100 K
1. 12.60 5 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 -0.6 II LDK!
2. 13.11 2 s2 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.2 III
3. 13.15 6 s1 NIEPOGODA Gabriela KS Parkiet Hajnówka 02-08-16 Z/3013/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III LDK! GIM
4. 13.19 3 s2 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01-01-31 Z/2455/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.8 III ZKN
5. 13.36 4 s1 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02-12-26 Z/3696/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 0.0 IV GIM
6. 14.39 4 s2 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-08 Z/0430/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 -- LDK!
7. 14.66 4 s3 PIORUNEK Paulina I LO Łomża 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.0 --
8. 14.80 5 s2 SOKOŁOWSKA Angelika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-03-19 Z/1216/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 --
200 K
1. 26.36 5 s1 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 +1.6 III LDK!
2. 26.74 4 s1 KRUTUL Paulina KS Podlasie Białystok 02-06-13 Z/3302/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III
3. 27.74 3 s2 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.2 IV LDK! ZKN
4. 28.26 3 w3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 -0.4 IV
5. 28.48 5 s2 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02-12-26 Z/3696/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.2 IV GIM
6. 28.58 6 s2 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.2 -- LDK! ZKN GIM
7. 28.72 7 s2 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.2 -- LDK! ZKN GIM
8. 28.81 4 s1 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-07-20 +0.5 --
9. 28.95 2 s3 KISZLUK Justyna KS Podlasie Białystok 01-06-25 Z/2727/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.2 --
10. 28.95 6 s1 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-03 Z/0429/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 -- LDK! ZKN
200 K z wiatrem
1. 28.83 6 s1 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-03 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 +2.6
300 K
1. 46.41 3 BRULIŃSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-04 Z/0053/16 U18 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
2. 46.62 5 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
3. 47.61 6 DŁUGOZIMA Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-03-02 Z/1209/15 U18 PD Łomża (1) 2018-07-12 -- LDK!
400 K
1. 60.53 1 s2 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01-03-08 Z/0519/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III LDK!
2. 62.00 6 s1 KISZLUK Justyna KS Podlasie Białystok 01-06-25 Z/2727/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III
3. 63.69 3 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-10-12 Z/2747/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV LDK!
4. 64.28 3 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02-01-10 Z/0597/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV LDK! GIM
5. 64.43 4 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02-09-06 Z/3298/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
6. 64.55 2 s2 CHOROSZEWICZ Wioleta KS Podlasie Białystok 02-01-04 Z/3301/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
7. 65.76 5 TOMASZEWSKA Magda KS Podlasie Białystok 02-08-28 Z/2665/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
8. 67.62 1 s2 ŚLIWONIK Aleksandra niest. Białystok 01-05-21 U18 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
9. 86.40 5 s2 NAREWSKA Milena I LO Łomża 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
600 K
800 K
1. 2:21.32 1 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01-03-08 Z/0519/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 III LDK!
2. 2:26.42 2 s1 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02-09-06 Z/3298/16 U18 PD Siedlce (1) 2018-06-09 IV
3. 2:31.93 5 s1 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 Z/2033/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV ZKN
4. 2:34.29 6 s1 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-10-12 Z/2747/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 -- LDK!
5. 2:35.31 8 s1 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02-09-09 Z/0752/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 -- LDK! GIM
6. 2:40.31 7 s1 ŚLIWONIK Aleksandra niest. Białystok 01-05-21 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
7. 2:49.13 11 w2 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 --
8. 2:51.88 9 s1 BERBACHOWSKA Agata KS Podlasie Białystok 01-01-18 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
9. 3:04.32 10 s1 WASILEWSKA Agnieszka ZS Suchowola 01-06-06 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
10. 3:08.51 12 s1 CHMIELEWSKA Paulina ZS Suchowola 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
1000 K
1. 3:13.25 6 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01-03-08 Z/0519/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
2. 3:17.35 7 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 Z/2033/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- ZKN
3. 3:40.10 9 DĄBROWSKA Julia niest. Białystok 02-01-01 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
4. 3:43.27 13 BERBACHOWSKA Agata KS Podlasie Białystok 01-01-18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
1500 K
2000 K
3000 K
5000 K
10000 K
Półmaraton K
Maraton K
Mila K
80p K
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:42 r 23b1 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01-03-08 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
2. :08:20 r 47b1 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02-01-10 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
100p(76.2) K
1. 13.83 1 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 I LDK! ZKN
2. 14.47 4 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I LDK! ZKN
3. 16.27 2 w3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 -0.4 III
4. 16.74 5 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 III
5. 17.28 7 MARTYNIUK Angelika KS Podlasie Białystok 01-08-01 Z/2740/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 IV
6. 17.54 4 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.7 IV
7. 17.67 4 STRZYŻEWSKA Zuzanna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-03 Z/0429/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.3 IV LDK! ZKN
100p K
1. 14.96 7 s1 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U18 PD Inowrocław (M) 2018-09-01 +1.3 II LDK! ZKN
200p K
400p K
1. 71.78 1 f2 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV
2. 71.88 2 f2 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV LDK! ZKN GIM
3. 78.91 3 s2 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
DNF ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-10-12 Z/2747/15 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 -- LDK!
1500p K
1. 5:22.87 8 s1 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01-03-08 Z/0519/16 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 III LDK!
2000p K
3000p K
4x100 K
4x400 K
1. 4:58.46 3 IWUĆ Weronika
RAMATOWSKA Emilia
KAMIENIOWSKA Kamila
WASIK Aleksandra
II LO Łomża 01-01-01
01-01-09
01-01-01
01-01-01
U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
4x600 K
4x800 K
100-200-300-400 K
Wzwyż K
1. 1.74 2 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U18 PD Białystok (1) 2018-09-16 I LDK! ZKN GIM
2. 1.69 2 f3 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-03-19 Z/2701/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 II LDK! ZKN
3. 1.60 3 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 01-03-28 Z/2728/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 III ZKN
4. 1.58 5 f3 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02-08-01 Z/0625/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 III LDK! ZKN
5. 1.53 7 w1 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 IV
6. 1.50 4 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01-09-21 Z/3297/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV ZKN
7. 1.50 4 KUPIŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 02-03-15 Z/3300/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
8. 1.50 7 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
9. 1.45 7 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-08 Z/0430/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV LDK!
W dal K
1. 5.25 5 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +1.8 III LDK!
2. 5.23 5 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01-01-31 Z/2455/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 III ZKN
3. 4.98 2 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01-09-21 Z/3297/16 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.0 IV ZKN
4. 4.74 3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -0.6 --
Trójskok K
1. 11.16 2 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +0.7 III LDK!
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 11.82 1 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02-06-01 Z/0854/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III
2. 11.36 1 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-12-03 Z/3692/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
3. 11.17 2 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02-03-31 Z/3299/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III
4. 11.00 1 BUJNAROWSKA Kalina KS Podlasie Białystok 01-03-05 Z/6242/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 III
5. 10.85 1 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02-10-24 Z/3295/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV LDK! GIM
6. 10.58 6 KOSIŃSKA Agnieszka LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-05-25 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
7. 10.51 2 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 02-06-06 Z/2539/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV
8. 9.85 18 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02-08-01 Z/0625/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 IV LDK! ZKN
9. 9.65 8 SOBOLEWSKA Adrianna niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
10. 9.51 4 KRUTUL Martyna LUKS Eurocentr Suchowola 01-07-10 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Kula (4) K
1. 7.89 4 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01-09-21 Z/3297/16 U18 PD Białystok (2) 2018-05-12 -- ZKN
Ppal (80) K
Dysk (0.75) K
Dysk (1) K
1. 28.96 3 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-01-12 Z/3680/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
2. 28.48 2 NICZYPORUK Gabriela UKS Czwórka Białystok 01-10-08 Z/2758/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV
3. 26.33 1 WÓJCIK Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-28 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
4. 22.04 2 SAWICKA Kornelia LUKS Eurocentr Suchowola 02-07-02 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
5. 21.47 3 ZIMNOCH Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 01-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 20.97 4 KOPEĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
7. 20.09 5 CHICHEŁ Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02-06-28 Z/3991/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
8. 18.88 9 POJAWA Klaudia I LO Suwałki 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
9. 18.62 6 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-10-24 Z/3679/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK! GIM
10. 18.28 7 POPŁAWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Młot (3) K
1. 48.45 1 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-01-12 Z/3680/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 II
2. 35.06 1 DĘBOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 01-04-29 Z/3293/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV
3. 34.17 2 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02-10-24 Z/3295/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 -- LDK! GIM
4. 30.35 3 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-10-24 Z/3679/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 -- LDK! GIM
5. 27.83 4 SKŁODOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 27.39 5 MIECZKOWSKA Dominika KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
7. 27.18 4 KRUTUL Martyna LUKS Eurocentr Suchowola 01-07-10 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
8. 26.00 7 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02-03-31 Z/3299/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 24.55 3 GOLA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-01-30 Z/3762/18 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 --
10. 23.15 8 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 02-06-06 Z/2539/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Młot (4) K
1. 18.22 3 ZIMNOCH Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Oszczep (500) K
1. 48.46 3 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02-09-01 Z/3069/17 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 I ZKN
2. 37.56 3 OLSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 01-08-26 Z/6174/15 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III
3. 32.50 3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
4. 29.58 1 TAŁAŁAJ Martyna UKS Czwórka Białystok 01-07-13 Z/2760/18 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
5. 27.61 2 WOJNA Weronika KS Podlasie Białystok 02-09-25 Z/0601/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK! GIM
6. 27.03 5 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-12-03 Z/3692/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
7. 24.44 4 WILCZYŃSKA Dorota KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
8. 23.70 7 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-08 Z/0430/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 -- LDK!
9. 23.26 8 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-01-12 Z/3680/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
10. 23.19 5 ZNOSKO Paulina KS Podlasie Białystok 02-10-24 Z/3295/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK! GIM
Oszczep (600) K
1. 27.42 1 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-01-12 Z/3680/16 U18 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
2. 22.94 1 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-12-03 Z/3692/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
3. 20.12 3 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Białystok 01-09-21 Z/3297/16 U18 PD Białystok (2) 2018-05-12 -- ZKN
7-bój U18 K
1. 3670 19 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 III
  16.27/-0.4/-1.53- 8.33-28.26/-0.4/-4.46/+0.5/-26.50-2:49.13
Chód 3 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 8.4685299396515 sekund