. 12.04 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 1995-03-24 Z/0183/12...... 2017 U23 MZ Warszawa (1) 2016-06-19 +0.7 I 2016L
31. 12.05 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 1998-07-30 Z/0866/14 2017 U20 WP Suwałki (M) 2016-07-01 -0.6 I 2016L
32. 12.06 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987-12-20 Z/5132/11 2017 Sen SL Częstochowa (M) 2016-09-03 +0.8 I 2016L
33. 12.10 TUR Magda AZS UMCS Lublin 1993-06-08 ... Sen LU Warszawa (1) 2016-06-11 +1.2 I 2016L
200 m K Minimum: 24.60
1. 23.45 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993-04-05 Z/2975/11... 2017 Sen LD Łódź (M) 2017-05-21 +1.8 M
2. 23.54 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988-04-28 Z/2191/11 2017 Sen KP Gdańsk (M) 2017-06-14 -1.1 M
3. 23.67 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14 2017 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 -0.1 M
4. 23.68 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990-06-26 Z/2684/11... 2017 Sen PM Łódź (M) 2017-05-27 -0.3 M
5. 23.69 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990-11-12 Z/0712/11... 2017 Sen LU Łódź (M) 2017-05-21 +1.8 M
6. 23.74 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/4039/11 2017 Sen DS Łódź (M) 2017-05-21 +1.8 M
7. 23.81 JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 1995-04-16 Z/1477/11 2017 U23 WP Łódź (M) 2017-05-21 +1.8 M
8. 24.02 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 1994-04-05 Z/0899/11... 2017 Sen PD Łódź (M) 2017-05-27 -0.3 I
9. 24.05 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994-01-08 Z/0658/11... 2017 Sen WP Łódź (M) 2017-05-27 -0.3 I
10. 24.23 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987-03-20 Z/1693/11 2017 Sen DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 +0.2 I
11. 24.25 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992-02-21 Z/0912/11... 2017 Sen PD Białystok (1) 2017-05-21 +1.1 I
12. 24.26 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995-11-21 Z/2277/11 2017 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-21 +1.8 I
13. 24.31 GAJDA Diana SSA Legia 1926 Warszawa 1996-02-01 Z/1786/12 2017 U23 MZ Tucson (USA) (1) 2017-03-17 +0.3 I
14. 24.36 WRONKA Magdalena KS Agros Zamość 1995-01-01 Z/0310/11...... 2017 U23 LU Łódź (M) 2017-05-27 -0.3 I
15. 24.40 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2017 U20 MZ Łódź (1) 2017-05-28 +0.8 I
16. 24.45 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991-09-22 Z/0366/11... 2017 Sen MA Warszawa (1) 2017-05-27 +1.8 I
17. 24.47 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14 2017 U20 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 +0.2 I
18. 24.48 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992-02-27 Z/2785/11... 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2017-05-27 +1.8 I
19. 24.50 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 1995-12-01 Z/0108/11... 2017 U23 LD Łódź (1) 2017-05-13 -2.1 I
20. 24.53 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/1163/11... 2017 Sen DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 +0.2 I
21. 24.54 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 2017 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-14 -0.5 I
22. 24.56 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2000-09-21 Z/4569/15 2017 U18 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 +0.1 I
23. 24.57 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2017 U20 KP Toruń (1) 2017-05-20 +0.8 I
24. 24.57 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995-11-07 Z/0180/12... 2017 U23 MA Łódź (M) 2017-05-27 -1.1 I
25. 24.59 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995-08-01 Z/1165/12... 2017 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 +0.6 I
26. 23.54 JESCHKE Marta SKLA Sopot 1986-06-02 sprawdź połącznie Sen PM Kutno (M) 2016-05-29 +1.8 M 2016L
27. 24.08 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 1984-10-04 Z/4238/11 Sen PM Kladno (CZE) (M) 2016-06-10 -2.2 I 2016L
28. 24.17 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995-03-29 Z/3200/11 2017 U23 WP Gdańsk (M) 2016-06-11 +1.9 I 2016L
29. 24.19 BAUMGART Iga BKS Bydgoszcz 1989-04-11 Z/3124/11 2017 Sen KP Kutno (M) 2016-05-29 +1.8 I 2016L
30. 24.21 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998-12-16 Z/1497/14 2017 U20 PM Suwałki (M) 2016-07-03 +1.5 I 2016L
31. 24.27 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993-04-03 Z/1237/11 2017 Sen DS Kędzierzyn-Koźle (M) 2016-06-18 +2.0 I 2016L
32. 24.34 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995-01-24 sprawdź połącznie U23 PM Gdańsk (1) 2016-05-21 +1.7 I 2016L
33. 24.37 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993-08-23 ...Z/0903/11 2017 Sen KP Gdańsk (M) 2016-06-11 +1.9 I 2016L
34. 24.43 HOŁUB Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 1992-10-30 Z/0286/11 2017 Sen ZP Białogard (1) 2016-06-11 +1.3 I 2016L
35. 24.46 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 1992-12-03 Z/2913/11 2017 Sen SL Częstochowa (M) 2016-09-03 +0.6 I 2016L
36. 24.48 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 2000-04-24 Z/2957/15 2017 U18 WN Wrocław (1) 2016-08-06 +0.4 I 2016L
37. 24.52 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2016-05-14 +0.1 I 2016L
38. 24.56 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993-09-03 Z/3965/11 Sen MZ Siedlce (1) 2016-06-04 +0.3 I 2016L
39. 24.60 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001-05-09 Z/3464/15 2017 U16 SL Sosnowiec (1) 2016-07-17 -1.2 I 2016L
400 m K Minimum: 55.60
1. 51.64 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 1992-12-03 Z/2913/11 2017 Sen SL Shanghai (CHN) (M) 2017-05-13 MM
2. 52.09 HOŁUB Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 1992-10-30 Z/0286/11 2017 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 MM
3. 52.40 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 1994-04-05 Z/0899/11... 2017 Sen PD Łódź (M) 2017-05-26 M
4. 52.45 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987-03-20 Z/1693/11 2017 Sen DS Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M
5. 52.45 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995-11-07 Z/0180/12... 2017 U23 MA Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M
6. 52.50 BAUMGART Iga BKS Bydgoszcz 1989-04-11 Z/3124/11 2017 Sen KP Zeulenroda (GER) (1) 2017-05-25 M
7. 52.75 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994-01-08 Z/0658/11... 2017 Sen WP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M
8. 53.02 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995-11-21 Z/2277/11 2017 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M
9. 53.28 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14 2017 U20 DS Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M
10. 53.40 JANOWICZ Adrianna MKS Baszta Szamotuły 1995-04-16 Z/1477/11 2017 U23 WP Zeulenroda (GER) (1) 2017-05-25 M
11. 53.47 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/1163/11... 2017 Sen DS Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M
12. 53.89 GAJDA Diana SSA Legia 1926 Warszawa 1996-02-01 Z/1786/12 2017 U23 MZ Tucson (USA) (1) 2017-03-18 M
13. 54.46 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996-12-04 Z/0698/12... 2017 U23 MA Łódź (M) 2017-05-20 M
14. 54.51 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 1995-12-01 Z/0108/11... 2017 U23 LD Bydgoszcz (M) 2017-06-02 I
15. 54.62 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-01-22 Z/0909/12 2017 U23 PM Łódź (M) 2017-05-20 I
16. 54.67 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1993-04-27 sprawdź połączenie ... Sen PM Słupsk (1) 2017-06-10 I
17. 54.68 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995-03-02 Z/1435/11 2017 U23 DS Łódź (M) 2017-05-20 I
18. 54.80 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-28 Z/0304/15 2017 U20 PD Piła (1) 2017-06-03 I
19. 55.03 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987-12-20 Z/5132/11 2017 Sen SL Łódź (M) 2017-05-20 I
20. 55.04 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995-08-01 Z/1165/12... 2017 U23 DS Łódź (M) 2017-05-26 I
21. 55.13 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994-01-07 Z/0581/11 2017 Sen MZ Łódź (M) 2017-05-20 I
22. 55.25 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2017 U20 MZ Piła (1) 2017-06-03 I
23. 55.31 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996-06-07 Z/1146/12... 2017 U23 PM Słupsk (1) 2017-05-27 I
24. 55.32 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 1999-07-04 Z/3569/15 2017 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 I
25. 55.54 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993-04-03 Z/1237/11 2017 Sen DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 I
26. 55.57 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2017 U23 WP Łódź (M) 2017-05-26 I
27. 53.50 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 1992-04-30 Z/1747/11... 2017 Sen SL Biała Podlaska (M) 2016-05-28 M 2016L
28. 53.81 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Warszawa 1991-01-30 Z/4322/11 2017 Sen MZ Warszawa (M) 2016-05-28 M 2016L
29. 53.82 BEDNAREK Agata AZS Łódź 1988-06-28 ... Sen LD Bydgoszcz (M) 2016-06-05 M 2016L
30. 54.70 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993-11-09 Z/0598/11... 2017 Sen PK Stalowa Wola (1) 2016-05-28 I 2016L
31. 54.89 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991-09-22 Z/0366/11... 2017 Sen MA Łódź (M) 2016-06-03 I 2016L
32. 55.02 WĘGLARZ Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 1998-01-17 Z/0466/14 2017 U20 SL Suwałki (M) 2016-07-02 I 2016L
33. 55.07 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-08-02 Z/0799/13... 2017 U20 KP Stalowa Wola (1) 2016-05-28 I 2016L
34. 55.15 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 1984-10-04 Z/4238/11 Sen PM Sotteville (FRA) (M) 2016-05-22 I 2016L
35. 55.15 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992-07-13 Z/3113/11 2017 Sen PD Częstochowa (M) 2016-09-03 I 2016L
36. 55.36 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 1996-02-17 Z/0599/12... 2017 U23 WN Warszawa (M) 2016-05-21 I 2016L
37. 55.38 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1994-08-29 Z/1956/11... U23 MA Kraków (M) 2016-06-12 I 2016L
38. 55.53 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach 1987-10-25 Z/0066/12 Sen ZP Białogard (1) 2016-07-23 I 2016L
39. 55.54 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 1990-11-27 Z/3034/11...... 2017 Sen LU Warszawa (M) 2016-05-21 I 2016L
800 m K Minimum: 2:10.50
1. 2:01.54 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 1995-08-30 Z/3838/11 2017 U23 ZP Radom (M) 2017-06-04 M
2. 2:03.32 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988-03-15 Z/4203/11 2017 Sen PM Szczecin (M) 2017-06-10 M
3. 2:04.64 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 1989-12-24 Z/4323/11 2017 Sen PK Turku (FIN) (M) 2017-06-13 I
4. 2:04.92 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995-01-26 Z/0939/12... 2017 U23 WP Montgeron (FRA) (1) 2017-05-14 I
5. 2:05.06 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992-07-13 Z/3113/11 2017 Sen PD Montgeron (FRA) (1) 2017-05-14 I
6. 2:05.28 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993-11-09 Z/0598/11... 2017 Sen PK Oordegem (BEL) (M) 2017-05-27 I
7. 2:05.68 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Warszawa 1991-01-30 Z/4322/11 2017 Sen MZ Doha (QAT) (M) 2017-05-05 I
8. 2:06.28 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 1993-03-03 Z/2536/11 2017 Sen PM Gdańsk (M) 2017-06-14 I
9. 2:06.64 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989-04-04 Z/1912/11Z/1912/11 2017 Sen MA Warszawa (M) 2017-05-20 I
10. 2:07.16 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 1999-07-04 Z/3569/15 2017 U20 SL Gdańsk (M) 2017-06-14 I
11. 2:07.58 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994-01-07 Z/0581/11 2017 Sen MZ Łódź (M) 2017-05-27 I
12. 2:08.13 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 1997-10-01 Z/0800/13... 2017 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-27 I
13. 2:08.78 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 2000-08-08 Z/2389/15 2017 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 I
14. 2:09.08 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-08-02 Z/0799/13... 2017 U23 KP Warszawa (M) 2017-05-20 I
15. 2:09.61 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999-01-20 Z/0345/15 2017 U20 PM Słupsk (1) 2017-05-27 I
16. 2:10.44 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998-11-02 Z/0084/14 2017 U20 PM Słupsk (1) 2017-05-27 I
17. 2:05.13 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach 1987-10-25 Z/0066/12 Sen ZP Jelenia Góra (M) 2016-07-31 I 2016L
18. 2:06.16 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990-02-22 Z/0090/11 2017 Sen MA Warszawa (M) 2016-05-28 I 2016L
19. 2:07.39 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 1988-11-15 Z/1926/11 Sen MA Bielsko-Biała (1) 2016-06-18 I 2016L
20. 2:07.45 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 1995-09-03 Z/3451/11 U23 OP Bydgoszcz (M) 2016-06-25 I 2016L
21. 2:09.99 OLSZOK Oliwia MKS-MOSM Bytom 1998-01-10 Z/0674/14 U20 SL Białystok (M) 2016-06-01 I 2016L
22. 2:10.18 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin 1993-09-05 Z/1597/11 2017 Sen ZP Stephenville (USA) (1) 2016-05-06 I 2016L
1500 m K Minimum: 4:28.00
1. 4:05.74 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 1995-08-30 Z/3838/11 2017 U23 ZP Eugene (USA) (M) 2017-05-27 MM
2. 4:06.23 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988-03-15 Z/4203/11 2017 Sen PM Shanghai (CHN) (M) 2017-05-13 MM
3. 4:11.54 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 1989-12-24 Z/4323/11 2017 Sen PK Marseille (FRA) (M) 2017-06-03 M
4. 4:18.65 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 1989-01-11 Z/0093/11 2017 Sen PK Szczecin (M) 2017-06-10 I
5. 4:19.67 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990-02-22 Z/0090/11 2017 Sen MA Tübingen (GER) (1) 2017-05-20 I
6. 4:20.03 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994-01-14 Z/1252/11 2017 Sen PD Płock (M) 2017-07-16 I
7. 4:20.51 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995-01-26 Z/0939/12... 2017 U23 WP Łódź (M) 2017-05-20 I
8. 4:21.68 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 1994-11-02 Z/4540/11 Sen WP Long Beach (USA) (1) 2017-04-15 I
9. 4:22.09 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989-04-04 Z/1912/11Z/1912/11 2017 Sen MA Bydgoszcz (M) 2017-06-02 I
10. 4:25.10 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992-07-13 Z/3113/11 2017 Sen PD Łomża (M) 2017-06-07 I
11. 4:26.00 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999-01-20 Z/0345/15 2017 U20 PM Białogard (1) 2017-05-20 I
12. 4:26.39 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998-11-02 Z/0084/14 2017 U20 PM Białogard (1) 2017-05-20 I
13. 4:26.57 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991-07-27 Z/4524/11 2017 Sen ZP Leszno (1) 2017-05-27 I
14. 4:27.58 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997-06-19 Z/0102/13... 2017 U23 SL Łódź (M) 2017-05-26 I
15. 4:27.59 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2017 U23 WP Piła (1) 2017-06-03 I
16. 4:05.40 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985-02-05 Z/5075/11 2017 Sen ZP London (GBR) (M) 2016-07-22 MM 2016L
17. 4:16.28 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992-04-05 Z/2441/11... 2017 Sen SL Bydgoszcz (M) 2016-06-05 M 2016L
18. 4:18.15 NIEWIEDZIAŁ Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 1981-09-01 Z/4372/11 2017 Weteran OP Warszawa (M) 2016-05-28 I 2016L
19. 4:19.58 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1984-06-28 sprawdź połącznie Sen SL Belfast (IRL) (1) 2016-05-07 I 2016L
20. 4:21.85 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993-11-09 Z/0598/11... 2017 Sen PK Łódź (M) 2016-06-03 I 2016L
21. 4:22.11 NAPIERAJ Dominika KS AZS AWF Wrocław 1991-12-12 Z/1085/12 2017 Sen DS Warszawa (M) 2016-05-28 I 2016L
22. 4:23.48 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990-01-04 Z/1324/14 2017 Sen ZP Warszawa (1) 2016-06-19 I 2016L
23. 4:26.11 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 1988-11-15 Z/1926/11 Sen MA Warszawa (M) 2016-05-28 I 2016L
24. 4:26.69 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994-01-07 Z/0581/11 2017 U23 MZ Jelenia Góra (M) 2016-07-30 I 2016L
25. 4:27.04 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 1991-07-30 Z/1329/11 2017 Sen KP Bydgoszcz (M) 2016-06-05 I 2016L
5000 m K Minimum: 17:28.00
1. 15:59.00 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996-05-14 Z/0682/12 2017 U23 LU Stanford (USA) (1) 2017-03-31 M
2. 15:59.22 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 1994-11-02 Z/4540/11 Sen WP Stanford (USA) (1) 2017-03-31 M
3. 16:04.37 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991-07-27 Z/4524/11 2017 Sen ZP Łomża (M) 2017-06-07 M
4. 16:28.97 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991-09-07 Z/2650/11... 2017 Sen LU Łomża (M) 2017-06-07 I
5. 16:30.26 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 1988-01-09 Z/2651/11 2017 Sen LU Toruń (1) 2017-06-23 I
6. 16:36.88 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996-11-27 Z/0355/12 2017 U23 MZ Łomża (M) 2017-06-07 I
7. 16:37.57 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 1991-07-30 Z/1329/11 2017 Sen KP Toruń (1) 2017-06-17 I
8. 16:48.62 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 1989-04-09 Z/0092/11 2017 Sen MA Łomża (M) 2017-06-07 I
9. 16:50.62 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 1988-09-19 Z/0795/11... 2017 Sen PD Łomża (M) 2017-06-07 I
10. 16:54.39 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 1995-11-18 Z/0211/11... 2017 U23 LU Łomża (M) 2017-06-07 I
11. 16:57.12 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990-12-12 Z/3500/11... 2017 Sen WN Łomża (M) 2017-06-07 I
12. 17:09.09 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1990-02-14 Z/5043/11 2017 Sen PD Łomża (M) 2017-06-07 I
13. 17:16.77 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989-12-21 Z/0647/14... 2017 Sen MZ Łomża (M) 2017-06-07 II
14. 17:19.54 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 1999-08-28 Z/0543/15 2017 U20 KP Toruń (M) 2017-07-09 II
15. 17:25.14 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 1997-03-26 Z/0479/13... 2017 U23 SL Wrocław (M) 2017-06-18 II
16. 17:26.21 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2017 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-02 II
17. 15:23.19 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985-02-05 Z/5075/11 2017 Sen ZP Heusden-Zolder (BEL) (M) 2016-07-16 MM 2016L
18. 15:41.47 NAPIERAJ Dominika KS AZS AWF Wrocław 1991-12-12 Z/1085/12 2017 Sen DS Birmingham (GBR) (M) 2016-06-05 M 2016L
19. 16:15.90 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork 1985-01-25 Z/0352/12 2017 Sen PM Hengelo (NED) (M) 2016-05-22 I 2016L
20. 16:18.05 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 1985-04-07 Z/2631/11 2017 Sen KP Bydgoszcz (M) 2016-06-26 I 2016L
21. 16:21.41 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1986-03-12 Z/2255/11... Sen PD Łomża (M) 2016-06-08 I 2016L
22. 16:26.41 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek 1985-02-19 Z/1932/11 2017 Sen KP Bydgoszcz (M) 2016-06-26 I 2016L
23. 16:35.95 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990-02-22 Z/0090/11 2017 Sen MA Bydgoszcz (M) 2016-06-26 I 2016L
24. 17:04.60 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 1993-05-02 Z/3419/11 2017 Sen PM Bydgoszcz (M) 2016-06-26 I 2016L
25. 17:07.07 PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 1987-07-19 Z/1490/11 2017 Sen SL Bydgoszcz (M) 2016-06-26 I 2016L
26. 17:07.37 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998-07-01 Z/0666/14 2017 U20 ZP Białogard (1) 2016-09-24 I 2016L
27. 17:09.08 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995-11-07 Z/1854/11... 2017 U23 SL Bydgoszcz (M) 2016-06-26 I 2016L
28. 17:14.11 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995-03-30 Z/4630/11... 2017 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2016-06-26 I 2016L
10000 m K Minimum: 99:99.98
1. 33:07.28 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994-01-14 Z/1252/11 2017 Sen PD Huelva (ESP) (M) 2017-04-08 M
2. 33:48.74 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek 1985-02-19 Z/1932/11 2017 Sen KP Rybnik (M) 2017-04-29 I
3. 34:23.43 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991-09-07 Z/2650/11... 2017 Sen LU Rybnik (M) 2017-04-29 I
4. 34:32.65 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 1991-07-30 Z/1329/11 2017 Sen KP Rybnik (M) 2017-04-29 I
5. 35:08.17 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989-12-21 Z/0647/14... 2017 Sen MZ Rybnik (M) 2017-04-29 I
6. 35:43.62 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995-03-30 Z/4630/11... 2017 U23 MZ Rybnik (M) 2017-04-29 I
7. 35:45.93 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995-11-07 Z/1854/11... 2017 U23 SL Rybnik (M) 2017-04-29 I
8. 35:55.42 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 1994-05-24 Z/3510/11 2017 Sen PM Rybnik (M) 2017-04-29 I
9. 36:05.79 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2017 U23 WP Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I
10. 36:13.28 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2017 U23 WP Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I
11. 36:32.35 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1995-04-08 Z/1260/11... 2017 U23 WN Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I
12. 36:32.81 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice 1986-01-21 Z/0731/11 2017 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 I
13. 36:55.81 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1997-02-15 Z/0785/14 2017 U23 PM Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I
14. 37:30.06 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-10-21 Z/0798/12... 2017 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I
15. 37:44.73 BUDZIŁEK Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1996-01-07 Z/0397/12... 2017 U23 WN Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I
16. 37:49.47 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław 1997-07-26 Z/1162/14... 2017 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II
17. 38:30.61 GOŁEK Diana WKB Meta Lubliniec 1983-08-07 Z/4990/11 2017 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 II
18. 38:40.64 KOWALEWSKA Elżbieta Katarzyna niest. Wrocław 1982-02-25 sprawdź połączenie ... Weteran DS Kraków (1) 2017-07-01 II
19. 38:40.82 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 1995-03-28 Z/1342/14 2017 U23 MA Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II
20. 39:11.86 KAPERA Monika AZS-AWF Katowice 1990-02-15 Z/1826/11 2017 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 II
21. 39:28.21 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 1995-12-01 Z/0438/11... 2017 U23 SL Rybnik (M) 2017-04-29 II
22. 39:55.81 NOWAKOWSKA Anna MKS Inowrocław 1991-02-17 sprawdź połączenie ... Sen KP Rybnik (M) 2017-04-29 II
23. 40:18.11 RĘBISZ Judyta MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-04-19 Z/0209/13 2017 U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 III
24. 40:39.60 BRYCH-PAJĄK Ewa JKLA Jawor Jaworzno 1975-01-17 Z/1845/11 2017 Weteran SL Kraków (1) 2017-07-01 III
25. 40:57.11 SIEMBIDA Małgorzata SKB Stalowa Wola 1978-02-12 sprawdź połączenie ... Weteran PK Kraków (1) 2017-07-01 III
26. 42:55.98 NOWAK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1981-11-02 ... Weteran SL Kraków (1) 2017-07-01 III
27. 43:26.06 ROMEJ Elżbieta niest. Szczecin 1964-12-15 sprawdź połączenie ... Weteran ZP Kraków (1) 2017-07-01 III
28. 43:53.00 NIEKRAŚ-KRAWCZYK Lidia niest. Wrocław 1979-01-01 sprawdź połączenie ... Weteran DS Kraków (1) 2017-07-01 III
29. 44:36.41 FLIS Magdalena niestowarzyszona 1978-11-09 sprawdź połączenie ... Weteran Kraków (1) 2017-07-01 --
30. 51:25.21 PRYMAKOWSKA Barbara niest. Kraków 1943-11-07 ... Weteran MA Kraków (1) 2017-07-01 --
31. 56:00.37 GŁOWACKA Elżbieta niest. Warszawa 1955-01-07 sprawdź połączenie ... Weteran MZ Kraków (1) 2017-07-01 --
32. 33:00.44 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1985-10-22 Z/3845/11 2017 Sen SL Leiden (NED) (M) 2016-06-11 M 2016L
33. 34:27.55 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin 1988-07-12 Z/5825/15 2017 Sen ZP Białogard (M) 2016-05-21 I 2016L
34. 34:41.33 PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 1987-07-19 Z/1490/11 2017 Sen SL Białogard (M) 2016-05-21 I 2016L
35. 35:14.93 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1990-02-14 Z/5043/11 2017 Sen PD Białogard (M) 2016-05-21 I 2016L
36. 35:23.48 KUCHARSKA Ewa TL ROW Rybnik 1981-06-02 Z/5142/11 2017 Weteran SL Białogard (M) 2016-05-21 I 2016L
37. 35:31.49 PAPROCKA Ewelina GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska 1987-09-06 Z/0526/12 Sen PM Białogard (M) 2016-05-21 I 2016L
38. 36:32.57 MIŁEK Antonina KS Agros Zamość 1994-07-29 Z/0164/13... 2017 U23 LU Postomino (M) 2016-04-23 I 2016L
39. 36:43.86 SZMIT Joanna KS Agros Zamość 1994-04-24 Z/0615/11... 2017 U23 LU Postomino (M) 2016-04-23 I 2016L
40. 37:00.90 STYCZYŃSKA Elżbieta RKS Łódź 1994-07-20 Z/0868/14 2017 U23 LD Postomino (M) 2016-04-23 I 2016L
41. 37:06.52 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 1994-05-30 Z/0512/11... U23 SL Postomino (M) 2016-04-23 I 2016L
42. 37:17.57 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990-06-07 Z/0671/11 2017 Sen PM Białogard (M) 2016-05-21 I 2016L
43. 37:37.63 WÓJCIK Anna KKS Victoria Stalowa Wola 1994-05-19 Z/4621/11... 2017 U23 PK Postomino (M) 2016-04-23 I 2016L
44. 38:04.60 JASIŃSKA Magdalena MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1995-07-17 Z/0885/11 U23 PM Postomino (M) 2016-04-23 II 2016L
45. 38:06.99 SADOWSKA Natalia WKS Wawel Kraków 1995-05-25 Z/0409/15... 2017 U23 MA Postomino (M) 2016-04-23 II 2016L
46. 38:30.56 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław 1996-09-07 Z/0916/12... 2017 U23 DS Postomino (M) 2016-04-23 II 2016L
47. 38:47.96 KOWALIK Ewelina LKS Olimpic Szczecin 1991-12-23 Z/1212/16 Sen ZP Białogard (M) 2016-05-21 II 2016L
48. 39:12.30 POBŁOCKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1994-12-22 Z/0675/11 2017 U23 PM Postomino (M) 2016-04-23 II 2016L
100 m pł K Minimum: 14.50
1. 13.20 KOŁECZEK Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 1993-01-15 Z/4343/11 2017 Sen SK Forbach (FRA) (M) 2017-05-28 +0.1 MM
2. 13.27 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14 2017 U20 MA Kraków (1) 2017-05-20 +0.4 M
3. 13.51 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992-02-27 Z/2785/11... 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2017-05-27 +0.1 M
4. 13.60 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-02-15 ...Z/3863/11... 2017 U23 KP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.6 M
5. 13.87 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992-05-30 Z/2950/11... 2017 Sen LD Łódź (M) 2017-06-04 +0.8 I
6. 13.95 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995-12-03 Z/3654/11 2017 U23 OP Warszawa (1) 2017-06-03 +0.5 I
7. 13.97 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2017-05-13 -0.3 I
8. 14.00 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2017 U20 KP Toruń (1) 2017-05-20 +1.0 I
9. 14.08 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996-07-10 Z/1329/12... 2017 U23 LD Łódź (M) 2017-06-04 +0.8 I
10. 14.09 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998-05-28 Z/0788/14 2017 U20 LD Łódź (1) 2017-05-28 -1.1 I
11. 14.11 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 1999-05-15 Z/0536/15 2017 U20 PK Stalowa Wola (1) 2017-05-13 +0.7 I
12. 14.14 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 2017 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-06 +1.3 I
13. 14.33 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994-07-27 Z/1091/11 2017 Sen MZ Kraków (M) 2017-06-03 +0.7 I
14. 14.35 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-01-20 Z/0212/13 2017 U23 SL Łódź (1) 2017-05-28 -1.1 I
15. 14.48 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997-12-13 Z/0767/13 2017 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-06 +1.3 I
16. 13.57 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 1984-10-04 Z/4238/11 Sen PM Warszawa (M) 2016-06-04 +1.5 M 2016L
17. 13.61 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1990-03-16 sprawdź połącznie Sen DS Bydgoszcz (M) 2016-06-26 +0.8 I 2016L
18. 13.70 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 1993-08-07 Z/3866/11 2017 Sen MZ Bydgoszcz (M) 2016-06-26 +0.8 I 2016L
19. 14.17 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993-09-03 Z/3965/11 Sen MZ Warszawa (1) 2016-06-19 +0.6 I 2016L
20. 14.31 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk 1992-01-06 Z/3953/11 2017 Sen PM Gdańsk (1) 2016-06-04 +2.0 I 2016L
21. 14.39 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2017 U20 DS Warszawa (M) 2016-06-04 +0.7 I 2016L
22. 14.43 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993-02-06 Z/3715/11... Sen MZ Warszawa (1) 2016-06-12 -0.5 I 2016L
23. 14.46 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998-04-29 Z/0366/14 2017 U20 WP Poznań (1) 2016-06-11 +1.6 I 2016L
24. 14.49 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 1993-08-17 Z/1472/12... Sen MZ Łódź (M) 2016-05-21 +1.7 I 2016L
400 m pł K K Minimum: 61.90
1. 56.46 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990-05-02 Z/3750/11 2017 Sen DS Marseille (FRA) (M) 2017-06-03 MM
2. 57.35 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990-11-22 Z/2534/11 2017 Sen MZ Marseille (FRA) (M) 2017-06-03 M
3. 58.06 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995-11-07 Z/0180/12... 2017 U23 MA Łódź (M) 2017-05-21 M
4. 58.84 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991-09-22 Z/0366/11... 2017 Sen MA Łódź (M) 2017-05-21 M
5. 59.49 FURMAN Agata MULKS Juvenia Głuchołazy 1991-03-17 Z/3367/11 2017 Sen OP Opole (1) 2017-05-20 M
6. 59.70 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 1995-12-01 Z/0108/11... 2017 U23 LD Łódź (M) 2017-05-21 I
7. 60.16 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992-08-28 Z/3686/11... 2017 Sen MA Łódź (M) 2017-05-21 I
8. 60.30 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2017 U23 WP Kutno (M) 2017-06-11 I
9. 60.84 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2017 U20 MZ Rzeszów (1) 2017-05-21 I
10. 60.92 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1998-10-25 Z/0636/14 2017 U20 MA Łódź (1) 2017-05-28 I
11. 61.28 KUJAWA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989-07-04 Z/3357/11 2017 Sen OP Kraków (M) 2017-06-24 I
12. 61.48 SZYMKOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 1998-04-14 Z/0545/14... 2017 U20 OP Piła (1) 2017-06-04 I
13. 61.68 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995-08-01 Z/1165/12... 2017 U23 DS Płock (M) 2017-07-16 I
14. 61.88 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 1993-10-09 Z/3028/11... 2017 Sen LU Kutno (M) 2017-06-11 I
15. 56.66 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice 1988-07-12 Z/3052/11 Sen SL Bydgoszcz (M) 2016-06-05 M 2016L
16. 61.45 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14 2017 U20 DS Zielona Góra (1) 2016-05-31 I 2016L
17. 61.62 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 1994-11-03 Z/3224/11...... 2017 U23 MA Biała Podlaska (M) 2016-05-28 I 2016L
18. 61.70 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997-04-28 Z/1706/13 2017 U20 MZ Suwałki (M) 2016-07-02 I 2016L
19. 61.83 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów 1990-08-30 Z/2957/11 2017 Sen SL Kędzierzyn-Koźle (M) 2016-06-18 I 2016L
3000 m prz K Minimum: 11:00.00
1. 9:47.14 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 1989-01-11 Z/0093/11 2017 Sen PK Oordegem (BEL) (M) 2017-05-27 MM
2. 9:51.09 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 1994-11-02 Z/4540/11 Sen WP Torrance (USA) (1) 2017-04-14 M
3. 9:57.28 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990-01-04 Z/1324/14 2017 Sen ZP Praha (CZE) (M) 2017-06-05 M
4. 9:57.70 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2017 U23 WP Białogard (1) 2017-06-17 M
5. 10:15.97 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 1997-03-26 Z/0479/13... 2017 U23 SL Stalowa Wola (1) 2017-06-03 I
6. 10:24.93 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 1998-06-17 Z/0143/14 2017 U20 PK Oordegem (BEL) (M) 2017-05-27 I
7. 10:49.08 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań 1993-12-21 ...Z/0657/11 2017 Sen WP Białogard (1) 2017-06-17 I
8. 10:52.73 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995-11-07 Z/1854/11... 2017 U23 SL Suwałki (M) 2017-07-01 I
9. 10:55.02 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995-03-30 Z/4630/11... 2017 U23 MZ Białogard (1) 2017-06-17 I
10. 10:01.80 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1984-06-28 sprawdź połącznie Sen SL Praha (CZE) (M) 2016-06-06 M 2016L
11. 10:01.97 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1986-03-12 Z/2255/11... Sen PD Huelva (ESP) (M) 2016-06-04 M 2016L
12. 10:30.47 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 1993-05-02 Z/3419/11 2017 Sen PM Bydgoszcz (M) 2016-06-24 I 2016L
13. 10:32.37 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997-08-28 Z/0446/13... 2017 U20 KP Biała Podlaska (M) 2016-05-28 I 2016L
14. 10:39.83 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 1994-05-30 Z/0512/11... U23 SL Jelenia Góra (M) 2016-07-30 I 2016L
15. 10:42.19 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 1996-02-23 Z/0701/12... 2017 U23 PK Jelenia Góra (M) 2016-07-30 I 2016L
Wzwyż K Minimum: 1.73
1. 1.94 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 1986-03-22 Z/0793/11 2017 Sen PD Łódź (M) 2017-05-20 MM
2. 1.87 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 1994-03-30 Z/3964/11... 2017 Sen MZ Łódź (M) 2017-05-26 M
3. 1.80 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998-04-23 Z/0164/14 2017 U20 LD Łódź (1) 2017-05-13 I
4. 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998-05-14 Z/0014/14 2017 U20 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 I
5. 1.79 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 1988-07-21 Z/3822/11 2017 Sen DS Łódź (M) 2017-05-20 I
6. 1.79 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2017 U20 KP Kraków (M) 2017-06-03 I
7. 1.78 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000-10-26 Z/3983/15 2017 U18 MZ Łęczyca (1) 2017-05-13 I
8. 1.78 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991-06-18 Z/3660/11 2017 Sen OP Wrocław (1) 2017-05-14 I
9. 1.74 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2017 U20 WN Warszawa (1) 2017-05-13 I
10. 1.74 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2017-05-13 I
11. 1.73 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 1995-11-23 Z/0842/11... 2017 U23 MA Łódź (M) 2017-05-20 I
12. 1.86 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 1991-10-22 Z/1348/11... 2017 Sen LB Łódź (M) 2016-06-03 M 2016L
13. 1.80 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2017 U20 DS Wrocław (1) 2016-05-07 I 2016L
14. 1.76 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-20 Z/0248/15 2017 U18 KP Opole (M) 2016-06-11 I 2016L
15. 1.76 DUTKIEWICZ Julia KS Stal Ostrów Wlkp. 1998-03-16 Z/0309/14 2017 U20 WP Opole (M) 2016-06-11 I 2016L
16. 1.74 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 1982-04-17 Z/1927/11...... 2017 Sen MA Łódź (M) 2016-05-21 I 2016L
17. 1.74 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań 1995-03-22 ... U23 WP Łódź (M) 2016-06-03 I 2016L
18. 1.73 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław 1997-04-05 Z/0946/13 2017 U20 DS Suwałki (M) 2016-07-02 I 2016L
Tyczka K Minimum: 3.60
1. 4.20 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-05-03 Z/0580/12 2017 U23 KP Żary (M) 2017-05-27 M
2. 4.00 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1990-02-14 Z/2558/11 2017 Sen PM Gdańsk (1) 2017-06-03 I
3. 3.90 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-01-30 ...Z/0249/15 2017 U20 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 I
4. 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998-08-31 Z/0173/14 2017 U20 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 I
5. 3.70 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 2001-05-30 Z/3600/15 2017 U18 DS Wrocław (1) 2017-05-06 I
6. 3.70 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001-08-13 Z/5427/15... 2017 U18 PM Słupsk (1) 2017-05-13 I
7. 3.70 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001-08-13 Z/0082/15 2017 U18 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 I
8. 3.60 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997-12-22 Z/1258/13 2017 U23 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 I
9. 3.80 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 1983-12-17 Z/3664/11 2017 Sen LU Bydgoszcz (M) 2016-06-25 M 2016L
10. 3.60 NOWAK Anna OSOT Szczecin 1998-02-25 Z/0160/14 2017 U20 ZP Szczecin (1) 2016-06-12 I 2016L
11. 3.60 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 1997-04-03 Z/1702/13 2017 U20 SL Suwałki (M) 2016-07-02 I 2016L
W dal K Minimum: 6.05
1. 6.49 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 1990-02-10 Z/3725/11 2017 Sen WP Łódź (M) 2017-05-20 +1.7 M
2. 6.23 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 1995-02-11 Z/1436/11... 2017 U23 DS Łódź (M) 2017-05-20 +1.8 M
3. 6.05 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990-05-22 Z/2087/11... 2017 Sen MZ Hradec Králové (CZE) (1) 2017-05-13 +1.5 I
4. 6.44 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków 1986-11-21 Z/1919/11 Sen MA Warszawa (M) 2016-05-28 +1.0 M 2016L
5. 6.41 DOBIJA Teresa AZS Łódź 1982-10-09 sprawdź połącznie Sen LD Łódź (M) 2016-05-21 +1.8 M 2016L
6. 6.18 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2017 U20 DS Wrocław (1) 2016-05-08 +0.1 I 2016L
7. 6.18 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993-04-03 Z/2782/11... 2017 Sen PK Łódź (M) 2016-06-04 +2.0 I 2016L
8. 6.12 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2017 Sen MZ Hexham (GBR) (M) 2016-07-10 +0.6 I 2016L
9. 6.11 WIKAR Magdalena KS AZS AWF Kraków 1989-03-30 Z/2294/16 2017 Sen MA Sosnowiec (1) 2016-07-17 +1.5 I 2016L
10. 6.10 SZÓSTAK Adrianna SL Olimpia Poznań 1996-03-02 Z/1019/12 2017 U23 WP Jelenia Góra (M) 2016-07-30 +1.5 I 2016L
11. 6.09 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław 1988-08-27 Z/5135/11 2017 Sen DS Tábor (CZE) (M) 2016-07-27 +1.3 I 2016L
12. 6.07 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 1981-06-21 sprawdź połącznie Weteran MA Bydgoszcz (M) 2016-06-26 -0.5 I 2016L
Trójskok K Minimum: 12.55
1. 13.50 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 1990-02-10 Z/3725/11 2017 Sen WP Łódź (M) 2017-05-21 +2.0 M
2. 12.72 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990-07-16 Z/1078/11 2017 Sen MA Bielsko-Biała (1) 2017-06-04 -0.4 I
3. 12.62 SZÓSTAK Adrianna SL Olimpia Poznań 1996-03-02 Z/1019/12 2017 U23 WP Leszno (1) 2017-05-27 -0.1 I
4. 13.80 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 1981-06-21 sprawdź połącznie Weteran MA Warszawa (M) 2016-06-19 0.0 M 2016L
5. 13.46 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot 1988-06-28 sprawdź połącznie Sen PM Bydgoszcz (M) 2016-06-24 +1.7 M 2016L
6. 13.17 KWIATKOWSKA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 1990-03-26 Z/0347/11 2017 Sen LU Płońsk (1) 2016-05-29 +0.2 I 2016L
7. 13.02 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1988-05-15 sprawdź połącznie Sen LU Bydgoszcz (M) 2016-06-24 +0.6 I 2016L
8. 12.85 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1993-02-02 Z/2383/11... 2017 Sen MA Kraków (M) 2016-06-12 +0.3 I 2016L
9. 12.76 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław 1988-08-27 Z/5135/11 2017 Sen DS Bydgoszcz (M) 2016-06-24 +0.5 I 2016L
10. 12.63 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 1998-02-12 Z/0229/14 2017 U20 KP Aleksandrów Łódzki (1) 2016-06-19 +0.9 I 2016L
11. 12.63 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 1994-01-30 Z/2387/11 U23 WP Jelenia Góra (M) 2016-07-31 +0.6 I 2016L
12. 12.59 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 1995-04-04 Z/0058/11... 2017 U23 MZ Jelenia Góra (M) 2016-07-31 -0.6 I 2016L
13. 12.58 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 1993-04-03 Z/2782/11... 2017 Sen PK Bydgoszcz (M) 2016-06-24 +1.0 I 2016L
Kula (4) K Minimum: 13.90
1. 17.47 GUBA Paulina OKS Start Otwock 1991-05-14 Z/4665/11 2017 Sen MZ Halle (GER) (M) 2017-05-20 MM
2. 17.01 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996-05-02 Z/1449/12 2017 U23 PD Kielce (M) 2017-05-13 M
3. 16.17 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989-03-18 Z/2107/11 2017 Sen WP Łódź (M) 2017-05-21 M
4. 15.85 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 1998-12-02 Z/0073/14 2017 U20 MZ Warszawa (1) 2017-05-27 I
5. 14.88 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991-01-11 Z/0364/11... 2017 Sen MA Kielce (1) 2017-04-29 I
6. 14.84 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998-07-10 Z/1321/14 2017 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 I
7. 14.53 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998-10-20 Z/0093/14 2017 U20 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 I
8. 14.19 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993-02-04 Z/2148/11... 2017 Sen SL Łódź (M) 2017-05-27 I
9. 14.43 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 1998-06-26 Z/0375/14 2017 U20 PM Suwałki (M) 2016-07-01 I 2016L
10. 14.31 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991-07-13 Z/4918/11... 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2016-05-28 I 2016L
11. 14.10 DURSKA Ewa UKS Barnim Goleniów 1977-02-27 Z/1338/11 2017 Weteran ZP Grosseto (ITA) (M) 2016-06-16 I 2016L
12. 14.00 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 1984-10-04 Z/4238/11 Sen PM Kladno (CZE) (M) 2016-06-10 I 2016L
Dysk (1) K Minimum: 45.50
1. 59.34 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań 1983-03-11 Z/3799/11 2017 Sen WP Kielce (M) 2017-05-13 MM
2. 58.62 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 1994-05-14 Z/3600/11... 2017 Sen KP Kielce (M) 2017-05-13 M
3. 57.86 ZABAWSKA Daria KS Podlasie Białystok 1995-04-16 Z/4129/11... 2017 U23 PD Kielce (M) 2017-05-13 M
4. 56.40 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 1972-05-24 Z/4389/11 2017 Weteran DS Castellón (ESP) (M) 2017-06-10 M
5. 53.00 MOŚ Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 1994-12-20 Z/4809/11......... 2017 Sen DS Łódź (M) 2017-05-20 I
6. 52.20 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998-10-20 Z/0093/14 2017 U20 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 I
7. 51.36 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1996-06-19 Z/1675/13 2017 U23 PM Słupsk (1) 2017-05-13 I
8. 49.67 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995-07-11 Z/3865/11... 2017 U23 MA Kielce (1) 2017-04-29 I
9. 48.41 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993-12-10 Z/1396/11... 2017 Sen LB Szprotawa (1) 2017-05-13 I
10. 47.09 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995-05-02 Z/2813/11... 2017 U23 PD Białystok (1) 2017-05-21 I
11. 47.07 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999-07-03 Z/1187/15 2017 U20 PM Gdańsk (1) 2017-05-06 I
12. 46.82 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996-04-02 Z/1215/12 2017 U23 PM Rieti (ITA) (1) 2017-07-14 I
13. 45.88 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2017 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-05-06 I
14. 45.53 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1990-03-01 Z/3362/11 2017 Sen OP Wrocław (1) 2017-06-04 I
15. 50.78 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 1994-08-23 Z/1699/11 2017 U23 DS Jelenia Góra (M) 2016-07-31 I 2016L
16. 46.48 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992-03-16 Z/2118/11 2017 Sen LU Puławy (1) 2016-05-07 I 2016L
17. 45.61 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996-02-19 Z/1267/12 2017 U23 SK Bojanowo (1) 2016-05-01 I 2016L
18. 45.54 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 1992-10-14 Z/0327/11... 2017 Sen PM Bydgoszcz (M) 2016-06-25 I 2016L
Młot (4) K Minimum: 54.00
1. 79.73 WŁODARCZYK Anita RKS Skra Warszawa 1985-08-08 Z/0183/11 2017 Sen MZ Doha (QAT) (M) 2017-05-06 MM
2. 72.82 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 1989-03-04 Z/2822/11 2017 Sen WP Kielce (M) 2017-05-13 MM
3. 72.24 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 1994-11-16 Z/4597/11... 2017 Sen LU Kielce (M) 2017-05-13 MM
4. 63.14 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996-02-19 Z/1267/12 2017 U23 SK Kielce (1) 2017-04-01 I
5. 61.96 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 1995-04-28 Z/3234/11... 2017 U23 SL Chorzów (1) 2017-04-30 I
6. 61.52 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995-12-17 Z/1822/11 2017 U23 LB Słubice (1) 2017-05-03 I
7. 61.18 ŁEPKOWSKA Kinga LLKS Pomorze Stargard 1997-04-30 Z/1012/13 2017 U23 ZP Poznań (1) 2017-05-06 I
8. 60.49 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 1997-05-11 Z/1085/13 2017 U23 MZ Poznań (1) 2017-05-06 I
9. 59.98 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 1996-04-25 Z/1130/12 2017 U23 WP Kielce (1) 2017-04-01 I
10. 58.46 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997-10-02 Z/1398/13... 2017 U23 LU Kielce (1) 2017-04-29 I
11. 55.94 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 1995-05-15 Z/4699/11 2017 U23 ZP Poznań (1) 2017-05-06 I
12. 55.54 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 1995-07-29 Z/3104/11 2017 U23 KP Toruń (1) 2017-05-20 I
13. 57.00 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1991-12-09 sprawdź połącznie Sen SL Warszawa (1) 2016-05-22 I 2016L
14. 56.77 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 1995-07-26 Z/5211/11... 2017 U23 KP Łódź (M) 2016-06-12 I 2016L
Oszczep (600) K Minimum: 43.80
1. 52.85 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 1997-08-28 Z/0852/13 2017 U23 PM Kielce (M) 2017-05-13 I
2. 52.75 WITEK Marcelina KS Polanik Piotrków Trybunalski 1995-06-02 Z/4493/11 2017 U23 LD Halle (GER) (M) 2017-05-21 I
3. 52.68 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1995-03-23 Z/4723/11 2017 U23 PM Słupsk (1) 2017-05-13 I
4. 51.44 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992-02-25 Z/3384/11 2017 Sen PM Kielce (M) 2017-05-13 I
5. 50.64 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno 1994-03-18 Z/4495/11... 2017 Sen WN Bojanowo (1) 2017-05-01 I
6. 50.64 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997-12-19 Z/1394/13 2017 U23 PM Warszawa (M) 2017-05-20 I
7. 49.05 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993-04-21 Z/2403/11... 2017 Sen PM Warszawa (M) 2017-05-20 I
8. 46.91 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0957/15 2017 U20 MZ Warszawa (M) 2017-05-20 I
9. 46.84 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-10-28 Z/1413/12 2017 U23 PM Łódź (M) 2017-05-21 I
10. 44.66 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 1999-01-02 Z/0390/15 2017 U20 WN Toruń (1) 2017-05-20 I
11. 67.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996-03-09 Z/1412/12 2017 U23 PD Rio de Janeiro (BRA) (M) 2016-08-16 MM 2016L
12. 49.33 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa 1991-10-29 Z/4963/11... Sen MZ Łódź (M) 2016-06-04 I 2016L
13. 48.47 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 1992-06-15 Z/3630/11 2017 Sen ZP Białogard (1) 2016-05-07 I 2016L
14. 44.53 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice 1995-03-24 Z/3439/11 2017 U23 DS Wiechlice (1) 2016-04-16 I 2016L
15. 43.80 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988-06-20 Z/1923/11... 2017 Sen MA Biała Podlaska (M) 2016-05-28 II 2016L
7-bój K Minimum: 4400
1. 5728 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2017 Sen MZ Warszawa (1) 2017-05-14 M
2. 5687 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2017 U20 KP Kraków (M) 2017-06-04 M
3. 5264 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994-07-27 Z/1091/11 2017 Sen MZ Kraków (M) 2017-06-04 M
4. 5177 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2017 U23 PM Firenze (ITA) (M) 2017-04-30 I
5. 5166 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2017 U20 WN Warszawa (1) 2017-05-14 I
6. 5159 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995-03-30 Z/4445/11 2017 U23 PM Kraków (M) 2017-06-04 I
7. 5028 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2017 U23 KP Kraków (M) 2017-06-04 I
8. 4526 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-05-16 Z/5383/15 2017 U23 LU Kraków (M) 2017-06-04 I
9. 6075 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 1984-10-04 Z/4238/11 Sen PM Kladno (CZE) (M) 2016-06-11 MM 2016L
10. 5625 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2017 U20 DS Wrocław (1) 2016-05-08 M 2016L
11. 4938 WŁOCHOWICZ Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998-03-03 Z/0588/14 2017 U20 OP Warszawa (M) 2016-06-05 I 2016L
12. 4684 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998-11-27 Z/1031/14 2017 U20 DS Wrocław (1) 2016-05-08 I 2016L
13. 4451 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 1998-06-06 Z/1091/14 2017 U20 DS Wrocław (1) 2016-05-08 II 2016L
14. 4413 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-10-01 Z/0638/14 2017 U20 LU Warszawa (M) 2016-06-05 II 2016L
Chód 10 km K Minimum: 56:00.00
1. 46:24.85 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 1989-12-21 Z/1925/11 2017 Sen SL Canberra (AUS) (1) 2017-01-29 M
2. 49:41 r KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 1998-09-22 Z/1677/14 2017 U20 PM Poděbrady (CZE) (M) 2017-04-08 I
3. 49:43 r DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999-04-27 Z/0374/15... 2017 U20 PM Poděbrady (CZE) (M) 2017-04-08 I
4. 49:44 r BEMOWSKA Joanna AZS UMCS Lublin 1994-06-27 Z/2843/11 2017 Sen LU Dudince (SVK) (M) 2017-03-25 I
5. 51:07 r CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 1998-08-02 Z/1440/14 2017 U20 PK Poděbrady (CZE) (M) 2017-04-08 I
6. 52:50 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989-03-26 Z/1228/11 2017 Sen PM Dudince (SVK) (M) 2017-03-25 II
7. 53:37 r RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorzów 1998-01-02 Z/0501/14 2017 U20 LB Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III
8. 54:01 r CHODECKA Nikola MKL Szczecin 1998-07-29 Z/4872/15 2017 U20 ZP Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III
9. 54:52 r JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 1997-03-15 Z/0835/13 2017 U23 PK Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III
10. 55:04 r OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999-09-24 Z/4457/15 2017 U20 LB Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III
11. 55:12 r GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1998-02-16 Z/1625/14 2017 U20 SL Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III
12. 55:15 r KRUPKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 1998-06-02 Z/3357/15 2017 U20 SL Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III
13. 45:20 r SZWARNÓG Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1986-12-28 Z/1929/11 Sen MA Poděbrady (CZE) (M) 2016-04-09 M 2016L
14. 45:52 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 1985-07-18 Z/2958/11 Sen SL Békéscsaba (HUN) (M) 2016-04-30 M 2016L
15. 46:04 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice 1990-02-15 Z/1826/11 2017 Sen SL Dudince (SVK) (M) 2016-03-19 M 2016L
16. 46:50 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996-11-28 Z/0934/12 2017 U23 PK Roma (ITA) (M) 2016-05-07 M 2016L
17. 47:45.65 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997-06-30 Z/1414/13 2017 U20 MZ Bydgoszcz (M) 2016-07-19 I 2016L
18. 48:13 r KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997-05-13 Z/0017/13 2017 U20 ZP Poděbrady (CZE) (M) 2016-04-09 I 2016L
19. 49:42.81 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 1992-11-25 Z/1864/11... Sen SL Biała Podlaska (M) 2016-05-28 I 2016L
20. 50:18 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 1992-07-30 Z/2373/11 Sen WP Poděbrady (CZE) (M) 2016-04-09 I 2016L
21. 52:20 r GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie 1998-05-10 Z/0754/14 2017 U20 MZ Grodno (BLR) (M) 2016-10-08 II 2016L
22. 53:01.54 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 1996-01-15 Z/0008/12 2017 U23 MZ Zamość (M) 2016-06-04 II 2016L
23. 53:15.57 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 1995-11-10 Z/0142/14 2017 U23 PK Biała Podlaska (M) 2016-05-28 II 2016L
24. 53:55.39 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 1993-01-21 Z/1874/11 2017 Sen SL Biała Podlaska (M) 2016-05-28 III 2016L
25. 55:13.11 MŁYNEK Wiktoria LKS Stal Mielec 1998-10-05 Z/0802/14 U20 PK Suwałki (M) 2016-07-01 III 2016L
Chód 20 km K Minimum: 1:58:00
1. 1:34:16 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 1989-12-21 Z/1925/11 2017 Sen SL Lugano (SUI) (1) 2017-03-19 MM
2. 1:35:44 r BUZIAK Paulina LKS Stal Mielec 1986-12-16 Z/0574/11 2017 Sen PK Zaniemyśl (M) 2017-04-22 MM
3. 1:38:57 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997-06-30 Z/1414/13 2017 U23 MZ Zaniemyśl (M) 2017-04-22 M
4. 1:45:30 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989-03-26 Z/1228/11 2017 Sen PM Dudince (SVK) (M) 2017-03-25 II
5. 1:48:49 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 1995-11-10 Z/0142/14 2017 U23 PK Montreuil (FRA) (M) 2017-04-02 II
6. 1:52:50 r LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 1995-02-11 Z/5209/15 2017 U23 MA Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III
7. 1:30:27 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 1985-07-18 Z/2958/11 Sen SL Naumburg (GER) (M) 2016-05-22 MM 2016L
8. 1:30:50 r SZWARNÓG Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1986-12-28 Z/1929/11 Sen MA Poděbrady (CZE) (M) 2016-04-09 MM 2016L
9. 1:33:32 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice 1990-02-15 Z/1826/11 2017 Sen SL Poděbrady (CZE) (M) 2016-04-09 MM 2016L
10. 1:40:36 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 1992-07-30 Z/2373/11 Sen WP Poděbrady (CZE) (M) 2016-04-09 M 2016L
11. 1:46:30 NAWROCKA Monika AZS-AWF Katowice 1990-12-10 sprawdź połącznie Sen SL Andernach (GER) (M) 2016-10-08 II 2016L
12. 1:48:20 r KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 1998-09-22 Z/1677/14 2017 U20 PM Gdańsk (M) 2016-08-27 II 2016L
13. 1:49:18 r KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997-05-13 Z/0017/13 2017 U20 ZP Gdańsk (M) 2016-08-27 II 2016L
14. 1:55:11 r JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 1997-03-15 Z/0835/13 2017 U20 PK Gdańsk (M) 2016-08-27 -- 2016L
Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2016         Generowanie strony - 48.231729984283 sekund