100 m M Minimum: 10.85
1. 10.83 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 2001-05-26 Z/1867/17 2018 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.6 I
200 m M Minimum: 21.80
400 m M Minimum: 48.60
800 m M Minimum: 1:52.50
1. 1:50.53 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001-09-04 Z/0931/16 2018 U18 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 I
1500 m M Minimum: 3:55.00
3000 m M Minimum: 8:35.00
110 m pł J MŁ M Minimum: 14.00
400 m pł J MŁ M Minimum: 53.00
2000 m prz M Minimum: 6:00.00
Wzwyż M Minimum: 2.05
1. 2.05 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 2001-06-09 Z/3872/16 2018 U18 SL Kraków (1) 2018-05-06 II
Tyczka M Minimum: 4.70
1. 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002-01-27 Z/3514/16 2018 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 I
W dal M Minimum: 7.15
Trójskok M Minimum: 14.50
Kula (5) M Minimum: 18.00
1. 18.31 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 2001-09-12 Z/1647/15 2018 U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I
2. 18.09 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 2001-03-23 Z/3653/15 2018 U18 WP Chorzów (1) 2018-05-15 I
Dysk (1.5) M Minimum: 55.00
1. 61.63 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 2001-09-12 Z/1647/15 2018 U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I
2. 56.19 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001-11-19 Z/2491/15 2018 U18 DS Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 I
Młot (5) M Minimum: 67.00
1. 72.28 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 2002-09-20 Z/1648/16... 2018 U18 LD Poznań (1) 2018-04-28 I
2. 69.79 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002-02-06 Z/1858/16 2018 U18 PK Kielce (1) 2018-04-28 I
3. 69.58 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001-12-24 Z/2898/16 2018 U18 ZP Słupsk (1) 2018-05-12 I
Oszczep (700) M Minimum: 68.00
1. 74.86 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001-02-25 Z/5898/15 2018 U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 I
10-bój J MŁ M Minimum: 6900
Chód 10 km M Minimum: 45:00.00
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 16.195776224136 sekund