60 m K
1.
7.75
1
ROMANIUK Nikola
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/0010/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
KN B
2.
7.88
1 e11
TOMCZYK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/3217/20
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
KN B
3.
7.97
1 f2
ULIKOWSKA Sandra
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/1670/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
4.
8.00
1 e1
ANTONOWICZ Dominika
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/0448/19
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
KN B
5.
8.00
2
RACZKOWSKA Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/1708/22
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
KN B
6.
8.05
4 f3
BACZYÑSKA Zuzanna
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/4689/22
U18
PD
Spa³a (1)
2024-01-28
KN B
7.
8.07
1 e2
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/2309/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
KN B
8.
8.18
1 f2
ARCISZ Katarzyna
MKS Juvenia Bia³ystok
2008
Z/14399/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
9.
8.26
2 f2
BOSZKO Gabriela
KS Parkiet Hajnówka
2007
Z/0611/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
10.
8.32
2 e2
MIELECH Weronika
UKS Czwórka Bia³ystok
2008
Z/4134/23
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
200 m K
1.
23.88
1 e5
GRANASZEWSKA Marlena
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1209/14
Sen
PD
Toruñ (M)
2024-02-18
2.
25.94
3 s8
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/2309/21
U18
PD
Toruñ (1)
2024-02-03
LDK!
KN B
3.
28.37
2 s11
SZYMIEL Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/1596/22
U18
PD
Toruñ (1)
2024-02-03
LDK!
KN B
4.
28.87
1 s26
PIASECKA Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/0688/22
U16
PD
Toruñ (1)
2024-01-13
LDK!
5.
30.30
5 s9
ZAREMBA Magdalena
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/0687/22
U18
PD
Toruñ (1)
2024-02-03
LDK!
DQ
ARCISZ Katarzyna
MKS Juvenia Bia³ystok
2008
Z/14399/21
U18
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-10
300 m K
1.
38.22
1 s4
GRANASZEWSKA Marlena
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1209/14
Sen
PD
Spa³a (1)
2024-02-10
2.
40.05
1 e6
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/2309/21
U18
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-10
LDK!
KN B
3.
46.64
4 s9
BIA£ASZEWSKA Oliwia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2011
Z/6393/22
U14
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
4.
57.04
4 s2
RESKA Alicja
L£KS Prefbet ¦niadowo £om¿a
2012
Z/6149/22
U14
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
400 m K
1.
54.54
3 e2
GRANASZEWSKA Marlena
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1209/14
Sen
PD
Toruñ (M)
2024-02-17
2.
61.12
1 s4
MACIOROWSKA Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/3243/21
U20
PD
Spa³a (1)
2024-01-28
KN B
3.
63.25
3 s4
KALINOWSKA Kamila
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/0447/19
U20
PD
Spa³a (1)
2024-01-28
LDK!
600 m K
1.
1:35.33
4 s1
JELSKA Justyna
KS Podlasie Bia³ystok
1999
Z/1051/15
Sen
PD
Spa³a (1)
2024-01-21
2.
1:57.43
9 e1
GO£ÊBIOWSKA Joanna
MKS Juvenia Bia³ystok
2007
Z/2531/20
U18
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-10
3.
2:01.92
9 e2
GO¦CIEWSKA Julia
MKS Juvenia Bia³ystok
2008
Z/10364/21
U18
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-10
4.
2:02.22
6 s1
CIMOCHOWSKA Olivia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2013
Z/6392/22
U12
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
5.
2:15.16
7 s1
RA¬NIEWSKA Alicja
LUKS Hañcza Suwa³ki
2012
Z/4236/23
U14
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
800 m K
1.
2:06.33
1 s2
KRAWCZYÑSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol
2004
Z/4033/18
U23
PD
Spa³a (1)
2024-02-10
LDK!
KNF
2.
2:17.93
5 s2
JELSKA Justyna
KS Podlasie Bia³ystok
1999
Z/1051/15
Sen
PD
Spa³a (1)
2024-02-10
1000 m K
1.
2:50.32
4 s1
DUBIELLA Monika
KS Prefbet-Sonarol
2000
Z/1950/15
Sen
PD
Spa³a (1)
2024-01-21
2.
3:14.30
2 s1
SIEÑKOWSKA Nikola
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/6338/22
U16
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
3.
3:42.81
8 s4
MELLER Martyna
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/6337/22
U16
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
1500 m K
1.
4:27.67
3 s1
DUBIELLA Monika
KS Prefbet-Sonarol
2000
Z/1950/15
Sen
PD
Wa³cz (1)
2024-01-27
2.
4:30.49
4 s1
KRAWCZYÑSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol
2004
Z/4033/18
U23
PD
Toruñ (M)
2024-02-17
LDK!
KNF
3.
5:57.71
3 s1
MINTA Zuzanna
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/1655/24
U20
PD
Toruñ (1)
2024-02-03
DNF
JELSKA Justyna
KS Podlasie Bia³ystok
1999
Z/1051/15
Sen
PD
Spa³a (1)
2024-02-10
2000 m K
1.
7:45.64
9 s3
NIEMIEC Gabriela
MKS Juvenia Bia³ystok
2007
Z/2532/20
U18
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-11
3000 m K
1.
9:47.16
9 s1
KRAWCZYÑSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol
2004
Z/4033/18
U23
PD
Toruñ (M)
2024-02-18
LDK!
KNF
2.
9:48.85
10 s1
DUBIELLA Monika
KS Prefbet-Sonarol
2000
Z/1950/15
Sen
PD
Toruñ (M)
2024-02-18
3.
10:52.88
7 s1
MARCISZEWSKA Klaudia
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/2313/19
U20
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-11
LDK!
KN B
60 m p³ K DzSt (76.2/7.5) K
1.
10.24
1 e4
HERMANOWSKA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/1602/22
U16
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
2.
11.45
8 e4
MALINOWSKA Wiktoria
LUKS Hañcza Suwa³ki
2011
Z/6032/23
U14
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
60 m p³ K M³ (76.2/8.0) K
1.
9.98
1
HERMANOWSKA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/1602/22
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
2.
11.41
1 e1
MIRON Amelia
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/1196/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
3.
11.66
2 e1
P£ACZEK Natalia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2010
Z/6408/22
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
4.
11.81
3
WASZCZUK Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/4088/22
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
5.
11.90
2 f2
NIERODA Oliwia
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/1185/24
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
6.
12.02
3 e1
KONIECKO Izabela
UKS Technik Augustów
2010
Z/1675/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
7.
12.09
2 e1
PUL Justyna
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/5895/21
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
8.
12.11
2 e2
WISZOWATA Julia
KS Podlasie Bia³ystok
2011
Z/5908/21
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
9.
12.15
3 f2
O£OWNIUK Agnieszka
LUKS Hañcza Suwa³ki
2010
Z/6258/21
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
10.
12.20
1 e1
FA£TYNOWICZ Julia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/6391/22
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
60 m p³ K J M³ K
1.
8.69
3
BACZYÑSKA Zuzanna
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/4689/22
U18
PD
Spa³a (1)
2024-01-28
KN B
2.
9.61
1
BUDZISZ Kinga
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/3837/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
KN B
3.
10.44
2 e1
JASIONOWSKA Karolina
LUKS Hañcza Suwa³ki
2007
Z/1757/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
4.
10.61
3
MLONKA Oliwia
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/3000/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
5.
11.04
3 e1
KIREJCZUK Zofia
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/11329/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
6.
12.04
4 e1
PONIATOWSKA Hanna
LUKS Hañcza Suwa³ki
2008
Z/6031/23
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
60 m p³ K K
1.
9.33
2 e2
ANTONOWICZ Dominika
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/0448/19
U20
PD
Warszawa (1)
2024-01-13
LDK!
KN B
2.
9.84
1
WYSZKOWSKA Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/0883/20
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
3.
10.42
2
KASPERUK Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2005
Z/4193/20
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
Wzwy¿ K
1.
1.97
1
ZHODZIK Maryia
KS Podlasie Bia³ystok
(Z)
1997
Z/5193/23
Sen
PD
Toruñ (M)
2024-02-18
2.
1.70
1 f2
JASIELON Julia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/0139/20
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
3.
1.60
2
ULIKOWSKA Sandra
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/1670/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
4.
1.55
3
SMORCZEWSKA Pola
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/1845/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
5.
1.55
1
DZIESZKO Patrycja
GOKSiT Suchowola
2008
Z/5511/22
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
6.
1.50
8 f2
MILEWSKA Lena
LUKS Hañcza Suwa³ki
2010
Z/6257/21
U16
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
7.
1.45
5
MILEWSKA Amelia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2010
Z/6256/21
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
8.
1.45
2
GILEWSKA Joanna
GOKSiT Suchowola
2011
Z/0115/23
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
9.
1.45
2
MALINOWSKA Wiktoria
LUKS Hañcza Suwa³ki
2011
Z/6032/23
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
10.
1.40
18 f2
MIRON Zuzanna
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/1197/23
U16
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
W dal K
1.
5.57
2
RACZKOWSKA Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2006
Z/1708/22
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
KN B
2.
5.42
2
DYDZIÑSKA Nadia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2006
Z/5612/19
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
KN B
3.
5.08
3
URYNOWICZ Maja
KS Podlasie Bia³ystok
2011
Z/6367/22
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
4.
4.86
3
ULIKOWSKA Sandra
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/1670/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
5.
4.76
4
ZACHARZ Wiktoria
UKS Czwórka Bia³ystok
2006
Z/1291/22
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
6.
4.75
1 f2
SKAR¯YÑSKA Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/0521/24
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
7.
4.61
5
BIA£ASZEWSKA Oliwia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2011
Z/6393/22
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
LDK!
8.
4.59
5
CHOJNOWSKA Oliwia
LKS Narew £om¿a
2009
Z/0913/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
9.
4.52
6
BURZYÑSKA Maja
MKS Juvenia Bia³ystok
2011
Z/14400/21
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
10.
4.41
3 f2
KOTOWSKA Alicja
LKS Narew £om¿a
2009
Z/0914/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
W dal strefa K
1.
4.44
4
PAWELCZYK Lidia
KS Prefbet-Sonarol
2012
Z/4257/23
U14
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
2.
3.74
25
PAWLUCZUK Milena
KS Podlasie Bia³ystok
2012
Z/4079/23
U14
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
Trójskok K
1.
11.44
8
DYDZIÑSKA Nadia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2006
Z/5612/19
U20
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-11
LDK!
KN B
Wieloskok K
1.
10.50
1
JASIELON Julia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2009
Z/0139/20
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
2.
10.35
2
SMORCZEWSKA Pola
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/1845/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
3.
10.28
3
CHOJNOWSKA Oliwia
LKS Narew £om¿a
2009
Z/0913/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
4.
9.51
4
SOKO£OWSKA Patrycja
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2009
Z/1069/23
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
5.
8.88
5
PAWLUCZUK Milena
KS Podlasie Bia³ystok
2012
Z/4079/23
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
6.
8.33
6
ZDANOWICZ Urszula
LUKS Hañcza Suwa³ki
2010
Z/1207/24
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
7.
7.67
7
PAULAKOWSKA Maja
LUKS Hañcza Suwa³ki
2011
Z/6459/22
U14
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
8.
7.58
8
CHOJNOWSKA Karolina
LKS Narew £om¿a
2009
Z/11510/21
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
Kula (2) K
1.
9.85
12
MAS£OWSKA Klara
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/14552/21
U16
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
2.
9.18
18
MILEWSKA Amelia
LUKS Hañcza Suwa³ki
2010
Z/6256/21
U16
PD
Spa³a (1)
2023-11-25
LDK!
Kula (3) K
1.
12.46
2 f2
MIELECH Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/3296/20
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
KN B
2.
10.67
1
ONISZCZUK Oksana
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/6366/22
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
3.
10.00
3 f2
MUSZYÑSKA Michalina
KS Podlasie Bia³ystok
2008
Z/4281/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
4.
9.94
4 f2
MAS£OWSKA Weronika
GOKSiT Suchowola
2008
Z/1354/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
5.
9.88
2
CZAUSZ Wiktoria
KS Podlasie Bia³ystok
2009
Z/6388/22
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
6.
9.52
3
MAS£OWSKA Klara
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/14552/21
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
7.
9.01
5 f2
SK£ODOWSKA Sylwia
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2007
Z/1230/23
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
8.
8.93
4
KONSTANCIUK Aleksandra
KS Podlasie Bia³ystok
2007
Z/3001/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
LDK!
9.
8.80
6 f2
FRANCISZKOWICZ Ola
GOKSiT Suchowola
2007
Z/0038/21
U18
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
10.
8.59
4
¦WIERZBIÑSKA Maja
KS Podlasie Bia³ystok
2010
Z/1953/24
U16
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
Kula (4) K
1.
17.90
1
KARDASZ Klaudia
KS Podlasie Bia³ystok
1996
Z/1449/12
Sen
PD
Spa³a (1)
2024-02-10
KNS
2.
14.46
2
KARWOWSKA Martyna
KS Podlasie Bia³ystok
2001
Z/1954/15
Sen
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
3.
13.39
3
CHARKIEWICZ Wiktoria
KS Podlasie Bia³ystok
2003
Z/1458/20
U23
PD
Bia³ystok (1)
2024-01-21
KN B
4.
9.69
1
JANKOWSKA Ewa
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
2006
Z/13241/21
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
5.
7.94
2
SIEÑKO Karolina
GOKSiT Suchowola
2006
Z/1450/20
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-17
LDK!
6.
7.65
4
ROSZKOWSKA Olga
UKS Czwórka Bia³ystok
2006
Z/1301/22
U20
PD
Bia³ystok (1)
2024-02-04
4x400 m MIX
1.
3:45.56
1 s1
SIEMASZKO Daniel
ROMANIUK Nikola
DONDZI£O Oliwier
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Bia³ystok
07
08
08
07
U18
PD
Wroc³aw (M)
2024-02-11
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê
poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie
przej¶cie do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 4.6703720092773 sekund