TAK OZNACZA WAŻNĄ LICENCJĘ PZLA, ŻÓŁTE TŁO OZNACZA BRAK WAŻNEJ LICENCJI W DNIU UZYSKANIA WYNIKU
!!! Wykreślenia zawodników z konkurencji przekraczającej limit Okręgowe Związki przysyłają na maila techniczny@pzla.pl oraz pilar@domtel-sport.pl
WYBIERZ WOJEWÓDZTWO:
100 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
100 m 1. 10.65 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 M 100 m(1) 200 m(10) M4x100 M100jm M200jm
100 m 2. 10.77 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(2) 200 m(17) M100jm M200jm
100 m 3. 10.79 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(3) 200 m(6) M100jm M200jm
100 m 4. 10.79 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(4) 200 m(3) M4x400 M100jm M200jm
100 m 5. 10.83 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.6 I 100 m(5) 200 m(5) M4x100 M100jm M200jm
100 m 6. 10.86 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 I 100 m(6) 200 m(14) M100jm M200jm
100 m 7. 10.88 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Częstochowa (1) 2018-05-26 +0.4 I 100 m(7) 200 m(16) M4x100 M100jm M200jm
100 m 8. 10.89 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(8) 200 m(20) M4x400 M100jm M200jm
100 m 9. 10.89 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.5 I 100 m(9) 200 m(9) M100jm M200jm
100 m 10. 10.98 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.6 II 100 m(10) 200 m(2) M100jm M200jm
100 m 11. 10.99 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 II 100 m(11) M4x400 M100jm
100 m 12. 11.00 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 II 100 m(12) 200 m(22) M100jm M200jm
100 m 13. 11.01 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +0.3 II 100 m(13) 200 m(12) M100jm M200jm
100 m 14. 11.02 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Kraków (1) 2018-06-03 +0.8 II 100 m(14) M4x100 M100jm
100 m 15. 11.03 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.3 II 100 m(15) 200 m(1) M100jm M200jm
100 m 16. 11.03 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +0.8 II 100 m(16) M100jm
100 m 17. 11.04 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 II 100 m(17) 200 m(7) M100jm M200jm
100 m 18. 11.05 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 0.0 II 100 m(18) M4x400 M100jm
100 m . 11.06 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 +0.4 II 400 m(1) M4x100 M400jm
100 m 19. 11.07 BORYSIEWICZ Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 +0.4 II 100 m(19) M100jm
100 m 20. 11.08 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 II 100 m(20) M4x100 M100jm
100 m 21. 11.09 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.5 II 100 m(21) M4x100 M100jm
100 m 22. 11.11 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +0.5 II 100 m(22) 200 m(18) M4x100 M100jm M200jm
100 m 23. 11.12 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Szprotawa (1) 2018-05-12 +1.0 II 100 m(23) 200 m(19) M100jm M200jm
100 m 24. 11.12 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Kutno (M) 2018-06-15 +1.0 II 100 m(24) 200 m(11) M4x100 M100jm M200jm
100 m rez . 11.21 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -2.5 II 100 m(25) 200 m(21) M200jm
100 m rez . 11.22 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 II 100 m(26)
100 m rez . 11.23 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.4 II 100 m(27) 200 m(8) M200jm
100 m rez . 11.23 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 +1.5 II 100 m(28) 200 m(28)
100 m rez . 11.24 ZALEWSKI Mikołaj MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 +0.2 II 100 m(29)
100 m rez . 11.24 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 +0.4 II 100 m(30) 200 m(27)
200 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
200 m 1. 21.78 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 I 100 m(15) 200 m(1) M100jm M200jm
200 m 2. 21.79 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.8 I 100 m(10) 200 m(2) M100jm M200jm
200 m . 21.87 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 I 400 m(3) M400jm
200 m 3. 21.92 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 0.0 II 100 m(4) 200 m(3) M4x400 M100jm M200jm
200 m . 21.95 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 +0.1 II 400 m(1) M4x100 M400jm
200 m 4. 21.98 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 +1.1 II 200 m(4) M200jm
200 m 5. 22.02 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 -0.9 II 100 m(5) 200 m(5) M4x100 M100jm M200jm
200 m 6. 22.08 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 -0.4 II 100 m(3) 200 m(6) M100jm M200jm
200 m . 22.13 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Wrocław (1) 2018-06-02 +1.1 II 400 m(2) M400jm
200 m 7. 22.13 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II 100 m(17) 200 m(7) M100jm M200jm
200 m 8. 22.19 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II 100 m(27) 200 m(8) M200jm
200 m 9. 22.21 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 II 100 m(9) 200 m(9) M100jm M200jm
200 m 10. 22.22 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 +0.5 II 100 m(1) 200 m(10) M4x100 M100jm M200jm
200 m 11. 22.23 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 +1.9 II 100 m(24) 200 m(11) M4x100 M100jm M200jm
200 m 12. 22.23 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +1.7 II 100 m(13) 200 m(12) M100jm M200jm
200 m 13. 22.24 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 +0.5 II 200 m(13) M200jm
200 m 14. 22.24 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Kraków (M) 2018-06-23 -0.7 II 100 m(6) 200 m(14) M100jm M200jm
200 m 15. 22.26 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 +0.9 II 200 m(15) Trójskok(2) M200jm Mtrójsjm
200 m . 22.33 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 TAK U18 SK Kielce (M) 2018-05-12 -2.0 II
200 m 16. 22.33 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Wrocław (M) 2018-06-13 -0.1 II 100 m(7) 200 m(16) M4x100 M100jm M200jm
200 m 17. 22.40 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 0.0 II 100 m(2) 200 m(17) M100jm M200jm
200 m 18. 22.42 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 +1.1 II 100 m(22) 200 m(18) M4x100 M100jm M200jm
200 m 19. 22.43 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.9 II 100 m(23) 200 m(19) M100jm M200jm
200 m 20. 22.43 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 +0.7 II 100 m(8) 200 m(20) M4x400 M100jm M200jm
200 m 21. 22.47 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 +1.3 II 100 m(25) 200 m(21) M200jm
200 m . 22.47 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 +0.9 II 400 m(4) M400jm
200 m 22. 22.49 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II 100 m(12) 200 m(22) M100jm M200jm
200 m . 22.55 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 +1.2 II 400 m(8) M4x400 M400jm
200 m . 22.59 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 +0.7 II 400 m(6) M400jm
200 m 23. 22.63 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 +0.4 II 200 m(23) M200jm
200 m . 22.64 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +0.4 II
200 m 24. 22.66 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 +0.9 II 200 m(24) M4x100 M100pk M200jm
200 m rez . 22.68 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 +0.7 II 200 m(25)
200 m rez . 22.68 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 TAK U18 WN Białystok (1) 2018-06-17 -2.4 II 200 m(26)
200 m rez . 22.69 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 +1.3 II 100 m(30) 200 m(27)
200 m . 22.73 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -0.3 II 400 m(5) M400jm
200 m rez . 22.75 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 +1.2 II 100 m(28) 200 m(28)
200 m rez . 22.75 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 +1.4 II 200 m(29)
200 m rez . 22.81 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.0 III 200 m(30)
400 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
400 m 1. 48.42 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 I 400 m(1) M4x100 M400jm
400 m 2. 48.80 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II 400 m(2) M400jm
400 m 3. 48.90 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II 400 m(3) M400jm
400 m 4. 49.18 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m(4) M400jm
400 m 5. 49.36 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m(5) M400jm
400 m . 49.82 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 II 800 m(6) M800jm Przełaj 28b1 (:10:04),
400 m 6. 49.88 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m(6) M400jm
400 m . 49.99 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 TAK U18 SK Łódź (M) 2018-06-03 II 800 m(2) M800jm Przełaj 3b1 (:09:32),
400 m 7. 50.14 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II 400 m(7) M4x400 M4x100 M400jm
400 m . 50.19 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m pł J MŁ(5) M400płjm
400 m . 50.20 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II 1500 m(2) M1500jm Przełaj 1b1 (:09:29),
400 m . 50.28 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 II 800 m(4) M800jm Przełaj 12b1 (:09:45),
400 m . 50.61 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 400 m pł J MŁ(6) M4x400 M400płjm
400 m 8. 50.75 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 III 400 m(8) M4x400 M400jm
400 m . 50.82 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 III 800 m(3) M800jm Przełaj 4b1 (:09:36),
400 m 9. 50.85 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 III 400 m(9) M4x400 M400jm
400 m 10. 50.89 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(10) M4x100 M400jm
400 m 11. 50.91 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III 400 m(11) M400jm
400 m 12. 50.98 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(12) M4x100 M400jm
400 m 13. 50.98 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 400 m(13) M400jm
400 m . 51.22 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 800 m(12) M800jm
400 m 14. 51.22 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 400 m(14) M4x400 M400jm
400 m 15. 51.23 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-16 III 400 m(15) M4x400 M400jm
400 m 16. 51.32 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 III 400 m(16) M400jm
400 m 17. 51.34 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 400 m(17) M4x400 M400jm
400 m . 51.35 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III
400 m 18. 51.36 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III 400 m(18) M400jm
400 m 19. 51.37 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Wrocław (M) 2018-06-13 III 400 m(19) M400jm
400 m 20. 51.40 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 400 m(20) M400jm
400 m . 51.48 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 III 400 m pł J MŁ(2) M400płjm
400 m . 51.49 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III W dal(8) Mwdjm
400 m . 51.50 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 800 m(18) M800jm Przełaj 32b1 (:10:07),
400 m 21. 51.50 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III 400 m(21) M4x400 M400jm
400 m . 51.55 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m pł J MŁ(18) M400płjm
400 m . 51.56 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 TAK U18 MZ Siedlce (1) 2018-06-09 III 400 m pł J MŁ(13) M400płjm
400 m . 51.59 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 110 m pł J MŁ(12) M4x100 M110jm
400 m . 51.63 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III 800 m(19) M800jm Przełaj 38b1 (:10:14),
400 m . 51.65 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 III
400 m 22. 51.72 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 TAK U18 MZ Biała Podlaska (1) 2018-05-26 III 400 m(22) M4x100 M400jm
400 m 23. 51.73 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 400 m(23) M400jm
400 m . 51.76 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 III 800 m(10) M800jm
400 m 24. 51.76 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 400 m(24) M400jm
400 m . 51.81 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III 400 m pł J MŁ(20) M4x400 M400płjm
400 m . 51.86 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 800 m(15) M800jm Przełaj 35b1 (:10:11),
400 m . 51.95 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 III 800 m(5) M800jm Przełaj 18b1 (:09:51),
400 m . 52.05 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 III 800 m(8) M800jm Przełaj 14b1 (:09:47),
400 m rez . 52.21 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 TAK U18 WN Lubawa (1) 2018-05-26 III 400 m(25) M4x400 M400pk
400 m . 52.22 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 TAK U18 LD Wrocław (1) 2018-05-12 III 110 m pł J MŁ(29) 400 m pł J MŁ(9) M400płjm
400 m rez . 52.22 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(26)
400 m . 52.25 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III 800 m(20) M800jm Przełaj 37b3 (:18:14),
400 m rez . 52.34 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 TAK U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III 400 m(27)
400 m . 52.36 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III 400 m pł J MŁ(4) M400płjm
400 m . 52.47 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 III 800 m(14) M4x400 M800jm Przełaj 20b1 (:09:53),
400 m rez . 52.54 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 III 400 m(28)
400 m rez . 52.55 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m(29)
400 m . 52.58 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 800 m(7) M800jm
400 m rez . 52.63 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(30)
800 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
800 m 1. 1:50.39 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 TAK U18 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 I 800 m(1) M800jm Przełaj 2b1 (:09:31),
800 m 2. 1:51.08 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 TAK U18 SK Radom (M) 2018-05-27 I 800 m(2) M800jm Przełaj 3b1 (:09:32),
800 m 3. 1:52.47 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Gliwice (M) 2018-06-10 II 800 m(3) M800jm Przełaj 4b1 (:09:36),
800 m . 1:53.23 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Radom (M) 2018-05-27 II 1500 m(2) M1500jm Przełaj 1b1 (:09:29),
800 m 4. 1:53.49 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 II 800 m(4) M800jm Przełaj 12b1 (:09:45),
800 m 5. 1:53.56 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 II 800 m(5) M800jm Przełaj 18b1 (:09:51),
800 m . 1:53.80 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 II 1500 m(1) M1500jm Przełaj 26b1 (:10:02),
800 m 6. 1:54.01 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 II 800 m(6) M800jm Przełaj 28b1 (:10:04),
800 m . 1:54.82 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II 3000 m(1) M3000jm Przełaj 1b3 (:15:41),
800 m . 1:54.84 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 II 1500 m(5) M4x400 M1500jm
800 m . 1:55.14 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 II 1500 m(3) M1500jm
800 m 7. 1:55.98 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Słupsk (1) 2018-05-12 II 800 m(7) M800jm
800 m 8. 1:56.38 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II 800 m(8) M800jm Przełaj 14b1 (:09:47),
800 m 9. 1:56.50 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II 800 m(9) M800jm Przełaj 21b1 (:09:57),
800 m . 1:56.61 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 II 1500 m(4) M1500jm
800 m 10. 1:56.85 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 II 800 m(10) M800jm
800 m . 1:57.23 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III 1500 m(12) M1500jm
800 m 11. 1:57.43 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III 800 m(11) M800jm Przełaj 27b1 (:10:03),
800 m 12. 1:57.47 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 800 m(12) M800jm
800 m . 1:57.53 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 III 3000 m(3) M3000jm Przełaj 4b3 (:16:23),
800 m 13. 1:57.56 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 TAK U18 SK Kraków (M) 2018-06-10 III 800 m(13) M800jm Przełaj 29b1 (:10:04),
800 m 14. 1:57.85 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III 800 m(14) M4x400 M800jm Przełaj 20b1 (:09:53),
800 m 15. 1:58.11 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III 800 m(15) M800jm Przełaj 35b1 (:10:11),
800 m 16. 1:58.49 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 800 m(16) M800jm Przełaj 15b1 (:09:50),
800 m 17. 1:58.52 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 800 m(17) M800jm
800 m 18. 1:58.56 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Włocławek (1) 2018-05-27 III 800 m(18) M800jm Przełaj 32b1 (:10:07),
800 m 19. 1:58.68 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III 800 m(19) M800jm Przełaj 38b1 (:10:14),
800 m . 1:58.76 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 III 2000 m prz(5) M2000pjm
800 m . 1:58.85 MICHALSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 III 1500 m(8) M1500jm
800 m . 1:59.01 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 1500 m(6) M1500jm Przełaj 5b1 (:09:37),
800 m 20. 1:59.04 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III 800 m(20) M800jm Przełaj 37b3 (:18:14),
800 m 21. 1:59.25 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-17 III 800 m(21) M800jm
800 m 22. 1:59.31 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-02 III 800 m(22) M800jm
800 m . 1:59.33 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 1500 m(9) M1500jm Przełaj 8b1 (:09:40),
800 m . 1:59.47 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-10 III 3000 m(18) M3000jm Przełaj 30b1 (:10:04),
800 m . 1:59.48 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 III 2000 m prz(8) M2000pjm Przełaj 48b1 (:10:25),
800 m . 1:59.50 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III
800 m 23. 1:59.55 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 III 800 m(23) M800jm
800 m . 1:59.67 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 III 1500 m(19) M1500jm
800 m 24. 1:59.68 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 800 m(24) M800jm
800 m . 1:59.77 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III 3000 m(4) M3000jm Przełaj 2b3 (:15:56),
800 m rez . 1:59.79 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 800 m(25)
800 m . 2:00.01 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 1500 m(10) M1500jm Przełaj 9b1 (:09:40),
800 m rez . 2:00.08 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 800 m(26) Przełaj 31b1 (:10:06),
800 m . 2:00.33 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 1500 m(13) M1500jm Przełaj 9b3 (:16:40),
800 m . 2:00.39 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06),
800 m rez . 2:00.41 LIPIŃSKI Szymon UKS 5 Plus Rydułtowy 02 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 III 800 m(27)
800 m rez . 2:00.43 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III 800 m(28)
800 m . 2:00.47 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 III 3000 m(7) M3000jm Przełaj 7b3 (:16:31),
800 m rez . 2:00.67 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-02 III 800 m(29)
800 m rez . 2:00.93 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 III 800 m(30)
1500 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
1500 m 1. 3:52.63 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 II 1500 m(1) M1500jm Przełaj 26b1 (:10:02),
1500 m 2. 3:53.83 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Chorzów (M) 2018-06-08 II 1500 m(2) M1500jm Przełaj 1b1 (:09:29),
1500 m . 3:54.55 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 II 3000 m(1) M3000jm Przełaj 1b3 (:15:41),
1500 m . 3:56.02 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 II 800 m(5) M800jm Przełaj 18b1 (:09:51),
1500 m . 3:57.12 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Gdańsk (M) 2018-06-16 II 800 m(3) M800jm Przełaj 4b1 (:09:36),
1500 m . 3:58.97 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 TAK U18 SK Kraków (1) 2018-06-03 II 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 5b3 (:16:27),
1500 m 3. 4:00.68 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 II 1500 m(3) M1500jm
1500 m 4. 4:00.84 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II 1500 m(4) M1500jm
1500 m . 4:02.94 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 III 3000 m(3) M3000jm Przełaj 4b3 (:16:23),
1500 m . 4:02.98 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III 2000 m prz(2) M2000pjm Przełaj 3b3 (:16:17),
1500 m . 4:03.12 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 III 3000 m(2) M3000jm Przełaj 6b1 (:09:38),
1500 m . 4:03.59 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 TAK U18 ZP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 III 3000 m(4) M3000jm Przełaj 2b3 (:15:56),
1500 m 5. 4:04.09 KOZŁOWSKI Piotr LKS Lubawa 01 TAK U18 WN Słubice (M) 2018-06-09 III 1500 m(5) M4x400 M1500jm
1500 m . 4:04.10 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III 3000 m(7) M3000jm Przełaj 7b3 (:16:31),
1500 m 6. 4:04.12 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 III 1500 m(6) M1500jm Przełaj 5b1 (:09:37),
1500 m . 4:04.55 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-16 III 2000 m prz(4) M2000pjm Przełaj 14b3 (:16:53),
1500 m 7. 4:04.81 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 III 1500 m(7) M1500jm Przełaj 7b1 (:09:38),
1500 m 8. 4:05.14 MICHALSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 1500 m(8) M1500jm
1500 m . 4:05.30 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Wrocław (M) 2018-06-13 III 800 m(4) M800jm Przełaj 12b1 (:09:45),
1500 m 9. 4:05.77 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III 1500 m(9) M1500jm Przełaj 8b1 (:09:40),
1500 m 10. 4:05.78 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 1500 m(10) M1500jm Przełaj 9b1 (:09:40),
1500 m 11. 4:07.36 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-12 III 1500 m(11) M1500jm
1500 m . 4:07.75 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-16 III 3000 m(11) M3000jm Przełaj 11b1 (:09:43),
1500 m 12. 4:07.96 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 III 1500 m(12) M1500jm
1500 m 13. 4:08.51 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 TAK U18 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 III 1500 m(13) M1500jm Przełaj 9b3 (:16:40),
1500 m . 4:08.63 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 III 3000 m(5) M3000jm
1500 m . 4:09.10 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 III 800 m(16) M800jm Przełaj 15b1 (:09:50),
1500 m 14. 4:09.30 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 1500 m(14) M1500jm
1500 m . 4:09.45 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 2000 m prz(5) M2000pjm
1500 m . 4:09.50 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 3000 m(6) M3000jm Przełaj 11b3 (:16:45),
1500 m . 4:10.33 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
1500 m . 4:10.33 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 TAK U18 SK Łódź (M) 2018-06-03 III 800 m(13) M800jm Przełaj 29b1 (:10:04),
1500 m 15. 4:10.71 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III 1500 m(15) M1500jm Przełaj 33b3 (:18:03),
1500 m . 4:10.72 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06),
1500 m . 4:10.76 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 3000 m(17) M3000jm
1500 m . 4:11.26 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III 3000 m(10) M3000jm Przełaj 17b1 (:09:50),
1500 m 16. 4:11.56 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 1500 m(16) M1500jm
1500 m 17. 4:12.62 SOSZYŃSKI Patryk UKS Barnim Goleniów 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 IV 1500 m(17) M1500jm Przełaj 25b1 (:10:00),
1500 m . 4:12.75 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 IV 3000 m(18) M3000jm Przełaj 30b1 (:10:04),
1500 m . 4:12.96 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 IV 3000 m(30) Przełaj 13b3 (:16:52),
1500 m . 4:13.07 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 IV 2000 m prz(10) M2000pjm
1500 m . 4:13.97 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV 800 m(9) M800jm Przełaj 21b1 (:09:57),
1500 m . 4:14.04 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 3000 m(13) M3000jm Przełaj 18b3 (:17:10),
1500 m . 4:14.12 SOPEL Hubert CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 IV
1500 m . 4:14.24 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 IV 2000 m prz(13) M2000pjm Przełaj 47b3 (:19:03),
1500 m . 4:14.78 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV 3000 m(15) M3000jm Przełaj 6b3 (:16:29),
1500 m 18. 4:14.81 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV 1500 m(18) M1500jm
1500 m . 4:15.02 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 IV 2000 m prz(6) M2000pjm Przełaj 36b1 (:10:11),
1500 m 19. 4:15.20 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 IV 1500 m(19) M1500jm
1500 m . 4:15.97 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 IV 800 m(6) M800jm Przełaj 28b1 (:10:04),
1500 m . 4:16.03 SIWEK Szymon UKL Feniks Świdwin 01 TAK U18 ZP Gdańsk (M) 2018-06-16 IV 2000 m prz(12) M2000pjm
1500 m 20. 4:16.13 MOLSKI Amadeusz OKL Oborniki 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 IV 1500 m(20) M1500jm Przełaj 39b1 (:10:16),
1500 m 21. 4:16.34 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Siedlce (1) 2018-06-09 IV 1500 m(21) M1500jm
1500 m . 4:16.54 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 IV 3000 m(24) M3000jm
1500 m . 4:16.55 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 IV 3000 m(16) M3000jm Przełaj 19b3 (:17:11),
1500 m . 4:17.04 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Kutno (M) 2018-06-15 IV 3000 m(20) M3000jm Przełaj 25b3 (:17:24),
1500 m . 4:17.71 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(7) M2000pjm Przełaj 27b3 (:17:29),
1500 m . 4:18.34 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV 2000 m prz(9) M2000pjm Przełaj 29b3 (:17:43),
1500 m . 4:18.91 PANKRATOW Jakub MKS Hermes Gryfino 01 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 IV Przełaj 13b1 (:09:45),
1500 m . 4:20.08 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV 800 m(20) M800jm Przełaj 37b3 (:18:14),
1500 m . 4:20.09 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV 3000 m(23) M3000jm
1500 m 22. 4:20.09 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 1500 m(22) M1500jm
1500 m 23. 4:20.18 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-12 IV 1500 m(23) M1500jm Przełaj 23b1 (:09:59),
1500 m 24. 4:20.21 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 IV 1500 m(24) M1500jm
1500 m rez . 4:20.81 OSET Piotr RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 IV 1500 m(25)
1500 m . 4:21.26 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 IV 800 m(11) M800jm Przełaj 27b1 (:10:03),
1500 m . 4:21.65 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-19 IV 2000 m prz(22) M2000pjm
1500 m rez . 4:21.72 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV 1500 m(26)
1500 m . 4:21.97 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 IV 3000 m(22) M3000jm
1500 m . 4:22.44 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 -- 3000 m(12) M3000jm Przełaj 10b1 (:09:41),
1500 m . 4:22.49 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- 2000 m prz(16) M2000pjm Przełaj 41b1 (:10:16),
1500 m . 4:22.66 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 -- 3000 m(8) M3000jm Przełaj 15b3 (:16:53),
1500 m rez . 4:22.75 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 -- 1500 m(27) 3000 m(29)
1500 m rez . 4:23.43 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -- 1500 m(28) Przełaj 44b1 (:10:19),
1500 m rez . 4:23.78 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 -- 1500 m(29) 3000 m(26)
1500 m rez . 4:24.00 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 -- 1500 m(30)
3000 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
3000 m 1. 8:41.56 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 TAK U18 PM Wrocław (M) 2018-06-13 II 3000 m(1) M3000jm Przełaj 1b3 (:15:41),
3000 m . 8:45.20 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 TAK U18 SK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 5b3 (:16:27),
3000 m 2. 8:47.49 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Białogard (1) 2018-06-16 III 3000 m(2) M3000jm Przełaj 6b1 (:09:38),
3000 m 3. 8:53.89 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-20 III 3000 m(3) M3000jm Przełaj 4b3 (:16:23),
3000 m 4. 8:58.25 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III 3000 m(4) M3000jm Przełaj 2b3 (:15:56),
3000 m . 9:00.30 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Chorzów (M) 2018-06-08 III 2000 m prz(2) M2000pjm Przełaj 3b3 (:16:17),
3000 m 5. 9:02.20 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 3000 m(5) M3000jm
3000 m 6. 9:04.61 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(6) M3000jm Przełaj 11b3 (:16:45),
3000 m 7. 9:05.52 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III 3000 m(7) M3000jm Przełaj 7b3 (:16:31),
3000 m . 9:06.83 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 III 1500 m(6) M1500jm Przełaj 5b1 (:09:37),
3000 m 8. 9:06.96 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 III 3000 m(8) M3000jm Przełaj 15b3 (:16:53),
3000 m 9. 9:07.20 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(9) M3000jm Przełaj 16b3 (:17:03),
3000 m 10. 9:08.69 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III 3000 m(10) M3000jm Przełaj 17b1 (:09:50),
3000 m . 9:08.79 MICHALSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III 1500 m(8) M1500jm
3000 m . 9:09.58 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
3000 m 11. 9:09.63 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 3000 m(11) M3000jm Przełaj 11b1 (:09:43),
3000 m 12. 9:10.27 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 III 3000 m(12) M3000jm Przełaj 10b1 (:09:41),
3000 m 13. 9:10.99 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(13) M3000jm Przełaj 18b3 (:17:10),
3000 m 14. 9:11.65 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 TAK U18 WP Złocieniec (1) 2018-06-23 III 3000 m(14) M3000jm Przełaj 49b3 (:19:21),
3000 m 15. 9:13.76 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 3000 m(15) M3000jm Przełaj 6b3 (:16:29),
3000 m . 9:14.20 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 III 1500 m(10) M1500jm Przełaj 9b1 (:09:40),
3000 m . 9:14.92 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III 2000 m prz(9) M2000pjm Przełaj 29b3 (:17:43),
3000 m 16. 9:16.00 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(16) M3000jm Przełaj 19b3 (:17:11),
3000 m 17. 9:17.39 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(17) M3000jm
3000 m 18. 9:17.96 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Lubawa (1) 2018-05-26 IV 3000 m(18) M3000jm Przełaj 30b1 (:10:04),
3000 m 19. 9:19.69 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-06-23 IV 3000 m(19) M3000jm Przełaj 22b3 (:17:16),
3000 m 20. 9:21.70 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV 3000 m(20) M3000jm Przełaj 25b3 (:17:24),
3000 m 21. 9:21.90 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 TAK U18 WP Białogard (1) 2018-05-19 IV 3000 m(21) M3000jm Przełaj 20b3 (:17:16),
3000 m 22. 9:25.21 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 3000 m(22) M3000jm
3000 m . 9:25.74 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-10 IV 1500 m(11) M1500jm
3000 m . 9:26.19 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 2000 m prz(7) M2000pjm Przełaj 27b3 (:17:29),
3000 m . 9:26.54 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 IV 1500 m(16) M1500jm
3000 m 23. 9:27.28 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(23) M3000jm
3000 m 24. 9:27.72 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 IV 3000 m(24) M3000jm
3000 m . 9:28.79 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 2000 m prz(18) M2000pjm Przełaj 32b3 (:18:00),
3000 m rez . 9:28.92 GRZYB Damian KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-12 IV 3000 m(25)
3000 m . 9:30.78 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 IV 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06),
3000 m . 9:33.21 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 IV 1500 m(24) M1500jm
3000 m . 9:36.76 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 IV 1500 m(13) M1500jm Przełaj 9b3 (:16:40),
3000 m rez . 9:39.08 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 IV 1500 m(29) 3000 m(26)
3000 m . 9:39.91 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 1500 m(14) M1500jm
3000 m rez . 9:43.56 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(27) Przełaj 28b3 (:17:38),
3000 m rez . 9:43.62 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV 3000 m(28) Przełaj 26b3 (:17:29),
3000 m rez . 9:44.84 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 1500 m(27) 3000 m(29)
3000 m rez . 9:46.38 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 IV 3000 m(30) Przełaj 13b3 (:16:52),
110 m pł J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie
110 m pł J MŁ 1. 13.86 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 -0.4 I 110 m pł J MŁ(1) M4x100 M110jm
110 m pł J MŁ 2. 13.96 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-17 -0.4 I 110 m pł J MŁ(2) M110jm
110 m pł J MŁ 3. 14.42 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 II 110 m pł J MŁ(3) M110jm
110 m pł J MŁ 4. 14.52 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 II 110 m pł J MŁ(4) M110jm
110 m pł J MŁ 5. 14.54 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II 110 m pł J MŁ(5) Trójskok(10) M110jm Mtrójsjm
110 m pł J MŁ 6. 14.64 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II 110 m pł J MŁ(6) 400 m pł J MŁ(29) M110jm
110 m pł J MŁ 7. 14.68 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II 110 m pł J MŁ(7) M110jm
110 m pł J MŁ 8. 14.72 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 TAK U18 PM Toruń (1) 2018-06-16 +0.5 II 110 m pł J MŁ(8) M110jm
110 m pł J MŁ 9. 14.73 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.0 II 110 m pł J MŁ(9) W dal(15) M4x100 M110jm Mwdjm
110 m pł J MŁ . 14.78 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 -0.4 II 10-bój J MŁ(8) WM10jm
110 m pł J MŁ 10. 14.80 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.7 II 110 m pł J MŁ(10) 400 m pł J MŁ(3) M110jm M400płjm
110 m pł J MŁ 11. 14.80 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 -0.1 II 110 m pł J MŁ(11) M110jm
110 m pł J MŁ 12. 14.83 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 -0.6 II 110 m pł J MŁ(12) M4x100 M110jm
110 m pł J MŁ . 14.86 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 TAK U18 SK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 +0.2 II
110 m pł J MŁ 13. 14.91 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 TAK U18 LD Toruń (1) 2018-06-16 +0.5 II 110 m pł J MŁ(13) M110jm
110 m pł J MŁ 14. 14.93 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-06-16 -0.2 II 110 m pł J MŁ(14) M110jm
110 m pł J MŁ 15. 14.95 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 +1.6 II 110 m pł J MŁ(15) M110jm
110 m pł J MŁ 16. 14.98 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 -0.6 II 110 m pł J MŁ(16) 400 m pł J MŁ(1) M110jm M400płjm
110 m pł J MŁ 17. 14.98 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +0.3 II 110 m pł J MŁ(17) M110jm
110 m pł J MŁ . 15.04 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III
110 m pł J MŁ . 15.08 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm
110 m pł J MŁ 18. 15.08 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 -0.6 III 110 m pł J MŁ(18) Tyczka(20) M110jm Mtjm
110 m pł J MŁ 19. 15.20 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -0.7 III 110 m pł J MŁ(19) M4x100 M110jm
110 m pł J MŁ . 15.24 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 0.0 III 400 m pł J MŁ(7) M4x400 M4x100 M400płjm
110 m pł J MŁ 20. 15.25 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.9 III 110 m pł J MŁ(20) M110jm
110 m pł J MŁ . 15.25 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 -0.4 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm
110 m pł J MŁ 21. 15.29 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 III 110 m pł J MŁ(21) M110jm
110 m pł J MŁ 22. 15.30 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 0.0 III 110 m pł J MŁ(22) M110jm
110 m pł J MŁ 23. 15.32 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III 110 m pł J MŁ(23) 400 m pł J MŁ(16) M110jm M400płjm
110 m pł J MŁ . 15.35 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 III 10-bój J MŁ(17) WM10jm
110 m pł J MŁ 24. 15.42 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 III 110 m pł J MŁ(24) M110jm
110 m pł J MŁ rez . 15.48 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 III 110 m pł J MŁ(25)
110 m pł J MŁ . 15.48 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 -0.1 III 10-bój J MŁ(7) WM10jm
110 m pł J MŁ . 15.54 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +0.3 III 400 m(21) M4x400 M400jm
110 m pł J MŁ rez . 15.55 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.9 III 110 m pł J MŁ(26) 400 m pł J MŁ(15) M400płjm
110 m pł J MŁ . 15.64 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 -0.3 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm
110 m pł J MŁ . 15.65 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 +1.3 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm
110 m pł J MŁ . 15.70 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +0.4 III 10-bój J MŁ(9) WM10jm
110 m pł J MŁ rez . 15.70 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +0.4 III 110 m pł J MŁ(27)
110 m pł J MŁ rez . 15.71 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +0.4 III 110 m pł J MŁ(28)
110 m pł J MŁ . 15.78 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 -1.5 IV 10-bój J MŁ(5) WM10jm
110 m pł J MŁ rez . 15.82 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-13 -1.7 IV 110 m pł J MŁ(29) 400 m pł J MŁ(9) M400płjm
110 m pł J MŁ rez . 15.82 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -1.0 IV 110 m pł J MŁ(30) M4x400
400 m pł J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie
400 m pł J MŁ 1. 54.66 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 II 110 m pł J MŁ(16) 400 m pł J MŁ(1) M110jm M400płjm
400 m pł J MŁ 2. 54.68 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-10 II 400 m pł J MŁ(2) M400płjm
400 m pł J MŁ 3. 54.79 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 II 110 m pł J MŁ(10) 400 m pł J MŁ(3) M110jm M400płjm
400 m pł J MŁ 4. 55.39 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II 400 m pł J MŁ(4) M400płjm
400 m pł J MŁ 5. 55.49 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-10 II 400 m pł J MŁ(5) M400płjm
400 m pł J MŁ 6. 55.81 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-16 II 400 m pł J MŁ(6) M4x400 M400płjm
400 m pł J MŁ 7. 55.89 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-16 II 400 m pł J MŁ(7) M4x400 M4x100 M400płjm
400 m pł J MŁ 8. 56.28 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 III 400 m pł J MŁ(8) M4x400 M400płjm
400 m pł J MŁ 9. 57.00 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 TAK U18 LD Wrocław (1) 2018-06-23 III 110 m pł J MŁ(29) 400 m pł J MŁ(9) M400płjm
400 m pł J MŁ 10. 57.12 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 400 m pł J MŁ(10) M400płjm
400 m pł J MŁ 11. 57.45 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-16 III 400 m pł J MŁ(11) M400płjm
400 m pł J MŁ 12. 57.50 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 400 m pł J MŁ(12) M400płjm
400 m pł J MŁ 13. 57.93 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 400 m pł J MŁ(13) M400płjm
400 m pł J MŁ 14. 58.23 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 III 400 m pł J MŁ(14) M400płjm
400 m pł J MŁ 15. 58.25 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 110 m pł J MŁ(26) 400 m pł J MŁ(15) M400płjm
400 m pł J MŁ 16. 58.30 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III 110 m pł J MŁ(23) 400 m pł J MŁ(16) M110jm M400płjm
400 m pł J MŁ 17. 58.32 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III 400 m pł J MŁ(17) M400płjm
400 m pł J MŁ 18. 58.32 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 400 m pł J MŁ(18) M400płjm
400 m pł J MŁ 19. 58.64 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 IV 400 m pł J MŁ(19) M400płjm
400 m pł J MŁ 20. 58.69 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 IV 400 m pł J MŁ(20) M4x400 M400płjm
400 m pł J MŁ 21. 58.89 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 IV 400 m pł J MŁ(21) M400płjm
400 m pł J MŁ 22. 59.04 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 IV 400 m pł J MŁ(22) M400płjm
400 m pł J MŁ 23. 59.09 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 400 m pł J MŁ(23) M400płjm
400 m pł J MŁ 24. 59.09 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-06-16 IV 400 m pł J MŁ(24) M4x100 M400płjm
400 m pł J MŁ rez . 59.10 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 IV 400 m pł J MŁ(25) M400pk
400 m pł J MŁ rez . 59.38 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 IV 400 m pł J MŁ(26)
400 m pł J MŁ rez . 59.51 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-10 IV 400 m pł J MŁ(27)
400 m pł J MŁ rez . 59.80 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 IV 400 m pł J MŁ(28)
400 m pł J MŁ rez . 59.87 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 IV 110 m pł J MŁ(6) 400 m pł J MŁ(29) M110jm
400 m pł J MŁ rez . 59.92 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV 400 m pł J MŁ(30)
2000 m prz M Inne konkurencje Zgłoszenie
2000 m prz 1. 5:58.25 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 TAK U18 SK Kraków (1) 2018-05-19 I 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 5b3 (:16:27),
2000 m prz 2. 6:01.14 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-02 II 2000 m prz(2) M2000pjm Przełaj 3b3 (:16:17),
2000 m prz 3. 6:13.42 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06),
2000 m prz 4. 6:15.99 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 III 2000 m prz(4) M2000pjm Przełaj 14b3 (:16:53),
2000 m prz 5. 6:20.73 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 III 2000 m prz(5) M2000pjm
2000 m prz 6. 6:21.09 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 III 2000 m prz(6) M2000pjm Przełaj 36b1 (:10:11),
2000 m prz 7. 6:22.14 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 2000 m prz(7) M2000pjm Przełaj 27b3 (:17:29),
2000 m prz . 6:25.63 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III
2000 m prz 8. 6:25.94 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 III 2000 m prz(8) M2000pjm Przełaj 48b1 (:10:25),
2000 m prz 9. 6:27.58 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV 2000 m prz(9) M2000pjm Przełaj 29b3 (:17:43),
2000 m prz 10. 6:31.75 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV 2000 m prz(10) M2000pjm
2000 m prz 11. 6:31.76 JANKOWSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(11) M2000pjm Przełaj 8b3 (:16:34),
2000 m prz 12. 6:31.83 SIWEK Szymon UKL Feniks Świdwin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(12) M2000pjm
2000 m prz 13. 6:32.25 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(13) M2000pjm Przełaj 47b3 (:19:03),
2000 m prz . 6:35.92 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 IV 800 m(11) M800jm Przełaj 27b1 (:10:03),
2000 m prz 14. 6:35.94 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 IV 2000 m prz(14) M2000pjm Przełaj 10b3 (:16:43),
2000 m prz 15. 6:41.05 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 2000 m prz(15) M2000pjm Przełaj 57b1 (:10:50),
2000 m prz . 6:41.10 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 IV 1500 m(11) M1500jm
2000 m prz 16. 6:45.31 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 IV 2000 m prz(16) M2000pjm Przełaj 41b1 (:10:16),
2000 m prz 17. 6:46.45 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 IV 2000 m prz(17) M2000pjm Przełaj 12b3 (:16:51),
2000 m prz 18. 6:49.04 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 2000 m prz(18) M2000pjm Przełaj 32b3 (:18:00),
2000 m prz 19. 6:49.08 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 TAK U18 LB Białogard (1) 2018-06-16 IV 2000 m prz(19) M2000pjm Przełaj 40b1 (:10:16),
2000 m prz 20. 6:49.52 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 IV 2000 m prz(20) M2000pjm
2000 m prz 21. 6:50.12 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 -- 2000 m prz(21) M2000pjm
2000 m prz . 6:54.71 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
2000 m prz 22. 6:57.67 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-17 -- 2000 m prz(22) M2000pjm
2000 m prz 23. 6:58.38 RAMUSIEWICZ Szymon PLKS Gwda Piła 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 -- 2000 m prz(23) M2000pjm
2000 m prz 24. 6:58.59 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 -- 2000 m prz(24) M2000pjm Przełaj 34b1 (:10:10),
2000 m prz rez . 7:00.26 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 TAK U18 SK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 -- 2000 m prz(25) Przełaj 54b1 (:10:37),
2000 m prz rez . 7:03.01 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 -- 2000 m prz(26) Przełaj 31b3 (:17:59),
2000 m prz . 7:07.66 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 -- 1500 m(23) M1500jm Przełaj 23b1 (:09:59),
2000 m prz rez . 7:09.63 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-17 -- 2000 m prz(27)
2000 m prz rez . 7:10.62 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 -- 2000 m prz(28) Przełaj 36b3 (:18:12),
2000 m prz rez . 7:12.35 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 -- 2000 m prz(29)
2000 m prz rez . 7:24.26 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 -- 2000 m prz(30) M4x400
Wzwyż M Inne konkurencje Zgłoszenie
Wzwyż 1. 2.05 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-06 II Wzwyż(1) Mwjm
Wzwyż 2. 2.02 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 TAK U18 LU Kutno (M) 2018-06-15 II Wzwyż(2) Mwjm
Wzwyż 3. 2.01 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 TAK U18 LD Słubice (M) 2018-06-09 II Wzwyż(3) Mwjm
Wzwyż 4. 2.01 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 II Wzwyż(4) Mwjm
Wzwyż 5. 1.99 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Opole (M) 2018-06-16 II Wzwyż(5) Mwjm
Wzwyż 6. 1.95 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 II Wzwyż(6) Mwjm
Wzwyż 7. 1.95 FELSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II Wzwyż(7) Mwjm
Wzwyż 8. 1.93 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 TAK U18 OP Opole (M) 2018-06-16 III Wzwyż(8) Mwjm
Wzwyż . 1.91 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(12) WM10jm
Wzwyż 9. 1.91 MAZUR Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Wzwyż(9) Mwjm
Wzwyż 10. 1.91 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III Wzwyż(10) Mwjm
Wzwyż 11. 1.90 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Wzwyż(11) Mwjm
Wzwyż . 1.90 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 TAK U18 WN Bydgoszcz (1) 2018-05-06 III 200 m(15) Trójskok(2) M200jm Mtrójsjm
Wzwyż 12. 1.90 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 III Wzwyż(12) Mwjm
Wzwyż . 1.88 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm
Wzwyż 13. 1.88 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Wzwyż(13) Mwjm
Wzwyż 14. 1.87 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III Wzwyż(14) Mwjm
Wzwyż . 1.86 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm
Wzwyż 15. 1.86 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 III Wzwyż(15) Mwjm
Wzwyż . 1.85 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-06 III
Wzwyż . 1.85 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(5) WM10jm
Wzwyż 16. 1.85 BULSKI Alan WKS Flota Gdynia 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III Wzwyż(16) Mwjm
Wzwyż 17. 1.85 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III Wzwyż(17) Mwjm
Wzwyż . 1.83 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm
Wzwyż 18. 1.83 KLIMIUK Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 III Wzwyż(18) Mwjm
Wzwyż 19. 1.83 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 III Wzwyż(19) Mwjm
Wzwyż 20. 1.82 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III Wzwyż(20) Mwjm
Wzwyż 21. 1.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 IV Trójskok(19) Wzwyż(21) Mtrójsjm Mwjm
Wzwyż 22. 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV Wzwyż(22) Mwjm
Wzwyż 23. 1.80 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 TAK U18 OP Wrocław (M) 2018-06-13 IV Wzwyż(23) Mwjm
Wzwyż . 1.78 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 TAK U18 WN Lubawa (1) 2018-05-26 IV W dal(7) Mwdjm
Wzwyż . 1.77 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 IV 110 m pł J MŁ(18) Tyczka(20) M110jm Mtjm
Wzwyż 24. 1.76 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV Tyczka(5) Wzwyż(24) Mtjm
Wzwyż rez . 1.75 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 IV Wzwyż(25)
Wzwyż . 1.75 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 IV 10-bój J MŁ(8) WM10jm
Wzwyż rez . 1.75 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 IV Wzwyż(26)
Wzwyż . 1.75 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 IV 10-bój J MŁ(4) WM10jm
Wzwyż rez . 1.75 KOSZNICKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 IV Wzwyż(27)
Wzwyż . 1.75 WIŚNIEWSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV
Wzwyż . 1.75 SARAMATA Piotr niest. Z.Góra 01 ... U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
Wzwyż rez . 1.75 LESICKI Marcel ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV Wzwyż(28)
Wzwyż rez . 1.75 GRYGIEL Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 IV Wzwyż(29)
Wzwyż . 1.75 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm
Wzwyż rez . 1.75 MARTYNOWICZ Patryk MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV Wzwyż(30)
Tyczka M Inne konkurencje Zgłoszenie
Tyczka 1. 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 I Tyczka(1) Mtjm
Tyczka 2. 4.31 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 TAK U18 LD Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 II Trójskok(22) Tyczka(2) Mtjm Mtrójsjm
Tyczka 3. 4.21 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 II Tyczka(3) Mtjm
Tyczka 4. 4.20 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 II Tyczka(4) Mtjm
Tyczka 5. 4.20 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 II Tyczka(5) Wzwyż(24) Mtjm
Tyczka 6. 4.10 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Poznań (1) 2018-06-16 II Tyczka(6) Mtjm
Tyczka 7. 4.02 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 TAK U18 SL Gliwice (1) 2018-06-09 II Tyczka(7) Mtjm
Tyczka . 4.00 GOŁOMAZOW Denis AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
Tyczka 8. 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 II Tyczka(8) Mtjm
Tyczka 9. 3.90 SKURAS Filip KL Gdynia 01 TAK U18 PM Toruń (1) 2018-06-10 III Tyczka(9) Mtjm
Tyczka 10. 3.85 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III Tyczka(10) Mtjm
Tyczka 11. 3.85 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III Tyczka(11) Mtjm
Tyczka 12. 3.70 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Tyczka(12) Mtjm
Tyczka 13. 3.60 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 III Tyczka(13) Mtjm
Tyczka . 3.60 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm
Tyczka . 3.60 ASMOLOV Illia MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-06-03 III
Tyczka . 3.50 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-05-13 IV 10-bój J MŁ(6) WM10jm
Tyczka 14. 3.43 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV Tyczka(14) Mtjm
Tyczka . 3.42 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV 10-bój J MŁ(5) WM10jm
Tyczka 15. 3.41 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 IV Tyczka(15) Mtjm
Tyczka . 3.40 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm
Tyczka 16. 3.40 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV Tyczka(16) Mtjm
Tyczka 17. 3.30 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 IV Tyczka(17) Mtjm
Tyczka . 3.30 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 IV 10-bój J MŁ(9) WM10jm
Tyczka 18. 3.25 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV Tyczka(18) Mtjm
Tyczka . 3.20 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 IV 10-bój J MŁ(12) WM10jm
Tyczka 19. 3.20 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 IV Tyczka(19) Mtjm
Tyczka 20. 3.11 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 -- 110 m pł J MŁ(18) Tyczka(20) M110jm Mtjm
Tyczka . 3.10 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(1) WM10jm
Tyczka . 3.00 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 -- 10-bój J MŁ(14) WM10jm
Tyczka . 3.00 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 -- 10-bój J MŁ(13) WM10jm
Tyczka . 2.90 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(7) WM10jm
Tyczka . 2.70 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(2) WM10jm
Tyczka . 2.70 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(15) WM10jm
Tyczka . 2.60 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(3) WM10jm
Tyczka . 2.60 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(18) WM10jm
Tyczka . 2.40 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 -- 10-bój J MŁ(10) WM10jm
Tyczka . 2.40 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(8) WM10jm
Tyczka . 2.40 ORZESZEK Eryk KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 --
Tyczka . 2.20 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 -- 10-bój J MŁ(20) WM10jm
Tyczka . 2.10 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(22) WM10jm
Tyczka . 1.95 MICHALSKI Zygmunt niest. Poznań 02 ... U18 WP Poznań (1) 2018-05-06 --
Tyczka . 1.95 MUSZYŃSKI Andrzej niest. Poznań 01 ... U18 WP Poznań (1) 2018-05-06 --
Tyczka . 1.90 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(16) WM10jm
Tyczka . 0.00 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(17) WM10jm
Tyczka . 0.00 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(19) WM10jm
Tyczka . 0.00 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(21) WM10jm
W dal M Inne konkurencje Zgłoszenie
W dal . 6.88 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 +0.6 II 10-bój J MŁ(1) WM10jm
W dal 1. 6.88 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.2 II W dal(1) Mwdjm
W dal 2. 6.80 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 II W dal(2) M4x400 Mwdjm
W dal 3. 6.70 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +1.5 III W dal(3) Mwdjm
W dal 4. 6.70 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +0.4 III Trójskok(14) W dal(4) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 5. 6.67 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 TAK U18 LD Sieradz (1) 2018-05-06 +0.7 III W dal(5) Mwdjm
W dal 6. 6.67 SOKOŁOWSKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 +1.4 III W dal(6) Mwdjm
W dal 7. 6.64 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 TAK U18 WN Białystok (1) 2018-05-03 +1.4 III W dal(7) Mwdjm
W dal 8. 6.60 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.6 III W dal(8) Mwdjm
W dal 9. 6.59 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -2.4 III Trójskok(6) W dal(9) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 10. 6.56 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 +0.1 III W dal(10) Mwdjm
W dal 11. 6.55 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 TAK U18 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +1.9 III W dal(11) Mwdjm
W dal 12. 6.53 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-10 +0.2 III W dal(12) Mwdjm
W dal 13. 6.52 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.2 III W dal(13) Mwdjm
W dal 14. 6.51 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III W dal(14) Mwdjm
W dal 15. 6.50 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 +1.2 III 110 m pł J MŁ(9) W dal(15) M4x100 M110jm Mwdjm
W dal 16. 6.49 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-09 +0.4 III Trójskok(4) W dal(16) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 17. 6.49 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.1 III Trójskok(11) W dal(17) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 18. 6.48 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.5 III Trójskok(1) W dal(18) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 19. 6.47 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 +0.4 III W dal(19) Mwdjm
W dal . 6.46 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 +1.8 III 100 m(23) 200 m(19) M100jm M200jm
W dal . 6.46 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 +0.6 III
W dal 20. 6.45 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 +1.1 III Trójskok(5) W dal(20) Mtrójsjm Mwdjm
W dal . 6.42 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +0.5 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm
W dal 21. 6.41 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 +1.2 III W dal(21) Mwdjm
W dal 22. 6.40 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 +0.7 III W dal(22) Mwdjm
W dal 23. 6.39 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.9 III Trójskok(7) W dal(23) M4x100 Mtrójsjm Mwdjm
W dal 24. 6.39 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 +1.0 III W dal(24) Mwdjm
W dal rez . 6.38 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 -0.1 III W dal(25)
W dal rez . 6.35 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 -0.2 III W dal(26)
W dal rez . 6.34 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.2 III W dal(27)
W dal rez . 6.34 FORGHEIM Mateusz WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 +0.5 III W dal(28)
W dal . 6.33 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +1.0 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm
W dal . 6.33 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 -1.7 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm
W dal rez . 6.32 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 +2.0 III Trójskok(24) W dal(29) Mtrójsjm
W dal rez . 6.31 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +1.7 III W dal(30)
Trójskok M Inne konkurencje Zgłoszenie
Trójskok 1. 14.54 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-20 +1.8 II Trójskok(1) W dal(18) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 2. 14.43 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 TAK U18 WN Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.1 II 200 m(15) Trójskok(2) M200jm Mtrójsjm
Trójskok 3. 13.92 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.8 III Trójskok(3) Mtrójsjm
Trójskok 4. 13.84 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 +0.7 III Trójskok(4) W dal(16) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 5. 13.80 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 +0.7 III Trójskok(5) W dal(20) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 6. 13.53 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.9 III Trójskok(6) W dal(9) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 7. 13.51 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Kraków (1) 2018-06-03 -0.3 III Trójskok(7) W dal(23) M4x100 Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 8. 13.40 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 +0.4 III Trójskok(8) M4x100 Mtrójsjm
Trójskok 9. 13.34 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.2 III Trójskok(9) Mtrójsjm
Trójskok 10. 13.27 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-10 -1.0 III 110 m pł J MŁ(5) Trójskok(10) M110jm Mtrójsjm
Trójskok 11. 13.24 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.9 III Trójskok(11) W dal(17) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 12. 13.20 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 -0.9 III Trójskok(12) Mtrójsjm
Trójskok 13. 13.12 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-03 -0.4 IV Trójskok(13) Mtrójsjm
Trójskok 14. 13.02 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +0.2 IV Trójskok(14) W dal(4) Mtrójsjm Mwdjm
Trójskok 15. 13.00 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 -0.7 IV Trójskok(15) Mtrójsjm
Trójskok . 12.93 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 +0.6 IV
Trójskok 16. 12.90 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.2 IV Trójskok(16) Mtrójsjm
Trójskok 17. 12.82 JAŚKIEWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 0.0 IV Trójskok(17) Mtrójsjm
Trójskok . 12.82 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 +0.8 IV 110 m pł J MŁ(9) W dal(15) M4x100 M110jm Mwdjm
Trójskok 18. 12.80 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-05 +0.3 IV Trójskok(18) Mtrójsjm
Trójskok 19. 12.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 +1.0 IV Trójskok(19) Wzwyż(21) Mtrójsjm Mwjm
Trójskok 20. 12.77 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.7 IV Trójskok(20) Mtrójsjm
Trójskok 21. 12.77 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 -0.6 IV Trójskok(21) Mtrójsjm
Trójskok 22. 12.77 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 TAK U18 LD Wrocław (1) 2018-06-23 +1.0 IV Trójskok(22) Tyczka(2) Mtjm Mtrójsjm
Trójskok . 12.75 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.1 IV W dal(30)
Trójskok 23. 12.67 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 0.0 IV Trójskok(23) Mtrójsjm
Trójskok 24. 12.65 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Płońsk (1) 2018-05-09 +0.4 IV Trójskok(24) W dal(29) Mtrójsjm
Trójskok rez . 12.56 GÓRAL Jakub MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 -0.9 -- Trójskok(25)
Trójskok rez . 12.50 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 +1.0 -- Trójskok(26)
Trójskok rez . 12.50 SZCZYGIEŁ Bernard CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 -0.1 -- Trójskok(27)
Trójskok rez . 12.49 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 -1.2 -- Trójskok(28)
Trójskok rez . 12.48 NOSAL Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 0.0 -- Trójskok(29)
Trójskok rez . 12.47 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.7 -- Trójskok(30)
Kula (5) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Kula (5) 1. 19.48 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Żary (1) 2018-06-02 I Dysk (1.5)(1) Kula (5)(1) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 2. 19.25 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 TAK U18 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 I Dysk (1.5)(10) Kula (5)(2) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 3. 18.73 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-16 I Dysk (1.5)(2) Kula (5)(3) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 4. 17.18 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 TAK U18 WN Słubice (M) 2018-06-10 II Kula (5)(4) Mkulajm
Kula (5) 5. 16.99 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 II Dysk (1.5)(8) Kula (5)(5) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 6. 16.48 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 II Dysk (1.5)(9) Kula (5)(6) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 7. 15.92 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II Dysk (1.5)(12) Kula (5)(7) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 8. 15.85 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 II Kula (5)(8) Mkulajm
Kula (5) 9. 15.85 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(7) Kula (5)(9) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 10. 15.52 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 II Dysk (1.5)(15) Kula (5)(10) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 11. 15.40 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Łódź (1) 2018-06-09 II Dysk (1.5)(23) Kula (5)(11) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 12. 15.05 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 II Dysk (1.5)(11) Kula (5)(12) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 13. 15.02 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-06-18 II Kula (5)(13) Mkulajm
Kula (5) 14. 14.94 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III Kula (5)(14) Mkulajm
Kula (5) 15. 14.89 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 III Kula (5)(15) Mkulajm
Kula (5) 16. 14.83 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III Kula (5)(16) Mkulajm
Kula (5) 17. 14.82 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Białystok (1) 2018-06-17 III Kula (5)(17) Mkulajm
Kula (5) 18. 14.81 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-03 III Dysk (1.5)(4) Kula (5)(18) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 19. 14.51 KOSTKA Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III Kula (5)(19) Mkulajm
Kula (5) 20. 14.50 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 III Dysk (1.5)(28) Kula (5)(20) Mkulajm
Kula (5) 21. 14.35 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Dysk (1.5)(16) Kula (5)(21) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) . 14.30 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm
Kula (5) 22. 14.30 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 III Kula (5)(22) M4x100 Mkulajm
Kula (5) 23. 14.02 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 III Dysk (1.5)(5) Kula (5)(23) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) 24. 13.96 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 III Dysk (1.5)(3) Kula (5)(24) Mdyskjm Mkulajm
Kula (5) rez . 13.86 STANKIEWICZ Jakub WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-16 III Kula (5)(25)
Kula (5) rez . 13.83 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 III Dysk (1.5)(29) Kula (5)(26)
Kula (5) rez . 13.76 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 III Kula (5)(27) Młot (5)(15) Mmłotjm
Kula (5) rez . 13.66 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Kula (5)(28)
Kula (5) rez . 13.60 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 III Dysk (1.5)(24) Kula (5)(29) Mdyskjm
Kula (5) rez . 13.54 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 III Kula (5)(30)
Dysk (1.5) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Dysk (1.5) 1. 61.63 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I Dysk (1.5)(1) Kula (5)(1) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 2. 58.16 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 I Dysk (1.5)(2) Kula (5)(3) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 3. 54.67 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 I Dysk (1.5)(3) Kula (5)(24) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 4. 53.12 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 I Dysk (1.5)(4) Kula (5)(18) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 5. 52.06 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 II Dysk (1.5)(5) Kula (5)(23) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 6. 52.00 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 II Dysk (1.5)(6) Mdyskjm
Dysk (1.5) 7. 51.40 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(7) Kula (5)(9) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 8. 51.39 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 II Dysk (1.5)(8) Kula (5)(5) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 9. 51.33 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 II Dysk (1.5)(9) Kula (5)(6) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 10. 50.20 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 II Dysk (1.5)(10) Kula (5)(2) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 11. 50.09 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 II Dysk (1.5)(11) Kula (5)(12) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 12. 49.35 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 II Dysk (1.5)(12) Kula (5)(7) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 13. 47.49 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 II Dysk (1.5)(13) Mdyskjm
Dysk (1.5) 14. 46.92 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 II Dysk (1.5)(14) Mdyskjm
Dysk (1.5) 15. 46.15 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(15) Kula (5)(10) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 16. 46.12 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II Dysk (1.5)(16) Kula (5)(21) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 17. 45.98 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 II Dysk (1.5)(17) Mdyskjm
Dysk (1.5) 18. 45.88 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 TAK U18 DS Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(18) Młot (5)(26) Mdyskjm
Dysk (1.5) 19. 45.54 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 II Dysk (1.5)(19) Młot (5)(1) Mdyskjm Mmłotjm
Dysk (1.5) 20. 44.73 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 01 TAK U18 WP Piła (1) 2018-05-26 III Dysk (1.5)(20) Mdyskjm
Dysk (1.5) 21. 44.44 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-04-21 III Dysk (1.5)(21) Mdyskjm
Dysk (1.5) 22. 43.12 BARANOWICZ Oskar MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III Dysk (1.5)(22) Mdyskjm
Dysk (1.5) 23. 43.02 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III Dysk (1.5)(23) Kula (5)(11) Mdyskjm Mkulajm
Dysk (1.5) 24. 42.01 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 III Dysk (1.5)(24) Kula (5)(29) Mdyskjm
Dysk (1.5) rez . 41.82 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 III Dysk (1.5)(25)
Dysk (1.5) rez . 41.68 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 TAK U18 DS Szprotawa (1) 2018-05-12 III Dysk (1.5)(26) Oszczep (700)(6) Mojm
Dysk (1.5) rez . 41.63 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III Dysk (1.5)(27)
Dysk (1.5) rez . 41.02 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 III Dysk (1.5)(28) Kula (5)(20) Mkulajm
Dysk (1.5) rez . 40.98 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 III Dysk (1.5)(29) Kula (5)(26)
Dysk (1.5) rez . 40.24 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Dysk (1.5)(30) Oszczep (700)(4) Mojm
Młot (5) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Młot (5) 1. 73.86 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Poznań (1) 2018-06-16 I Dysk (1.5)(19) Młot (5)(1) Mdyskjm Mmłotjm
Młot (5) 2. 73.69 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 I Młot (5)(2) Mmłotjm
Młot (5) 3. 73.51 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 TAK U18 PK Zamość (1) 2018-06-10 I Młot (5)(3) Mmłotjm
Młot (5) 4. 66.50 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Poznań (1) 2018-04-28 II Młot (5)(4) Mmłotjm
Młot (5) 5. 62.79 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II Młot (5)(5) Mmłotjm
Młot (5) 6. 58.93 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 II Młot (5)(6) Mmłotjm
Młot (5) 7. 58.35 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 II Młot (5)(7) Mmłotjm
Młot (5) 8. 58.02 USAREK Jan KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 II Młot (5)(8) Mmłotjm
Młot (5) 9. 57.05 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-23 III Młot (5)(9) Mmłotjm
Młot (5) 10. 57.03 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 TAK U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 III Młot (5)(10) Mmłotjm
Młot (5) 11. 56.56 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kielce (1) 2018-04-28 III Młot (5)(11) Mmłotjm
Młot (5) 12. 56.02 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Młot (5)(12) Mmłotjm
Młot (5) 13. 54.84 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Łódź (1) 2018-05-25 III Młot (5)(13) Mmłotjm
Młot (5) 14. 54.22 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Młot (5)(14) Mmłotjm
Młot (5) 15. 53.25 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 III Kula (5)(27) Młot (5)(15) Mmłotjm
Młot (5) 16. 53.04 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-16 III Młot (5)(16) Mmłotjm
Młot (5) 17. 52.87 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Słubice (M) 2018-06-09 III Młot (5)(17) Mmłotjm
Młot (5) 18. 52.05 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III Młot (5)(18) Mmłotjm
Młot (5) 19. 51.68 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 III Młot (5)(19) Mmłotjm
Młot (5) 20. 51.68 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 TAK U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 III Młot (5)(20) Mmłotjm
Młot (5) 21. 51.06 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 III Młot (5)(21) Mmłotjm
Młot (5) 22. 50.53 SZUSZKIEWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III Młot (5)(22) Mmłotjm
Młot (5) 23. 50.50 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Młot (5)(23) Mmłotjm
Młot (5) 24. 48.80 KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Kielce (1) 2018-04-28 IV Młot (5)(24) Mmłotjm
Młot (5) rez . 47.26 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 IV Młot (5)(25)
Młot (5) rez . 45.80 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 IV Dysk (1.5)(18) Młot (5)(26) Mdyskjm
Młot (5) rez . 45.71 WOŹNICKI Miłosz LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 IV Młot (5)(27)
Młot (5) rez . 45.34 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 IV Młot (5)(28)
Młot (5) rez . 44.38 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV Młot (5)(29)
Młot (5) rez . 43.86 KONOFAŁ Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 IV Młot (5)(30)
Oszczep (700) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Oszczep (700) 1. 74.86 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 I Oszczep (700)(1) Mojm
Oszczep (700) 2. 67.44 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 TAK U18 KP Białystok (1) 2018-06-17 I Oszczep (700)(2) Mojm
Oszczep (700) 3. 65.53 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 I Oszczep (700)(3) Mojm
Oszczep (700) 4. 61.88 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Leszno (1) 2018-05-26 II Dysk (1.5)(30) Oszczep (700)(4) Mojm
Oszczep (700) 5. 59.20 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 II Oszczep (700)(5) Mojm
Oszczep (700) 6. 58.81 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II Dysk (1.5)(26) Oszczep (700)(6) Mojm
Oszczep (700) 7. 58.74 SIERADZKI Mateusz UKS Cyprianka 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 II Oszczep (700)(7) Mojm
Oszczep (700) 8. 54.45 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(8) Mojm
Oszczep (700) 9. 54.02 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 III Oszczep (700)(9) Mojm
Oszczep (700) 10. 53.70 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Oszczep (700)(10) Mojm
Oszczep (700) 11. 53.46 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III Oszczep (700)(11) Mojm
Oszczep (700) 12. 52.47 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III Oszczep (700)(12) Mojm
Oszczep (700) 13. 52.21 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Oszczep (700)(13) Mojm
Oszczep (700) . 52.14 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm
Oszczep (700) 14. 52.14 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(14) Mojm
Oszczep (700) 15. 51.80 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 III Oszczep (700)(15) Mojm
Oszczep (700) 16. 51.69 LATOCHA Krzysztof LUKS Serock 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III Oszczep (700)(16) Mojm
Oszczep (700) 17. 51.32 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(17) Mojm
Oszczep (700) 18. 51.29 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III Oszczep (700)(18) Mojm
Oszczep (700) 19. 51.21 GAWĘDA Wojciech KS Żak Wałcz 02 TAK U18 ZP Gdańsk (1) 2018-06-09 III Oszczep (700)(19) Mojm
Oszczep (700) 20. 50.69 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III Oszczep (700)(20) Mojm
Oszczep (700) 21. 50.67 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(21) Mojm
Oszczep (700) 22. 50.30 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-06-14 III Oszczep (700)(22) Mojm
Oszczep (700) 23. 50.18 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III Oszczep (700)(23) Mojm
Oszczep (700) 24. 50.00 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III Oszczep (700)(24) M4x400 Mojm
Oszczep (700) rez . 49.48 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV Oszczep (700)(25)
Oszczep (700) . 48.08 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 IV 10-bój J MŁ(9) WM10jm
Oszczep (700) rez . 47.66 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 IV Oszczep (700)(26)
Oszczep (700) rez . 47.16 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV Oszczep (700)(27)
Oszczep (700) . 46.76 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm
Oszczep (700) rez . 46.70 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV Oszczep (700)(28)
Oszczep (700) rez . 46.62 ZIĘBA Julian MKS Tomaszów Mazowiecki 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV Oszczep (700)(29)
Oszczep (700) rez . 46.40 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV Oszczep (700)(30)
10-bój J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie
10-bój J MŁ 1. 6376 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 II 10-bój J MŁ(1) WM10jm
10-bój J MŁ 2. 5596 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm
10-bój J MŁ 3. 5409 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm
10-bój J MŁ 4. 5361 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 0.0 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm
10-bój J MŁ 5. 5347 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 III 10-bój J MŁ(5) WM10jm
10-bój J MŁ 6. 5278 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 III 10-bój J MŁ(6) WM10jm
10-bój J MŁ 7. 5120 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(7) WM10jm
10-bój J MŁ 8. 4928 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(8) WM10jm
10-bój J MŁ 9. 4914 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 10-bój J MŁ(9) WM10jm
10-bój J MŁ 10. 4826 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(10) WM10jm
10-bój J MŁ 11. 4802 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm
10-bój J MŁ 12. 4759 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 10-bój J MŁ(12) WM10jm
10-bój J MŁ 13. 4488 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(13) WM10jm
10-bój J MŁ 14. 4441 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(14) WM10jm
10-bój J MŁ 15. 4422 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(15) WM10jm
10-bój J MŁ 16. 4095 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(16) WM10jm
10-bój J MŁ 17. 4071 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(17) WM10jm
10-bój J MŁ 18. 4039 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(18) WM10jm
10-bój J MŁ 19. 3655 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(19) WM10jm
10-bój J MŁ 20. 3578 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(20) WM10jm
10-bój J MŁ 21. 3233 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(21) WM10jm
10-bój J MŁ 22. 3030 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(22) WM10jm
10-bój J MŁ 23. 000 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 0.0 -- 10-bój J MŁ(23)
Chód 10 km M Inne konkurencje Zgłoszenie
Chód 10 km 1. 47:57 r STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 II Chód 10 km(1) M10chjm
Chód 10 km 2. 49:40.14 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 III Chód 10 km(2) M10chjm
Chód 10 km 3. 52:04 r KIJOWSKI Filip KS Energetyk Poznań 01 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 IV Chód 10 km(3) M10chjm
Chód 10 km 4. 54:15 r SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 IV Chód 10 km(4) M10chjm
Chód 10 km 5. 54:44.08 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 IV Chód 10 km(5) M10chjm
Chód 10 km 6. 54:48.81 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV Chód 10 km(6) M10chjm
Chód 10 km 7. 55:24.82 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV Chód 10 km(7) M10chjm
Chód 10 km 8. 55:35.63 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 IV Chód 10 km(8) M10chjm
Chód 10 km 9. 55:43 r ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 IV Chód 10 km(9) M10chjm
Chód 10 km 10. 56:54.56 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 IV Chód 10 km(10) M10chjm
Chód 10 km 11. 58:19 r NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- Chód 10 km(11) M10chjm
Chód 10 km 12. 59:40.54 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -- Chód 10 km(12) M10chjm Przełaj 43b3 (:18:33),
Chód 10 km 13. 62:09 r CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- Chód 10 km(13) M10chjm
Chód 10 km 14. 65:18.70 KUŻAWSKI Kornel WLKS Nowe Iganie 02 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 -- Chód 10 km(14) M10chjm
Chód 10 km 15. 67:26.26 GRANATOWICZ Olgierd KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 -- Chód 10 km(15) M10chjm

© by Pilar 2007-2014         Generowanie strony - 11.466814994812 sekund