60 K
100 K
1. 12.05 2 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99-05-28 U20 PD Spała (1) 2017-08-26 +0.5 I
2. 12.09 4 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U20 PD Toruń (M) 2017-07-07 +0.2 I
3. 12.40 3 e1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 U20 PD Toruń (M) 2017-07-07 +0.8 II
4. 12.55 2 s1 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-08-25 U20 PD Białystok (1) 2017-06-18 +0.4 II
5. 12.76 8 RUDUCHA Paula MKS Juvenia Białystok (MKS Juvenia BiałystokUKS 19 Bojary Białystok) 99-10-29 U20 PD Białystok (M) 2017-06-18 +0.4 III
6. 12.84 4 e1 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99-10-16 U20 PD Białystok (M) 2017-06-18 +1.2 III
7. 13.06 4 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-11-23 U20 PD Łomża (M) 2017-06-07 -1.3 III
8. 13.08 4 s1 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-06 U20 PD Białystok (1) 2017-06-18 +0.4 III
9. 13.14 2 s2 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 U20 PD Białystok (1) 2017-05-03 -1.0 III
10. 13.26 2 s1 BUŃKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 99-04-05 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 +1.2 IV
200 K
1. 24.44 1 s1 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99-05-28 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 0.0 I
2. 24.66 1 s3 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U20 PD Radom (1) 2017-09-16 +1.7 I
3. 25.68 5 s1 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 0.0 II
4. 25.98 1 s2 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-06 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 +1.0 II
5. 26.00 1 s1 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99-10-16 U20 PD Białystok (1) 2017-06-18 0.0 II
6. 26.23 1 s3 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 U20 PD Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-07 0.0 II
7. 26.35 3 s2 RUDUCHA Paula MKS Juvenia Białystok (MKS Juvenia BiałystokUKS 19 Bojary Białystok) 99-10-29 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 +1.0 III
8. 26.40 4 s2 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-11-23 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 +1.0 III
9. 28.27 2 s4 LACKA Magdalena MKS Juvenia Białystok 98-06-26 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 -2.4 IV
10. 28.33 7 w4 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Kraków (M) 2017-06-03 +1.3 IV
200 K z wiatrem
1. 24.17 3 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U20 PD Toruń (M) 2017-07-09 +3.2
300 K
400 K
1. 53.63 2 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99-05-28 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 M
2. 57.77 2 s2 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 U20 PD Białystok (M) 2017-06-18 II
3. 59.21 5 s2 MICHALEWICZ Magdalena KS Podlasie Białystok 99-06-09 U20 PD Białystok (M) 2017-06-18 III
4. 59.56 2 s1 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99-10-16 U20 PD Białystok (1) 2017-05-03 III
5. 62.09 4 s1 LACKA Magdalena MKS Juvenia Białystok 98-06-26 U20 PD Białystok (1) 2017-05-03 IV
6. 62.90 1 s2 TURKOWSKA Emilia ZS Suchowola 99-08-14 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 IV
7. 64.84 4 s2 SZELIGOWSKA Julia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-04-14 U20 PD Białystok (1) 2017-05-21 --
8. 71.92 1 s4 MURZA Urszula KS Podlasie Białystok 99-11-17 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
9. 81.28 2 s3 SZCZESIK Anna ZS NIEĆKOWO 99-04-17 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 --
10. 90.45 3 s2 PALIWODA Klaudia ZS NIEĆKOWO 99-10-13 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 --
600 K
800 K
1. 2:15.73 1 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 II
2. 2:17.24 3 f2 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Spała (1) 2017-08-26 II
3. 2:19.21 2 s1 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-08-17 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 III
4. 2:19.75 2 s1 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 III
5. 2:21.50 7 e2 RYNKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Białystok 99-11-19 U20 PD Toruń (M) 2017-07-07 III
6. 2:31.24 5 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-08-17 U20 PD Białystok (1) 2017-06-18 IV
7. 2:40.07 5 w2 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Kraków (M) 2017-06-04 --
8. 2:46.34 7 s1 ARENT Paulina ZSEiO nr 6 Łomża 98-03-27 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
9. 2:49.53 1 s2 BARANOWSKA Paulina UKS 19 Bojary Białystok 99-09-17 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
10. 2:50.86 3 s2 GRECKA Marta niest. Białystok 99-01-01 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
1000 K
1. 2:59.74 4 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 U20 PD Białystok (1) 2017-05-03 --
2. 3:05.74 9 s1 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 U20 PD Białystok (1) 2017-05-03 --
3. 3:11.14 12 s1 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-08-17 U20 PD Białystok (1) 2017-05-03 --
4. 3:14.37 13 s1 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 98-12-03 U20 PD Białystok (1) 2017-05-03 --
1500 K
1. 4:34.63 3 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 U20 PD Toruń (M) 2017-07-09 II
2. 4:39.72 3 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Spała (1) 2017-08-27 II
3. 4:55.55 17 s1 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-08-17 U20 PD Toruń (M) 2017-07-09 III
4. 4:56.68 8 s1 RYNKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Białystok 99-11-19 U20 PD Łomża (M) 2017-06-07 III
5. 5:09.38 5 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 U20 PD Białystok (1) 2017-05-21 IV
6. 5:14.45 11 s1 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 98-12-03 U20 PD Łomża (M) 2017-06-07 --
7. 6:11.50 4 STANKIEWICZ Katarzyna niest. Białystok 99-01-01 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
DNF KRUCZKOWSKA Anita ZSR Sokółka () 98-01-01 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
3000 K
3000 K nieregulaminowe
1. 10:24.92 1 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Warszawa (1) 2017-09-02
5000 K
5km K
10000 K
10km K
Półmaraton K
Maraton K
Mila K
1. 5:09.48 10 s16 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Warszawa (2) 2017-10-07 --
80p K
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:25 r 8b2 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 U20 PD Jelenia Góra (M) 2017-03-11
2. :07:38 r 19b2 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Jelenia Góra (M) 2017-03-11
3. :07:57 r 26b2 RYNKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Białystok 99-11-19 U20 PD Jelenia Góra (M) 2017-03-11
100p(76.2) K
100p K
1. 17.18 7 w3 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Kraków (M) 2017-06-03 +1.4 IV
200p K
400p K
1. 63.44 1 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99-10-16 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 II
2000p K
1. 6:58.76 1 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Białogard (1) 2017-09-30 I
2. 7:39.59 6 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 U20 PD Radom (1) 2017-09-16 III
3. 7:45.99 13 s1 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-08-17 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 III
4. 7:51.82 7 s2 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 98-12-03 U20 PD Piła (1) 2017-06-03 III
3000p K
4x100 K
4x400 K
Wzwyż K
1. 1.67 5 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99-05-09 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 II
2. 1.65 1 f2 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98-09-26 U20 PD Piła (1) 2017-06-03 II
3. 1.50 5 CHOIŃSKA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-09-23 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 IV
4. 1.40 13 w2 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Kraków (M) 2017-06-03 --
5. 1.40 10 JESIONKOWSKA Żaklina LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-01-14 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
6. 1.40 11 TERLIKOWSKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-08-20 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
7. 1.35 15 ZAWISTOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 99-04-09 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
8. 1.20 15 PIEŃKOS Anna I LO Łomża 99-12-15 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 --
W dal K
1. 5.66 1 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-08-25 U20 PD Białystok (1) 2017-05-21 0.0 II
2. 5.62 2 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 -0.3 II
3. 5.36 4 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-06 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 -0.5 III
4. 5.10 11 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98-03-10 U20 PD Warszawa (M) 2017-05-20 +1.6 III
5. 4.88 11 e1 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-07-29 U20 PD Toruń (M) 2017-07-07 +1.3 IV
6. 4.69 10 w2 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Kraków (M) 2017-06-04 -0.2 --
7. 4.57 DEC Elwira UKS Czwórka Białystok 98-09-21 U20 PD Białystok (1) 2017-05-21 -0.5 --
W dal K z wiatrem
1. 4.66 7 DEC Elwira UKS Czwórka Białystok 98-09-21 U20 PD Białystok (1) 2017-05-21 +2.4
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.83 2 f3 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98-03-10 U20 PD Piła (1) 2017-06-04 +1.1 II
2. 11.35 3 f3 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 U20 PD Piła (1) 2017-06-04 +1.4 III
3. 11.22 8 e2 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-08-25 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 +0.9 III
4. 9.97 3 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-07-29 U20 PD Białystok (1) 2017-05-21 +0.1 --
Trójskok K z wiatrem
1. 10.19 3 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-07-29 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 +3.3
Kula (3) K
Kula (4) K
1. 12.72 4 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99-01-27 U20 PD Białystok (M) 2017-06-18 I
2. 10.46 5 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98-06-19 U20 PD Piła (1) 2017-06-04 III
3. 9.51 3 KAWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 98-01-11 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 IV
4. 8.96 4 BURACZYK Aleksandra niest. Białystok 99-10-11 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 --
5. 8.88 10 w2 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Kraków (M) 2017-06-03 --
6. 8.42 9 FILIPCZUK Alicja KS Podlasie Białystok 99-03-09 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
7. 8.40 11 KOSIŃSKA Małgorzata II LO Łomża 99-06-16 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
8. 8.07 12 MILEWSKA Adriana LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-07-10 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
9. 7.92 15 SKRAŻYŃSKA Paulina niest. Białystok 99-08-10 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
10. 7.87 16 PODWYSOCKA Patrycja PG 29 Białystok 99-01-01 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
Ppal (80) K
Ppal (150) K
Dysk (0.75) K
Dysk (1) K
1. 39.87 1 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 98-03-31 U20 PD Biała Podlaska (1) 2017-06-24 II
2. 34.54 3 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98-06-19 U20 PD Białystok (1) 2017-06-18 III
3. 26.15 6 HALICKA Izabela LUKS Eurocentr Suchowola 99-04-27 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 --
4. 23.57 6 CZAJKOWSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-06-05 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
5. 23.27 7 ROGOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 98-01-15 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
6. 21.98 11 KAMIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-11-21 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
7. 21.51 12 CIECIERSKA Sylwia PG Trzcianne 99-01-27 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
8. 20.17 14 MISIEJKO Milena KS Podlasie Białystok 99-07-12 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
9. 18.60 19 LUTRZYKOWSKA Paulina APLO Łomża 99-07-30 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
10. 17.24 12 FIDZIUKIEWICZ Karolina PG 29 Białystok 99-05-13 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 --
Młot (3) K
Młot (4) K
1. 41.52 1 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok 98-04-06 U20 PD Białystok (1) 2017-05-21 III
2. 20.36 2 HALICKA Izabela LUKS Eurocentr Suchowola 99-04-27 U20 PD Białystok (1) 2017-06-08 --
Oszczep (500) K
Oszczep (600) K
1. 39.23 7 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Toruń (M) 2017-07-08 III
2. 31.61 1 DOMASIEWICZ Monika ZS NIEĆKOWO 99-01-27 U20 PD Łomża (1) 2017-06-10 IV
3. 25.13 6 ZABIELSKA Anna Gimnazjum Mońki 99-01-26 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
4. 24.26 7 PSTRĄGOWSKA Izabela II LO Łomża 99-01-31 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
5. 18.57 12 SUSOŁ Martyna niest. Białystok 99-06-07 U20 PD Białystok (2) 2017-09-29 --
7-bój U18 K
7-bój K
1. 3794 10 f2 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 U20 PD Kraków (M) 2017-06-04 III
  17.18/+1.4/-1.40- 8.88-28.33/+1.3/-4.69/-0.2/-36.29-2:40.07
Chód 3 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 4.4655251502991 sekund