60 K
1. 9.52 1 s1 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
2. 9.52 2 s2 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07-04-17 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.5 --
3. 9.57 1 s6 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 07-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
4. 9.63 3 s2 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07-03-05 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.5 --
5. 9.67 2 s1 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
6. 9.73 1 s5 SKALSKA Maja WKS Wawel Kraków 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.6 --
7. 9.76 5 s1 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07-11-01 Z/2698/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.8 --
8. 9.87 4 s1 PIETSCH Zuzanna MUKS ILKUS Olkusz 07-07-09 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
9. 9.96 2 s3 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07-05-21 Z/1832/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 --
10. 9.98 2 s5 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.6 --
11. 10.13 7 s1 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.8 -- LDK!
12. 10.29 6 s2 SZLACHTA Paulina OLA Małopolskie 08-08-05 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.5 --
13. 10.29 7 s2 JĘDROCHA Maja UKS Polfin Oświęcim 07-12-06 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.5 --
14. 10.29 1 s4 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07-09-20 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
15. 10.30 3 s3 STYBAK Magdalena UKS Polfin Oświęcim 07-02-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 --
16. 10.39 2 s6 SZYGULSKA Magdalena UKS Polfin Oświęcim 07-10-27 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
17. 10.43 3 s6 KOZDRÓJ Magdalena MLUKS Tarnów 07-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
18. 10.49 5 s1 KRAMARCZYK Nel MKS Rabka-Zdrój 09-01-26 Z/1659/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
19. 10.52 4 s6 HRABIA Julia LKS Kłos Olkusz 07-09-24 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 -- LDK!
20. 10.56 2 s4 JASIŃSKA Karolina SKS Kusy Kraków 07-08-20 Z/1845/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
21. 10.66 4 s3 PŁACHTA Emilia SKS Kusy Kraków 08-05-28 Z/1834/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 --
22. 10.66 5 s3 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08-01-21 Z/1846/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 --
23. 11.02 6 s3 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 08-04-11 Z/1840/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 --
24. 11.05 3 s5 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09-10-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.6 --
25. 11.22 3 s4 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07-01-09 Z/1848/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
26. 11.72 4 s4 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-02-08 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 -- LDK!
27. 11.89 8 s1 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11-06-21 Z/2223/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.8 -- LDK!
28. 12.05 5 s6 KOŁODZIEJ Agnieszka MLUKS Tarnów 07-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 -- LDK!
29. 12.80 6 s6 ALBINIAK Róża niest. Kraków 11-01-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
30. 13.56 7 s3 GAJDA Zosia KS Victoria Trzebinia 12-01-13 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.9 -- LDK!
31. 14.17 5 s4 ZAJĄC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-12-22 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
100 K
1. 14.86 1 s10 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 --
2. 15.50 4 s10 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 --
3. 16.62 5 s5 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -1.0 -- LDK!
4. 16.64 6 s5 JANDA Zofia UKS Kusy Bukowno 07-01-19 Z/2583/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -1.0 --
5. 16.66 8 s10 ANTKOWIAK Tamara SKS Kusy Kraków 08-04-16 Z/1835/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 --
6. 19.12 8 s6 STEFAŃCZYK Daria SKS Kusy Kraków 07-01-01 Z/2589/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 --
7. 19.30 7 s8 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-02-08 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.6 -- LDK!
8. 20.59 8 s8 MIKULSKA Oliwia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.6 -- LDK!
100 K z wiatrem
1. 13.84 1 s4 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07-10-04 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
2. 14.78 8 s2 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
150 K
200 K
300 K
1. 46.66 1 s3 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07-10-04 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 V
2. 50.06 5 s2 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
3. 52.11 3 s5 SOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 07-05-01 Z/3426/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
4. 52.49 4 s4 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07-11-01 Z/2698/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
5. 53.37 1 s7 PIETSCH Zuzanna MUKS ILKUS Olkusz 07-07-09 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
6. 54.55 1 s6 SZOJDA Weronika UKS Polfin Oświęcim 07-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
7. 55.71 2 s6 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07-05-21 Z/1832/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
8. 55.96 1 s9 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
9. 57.47 6 s9 JANDA Zofia UKS Kusy Bukowno 07-01-19 Z/2583/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
10. 58.53 3 s6 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
11. 58.68 5 s11 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08-06-05 Z/2584/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
12. 59.36 2 s7 WOLNY Wiktoria LKS Kłos Olkusz 07-01-09 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
13. 60.06 4 s6 JĘDROCHA Maja UKS Polfin Oświęcim 07-12-06 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
14. 60.47 3 s7 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
15. 62.74 7 s7 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 08-04-03 Z/1847/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
16. 63.11 5 s9 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11-06-21 Z/2223/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
17. 63.58 6 s5 KRAMARCZYK Nel MKS Rabka-Zdrój 09-01-26 Z/1659/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
18. 63.76 4 s13 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09-05-13 Z/2582/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
19. 63.84 7 s5 ŁABUDA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-11-06 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
20. 64.28 8 s7 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 08-04-11 Z/1840/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
21. 64.51 4 s7 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07-09-20 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
22. 64.68 7 s5 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09-10-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
23. 64.86 5 s6 SZLACHTA Paulina OLA Małopolskie 08-08-05 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
24. 64.93 8 s5 ZAJĄC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-12-22 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
25. 65.11 5 s7 WARCHOŁ Julia MLUKS Tarnów 08-01-18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
26. 67.78 8 s4 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-02-08 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
27. 68.88 7 s3 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-12-28 Z/3055/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
28. 72.98 7 s6 TLAŁKA Julia ULKS Bielgim Bielany 07-10-14 Z/3326/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
29. 74.82 8 s6 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3324/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
400 K
500 K
1. 1:37.90 1 s1 MAJDA Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
2. 1:38.21 2 s1 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-07-23 Z/3062/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
3. 1:41.86 3 s1 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
4. 1:42.42 4 s1 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 1:45.30 5 s1 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 Z/1833/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
6. 1:46.68 6 s1 BUDZIAK Karolina ULKS Lipinki 08-09-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 1:49.59 7 s1 NAJBEREK Karolina MLUKS Tarnów 09-02-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
8. 1:58.51 8 s1 PRZYBYŁOWICZ Emilia ULKS Lipinki 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
9. 2:03.63 9 s1 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-02-08 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
10. 2:10.85 10 s1 NOSAL Nikola MLUKS Tarnów 08-04-16 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
600 K
1. 2:08.22 5 s2 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-07-23 Z/3062/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
2. 2:12.85 7 s1 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2018-05-07 -- LDK!
3. 2:14.25 10 s3 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-08-03 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
4. 2:57.08 10 s2 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-09-27 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
800 K
1000 K
1500 K
2000 K
3000 K
5km K
Półmaraton K
80p K
80p(76.2/7.5) K
100p(76.2) K
100p K
200p K
1. 37.04 7 s1 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.2 --
400p K
1500p K
2000p K
4x100 K
4x400 K
4x600 K
4x800 K
100-200-300-400 K
Wzwyż K
1. 1.22 1 f3 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
2. 1.16 2 f3 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
3. 1.15 12 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07-06-04 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
4. 1.10 4 f3 TUPTA Dominika SKS Kusy Kraków 07-04-28 Z/1837/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 1.05 5 f3 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07-11-29 Z/3802/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
6. 1.05 6 f3 GÓRKIEWICZ Amelia LKS Brzezina Osiek 07-05-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
NM ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
W dal K
W dal strefa K
1. 4.05 1 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07-03-05 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
2. 3.93 2 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07-11-01 Z/2698/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
3. 3.90 3 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3323/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
4. 3.87 4 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07-04-17 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
5. 3.87 5 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07-11-19 Z/2570/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
6. 3.86 25 f2 SKALSKA Maja WKS Wawel Kraków 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
7. 3.83 6 TUPTA Dominika SKS Kusy Kraków 07-04-28 Z/1837/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
8. 3.77 8 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 07-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
9. 3.76 9 SOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 07-05-01 Z/3426/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
10. 3.63 6 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 0.0 --
11. 3.58 10 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07-06-04 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
12. 3.52 11 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 Z/1833/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
13. 3.48 12 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 07-09-21 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
14. 3.42 13 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08-06-27 Z/2567/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
15. 3.33 14 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07-09-20 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
16. 3.30 15 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 08-04-03 Z/1847/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
17. 3.20 16 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07-06-01 Z/3333/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
18. 3.15 17 JASIŃSKA Karolina SKS Kusy Kraków 07-08-20 Z/1845/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
19. 3.13 18 TLAŁKA Julia ULKS Bielgim Bielany 07-10-14 Z/3326/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
20. 3.10 19 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
21. 3.08 20 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
22. 3.03 21 PŁACHTA Emilia SKS Kusy Kraków 08-05-28 Z/1834/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
23. 3.00 22 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07-01-09 Z/1848/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
24. 2.93 23 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07-01-03 Z/3324/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
25. 2.90 24 GÓRKIEWICZ Amelia LKS Brzezina Osiek 07-05-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
26. 2.85 25 MITUŚ Weronika ULKS Lipinki 07-07-22 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
27. 2.70 26 JANIK Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
28. 2.58 27 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-12-28 Z/3055/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
29. 2.50 28 ALBINIAK Róża niest. Kraków 11-01-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
30. 2.47 29 SZURA Justyna SKS Kusy Kraków 08-05-07 Z/1838/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
Trójskok K
Kula (2) K
1. 7.99 8 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 07-02-05 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
Kula (3) K
Kula (4) K
Ppal (80) K
1. 31.50 1 STYBAK Magdalena UKS Polfin Oświęcim 07-02-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
2. 30.00 2 GÓRKIEWICZ Amelia LKS Brzezina Osiek 07-05-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
3. 29.50 3 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07-05-21 Z/1832/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
4. 25.00 4 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 Z/1833/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 23.50 5 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
6. 22.50 6 PTASZEK Marta KS Limanowa Forrest 07-03-20 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
7. 22.50 7 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07-09-20 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
8. 22.00 8 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 08-04-11 Z/1840/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
9. 20.00 10 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08-01-21 Z/1846/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
10. 8.50 11 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11-06-21 Z/2223/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
Ppal (150) K
1. 32.50 3 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07-05-21 Z/1832/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
2. 24.50 6 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07-08-25 Z/1833/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
Dysk (0.60) K
Dysk (0.75) K
Dysk (1) K
Młot (3) K
Młot (4) K
Oszczep (500) K
Oszczep (600) K
5-bój U16 K
Chód 5 K
Chód 20 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.4947600364685 sekund