100 m M Minimum: 11.05
1. 10.75 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 1996-08-20 Z/0558/13... 2018 U23 SL Chorzów (1) 2018-05-15 +0.5 I
2. 10.76 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996-02-21 Z/0175/12... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.2 I
3. 10.85 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998-08-11 Z/2369/15 2018 U23 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.9 I
4. 10.93 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 1998-01-22 Z/0326/14 2018 U23 SL Chorzów (1) 2018-05-15 +0.5 II
5. 10.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998-08-24 Z/4501/15 2018 U23 KP Toruń (1) 2018-05-12 +1.7 II
6. 11.03 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-08-31 Z/0211/13 2018 U23 SL Chorzów (1) 2018-05-15 +0.5 II
7. 10.44 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 1996-12-27 Z/0103/14... 2018 U23 PM Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.9 M 2017L
8. 10.64 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 1996-04-16 Z/1042/12 2018 U23 MZ Radom (M) 2017-06-04 +1.0 M 2017L
9. 10.66 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996-09-08 Z/0090/13... 2018 U23 MA Kraków (M) 2017-06-24 +1.2 I 2017L
10. 10.70 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 1998-11-15 Z/0387/14 2018 U20 WP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.5 I 2017L
11. 10.71 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996-05-22 Z/0204/12 2018 U23 LU Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.9 I 2017L
12. 10.74 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 1997-12-03 Z/1125/13... 2018 U23 WP Tajpej (TPE) (M) 2017-08-23 0.0 I 2017L
13. 10.80 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998-06-08 Z/0328/14 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-03 +1.8 I 2017L
14. 10.81 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 1998-10-08 Z/0201/16 2018 U20 WP Toruń (1) 2017-05-20 +0.5 I 2017L
15. 10.81 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 1996-02-14 Z/1056/13 U23 WP Poznań (1) 2017-06-10 +0.3 I 2017L
16. 10.83 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996-01-24 Z/0040/12 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 -0.3 I 2017L
17. 10.83 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998-05-05 Z/1268/14... 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-07 +0.8 I 2017L
18. 10.84 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998-01-11 Z/0436/14 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-09-02 +1.2 I 2017L
19. 10.91 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 1998-02-10 Z/1580/14... 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-07 +0.6 II 2017L
20. 10.93 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997-05-08 Z/1644/13 2018 U23 LU Zamość (1) 2017-05-20 +1.9 II 2017L
21. 10.95 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-04-11 Z/0531/13 2018 U23 KP Toruń (1) 2017-06-23 -0.3 II 2017L
22. 10.95 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-01-28 Z/1667/13 2018 U23 KP Białystok (M) 2017-07-21 +1.4 II 2017L
23. 10.96 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-10-03 Z/1601/12 2018 U23 WP Piła (1) 2017-06-03 +2.0 II 2017L
24. 10.98 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997-09-23 Z/0122/14 U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-21 +0.1 II 2017L
25. 10.98 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998-01-12 Z/1576/14 2018 U20 KP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.9 II 2017L
26. 10.98 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 1997-05-31 Z/1304/13... 2018 U23 MA Suwałki (M) 2017-07-01 -0.3 II 2017L
27. 11.04 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-04-22 Z/0931/12... 2018 U23 WP Piła (1) 2017-06-03 +2.0 II 2017L
200 m M Minimum: 22.30
1. 21.92 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996-01-24 Z/0040/12 2018 U23 KP Toruń (1) 2018-05-12 +1.0 II
2. 21.94 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996-02-21 Z/0175/12... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.0 II
3. 22.06 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 1998-03-14 ...Z/0812/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.0 II
4. 22.08 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 1996-08-20 Z/0558/13... 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 -2.4 II
5. 22.09 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 1998-11-14 Z/1077/14 2018 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 II
6. 22.12 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-08-31 Z/0211/13 2018 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -1.3 II
7. 22.12 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-10-03 Z/1601/12 2018 U23 WP Żerków (1) 2018-05-12 +0.2 II
8. 21.22 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 1996-04-16 Z/1042/12 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2017-05-20 +1.3 M 2017L
9. 21.34 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 1997-12-03 Z/1125/13... 2018 U23 WP Łódź (M) 2017-05-27 -0.8 M 2017L
10. 21.36 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 1996-12-27 Z/0103/14... 2018 U23 PM Białystok (M) 2017-07-22 +0.6 M 2017L
11. 21.60 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997-05-08 Z/1644/13 2018 U23 LU Piła (1) 2017-06-04 +0.5 I 2017L
12. 21.71 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996-09-08 Z/0090/13... 2018 U23 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 +1.4 I 2017L
13. 21.77 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998-08-24 Z/4501/15 2018 U20 KP Toruń (M) 2017-07-09 +1.7 I 2017L
14. 21.80 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996-05-22 Z/0204/12 2018 U23 LU Warszawa (M) 2017-05-20 +0.6 I 2017L
15. 21.82 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998-01-11 Z/0436/14 2018 U20 WP Toruń (1) 2017-08-26 +0.1 I 2017L
16. 21.88 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 1998-02-10 Z/1580/14... 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 +1.7 I 2017L
17. 21.90 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 1998-10-08 Z/0201/16 2018 U20 WP Toruń (1) 2017-05-20 +0.7 I 2017L
18. 21.92 WRÓBEL Krzysztof LUKS Orkan Września 1996-02-14 Z/1056/13 U23 WP Piła (1) 2017-06-04 +0.5 II 2017L
19. 21.99 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998-01-12 Z/1576/14 2018 U20 KP Toruń (1) 2017-05-20 +0.8 II 2017L
20. 22.05 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 1998-10-09 Z/0842/14 2018 U20 LD Toruń (M) 2017-07-09 +0.6 II 2017L
21. 22.10 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998-06-02 Z/0401/14 2018 U20 SL Kraków (M) 2017-06-24 +0.3 II 2017L
22. 22.10 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998-05-05 Z/1268/14... 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-09 +1.7 II 2017L
23. 22.13 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 1998-01-22 Z/0326/14 2018 U20 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 -1.2 II 2017L
24. 22.13 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 1997-05-31 Z/1304/13... 2018 U23 MA Kraków (1) 2017-06-11 +0.1 II 2017L
25. 22.15 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998-07-23 Z/0865/14... 2018 U20 LD Zielona Góra (1) 2017-05-25 0.0 II 2017L
26. 22.15 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 1998-11-15 Z/0387/14 2018 U20 WP Białogard (1) 2017-07-29 -0.3 II 2017L
27. 22.19 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 1997-09-18 Z/1130/13... 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-24 +0.4 II 2017L
28. 22.22 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997-03-26 Z/1516/14... 2018 U23 WP Łódź (M) 2017-05-21 +2.0 II 2017L
29. 22.22 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996-06-07 Z/1065/12 2018 U23 SK Łódź (1) 2017-06-24 +1.8 II 2017L
30. 22.24 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996-03-11 Z/0121/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-03 -0.3 II 2017L
31. 22.25 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996-04-12 Z/0271/14...... 2018 U23 KP Toruń (1) 2017-06-17 0.0 II 2017L
32. 22.28 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 1996-12-18 Z/5037/15... 2018 U23 MA Kraków (1) 2017-05-13 +0.8 II 2017L
33. 22.29 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997-09-23 Z/0122/14 U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-27 +1.2 II 2017L
400 m M Minimum: 49.90
1. 47.86 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 1998-03-14 ...Z/0812/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 I
2. 49.73 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997-05-26 Z/1090/14 2018 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-05 II
3. 49.79 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 1997-09-12 Z/1260/13 2018 U23 LD Wrocław (1) 2018-05-12 II
4. 46.40 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 1996-04-16 Z/1042/12 2018 U23 MZ Białystok (M) 2017-07-22 M 2017L
5. 46.42 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 1996-07-24 Z/1075/12 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 M 2017L
6. 47.88 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998-07-23 Z/0865/14... 2018 U20 LD Łódź (1) 2017-05-28 I 2017L
7. 47.97 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997-05-08 Z/1644/13 2018 U23 LU Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
8. 48.09 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998-01-30 Z/4557/15 2018 U20 LU Radom (M) 2017-06-04 I 2017L
9. 48.48 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Jedynka Jarocin 1998-10-09 Z/2380/16 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-10 I 2017L
10. 48.62 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997-04-02 Z/0185/13... 2018 U23 LD Łódź (1) 2017-06-24 II 2017L
11. 48.66 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996-02-21 Z/0175/12... 2018 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 II 2017L
12. 49.21 KRUPIŃSKI Patryk MUKS Park Zduńska Wola 1998-10-09 Z/0842/14 2018 U20 LD Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
13. 49.22 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-06-12 Z/0459/13... 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
14. 49.34 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 1996-03-01 Z/0081/13... 2018 U23 MA Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
15. 49.35 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997-03-26 Z/1516/14... 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-04 II 2017L
16. 49.35 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław 1997-03-15 Z/1041/13 2018 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
17. 49.37 CHMIEL Paweł RKS Łódź 1997-08-18 sprawdź połącznie U23 LD Łódź (1) 2017-05-28 II 2017L
18. 49.37 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 1997-09-18 Z/1130/13... 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-04 II 2017L
19. 49.40 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996-05-20 Z/0257/12... U23 LB Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
20. 49.46 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 1998-11-10 Z/0697/15 2018 U20 MZ Białogard (1) 2017-07-01 II 2017L
21. 49.55 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998-06-02 Z/0401/14 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-05-20 II 2017L
22. 49.57 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998-07-20 Z/0399/14 2018 U20 PM Piła (1) 2017-06-03 II 2017L
23. 49.69 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa 1998-04-27 Z/0128/14 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
24. 49.72 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997-04-26 Z/1117/13... 2018 U23 LD Łódź (1) 2017-06-10 II 2017L
25. 49.73 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice 1997-12-15 Z/1068/13... 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
26. 49.76 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 1998-11-15 Z/0387/14 2018 U20 WP Chojnice (1) 2017-07-27 II 2017L
27. 49.77 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 1998-04-05 Z/0648/14 2018 U20 MZ Łódź (1) 2017-05-28 II 2017L
28. 49.77 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-01-29 Z/1662/12 2018 U23 OP Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
29. 49.78 MOSTOWIAK Wiktor LKS Ziemi Puckiej Puck 1997-06-11 Z/1161/13 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2017-06-14 II 2017L
30. 49.78 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998-01-12 Z/1576/14 2018 U20 KP Radom (1) 2017-09-16 II 2017L
31. 49.82 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 1996-04-13 Z/0457/12... 2018 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
32. 49.83 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 1997-02-01 Z/0477/15 2018 U23 LD Gliwice (1) 2017-09-10 II 2017L
33. 49.87 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998-02-20 Z/0658/14 2018 U20 LU Zamość (1) 2017-05-20 II 2017L
34. 49.90 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998-06-08 Z/0328/14 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-03 II 2017L
800 m M Minimum: 1:56.50
1. 1:48.05 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997-04-02 Z/0185/13... 2018 U23 LD Piaseczno (M) 2018-05-20 M
2. 1:49.98 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 1998-11-10 Z/0697/15 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 I
3. 1:50.39 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998-10-06 Z/0064/14... 2018 U23 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 I
4. 1:53.21 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 1997-05-26 Z/1123/13 2018 U23 LD Łódź (1) 2018-05-13 II
5. 1:54.46 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997-05-26 Z/1090/14 2018 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-13 II
6. 1:55.59 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997-09-26 Z/0434/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 II
7. 1:49.41 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997-07-03 Z/0519/13... 2018 U23 MA Białystok (M) 2017-07-22 I 2017L
8. 1:51.09 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997-01-16 Z/0509/13... 2018 U23 PK Radom (M) 2017-06-04 I 2017L
9. 1:51.35 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998-05-14 Z/0127/14 2018 U20 LU Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
10. 1:51.46 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997-02-22 Z/1189/14... 2018 U23 MA Wrocław (M) 2017-06-18 I 2017L
11. 1:52.26 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 1996-04-13 Z/0457/12... 2018 U23 MZ Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
12. 1:52.43 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 1998-10-24 Z/0177/14 2018 U20 MZ Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
13. 1:52.71 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997-03-13 Z/3524/15 2018 U23 LD Łódź (1) 2017-09-09 II 2017L
14. 1:52.72 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 1998-11-30 Z/1674/14 2018 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 II 2017L
15. 1:53.28 KUC Sławomir RKS Łódź 1996-01-24 Z/0674/12... 2018 U23 LD Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
16. 1:53.53 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998-04-11 Z/0705/16 2018 U20 LU Siedlce (1) 2017-06-10 II 2017L
17. 1:54.05 PETRUSIEWICZ Grzegorz SL Salos-Wodna Łódź 1996-05-16 Z/0718/13...... U23 LD Łódź (M) 2017-05-27 II 2017L
18. 1:54.44 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1996-02-12 Z/0068/12... 2018 U23 LD Łódź (1) 2017-06-24 II 2017L
19. 1:54.87 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998-06-02 Z/2420/15 U20 WN Spała (1) 2017-08-26 II 2017L
20. 1:55.08 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997-02-24 Z/1785/13 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2017-05-20 II 2017L
21. 1:55.22 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 1998-02-10 Z/1078/14 2018 U20 PD Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
22. 1:55.30 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997-03-04 Z/0130/13 U23 PM Białogard (1) 2017-05-20 II 2017L
23. 1:55.50 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 1998-01-29 Z/0325/14... 2018 U20 SL Sosnowiec (1) 2017-06-11 II 2017L
24. 1:55.68 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 1998-08-29 Z/3276/15 2018 U20 LD Spała (1) 2017-08-26 II 2017L
25. 1:55.91 NARLOCH Damian KUKS Remus Kościerzyna 1997-05-30 Z/0082/14 U23 PM Słupsk (1) 2017-05-27 II 2017L
26. 1:56.09 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1998-01-28 Z/0430/15 2018 U20 MZ Radom (M) 2017-06-04 II 2017L
27. 1:56.18 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa 1996-02-11 sprawdź połącznie U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-27 II 2017L
1500 m M Minimum: 4:00.00
1. 3:54.13 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997-09-26 Z/0434/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 II
2. 3:57.49 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 1998-01-23 Z/0695/14 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II
3. 3:45.18 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997-04-02 Z/0185/13... 2018 U23 LD Białystok (M) 2017-07-23 I 2017L
4. 3:47.79 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997-07-03 Z/0519/13... 2018 U23 MA Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
5. 3:47.84 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 1997-05-26 Z/1123/13 2018 U23 LD Gdańsk (M) 2017-06-14 I 2017L
6. 3:47.92 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 1998-11-30 Z/1674/14 2018 U20 MA Gdańsk (M) 2017-06-14 I 2017L
7. 3:49.49 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 1998-11-10 Z/0697/15 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
8. 3:49.72 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997-02-22 Z/1189/14... 2018 U23 MA Gdańsk (M) 2017-06-14 II 2017L
9. 3:51.82 KUC Sławomir RKS Łódź 1996-01-24 Z/0674/12... 2018 U23 LD Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
10. 3:53.02 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997-03-13 Z/3524/15 2018 U23 LD Radom (M) 2017-06-04 II 2017L
11. 3:53.88 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1996-02-12 Z/0068/12... 2018 U23 LD Białystok (M) 2017-07-23 II 2017L
12. 3:53.91 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997-02-24 Z/1785/13 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
13. 3:56.49 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996-10-22 Z/0759/12 2018 U23 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 II 2017L
14. 3:56.90 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998-03-02 Z/0525/14 2018 U20 WP Leszno (1) 2017-05-27 II 2017L
15. 3:57.15 SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn 1996-05-04 Z/0520/12 2018 U23 WN Gdańsk (1) 2017-06-24 II 2017L
16. 3:57.31 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 1996-03-19 Z/0819/12 2018 U23 PM Gdańsk (1) 2017-06-24 II 2017L
17. 3:57.35 DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice 1997-01-07 Z/1218/16 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
18. 3:57.83 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 1998-10-24 Z/0177/14 2018 U20 MZ Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
19. 3:58.46 PETRUSIEWICZ Grzegorz SL Salos-Wodna Łódź 1996-05-16 Z/0718/13...... U23 LD Łódź (M) 2017-06-04 II 2017L
20. 3:58.86 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998-01-04 Z/0710/14 2018 U20 DS Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
21. 3:58.98 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998-05-14 Z/0127/14 2018 U20 LU Siedlce (1) 2017-06-10 II 2017L
22. 3:59.09 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996-03-21 Z/1301/12... 2018 U23 SL Sosnowiec (1) 2017-05-14 II 2017L
23. 3:59.13 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997-01-14 Z/1072/13 2018 U23 SL Kraków (M) 2017-06-24 II 2017L
24. 3:59.97 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 1997-03-03 Z/0310/13 2018 U23 MZ Łódź (1) 2017-05-28 II 2017L
5000 m M Minimum: 16:05.00
1. 15:24.16 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 1996-10-22 ...Z/4531/17 2018 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 III
2. 14:33.91 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 1997-03-03 Z/0310/13 2018 U23 MZ Białystok (M) 2017-07-22 II 2017L
3. 14:44.82 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 1997-11-28 Z/0270/13 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
4. 14:54.02 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 1998-10-13 Z/0130/14 2018 U20 PM Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
5. 14:56.63 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998-03-02 Z/0525/14 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
6. 14:58.80 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 1996-03-19 Z/0819/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
7. 15:00.87 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 1997-06-15 Z/0313/14 2018 U23 LB Cape Girardeau (USA) (1) 2017-04-01 II 2017L
8. 15:01.70 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997-07-24 Z/0695/13 U23 MZ Leavenworth (USA) (1) 2017-05-11 II 2017L
9. 15:03.27 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1996-02-12 Z/0068/12... 2018 U23 LD Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
10. 15:03.43 CELAK Mateusz MKL Szczecin 1996-01-10 Z/0823/13 2018 U23 ZP Białystok (M) 2017-07-22 II 2017L
11. 15:04.34 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996-10-22 Z/0759/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
12. 15:14.84 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997-01-14 Z/1072/13 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
13. 15:29.67 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 1998-03-30 Z/0223/14 2018 U20 LB Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
14. 15:32.16 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997-06-09 Z/0562/13 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
15. 15:32.44 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 1998-04-29 Z/0270/14 U20 KP Toruń (M) 2017-07-09 III 2017L
16. 15:41.69 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 1998-10-09 Z/1217/16 2018 U20 WP Wrocław (M) 2017-06-18 III 2017L
17. 15:42.73 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996-03-23 Z/0010/12 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-02 III 2017L
18. 15:44.20 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997-02-03 Z/0480/13 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 III 2017L
19. 15:55.95 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 1997-04-07 Z/0394/14 U23 WP Piła (1) 2017-06-03 III 2017L
10000 m M Minimum: 99:99.98
1. 30:24.69 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 1997-03-03 Z/0310/13 2018 U23 MZ Łomża (M) 2018-04-28 I
2. 31:55.62 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996-10-22 Z/0759/12 2018 U23 PM Łomża (M) 2018-04-28 II
3. 29:55.77 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 1997-11-28 Z/0270/13 2018 U23 PM Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
4. 30:53.32 SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn 1996-05-04 Z/0520/12 2018 U23 WN Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
5. 30:57.93 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród 1996-03-04 Z/0181/13 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
6. 31:12.74 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997-01-14 Z/1072/13 2018 U23 SL Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
7. 31:54.13 CELAK Mateusz MKL Szczecin 1996-01-10 Z/0823/13 2018 U23 ZP Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
8. 32:21.47 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997-02-03 Z/0480/13 2018 U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
9. 32:28.23 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997-06-09 Z/0562/13 U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
10. 32:35.29 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1997-04-14 Z/0284/13 2018 U23 MA Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
11. 32:36.34 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997-05-21 Z/0547/13 2018 U23 WN Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
12. 32:55.38 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996-03-23 Z/0010/12 U23 MZ Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
13. 35:52.20 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 1997-06-03 Z/2498/17 U23 MA Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 -- 2017L
14. 36:17.26 OGRODNIK Maciej MKS MOS Wrocław 1997-12-09 Z/0823/15 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 -- 2017L
15. 36:46.43 JAŚNIEWSKI Michał MKS Sambor Tczew 1997-09-09 Z/0571/14 U23 PM Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 -- 2017L
110 m pł M Minimum: 16.00
1. 14.71 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +1.0 I
2. 14.74 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-04-22 Z/0931/12... 2018 U23 WP Żerków (1) 2018-05-12 +0.6 I
3. 15.06 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U23 DS Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 0.0 II
4. 15.08 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-09-18 Z/1156/12 2018 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-13 +0.9 II
5. 15.13 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-03-25 Z/0058/14 2018 U23 KP Toruń (1) 2018-05-12 -0.2 II
6. 13.90 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-01-08 Z/0213/13 2018 U23 SL Kraków (M) 2017-06-24 -1.0 M 2017L
7. 14.43 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996-05-04 Z/0758/12... 2018 U23 MA Suwałki (M) 2017-07-01 +0.9 I 2017L
8. 14.79 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996-01-15 Z/0696/12... 2018 U23 MA Kraków (1) 2017-06-11 +0.1 I 2017L
9. 14.83 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998-10-24 Z/1404/14 2018 U20 PD Ostróda (1) 2017-09-23 -1.5 I 2017L
10. 15.06 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-04-11 Z/0531/13 2018 U23 KP Toruń (1) 2017-06-17 0.0 II 2017L
11. 15.17 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996-02-25 Z/1530/12... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-06 +0.6 II 2017L
12. 15.40 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996-03-28 Z/1447/12... 2018 U23 PD Białystok (1) 2017-06-18 0.0 II 2017L
13. 15.44 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997-06-06 Z/0602/13... 2018 U23 DS Kraków (M) 2017-06-04 +0.5 II 2017L
14. 15.55 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998-06-03 Z/1519/14 2018 U20 WP Opole (1) 2017-09-02 +1.7 II 2017L
15. 15.95 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998-04-12 Z/1444/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 -2.1 III 2017L
400 m pł M Minimum: 56.30
1. 55.98 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997-02-06 Z/0984/13 2018 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-05 II
2. 56.03 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 1998-04-05 Z/0648/14 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 II
3. 52.71 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996-02-21 Z/0175/12... 2018 U23 DS Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
4. 52.96 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996-09-25 Z/1374/14 2018 U23 MA Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
5. 53.68 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998-06-03 Z/1519/14 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-06-11 I 2017L
6. 53.71 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 1997-09-18 Z/1130/13... 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-11 I 2017L
7. 53.74 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998-07-20 Z/0399/14 2018 U20 PM Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
8. 53.88 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów 1998-07-23 Z/0680/14 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-07 I 2017L
9. 53.99 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996-06-07 Z/1065/12 2018 U23 SK Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
10. 54.07 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998-04-12 Z/1444/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 I 2017L
11. 54.31 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996-05-20 Z/0257/12... U23 LB Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
12. 54.38 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-01-29 Z/1662/12 2018 U23 OP Wrocław (1) 2017-06-24 I 2017L
13. 54.73 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996-05-08 sprawdź połącznie U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
14. 54.83 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot 1997-01-17 Z/0044/13 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
15. 54.85 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 1997-09-12 Z/1260/13 2018 U23 LD Piła (1) 2017-06-04 II 2017L
16. 54.96 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 1996-09-30 Z/0149/12... 2018 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 II 2017L
17. 55.36 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 1998-01-12 Z/0826/15 2018 U20 LU Toruń (M) 2017-07-07 II 2017L
18. 55.81 BRZOST Piotr UKS Kusy Warszawa 1998-03-20 Z/4205/15 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-08 II 2017L
19. 55.89 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań 1997-12-03 Z/1122/13 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-11 II 2017L
20. 56.25 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997-08-01 Z/0064/13... 2018 U23 DS Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
3000 m prz M Minimum: 11:00.00
1. 8:56.14 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 1996-03-19 Z/0819/12 2018 U23 PM Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
2. 9:02.76 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998-03-02 Z/0525/14 2018 U20 WP Białogard (1) 2017-06-17 I 2017L
3. 9:15.51 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996-10-22 Z/0759/12 2018 U23 PM Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
4. 9:21.48 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 1997-03-03 Z/0310/13 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
5. 9:23.39 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-09-15 Z/0351/14 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
6. 9:39.19 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997-02-03 Z/0480/13 2018 U23 SL Suwałki (M) 2017-07-01 III 2017L
7. 9:39.44 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 1996-04-04 Z/0816/12... 2018 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-01 III 2017L
8. 9:45.30 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 1997-11-21 Z/0545/13... 2018 U23 WN Suwałki (M) 2017-07-01 III 2017L
9. 9:56.02 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 1996-03-14 Z/0344/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-01 III 2017L
10. 10:13.14 PYDA Sylwester LKS Znicz Biłgoraj 1998-11-22 Z/1752/16 2018 U20 LU Piła (1) 2017-06-03 III 2017L
11. 10:22.01 JACKIEWICZ Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1997-01-02 Z/0118/13... U23 WN Suwałki (M) 2017-07-01 -- 2017L
Wzwyż M Minimum: 1.90
1. 2.12 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 1998-03-30 Z/0933/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 I
2. 1.98 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U23 MZ Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 II
3. 1.92 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U23 DS Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 III
4. 2.26 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997-01-28 Z/1752/13... 2018 U23 KP Białystok (M) 2017-06-18 M 2017L
5. 2.16 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997-08-04 Z/0073/13... U23 PK Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
6. 2.15 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998-03-12 Z/1008/14 2018 U20 PD Opole (M) 2017-06-03 I 2017L
7. 2.03 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 1998-01-04 Z/0593/14 2018 U20 WP Poznań (1) 2017-04-29 II 2017L
8. 2.03 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca 1996-05-20 Z/0099/12... U23 LD Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
9. 2.02 BARAN Patryk niestowarzyszony 1998-04-22 Z/0025/14 2018 U20 Grosseto (ITA) (M) 2017-07-22 II 2017L
10. 2.00 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998-09-08 Z/1666/14 U20 SL Częstochowa (1) 2017-05-21 II 2017L
11. 2.00 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 1996-05-11 Z/1497/13... 2018 U23 LU Biała Podlaska (1) 2017-06-24 II 2017L
12. 1.95 ŻUKOWSKI Radosław KS Podlasie Białystok 1998-02-09 sprawdź połącznie U20 PD Białystok (1) 2017-06-03 II 2017L
13. 1.92 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997-06-06 Z/0602/13... 2018 U23 DS Kraków (M) 2017-06-03 III 2017L
14. 1.92 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998-01-05 Z/0155/14... 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-03 III 2017L
15. 1.90 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998-06-08 Z/0328/14 2018 U20 DS Bielsko-Biała (1) 2017-05-27 III 2017L
16. 1.90 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 1997-12-03 Z/1125/13... 2018 U23 WP Jelenia Góra (M) 2017-09-03 III 2017L
Tyczka M Minimum: 4.10
1. 4.40 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996-04-24 Z/1334/12 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 II *
2. 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 1997-06-25 Z/0113/13 2018 U23 LD Łódź (1) 2018-05-13 II
3. 4.35 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U23 MZ Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 II
4. 4.30 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-09-18 Z/1156/12 2018 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-13 II
5. 4.20 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 1997-03-13 Z/1278/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 II
6. 4.20 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 II
7. 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław MLKS Echo Twardogóra 1998-12-03 Z/0930/14 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 II *
8. 5.40 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996-09-17 Z/1331/12 2018 U23 ZP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M 2017L
9. 5.00 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-03-25 Z/0058/14 2018 U23 KP Łódź (1) 2017-06-24 I 2017L
10. 4.80 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 1998-05-11 Z/0162/14 2018 U20 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 I 2017L
11. 4.70 BARAN Patryk niestowarzyszony 1998-04-22 Z/0025/14 2018 U20 Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
12. 4.60 BLEJA Marek SKLA Sopot 1996-05-06 Z/1205/12... U23 PM Gdańsk (1) 2017-06-03 I 2017L
13. 4.60 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-06-02 Z/1200/13 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2017-06-18 I 2017L
14. 4.55 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998-06-08 Z/0328/14 2018 U20 DS Bielsko-Biała (1) 2017-05-27 I 2017L
15. 4.55 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 1998-05-12 sprawdź połącznie U20 LB Poznań (1) 2017-06-10 I 2017L
16. 4.40 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996-04-10 Z/1815/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-27 II 2017L
17. 4.20 KAPTURSKI Albert KL Gdynia 1998-08-03 sprawdź połącznie U20 PM Słupsk (1) 2017-06-10 II 2017L
18. 4.10 PIWOWARSKI Jakub KL Gdynia 1998-03-23 sprawdź połącznie U20 PM Słupsk (1) 2017-06-10 II 2017L
W dal M Minimum: 6.90
1. 7.30 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997-03-17 Z/0307/14... 2018 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.1 I
2. 7.25 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998-04-25 Z/1741/15 2018 U23 PM Białystok (1) 2018-05-03 +0.1 I
3. 6.92 BARAN Patryk niestowarzyszony 1998-04-22 Z/0025/14 2018 U23 Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 +0.1 II
4. 8.02 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998-06-13 Z/1140/14 2018 U20 LD Grosseto (ITA) (M) 2017-07-21 +1.6 MM 2017L
5. 7.66 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998-08-11 Z/2369/15 2018 U20 MA Grosseto (ITA) (M) 2017-07-21 +1.8 I 2017L
6. 7.48 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 1997-12-28 Z/1768/13 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 +0.1 I 2017L
7. 7.23 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996-02-14 Z/0042/12 2018 U23 DS Suwałki (M) 2017-07-01 +0.5 II 2017L
8. 7.21 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997-01-05 sprawdź połącznie U23 KP Piła (1) 2017-05-20 0.0 II 2017L
9. 7.08 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1996-07-16 Z/1200/12... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 -0.5 II 2017L
10. 7.07 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998-11-12 Z/1286/14 2018 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 +1.3 II 2017L
11. 7.05 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 1998-03-05 Z/4479/15... 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-07 +0.1 II 2017L
12. 6.98 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-03 +1.6 II 2017L
13. 6.96 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-09-18 Z/1156/12 2018 U23 OP Kraków (M) 2017-06-03 +1.6 II 2017L
14. 6.91 GUMIELA Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 1998-08-16 sprawdź połącznie U20 PK Stalowa Wola (1) 2017-06-03 +1.3 II 2017L
Trójskok M Minimum: 13.80
1. 13.80 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997-02-05 Z/0912/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +1.6 III
2. 15.61 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998-06-13 Z/1140/14 2018 U20 LD Toruń (M) 2017-07-09 0.0 I 2017L
3. 15.26 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 1997-12-28 Z/1768/13 U23 MZ Piła (1) 2017-06-04 +1.3 I 2017L
4. 14.94 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998-04-25 Z/1741/15 2018 U20 PM Łomża (1) 2017-06-10 +1.9 I 2017L
5. 14.91 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998-02-09 Z/0485/14 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-09 +0.7 I 2017L
6. 14.76 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 1996-07-24 Z/0268/12 2018 U23 DS Łódź (M) 2017-05-21 +1.9 II 2017L
7. 14.73 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1996-07-16 Z/1200/12... 2018 U23 MZ Płońsk (1) 2017-05-28 +2.0 II 2017L
8. 14.55 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998-07-06 ...Z/0791/14 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-09 -0.9 II 2017L
9. 14.54 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 1997-07-26 Z/1565/13 2018 U23 KP Łódź (1) 2017-05-13 0.0 II 2017L
10. 14.42 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996-06-25 Z/1284/12... 2018 U23 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 0.0 II 2017L
11. 14.31 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1996-01-19 Z/1475/13... 2018 U23 PD Białystok (1) 2017-05-21 +0.8 III 2017L
12. 14.28 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997-01-21 ... U23 MA Łódź (M) 2017-05-26 +1.1 III 2017L
13. 14.24 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław 1997-09-12 Z/0035/13 2018 U23 DS Suwałki (M) 2017-07-02 +1.1 III 2017L
14. 14.13 MAJCHRZAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 1998-11-27 Z/0273/14 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-09 +0.2 III 2017L
15. 13.84 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 1998-03-05 Z/4479/15... 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-09 +0.3 III 2017L
Kula (7.26) M Minimum: 12.80
1. 17.59 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 1998-09-02 Z/0477/14 2018 U23 LU Kielce (M) 2018-05-12 I
2. 16.84 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996-03-11 Z/1594/12... 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-05-06 I
3. 15.58 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 1998-02-14 Z/0201/14 2018 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I
4. 15.46 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997-07-28 Z/1709/13 2018 U23 MZ Białystok (1) 2018-05-03 I
5. 14.41 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997-02-04 Z/0986/13 2018 U23 DS Szprotawa (1) 2018-05-12 II *
6. 14.07 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U23 MZ Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 II
7. 14.01 DUŚ Mariusz WKS Śląsk Wrocław 1996-06-14 Z/0306/12 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 II *
8. 13.53 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998-02-01 Z/1247/14 2018 U23 PM Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 II
9. 13.41 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-09-18 Z/1156/12 2018 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-12 II
10. 13.19 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 III
11. 12.98 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998-12-09 Z/0991/14 2018 U23 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 III
12. 21.59 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997-03-17 Z/0116/13 2018 U23 WN Bydgoszcz (M) 2017-07-14 MM 2017L
13. 17.65 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-02-06 Z/0532/13 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 I 2017L
14. 17.57 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-12-09 Z/1142/13 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
15. 17.54 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-05-15 Z/1657/12 2018 U23 OP Łódź (M) 2017-05-21 I 2017L
16. 15.17 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997-08-04 Z/1563/13 2018 U23 KP Gdańsk (1) 2017-06-24 I 2017L
17. 14.07 KAWKA Bartłomiej KS Agros Zamość 1997-09-01 Z/1642/13... 2018 U23 LU Warszawa (1) 2017-05-21 II 2017L
18. 14.00 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-06-05 Z/0583/12 U23 KP Toruń (1) 2017-06-23 II 2017L
19. 13.43 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1998-01-06 Z/1088/14 2018 U20 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 II 2017L
20. 13.21 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 1997-03-08 Z/0821/13 2018 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 III 2017L
21. 13.17 JANICKI Krzysztof KL Gdynia 1997-06-20 sprawdź połącznie U23 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 III 2017L
22. 12.86 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997-05-19 Z/0635/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-27 III 2017L
Dysk (2) M Minimum: 41.80
1. 55.53 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 1998-03-01 Z/0205/14 2018 U23 DS Szprotawa (1) 2018-05-12 I
2. 54.37 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 1997-03-08 Z/0821/13 2018 U23 DS Szprotawa (1) 2018-05-12 I
3. 52.72 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997-03-17 Z/0116/13 2018 U23 WN Kielce (M) 2018-05-12 I
4. 49.84 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 1998-02-14 Z/0201/14 2018 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I
5. 48.63 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998-02-01 Z/1247/14 2018 U23 PM Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 I
6. 48.58 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998-12-09 Z/0991/14 2018 U23 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 I
7. 45.74 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997-08-04 Z/1563/13 2018 U23 KP Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-06 II
8. 43.30 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997-02-04 Z/0986/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 II *
9. 43.28 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1998-01-06 Z/1088/14 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
10. 61.52 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-05-15 Z/1657/12 2018 U23 OP Cetniewo (OPO) (M) 2017-07-29 M 2017L
11. 52.10 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 1998-09-02 Z/0477/14 2018 U20 LU Kielce (M) 2017-05-13 I 2017L
12. 51.00 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-12-09 Z/1142/13 2018 U23 KP Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
13. 48.90 JĘDRUSIAK Łukasz UKS 12 Kalisz 1996-08-12 Z/1158/13 U23 WP Bojanowo (1) 2017-05-01 I 2017L
14. 45.56 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-02-06 Z/0532/13 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
15. 43.02 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996-03-11 Z/1594/12... 2018 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
Młot (7.26) M Minimum: 38.00
1. 58.63 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998-07-20 Z/0577/14 2018 U23 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I
2. 57.95 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996-03-11 Z/1594/12... 2018 U23 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I
3. 56.79 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 1996-05-27 Z/1609/12 2018 U23 LD Łódź (1) 2018-05-13 I
4. 54.54 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-08-02 Z/1523/13... 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
5. 53.12 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 1997-11-05 Z/0954/14 2018 U23 PD Kielce (M) 2018-05-12 II
6. 51.57 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 1998-10-26 Z/0958/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 II
7. 50.52 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 1997-08-04 Z/1277/13 2018 U23 LD Łódź (1) 2018-05-13 II
8. 43.16 CZULIŃSKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1998-09-10 Z/5134/15... 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-05-06 III
9. 38.74 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998-07-21 Z/1157/14 2018 U23 LB Poznań (1) 2018-04-28 III *
10. 60.26 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996-08-10 Z/0972/12 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-21 I 2017L
11. 58.95 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997-07-13 Z/1267/13 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 I 2017L
12. 57.24 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 1998-03-06 Z/1575/14 2018 U20 KP Toruń (1) 2017-06-17 I 2017L
13. 56.28 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997-07-25 Z/1400/13 2018 U23 LU Puławy (1) 2017-06-11 I 2017L
14. 55.60 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 1996-07-04 Z/1025/12... 2018 U23 DS Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
15. 49.31 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997-01-10 sprawdź połącznie U23 SL Częstochowa (1) 2017-06-24 II 2017L
16. 44.63 GÓRCZYŃSKI Kamil LKS Vectra Włocławek 1997-02-01 Z/0190/14 U23 KP Piła (1) 2017-06-03 III 2017L
Oszczep (800) M Minimum: 55.20
1. 79.99 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 1998-02-02 Z/0962/14 2018 U23 PM Warszawa (M) 2018-05-19 MM
2. 69.07 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 1996-02-24 ...Z/0444/12... 2018 U23 MZ Kielce (M) 2018-05-12 I
3. 64.21 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997-09-07 Z/1564/13... 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
4. 60.57 MARACH Kamil MKL Toruń 1996-02-28 Z/1631/13... 2018 U23 KP Toruń (1) 2018-05-12 II
5. 59.59 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997-06-06 Z/0602/13... 2018 U23 DS Białogard (1) 2018-05-05 II
6. 58.72 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 1998-05-07 Z/1187/14 2018 U23 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 II
7. 57.40 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 1996-10-08 Z/0904/12... 2018 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 II
8. 57.21 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 1997-04-29 Z/1407/13 2018 U23 KP Toruń (1) 2018-05-12 II
9. 56.32 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 1998-04-16 Z/0049/14 2018 U23 LD Sieradz (1) 2018-05-06 II
10. 56.25 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań 1998-09-28 Z/0784/14... 2018 U23 WP Białogard (1) 2018-05-05 II *
11. 62.70 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 1998-11-24 Z/0390/14 2018 U20 WP Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
12. 58.37 PURSCH Marcel UKS Sokół Żmigród 1998-03-04 sprawdź połącznie U20 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 II 2017L
13. 57.51 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 1998-10-26 Z/0958/14 2018 U20 DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 II 2017L
14. 56.39 BONECKI Bartłomiej RKS Łódź 1997-10-11 Z/3528/15 2018 U23 LD Toruń (1) 2017-06-17 II 2017L
15. 55.24 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U20 MZ Warszawa (M) 2017-05-20 II 2017L
10-bój JUN M Minimum: 001
1. 7538 BARAN Patryk niestowarzyszony 1998-04-22 Z/0025/14 2018 U20 Grosseto (ITA) (M) 2017-07-23 I 2017L
2. 7300 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
3. 7288 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998-06-08 Z/0328/14 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
4. 6209 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U20 MZ Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
5. 5765 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998-10-29 sprawdź połącznie U20 SL Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
6. 5553 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998-01-05 Z/0155/14... 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
7. 4852 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 1998-06-12 Z/1038/14 2018 U20 WP Kraków (M) 2017-06-04 IV 2017L
8. 3390 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998-05-15 Z/1740/16 U20 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 -- 2017L
10-bój M Minimum: 001
1. 7154 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U23 MZ Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 M
2. 6875 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-09-18 Z/1156/12 2018 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-13 I
3. 6807 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U23 DS Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 I
4. 3399 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997-07-29 Z/0317/13 2018 U23 WP Wrocław (1) 2018-05-13 --
5. 6388 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997-06-06 Z/0602/13... 2018 U23 DS Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
6. 5745 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998-04-12 Z/1444/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 III 2017L
7. 4409 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996-04-10 Z/1815/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 -- 2017L
8. 4031 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1998-09-04 Z/2197/15 2018 U20 LB Zielona Góra (1) 2017-10-01 -- 2017L
9. 3653 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 1997-03-06 Z/0318/13 2018 U23 WP Wrocław (1) 2017-05-14 -- 2017L
Chód 20 km M Minimum: 9:99:98
1. 1:32:19 r KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997-01-08 Z/0569/13 2018 U23 KP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 I
2. 1:33:44 r DROZDOWICZ Arkadiusz OŚ AZS Poznań 1998-03-30 Z/0397/14 2018 U23 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 I
3. 1:41:37 r CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 1996-06-09 Z/0907/12... 2018 U23 MZ Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III
4. 1:48:59 r BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 1998-03-04 Z/1243/14 2018 U23 LU Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III
5. 1:35:25 r KOSECKI Kacper KL Lechia Gdańsk 1997-03-20 Z/0043/13 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2017-08-26 II 2017L
6. 1:50:19 r KLAWIKOWSKI Damian RKS Rumia 1996-02-21 Z/1070/12 U23 PM Gdańsk (M) 2017-08-26 -- 2017L
7. 1:54:58 r TARA Sebastian LKS Stal Mielec 1997-08-04 Z/0840/13 U23 PK Zaniemyśl (M) 2017-04-22 -- 2017L
8. 2:01:06 r CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 1996-10-31 Z/1507/12 2018 U23 MZ Gdańsk (M) 2017-08-26 -- 2017L
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 20.912939071655 sekund