100 K
1. 11.71 2 e1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-20 +0.9 M
2. 12.25 1 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95-06-30 Z/3170/11 Sen PD Łódź (M) 2018-06-03 +1.8 II
3. 12.28 3 s1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 II
4. 12.83 5 s1 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.1 III
5. 13.42 2 s2 PUTRA Urszula IV LO Białystok 98-01-01 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.3 --
6. 13.44 2 e4 PUKSZTA Elżbieta MKS Juvenia Białystok 97-03-03 Z/4678/18 U23 PD Warszawa (1) 2018-06-16 0.0 --
7. 13.96 4 s2 ABRAMCZUK Katarzyna (UKR) niest. Białystok 94-07-25 Z/3487/11 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.3 --
8. 14.27 8 e5 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Białystok 97-01-02 Z/5015/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 -3.9 --
9. 14.32 6 e2 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96-01-11 U23 PD Warszawa (2) 2018-05-12 -1.5 --
10. 14.35 5 s2 POPŁAWSKA Patrycja niest. Białystok 93-08-25 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.3 --
200 K
1. 23.64 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 M
2. 23.94 4 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-22 +2.0 M
3. 25.87 3 s1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 II
4. 26.03 4 s2 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95-06-30 Z/3170/11 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 -1.1 II
5. 26.16 4 s1 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 II
6. 26.61 5 s1 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.6 III
7. 30.36 2 s2 ABRAMCZUK Katarzyna (UKR) niest. Białystok 94-07-25 Z/3487/11 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 -1.2 --
200 K z wiatrem
1. 23.35 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Sen PD Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.1
2. 23.73 2 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Kraków (M) 2018-07-08 +2.1
300 K
1. 37.81 3 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-05-19 --
2. 41.25 1 s1 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 U23 PD Warszawa (M) 2018-07-14 --
3. 41.94 1 s2 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
400 K
1. 52.12 1 s2 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 MM
2. 55.04 1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-27 I
3. 57.25 1 s3 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 II
4. 58.17 4 s1 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 II
5. 60.78 5 s1 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
6. 61.32 6 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
600 K
800 K
1. 2:03.04 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Belfast (GBR) (M) 2018-06-26 M
2. 2:11.25 3 s2 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 II
3. 2:14.28 2 s1 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (1) 2018-06-17 II
4. 2:15.11 3 s6 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-10 II
5. 2:26.93 6 s5 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
6. 2:27.23 1 s7 BARWICKA Izabela niest. Białystok 92-12-23 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 --
7. 2:45.57 2 s9 ALBOWICZ Agata niest. Białystok 95-05-25 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 --
1000 K
1. 2:49.07 1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 --
2. 2:56.75 2 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
3. 2:57.05 3 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
4. 2:57.20 4 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Z/0799/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 --
1500 K
1. 4:20.40 2 s1 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Inowrocław (M) 2018-09-01 I
2. 4:30.47 2 s1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 I
3. 4:31.97 1 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Z/0799/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-27 I
4. 4:39.28 2 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (1) 2018-05-27 II
5. 4:40.87 3 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 II
6. 5:07.09 8 s3 BARWICKA Izabela niest. Białystok 92-12-23 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 --
7. 5:12.02 4 s5 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
8. 5:28.02 6 s5 ALBOWICZ Agata niest. Białystok 95-05-25 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 --
9. 5:31.95 8 s4 SADOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 97-05-25 Z/3064/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
1500 K nieregulaminowe
1. 4:17.32 1 s1 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Sen PD Białystok (1) 2018-06-17
2000 K
3000 K
5000 K
1. 15:37.31 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Kortrijk (BEL) (M) 2018-07-14 M
2. 16:57.51 11 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-22 I
3. 17:02.89 7 s1 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Z/0799/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 I
4. 17:18.99 10 s1 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Z/0795/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
5. 18:11.36 23 s1 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-02-14 Z/5043/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-22 II
10000 K
1. 32:31.40 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD London (GBR) (M) 2018-05-19 M
2. 34:14.19 3 s1 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
3. 35:19.48 8 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
4. 36:24.99 10 s1 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Z/0795/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
5. 37:17.60 11 s1 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-02-14 Z/5043/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
6. 37:43.15 13 s1 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Z/0799/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
7. 37:53.80 14 s1 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (KS Warszawianka W-waLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 92-09-09 Z/1630/14 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
8. 39:52.89 18 s1 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 87-11-18 Z/1806/18 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
9. 48:51.78 20 s1 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
Półmaraton K
1. 1:14:49 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 M
2. 1:16:40 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
3. 1:19:14 12  PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Z/0795/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
4. 1:21:13 17  LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (KS Warszawianka W-waLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 92-09-09 Z/1630/14 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
5. 1:21:51 18  SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-02-14 Z/5043/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
Maraton K
1. 2:41:21 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Mainz (GER) (M) 2018-05-06 I
Mila K
1. 4:47.29 1 s1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Toruń (M) 2018-08-25 --
2. 5:28.46 4 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Toruń (M) 2018-08-25 --
80p K
Przełaj K pomiar ręczny
1. :16:25 r 1b1 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
2. :16:53 r 4b1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
3. :17:05 r 6b1 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
4. :17:17 r 10b1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
5. :17:43 r 16b1 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
6. :17:51 r 18b1 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 87-11-18 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
100p(76.2) K
100p K
DNF GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 0.0 --
200p K
400p K
1. 62.91 1 s1 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 U23 PD Białystok (1) 2018-06-17 II
1500p K
2000p K
3000p K
1. 10:18.62 5 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-20 I
2. 12:35.06 9 s1 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-12-03 Z/0330/15 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 III
4x100 K
1. 46.31 4 s2 BARTNOWSKA Weronika
KAJEWSKA Paulina
GOLA Marlena
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 00-05-16
95-06-30
98-06-08
01-11-02
Sen PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
4x400 K
1. 3:34.95 4 s1 GRYC Anna
JABŁOŃSKI Marcin
GOLA Marlena
BORKOWSKI Mateusz
KS Podlasie Białystok 99-10-16
94-09-29
98-06-08
97-04-02
Sen PD Inowrocław (M) 2018-09-01 --
4x600 K
4x800 K
1. 8:27.41 3 m3 JANKOWSKI Andrzej
CIOŁKO Sylwia
WASILEWSKI Krzysztof
SKRZYPKO Barbara
KS Podlasie Białystok 93-08-02
98-03-25
94-04-01
97-06-01
Sen PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
100-200-300-400 K
Wzwyż K
1. 1.66 1 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97-10-02 Z/1436/13 U23 PD Białystok (1) 2018-05-27 II
2. 1.65 7 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96-10-22 Z/1445/12 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 II
3. 1.54 5 s2 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96-01-11 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
4. 1.50 8 s2 SIELAWA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96-07-17 Z/4676/18 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
5. 1.40 15 s2 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95-03-25 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 --
6. 1.30 22 s2 KURKO Kinga niest. Białystok 96-06-30 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
W dal K
1. 6.33 2 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 U23 PD Lublin (M) 2018-07-22 +0.9 M
2. 5.65 3 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 II
3. 4.92 17 s1 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97-04-21 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 +1.3 --
4. 4.32 12 s2 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96-01-11 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 +2.0 --
5. 3.75 32 s2 RYPIŃSKA Dominika niest. Białystok 96-03-03 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 +1.2 --
W dal K z wiatrem
1. 4.69 3 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98-03-10 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
2. 4.67 4 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96-10-22 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
3. 4.11 5 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97-10-02 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
4. 4.06 6 FALKOWSKA Martyna niest. Białystok 97-06-10 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
Trójskok K
NM SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-10 0.0 --
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
1. 18.48 4 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96-05-02 Z/1449/12 U23 PD Berlin (GER) (M) 2018-08-08 MM
2. 13.97 1 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Łomża (1) 2018-05-20 I
3. 12.38 9 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok 96-07-14 Z/1462/12 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 II
4. 11.53 2 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95-01-03 Z/1315/11 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 III
5. 11.26 10 s1 GODLEWSKA Małgorzata UKS Technik Augustów 96-06-11 Z/0357/13 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 III
6. 10.53 3 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97-01-14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
7. 8.44 12 s2 URBAN Małgorzata II LO Białystok 94-03-15 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 --
8. 7.72 30 s2 BEDNARSKA Natalia PWSIiP Łomża 97-10-09 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
9. 7.21 26 s2 GIEDROJĆ Weronika LUKS Eurocentr Suchowola 97-04-05 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
Ppal (80) K
Dysk (0.75) K
Dysk (1) K
1. 59.57 1 ZABAWSKA Daria KS Podlasie Białystok 95-04-16 Z/4129/11 Sen PD Łódź (M) 2018-05-19 MM
2. 46.80 4 s1 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 I
3. 40.76 1 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 98-03-31 Z/1075/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-27 II
4. 37.45 2 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95-01-03 Z/1315/11 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 II
5. 37.09 10 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok 96-07-14 Z/1462/12 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 II
6. 33.59 3 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97-01-14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
7. 29.56 4 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96-07-04 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
8. 28.98 2 s2 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 Z/0308/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
9. 28.77 3 s2 GIEDROJĆ Weronika LUKS Eurocentr Suchowola 97-04-05 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
10. 23.26 7 SZKODA Beata KS Podlasie Białystok 94-04-25 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-13 --
Młot (3) K
Młot (4) K
Oszczep (500) K
Oszczep (600) K
1. 54.24 6 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96-03-09 Z/1412/12 U23 PD Joensuu (FIN) (M) 2018-07-04 M
2. 37.91 9 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 Z/0308/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 III
3. 31.45 2 URBAN Małgorzata II LO Białystok 94-03-15 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
4. 30.73 4 s2 BOROWSKA Paulina ZS Sokółka 94-12-15 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 --
5. 29.72 18 s1 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95-03-25 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 --
6. 25.89 9 s2 GODLEWSKA Małgorzata UKS Technik Augustów 96-06-11 Z/0357/13 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
7. 24.81 12 s2 BEDNARSKA Natalia PWSIiP Łomża 97-10-09 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
8. 23.63 2 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96-07-04 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
9. 23.18 6 SZKODA Beata KS Podlasie Białystok 94-04-25 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
7-bój U18 K
Chód 3 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 10.180687189102 sekund