100 m M Minimum: 10.35
1. 10.21 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992-09-20 Z/1077/11 2018 Sen KP Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 +1.1 MM
2. 10.23 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 1993-11-20 Z/3333/11 2018 Sen PM Gliwice (M) 2018-06-10 +1.8 MM
3. 10.26 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995-03-05 Z/0859/11 2018 Sen LU Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M
200 m M Minimum: 20.70
1. 20.55 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 1993-08-07 Z/2480/11 2018 Sen SL Jessheim (NOR) (M) 2018-06-10 +2.0 MM
2. 20.60 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995-03-05 Z/0859/11 2018 Sen LU Lublin (M) 2018-07-21 +1.1 MM
400 m M Minimum: 46.20
1. 45.15 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 1993-08-07 Z/2480/11 2018 Sen SL Chorzów (M) 2018-06-08 MM
2. 46.04 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989-06-15 Z/1702/11 2018 Sen DS Lublin (M) 2018-07-21 M
3. 46.06 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 1989-10-10 Z/1948/11 2018 Sen DS Chorzów (M) 2018-06-08 M
4. 46.06 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 1996-04-16 Z/1042/12 2018 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-21 M
5. 46.09 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989-01-16 Z/3817/11 2018 Sen DS Goleniów (M) 2018-06-20 M
800 m M Minimum: 1:47.00
1. 1:44.32 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987-06-13 Z/1659/11 2018 Sen KP Monaco (MON) (M) 2018-07-20 MM
2. 1:44.72 KSZCZOT Adam RKS Łódź 1989-09-02 Z/2880/11 2018 Sen LD London (GBR) (M) 2018-07-22 MM
3. 1:46.27 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997-04-02 Z/0185/13... 2018 U23 LD Goleniów (M) 2018-06-20 MM
4. 1:46.43 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995-03-13 Z/1727/11... 2018 Sen ZP Goleniów (M) 2018-06-20 MM
1500 m M Minimum: 3:39.00
1. 3:35.06 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987-06-13 Z/1659/11 2018 Sen KP Rabat (MAR) (M) 2018-07-13 MM
5000 m M Minimum: 13:42.00
10000 m M Minimum: 28:50.00
Maraton M Minimum: 2:13:30
1. 2:10:09 SZOST Henryk WKS Grunwald Poznań 1982-01-20 Z/2490/11 2018 Weteran WP Frankfurt (GER) (M) 2017-10-29 MM 2017L
110 m pł M Minimum: 13.75
1. 13.37 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992-08-10 Z/3159/11... 2018 Sen PD Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 MM
2. 13.56 NOGA Artur SKLA Sopot 1988-05-02 Z/4065/11 2018 Sen PM Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 MM
400 m pł M Minimum: 50.40
1. 49.01 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994-02-13 Z/0373/11 2018 Sen ZP Goleniów (M) 2018-06-20 MM
2. 50.17 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996-01-15 Z/0696/12... 2018 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 M
3000 m prz M Minimum: 8:30.00
Wzwyż M Minimum: 2.26
1. 2.27 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989-04-28 Z/2877/11 2018 Sen LD Chorzów (M) 2018-06-08 MM
2. 2.27 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 1998-03-30 Z/0933/14 2018 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 MM
3. 2.26 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997-01-28 Z/1752/13...... 2018 U23 KP Opole (M) 2018-06-17 M
Tyczka M Minimum: 5.55
1. 5.85 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992-08-16 Z/1183/11 2018 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 MM
2. 5.84 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989-06-06 Z/2184/11 2018 Sen KP Lausanne (SUI) (M) 2018-07-04 MM
3. 5.55 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991-01-19 Z/4015/11 2018 Sen DS Wrocław (M) 2018-06-13 MM
W dal M Minimum: 7.95
1. 8.10 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 1992-03-09 Z/4919/11 2018 Sen MZ Lublin (M) 2018-07-22 +1.0 MM
Trójskok M Minimum: 16.60
1. 16.74 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 1989-06-01 Z/3512/11... 2018 Sen LD London (GBR) (M) 2018-07-14 -0.2 M
Kula (7.26) M Minimum: 19.90
1. 22.08 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992-04-10 Z/0084/11 2018 Sen SL Ostrawa (CZE) (M) 2018-06-13 MM
2. 21.06 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997-03-17 Z/0116/13 2018 U23 WN Łódź (M) 2018-06-03 MM
3. 20.68 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 1991-08-21 Z/1690/11 2018 Sen DS Praha (CZE) (M) 2018-06-04 MM
Dysk (2) M Minimum: 63.50
1. 65.78 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 1983-06-07 Z/1679/11 2018 Weteran DS Lublin (M) 2018-07-21 MM
2. 65.15 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987-04-29 Z/1041/11 2018 Sen LD Radom (M) 2018-05-27 MM
Młot (7.26) M Minimum: 74.00
1. 81.85 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989-02-22 Z/3138/11 2018 Sen PD Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM
2. 81.14 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 1989-06-04 Z/3286/11 2018 Sen LU Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM
Oszczep (800) M Minimum: 80.00
1. 83.34 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992-06-14 Z/4887/11 2018 Sen MZ Radom (M) 2018-05-27 MM
2. 81.08 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 1998-02-02 Z/0962/14 2018 U23 PM Warszawa (M) 2018-07-14 MM
3. 81.06 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 1991-03-20 Z/2549/11 2018 Sen PM Warszawa (M) 2018-07-14 MM
4. 80.64 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990-06-05 Z/2503/11 2018 Sen PM Lublin (M) 2018-07-20 MM
10-bój M Minimum: 7850
1. 7921 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991-08-13 Z/4067/11 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 MM
Chód 20 km M Minimum: 1:22:30
1. 1:22:18 BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice 1985-03-29 Z/0001/11 2018 Sen SL Warszawa (M) 2018-06-23 MM
Chód 50 km M Minimum: 3:53:00
1. 3:48.22 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984-05-14 Z/0572/11 2018 Sen PK Taicang (CHN) (M) 2018-05-05 MM
2. 3:49.54 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice 1987-02-17 Z/0346/11 2018 Sen SL Taicang (CHN) (M) 2018-05-05 MM
3. 3:52.11 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 1980-12-03 Z/2959/11 2018 Weteran LU London (GBR) (M) 2017-08-13 MM 2017L
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 15.038917064667 sekund