100 m M Minimum: 10.83
1. 10.21 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992-09-20 Z/1077/11 2018 Sen KP Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 +1.1 MM
2. 10.23 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 1993-11-20 Z/3333/11 2018 Sen PM Gliwice (M) 2018-06-10 +1.8 MM
3. 10.29 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995-03-05 Z/0859/11 2018 Sen LU Lublin (1) 2018-05-20 +0.4 M
4. 10.39 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993-04-03 Z/1743/13... 2018 Sen WP Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 M
5. 10.43 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 1996-08-20 Z/0558/13... 2018 U23 SL Goleniów (M) 2018-06-20 -0.2 M
6. 10.53 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989-02-28 Z/3831/11 2018 Sen WP Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 M
7. 10.56 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999-03-10 Z/0441/15 2018 U20 DS Żary (1) 2018-06-02 +1.4 M
8. 10.56 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 1996-12-27 Z/0103/14... 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 M
9. 10.57 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991-10-13 Z/3398/11... 2018 Sen WP Gliwice (M) 2018-06-10 +1.8 M
10. 10.57 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 2000-02-05 Z/1532/15 2018 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 M
11. 10.58 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994-08-22 Z/2600/11...... 2018 Sen MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.4 M
12. 10.60 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 2000-01-10 Z/3076/15 2018 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 +0.5 M
13. 10.60 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998-08-24 Z/4501/15 2018 U23 KP Kutno (M) 2018-06-15 +0.8 M
14. 10.62 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999-02-03 Z/0363/15 2018 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 M
15. 10.65 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995-05-13 Z/5085/11... 2018 Sen LU Riga (LAT) (M) 2018-05-29 +0.5 M
16. 10.65 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1986-04-24 Z/2208/11 2018 Sen KP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 +1.3 M
17. 10.65 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001-03-20 Z/2667/18 2018 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 M
18. 10.67 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993-03-27 Z/0148/11 2018 Sen MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.2 I
19. 10.68 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 1997-12-03 Z/1125/13... 2018 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 -0.1 I
20. 10.69 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1990-09-21 Z/1201/12 2018 Sen MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 I
21. 10.71 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999-08-10 Z/3248/15 2018 U20 LD Kraków (M) 2018-06-10 -1.0 I
22. 10.71 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 1998-01-22 Z/0326/14... 2018 U23 SL Gliwice (M) 2018-06-10 +1.1 I
23. 10.71 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996-09-08 Z/0090/13... 2018 U23 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 I
24. 10.72 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998-05-05 Z/1268/14... 2018 U23 WP Gliwice (M) 2018-06-10 +1.8 I
25. 10.74 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 1999-04-13 Z/0121/15 2018 U20 SL Gliwice (M) 2018-06-10 +1.8 I
26. 10.75 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 1999-06-30 Z/1611/16 2018 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 I
27. 10.76 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996-02-21 Z/0175/12... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.2 I
28. 10.77 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999-06-20 Z/3377/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.9 I
29. 10.77 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 2001-08-21 Z/3875/15 2018 U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I
30. 10.79 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 2001-03-09 ...Z/2401/16 2018 U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I
31. 10.79 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 2002-04-21 Z/0324/16... 2018 U18 LU Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I
32. 10.80 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 1996-04-16 Z/1042/12 2018 U23 MZ Gliwice (M) 2018-06-10 +1.1 I
33. 10.81 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995-02-23 Z/1592/12 2018 Sen MZ Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 -0.9 I *
34. 10.81 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 1997-03-17 Z/0148/13... 2018 U23 WP Łódź (M) 2018-05-19 +0.4 I
35. 10.81 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999-08-31 Z/5253/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.1 I
36. 10.83 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 2001-05-26 Z/1867/17 2018 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.6 I
37. 10.83 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987-08-29 Z/0530/17 2018 Sen LB Warszawa (1) 2018-05-27 +0.4 I
38. 10.83 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek 1995-06-27 Z/3826/11 2018 Sen ZP Białogard (1) 2018-06-02 +0.9 I *
39. 10.49 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 1999-09-12 Z/0647/15 2018 U20 WN Toruń (M) 2017-07-07 +0.8 M 2017L
40. 10.62 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1987-05-12 Z/0790/11 2018 Sen PD Siedlce (1) 2017-06-10 +2.0 M 2017L
41. 10.64 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 1994-07-24 Z/3171/11 2018 Sen PD Białystok (M) 2017-07-21 +1.4 M 2017L
42. 10.68 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993-04-05 ...Z/4587/11 2018 Sen ZP Szczecin (M) 2017-06-10 +1.2 I 2017L
43. 10.70 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 1994-05-20 Z/2748/11... 2018 Sen LU Radom (M) 2017-06-04 +0.8 I 2017L
44. 10.71 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996-05-22 Z/0204/12 2018 U23 LU Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.9 I 2017L
45. 10.76 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989-06-15 Z/1702/11 2018 Sen DS Warszawa (M) 2017-08-15 0.0 I 2017L
46. 10.78 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992-07-08 Z/4842/11 Sen MA Kraków (M) 2017-06-24 +1.0 I 2017L
47. 10.79 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991-08-13 Z/4067/11 2018 Sen MZ Götzis (AUT) (M) 2017-05-27 +0.5 I 2017L
48. 10.80 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998-06-08 Z/0328/14 2018 U20 DS Kraków (M) 2017-06-03 +1.8 I 2017L
49. 10.80 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1993-07-30 Z/0597/11... Sen PK Radom (M) 2017-06-04 +0.8 I 2017L
50. 10.81 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000-01-29 Z/5416/15 2018 U18 PM Gdańsk (1) 2017-05-20 +1.2 I 2017L
51. 10.81 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 1998-10-08 Z/0201/16 2018 U20 WP Toruń (1) 2017-05-20 +0.5 I 2017L
52. 10.81 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-02-14 Z/1056/13 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-10 +0.3 I 2017L
53. 10.81 BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999-06-10 Z/0601/17 2018 U20 SL Toruń (M) 2017-07-07 +0.8 I 2017L
54. 10.82 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-08-31 Z/0211/13 2018 U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 +1.8 I 2017L
55. 10.83 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000-09-04 Z/1746/15 2018 U18 MA Piła (1) 2017-06-03 +1.8 I 2017L
56. 10.83 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996-01-24 Z/0040/12 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 -0.3 I 2017L
200 m M Minimum: 21.75
1. 20.55 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 1993-08-07 Z/2480/11 2018 Sen SL Jessheim (NOR) (M) 2018-06-10 +2.0 MM
2. 21.01 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995-03-05 Z/0859/11 2018 Sen LU Lublin (1) 2018-05-20 -0.4 M
3. 21.02 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 1996-04-16 Z/1042/12 2018 U23 MZ Gliwice (M) 2018-06-10 +0.8 M
4. 21.03 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989-02-28 Z/3831/11 2018 Sen WP Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 M
5. 21.03 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 1993-11-20 Z/3333/11 2018 Sen PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.4 M
6. 21.10 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994-08-22 Z/2600/11...... 2018 Sen MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 M
7. 21.12 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989-01-16 Z/3817/11 2018 Sen DS Jessheim (NOR) (M) 2018-06-10 +2.0 M
8. 21.12 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 1998-11-15 Z/0387/14 2018 U23 WP Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 M
9. 21.18 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 1996-12-27 Z/0103/14... 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.4 M
10. 21.19 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993-04-03 Z/1743/13... 2018 Sen WP Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.4 M
11. 21.19 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992-09-20 Z/1077/11 2018 Sen KP Linz (AUT) (M) 2018-06-17 -0.1 M
12. 21.27 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998-08-24 Z/4501/15 2018 U23 KP Łódź (M) 2018-06-03 +1.8 M
13. 21.34 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 1999-06-30 Z/1611/16 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-06-03 +1.1 M
14. 21.39 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989-06-15 Z/1702/11 2018 Sen DS Jessheim (NOR) (M) 2018-06-10 +2.0 M
15. 21.41 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 1989-10-10 Z/1948/11 2018 Sen DS Gliwice (M) 2018-06-10 +0.8 M
16. 21.41 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986-12-07 Z/2130/11... 2018 Sen WN Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 M
17. 21.48 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 1999-09-12 Z/0647/15 2018 U20 WN Toruń (1) 2018-06-16 +0.9 I
18. 21.57 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 1998-01-22 Z/0326/14... 2018 U23 SL Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 I
19. 21.58 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek 1995-06-27 Z/3826/11 2018 Sen ZP Wrocław (M) 2018-06-13 +0.6 I *
20. 21.59 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 2001-09-06 Z/3032/16 2018 U18 LD Győr (HUN) (M) 2018-07-07 +1.9 I
21. 21.62 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 1991-04-02 Z/3806/11 2018 Sen WP Leszno (1) 2018-05-26 +1.2 I
22. 21.62 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000-01-29 Z/5416/15 2018 U20 PM Słubice (M) 2018-06-10 -0.5 I
23. 21.66 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991-10-13 Z/3398/11... 2018 Sen WP Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.4 I
24. 21.68 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998-06-02 Z/0401/14 2018 U23 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +0.1 I
25. 21.69 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 2000-01-10 Z/3076/15 2018 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 -0.6 I
26. 21.70 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995-05-13 Z/5085/11... 2018 Sen LU Lublin (1) 2018-05-20 -0.4 I
27. 21.70 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995-06-21 Z/1348/13... 2018 Sen DS Wrocław (1) 2018-06-02 +1.1 I
28. 21.73 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998-07-23 Z/0865/14... 2018 U23 LD Lublin (M) 2018-05-27 -1.0 I
29. 21.74 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 2000-02-05 Z/1532/15 2018 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 +0.1 I
30. 21.12 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1987-05-12 Z/0790/11 2018 Sen PD Białystok (M) 2017-07-23 +0.7 M 2017L
31. 21.27 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość 1994-05-20 Z/2748/11... 2018 Sen LU Siedlce (1) 2017-06-10 +0.2 M 2017L
32. 21.38 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1993-10-24 Z/3688/11 2018 Sen MZ Białystok (M) 2017-07-22 +0.9 M 2017L
33. 21.49 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992-08-10 Z/3159/11... 2018 Sen PD Toruń (1) 2017-05-20 +0.8 I 2017L
34. 21.56 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1993-08-28 Z/1358/13... 2018 Sen WP Poznań (1) 2017-06-24 +0.4 I 2017L
35. 21.56 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999-08-10 Z/3248/15 2018 U20 LD Toruń (M) 2017-07-09 +1.7 I 2017L
36. 21.60 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997-05-08 Z/1644/13... 2018 U23 LU Piła (1) 2017-06-04 +0.5 I 2017L
37. 21.62 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993-04-05 ...Z/4587/11 2018 Sen ZP Białogard (1) 2017-06-17 +1.4 I 2017L
38. 21.63 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990-07-19 ...Z/1964/11 2018 Sen LU Krasnystaw (1) 2017-06-17 +1.2 I 2017L
39. 21.64 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991-07-16 Z/0179/11 2018 Sen KP Toruń (1) 2017-08-26 0.0 I 2017L
40. 21.65 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994-05-27 Z/1301/11 2018 Sen DS Białystok (M) 2017-07-22 +0.6 I 2017L
41. 21.69 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993-09-24 Z/3183/11 2018 Sen DS Kutno (M) 2017-06-11 -0.2 I 2017L
42. 21.71 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996-09-08 Z/0090/13... 2018 U23 MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 +1.4 I 2017L
43. 21.74 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000-09-04 Z/1746/15 2018 U18 MA Kraków (M) 2017-06-24 +0.3 I 2017L
400 m M Minimum: 48.40
1. 45.15 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 1993-08-07 Z/2480/11 2018 Sen SL Chorzów (M) 2018-06-08 MM
2. 46.06 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 1989-10-10 Z/1948/11 2018 Sen DS Chorzów (M) 2018-06-08 M
3. 46.09 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989-01-16 Z/3817/11 2018 Sen DS Goleniów (M) 2018-06-20 M
4. 46.49 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 1996-04-16 Z/1042/12 2018 U23 MZ Chorzów (M) 2018-06-08 M
5. 46.50 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998-07-23 Z/0865/14... 2018 U23 LD Kraków (M) 2018-07-08 M
6. 46.61 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994-02-13 Z/0373/11 2018 Sen ZP Chorzów (M) 2018-06-08 M
7. 46.69 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000-01-29 Z/5416/15 2018 U20 PM Słubice (M) 2018-06-09 M
8. 46.77 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 1998-11-14 Z/1077/14 2018 U23 PD Kutno (M) 2018-06-15 M
9. 46.89 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986-12-07 Z/2130/11... 2018 Sen WN Gdańsk (M) 2018-06-16 M
10. 47.01 WAŚCIŃSKI Przemysław MUKS Kadet Rawicz 1995-03-29 Z/0195/12 2018 Sen WP Poznań (1) 2018-06-16 M
11. 47.02 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 1998-03-14 ...Z/0812/14 2018 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 M
12. 47.09 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989-06-15 Z/1702/11 2018 Sen DS Chorzów (M) 2018-06-08 M
13. 47.26 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995-05-12 Z/3203/11... 2018 Sen LD Kutno (M) 2018-06-15 I
14. 47.41 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999-03-05 Z/0165/16 2018 U20 WN Słubice (M) 2018-06-09 I
15. 47.44 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 1998-11-15 Z/0387/14 2018 U23 WP Łomża (M) 2018-06-05 I
16. 47.47 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999-12-14 Z/0391/15 2018 U20 PK Słubice (M) 2018-06-09 I
17. 47.53 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996-01-15 Z/0696/12... 2018 U23 MA Kraków (1) 2018-06-03 I
18. 47.56 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993-09-24 Z/3183/11 2018 Sen DS Gdańsk (M) 2018-06-16 I
19. 47.77 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 1989-04-03 Z/2970/11...... 2018 Sen SL Kutno (M) 2018-06-15 I *
20. 47.77 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 2000-04-28 Z/4611/15 2018 U20 SL Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
21. 47.78 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin 1990-07-19 ...Z/1964/11 2018 Sen LU Lublin (M) 2018-05-26 I
22. 47.81 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999-12-21 Z/0417/15 2018 U20 LD Słubice (M) 2018-06-09 I
23. 47.85 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 1994-01-05 Z/3683/11 2018 Sen MZ Chorzów (M) 2018-06-08 I
24. 47.85 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000-05-13 Z/3865/16 2018 U20 PM Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
25. 47.92 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995-02-10 Z/1465/12 2018 Sen OP Kraków (M) 2018-06-10 I
26. 47.93 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995-01-27 Z/0378/11... 2018 Sen PM Gdańsk (M) 2018-06-16 I
27. 47.99 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Jedynka Jarocin 1998-10-09 Z/2380/16 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-06-16 I
28. 48.04 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997-05-08 Z/1644/13... 2018 U23 LU Lublin (M) 2018-05-26 I
29. 48.10 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001-03-29 Z/0316/16... 2018 U18 LU Győr (HUN) (M) 2018-07-06 I
30. 48.16 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 1994-08-17 Z/4681/11 2018 Sen MZ Radom (M) 2018-05-27 I
31. 46.42 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 1996-07-24 Z/1075/12 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 M 2017L
32. 47.19 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999-12-22 Z/0509/15 2018 U20 LB Piła (1) 2017-06-03 M 2017L
33. 47.51 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 1992-07-21 Z/4683/11 2018 Sen MZ Łódź (1) 2017-05-28 I 2017L
34. 47.63 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994-01-15 Z/3864/11...... 2018 Sen MZ Radom (M) 2017-06-04 I 2017L
35. 47.77 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994-05-27 Z/1301/11 2018 Sen DS Kraków (1) 2017-06-11 I 2017L
36. 47.80 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin 1995-09-30 ... U23 ZP Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
37. 47.89 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań 1994-01-07 ......Z/2091/17 Sen WP Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
38. 48.01 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991-09-03 Z/3049/11... 2018 Sen SL Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 I 2017L
39. 48.07 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 1991-04-02 Z/3806/11 2018 Sen WP Płock (M) 2017-07-16 I 2017L
40. 48.09 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998-01-30 Z/4557/15... 2018 U20 LU Radom (M) 2017-06-04 I 2017L
41. 48.10 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993-04-20 Z/0272/14 2018 Sen DS Bielsko-Biała (M) 2017-06-17 I 2017L
42. 48.12 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1993-12-26 Z/1899/11 2018 Sen MZ Gdańsk (M) 2017-06-14 I 2017L
43. 48.15 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 1999-03-14 Z/1062/15 2018 U20 LB Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
44. 48.37 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993-12-12 Z/1268/11... 2018 Sen WN Halluin (FRA) (1) 2017-06-28 I 2017L
45. 48.39 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 1994-02-05 sprawdź połącznie Sen DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 I 2017L
800 m M Minimum: 1:52.70
1. 1:45.41 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987-06-13 Z/1659/11 2018 Sen KP Shanghai (CHN) (M) 2018-05-12 MM
2. 1:45.60 KSZCZOT Adam RKS Łódź 1989-09-02 Z/2880/11 2018 Sen LD Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM
3. 1:46.27 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997-04-02 Z/0185/13... 2018 U23 LD Goleniów (M) 2018-06-20 MM
4. 1:46.43 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995-03-13 Z/1727/11... 2018 Sen ZP Goleniów (M) 2018-06-20 MM
5. 1:47.90 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 1998-11-10 Z/0697/15 2018 U23 MZ Goleniów (M) 2018-06-20 M
6. 1:48.68 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998-10-06 Z/0064/14... 2018 U23 KP Chorzów (M) 2018-06-08 I
7. 1:49.68 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995-05-19 Z/1206/11...... 2018 Sen MZ Goleniów (M) 2018-06-20 I
8. 1:50.39 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001-09-04 Z/0931/16 2018 U18 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 I
9. 1:50.84 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 2000-06-08 Z/2581/15 2018 U20 MZ Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
10. 1:51.08 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001-02-05 Z/3631/15 2018 U18 SK Radom (M) 2018-05-27 I
11. 1:51.16 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999-03-16 Z/0312/15 2018 U20 PK Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
12. 1:51.56 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 1997-05-26 Z/1123/13 2018 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 I
13. 1:51.74 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998-05-14 Z/0127/14... 2018 U23 LU Gliwice (M) 2018-06-10 I
14. 1:52.09 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 1995-11-06 Z/0285/12... 2018 Sen WP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 II
15. 1:52.24 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991-10-27 Z/1044/11... 2018 Sen LD Łódź (M) 2018-05-20 II
16. 1:52.36 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 1995-09-19 Z/5219/11... 2018 Sen MA Kraków (M) 2018-06-10 II
17. 1:52.39 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 1999-04-12 Z/1224/16 2018 U20 PK Radom (M) 2018-05-27 II
18. 1:52.47 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001-01-17 Z/6308/15 2018 U18 LD Gliwice (M) 2018-06-10 II
19. 1:52.59 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 1998-10-24 Z/0177/14... 2018 U23 MZ Lublin (M) 2018-05-27 II
20. 1:46.28 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1993-12-26 Z/1899/11 2018 Sen MZ Białystok (M) 2017-07-22 MM 2017L
21. 1:49.84 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 1990-09-22 Z/5137/15 2018 Sen KP Praha (CZE) (M) 2017-05-30 I 2017L
22. 1:50.16 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 1991-07-01 Z/4188/11... 2018 Sen LU Radom (M) 2017-06-04 I 2017L
23. 1:50.49 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 1993-06-27 Z/1812/11 Sen LB Wrocław (M) 2017-06-18 I 2017L
24. 1:50.87 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992-02-23 Z/2904/11 2018 Sen MZ Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
25. 1:51.09 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 1997-01-16 Z/0509/13... 2018 U23 PK Radom (M) 2017-06-04 I 2017L
26. 1:51.46 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997-02-22 Z/1189/14... 2018 U23 MA Wrocław (M) 2017-06-18 I 2017L
27. 1:52.03 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999-05-14 Z/0552/15 2018 U20 KP Gdańsk (M) 2017-06-14 II 2017L
28. 1:52.06 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986-12-07 Z/2130/11... 2018 Sen WN Sopot (M) 2017-08-16 II 2017L
29. 1:52.26 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 1996-04-13 Z/0457/12... 2018 U23 MZ Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
1500 m M Minimum: 3:53.00
1. 3:39.76 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 1995-03-13 Z/1727/11... 2018 Sen ZP Turku (FIN) (M) 2018-06-05 M
2. 3:43.20 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 1997-05-26 Z/1123/13 2018 U23 LD Gliwice (M) 2018-06-10 I
3. 3:43.88 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988-10-02 Z/3849/11 2018 Sen MA Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 I
4. 3:44.08 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995-05-19 Z/1206/11...... 2018 Sen MZ Gliwice (M) 2018-06-10 I
5. 3:44.71 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 1998-11-10 Z/0697/15 2018 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 I
6. 3:45.19 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 1999-04-12 Z/1224/16 2018 U20 PK Gliwice (M) 2018-06-10 I
7. 3:47.07 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 1998-11-30 Z/1674/14 2018 U23 MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I
8. 3:48.18 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 1995-09-19 Z/5219/11... 2018 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 I
9. 3:49.33 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1997-07-03 Z/0519/13... 2018 U23 MA Gdańsk (M) 2018-06-16 II
10. 3:49.75 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 1993-02-13 Z/0483/11... 2018 Sen SL Gdańsk (M) 2018-06-16 II
11. 3:50.29 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997-02-22 Z/1189/14... 2018 U23 MA Gdańsk (M) 2018-06-16 II
12. 3:50.34 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999-03-16 Z/0312/15 2018 U20 PK Chorzów (M) 2018-06-08 II
13. 3:51.31 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997-02-24 Z/1785/13 2018 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 II
14. 3:51.50 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 1989-05-14 Z/2967/11 2018 Sen SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
15. 3:51.83 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000-11-15 Z/1124/15 2018 U20 DS Chorzów (M) 2018-06-08 II
16. 3:52.29 SOWIK Wojciech AZS Łódź 1996-02-12 ...Z/0068/12 2018 U23 LD Gliwice (M) 2018-06-10 II *
17. 3:52.44 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994-02-04 Z/0972/11... 2018 Sen SL Chorzów (1) 2018-05-15 II
18. 3:52.63 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 2001-08-14 Z/4236/15 2018 U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 II
19. 3:52.78 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 1991-07-01 Z/4188/11... 2018 Sen LU Warszawa (1) 2018-06-24 II
20. 3:39.54 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 1990-09-22 Z/5137/15 2018 Sen KP Hengelo (NED) (M) 2017-06-10 M 2017L
21. 3:45.18 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997-04-02 Z/0185/13... 2018 U23 LD Białystok (M) 2017-07-23 I 2017L
22. 3:45.56 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 1998-01-23 Z/0695/14 2018 U20 MZ Gdańsk (M) 2017-06-14 I 2017L
23. 3:45.62 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 1993-06-27 Z/1812/11 Sen LB Białystok (M) 2017-07-23 I 2017L
24. 3:46.64 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 1992-09-03 Z/0181/11...... 2018 Sen KP Gdańsk (M) 2017-06-14 I 2017L
25. 3:47.54 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989-04-11 Z/1331/11 2018 Sen ZP Sopot (M) 2017-08-16 I 2017L
26. 3:51.16 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje 1988-07-10 Z/1186/11 2018 Sen ZP Ogre (LAT) (M) 2017-05-25 II 2017L
27. 3:51.80 NITKA Maciej RKS Łódź 1993-10-13 Z/4510/11... 2018 Sen LD Radom (M) 2017-06-04 II 2017L
28. 3:51.82 KUC Sławomir RKS Łódź 1996-01-24 Z/0674/12... 2018 U23 LD Łódź (M) 2017-05-26 II 2017L
29. 3:52.94 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000-07-02 Z/4260/15 2018 U18 MZ Warszawa (1) 2017-09-10 II 2017L
5000 m M Minimum: 14:50.00
1. 14:10.53 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 1995-05-02 Z/0597/14 2018 Sen OP Gdańsk (M) 2018-06-16 I
2. 14:11.85 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992-10-29 Z/1784/13... 2018 Sen MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 I
3. 14:13.93 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997-09-26 Z/0434/13 2018 U23 DS Gdańsk (M) 2018-06-16 I
4. 14:21.76 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994-02-04 Z/0972/11... 2018 Sen SL Gdańsk (M) 2018-06-16 I
5. 14:24.65 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1986-11-02 Z/2257/11 2018 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 I
6. 14:25.45 SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa 1983-01-11 Z/5097/11 2018 Weteran MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II
7. 14:26.04 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 1992-08-26 Z/0700/11... 2018 Sen LU Piaseczno (M) 2018-05-20 II
8. 14:26.99 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 1997-03-03 Z/0310/13 2018 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 II
9. 14:33.08 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1986-01-18 Z/1685/11 2018 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
10. 14:38.34 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 1991-11-11 Z/0363/11 2018 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
11. 14:40.97 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998-03-02 Z/0525/14 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 II
12. 14:45.47 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 1997-05-26 Z/1123/13 2018 U23 LD Gdańsk (M) 2018-06-16 II
13. 14:49.25 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996-10-22 Z/0759/12 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-07-01 II
14. 13:58.88 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993-06-22 Z/2485/11 2018 Sen PD Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
15. 14:13.36 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 1990-07-09 Z/1931/11 Sen MZ Białystok (M) 2017-07-22 I 2017L
16. 14:15.87 GOSIEWSKI Krzysztof KS SMS Szklarska Poręba 1988-05-30 ...Z/0430/13 2018 Sen DS Białystok (M) 2017-07-22 I 2017L
17. 14:18.10 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 1995-04-10 Z/0258/11... 2018 U23 ZP Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
18. 14:18.80 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988-10-02 Z/3849/11 2018 Sen MA Białystok (M) 2017-07-22 I 2017L
19. 14:31.05 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982-03-13 Z/2641/11 2018 Weteran LD Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
20. 14:33.76 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 1989-10-20 Z/2160/11 2018 Sen ZP Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
21. 14:38.68 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1989-02-25 Z/2532/11 2018 Sen PD Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
22. 14:40.47 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 1999-10-16 Z/0469/15 2018 U20 MA Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
23. 14:41.32 ŁOBODZIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1985-07-04 Z/0356/13 2018 Sen PD Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
24. 14:42.02 NITKA Maciej RKS Łódź 1993-10-13 Z/4510/11... 2018 Sen LD Wrocław (M) 2017-06-18 II 2017L
25. 14:42.18 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 1985-05-04 Z/0792/11... 2018 Sen PD Białystok (M) 2017-07-22 II 2017L
26. 14:43.43 STYPUŁKOWSKI Patryk RKS Łódź 1995-02-01 Z/0415/13 2018 U23 LD Łomża (M) 2017-06-07 II 2017L
27. 14:44.82 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 1997-11-28 Z/0270/13 2018 U23 PM Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
28. 14:45.24 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 1991-01-30 Z/3967/11... 2018 Sen SL Białystok (M) 2017-07-22 II 2017L
10000 m M Minimum: 99:99.98
1. 29:12.85 NOWICKI Adam MKL Szczecin 1990-08-24 Z/0676/11 2018 Sen ZP Braga (POR) (M) 2018-04-07 I
2. 29:24.84 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 1992-09-16 Z/0283/11 2018 Sen PM London (GBR) (M) 2018-05-19 I
3. 30:39.87 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997-09-26 Z/0434/13 2018 U23 DS Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
4. 30:50.09 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996-10-22 Z/0759/12 2018 U23 PM Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
5. 31:09.17 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 1997-03-03 Z/0310/13 2018 U23 MZ Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
6. 31:50.13 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998-03-02 Z/0525/14 2018 U23 WP Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
7. 31:52.64 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 1998-03-30 Z/0223/14 2018 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
8. 32:03.75 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 1998-10-09 Z/1217/16 2018 U23 WP Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
9. 33:01.40 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997-05-21 Z/0547/13 2018 U23 WN Ruda Śląska (1) 2018-05-19 III
10. 33:47.72 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997-01-14 Z/1072/13 2018 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-19 III
11. 34:07.95 SOBCZYK Tomasz MKS Siechnice 1977-07-05 Z/1218/11 2018 Weteran DS Toruń (M) 2018-06-30 III
12. 34:23.64 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno 1982-05-12 Z/1598/11 2018 Weteran SL Toruń (M) 2018-06-30 III
13. 34:34.69 MALUCHNIK Radosław KS Maków Biega 1976-12-02 Z/3604/18 2018 Weteran MZ Toruń (M) 2018-06-30 --
14. 34:53.64 PAWŁOWSKI Mariusz niest. Poznań 1976-01-25 ...... Weteran WP Toruń (M) 2018-06-30 -- *
15. 35:16.34 GIŻYŃSKI Przemysław TKKF Płock 1979-04-06 ...Z/0508/12 Weteran MZ Toruń (M) 2018-06-30 -- *
16. 35:44.51 KOWALCZUK Tomasz niest. Z.Góra 1978-07-12 sprawdź połączenie ... Weteran LB Toruń (M) 2018-06-30 -- *
17. 36:56.33 BIALIC Radosław niest. Z.Góra 1977-06-26 sprawdź połączenie ... Weteran LB Toruń (M) 2018-06-30 -- *
18. 39:14.76 DRYPS Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 1957-02-26 ...... Weteran PK Toruń (M) 2018-06-30 -- *
19. 40:06.92 MAJ Tadeusz niest. Kraków 1963-01-12 sprawdź połączenie ... Weteran MA Toruń (M) 2018-06-30 -- *
20. 40:11.45 KNYCHAS Darek niestowarzyszony 1973-03-02 sprawdź połączenie ... Weteran Toruń (M) 2018-06-30 -- *
21. 41:01.89 GROBLEWSKI Edward RKS Łódź 1960-01-03 sprawdź połączenie ... Weteran LD Toruń (M) 2018-06-30 -- *
22. 41:56.96 ORLICKI Stanisław niest. Kraków 1959-10-29 sprawdź połączenie ... Weteran MA Toruń (M) 2018-06-30 -- *
23. 42:55.76 OSTROWSKI Marian niestowarzyszony 1954-05-09 sprawdź połączenie ... Weteran Toruń (M) 2018-06-30 -- *
24. 43:11.90 GÓRALSKI Krzysztof TS Opatrunki Toruń 1964-08-14 Z/5148/11 Weteran KP Toruń (M) 2018-06-30 -- *
25. 43:12.04 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 1950-08-29 Z/5141/11 2018 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
26. 45:12.60 KAPCZYŃSKI Marek niest. Kraków 1972-03-12 sprawdź połączenie ... Weteran MA Toruń (M) 2018-06-30 -- *
27. 46:17.78 RYCHTER Wiesław niestowarzyszony 1954-12-27 sprawdź połączenie ... Weteran Toruń (M) 2018-06-30 -- *
28. 47:28.39 SYMA Sebastian niest. Katowice 1976-03-21 sprawdź połączenie ... Weteran SL Toruń (M) 2018-06-30 -- *
29. 47:44.03 TUROSZ Zbigniew niest. Rzeszów 1959-11-05 sprawdź połączenie ... Weteran PK Toruń (M) 2018-06-30 -- *
30. 49:49.89 URTNOWSKI Henryk niest. Gdańsk 1938-01-02 sprawdź połączenie ... Weteran PM Toruń (M) 2018-06-30 -- *
31. 50:32.12 SYCHOWSKI Tadeusz niestowarzyszony 1955-07-03 sprawdź połączenie ... Weteran Toruń (M) 2018-06-30 -- *
32. 51:21.63 DEMBIŃSKI Eugeniusz niest. Warszawa 1944-08-10 sprawdź połączenie ... Weteran MZ Toruń (M) 2018-06-30 -- *
33. 51:58.72 IGNASIAK Jan KS Rajsport Sieradz Active Team 1956-06-13 sprawdź połączenie ... Weteran LD Toruń (M) 2018-06-30 -- *
34. 53:17.13 SOWIŃSKI Edmund niestowarzyszony 1942-02-25 sprawdź połączenie ... Weteran Toruń (M) 2018-06-30 -- *
35. 29:09.16 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 1986-06-12 Z/1684/11 2018 Sen DS Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
36. 29:47.66 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 1991-11-11 Z/0363/11 2018 Sen PD Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
37. 29:55.77 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 1997-11-28 Z/0270/13 2018 U23 PM Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
38. 30:05.23 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa 1995-12-02 Z/4021/11 U23 MZ Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
39. 30:07.89 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 1992-08-26 Z/0700/11... 2018 Sen LU Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
40. 30:12.53 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń 1983-07-05 Z/2657/11 2018 Sen KP Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
41. 30:22.41 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 1992-09-03 Z/0181/11...... 2018 Sen KP Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
42. 30:43.57 BADUREK Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1988-10-31 Z/2113/11... 2018 Sen PD Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
43. 30:45.89 BELGRAU Szymon OŚ AZS Poznań 1994-12-16 Z/3916/11... 2018 Sen WP Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
44. 30:53.32 SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn 1996-05-04 Z/0520/12 2018 U23 WN Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
45. 30:57.93 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród 1996-03-04 Z/0181/13 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
46. 31:04.72 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 1995-04-10 Z/0258/11... 2018 U23 ZP Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
47. 31:16.80 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1980-03-21 Z/2823/11... Weteran PD Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
48. 31:17.79 KROCHMAL Paweł AKL Ursynów Warszawa 1993-03-31 Z/2902/11 2018 Sen MZ Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
49. 31:20.01 RACZYŃSKI Mikołaj LKS Ostromecko 1992-02-06 Z/0429/13......... 2018 Sen KP Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
50. 31:22.28 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 1993-06-27 Z/0247/11 2018 Sen LU Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
51. 31:35.39 FRYDRYCHOWSKI Piotr KS Team run Gdańsk 1994-01-28 Z/0247/14... Sen PM Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
52. 31:39.41 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 1995-10-07 Z/0515/11... U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
53. 31:43.72 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 1993-04-09 Z/3014/11... 2018 Sen LU Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
54. 31:54.13 CELAK Mateusz MKL Szczecin 1996-01-10 Z/0823/13 2018 U23 ZP Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
55. 32:19.67 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm 1994-05-20 Z/0635/12 2018 Sen LU Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
56. 32:21.47 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997-02-03 Z/0480/13... 2018 U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
57. 32:23.32 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 1995-12-19 Z/1766/11... U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
58. 32:23.53 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin 1990-07-29 ... Sen ZP Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
59. 32:28.23 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997-06-09 Z/0562/13... U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
60. 32:35.29 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 1997-04-14 Z/0284/13 2018 U23 MA Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
61. 32:36.73 PASEK Damian TS AKS Chorzów 1985-08-18 Z/2342/11 2018 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
62. 32:53.81 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 1991-04-27 Z/0930/13...... 2018 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
63. 32:55.38 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996-03-23 Z/0010/12 U23 MZ Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
64. 34:04.87 JANUSZ Tomasz AZS-AWF Katowice 1993-08-07 Z/0960/13...... 2018 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 III 2017L
65. 34:17.89 WŁOCH Andrzej KB MOSiR Jastrzębie 1995-07-01 Z/0981/15 2018 U23 SL Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 III 2017L
66. 35:26.64 BEZNER Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 1984-03-14 sprawdź połącznie Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 -- 2017L
67. 35:52.20 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 1997-06-03 Z/2498/17 2018 U23 MA Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 -- 2017L
68. 36:17.26 OGRODNIK Maciej MKS MOS Wrocław 1997-12-09 sprawdź połącznie U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 -- 2017L
69. 36:46.43 JAŚNIEWSKI Michał MKS Sambor Tczew 1997-09-09 Z/0571/14 U23 PM Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 -- 2017L
110 m pł M Minimum: 15.10
1. 13.42 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992-08-10 Z/3159/11... 2018 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 +0.5 MM
2. 13.78 NOGA Artur SKLA Sopot 1988-05-02 Z/4065/11 2018 Sen PM Linz (AUT) (M) 2018-06-17 +0.7 M
3. 13.86 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987-05-14 ...Z/2199/11 2018 Sen KP Toruń (M) 2018-06-30 +1.1 M
4. 13.94 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 1997-01-08 Z/0213/13 2018 U23 MZ Chorzów (M) 2018-06-08 +0.5 M *
5. 14.08 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998-07-16 Z/0215/14... 2018 U23 ZP Słubice (M) 2018-06-09 0.0 M
6. 14.10 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1991-01-06 sprawdź połączenie ... Sen SL Belfast (GBR) (M) 2018-06-26 -0.7 M *
7. 14.18 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993-04-05 ...Z/4587/11 2018 Sen ZP Piaseczno (M) 2018-05-20 +0.5 I
8. 14.34 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-04-11 Z/0531/13 2018 U23 KP Łódź (M) 2018-06-03 +0.7 I
9. 14.34 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-07-10 Z/3148/11...... 2018 Sen KP Toruń (1) 2018-06-16 +0.5 I
10. 14.35 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994-02-20 Z/2612/11... 2018 Sen SL Kraków (M) 2018-06-23 -0.1 I
11. 14.58 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996-05-04 Z/0758/12... 2018 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 +0.3 I
12. 14.68 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 +0.8 I
13. 14.72 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-04-22 Z/0931/12... 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-05-19 +0.7 I
14. 14.72 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia 1997-01-23 Z/0091/13 2018 U23 PM Łódź (M) 2018-06-03 +1.8 I
15. 14.73 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-09-18 Z/1156/12 2018 U23 OP Suwałki (M) 2018-06-02 +0.8 I
16. 14.77 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994-10-23 Z/2164/11... 2018 Sen KP Toruń (1) 2018-05-12 -0.2 I
17. 14.77 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991-08-13 Z/4067/11 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 +0.8 I
18. 14.81 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1999-12-30 Z/0440/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-07-01 +1.7 I
19. 14.83 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994-05-27 Z/1301/11 2018 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-13 +0.9 I
20. 14.84 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999-03-03 Z/0582/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-07-01 +0.3 I
21. 14.88 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998-10-24 Z/1404/14 2018 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 I
22. 14.93 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U23 DS Łódź (M) 2018-05-19 +0.4 I
23. 15.05 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-03-25 Z/0058/14 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.0 II
24. 15.07 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996-03-28 Z/1447/12... 2018 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 -0.3 II
25. 13.95 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995-07-26 Z/2572/11 2018 U23 PM Toruń (1) 2017-06-23 -0.8 M 2017L
26. 14.79 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996-01-15 Z/0696/12... 2018 U23 MA Kraków (1) 2017-06-11 +0.1 I 2017L
27. 14.80 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994-06-11 Z/3694/11 Sen MZ Warszawa (M) 2017-05-20 +0.7 I 2017L
28. 14.86 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994-01-10 ... Sen MZ Łódź (M) 2017-06-04 +1.0 I 2017L
29. 15.00 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995-08-24 Z/4507/11 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-06 +0.6 I 2017L
400 m pł M Minimum: 54.80
1. 49.01 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994-02-13 Z/0373/11 2018 Sen ZP Goleniów (M) 2018-06-20 MM
2. 50.17 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 1996-01-15 Z/0696/12... 2018 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 M
3. 50.94 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom 1994-01-05 Z/3683/11 2018 Sen MZ Radom (M) 2018-05-27 M
4. 51.00 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991-09-03 Z/3049/11... 2018 Sen SL Gliwice (M) 2018-06-10 M
5. 51.13 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 1991-04-02 Z/3806/11 2018 Sen WP Kutno (M) 2018-06-15 M
6. 51.67 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 1992-07-21 Z/4683/11 2018 Sen MZ Kraków (M) 2018-06-10 I
7. 51.81 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 1988-01-07 Z/4054/11 2018 Sen MA Kraków (1) 2018-06-03 I
8. 52.10 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice 1992-02-25 Z/3483/11... 2018 Sen SL Gliwice (M) 2018-06-10 I
9. 52.12 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998-06-03 Z/1519/14 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 I
10. 52.57 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996-02-21 Z/0175/12... 2018 U23 DS Sieradz (M) 2018-07-01 I
11. 52.58 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1994-08-20 Z/4811/11... 2018 Sen LU Łódź (M) 2018-05-20 I
12. 52.58 WOŚ Wiktor KKL Kielce 1996-06-07 Z/1065/12... 2018 U23 SK Sieradz (M) 2018-07-01 I
13. 52.67 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 1999-03-16 Z/3078/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 I
14. 52.96 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995-08-24 Z/4507/11 2018 Sen DS Poznań (1) 2018-06-17 I
15. 53.08 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996-01-10 Z/0179/12... 2018 U23 MA Kutno (M) 2018-06-15 I
16. 53.10 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot 1997-01-17 Z/0044/13 2018 U23 PM Goleniów (M) 2018-06-20 I
17. 53.12 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 1997-09-12 Z/1260/13 2018 U23 LD Sieradz (M) 2018-07-01 I
18. 53.14 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 1994-09-29 Z/0917/11... 2018 Sen PD Białystok (1) 2018-06-17 I
19. 53.70 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997-04-26 Z/1117/13... 2018 U23 LD Sieradz (M) 2018-07-01 I
20. 54.01 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 1998-04-05 Z/0648/14 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 I
21. 54.02 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań 1997-12-03 Z/1122/13... 2018 U23 WP Kutno (M) 2018-06-15 I
22. 54.08 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 2000-09-27 Z/2642/15 2018 U20 DS Słubice (M) 2018-06-10 I
23. 54.36 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów 1998-07-23 Z/0680/14 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-07-01 I
24. 54.38 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000-08-26 Z/0927/15... 2018 U20 PM Słubice (M) 2018-06-10 I
25. 54.44 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000-11-21 Z/5242/15 2018 U20 SL Kraków (M) 2018-06-10 I
26. 54.55 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999-01-13 Z/0377/15 2018 U20 WP Poznań (1) 2018-06-17 II
27. 54.70 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000-05-20 Z/1030/15 2018 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 II
28. 54.75 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-06-12 Z/0459/13... 2018 U23 KP Kutno (M) 2018-06-15 II
29. 52.08 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1993-05-13 Z/1302/11 2018 Sen DS Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
30. 52.23 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 1989-01-16 Z/3817/11 2018 Sen DS Ankara (TUR) (M) 2017-06-06 I 2017L
31. 52.96 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996-09-25 Z/1374/14... 2018 U23 MA Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
32. 53.06 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin 1995-09-30 ... U23 ZP Poznań (1) 2017-06-24 I 2017L
33. 53.24 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków 1995-07-14 Z/1716/12... 2018 U23 MA Kraków (1) 2017-06-11 I 2017L
34. 53.66 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 1994-08-17 Z/4681/11 2018 Sen MZ Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
35. 53.71 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 1997-09-18 Z/1130/13... 2018 U23 WP Poznań (1) 2017-06-11 I 2017L
36. 53.74 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998-07-20 Z/0399/14 2018 U20 PM Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
37. 54.07 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998-04-12 Z/1444/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-06-24 I 2017L
38. 54.11 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992-08-10 Z/3159/11... 2018 Sen PD Jelenia Góra (M) 2017-09-03 I 2017L
39. 54.26 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994-01-15 Z/3864/11...... 2018 Sen MZ Jelenia Góra (M) 2017-09-03 I 2017L
40. 54.31 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996-05-20 ... U23 LB Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
41. 54.38 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-01-29 Z/1662/12 2018 U23 OP Wrocław (1) 2017-06-24 I 2017L
42. 54.54 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań 1992-05-30 sprawdź połącznie Sen WP Rochester (USA) (1) 2017-04-15 II 2017L
43. 54.73 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996-05-08 sprawdź połącznie U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-02 II 2017L
44. 54.80 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979-09-26 Z/3910/11 2018 Weteran MZ Warszawa (1) 2017-06-03 II 2017L
3000 m prz M Minimum: 9:25.00
1. 8:32.39 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989-04-11 Z/1331/11 2018 Sen ZP Turku (FIN) (M) 2018-06-05 M
2. 8:51.65 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 1989-05-14 Z/2967/11 2018 Sen SL Wrocław (M) 2018-06-13 I
3. 9:01.13 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998-03-02 Z/0525/14 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-06-30 I
4. 9:02.48 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996-10-22 Z/0759/12 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 I
5. 9:02.65 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 1994-02-04 Z/0972/11... 2018 Sen SL Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I
6. 9:05.98 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 1997-03-03 Z/0310/13 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 II
7. 9:08.61 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 1999-02-26 Z/0361/15 2018 U20 SL Bydgoszcz (M) 2018-05-29 II
8. 9:11.94 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 1999-09-10 Z/2462/15 2018 U20 ZP Wrocław (M) 2018-06-13 II
9. 9:15.50 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999-12-22 Z/0333/15 2018 U20 PD Warszawa (1) 2018-07-01 II
10. 9:18.70 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997-02-21 Z/0418/13... 2018 U23 DS Sieradz (M) 2018-06-30 II
11. 8:51.39 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń 1983-07-05 Z/2657/11 2018 Sen KP Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
12. 8:56.26 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 1993-06-05 Z/4541/11 Sen WP Torrance (USA) (1) 2017-04-13 I 2017L
13. 9:14.45 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 1982-03-13 Z/2641/11 2018 Weteran LD Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
14. 9:15.34 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975-04-26 Z/1856/11 2018 Weteran SL Białogard (1) 2017-06-17 II 2017L
15. 9:22.12 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 1995-05-22 Z/3015/11... 2018 U23 MA Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
16. 9:23.17 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 1995-02-02 Z/2062/11 2018 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
17. 9:23.21 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz 1993-05-23 ...Z/2299/11 Sen WP Białystok (M) 2017-07-21 II 2017L
18. 9:23.39 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-09-15 Z/0351/14 U23 WP Suwałki (M) 2017-07-01 II 2017L
Wzwyż M Minimum: 2.05
1. 2.27 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 1989-04-28 Z/2877/11 2018 Sen LD Chorzów (M) 2018-06-08 MM
2. 2.27 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 1998-03-30 Z/0933/14 2018 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 MM
3. 2.26 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997-01-28 Z/1752/13...... 2018 U23 KP Opole (M) 2018-06-17 M
4. 2.15 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988-08-18 Z/3787/11 2018 Sen LB Kutno (M) 2018-06-15 I
5. 2.10 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 2000-08-05 Z/2763/16 2018 U20 KP Sopot (1) 2018-05-26 I
6. 2.09 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 1995-09-06 Z/4112/11 2018 Sen LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 I
7. 2.08 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 1998-01-04 Z/0593/14 2018 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 I
8. 2.05 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 2001-06-09 Z/3872/16 2018 U18 SL Kraków (1) 2018-05-06 II
9. 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999-04-13 Z/0688/15 2018 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
10. 2.17 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999-08-02 Z/0721/15 U20 DS Toruń (M) 2017-07-09 I 2017L
11. 2.16 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997-08-04 Z/0073/13... U23 PK Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
12. 2.15 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998-03-12 Z/1008/14 2018 U20 PD Opole (M) 2017-06-03 I 2017L
13. 2.12 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1987-12-11 Z/3360/11 Sen OP Łódź (M) 2017-05-21 I 2017L
14. 2.12 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991-08-13 Z/4067/11 2018 Sen MZ Götzis (AUT) (M) 2017-05-27 I 2017L
15. 2.08 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 1987-01-22 Z/0766/11 2018 Sen KP Gdańsk (1) 2017-06-03 I 2017L
Tyczka M Minimum: 4.60
1. 5.85 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992-08-16 Z/1183/11 2018 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 MM
2. 5.84 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989-06-06 Z/2184/11 2018 Sen KP Lausanne (SUI) (M) 2018-07-04 MM
3. 5.55 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991-01-19 Z/4015/11 2018 Sen DS Wrocław (M) 2018-06-13 MM
4. 5.45 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994-03-17 Z/2178/11 2018 Sen KP Duszniki (M) 2018-05-18 M
5. 5.35 JERZY Mateusz AZS-AWF Warszawa 1995-03-29 ...Z/2159/11 2018 Sen MZ Białystok (M) 2018-05-20 M
6. 5.00 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996-09-17 Z/1331/12 2018 U23 ZP Duszniki (M) 2018-05-18 I
7. 4.90 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991-08-13 Z/4067/11 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 I
8. 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993-12-27 Z/3292/11 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2018-05-12 I
9. 4.80 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-03-12 Z/3123/11... 2018 Sen KP Łódź (M) 2018-06-03 I
10. 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-12-06 Z/0579/15 2018 U20 KP Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
11. 4.80 BARAN Patryk niestowarzyszony 1998-04-22 Z/0025/14... 2018 U23 Sieradz (M) 2018-07-01 I
12. 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002-01-27 Z/3514/16 2018 U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 I
13. 4.70 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 1997-03-13 Z/1278/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 I
14. 4.70 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-03-25 Z/0058/14 2018 U23 KP Sieradz (M) 2018-07-01 I
15. 4.60 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996-04-24 Z/1334/12 2018 U23 DS Łódź (M) 2018-05-20 I
16. 5.20 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin 1983-07-28 Z/3784/11 Sen ZP Piła (M) 2017-06-18 M 2017L
17. 4.80 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 1998-05-11 Z/0162/14 2018 U20 ZP Szczecin (1) 2017-05-13 I 2017L
18. 4.60 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-06-02 Z/1200/13 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2017-06-18 I 2017L
19. 4.60 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991-01-19 sprawdź połącznie Sen MZ Warszawa (1) 2017-06-24 I 2017L
W dal M Minimum: 7.30
1. 7.95 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 1992-03-09 Z/4919/11 2018 Sen MZ Praha (CZE) (M) 2018-06-04 +0.2 M
2. 7.80 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998-08-11 Z/2369/15 2018 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 -0.4 M
3. 7.65 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 1999-05-27 Z/0628/15 2018 U20 LD Radom (M) 2018-05-27 +1.4 I
4. 7.65 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999-08-10 Z/5026/15 2018 U20 LU Włocławek (M) 2018-06-23 -0.6 I
5. 7.61 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin 1990-03-28 Z/3196/11 2018 Sen ZP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.2 I
6. 7.55 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996-02-14 Z/0042/12 2018 U23 DS Turnov (CZE) (M) 2018-05-29 +2.0 I
7. 7.47 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997-03-17 Z/0307/14... 2018 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 -0.7 I
8. 7.45 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 1992-11-16 Z/1708/11 2018 Sen DS Turnov (CZE) (M) 2018-05-29 -0.4 I
9. 7.39 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991-08-13 Z/4067/11 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-01 +1.9 I
10. 7.37 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 1995-07-10 Z/1772/11 2018 Sen SL Kraków (M) 2018-06-10 -0.1 I
11. 7.30 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 1992-04-19 Z/3129/11 2018 Sen KP Łódź (M) 2018-06-03 +1.1 I
12. 8.02 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998-06-13 Z/1140/14 2018 U20 LD Grosseto (ITA) (M) 2017-07-21 +1.6 MM 2017L
13. 7.66 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 1991-10-27 Z/4261/11 2018 Sen LD Turnov (CZE) (1) 2017-05-23 +1.9 I 2017L
14. 7.48 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 1997-12-28 Z/1768/13 U23 MZ Suwałki (M) 2017-07-01 +0.1 I 2017L
15. 7.44 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991-06-08 Z/2174/11... 2018 Sen KP Toruń (1) 2017-05-20 +0.2 I 2017L
16. 7.40 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994-03-15 Z/4624/11... Sen MZ Białystok (M) 2017-07-23 -0.4 I 2017L
Trójskok M Minimum: 14.50
1. 16.70 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 1989-06-01 Z/3512/11... 2018 Sen LD Montreuil (FRA) (M) 2018-06-19 +0.4 M
2. 15.85 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986-09-27 Z/1691/11 2018 Sen DS Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 I
3. 15.41 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998-04-25 Z/1741/15 2018 U23 PM Łódź (M) 2018-05-20 +2.0 I
4. 15.41 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków 1995-04-22 ...Z/1677/12 2018 Sen MZ Lublin (M) 2018-05-26 +1.7 I *
5. 15.34 BONECKI Bartosz AZS Łódź 1992-08-21 Z/1820/11... 2018 Sen LD Wrocław (1) 2018-06-23 +1.9 I
6. 15.21 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 1994-03-16 Z/4506/11 2018 Sen LD Łódź (1) 2018-06-09 +0.9 I
7. 15.17 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998-07-06 ...Z/0791/14 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.9 I
8. 15.07 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991-01-21 Z/0453/11 2018 Sen OP Kraków (1) 2018-06-10 -0.8 I
9. 15.02 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998-02-09 Z/0485/14 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-06-30 +0.6 I
10. 15.01 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996-06-25 Z/1284/12... 2018 U23 MA Łódź (M) 2018-05-20 +1.3 I
11. 14.93 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1996-07-16 Z/1200/12... 2018 U23 MZ Łódź (M) 2018-05-20 +1.6 I
12. 14.86 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 1991-11-18 Z/3122/11 2018 Sen KP Płońsk (1) 2018-05-27 0.0 I
13. 14.85 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 1995-07-10 Z/1772/11 2018 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.9 I
14. 14.54 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001-04-05 Z/3833/15... 2018 U18 LD Łódź (M) 2018-05-20 +1.8 II
15. 14.52 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 1997-07-26 Z/1565/13 2018 U23 KP Sieradz (M) 2018-06-30 +0.9 II
16. 15.61 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998-06-13 Z/1140/14 2018 U20 LD Toruń (M) 2017-07-09 0.0 I 2017L
17. 15.26 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 1997-12-28 Z/1768/13 U23 MZ Piła (1) 2017-06-04 +1.3 I 2017L
18. 14.76 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 1996-07-24 Z/0268/12 2018 U23 DS Łódź (M) 2017-05-21 +1.9 II 2017L
19. 14.72 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa 1989-11-08 Z/0308/11 Sen MZ Łódź (M) 2017-06-04 +1.4 II 2017L
20. 14.60 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 1992-04-19 Z/3129/11 2018 Sen KP Kolín (CZE) (1) 2017-07-01 +0.1 II 2017L
Kula (7.26) M Minimum: 17.50
1. 22.08 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992-04-10 Z/0084/11 2018 Sen SL Ostrawa (CZE) (M) 2018-06-13 MM
2. 21.06 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997-03-17 Z/0116/13 2018 U23 WN Łódź (M) 2018-06-03 MM
3. 20.68 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 1991-08-21 Z/1690/11 2018 Sen DS Praha (CZE) (M) 2018-06-04 MM
4. 20.63 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994-04-08 Z/3566/11 2018 Sen MZ Biała Podlaska (1) 2018-05-26 MM
5. 19.33 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995-11-11 Z/1506/12 2018 Sen MZ Białystok (M) 2018-05-20 M
6. 18.98 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994-05-09 Z/5061/11... 2018 Sen WN Bojanowo (1) 2018-05-01 M
7. 18.56 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 1994-07-29 Z/4693/11...... 2018 Sen WN Łódź (M) 2018-06-03 M
8. 18.29 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 1998-09-02 Z/0477/14... 2018 U23 LU Kraków (M) 2018-07-08 M
9. 18.26 KUSIAK Damian RLTL ZTE Radom 1988-04-14 sprawdź połączenie ... Sen MZ Puławy (1) 2018-06-30 M *
10. 17.58 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996-03-11 Z/1594/12... 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-06-03 I
11. 17.55 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985-03-24 Z/5086/11 2018 Sen PM Władysławowo (Cetniewo) (M) 2018-07-08 I
12. 19.65 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy 1987-04-10 Z/1962/11 2018 Sen LU Bydgoszcz (M) 2017-06-01 MM 2017L
13. 18.89 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994-02-21 Z/4691/11... 2018 Sen WN Kielce (M) 2017-05-13 M 2017L
14. 18.49 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 1988-12-20 sprawdź połącznie Sen LU Lillestrøm (NOR) (1) 2017-05-27 M 2017L
15. 18.40 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993-02-12 Z/4879/11... Sen MZ Białystok (M) 2017-07-23 M 2017L
16. 17.65 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-02-06 Z/0532/13 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2017-05-28 I 2017L
17. 17.57 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-12-09 Z/1142/13 2018 U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
18. 17.54 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-05-15 Z/1657/12 2018 U23 OP Łódź (M) 2017-05-21 I 2017L
Dysk (2) M Minimum: 51.00
1. 65.15 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987-04-29 Z/1041/11 2018 Sen LD Radom (M) 2018-05-27 MM
2. 64.97 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 1983-06-07 Z/1679/11 2018 Weteran DS Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM
3. 62.04 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-05-15 Z/1657/12 2018 U23 OP Sieradz (M) 2018-07-01 MM
4. 61.06 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 1993-03-06 Z/4291/11 2018 Sen KP Toruń (M) 2018-06-30 M
5. 60.61 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993-01-10 Z/4822/11 2018 Sen DS Wiechlice (1) 2018-04-14 M
6. 59.15 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 1993-12-15 Z/1411/11...... 2018 Sen LU Warszawa (1) 2018-07-01 M
7. 58.41 KAMIŃSKI Damian ZSBG Białystok 1992-01-01 sprawdź połączenie ... Sen PD Copenhagen (DEN) (M) 2018-06-26 M *
8. 57.17 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 1998-03-01 Z/0205/14 2018 U23 DS Linz (AUT) (M) 2018-06-17 M
9. 55.33 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995-08-22 Z/1421/11 2018 Sen MZ Władysławowo (Cetniewo) (M) 2018-07-08 I
10. 54.37 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 1997-03-08 Z/0821/13 2018 U23 DS Szprotawa (1) 2018-05-12 I
11. 53.53 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997-03-17 Z/0116/13 2018 U23 WN Sieradz (M) 2018-07-01 I
12. 52.44 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 1973-04-04 Z/3039/11 2018 Weteran LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 I
13. 52.22 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992-06-15 ...Z/3356/11 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2018-06-17 I
14. 52.19 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-12-09 Z/1142/13 2018 U23 KP Sieradz (M) 2018-07-01 I
15. 52.12 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000-02-07 Z/5235/15 2018 U20 LU Warszawa (1) 2018-06-03 I
16. 51.73 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 1998-09-02 Z/0477/14... 2018 U23 LU Łódź (M) 2018-06-03 I
17. 51.20 BOJKO Artur MKL Szczecin 1988-12-15 ... Sen ZP Białogard (1) 2018-07-07 I *
18. 56.79 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy 1987-04-10 Z/1962/11 2018 Sen LU Białystok (M) 2017-07-22 I 2017L
19. 53.21 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995-11-11 Z/1506/12 2018 U23 MZ Puławy (1) 2017-06-11 I 2017L
Młot (7.26) M Minimum: 56.00
1. 81.85 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 1989-02-22 Z/3138/11 2018 Sen PD Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM
2. 81.14 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 1989-06-04 Z/3286/11 2018 Sen LU Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM
3. 70.73 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993-03-30 Z/2769/11 2018 Sen LU Warszawa (1) 2018-06-03 M
4. 63.31 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996-03-11 Z/1594/12... 2018 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 I
5. 61.06 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998-07-20 Z/0577/14 2018 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 I
6. 59.96 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-08-02 Z/1523/13... 2018 U23 KP Sieradz (M) 2018-07-01 I
7. 58.63 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 1996-05-27 Z/1609/12 2018 U23 LD Sieradz (M) 2018-07-01 I
8. 56.40 TUZ Damian KS Agros Zamość 1997-07-25 Z/1400/13 2018 U23 LU Warszawa (1) 2018-06-24 I
9. 63.11 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993-09-07 Z/4894/11 Sen OP Łódź (M) 2017-05-21 I 2017L
10. 61.65 KOZŁOWSKI Damian OŚ AZS Poznań 1978-08-26 ... Weteran WP Poznań (1) 2017-06-30 I 2017L
11. 60.29 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-09-20 Z/4366/11...... U23 KP Poznań (1) 2017-06-04 I 2017L
12. 60.26 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996-08-10 Z/0972/12 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-21 I 2017L
13. 58.95 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997-07-13 sprawdź połącznie U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-18 I 2017L
14. 58.17 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 1995-12-21 Z/2023/11 U23 PK Białystok (M) 2017-07-22 I 2017L
15. 57.97 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 1997-11-05 Z/0954/14... 2018 U23 PD Warszawa (1) 2017-05-13 I 2017L
16. 57.55 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 1995-01-30 Z/4609/11 2018 U23 LU Puławy (1) 2017-06-11 I 2017L
17. 57.24 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 1998-03-06 Z/1575/14 2018 U20 KP Toruń (1) 2017-06-17 I 2017L
18. 56.75 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987-03-29 Z/3204/11 2018 Sen SL Łódź (M) 2017-05-21 I 2017L
Oszczep (800) M Minimum: 68.50
1. 83.34 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992-06-14 Z/4887/11 2018 Sen MZ Radom (M) 2018-05-27 MM
2. 80.70 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 1998-02-02 Z/0962/14 2018 U23 PM Radom (M) 2018-05-27 MM
3. 79.47 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 1991-03-20 Z/2549/11 2018 Sen PM Władysławowo (Cetniewo) (M) 2018-07-08 MM
4. 79.42 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 1990-03-03 Z/2741/11 2018 Sen MZ Riga (LAT) (M) 2018-05-29 MM
5. 78.44 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1992-05-28 Z/1328/14 2018 Sen PM Warszawa (M) 2018-05-19 MM
6. 78.19 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 1989-06-19 Z/2665/11 2018 Sen PM Białogard (1) 2018-06-02 MM
7. 75.03 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 1996-02-24 ...Z/0444/12... 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 M
8. 74.80 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990-06-05 Z/2503/11 2018 Sen PM Gdańsk (M) 2018-06-16 M
9. 74.70 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 1991-10-22 Z/4497/11 2018 Sen PM Gdańsk (M) 2018-06-16 M
10. 74.61 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 1995-07-16 Z/2300/11... 2018 Sen LB Żary (1) 2018-06-02 M
11. 71.03 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000-05-02 Z/2049/16 2018 U20 PD Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
12. 70.84 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 1994-05-15 Z/2405/11 2018 Sen WN Władysławowo (Cetniewo) (M) 2018-07-08 I
13. 69.36 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 1999-04-25 Z/4200/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-06-02 I
14. 69.17 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 1994-01-14 Z/3684/11... 2018 Sen MZ Łódź (M) 2018-05-20 I
15. 69.01 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997-09-07 Z/1564/13... 2018 U23 KP Lublin (M) 2018-05-27 I
16. 68.96 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz 1989-02-24 Z/4072/11 2018 Sen WP Leszno (1) 2018-05-26 I
17. 69.05 MARACH Kamil MKL Toruń 1996-02-28 Z/1631/13... 2018 U23 KP Płock (M) 2017-07-16 I 2017L
18. 68.86 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999-11-14 Z/0959/15 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-08 I 2017L
10-bój M Minimum: 001
1. 7921 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991-08-13 Z/4067/11 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 MM
2. 7388 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995-02-23 Z/1592/12 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 M
3. 7154 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998-04-01 Z/1605/14... 2018 U23 MZ Firenze (ITA) (M) 2018-04-29 M
4. 7125 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996-09-18 Z/1156/12 2018 U23 OP Suwałki (M) 2018-06-02 M
5. 7017 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998-05-30 Z/0686/14 2018 U23 DS Suwałki (M) 2018-06-02 M
6. 6515 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-03-25 Z/0058/14 2018 U23 KP Suwałki (M) 2018-06-02 I
7. 6441 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997-06-06 Z/0602/13... 2018 U23 DS Suwałki (M) 2018-06-02 I
8. 6133 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995-06-10 Z/4426/11 2018 Sen OP Suwałki (M) 2018-06-02 II
9. 5218 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994-05-27 Z/1301/11 2018 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-13 III
10. 4093 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 1998-06-12 Z/1038/14 2018 U23 WP Suwałki (M) 2018-06-02 --
11. 3399 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997-07-29 Z/0317/13 2018 U23 WP Wrocław (1) 2018-05-13 --
12. 1003 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 1998-06-08 Z/0328/14 2018 U23 DS Suwałki (M) 2018-06-02 --
13. 7183 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994-06-11 Z/3694/11 Sen MZ Firenze (ITA) (M) 2017-04-30 M 2017L
14. 6721 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 1992-09-08 Z/4230/11 2018 Sen MZ Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
15. 5745 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998-04-12 Z/1444/14 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 III 2017L
16. 4409 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 1996-04-10 Z/1815/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 -- 2017L
17. 4031 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1998-09-04 Z/2197/15 2018 U20 LB Zielona Góra (1) 2017-10-01 -- 2017L
18. 3653 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 1997-03-06 Z/0318/13 2018 U23 WP Wrocław (1) 2017-05-14 -- 2017L
Chód 10 km M Minimum: 47:30.00
1. 41:10 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989-08-27 Z/2971/11 2018 Sen OP Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 I
2. 41:47 r BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice 1985-03-29 Z/0001/11 2018 Sen SL Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 I *
3. 41:51 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985-07-07 Z/4459/11 2018 Sen SL Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 I *
4. 41:53 r NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 2000-03-15 Z/2325/15 2018 U20 MZ Taicang (CHN) (M) 2018-05-05 I
5. 42:01 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984-05-14 Z/0572/11 2018 Sen PK Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 I
6. 42:15 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice 1987-02-17 Z/0346/11 2018 Sen SL Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 I
7. 43:45 r BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice 1990-04-11 Z/1145/11 2018 Sen SL Dudince (SVK) (M) 2018-03-24 I
8. 45:18.37 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997-01-08 Z/0569/13 2018 U23 KP Słubice (M) 2018-06-09 II
9. 47:10 r BŁOCKI Damian MKL Szczecin 1989-04-28 Z/1146/11 2018 Sen ZP Dudince (SVK) (M) 2018-03-24 II
10. 44:14 r CHOJECKI Daniel WLKS Nowe Iganie 1995-01-24 sprawdź połącznie U23 MZ Zaniemyśl (M) 2017-04-22 I 2017L
11. 44:36.77 DROZDOWICZ Arkadiusz OŚ AZS Poznań 1998-03-30 Z/0397/14 2018 U20 WP Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
12. 44:55.03 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 1996-06-09 Z/0907/12... 2018 U23 MZ Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
13. 45:19 r GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 1998-04-07 Z/0753/14 2018 U20 MZ Podiebrady (CZE) (M) 2017-05-21 II 2017L
14. 45:26.48 WIATER Michał KS Agros Zamość 1999-03-11 Z/4575/15 2018 U20 LU Piła (1) 2017-06-03 II 2017L
15. 45:33 r NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań 1988-12-18 sprawdź połącznie Sen WP Dudince (SVK) (M) 2017-03-25 II 2017L
16. 47:18 r RZEŹNIK Krzysztof UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1993-10-21 Z/1662/11 2018 Sen SL Gdańsk (M) 2017-08-26 II 2017L
17. 47:28 r SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000-08-17 Z/1990/15 2018 U18 KP Gdańsk (M) 2017-08-26 II 2017L
Chód 20 km M Minimum: 1:40:00
1. 1:22:18 BRZOZOWSKI Artur AZS-AWF Katowice 1985-03-29 Z/0001/11 2018 Sen SL Warszawa (M) 2018-06-23 MM
2. 1:22:43 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989-08-27 Z/2971/11 2018 Sen OP Warszawa (M) 2018-06-23 MM
3. 1:23:57 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice 1987-02-17 Z/0346/11 2018 Sen SL Warszawa (M) 2018-06-23 MM
4. 1:24:29 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985-07-07 Z/4459/11 2018 Sen SL Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 MM *
5. 1:24:35 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 1984-05-14 Z/0572/11 2018 Sen PK Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 M
6. 1:25:53 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 1980-12-03 Z/2959/11 2018 Weteran LU Warszawa (M) 2018-06-23 M
7. 1:27:48 BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice 1990-04-11 Z/1145/11 2018 Sen SL Dudince (SVK) (M) 2018-03-24 M
8. 1:32:04 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 1997-01-08 Z/0569/13 2018 U23 KP Warszawa (M) 2018-06-23 I
9. 1:33:21 r BŁOCKI Damian MKL Szczecin 1989-04-28 Z/1146/11 2018 Sen ZP Dudince (SVK) (M) 2018-03-24 I
10. 1:33:44 r DROZDOWICZ Arkadiusz OŚ AZS Poznań 1998-03-30 Z/0397/14 2018 U23 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 I
11. 1:39:40 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 1996-06-09 Z/0907/12... 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2018-06-23 II
12. 1:30:14 r KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 1995-03-21 Z/4689/11 2018 U23 PD Zaniemyśl (M) 2017-04-22 I 2017L
13. 1:30:33 r NOWAK Łukasz OŚ AZS Poznań 1988-12-18 sprawdź połącznie Sen WP Dudince (SVK) (M) 2017-03-25 I 2017L
14. 1:35:25 r KOSECKI Kacper KL Lechia Gdańsk 1997-03-20 Z/0043/13 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2017-08-26 II 2017L
15. 1:37:31 GRINHOLC Grzegorz RKS Rumia 1977-03-05 Z/1770/13 2018 Weteran PM Aarhus (DEN) (M) 2017-08-03 II 2017L
16. 1:39:58 r BIELECKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 1994-01-27 Z/1512/11 Sen SL Zaniemyśl (M) 2017-04-22 II 2017L
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 49.622914075851 sekund