TAK OZNACZA WAŻNĄ LICENCJĘ PZLA, ŻÓŁTE TŁO OZNACZA BRAK WAŻNEJ LICENCJI W DNIU UZYSKANIA WYNIKU
!!! Wykreślenia zawodników z konkurencji przekraczającej limit Okręgowe Związki przysyłają na maila techniczny@pzla.pl oraz pilar@domtel-sport.pl
WYBIERZ WOJEWÓDZTWO:
100 m K Inne konkurencje Zgłoszenie
100 m 1. 11.81 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -1.1 M 100 m(1) 200 m(1) K100jm K200jm
100 m 2. 11.98 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.7 I 100 m(2) 200 m(3) K100jm K200jm
100 m 3. 12.16 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +0.9 II 100 m(3) 100 m pł J MŁ(1) K100jm K100płjm
100 m 4. 12.18 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.8 II 100 m(4) 200 m(2) K4x400 K100jm K200jm
100 m 5. 12.20 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.5 II 100 m(5) 200 m(6) K100jm K200jm
100 m 6. 12.20 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 TAK U18 ZP Goleniów (M) 2018-06-20 +0.6 II 100 m(6) 200 m(18) K100jm K200jm
100 m 7. 12.21 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 +1.6 II 100 m(7) 200 m(8) K4x100 K100jm K200jm
100 m 8. 12.22 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.8 II 100 m(8) 200 m(4) K100jm K200jm
100 m 9. 12.23 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.5 II 100 m(9) 200 m(15) K100jm K200jm
100 m . 12.25 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -1.1 II 100 m pł J MŁ(3) W dal(1) K100płjm Kwdjm
100 m 10. 12.26 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 -0.6 II 100 m(10) K100jm
100 m 11. 12.29 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 +2.0 II 100 m(11) 200 m(7) K4x100 K100jm K200jm
100 m 12. 12.33 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.9 II 100 m(12) 200 m(12) K100jm K200jm
100 m 13. 12.35 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 -0.6 II 100 m(13) 200 m(5) K4x400 K100jm K200jm
100 m 14. 12.35 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 TAK U18 LD Słubice (M) 2018-06-09 -0.6 II 100 m(14) 200 m(9) K100jm K200jm
100 m 15. 12.35 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 -0.6 II 100 m(15) 200 m(22) K100jm K200jm
100 m . 12.39 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 0.0 II 400 m(1) K4x400 K400jm
100 m 16. 12.39 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Colmenar Viejo (ESP) (1) 2018-06-03 +1.8 II 100 m(16) 200 m(24) K100jm K200jm
100 m 17. 12.45 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 +2.0 II 100 m(17) K4x100 K100jm
100 m 18. 12.50 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 +0.2 II 100 m(18) K100jm
100 m 19. 12.52 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 +1.0 II 100 m(19) 200 m(17) K100jm K200jm
100 m . 12.54 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.5 II 400 m(15) K400jm
100 m 20. 12.55 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 TAK U18 LD Sieradz (1) 2018-05-06 -0.8 II 100 m(20) 100 m pł J MŁ(8) K100jm K100płjm
100 m . 12.55 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 0.0 II 100 m pł J MŁ(11) 400 m pł K(10) K100płjm K400płjm
100 m 21. 12.56 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 +1.6 II 100 m(21) 200 m(26) K4x400 K4x100 K100jm
100 m 22. 12.58 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -0.6 II 100 m(22) 200 m(16) K100jm K200jm
100 m 23. 12.60 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 -0.6 II 100 m(23) K4x100 K100jm
100 m 24. 12.61 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 +1.6 II 100 m(24) K4x100 K100jm
100 m rez . 12.62 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 -2.0 II 100 m(25) 200 m(11) K4x100 K200jm
100 m rez . 12.63 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.5 II 100 m(26)
100 m rez . 12.64 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 -0.6 II 100 m(27)
100 m rez . 12.64 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 TAK U18 WN Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.6 II 100 m(28) 200 m(19) K100pk K200jm
100 m rez . 12.64 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -0.6 II 100 m(29)
100 m rez . 12.65 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 -0.3 II 100 m(30) K4x100 K100pk
200 m K Inne konkurencje Zgłoszenie
200 m . 24.34 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Kutno (M) 2018-06-15 +1.8 I 400 m(1) K4x400 K400jm
200 m 1. 24.38 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 I 100 m(1) 200 m(1) K100jm K200jm
200 m . 24.64 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 +1.6 I 100 m(3) 100 m pł J MŁ(1) K100jm K100płjm
200 m 2. 24.76 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.4 I 100 m(4) 200 m(2) K4x400 K100jm K200jm
200 m 3. 24.77 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.3 I 100 m(2) 200 m(3) K100jm K200jm
200 m . 24.82 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 +1.5 I 100 m pł J MŁ(3) W dal(1) K100płjm Kwdjm
200 m 4. 24.87 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 I 100 m(8) 200 m(4) K100jm K200jm
200 m 5. 24.91 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +1.5 II 100 m(13) 200 m(5) K4x400 K100jm K200jm
200 m 6. 25.08 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 +0.3 II 100 m(5) 200 m(6) K100jm K200jm
200 m 7. 25.16 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 +1.9 II 100 m(11) 200 m(7) K4x100 K100jm K200jm
200 m 8. 25.22 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 +0.1 II 100 m(7) 200 m(8) K4x100 K100jm K200jm
200 m . 25.27 STRZELEWICZ Zuzanna LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 +0.1 II 400 m(3) K4x400 K400jm
200 m 9. 25.30 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 TAK U18 LD Słubice (M) 2018-06-10 +1.6 II 100 m(14) 200 m(9) K100jm K200jm
200 m . 25.36 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 TAK U18 KP Kutno (M) 2018-06-15 +1.0 II 400 m(7) K4x400 K400jm
200 m 10. 25.40 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Lublin (1) 2018-06-16 +0.4 II 200 m(10) K4x400 K200jm
200 m . 25.42 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 +0.2 II 400 m(6) K4x400 K400jm
200 m . 25.46 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 II 400 m(2) K400jm
200 m 11. 25.46 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 -1.0 II 100 m(25) 200 m(11) K4x100 K200jm
200 m 12. 25.48 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.7 II 100 m(12) 200 m(12) K100jm K200jm
200 m 13. 25.56 LIS Klaudia MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 +1.8 II 200 m(13) W dal(16) K4x100 K200jm Kwdjm
200 m . 25.62 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Siedlce (1) 2018-06-09 -0.5 II 400 m(5) K4x400 K400jm
200 m 14. 25.68 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.7 II 200 m(14) K4x100 K200jm
200 m 15. 25.69 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 +0.6 II 100 m(9) 200 m(15) K100jm K200jm
200 m 16. 25.69 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 +0.6 II 100 m(22) 200 m(16) K100jm K200jm
200 m . 25.70 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 +1.0 II 7-bój J MŁ(4) WK7jm
200 m . 25.71 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 -0.2 II 400 m(10) K400jm
200 m 17. 25.75 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Piła (1) 2018-05-26 +1.3 II 100 m(19) 200 m(17) K100jm K200jm
200 m 18. 25.78 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 +0.6 II 100 m(6) 200 m(18) K100jm K200jm
200 m 19. 25.78 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 TAK U18 WN Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.7 II 100 m(28) 200 m(19) K100pk K200jm
200 m 20. 25.80 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 +1.0 II 100 m pł J MŁ(4) 200 m(20) K100płjm K200jm
200 m . 25.82 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 +1.4 II 100 m pł J MŁ(5) K100płjm
200 m . 25.83 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.3 II 400 m(8) K400jm
200 m 21. 25.84 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.3 II 200 m(21) K200jm
200 m . 25.88 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-06-02 -0.3 II 400 m(15) K400jm
200 m 22. 25.89 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 +1.6 II 100 m(15) 200 m(22) K100jm K200jm
200 m 23. 25.93 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 II 200 m(23) K200jm
200 m 24. 25.94 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Arganda del Rey (1) 2018-05-27 -0.2 II 100 m(16) 200 m(24) K100jm K200jm
200 m 25. 25.94 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 TAK U18 LD Kutno (M) 2018-06-15 +1.0 II 200 m(25) K200jm
200 m . 25.96 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 +0.2 II 100 m pł J MŁ(11) 400 m pł K(10) K100płjm K400płjm
200 m rez . 26.01 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Kutno (M) 2018-06-15 +1.0 II 100 m(21) 200 m(26) K4x400 K4x100 K100jm
200 m rez . 26.03 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.3 II 100 m pł J MŁ(6) 200 m(27) K4x100 K100płjm
200 m . 26.05 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Suwałki (M) 2018-06-01 +1.0 II 7-bój J MŁ(1) WK7jm
200 m . 26.07 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-20 -2.4 II 400 m pł K(1) K400płjm
200 m . 26.11 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-10 +1.0 II 400 m(9) K400jm
200 m rez . 26.12 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.9 II 200 m(28)
200 m rez . 26.16 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.7 II 200 m(29)
200 m . 26.18 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.9 II 400 m(13) K400jm
200 m . 26.18 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Lubawa (1) 2018-05-26 -0.9 II 400 m(19) K4x100 K400jm
200 m . 26.19 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 -0.6 II 400 m(11) K400jm Przełaj 22b1 (:07:41),
200 m rez . 26.23 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.1 II 200 m(30) W dal(6) Kwdjm
400 m K Inne konkurencje Zgłoszenie
400 m 1. 55.79 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 I 400 m(1) K4x400 K400jm
400 m . 56.44 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 I 800 m(2) K4x100 K4x400 K800jm
400 m 2. 56.48 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Siedlce (1) 2018-06-09 I 400 m(2) K400jm
400 m 3. 56.65 STRZELEWICZ Zuzanna LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 II 400 m(3) K4x400 K400jm
400 m 4. 56.91 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II 400 m(4) K4x400 K400jm
400 m . 57.09 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-13 II 400 m pł K(1) K400płjm
400 m 5. 57.20 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 II 400 m(5) K4x400 K400jm
400 m . 57.58 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 II 400 m pł K(2) K4x400 K400płjm
400 m 6. 57.58 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 II 400 m(6) K4x400 K400jm
400 m . 57.94 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II 800 m(1) K800jm Przełaj 27b1 (:07:47),
400 m 7. 58.06 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II 400 m(7) K4x400 K400jm
400 m . 58.18 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 II 800 m(5) K800jm Przełaj 35b1 (:07:56),
400 m 8. 58.36 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-23 II 400 m(8) K400jm
400 m 9. 58.41 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m(9) K400jm
400 m . 58.48 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 II 800 m(4) K800jm Przełaj 10b1 (:07:26),
400 m 10. 58.55 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II 400 m(10) K400jm
400 m . 58.58 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II 1500 m(4) K4x400 K1500jm Przełaj 8b1 (:07:21),
400 m 11. 58.67 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 II 400 m(11) K400jm Przełaj 22b1 (:07:41),
400 m . 58.79 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 II 400 m pł K(4) K400płjm
400 m 12. 58.81 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 II 400 m(12) K4x100 K400jm
400 m 13. 58.87 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 II 400 m(13) K400jm
400 m . 58.88 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 II 800 m(7) K4x100 K800jm
400 m 14. 59.01 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 III 400 m(14) K400jm
400 m . 59.05 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 III 100 m(4) 200 m(2) K4x400 K100jm K200jm
400 m . 59.10 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 III 800 m(20) K800jm
400 m 15. 59.15 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-23 III 400 m(15) K400jm
400 m . 59.16 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m pł K(7) K400płjm
400 m 16. 59.20 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-23 III 400 m(16) K400jm Przełaj 12b1 (:07:32),
400 m 17. 59.41 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III 400 m(17) K400jm
400 m . 59.46 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 800 m(12) K800jm Przełaj 21b1 (:07:38),
400 m . 59.48 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III 3000 m(2) K3000jm Przełaj 4b3 (:10:53),
400 m 18. 59.52 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III 400 m(18) K4x400 K400jm
400 m 19. 59.53 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-06-03 III 400 m(19) K4x100 K400jm
400 m . 59.54 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 800 m(13) K800jm Przełaj 3b1 (:07:01),
400 m 20. 59.56 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III 400 m(20) K400jm
400 m 21. 59.62 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III 400 m(21) K400jm
400 m . 59.64 PIETROŃ Monika ULKS Skoczek Pogórze 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III 800 m(14) K800jm
400 m . 59.64 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III 1500 m(5) K1500jm
400 m . 59.75 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 III 200 m(10) K4x400 K200jm
400 m . 59.75 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 800 m(19) K800jm
400 m . 59.76 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 TAK U18 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III 100 m pł J MŁ(11) 400 m pł K(10) K100płjm K400płjm
400 m 22. 59.81 OWSIANIK Klaudia SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III 400 m(22) K4x400 K400jm
400 m . 59.91 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 800 m(24) K800jm
400 m 23. 59.92 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-06-03 III 400 m(23) K4x100 K400jm
400 m 24. 59.98 KRAWCZYK Wiktoria MKS Jedynka Jarocin 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m(24) K400jm
400 m . 60.09 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III 400 m pł K(9) K4x100 K4x400 K400płjm
400 m rez . 60.14 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 400 m(25)
400 m . 60.17 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 800 m(6) K800jm
400 m rez . 60.19 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-16 III 400 m(26)
400 m rez . 60.22 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 400 m(27)
400 m rez . 60.22 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 TAK U18 PK Lublin (1) 2018-06-16 III 400 m(28) K4x400 K400pk
400 m rez . 60.28 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 400 m(29)
400 m . 60.32 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 III 200 m(25) K200jm
400 m . 60.37 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 800 m(3) K800jm Przełaj 1b1 (:06:54),
400 m . 60.49 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m pł K(12) K400płjm
400 m . 60.52 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 III 800 m(11) K800jm Przełaj 26b1 (:07:47),
400 m . 60.53 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III 1500 m prz(11) K1500pjm Przełaj 23b1 (:07:42),
400 m rez . 60.53 RZEPCZYŃSKA Klaudia OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m(30)
800 m K Inne konkurencje Zgłoszenie
800 m 1. 2:06.74 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 I 800 m(1) K800jm Przełaj 27b1 (:07:47),
800 m 2. 2:07.29 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Kraków (M) 2018-06-10 I 800 m(2) K4x100 K4x400 K800jm
800 m 3. 2:10.78 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Wrocław (M) 2018-06-13 II 800 m(3) K800jm Przełaj 1b1 (:06:54),
800 m . 2:11.18 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 II 1500 m(1) K4x400 K1500jm Przełaj 1b3 (:10:23),
800 m . 2:11.54 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 TAK U18 ZP Słupsk (1) 2018-05-12 II 3000 m(2) K3000jm Przełaj 4b3 (:10:53),
800 m . 2:12.76 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II 1500 m(5) K1500jm
800 m . 2:13.12 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II 1500 m(2) K1500jm Przełaj 15b1 (:07:34),
800 m 4. 2:13.26 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 II 800 m(4) K800jm Przełaj 10b1 (:07:26),
800 m . 2:13.52 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 II 1500 m(4) K4x400 K1500jm Przełaj 8b1 (:07:21),
800 m 5. 2:13.97 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 II 800 m(5) K800jm Przełaj 35b1 (:07:56),
800 m . 2:14.67 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01 TAK U18 WP Żerków (1) 2018-05-12 II 1500 m(6) K1500jm Przełaj 4b1 (:07:01),
800 m 6. 2:14.86 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 TAK U18 ZP Gdańsk (M) 2018-06-16 II 800 m(6) K800jm
800 m 7. 2:15.45 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 II 800 m(7) K4x100 K800jm
800 m 8. 2:15.47 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 TAK U18 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 II 800 m(8) K800jm
800 m . 2:15.94 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 II 1500 m prz(5) K1500pjm Przełaj 13b1 (:07:32),
800 m 9. 2:15.98 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 II 800 m(9) K800jm
800 m . 2:16.11 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II 1500 m prz(1) K1500pjm Przełaj 2b1 (:06:59),
800 m 10. 2:16.65 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 TAK U18 LD Wrocław (M) 2018-06-13 II 800 m(10) K800jm
800 m . 2:16.81 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II 3000 m(3) K3000jm Przełaj 7b3 (:11:01),
800 m 11. 2:16.95 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 II 800 m(11) K800jm Przełaj 26b1 (:07:47),
800 m 12. 2:17.04 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II 800 m(12) K800jm Przełaj 21b1 (:07:38),
800 m 13. 2:17.05 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 II 800 m(13) K800jm Przełaj 3b1 (:07:01),
800 m 14. 2:17.12 PIETROŃ Monika ULKS Skoczek Pogórze 02 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 II 800 m(14) K800jm
800 m . 2:17.47 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 II 1500 m(8) K1500jm
800 m 15. 2:17.47 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 II 800 m(15) K800jm Przełaj 6b1 (:07:12),
800 m . 2:17.53 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III 1500 m(12) K1500jm Przełaj 24b3 (:11:38),
800 m . 2:17.72 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 III 1500 m(3) K1500jm Przełaj 6b3 (:10:59),
800 m 16. 2:17.72 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-06-24 III 800 m(16) K800jm
800 m . 2:17.90 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-10 III 1500 m(9) K1500jm Przełaj 12b3 (:11:17),
800 m . 2:17.97 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 III 3000 m(6) K4x400 K3000jm Przełaj 9b3 (:11:07),
800 m . 2:18.24 STRZELEWICZ Zuzanna LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 400 m(3) K4x400 K400jm
800 m 17. 2:18.28 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Wrocław (M) 2018-06-13 III 800 m(17) K800jm
800 m 18. 2:18.35 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Żerków (1) 2018-05-12 III 800 m(18) K800jm Przełaj 25b1 (:07:46),
800 m . 2:18.35 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 TAK U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 III 1500 m(13) K1500jm Przełaj 11b1 (:07:26),
800 m . 2:18.54 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 1500 m prz(6) K4x400 K1500pjm Przełaj 28b1 (:07:50),
800 m . 2:18.68 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 TAK U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 III 1500 m prz(4) K1500pjm Przełaj 5b1 (:07:04),
800 m . 2:18.72 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Leszno (1) 2018-05-26 III 1500 m(11) K1500jm Przełaj 53b1 (:08:54),
800 m 19. 2:18.86 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III 800 m(19) K800jm
800 m 20. 2:19.29 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 TAK U18 MZ Łomża (M) 2018-06-05 III 800 m(20) K800jm
800 m . 2:19.50 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 3000 m(4) K3000jm Przełaj 3b3 (:10:40),
800 m 21. 2:19.77 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 III 800 m(21) K800jm Przełaj 30b1 (:07:50),
800 m 22. 2:20.11 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III 800 m(22) K800jm Przełaj 19b1 (:07:36),
800 m . 2:20.14 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 1500 m(7) K1500jm Przełaj 25b3 (:11:40),
800 m . 2:20.22 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III
800 m 23. 2:20.48 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III 800 m(23) K800jm Przełaj 49b1 (:08:23),
800 m 24. 2:21.04 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 III 800 m(24) K800jm
800 m . 2:21.32 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 III 1500 m prz(11) K1500pjm Przełaj 23b1 (:07:42),
800 m . 2:21.69 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Żerków (1) 2018-05-12 III 1500 m(19) K1500jm Przełaj 29b1 (:07:50),
800 m . 2:21.80 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-06 III 3000 m(1) K3000jm Przełaj 5b3 (:10:55),
800 m . 2:21.91 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 TAK U18 MZ Toruń (1) 2018-05-12 III 1500 m prz(12) K1500pjm
800 m . 2:21.95 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 III 1500 m(25) Przełaj 17b1 (:07:35),
800 m . 2:22.17 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 TAK U18 LD Częstochowa (1) 2018-06-02 III 3000 m(9) K3000jm Przełaj 26b3 (:11:41),
800 m . 2:22.27 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Słupsk (1) 2018-05-12 III Przełaj 27b3 (:11:43),
800 m . 2:22.27 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III 3000 m(19) K3000jm Przełaj 35b3 (:12:18),
800 m rez . 2:22.52 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 III 800 m(25)
800 m . 2:22.63 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III 1500 m prz(3) K1500pjm Przełaj 8b3 (:11:06),
800 m rez . 2:22.75 KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 III 800 m(26)
800 m . 2:23.04 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 III 1500 m(15) K1500jm Przełaj 20b1 (:07:36),
800 m . 2:23.06 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 III 1500 m prz(18) K1500pjm Przełaj 38b1 (:08:03),
800 m . 2:23.46 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 III 3000 m(7) K3000jm Przełaj 2b3 (:10:33),
800 m . 2:23.54 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 III 3000 m(20) K3000jm Przełaj 16b1 (:07:35),
800 m rez . 2:23.57 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 III 800 m(27)
800 m rez . 2:23.69 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 III 800 m(28)
800 m . 2:24.03 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 1500 m prz(10) K1500pjm Przełaj 21b3 (:11:30),
800 m . 2:24.09 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 III Przełaj 16b3 (:11:27),
800 m . 2:24.14 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III 1500 m(14) K1500jm Przełaj 30b3 (:11:56),
800 m . 2:24.35 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 III 3000 m(11) K3000jm
800 m . 2:24.73 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 III 1500 m(18) K1500jm
800 m . 2:25.18 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 TAK U18 MZ Toruń (1) 2018-06-10 IV 1500 m(20) K1500jm
800 m rez . 2:25.26 CIEŚLICKA Weronika MKS Gniezno 02 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 IV 800 m(29)
800 m . 2:25.35 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV 1500 m prz(9) K1500pjm
800 m . 2:25.39 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV 1500 m(16) K1500jm Przełaj 31b1 (:07:51),
800 m rez . 2:25.42 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 TAK U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 IV 800 m(30) Przełaj 32b1 (:07:54),
1500 m K Inne konkurencje Zgłoszenie
1500 m 1. 4:19.27 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Chorzów (M) 2018-06-08 I 1500 m(1) K4x400 K1500jm Przełaj 1b3 (:10:23),
1500 m . 4:28.42 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 I 800 m(1) K800jm Przełaj 27b1 (:07:47),
1500 m . 4:31.67 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 I 3000 m(2) K3000jm Przełaj 4b3 (:10:53),
1500 m 2. 4:35.50 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 II 1500 m(2) K1500jm Przełaj 15b1 (:07:34),
1500 m 3. 4:37.90 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Białogard (1) 2018-05-19 II 1500 m(3) K1500jm Przełaj 6b3 (:10:59),
1500 m . 4:38.42 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 II 3000 m(4) K3000jm Przełaj 3b3 (:10:40),
1500 m . 4:40.49 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II 3000 m(6) K4x400 K3000jm Przełaj 9b3 (:11:07),
1500 m 4. 4:40.56 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 II 1500 m(4) K4x400 K1500jm Przełaj 8b1 (:07:21),
1500 m 5. 4:40.81 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 II 1500 m(5) K1500jm
1500 m . 4:42.16 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 TAK U18 WP Wrocław (M) 2018-06-13 II 3000 m(1) K3000jm Przełaj 5b3 (:10:55),
1500 m . 4:42.98 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 II 1500 m prz(2) K1500pjm Przełaj 7b1 (:07:16),
1500 m . 4:43.10 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 II 3000 m(3) K3000jm Przełaj 7b3 (:11:01),
1500 m 6. 4:43.86 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-06-02 II 1500 m(6) K1500jm Przełaj 4b1 (:07:01),
1500 m . 4:43.92 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II 1500 m prz(5) K1500pjm Przełaj 13b1 (:07:32),
1500 m 7. 4:44.28 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Chorzów (1) 2018-05-15 III 1500 m(7) K1500jm Przełaj 25b3 (:11:40),
1500 m . 4:46.57 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 TAK U18 SK Częstochowa (1) 2018-05-26 III 1500 m prz(4) K1500pjm Przełaj 5b1 (:07:04),
1500 m 8. 4:47.24 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 III 1500 m(8) K1500jm
1500 m . 4:48.18 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-02 III Przełaj 27b3 (:11:43),
1500 m 9. 4:48.60 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 III 1500 m(9) K1500jm Przełaj 12b3 (:11:17),
1500 m . 4:48.80 PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02 TAK U18 WP Białogard (1) 2018-06-02 III 1500 m prz(7) K1500pjm Przełaj 14b3 (:11:19),
1500 m 10. 4:50.26 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 TAK U18 SK Kraków (M) 2018-06-23 III 1500 m(10) K1500jm Przełaj 11b3 (:11:16),
1500 m 11. 4:50.86 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 III 1500 m(11) K1500jm Przełaj 53b1 (:08:54),
1500 m . 4:51.20 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III Przełaj 16b3 (:11:27),
1500 m . 4:51.30 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 III 3000 m(12) K3000jm
1500 m 12. 4:51.95 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 TAK U18 MA Słubice (M) 2018-06-09 III 1500 m(12) K1500jm Przełaj 24b3 (:11:38),
1500 m 13. 4:52.69 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 TAK U18 SK Kraków (M) 2018-06-23 III 1500 m(13) K1500jm Przełaj 11b1 (:07:26),
1500 m . 4:52.82 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III 3000 m(8) K3000jm Przełaj 19b3 (:11:28),
1500 m . 4:53.21 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 3000 m(14) K3000jm Przełaj 18b3 (:11:28),
1500 m 14. 4:53.97 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 1500 m(14) K1500jm Przełaj 30b3 (:11:56),
1500 m . 4:54.15 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 III 3000 m(7) K3000jm Przełaj 2b3 (:10:33),
1500 m 15. 4:54.89 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 III 1500 m(15) K1500jm Przełaj 20b1 (:07:36),
1500 m . 4:55.31 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-19 III 3000 m(11) K3000jm
1500 m 16. 4:55.73 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 1500 m(16) K1500jm Przełaj 31b1 (:07:51),
1500 m . 4:56.11 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 III 3000 m(19) K3000jm Przełaj 35b3 (:12:18),
1500 m . 4:56.56 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III 3000 m(22) K3000jm Przełaj 20b3 (:11:29),
1500 m . 4:57.21 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 TAK U18 WN Białogard (1) 2018-05-19 III 3000 m(20) K3000jm Przełaj 16b1 (:07:35),
1500 m 17. 4:57.93 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 IV 1500 m(17) K1500jm
1500 m . 4:58.74 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 IV 3000 m(18) K3000jm
1500 m 18. 4:58.91 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV 1500 m(18) K1500jm
1500 m . 4:59.70 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV 3000 m(13) K3000jm Przełaj 17b3 (:11:27),
1500 m . 4:59.81 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 IV 800 m(17) K800jm
1500 m . 4:59.83 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Piła (1) 2018-05-26 IV 800 m(18) K800jm Przełaj 25b1 (:07:46),
1500 m . 4:59.91 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-06-02 IV Przełaj 39b1 (:08:05),
1500 m . 5:00.32 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 IV 3000 m(15) K3000jm Przełaj 33b3 (:12:04),
1500 m . 5:00.58 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 IV 3000 m(23) K3000jm Przełaj 13b3 (:11:17),
1500 m . 5:01.43 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV 1500 m prz(9) K1500pjm
1500 m . 5:01.49 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 IV 3000 m(17) K3000jm Przełaj 15b3 (:11:26),
1500 m . 5:01.78 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 TAK U18 LD Częstochowa (1) 2018-05-20 IV 3000 m(9) K3000jm Przełaj 26b3 (:11:41),
1500 m 19. 5:02.22 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Łódź (M) 2018-05-19 IV 1500 m(19) K1500jm Przełaj 29b1 (:07:50),
1500 m 20. 5:02.76 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 TAK U18 MZ Kutno (M) 2018-06-15 IV 1500 m(20) K1500jm
1500 m . 5:03.05 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 IV 1500 m prz(10) K1500pjm Przełaj 21b3 (:11:30),
1500 m 21. 5:03.20 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 TAK U18 SK Lublin (1) 2018-06-16 IV 1500 m(21) K1500jm Przełaj 14b1 (:07:34),
1500 m 22. 5:03.25 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 IV 1500 m(22) K1500jm
1500 m . 5:03.46 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 IV 1500 m prz(15) K1500pjm Przełaj 34b3 (:12:12),
1500 m . 5:03.70 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 TAK U18 SK Kielce (M) 2018-05-12 IV 1500 m prz(21) K1500pjm
1500 m . 5:04.16 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV K4x400 K400pk Przełaj 9b1 (:07:23),
1500 m . 5:04.21 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda Śląska 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 IV 3000 m(16) K3000jm
1500 m . 5:05.15 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 TAK U18 WP Koszalin (1) 2018-06-09 IV 3000 m(24)
1500 m . 5:05.23 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV 800 m(23) K800jm Przełaj 49b1 (:08:23),
1500 m 23. 5:05.67 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 IV 1500 m(23) K1500jm Przełaj 37b3 (:12:26),
1500 m 24. 5:07.34 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 IV 1500 m(24) K1500jm
1500 m . 5:07.60 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 IV 3000 m(21) K3000jm Przełaj 40b3 (:12:33),
1500 m . 5:07.94 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 IV 3000 m(25) Przełaj 29b3 (:11:55),
1500 m . 5:08.20 MALAK Łucja MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 IV 1500 m prz(20) K1500pjm Przełaj 46b3 (:13:06),
1500 m rez . 5:09.48 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 IV 1500 m(25) Przełaj 17b1 (:07:35),
1500 m rez . 5:10.33 MOSLER Urszula LŁKB Trucht Łobez 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 -- 1500 m(26)
1500 m rez . 5:11.24 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 TAK U18 SK Kraków (1) 2018-06-10 -- 1500 m(27)
1500 m rez . 5:11.69 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 -- 1500 m(28)
1500 m . 5:11.85 ŚLĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- 1500 m prz(13) K4x400 K1500pjm
1500 m rez . 5:13.01 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 -- 1500 m(29) 3000 m(29)
1500 m rez . 5:13.66 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 TAK U18 MZ Sopot (1) 2018-05-26 -- 1500 m(30)
3000 m K Inne konkurencje Zgłoszenie
3000 m . 9:42.81 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Włocławek (1) 2018-05-27 I 1500 m(1) K4x400 K1500jm Przełaj 1b3 (:10:23),
3000 m 1. 9:59.98 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-06-10 II 3000 m(1) K3000jm Przełaj 5b3 (:10:55),
3000 m 2. 10:07.61 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 TAK U18 ZP Gdańsk (M) 2018-06-16 II 3000 m(2) K3000jm Przełaj 4b3 (:10:53),
3000 m 3. 10:11.81 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 II 3000 m(3) K3000jm Przełaj 7b3 (:11:01),
3000 m 4. 10:12.82 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Włocławek (1) 2018-05-27 II 3000 m(4) K3000jm Przełaj 3b3 (:10:40),
3000 m 5. 10:13.76 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II 3000 m(5) K3000jm
3000 m 6. 10:31.99 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 3000 m(6) K4x400 K3000jm Przełaj 9b3 (:11:07),
3000 m . 10:34.03 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 TAK U18 SK Słubice (M) 2018-06-10 III 1500 m prz(4) K1500pjm Przełaj 5b1 (:07:04),
3000 m 7. 10:35.16 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 3000 m(7) K3000jm Przełaj 2b3 (:10:33),
3000 m 8. 10:38.06 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 TAK U18 PK Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 3000 m(8) K3000jm Przełaj 19b3 (:11:28),
3000 m 9. 10:39.10 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 TAK U18 LD Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 3000 m(9) K3000jm Przełaj 26b3 (:11:41),
3000 m 10. 10:39.32 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 TAK U18 OP Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 3000 m(10) K3000jm Przełaj 32b3 (:12:01),
3000 m . 10:41.57 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-13 III 1500 m(3) K1500jm Przełaj 6b3 (:10:59),
3000 m 11. 10:42.41 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 III 3000 m(11) K3000jm
3000 m 12. 10:44.45 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Warszawa (1) 2018-06-17 III 3000 m(12) K3000jm
3000 m 13. 10:44.75 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(13) K3000jm Przełaj 17b3 (:11:27),
3000 m 14. 10:46.60 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 3000 m(14) K3000jm Przełaj 18b3 (:11:28),
3000 m 15. 10:46.63 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(15) K3000jm Przełaj 33b3 (:12:04),
3000 m 16. 10:49.71 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda Śląska 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 3000 m(16) K3000jm
3000 m 17. 10:50.53 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 3000 m(17) K3000jm Przełaj 15b3 (:11:26),
3000 m 18. 10:52.57 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Białogard (1) 2018-05-19 III 3000 m(18) K3000jm
3000 m . 10:53.11 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-10 III 1500 m(8) K1500jm
3000 m 19. 10:53.71 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 III 3000 m(19) K3000jm Przełaj 35b3 (:12:18),
3000 m 20. 10:55.70 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-06-24 III 3000 m(20) K3000jm Przełaj 16b1 (:07:35),
3000 m . 10:57.14 PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 1500 m prz(7) K1500pjm Przełaj 14b3 (:11:19),
3000 m 21. 10:58.23 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 TAK U18 SL Warszawa (1) 2018-06-24 III 3000 m(21) K3000jm Przełaj 40b3 (:12:33),
3000 m 22. 10:58.71 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 III 3000 m(22) K3000jm Przełaj 20b3 (:11:29),
3000 m 23. 10:58.78 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 3000 m(23) K3000jm Przełaj 13b3 (:11:17),
3000 m . 10:59.97 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III Przełaj 16b3 (:11:27),
3000 m rez . 11:00.24 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 TAK U18 WP Złocieniec (1) 2018-06-23 III 3000 m(24)
3000 m . 11:00.76 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 III 1500 m(15) K1500jm Przełaj 20b1 (:07:36),
3000 m rez . 11:02.64 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 III 3000 m(25) Przełaj 29b3 (:11:55),
3000 m . 11:11.44 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 IV 1500 m(22) K1500jm
3000 m . 11:11.48 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 IV 1500 m(20) K1500jm
3000 m rez . 11:12.89 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 IV 3000 m(26) Przełaj 28b3 (:11:43),
3000 m rez . 11:17.91 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 IV 3000 m(27) Przełaj 43b1 (:08:14),
3000 m . 11:22.25 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 TAK U18 SK Słubice (M) 2018-06-10 IV 1500 m prz(21) K1500pjm
3000 m . 11:24.89 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 IV 1500 m(18) K1500jm
3000 m . 11:29.77 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 IV 1500 m prz(22) K1500pjm Przełaj 44b1 (:08:15),
3000 m . 11:31.69 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-06-16 IV 1500 m(24) K1500jm
3000 m . 11:42.17 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 TAK U18 WN Włocławek (1) 2018-05-27 -- 800 m(16) K800jm
3000 m rez . 11:46.45 TOMASZEWSKA Weronika UKS 12 Kalisz 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 -- 3000 m(28) Przełaj 47b3 (:13:31),
3000 m rez . 11:54.46 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 -- 1500 m(29) 3000 m(29)
100 m pł J MŁ K Inne konkurencje Zgłoszenie
100 m pł J MŁ 1. 13.72 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I 100 m(3) 100 m pł J MŁ(1) K100jm K100płjm
100 m pł J MŁ . 13.83 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 +0.5 I 100 m(1) 200 m(1) K100jm K200jm
100 m pł J MŁ 2. 13.83 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 I 100 m pł J MŁ(2) K4x100 K100płjm
100 m pł J MŁ 3. 13.93 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 -0.4 I 100 m pł J MŁ(3) W dal(1) K100płjm Kwdjm
100 m pł J MŁ 4. 14.04 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I 100 m pł J MŁ(4) 200 m(20) K100płjm K200jm
100 m pł J MŁ 5. 14.08 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 -1.5 I 100 m pł J MŁ(5) K100płjm
100 m pł J MŁ 6. 14.38 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 I 100 m pł J MŁ(6) 200 m(27) K4x100 K100płjm
100 m pł J MŁ 7. 14.41 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 +0.3 I 100 m pł J MŁ(7) W dal(11) K100płjm Kwdjm
100 m pł J MŁ 8. 14.43 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 -0.9 I 100 m(20) 100 m pł J MŁ(8) K100jm K100płjm
100 m pł J MŁ 9. 14.47 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I 100 m pł J MŁ(9) K4x100 K100płjm
100 m pł J MŁ 10. 14.50 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 TAK U18 LD Sieradz (1) 2018-05-06 +1.4 I 100 m pł J MŁ(10) K100płjm
100 m pł J MŁ 11. 14.52 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-09 +0.5 II 100 m pł J MŁ(11) 400 m pł K(10) K100płjm K400płjm
100 m pł J MŁ 12. 14.56 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 +1.3 II 100 m pł J MŁ(12) K100płjm
100 m pł J MŁ . 14.61 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Suwałki (M) 2018-06-01 -0.8 II 7-bój J MŁ(1) WK7jm
100 m pł J MŁ 13. 14.64 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 +1.1 II 100 m pł J MŁ(13) K100płjm
100 m pł J MŁ . 14.70 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 II 7-bój J MŁ(8) WK7jm
100 m pł J MŁ 14. 14.80 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.3 II 100 m pł J MŁ(14) K100płjm
100 m pł J MŁ 15. 14.82 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Białystok (1) 2018-06-17 +0.3 II 100 m pł J MŁ(15) K4x100 K100płjm
100 m pł J MŁ 16. 14.85 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.3 II 100 m pł J MŁ(16) K4x100 K100płjm
100 m pł J MŁ 17. 14.90 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.1 II 100 m pł J MŁ(17) K4x100 K100płjm
100 m pł J MŁ 18. 14.92 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-05-13 +0.5 II 100 m pł J MŁ(18) K100płjm
100 m pł J MŁ 19. 14.92 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 -1.5 II 100 m pł J MŁ(19) 400 m pł K(18) K100płjm K400płjm
100 m pł J MŁ 20. 14.95 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 -0.1 II 100 m pł J MŁ(20) 400 m pł K(20) K100płjm K400płjm
100 m pł J MŁ 21. 14.97 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 +1.4 II 100 m pł J MŁ(21) K100płjm
100 m pł J MŁ 22. 14.99 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 +1.4 II 100 m pł J MŁ(22) W dal(12) K100płjm Kwdjm
100 m pł J MŁ . 15.06 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +1.5 II 7-bój J MŁ(6) WK7jm
100 m pł J MŁ 23. 15.08 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.1 II 100 m pł J MŁ(23) K100płjm
100 m pł J MŁ . 15.12 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +1.7 II 7-bój J MŁ(3) WK7jm
100 m pł J MŁ 24. 15.13 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 +0.9 II 100 m pł J MŁ(24) 400 m pł K(6) K100płjm K400płjm
100 m pł J MŁ . 15.14 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 II 7-bój J MŁ(5) K4x400 WK7jm
100 m pł J MŁ . 15.15 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 II 7-bój J MŁ(14) WK7jm
100 m pł J MŁ rez . 15.19 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 -1.0 II 100 m pł J MŁ(25) Tyczka(11) Ktjm
100 m pł J MŁ rez . 15.22 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 +0.5 II 100 m pł J MŁ(26)
100 m pł J MŁ . 15.23 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 +0.5 II 7-bój J MŁ(2) WK7jm
100 m pł J MŁ . 15.30 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 +1.4 II 7-bój J MŁ(13) WK7jm
100 m pł J MŁ rez . 15.33 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +1.5 II 100 m pł J MŁ(27) 400 m pł K(21) K400płjm
100 m pł J MŁ rez . 15.37 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 02 TAK U18 SK Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.7 II 100 m pł J MŁ(28)
100 m pł J MŁ rez . 15.38 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -0.4 II 100 m pł J MŁ(29) 400 m pł K(19) K4x400 K400płjm
100 m pł J MŁ rez . 15.42 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -0.4 II 100 m pł J MŁ(30)
400 m pł K K Inne konkurencje Zgłoszenie
400 m pł K 1. 61.07 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Kutno (M) 2018-06-15 I 400 m pł K(1) K400płjm
400 m pł K 2. 61.16 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 I 400 m pł K(2) K4x400 K400płjm
400 m pł K 3. 62.84 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 II 400 m pł K(3) K4x400 K400płjm
400 m pł K 4. 63.64 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 II 400 m pł K(4) K400płjm
400 m pł K 5. 64.18 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 II 400 m pł K(5) K4x400 K400płjm
400 m pł K 6. 64.35 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 II 100 m pł J MŁ(24) 400 m pł K(6) K100płjm K400płjm
400 m pł K 7. 64.56 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 II 400 m pł K(7) K400płjm
400 m pł K 8. 65.11 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-16 II 400 m pł K(8) K4x400 K400płjm
400 m pł K 9. 65.43 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 II 400 m pł K(9) K4x100 K4x400 K400płjm
400 m pł K 10. 65.68 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 II 100 m pł J MŁ(11) 400 m pł K(10) K100płjm K400płjm
400 m pł K 11. 65.77 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 II 400 m pł K(11) K400płjm
400 m pł K . 65.98 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 II Trójskok(9) W dal(10) Ktrójsjm Kwdjm
400 m pł K 12. 66.05 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 TAK U18 WP Częstochowa (1) 2018-05-26 III 400 m pł K(12) K400płjm
400 m pł K 13. 66.11 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III 400 m pł K(13) K4x100 K400płjm
400 m pł K 14. 66.14 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 400 m pł K(14) K400płjm
400 m pł K 15. 66.23 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III 400 m pł K(15) K4x100 K400płjm
400 m pł K 16. 66.28 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III 400 m pł K(16) K400płjm
400 m pł K 17. 66.34 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-06-10 III 400 m pł K(17) K4x100 K400płjm
400 m pł K . 66.38 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III 7-bój J MŁ(5) K4x400 WK7jm
400 m pł K 18. 66.41 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 III 100 m pł J MŁ(19) 400 m pł K(18) K100płjm K400płjm
400 m pł K 19. 66.73 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 III 100 m pł J MŁ(29) 400 m pł K(19) K4x400 K400płjm
400 m pł K 20. 67.09 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III 100 m pł J MŁ(20) 400 m pł K(20) K100płjm K400płjm
400 m pł K 21. 67.13 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 100 m pł J MŁ(27) 400 m pł K(21) K400płjm
400 m pł K . 67.23 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Wrocław (M) 2018-06-13 III 7-bój J MŁ(16) WK7jm
400 m pł K . 67.35 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Wrocław (M) 2018-06-13 III 7-bój J MŁ(4) WK7jm
400 m pł K 22. 67.43 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 III 400 m pł K(22) K4x100 K400płjm
400 m pł K 23. 67.45 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 III 400 m pł K(23) K400płjm
400 m pł K 24. 67.47 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 400 m pł K(24) K400płjm
400 m pł K rez . 67.64 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 400 m pł K(25)
400 m pł K . 67.72 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-20 III 100 m(20) 100 m pł J MŁ(8) K100jm K100płjm
400 m pł K rez . 67.73 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 400 m pł K(26)
400 m pł K rez . 67.92 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 TAK U18 SK Warszawa (1) 2018-06-24 III 400 m pł K(27)
400 m pł K rez . 68.00 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 III 400 m pł K(28)
400 m pł K rez . 68.30 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III 400 m pł K(29)
400 m pł K . 68.46 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 III 400 m(19) K4x100 K400jm
400 m pł K rez . 68.64 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III 400 m pł K(30) Przełaj 45b1 (:08:18),
1500 m prz K Inne konkurencje Zgłoszenie
1500 m prz 1. 5:00.66 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II 1500 m prz(1) K1500pjm Przełaj 2b1 (:06:59),
1500 m prz 2. 5:01.62 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II 1500 m prz(2) K1500pjm Przełaj 7b1 (:07:16),
1500 m prz 3. 5:03.84 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II 1500 m prz(3) K1500pjm Przełaj 8b3 (:11:06),
1500 m prz 4. 5:05.23 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 TAK U18 SK Słubice (M) 2018-06-09 II 1500 m prz(4) K1500pjm Przełaj 5b1 (:07:04),
1500 m prz 5. 5:05.85 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II 1500 m prz(5) K1500pjm Przełaj 13b1 (:07:32),
1500 m prz 6. 5:12.78 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 II 1500 m prz(6) K4x400 K1500pjm Przełaj 28b1 (:07:50),
1500 m prz 7. 5:14.91 PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II 1500 m prz(7) K1500pjm Przełaj 14b3 (:11:19),
1500 m prz . 5:16.85 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 3000 m(7) K3000jm Przełaj 2b3 (:10:33),
1500 m prz 8. 5:20.98 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 III 1500 m prz(8) K1500pjm Przełaj 10b3 (:11:10),
1500 m prz 9. 5:23.29 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III 1500 m prz(9) K1500pjm
1500 m prz 10. 5:24.35 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 III 1500 m prz(10) K1500pjm Przełaj 21b3 (:11:30),
1500 m prz 11. 5:24.51 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III 1500 m prz(11) K1500pjm Przełaj 23b1 (:07:42),
1500 m prz 12. 5:26.92 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 1500 m prz(12) K1500pjm
1500 m prz 13. 5:28.03 ŚLĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 1500 m prz(13) K4x400 K1500pjm
1500 m prz . 5:28.53 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 3000 m(13) K3000jm Przełaj 17b3 (:11:27),
1500 m prz 14. 5:28.97 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 III 1500 m prz(14) K1500pjm Przełaj 42b1 (:08:13),
1500 m prz 15. 5:30.52 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 III 1500 m prz(15) K1500pjm Przełaj 34b3 (:12:12),
1500 m prz . 5:31.74 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 TAK U18 PK Słubice (M) 2018-06-09 III 3000 m(8) K3000jm Przełaj 19b3 (:11:28),
1500 m prz 16. 5:33.27 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 III 1500 m prz(16) K4x400 K1500pjm
1500 m prz 17. 5:34.14 WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III 1500 m prz(17) K1500pjm
1500 m prz 18. 5:35.90 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-06-16 III 1500 m prz(18) K1500pjm Przełaj 38b1 (:08:03),
1500 m prz . 5:37.21 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 3000 m(17) K3000jm Przełaj 15b3 (:11:26),
1500 m prz 19. 5:37.64 MŁYNAREK Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 III 1500 m prz(19) K1500pjm
1500 m prz . 5:39.11 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III
1500 m prz 20. 5:44.73 MALAK Łucja MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 IV 1500 m prz(20) K1500pjm Przełaj 46b3 (:13:06),
1500 m prz 21. 5:46.38 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 TAK U18 SK Słubice (M) 2018-06-09 IV 1500 m prz(21) K1500pjm
1500 m prz 22. 5:46.78 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 IV 1500 m prz(22) K1500pjm Przełaj 44b1 (:08:15),
1500 m prz 23. 5:47.76 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-17 IV 1500 m prz(23) K1500pjm
1500 m prz 24. 5:49.82 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 IV 1500 m prz(24) K1500pjm
1500 m prz rez . 5:49.89 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV 1500 m prz(25) Przełaj 36b3 (:12:20),
1500 m prz rez . 5:56.87 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 1500 m prz(26) Przełaj 48b3 (:14:00),
1500 m prz . 6:17.69 STOKŁOSIŃSKI Karolina Gimnazjum 10 Zielona Góra 01 ... U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
1500 m prz rez . 6:18.92 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-17 IV 1500 m prz(27) Przełaj 45b3 (:13:06),
1500 m prz rez . 6:42.39 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-17 -- 1500 m prz(28)
1500 m prz rez . 6:44.97 KUCAL Kamila ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 -- 1500 m prz(29)
1500 m prz . 9:99.99 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -- 1500 m(20) K1500jm
Wzwyż K Inne konkurencje Zgłoszenie
Wzwyż 1. 1.80 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 I Wzwyż(1) Kwjm
Wzwyż 2. 1.72 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 I Wzwyż(2) Kwjm
Wzwyż 3. 1.71 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 I Wzwyż(3) Kwjm
Wzwyż 4. 1.70 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 I Wzwyż(4) Kwjm
Wzwyż 5. 1.70 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 I Wzwyż(5) Kwjm
Wzwyż 6. 1.69 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 II Wzwyż(6) Kwjm
Wzwyż 7. 1.66 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II Wzwyż(7) Kwjm
Wzwyż . 1.65 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Suwałki (M) 2018-06-01 II 7-bój J MŁ(1) WK7jm
Wzwyż 8. 1.63 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II Wzwyż(8) Kwjm
Wzwyż 9. 1.63 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 II W dal(22) Wzwyż(9) Kwdjm Kwjm
Wzwyż 10. 1.63 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 II Wzwyż(10) K4x100 Kwjm
Wzwyż 11. 1.62 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 II Trójskok(19) Wzwyż(11) Ktrójsjm Kwjm
Wzwyż . 1.61 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 III 7-bój J MŁ(10) WK7jm
Wzwyż . 1.60 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III 7-bój J MŁ(8) WK7jm
Wzwyż 12. 1.60 WOŹNICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 III Wzwyż(12) Kwjm
Wzwyż 13. 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III Wzwyż(13) Kwjm
Wzwyż . 1.60 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 400 m pł K(16) K400płjm
Wzwyż 14. 1.60 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 TAK U18 WP Piła (1) 2018-05-26 III Trójskok(27) Wzwyż(14) Kwjm
Wzwyż 15. 1.60 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 III Wzwyż(15) Kwjm
Wzwyż 16. 1.60 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 III Wzwyż(16) Kwjm
Wzwyż . 1.58 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 III 7-bój J MŁ(5) K4x400 WK7jm
Wzwyż 17. 1.58 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 III Wzwyż(17) Kwjm
Wzwyż 18. 1.58 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III Wzwyż(18) Kwjm
Wzwyż . 1.56 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III 7-bój J MŁ(18) WK7jm
Wzwyż 19. 1.56 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 III Wzwyż(19) Kwjm
Wzwyż 20. 1.55 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 III Wzwyż(20) Kwjm
Wzwyż 21. 1.55 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III Wzwyż(21) Kwjm
Wzwyż . 1.55 ZABŁOCKA Adrianna ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III
Wzwyż 22. 1.55 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 TAK U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 III Kula (3)(12) Wzwyż(22) Kkulajm Kwjm
Wzwyż . 1.55 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 7-bój J MŁ(17) WK7jm
Wzwyż 23. 1.55 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III Wzwyż(23) Kwjm
Wzwyż 24. 1.55 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III Wzwyż(24) Kwjm
Wzwyż . 1.54 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-25 IV 7-bój J MŁ(11) WK7jm
Wzwyż . 1.52 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV 7-bój J MŁ(3) WK7jm
Wzwyż rez . 1.52 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV Wzwyż(26)
Wzwyż rez . 1.52 SOPUR Amelia MKS Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV Wzwyż(25)
Wzwyż . 1.52 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-23 IV 7-bój J MŁ(7) WK7jm
Wzwyż . 1.52 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-23 IV 7-bój J MŁ(20) WK7jm
Wzwyż rez . 1.51 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 01 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 IV Trójskok(21) Wzwyż(27) Ktrójsjm
Wzwyż . 1.51 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-05-19 IV 7-bój J MŁ(2) WK7jm
Wzwyż rez . 1.50 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 IV 7-bój J MŁ(36) Wzwyż(28)
Wzwyż rez . 1.50 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV Tyczka(15) Wzwyż(29) Ktjm
Wzwyż rez . 1.50 KUPIŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV Wzwyż(30)
Tyczka K Inne konkurencje Zgłoszenie
Tyczka 1. 3.91 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 I Tyczka(1) Ktjm
Tyczka 2. 3.90 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 TAK U18 PM Łódź (M) 2018-05-19 I Tyczka(2) Ktjm
Tyczka 3. 3.90 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Sopot (M) 2018-06-02 I Tyczka(3) Ktjm
Tyczka 4. 3.83 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-03 I Tyczka(4) Ktjm
Tyczka . 3.81 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Gdańsk (1) 2018-06-09 I
Tyczka 5. 3.65 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 I Tyczka(5) Ktjm
Tyczka 6. 3.61 PLAK Malwina RKS Łódź 02 TAK U18 LD Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 I Tyczka(6) Ktjm
Tyczka 7. 3.50 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 I Tyczka(7) Ktjm
Tyczka 8. 3.50 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-20 I Tyczka(8) Ktjm
Tyczka 9. 3.50 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 I Tyczka(9) Ktjm
Tyczka 10. 3.40 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 TAK U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 I Tyczka(10) Ktjm
Tyczka 11. 3.32 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 I 100 m pł J MŁ(25) Tyczka(11) Ktjm
Tyczka 12. 3.20 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 II Tyczka(12) Ktjm
Tyczka 13. 3.20 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin 01 TAK U18 ZP Goleniów (M) 2018-06-20 II Tyczka(13) Ktjm
Tyczka 14. 3.10 PORĘBA Martyna KL Gdynia 02 TAK U18 PM Bydgoszcz (1) 2018-06-14 II Tyczka(14) Ktjm
Tyczka 15. 3.10 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Poznań (1) 2018-06-16 II Tyczka(15) Wzwyż(29) Ktjm
Tyczka 16. 3.00 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 II Tyczka(16) Ktjm
Tyczka 17. 3.00 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-06-14 II Tyczka(17) Ktjm
Tyczka 18. 2.90 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 III Tyczka(18) Ktjm
Tyczka 19. 2.80 BARTKOWIAK Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 III Tyczka(19) Ktjm
Tyczka . 2.75 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 III
Tyczka 20. 2.70 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III Tyczka(20) Ktjm
Tyczka . 2.65 SIEMBOR Maria OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 IV
Tyczka 21. 2.60 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin 01 TAK U18 ZP Zielona Góra (1) 2018-04-27 IV Tyczka(21) Ktjm
Tyczka . 2.60 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 IV
Tyczka 22. 2.60 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 TAK U18 SK Kielce (1) 2018-05-19 IV Tyczka(22) Ktjm
Tyczka . 2.40 BRYKAŁA Dominika MKS Kusy Szczecin 02 U18 ZP Zielona Góra (1) 2018-04-27 IV
Tyczka . 2.40 RADECKA Aleksandra OSOT Szczecin 01 U18 ZP Zielona Góra (1) 2018-04-27 IV
Tyczka . 2.35 DĄBROWSKA Klaudia UKS Kusy Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 --
Tyczka . 2.20 STĘPNIAK Agata MKS Kusy Szczecin 02 U18 ZP Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
Tyczka . 2.20 LETKIEWICZ Sara ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
Tyczka 23. 2.20 RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 -- Tyczka(23)
Tyczka 24. 2.20 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 -- Tyczka(24) W dal(5) Kwdjm
Tyczka rez . 2.20 PIOTROWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 -- Tyczka(25)
Tyczka . 2.00 BURLIKOWSKA Natalia MKS Kusy Szczecin 02 U18 ZP Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
Tyczka . 2.00 BORKOWSKA Małgorzata niest. Lublin 02 ... U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 --
W dal K Inne konkurencje Zgłoszenie
W dal . 6.02 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 0.0 I 100 m(1) 200 m(1) K100jm K200jm
W dal 1. 5.74 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Kutno (M) 2018-06-15 +0.8 II 100 m pł J MŁ(3) W dal(1) K100płjm Kwdjm
W dal 2. 5.69 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-06-18 +1.6 II W dal(2) Kwdjm
W dal 3. 5.53 JĘDRASZAK Roksana MKS Jedynka Jarocin 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 +1.8 II W dal(3) Kwdjm
W dal 4. 5.52 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +1.4 II Trójskok(16) W dal(4) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 5. 5.48 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 0.0 II Tyczka(24) W dal(5) Kwdjm
W dal . 5.47 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 0.0 II 7-bój J MŁ(2) WK7jm
W dal 6. 5.44 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 +0.5 II 200 m(30) W dal(6) Kwdjm
W dal . 5.44 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Kladno (CZE) (M) 2018-06-17 +1.7 II 7-bój J MŁ(1) WK7jm
W dal 7. 5.41 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-06-03 0.0 II W dal(7) Kwdjm
W dal 8. 5.40 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +1.6 II Trójskok(2) W dal(8) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 9. 5.40 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +1.8 II Trójskok(10) W dal(9) Ktrójsjm Kwdjm
W dal . 5.38 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Żary (1) 2018-06-02 +1.4 III 7-bój J MŁ(4) WK7jm
W dal 10. 5.34 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.3 III Trójskok(9) W dal(10) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 11. 5.33 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 TAK U18 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +1.1 III 100 m pł J MŁ(7) W dal(11) K100płjm Kwdjm
W dal 12. 5.32 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Zielona Góra (1) 2018-04-27 +2.0 III 100 m pł J MŁ(22) W dal(12) K100płjm Kwdjm
W dal 13. 5.30 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 +0.2 III Trójskok(6) W dal(13) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 14. 5.30 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 TAK U18 LD Kutno (M) 2018-06-15 -0.1 III W dal(14) Kwdjm
W dal 15. 5.28 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Opole (1) 2018-06-24 +1.3 III Trójskok(24) W dal(15) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 16. 5.27 LIS Klaudia MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 +1.3 III 200 m(13) W dal(16) K4x100 K200jm Kwdjm
W dal 17. 5.27 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 +0.6 III Trójskok(12) W dal(17) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 18. 5.25 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.9 III Trójskok(7) W dal(18) Ktrójsjm Kwdjm
W dal 19. 5.25 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +1.8 III Trójskok(4) W dal(19) Ktrójsjm Kwdjm
W dal . 5.24 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-13 -0.6 III 7-bój J MŁ(8) WK7jm
W dal 20. 5.23 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 TAK U18 WP Żerków (1) 2018-05-12 +0.6 III Trójskok(5) W dal(20) Ktrójsjm Kwdjm
W dal . 5.23 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +0.8 III 7-bój J MŁ(3) WK7jm
W dal 21. 5.23 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 III W dal(21) Kwdjm
W dal 22. 5.22 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 +1.8 III W dal(22) Wzwyż(9) Kwdjm Kwjm
W dal 23. 5.20 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 III Trójskok(11) W dal(23) Ktrójsjm Kwdjm
W dal rez . 5.19 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +1.3 III W dal(24)
W dal rez . 5.18 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 +0.2 III Trójskok(3) W dal(25) Ktrójsjm
W dal rez . 5.17 CIESLIK Laura AML Słupsk 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 +1.1 III W dal(26)
W dal . 5.16 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 +0.2 III 7-bój J MŁ(7) WK7jm
W dal rez . 5.16 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-06-18 +0.1 III Trójskok(1) W dal(27) Ktrójsjm
W dal rez . 5.15 ULIASZ Jolanta KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 +0.7 III W dal(28)
W dal rez . 5.15 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-06 +1.5 III W dal(29)
Trójskok K Inne konkurencje Zgłoszenie
Trójskok 1. 11.88 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 +1.6 II Trójskok(1) W dal(27) Ktrójsjm
Trójskok . 11.84 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +2.0 II 400 m pł K(1) K400płjm
Trójskok 2. 11.78 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 +1.7 II Trójskok(2) W dal(8) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok . 11.49 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.9 III
Trójskok 3. 11.46 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 +0.9 III Trójskok(3) W dal(25) Ktrójsjm
Trójskok 4. 11.16 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +0.7 III Trójskok(4) W dal(19) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 5. 11.14 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 -1.3 III Trójskok(5) W dal(20) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 6. 11.08 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-06 +1.4 III Trójskok(6) W dal(13) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 7. 11.02 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 +1.8 III Trójskok(7) W dal(18) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 8. 11.00 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-10 +0.4 III Trójskok(8) Ktrójsjm
Trójskok 9. 10.83 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-23 +0.1 III Trójskok(9) W dal(10) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 10. 10.79 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.6 III Trójskok(10) W dal(9) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 11. 10.79 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 III Trójskok(11) W dal(23) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 12. 10.77 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 +1.5 III Trójskok(12) W dal(17) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok . 10.72 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.4 IV Wzwyż(7) Kwjm
Trójskok 13. 10.71 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 +1.6 IV Trójskok(13) Ktrójsjm
Trójskok 14. 10.69 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 -0.2 IV Trójskok(14) Ktrójsjm
Trójskok 15. 10.61 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 -0.6 IV Trójskok(15) Ktrójsjm
Trójskok 16. 10.59 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 -0.9 IV Trójskok(16) W dal(4) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok 17. 10.56 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 +1.4 IV Trójskok(17) Ktrójsjm
Trójskok 18. 10.52 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.8 IV Trójskok(18) Ktrójsjm
Trójskok 19. 10.45 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +1.5 IV Trójskok(19) Wzwyż(11) Ktrójsjm Kwjm
Trójskok 20. 10.43 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 TAK U18 WN Łomża (1) 2018-05-20 +0.2 IV Trójskok(20) Ktrójsjm
Trójskok . 10.41 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +2.0 IV
Trójskok . 10.37 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 +2.0 IV 7-bój J MŁ(24) WK7jm
Trójskok 21. 10.35 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 01 TAK U18 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 +1.8 IV Trójskok(21) Wzwyż(27) Ktrójsjm
Trójskok 22. 10.30 WEISS Ewelina LKLA Krokus Astromal Leszno 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +0.9 IV Trójskok(22) Ktrójsjm
Trójskok 23. 10.29 BEMBNISTA Zofia UKS Wyspiański Szubin 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 -0.6 IV Trójskok(23)
Trójskok 24. 10.10 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +1.4 -- Trójskok(24) W dal(15) Ktrójsjm Kwdjm
Trójskok rez . 9.86 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.9 -- Trójskok(25)
Trójskok rez . 9.85 MACIEJEWSKA Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-05 +0.7 -- Trójskok(26)
Trójskok rez . 9.77 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 TAK U18 WP Piła (1) 2018-05-26 +0.4 -- Trójskok(27) Wzwyż(14) Kwjm
Trójskok rez . 9.77 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 +0.2 -- Trójskok(28)
Trójskok rez . 9.75 GNIADEK Klaudia ULKS Technik Trzcinica 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 +0.4 -- Trójskok(29)
Trójskok rez . 9.70 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Opole (1) 2018-06-24 -1.2 -- Trójskok(30)
Kula (3) K Inne konkurencje Zgłoszenie
Kula (3) 1. 15.20 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 I Dysk (1)(16) Kula (3)(1) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 2. 13.87 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 TAK U18 DS Słubice (1) 2018-05-03 II Kula (3)(2) Kkulajm
Kula (3) 3. 13.71 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II Kula (3)(3) Kkulajm
Kula (3) 4. 13.61 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 II Dysk (1)(2) Kula (3)(4) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 5. 13.61 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 TAK U18 WN Słubice (M) 2018-06-10 II Dysk (1)(8) Kula (3)(5) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 6. 13.24 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 II Kula (3)(6) Kkulajm
Kula (3) 7. 12.82 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-10 III Dysk (1)(25) Kula (3)(7) Kkulajm
Kula (3) 8. 12.70 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III Dysk (1)(19) Kula (3)(8) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 9. 12.66 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 III Kula (3)(9) Kkulajm
Kula (3) 10. 12.62 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III Kula (3)(10) Kkulajm
Kula (3) 11. 12.51 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-04-21 III Dysk (1)(20) Kula (3)(11) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 12. 12.50 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 TAK U18 SK Kraków (1) 2018-06-03 III Kula (3)(12) Wzwyż(22) Kkulajm Kwjm
Kula (3) 13. 12.37 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Piła (1) 2018-05-26 III Dysk (1)(17) Kula (3)(13) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) . 12.37 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 7-bój J MŁ(9) WK7jm
Kula (3) . 12.34 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 TAK U18 MZ Łomża (M) 2018-06-05 III
Kula (3) 14. 12.19 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III Dysk (1)(14) Kula (3)(14) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 15. 12.18 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 III Dysk (1)(22) Kula (3)(15) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 16. 12.14 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 III Dysk (1)(4) Kula (3)(16) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 17. 12.06 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 01 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 III Kula (3)(17) Kkulajm
Kula (3) 18. 12.06 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Olecko (1) 2018-05-16 III Kula (3)(18) Kkulajm
Kula (3) 19. 12.01 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-10 III Kula (3)(19) Kkulajm
Kula (3) 20. 11.99 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 III Kula (3)(20) Oszczep (500)(22) Kkulajm Kojm
Kula (3) 21. 11.99 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 TAK U18 LD Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III Dysk (1)(10) Kula (3)(21) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) . 11.97 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Kladno (CZE) (M) 2018-06-16 III 7-bój J MŁ(1) WK7jm
Kula (3) . 11.91 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-06-03 III Dysk (1)(13) Oszczep (500)(17) Kdyskjm Kojm
Kula (3) . 11.85 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 TAK U18 MZ Łomża (M) 2018-06-05 III
Kula (3) 22. 11.82 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 III Dysk (1)(11) Kula (3)(22) Kdyskjm Kkulajm
Kula (3) 23. 11.82 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III Kula (3)(23) Kkulajm
Kula (3) rez . 11.76 MICHALAK Łucja UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 III Kula (3)(24)
Kula (3) rez . 11.60 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-10 III Kula (3)(25) Oszczep (500)(1) Kojm
Kula (3) rez . 11.53 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 III Kula (3)(26) Oszczep (500)(26)
Kula (3) . 11.45 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-05-12 III 7-bój J MŁ(10) WK7jm
Kula (3) . 11.40 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-12 III 7-bój J MŁ(4) WK7jm
Kula (3) rez . 11.36 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III Kula (3)(27)
Kula (3) . 11.30 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-05-19 III 7-bój J MŁ(2) WK7jm
Kula (3) . 11.27 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 III 7-bój J MŁ(3) WK7jm
Kula (3) rez . 11.25 SZEWIERNOWSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III Kula (3)(28)
Kula (3) rez . 11.17 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III Kula (3)(29)
Dysk (1) K Inne konkurencje Zgłoszenie
Dysk (1) 1. 43.50 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 I Dysk (1)(1) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 2. 40.40 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 II Dysk (1)(2) Kula (3)(4) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 3. 39.28 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 II Dysk (1)(3) Młot (3)(5) Kdyskjm Kmłotjm
Dysk (1) 4. 38.70 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 TAK U18 LD Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 II Dysk (1)(4) Kula (3)(16) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 5. 37.54 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 TAK U18 WP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 II Dysk (1)(5) Młot (3)(4) Kdyskjm Kmłotjm
Dysk (1) 6. 36.60 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 III Dysk (1)(6) Kdyskjm
Dysk (1) 7. 36.46 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III Dysk (1)(7) Kdyskjm
Dysk (1) 8. 35.46 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 III Dysk (1)(8) Kula (3)(5) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 9. 35.40 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 III Dysk (1)(9) Kdyskjm
Dysk (1) 10. 35.22 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-04-21 III Dysk (1)(10) Kula (3)(21) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 11. 34.69 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III Dysk (1)(11) Kula (3)(22) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 12. 34.61 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 TAK U18 LU Kielce (1) 2018-04-28 III Dysk (1)(12) Kdyskjm
Dysk (1) 13. 34.61 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III Dysk (1)(13) Oszczep (500)(17) Kdyskjm Kojm
Dysk (1) 14. 34.42 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 III Dysk (1)(14) Kula (3)(14) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 15. 34.31 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III Dysk (1)(15) Kdyskjm
Dysk (1) 16. 33.44 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 III Dysk (1)(16) Kula (3)(1) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 17. 33.39 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 III Dysk (1)(17) Kula (3)(13) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 18. 33.39 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III Dysk (1)(18) Kdyskjm
Dysk (1) 19. 33.36 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III Dysk (1)(19) Kula (3)(8) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 20. 33.00 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 III Dysk (1)(20) Kula (3)(11) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 21. 32.73 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 TAK U18 SL Opole (1) 2018-06-24 III Dysk (1)(21) Młot (3)(27) Kdyskjm
Dysk (1) 22. 32.56 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-10 III Dysk (1)(22) Kula (3)(15) Kdyskjm Kkulajm
Dysk (1) 23. 32.46 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III Dysk (1)(23) Kdyskjm
Dysk (1) 24. 32.38 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 III Dysk (1)(24) Kdyskjm
Dysk (1) rez . 32.26 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-04-28 III Dysk (1)(25) Kula (3)(7) Kkulajm
Dysk (1) rez . 32.14 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III Dysk (1)(26) Młot (3)(3) Kmłotjm
Dysk (1) rez . 32.11 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III Dysk (1)(27)
Dysk (1) rez . 31.99 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 IV Dysk (1)(28)
Dysk (1) rez . 31.90 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 IV Dysk (1)(29)
Dysk (1) rez . 31.61 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Ostróda (1) 2018-05-26 IV Dysk (1)(30)
Młot (3) K Inne konkurencje Zgłoszenie
Młot (3) 1. 66.59 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 I Młot (3)(1) Kmłotjm
Młot (3) 2. 63.01 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 I Młot (3)(2) Kmłotjm
Młot (3) 3. 61.68 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 I Dysk (1)(26) Młot (3)(3) Kmłotjm
Młot (3) 4. 60.04 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 I Dysk (1)(5) Młot (3)(4) Kdyskjm Kmłotjm
Młot (3) 5. 53.91 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 I Dysk (1)(3) Młot (3)(5) Kdyskjm Kmłotjm
Młot (3) 6. 53.83 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 I Młot (3)(6) Kmłotjm
Młot (3) 7. 53.71 KOMISARCZYK Zuzanna LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 I Młot (3)(7) Kmłotjm
Młot (3) 8. 53.18 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 I Młot (3)(8) Kmłotjm
Młot (3) 9. 51.63 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-13 II Młot (3)(9) Oszczep (500)(11) Kmłotjm Kojm
Młot (3) 10. 51.06 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 II Młot (3)(10) Kmłotjm
Młot (3) 11. 50.86 SKRZYPECKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 II Młot (3)(11) Kmłotjm
Młot (3) 12. 49.82 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II Młot (3)(12) Kmłotjm
Młot (3) 13. 49.10 JAGIEŁKA Gabriela LLKS Pomorze Stargard 02 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-06-16 II Młot (3)(13) Kmłotjm
Młot (3) 14. 48.45 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 II Młot (3)(14) Kmłotjm
Młot (3) 15. 48.19 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Częstochowa (1) 2018-05-20 II Młot (3)(15) Kmłotjm
Młot (3) 16. 47.81 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 II Młot (3)(16) Kmłotjm
Młot (3) . 46.89 SZAJEK Wiktoria UKS Sokół Żmigród 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 III
Młot (3) 17. 46.56 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 III Młot (3)(17) Kmłotjm
Młot (3) 18. 46.30 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III Młot (3)(18) Kmłotjm
Młot (3) 19. 44.91 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 TAK U18 OP Częstochowa (1) 2018-05-20 III Młot (3)(19) Kmłotjm
Młot (3) 20. 42.87 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 III Młot (3)(20) Kmłotjm
Młot (3) . 42.61 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Poznań (1) 2018-05-19 III Dysk (1)(19) Kula (3)(8) Kdyskjm Kkulajm
Młot (3) 21. 41.97 KOZERA Julianna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III Młot (3)(21) Kmłotjm
Młot (3) 22. 41.72 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 III Młot (3)(22) Kmłotjm
Młot (3) . 41.02 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III Dysk (1)(22) Kula (3)(15) Kdyskjm Kkulajm
Młot (3) 23. 40.63 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-23 IV Młot (3)(23) Kmłotjm
Młot (3) 24. 39.46 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Częstochowa (1) 2018-05-20 IV Młot (3)(24) Kmłotjm
Młot (3) rez . 38.54 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 IV Młot (3)(25)
Młot (3) rez . 38.23 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 IV Młot (3)(26)
Młot (3) rez . 37.82 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-23 IV Dysk (1)(21) Młot (3)(27) Kdyskjm
Młot (3) rez . 36.79 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-12 IV Młot (3)(28)
Młot (3) rez . 36.49 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV Młot (3)(29)
Młot (3) rez . 36.17 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV Młot (3)(30)
Oszczep (500) K Inne konkurencje Zgłoszenie
Oszczep (500) 1. 53.87 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 I Kula (3)(25) Oszczep (500)(1) Kojm
Oszczep (500) 2. 51.79 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 I Oszczep (500)(2) Kojm
Oszczep (500) 3. 44.54 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II Oszczep (500)(3) Kojm
Oszczep (500) 4. 44.31 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II Oszczep (500)(4) Kojm
Oszczep (500) 5. 44.17 KALINOWSKA Kornelia ULKS Tychowo 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 II Oszczep (500)(5) Kojm
Oszczep (500) 6. 42.66 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 II Oszczep (500)(6) Kojm
Oszczep (500) 7. 41.95 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 III Oszczep (500)(7) Kojm
Oszczep (500) . 41.91 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Kladno (CZE) (M) 2018-06-17 III 7-bój J MŁ(1) WK7jm
Oszczep (500) 8. 41.11 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 TAK U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III Oszczep (500)(8) Kojm
Oszczep (500) 9. 40.30 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 III Oszczep (500)(9) Kojm
Oszczep (500) 10. 39.91 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 TAK U18 DS Wiechlice (1) 2018-04-14 III Oszczep (500)(10) Kojm
Oszczep (500) 11. 39.82 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-13 III Młot (3)(9) Oszczep (500)(11) Kmłotjm Kojm
Oszczep (500) 12. 39.66 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 III Oszczep (500)(12) Kojm
Oszczep (500) 13. 39.62 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 III Oszczep (500)(13) Kojm
Oszczep (500) . 39.59 SMOLIŃSKA Katarzyna AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 III
Oszczep (500) 14. 38.71 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III Oszczep (500)(14) Kojm
Oszczep (500) 15. 38.57 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III Oszczep (500)(15) Kojm
Oszczep (500) 16. 38.20 WABIK Natalia RLTL ZTE Radom 02 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 III Oszczep (500)(16) Kojm
Oszczep (500) 17. 37.77 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III Dysk (1)(13) Oszczep (500)(17) Kdyskjm Kojm
Oszczep (500) . 37.56 OLSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III
Oszczep (500) 18. 37.46 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III Oszczep (500)(18) Kojm
Oszczep (500) 19. 37.21 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III Oszczep (500)(19) Kojm
Oszczep (500) 20. 36.59 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV Oszczep (500)(20) Kojm
Oszczep (500) 21. 36.39 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 IV Oszczep (500)(21) Kojm
Oszczep (500) . 36.30 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 IV
Oszczep (500) . 35.69 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 IV 7-bój J MŁ(2) WK7jm
Oszczep (500) 22. 35.25 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 IV Kula (3)(20) Oszczep (500)(22) Kkulajm Kojm
Oszczep (500) 23. 35.10 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 IV Oszczep (500)(23) Kojm
Oszczep (500) 24. 34.96 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 IV Oszczep (500)(24) Kojm
Oszczep (500) rez . 34.54 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV Oszczep (500)(25)
Oszczep (500) rez . 34.43 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 IV Kula (3)(26) Oszczep (500)(26)
Oszczep (500) rez . 33.40 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV Oszczep (500)(27)
Oszczep (500) . 33.32 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 7-bój J MŁ(6) WK7jm
Oszczep (500) rez . 33.03 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 IV Oszczep (500)(28)
Oszczep (500) rez . 33.02 ŁUKIEWSKA Patrycja MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 IV Oszczep (500)(29)
Oszczep (500) rez . 32.76 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 IV Oszczep (500)(30)
7-bój J MŁ K Inne konkurencje Zgłoszenie
7-bój J MŁ 1. 5209 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Kladno (CZE) (M) 2018-06-17 0.0 I 7-bój J MŁ(1) WK7jm
7-bój J MŁ 2. 4559 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-05-20 0.0 II 7-bój J MŁ(2) WK7jm
7-bój J MŁ 3. 4362 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 II 7-bój J MŁ(3) WK7jm
7-bój J MŁ 4. 4290 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 II 7-bój J MŁ(4) WK7jm
7-bój J MŁ 5. 4260 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 II 7-bój J MŁ(5) K4x400 WK7jm
7-bój J MŁ 6. 4186 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 7-bój J MŁ(6) WK7jm
7-bój J MŁ 7. 4180 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 III 7-bój J MŁ(7) WK7jm
7-bój J MŁ 8. 4145 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 7-bój J MŁ(8) WK7jm
7-bój J MŁ 9. 4060 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 0.0 III 7-bój J MŁ(9) WK7jm
7-bój J MŁ . 4023 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III W dal(22) Wzwyż(9) Kwdjm Kwjm
7-bój J MŁ 10. 4019 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 III 7-bój J MŁ(10) WK7jm
7-bój J MŁ 11. 3851 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 0.0 III 7-bój J MŁ(11) WK7jm
7-bój J MŁ 12. 3797 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 7-bój J MŁ(12) WK7jm
7-bój J MŁ 13. 3763 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 7-bój J MŁ(13) WK7jm
7-bój J MŁ 14. 3757 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 III 7-bój J MŁ(14) WK7jm
7-bój J MŁ 15. 3729 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 TAK U18 DS Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 III 7-bój J MŁ(15) WK7jm
7-bój J MŁ 16. 3724 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Częstochowa (1) 2018-05-27 0.0 III 7-bój J MŁ(16) WK7jm
7-bój J MŁ 17. 3658 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 0.0 III 7-bój J MŁ(17) WK7jm
7-bój J MŁ 18. 3633 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 III 7-bój J MŁ(18) WK7jm
7-bój J MŁ 19. 3585 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 7-bój J MŁ(19) WK7jm
7-bój J MŁ 20. 3538 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 7-bój J MŁ(20) WK7jm
7-bój J MŁ . 3459 BARTKOWIAK Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV Tyczka(19) Ktjm
7-bój J MŁ 21. 3413 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 7-bój J MŁ(21) WK7jm
7-bój J MŁ 22. 3381 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 7-bój J MŁ(22) WK7jm
7-bój J MŁ 23. 3310 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 7-bój J MŁ(23) WK7jm
7-bój J MŁ 24. 3202 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 7-bój J MŁ(24) WK7jm
7-bój J MŁ . 3201 SZYMANKIEWICZ Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV 100 m pł J MŁ(22) W dal(12) K100płjm Kwdjm
7-bój J MŁ rez . 3178 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(25)
7-bój J MŁ . 3128 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- Wzwyż(21) Kwjm
7-bój J MŁ . 3057 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- Oszczep (500)(12) Kojm
7-bój J MŁ rez . 3032 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(26)
7-bój J MŁ rez . 2979 SZARGIEJ Olivia KS Wejher Wejherowo 02 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 7-bój J MŁ(27)
7-bój J MŁ rez . 2868 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(28)
7-bój J MŁ . 2834 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 0.0 -- Trójskok(21) Wzwyż(27) Ktrójsjm
7-bój J MŁ rez . 2830 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(29)
7-bój J MŁ rez . 2825 ŻUKOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 0.0 -- 7-bój J MŁ(30)
7-bój J MŁ rez . 2781 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 7-bój J MŁ(31)
7-bój J MŁ rez . 2749 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 7-bój J MŁ(32)
7-bój J MŁ rez . 2538 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(33)
7-bój J MŁ . 000 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 100 m pł J MŁ(14) K100płjm
7-bój J MŁ rez . 000 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(37)
7-bój J MŁ . 000 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 -- 100 m pł J MŁ(3) W dal(1) K100płjm Kwdjm
7-bój J MŁ rez . 000 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(34)
7-bój J MŁ rez . 000 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(35)
7-bój J MŁ rez . 000 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 7-bój J MŁ(36) Wzwyż(28)
7-bój J MŁ rez . 000 PRUSIŃSKA Kinga UKS Clan Ostrołęka 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 7-bój J MŁ(38)
Chód 5 km K Inne konkurencje Zgłoszenie
Chód 5 km 1. 24:12.97 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 I Chód 5 km(1) K5chjm
Chód 5 km 2. 26:45 r ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 TAK U18 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- Chód 5 km(2) K5chjm
Chód 5 km 3. 26:57 r KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- Chód 5 km(3) K5chjm
Chód 5 km 4. 27:41.02 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III Chód 5 km(4) K5chjm
Chód 5 km 5. 27:46.04 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 III Chód 5 km(5) K5chjm
Chód 5 km 6. 27:46.21 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 III Chód 5 km(6) K5chjm
Chód 5 km 7. 28:13.45 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III Chód 5 km(7) K5chjm
Chód 5 km 8. 28:33.40 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III Chód 5 km(8) K5chjm
Chód 5 km 9. 28:43 r KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- Chód 5 km(9) K5chjm
Chód 5 km 10. 28:44.98 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM