50 K
1. 7.53 1 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07-10-25 Z/0737/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
2. 8.04 7 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07-03-05 Z/0738/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
3. 8.34 6 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las (SL Olimpia Poznań) 08-08-21 Z/4322/18 U12 WP Zittau (GER) (2) 2018-04-28 --
4. 10.67 6 s1 MICHALSKA Kalina WLKS Wrocław 10-01-01 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 --
60 K
1. 7.70 1 13 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05-03-26 Z/3649/18 U14 PK Łowicz (2) 2018-06-21 0.0 -- LDK!
2. 7.77 1 12 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-15 Z/3394/18 U14 SL Łowicz (2) 2018-06-21 0.0 -- LDK!
3. 8.31 1 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05-02-01 Z/3903/16 U14 KP Włocławek (2) 2018-05-27 0.0 -- LDK!
4. 8.36 1 e1 KOWALSKA Wiktoria LUKS Start Nakło 05-01-01 U14 KP Włocławek (2) 2018-05-27 0.0 --
5. 8.37 1 s3 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03-06-26 Z/0458/17 U16 SL Chorzów (1) 2018-04-28 -0.1 --
6. 8.38 3 s4 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 06-11-07 Z/0918/18 U14 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
7. 8.42 1 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05-05-22 Z/3918/17 U14 DS Żary (1) 2018-06-02 0.0 -- LDK!
8. 8.43 2 fB GRONOWSKA Amelia UKS Tempo 5 Przemyśl 05-04-03 Z/4155/18 U14 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 -0.4 -- LDK!
9. 8.46 2 DOKSA Maja MKL Toruń 05-04-03 Z/2304/18 U14 KP Włocławek (2) 2018-05-27 0.0 -- LDK!
10. 8.48 1 11 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07-01-01 U12 LB Łowicz (2) 2018-06-21 0.0 -- LDK!
100 K
1. 11.24 1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Ried (AUT) (M) 2018-06-15 +1.4 MM
2. 11.46 1 s2 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Lausanne (SUI) (M) 2018-07-05 0.0 M
3. 11.47 5 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00-09-21 Z/4569/15 U20 SL Tampere (FIN) (M) 2018-07-12 0.0 M
4. 11.52 1 f2 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 M
5. 11.59 1 s9 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.9 M
6. 11.59 1 s3 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93-04-05 Z/2975/11 Sen LD Kutno (M) 2018-06-15 +1.4 M
7. 11.68 6 s1 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Z/3200/11 Sen WP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.3 M
8. 11.69 7 s1 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 Z/0191/15 U20 WP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.3 M
9. 11.81 1 e1 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -1.1 M LDK!
10. 11.82 1 e2 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 -0.5 M
100 K z wiatrem
1. 11.31 1 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Sen PM Radom (M) 2018-05-27 +2.1
2. 11.33 1 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00-09-21 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 +2.2
3. 11.34 2 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-23 +2.2
4. 11.55 3 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +2.2
5. 11.57 1 s2 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 +2.4
6. 11.62 1 e2 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Sen WP Łódź (M) 2018-05-19 +2.1
7. 11.77 5 s1 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 U18 MZ Radom (M) 2018-05-27 +2.1
8. 11.79 4 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 +2.9
9. 11.82 4 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 U20 WN Włocławek (M) 2018-06-23 +2.2
150 K
1. 17.39 1 s1 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 --
2. 17.62 2 s2 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Pliezhausen (GER) (M) 2018-05-13 0.0 --
3. 17.94 1 s3 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00-09-17 Z/3835/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 --
4. 18.30 2 s1 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 --
5. 18.54 3 s1 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 Z/0767/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 --
6. 18.84 1 s1 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 -1.0 --
7. 18.86 1 s1 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-11-28 Z/0163/16 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 +0.5 -- LDK!
8. 19.03 4 s1 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01-10-20 Z/3488/15 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 -- LDK!
9. 19.15 1 s1 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U16 SL Kraków (1) 2018-05-06 +1.2 --
10. 19.17 1 s2 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01-02-15 Z/1555/16 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -0.9 --
200 K
1. 23.21 2 e5 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U20 MZ Tampere (FIN) (M) 2018-07-13 +0.7 M
2. 23.25 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM London (GBR) (M) 2018-07-15 +0.2 M
3. 23.36 2 s1 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Gliwice (M) 2018-06-10 +0.3 M
4. 23.59 4 s1 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Gliwice (M) 2018-06-10 +0.3 M
5. 23.64 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 M
6. 23.79 2 s2 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Linz (AUT) (M) 2018-06-17 +0.3 M
7. 23.88 1 s3 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95-12-01 Z/0108/11 Sen LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.2 M
8. 23.89 1 s1 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Z/3200/11 Sen WP Kutno (M) 2018-06-15 +1.4 M
9. 23.95 2 s1 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Wrocław (M) 2018-06-13 +0.4 M
10. 23.96 1 s2 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.8 M
200 K z wiatrem
1. 23.35 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Sen PD Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.1
2. 23.43 1 s7 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Sen DS Piaseczno (M) 2018-05-20 +2.1
3. 23.73 2 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Kraków (M) 2018-07-08 +2.1
4. 23.83 2 s7 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00-09-21 U20 SL Piaseczno (M) 2018-05-20 +2.1
5. 23.84 1 e1 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-24 +2.8
300 K
1. 37.07 1 s1 BAUMGART Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 Sen KP Warszawa (M) 2018-05-19 --
2. 37.29 2 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Warszawa (M) 2018-05-19 --
3. 37.66 1 s2 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Pliezhausen (GER) (M) 2018-05-13 --
4. 37.81 3 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-05-19 --
5. 37.82 1 s1 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-05 --
6. 38.51 1 s1 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96-01-22 Z/0909/12 U23 PM Gdańsk (1) 2018-06-06 --
7. 38.52 2 s1 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96-06-07 Z/1146/12 U23 PM Gdańsk (1) 2018-06-06 --
8. 38.63 4 s1 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98-01-17 Z/0466/14 U23 SL Warszawa (M) 2018-05-19 --
9. 38.73 1 s1 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
10. 38.80 5 s1 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95-04-16 Z/1477/11 Sen SL Warszawa (M) 2018-05-19 --
400 K
1. 51.05 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Osaka (JPN) (M) 2018-05-20 MM
2. 51.71 3 s1 BAUMGART Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 Sen KP Chorzów (M) 2018-06-08 MM
3. 51.75 2 sA HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92-10-30 Z/0286/11 Sen ZP Tübingen (GER) (M) 2018-06-16 MM
4. 51.87 4 s1 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Chorzów (M) 2018-06-08 MM
5. 52.12 1 s2 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 MM
6. 52.41 1 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Linz (AUT) (M) 2018-06-17 M
7. 52.59 2 s2 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 M
8. 52.74 1 s1 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 M
9. 53.00 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95-12-01 Z/0108/11 Sen LD Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 M
10. 53.34 3 s1 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95-11-21 Z/2277/11 Sen MZ Goleniów (M) 2018-06-20 M
500 K
1. 1:08.65 1 s1 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 1:10.41 2 s1 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 1:12.55 1 s1 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95-12-27 Z/0727/12 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --
4. 1:16.69 3 s1 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
5. 1:17.33 2 s1 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 --
6. 1:18.38 4 s1 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96-03-13 Z/0943/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 1:18.88 3 s1 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-12-09 Z/0055/16 U18 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 --
8. 1:20.52 4 s1 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03-08-05 Z/1440/17 U16 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
9. 1:22.30 5 s1 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-02-20 Z/3731/17 U16 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
10. 1:24.41 6 s1 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 02-03-18 Z/3210/16 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
600 K
1. 1:32.33 1 s1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 --
2. 1:33.17 1 s2 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93-03-03 Z/2536/11 Sen PM Chojnice (1) 2018-05-16 --
3. 1:33.31 1 s2 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89-07-04 Z/3357/11 Sen OP Opole (1) 2018-04-28 --
4. 1:33.69 1 s1 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00-12-30 Z/0900/15 U20 SL Kraków (1) 2018-06-03 --
5. 1:34.19 1 s3 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 Z/5219/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 -- LDK!
6. 1:34.90 1 s1 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Z/0442/13 U23 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
7. 1:34.97 2 s2 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy 91-03-17 Z/1731/18 Sen OP Opole (1) 2018-04-28 --
8. 1:35.37 1 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 II LDK!
9. 1:35.68 1 s3 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03-01-13 Z/4476/15 U16 WP Poznań (1) 2018-06-03 II
10. 1:36.02 1 s1 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99-09-17 Z/0782/15 U20 WP Żerków (1) 2018-05-12 -- LDK!
600 K nieregulaminowe
1. 1:30.41 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94-01-07 Sen MZ Potchefstroom (RSA) (2) 2018-01-30
2. 1:31.05 1 m1 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97-01-31 U23 ZP Białogard (1) 2018-07-14
3. 1:31.86 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90-11-22 Sen MZ Potchefstroom (RSA) (2) 2018-01-30
800 K
1. 2:01.90 2 s1 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93-11-09 Z/0598/11 Sen PK Gliwice (M) 2018-06-10 M
2. 2:02.04 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP Montbéliard (FRA) (2) 2018-06-01 M
3. 2:02.53 4 s1 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97-10-01 Z/0800/13 U23 MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M
4. 2:02.89 5 s1 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94-01-07 Z/0581/11 Sen MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M
5. 2:03.04 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Belfast (GBR) (M) 2018-06-26 M
6. 2:05.68 8 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Gliwice (M) 2018-06-10 I
7. 2:06.17 9 s1 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92-10-24 Z/4043/11 Sen SL Gliwice (M) 2018-06-10 I
8. 2:06.18 4 s1 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U20 SL Chorzów (M) 2018-06-08 I LDK!
9. 2:06.25 1 s1 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków (Z) 99-02-01 Z/0990/18 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 I
10. 2:06.54 2 s1 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98-06-10 Z/5220/15 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 I LDK!
1000 K
1. 2:41.45 1 s1 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP Radom (M) 2018-05-27 --
2. 2:46.38 2 s1 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89-04-04 Z/1912/11 Sen MA Radom (M) 2018-05-27 --
3. 2:47.54 1 s1 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92-10-24 Z/4043/11 Sen SL Gliwice (1) 2018-05-12 --
4. 2:49.00 3 s1 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U20 SL Radom (M) 2018-05-27 -- LDK!
5. 2:49.07 1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 --
6. 2:49.69 1 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 2:50.53 1 s1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U18 PM Białogard (1) 2018-07-14 --
8. 2:50.74 2 s1 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 Z/1567/15 U18 ZP Białogard (1) 2018-07-14 --
9. 2:52.22 2 s1 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99-03-15 Z/2407/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
10. 2:53.92 3 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U18 PM Białogard (1) 2018-07-14 --
1500 K
1. 4:02.93 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP Madrid (ESP) (M) 2018-06-22 MM
2. 4:10.03 8 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-27 Z/4524/11 Sen ZP Chorzów (M) 2018-06-08 M
3. 4:11.50 14  CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 88-03-15 Z/4203/11 Sen PM Eugene (USA) (M) 2018-05-26 M
4. 4:13.83 11  PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Ostrawa (CZE) (M) 2018-06-13 M
5. 4:17.47 10 s1 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 M
6. 4:18.00 12 s1 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89-01-11 Z/0093/11 Sen PK Chorzów (M) 2018-06-08 M
7. 4:19.27 13 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U18 KP Chorzów (M) 2018-06-08 I LDK!
8. 4:19.76 14 s1 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89-04-04 Z/1912/11 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 I
9. 4:20.02 2 s1 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92-10-24 Z/4043/11 Sen SL Wrocław (M) 2018-06-13 I
10. 4:20.99 1 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 I
1500 K nieregulaminowe
1. 4:09.95 2 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-27 Sen ZP Białogard (1) 2018-05-26
2. 4:17.32 1 s1 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Sen PD Białystok (1) 2018-06-17
2000 K
1. 6:20.89 1 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 6:30.06 2 s1 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01-05-08 Z/0910/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 6:31.36 3 s1 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00-07-23 Z/2769/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 6:33.65 4 s1 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01-06-08 Z/2896/15 U18 SL Kraków (1) 2018-05-06 --
5. 6:55.15 5 s1 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01-04-06 Z/1249/15 U18 SK Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
6. 7:11.65 1 s1 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-12-27 Z/3735/17 U16 SL Gliwice (1) 2018-06-09 -- LDK!
7. 7:24.67 2 s1 JARECKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 03-06-11 Z/2998/18 U16 SL Gliwice (1) 2018-06-09 --
8. 7:25.65 3 s1 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03-04-10 Z/2138/17 U16 SL Gliwice (1) 2018-06-09 --
9. 7:30.88 4 s1 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03-02-20 Z/0669/17 U16 SL Gliwice (1) 2018-06-09 -- LDK!
10. 7:34.52 5 s1 MAGIERSKA Maria MKS-MOSM Bytom 02-04-23 Z/0967/18 U18 SL Gliwice (1) 2018-06-09 --
3000 K
1. 9:00.46 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-27 Z/4524/11 Sen ZP Turku (FIN) (M) 2018-06-05 I
2. 9:17.96 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Sollentuna (SWE) (M) 2018-06-28 I
3. 9:31.33 1 s1 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96-11-27 Z/0355/12 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 I
4. 9:34.19 2 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 I
5. 9:40.08 1 s1 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97-06-19 Z/0102/13 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 I
6. 9:41.02 3 s1 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98-04-13 Z/0706/14 U23 LU Gdańsk (M) 2018-06-16 I
7. 9:42.81 1 s10 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U18 KP Włocławek (1) 2018-05-27 I LDK!
8. 9:43.52 1 s1 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Tarnów (1) 2018-06-17 I
9. 9:44.59 1 s1 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93-12-05 Z/1585/11 Sen SK Łódź (M) 2018-05-20 I
10. 9:45.26 4 s1 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98-05-25 Z/2429/15 U23 LD Gdańsk (M) 2018-06-16 I
5000 K
1. 15:29.67 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-27 Z/4524/11 Sen ZP Tübingen (GER) (M) 2018-06-16 M
2. 15:37.31 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Kortrijk (BEL) (M) 2018-07-14 M
3. 16:01.78 9 s2 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 U23 LU Sacramento (USA) (2) 2018-05-26 M
4. 16:15.68 2 s1 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88-01-09 Z/2651/11 Sen LU Łomża (M) 2018-06-05 I
5. 16:31.23 3 s1 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96-11-27 Z/0355/12 U23 MZ Łomża (M) 2018-06-05 I
6. 16:33.97 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Charlotte (USA) (2) 2018-05-26 I
7. 16:36.15 4 s1 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90-01-04 Z/1324/14 Sen ZP Łomża (M) 2018-06-05 I
8. 16:42.94 5 s1 JAGIELSKA Ewa LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 82-10-25 Z/1542/14 Weteran MZ Łomża (M) 2018-06-05 I
9. 16:52.17 6 s1 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93-12-05 Z/1585/11 Sen SK Łomża (M) 2018-06-05 I
10. 17:02.89 7 s1 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Z/0799/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 I
5km K
1. 16:33 r PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Warszawa (2) 2018-06-16 --
2. 16:36 r JAGIELSKA Ewa LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 82-10-25 Z/1542/14 Weteran MZ Warszawa (2) 2018-06-16 --
3. 16:37 r KACZMAREK Monika AZS Łódź 89-05-04 Sen LD Warszawa (2) 2018-06-16 --
4. 16:42 r LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90-12-12 Z/3500/11 Sen WN Warszawa (2) 2018-06-16 --
5. 16:55 r LUPA Beata MKS Juvenia Białystok 90-04-14 Z/5130/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
6. 16:56 r PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 87-07-19 Z/1490/11 Sen SL Warszawa (2) 2018-06-16 --
7. 17:03 r JACKIEWICZ Monika RAZ Szczecin 92-12-18 Z/2131/11 Sen ZP Warszawa (2) 2018-06-16 --
8. 17:07 r SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89-04-09 Z/0092/11 Sen MA Warszawa (2) 2018-06-16 --
9. 17:17 r JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93-12-05 Z/1585/11 Sen SK Warszawa (2) 2018-06-16 --
10. 17:23 r 10  MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91-09-07 Z/2650/11 Sen LU Warszawa (2) 2018-06-16 --
10000 K
1. 32:31.40 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD London (GBR) (M) 2018-05-19 M
2. 32:37.89 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 U23 LU Sacramento (USA) (2) 2018-05-24 M
3. 33:29.05 2 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-27 Z/4524/11 Sen ZP Łomża (M) 2018-04-28 M
4. 34:14.19 3 s1 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
5. 34:15.12 4 s1 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85-01-05 Z/1916/18 Sen ZP Łomża (M) 2018-04-28 I
6. 34:28.28 5 s1 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90-12-12 Z/3500/11 Sen WN Łomża (M) 2018-04-28 I
7. 34:31.12 6 s1 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77-03-20 Z/3236/11 Weteran SL Łomża (M) 2018-04-28 I
8. 35:12.16 7 s1 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91-07-30 Z/1329/11 Sen KP Łomża (M) 2018-04-28 I
9. 35:19.48 8 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
10. 35:57.38 9 s1 WÓJCIK Anna KKS Victoria Stalowa Wola 94-05-19 Z/4621/11 Sen PK Łomża (M) 2018-04-28 I
10km K
1. 38:34 KOWALEWSKA Elżbieta Katarzyna niest. Wrocław 82-02-25 Weteran DS Alicante (ESP) (M) 2018-05-18 --
2. 42:19 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg 91-10-16 Z/1503/18 Sen OP Nysa (2) 2018-06-09 --
100km K
1. 9:18.19 0 + BEREZNOWSKA Patrycja AZS-AWF Katowice 75-10-17 Z/1823/13 Weteran SL Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 III
2. 9:26.52 0 + PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk 82-02-16 Z/0717/17 Weteran PM Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 III
3. 9:28.41 0 + BIEGASIEWICZ Monika MKL Szczecin 76-05-25 Z/2381/16 Weteran ZP Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 III
4. 9:38.04 0 + GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena UKS Azymut Pabianice 78-06-18 Z/6436/15 Weteran LD Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 --
5. 9:54.53 0 + RAJDA Aneta TL Pogoń Ruda Śląska 76-05-06 Z/2161/15 Weteran SL Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 --
Półmaraton K
1. 1:13:56 NADOLSKA Karolina MKL Toruń 81-09-06 Z/1645/11 Weteran KP Gifu (JPN) (M) 2018-04-22 M
2. 1:14:49 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 M
3. 1:16:31 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77-03-20 Z/3236/11 Weteran SL Gdynia (2) 2018-03-18 I
4. 1:16:40 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
5. 1:16:57 KACZMAREK Monika AZS Łódź 89-05-04 Sen LD Gdynia (2) 2018-03-18 I
6. 1:18:09 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork 85-01-25 Z/0352/12 Sen PM Gdynia (2) 2018-03-18 I
7. 1:18:35 BUDNIAK Julia LLKS Gubin 81-03-04 Weteran LB Carlsbad (USA) (2) 2018-01-14 I
8. 1:18:38 10  PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 87-07-19 Z/1490/11 Sen SL Warszawa (M) 2018-03-25 I
9. 1:18:44 11  MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93-05-25 Z/3527/15 Sen LD Warszawa (M) 2018-03-25 I
10. 1:19:14 12  PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Z/0795/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
Maraton K
1. 2:30:46 14  NADOLSKA Karolina MKL Toruń 81-09-06 Z/1645/11 Weteran KP Nagoya (JPN) (M) 2018-03-11 MM
2. 2:32:26 19  TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88-01-09 Z/2651/11 Sen LU Warszawa (M) 2018-04-22 MM
3. 2:33:13 20  LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90-12-12 Z/3500/11 Sen WN Warszawa (M) 2018-04-22 MM
4. 2:37:09 15  STELMACH Dominika RK Athletics Warszawa 82-02-28 Z/0458/12 Weteran MZ Seoul (KOR) (M) 2018-03-18 M
5. 2:41:21 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Mainz (GER) (M) 2018-05-06 I
6. 2:49:06 PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 87-07-19 Z/1490/11 Sen SL Dębno (M) 2018-04-08 I
7. 2:49:33 79  MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93-05-25 Z/3527/15 Sen LD Warszawa (M) 2018-04-22 I
8. 2:49:34 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom 80-08-27 Z/0716/17 Weteran MZ Dębno (M) 2018-04-08 I
9. 2:49:51 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 79-08-17 Z/0770/11 Weteran KP Dębno (M) 2018-04-08 I
10. 2:52:23 PADUSZYŃSKA Wioletta BiegamBoLubię Warszawa 85-07-18 Z/1447/17 Sen MZ Dębno (M) 2018-04-08 I
Mila K
1. 4:28.37 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 --
2. 4:36.13 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 --
Bieg 24-h K
1. 243350 BEREZNOWSKA Patrycja AZS-AWF Katowice 75-10-17 Z/1823/13 Weteran SL Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
2. 240690 PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk 82-02-16 Z/0717/17 Weteran PM Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
3. 236400 BIEGASIEWICZ Monika MKL Szczecin 76-05-25 Z/2381/16 Weteran ZP Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
4. 227260 RAJDA Aneta TL Pogoń Ruda Śląska 76-05-06 Z/2161/15 Weteran SL Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
5. 221140 GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena UKS Azymut Pabianice 78-06-18 Z/6436/15 Weteran LD Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
80p K
1. 11.93 1 s1 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U16 LU Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II
2. 11.98 1 w2 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03-07-12 Z/5293/15 U16 OP Suwałki (M) 2018-06-01 -1.8 II LDK!
3. 11.99 1 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03-03-08 Z/0320/17 U16 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 -1.0 II LDK!
4. 12.13 1 s1 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03-12-21 Z/1924/17 U16 DS Leszno (1) 2018-05-26 +1.0 II LDK!
5. 12.13 1 s1 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 Z/0148/17 U16 SK Kozienice (1) 2018-05-26 +0.7 II LDK!
6. 12.18 1 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03-12-17 Z/0603/17 U16 MZ Warszawa (2) 2018-06-09 +1.6 II
7. 12.18 2 s1 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03-01-19 Z/0163/17 U16 PK Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II LDK!
8. 12.26 2 s1 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03-10-31 Z/5696/15 U16 WP Leszno (1) 2018-05-26 +1.0 II LDK!
9. 12.29 1 s1 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U16 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -0.4 II
10. 12.30 1 s1 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04-04-09 Z/2888/15 U16 OP Opole (1) 2018-06-24 -0.6 II LDK!
80p K pomiar ręczny
1. 11.8 r 1s1 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03-03-08 U16 MZ Puławy (1) 2018-06-30 +0.2
Przełaj K pomiar ręczny
1. :06:26 r 1b2 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 U20 PM Żagań (M) 2018-03-17
2. :06:32 r 2b2 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99-09-26 U20 LD Żagań (M) 2018-03-17
3. :06:54 r 1b1 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 U18 ZP Żagań (M) 2018-03-17
4. :06:55 r 3b2 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 U20 MZ Żagań (M) 2018-03-17
5. :06:59 r 2b1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 U18 PM Żagań (M) 2018-03-17
6. :07:01 r 3b1 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02-05-06 U18 DS Żagań (M) 2018-03-17
7. :07:01 r 4b1 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01-08-19 U18 WP Żagań (M) 2018-03-17
8. :07:02 r 4b2 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-11-06 U20 KP Żagań (M) 2018-03-17
9. :07:04 r 5b1 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01-08-02 U18 SK Żagań (M) 2018-03-17
10. :07:08 r 5b2 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Żagań (M) 2018-03-17
80p(76.2/7.5) K
1. 13.10 1 s1 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05-12-30 Z/1270/16 U14 OP Opole (1) 2018-06-02 +1.3 -- LDK!
2. 13.89 2 s1 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 05-03-30 Z/3862/17 U14 OP Opole (1) 2018-06-02 +1.3 -- LDK!
3. 14.08 1 s1 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05-02-24 U14 LD Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
4. 14.57 2 s1 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05-07-29 U14 LD Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
5. 14.58 1 s2 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 -- LDK!
6. 14.81 6 s2 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05-10-24 Z/0635/18 U14 PK Lublin (1) 2018-06-23 +0.4 -- LDK!
7. 15.27 3 s1 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn Koźle 05-05-29 Z/0939/18 U14 OP Opole (1) 2018-06-02 +1.3 -- LDK!
8. 15.65 2 s2 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 --
9. 15.80 3 s2 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05-07-15 Z/3684/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 -- LDK!
10. 15.92 4 s2 ORACZ Oliwia WKS Wawel Kraków 06-08-23 Z/4875/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 --
100p(76.2/8.2) K
1. 15.32 5 s1 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U16 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.7 II
2. 16.59 1 s1 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03-08-04 Z/1625/17 U16 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 +0.9 III LDK!
3. 17.76 4 s1 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04-06-06 Z/3724/17 U16 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.5 V
4. 19.75 2 s1 LENCZAK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 04-10-05 Z/4458/17 U16 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 +0.9 -- LDK!
5. 20.51 4 s1 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06-04-25 Z/1193/18 U14 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 +1.2 -- LDK!
100p(76.2/8.2) K z wiatrem
1. 15.56 2 s1 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 U16 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.9
2. 17.72 4 s1 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03-08-31 U16 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.9
100p(76.2) K
1. 13.72 1 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I LDK!
2. 13.83 1 e1 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 +0.5 I LDK!
3. 13.83 1 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 I LDK!
4. 13.93 1 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 -0.4 I LDK!
5. 14.04 3 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I LDK!
6. 14.08 1 s1 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01-06-21 Z/2577/15 U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 -1.5 I
7. 14.38 2 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 I LDK!
8. 14.41 2 e1 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01-01-19 Z/3963/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 +0.3 I
9. 14.43 1 BARCZ Weronika AZS Łódź 02-10-28 Z/2583/16 U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 -0.9 I LDK!
10. 14.47 4 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I LDK!
100p(76.2) K z wiatrem
1. 14.44 1 s1 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01-05-22 U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.9
100p K
1. 12.94 1 s1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 +1.7 MM
2. 12.97 1 e2 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Łódź (M) 2018-05-19 +1.4 MM
3. 13.31 3 sA RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92-05-30 Z/2950/11 Sen LD Sollentuna (SWE) (M) 2018-06-28 +1.0 M
4. 13.60 6 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99-05-15 Z/0536/15 U20 PK Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 +1.4 M
5. 13.67 2 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96-07-10 Z/1329/12 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.0 I
6. 13.76 1 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99-07-15 Z/0397/15 U20 KP Warszawa (M) 2018-07-14 +0.6 I
7. 13.79 2 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98-05-28 Z/0788/14 U23 LD Łódź (M) 2018-05-19 -0.9 I
8. 13.80 5 w4 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U20 KP Tampere (FIN) (M) 2018-07-12 +0.3 I
9. 13.94 3 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 Z/1683/13 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 +0.5 I
10. 14.04 1 s1 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 Z/0767/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +1.0 I
100p K z wiatrem
1. 12.90 1 s1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Sen LU Radom (M) 2018-05-27 +4.0
2. 13.52 3 s1 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99-05-15 U20 PK Radom (M) 2018-05-27 +4.0
3. 13.61 4 s1 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96-07-10 U23 LD Radom (M) 2018-05-27 +4.0
4. 13.68 5 s1 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98-05-28 U23 LD Radom (M) 2018-05-27 +4.0
5. 14.02 4 e1 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 U23 DS Łódź (M) 2018-05-19 +2.6
200p K
1. 28.57 1 s1 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U16 LU Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II
2. 29.04 1 s1 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02-08-02 Z/0354/16 U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 -0.5 -- LDK!
3. 29.61 2 s1 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03-01-19 Z/0163/17 U16 PK Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II LDK!
4. 30.31 1 s1 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03-03-10 Z/0666/17 U16 SL Gliwice (1) 2018-06-09 -1.1 II LDK!
5. 30.55 1 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 II LDK!
6. 30.68 1 s1 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03-10-31 Z/5696/15 U16 WP Poznań (1) 2018-06-03 -0.4 II LDK!
7. 30.89 1 s1 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03-08-31 Z/0893/18 U16 LU Puławy (1) 2018-06-30 +1.1 II
8. 30.90 1 s2 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U16 SL Gliwice (1) 2018-06-09 -0.5 II
9. 30.93 1 s1 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04-04-09 Z/2888/15 U16 OP Opole (1) 2018-06-24 +2.0 II LDK!
10. 30.95 3 s1 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II LDK!
400p K
1. 55.84 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Shanghai (CHN) (M) 2018-05-12 MM
2. 57.40 1 s1 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95-12-01 Z/0108/11 Sen LD Radom (M) 2018-05-27 M
3. 57.44 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Castellón (ESP) (2) 2018-06-16 M
4. 57.68 3 p2 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U20 MZ Tampere (FIN) (M) 2018-07-12 M
5. 58.48 3 s1 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95-12-27 Z/0727/12 Sen SL Radom (M) 2018-05-27 M
6. 58.73 5 s1 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90-11-22 Z/2534/11 Sen MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M
7. 59.01 3 s2 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89-07-04 Z/3357/11 Sen OP Gliwice (M) 2018-06-10 M
8. 59.49 2 s1 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 97-01-17 Z/0464/13 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 M
9. 59.50 1 s1 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy 91-03-17 Z/1731/18 Sen OP Opole (1) 2018-06-02 M
10. 59.50 1 s1 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92-08-28 Z/3686/11 Sen MA Kraków (M) 2018-06-10 M
1500p K
1. 4:45.91 1 s1 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 85-04-07 Z/2631/11 Sen KP Wrocław (1) 2018-06-02 I
2. 5:00.66 1 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II
3. 5:01.62 1 s1 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01-06-20 Z/1355/15 U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II
4. 5:03.84 2 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II
5. 5:05.23 2 s1 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01-08-02 Z/1753/15 U18 SK Słubice (M) 2018-06-09 II
6. 5:05.85 1 s1 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01-06-08 Z/2896/15 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II
7. 5:12.78 1 s1 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 II
8. 5:13.66 1 s1 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99-09-24 Z/0309/15 U20 PM Białogard (1) 2018-06-16 II
9. 5:14.91 4 s1 PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02-03-26 Z/2910/16 U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II
10. 5:16.85 2 s1 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 Z/0442/16 U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III LDK!
2000p K
1. 6:41.67 1 s2 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99-09-26 Z/0966/15 U20 LD Włocławek (M) 2018-06-24 I
2. 6:43.56 2 s2 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 I
3. 6:44.61 1 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Kraków (M) 2018-06-10 I
4. 6:46.74 2 s1 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00-07-23 Z/2769/15 U20 SL Kraków (M) 2018-06-10 I
5. 6:47.27 1 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 I
6. 6:48.29 1 s1 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01-06-20 Z/1355/15 U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 I
7. 6:50.67 2 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 I
8. 6:51.52 3 s1 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01-06-08 Z/2896/15 U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 I
9. 6:52.21 1 s1 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96-02-23 Z/0701/12 U23 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 I
10. 6:55.36 1 s1 DIAS Julia GKS Żukowo 99-08-23 Z/1305/15 U20 PM Białogard (1) 2018-05-19 I
3000p K
1. 9:37.91 1 s1 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 85-04-07 Z/2631/11 Sen KP Goleniów (M) 2018-06-20 MM
2. 9:41.73 5 s1 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89-01-11 Z/0093/11 Sen PK Goleniów (M) 2018-06-20 MM
3. 9:47.29 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Portland (USA) (2) 2018-06-10 MM
4. 10:01.02 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97-06-08 Z/0505/13 U23 WP Charlotte (USA) (2) 2018-05-25 M
5. 10:01.71 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90-01-04 Z/1324/14 Sen ZP Montbéliard (FRA) (2) 2018-06-01 M
6. 10:11.72 8 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 U23 SL Goleniów (M) 2018-06-20 M
7. 10:23.47 9 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Goleniów (M) 2018-06-20 I
8. 10:30.88 1 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Stalowa Wola (1) 2018-06-02 I
9. 10:37.56 3 s1 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96-02-23 Z/0701/12 U23 PK Sieradz (M) 2018-06-30 I
10. 10:40.87 2 s1 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95-11-07 Z/1854/11 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-27 I
4x100 K
1. 43.79 CIBA Kamila
FORKASIEWICZ Agata
KIEŁBASIŃSKA Anna
SWOBODA Ewa
POLSKA 95-03-29
94-01-13
90-06-26
97-07-26
Sen Lausanne (SUI) (M) 2018-07-05 --
2. 45.58 1 s2 RZĄDZIŃSKA Julia
FLIS Katarzyna
NAWROCKA Marta
ZAGAJEWSKA Karolina
AZS Łódź 92-05-30
96-07-10
98-05-28
93-04-05
Sen LD Suwałki (M) 2018-06-01 --
3. 45.60 1 s1 WRONKA Magdalena
MISTERKA Nikoletta
WĘGLARZ Natalia
JANOWICZ Adrianna
AZS-AWF Katowice 95-01-01
97-09-19
98-01-17
95-04-16
Sen SL Suwałki (M) 2018-06-01 --
4. 45.76 2 s2 MIERZYŃSKA Jagoda
WRZESIŃSKA Karolina
WINKOWSKA Marcelina
FORKASIEWICZ Agata
KS AZS AWF Wrocław 98-08-03
97-12-13
98-07-30
94-01-13
Sen DS Suwałki (M) 2018-06-01 --
5. 45.87 3 s2 CZĘSZ Weronika
SOKÓLSKA Katarzyna
WEILAND Natasza
TUNIEWICZ Katarzyna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-04-28
93-08-23
97-05-30
95-04-14
Sen KP Suwałki (M) 2018-06-01 --
6. 46.11 2 s1 JÓŹWIACZUK Katarzyna
SKRZYSZOWSKA Pia
LUBICKA Aleksandra
WOJCIESZEK Anna
OKS Skra Warszawa 01-05-16
01-04-20
96-04-26
91-03-16
Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-01 --
7. 46.31 4 s2 BARTNOWSKA Weronika
KAJEWSKA Paulina
GOLA Marlena
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 00-05-16
95-06-30
98-06-08
01-11-02
Sen PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
8. 46.51 1 s4 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99-07-05
99-08-28
99-01-14
99-01-13
U20 MZ Suwałki (M) 2018-06-01 --
9. 46.89 5 s2 KOŁDEJ Małgorzata
WRONA Alicja
JAROSZEWICZ Elżbieta
DZIEDZIC Justyna
AZS UMCS Lublin 90-11-12
96-01-11
97-08-30
00-02-23
Sen LU Suwałki (M) 2018-06-01 --
10. 46.89 3 s1 BRYZEK Justyna
SICIARZ Klaudia
CUBER Karolina
KOZŁOWSKA Karolina
KS AZS AWF Kraków 98-07-09
98-03-15
97-05-20
97-01-09
U23 MA Sieradz (M) 2018-07-01 --
4x400 K
1. 3:26.17 4 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
WYCISZKIEWICZ Patrycja
DĄBROWSKA Martyna
BAUMGART Iga
POLSKA 92-10-30
94-01-08
94-04-05
89-04-11
Sen London (GBR) (M) 2018-07-14 --
2. 3:29.93 1 m4 BRONIEWICZ Magdalena
OZDARSKI Łukasz
MURASZEWSKA Dominika
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 91-04-07
94-01-15
95-11-21
96-04-16
Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 --
3. 3:33.62 2 m4 WALAS Joanna
SIERADZKI Patryk
SIERADZKI Mateusz
SYROCKA Agata
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-05-18
98-10-06
97-06-12
96-01-08
U23 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
4. 3:37.49 1 s3 KORBUT Milena
JANOWICZ Adrianna
WĘGLARZ Natalia
MISTERKA Nikoletta
AZS-AWF Katowice 00-08-08
95-04-16
98-01-17
97-09-19
Sen SL Suwałki (M) 2018-06-01 --
5. 3:38.00 2 s3 BARTNOWSKA Weronika
GRYC Anna
GOLA Marlena
ŁOZOWSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 00-05-16
99-10-16
98-06-08
99-05-28
U23 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
6. 3:38.82 2 m5 WASIELEWSKA Kinga
SKOWYRA Dawid
GUTOWSKI Dawid
STRZELEWICZ Zuzanna
LKS Vectra Włocławek 01-10-30
02-01-31
02-01-04
02-03-21
U18 KP Suwałki (M) 2018-06-01 --
7. 3:39.89 3 m5 KRASICKA Wiktoria
KUBIŚ Eryk
KOSIKOWSKA Paulina
PĘKAŁA Patryk
AZS-AWF Gorzów 01-06-18
01-04-22
01-03-07
01-04-13
U18 LB Suwałki (M) 2018-06-01 --
8. 3:42.33 4 s3 PIETRZAK Olga
KOŁAKOWSKA Agata
THOMAIDOU Katerina
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 98-12-16
97-08-02
00-03-30
96-01-22
U23 PM Suwałki (M) 2018-06-01 --
9. 3:45.05 5 s3 WRONA Alicja
JACNIAK Ewa
JAROSZEWICZ Elżbieta
KOŁDEJ Małgorzata
AZS UMCS Lublin 96-01-11
90-11-27
97-08-30
90-11-12
Sen LU Suwałki (M) 2018-06-01 --
10. 3:48.35 2 s2 KOWAL Weronika
BEKUS Joanna
BŁASZYK Wiktoria
DALKE Helena
OŚ AZS Poznań 97-01-25
97-11-06
96-06-02
97-01-17
U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 --
4x600 K
1. 6:18.68 1 m1 BALEWSKI Dawid
KORNACKA Kinga
KORNACKA Karolina
SZPANELEWSKI Dawid
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03-07-31
03-05-07
03-05-07
04-05-31
U16 WN Suwałki (M) 2018-06-02 --
2. 6:18.93 2 m1 CIEŚLIŃSKA Hanna
LEWANDOWSKI Filip
MAGULSKA Oliwia
DOBRZAŃSKI Piotr
SKLA Sopot 04-05-16
03-04-18
03-09-29
03-03-03
U16 PM Suwałki (M) 2018-06-02 --
3. 6:23.38 3 m1 OLACH Laura
WILMA Mateusz
CYRANKOWSKI Dominik
WICHLIŃSKA Weronika
LKS Vectra Włocławek 03-02-27
04-04-11
03-04-14
04-03-31
U16 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
4. 6:23.92 4 m1 ZYGMUNT Łukasz
MASTALERZ Pola
SKIMINA Emilia
MAREK Adrian
TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03
03-10-05
04-02-19
04-02-01
U16 MA Suwałki (M) 2018-06-02 --
5. 6:30.20 5 m1 DZWONKOWSKA Karolina
FOLGA Bartosz
KRAWCZYŃSKA Martyna
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21
03-11-08
04-11-21
03-06-08
U16 PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
6. 6:32.18 6 m1 SZCZEPANIAK Paulina
DROZDOWSKI Damian
ADAMCZAK Kacper
BŁASZCZYK Nadia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-11-04
03-01-08
03-01-25
04-05-23
U16 WP Suwałki (M) 2018-06-02 --
7. 6:39.71 7 m1 OLSZEWSKA Malwina
PILICHOWSKI Bartosz
SUDOŁ Kacper
KIEDROWICZ Natalia
LKS Lubusz Słubice 04-02-18
04-08-03
03-02-15
04-02-20
U16 LB Suwałki (M) 2018-06-02 --
8. 6:47.08 8 m1 KOZERA Natalia
ROZPĘDZIK Marzena
KAROW Damian
BŁASZCZYK Norbert
UKS Czapla Białe Błota 03-08-02
03-01-20
04-02-12
04-01-19
U16 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
9. 6:47.91 9 m1 ŁUKASIAK Szymon
KOWALSKA Justyna
ZGLIŃSKI Hubert
SZYMANOWSKA Aleksandra
UKS Herkules Sulejówek 03-07-31
04-05-09
04-12-08
04-08-23
U16 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 --
4x800 K
1. 8:06.05 1 m3 GADOMSKI Daniel
KOŁECKA Agata
SARNA Angelika
BAŁDYKA Jakub
AZS-AWF Warszawa 98-10-24
96-07-06
97-10-01
96-04-13
U23 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 --
2. 8:06.56 2 m3 CHRYCZYK Katarzyna
KUNC Grzegorz
BRONIATOWSKA Katarzyna
MARMON Patryk
KS AZS AWF Kraków 95-05-30
97-07-03
90-02-22
97-02-22
Sen MA Suwałki (M) 2018-06-02 --
3. 8:27.41 3 m3 JANKOWSKI Andrzej
CIOŁKO Sylwia
WASILEWSKI Krzysztof
SKRZYPKO Barbara
KS Podlasie Białystok 93-08-02
98-03-25
94-04-01
97-06-01
Sen PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
4. 8:27.56 1 m2 STRZELEWICZ Zuzanna
MICHALSKI Filip
GUTOWSKI Dawid
KAZIMIERSKA Klaudia
LKS Vectra Włocławek 02-03-21
01-02-28
02-01-04
01-09-03
U18 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
5. 8:36.03 2 m1 MEGGER Eliza
KIRSZ Ewelina
MOKWA Karol
KORYCKI Patryk
GKS Olimpia Grudziądz 99-08-28
00-02-11
99-06-04
99-05-14
U20 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
6. 8:40.85 3 m1 GROCHALA Natalia
PRZYDZIAŁ Jakub
SUROWIEC Patrycja
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów 00-08-22
00-12-18
99-10-17
00-01-02
U20 PK Suwałki (M) 2018-06-02 --
7. 8:41.31 2 m2 STOLTMANN Igor
MIKSZUTA Emilia
GRZYBOWSKI Piotr
STÓJ Alicja
SKLA Sopot 01-10-17
01-08-01
02-03-12
01-03-23
U18 PM Suwałki (M) 2018-06-02 --
8. 8:43.27 4 m1 MATEJKOWSKA Aleksandra
POGORZELSKI Rafał
SADŁOWSKI Piotr
TERCJAK Zofia
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12
99-12-22
00-10-03
99-08-17
U20 PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
9. 9:01.08 5 m1 KORZUN Aleksandra
SOBOLEWSKI Jakub
ŚWIACKA Anita
BARANOWSKI Daniel
UKS Technik Augustów 00-09-11
99-05-05
00-05-29
00-04-12
U20 PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
10. 9:27.84 5 m2 RUSZKIEWICZ Filip
DZIEMIDOWICZ Ewa
DOMINIAK Daniel
ŁAKOTA Justyna
SL GKS Olsza Olszyna 01-05-30
02-09-04
01-04-10
02-09-15
U18 DS Suwałki (M) 2018-06-02 --
100-200-300-400 K
1. 2:13.39 3 e2 KIRYLUK Aleksandra
ROMASZKO Monika
RZESZEWSKA Olga
KACZMAREK Alicja
POLSKA 01-11-02
02-04-13
02-01-03
02-09-30
U18 Győr (HUN) (M) 2018-07-07 --
2. 2:17.01 1 s1 KOWALSKA Julia
FARASIEWICZ Monika
JACHOREK Aleksandra
PIETROŃ Monika
Pomorskie 01-11-18
02-01-20
01-02-14
02-02-22
U18 PM Suwałki (M) 2018-06-01 --
3. 2:18.30 1 s1 PASZKO Weronika
DĄBEK Emilia
KROKER Nadia
OSIECKA Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 01-04-17
01-11-27
01-01-10
00-10-25
U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --
4. 2:19.61 2 s1 KORALEWSKA Julia
GORNOWICZ Daria
WASIELEWSKA Kinga
FORC Wiktoria
Kujawsko-Pomorskie 02-02-17
02-10-27
01-10-30
02-08-05
U18 KP Suwałki (M) 2018-06-01 --
5. 2:20.32 3 s1 PEŁKA Patrycja
BURLIGA Zuzanna
SALA Emilia
WSOŁEK Aleksandra
Małopolskie 02-04-04
02-04-07
02-03-05
01-09-15
U18 MA Suwałki (M) 2018-06-01 --
6. 2:20.42 1 s2 GAWEŁ Martyna
WŁOCH Adriana
NIEMCZYK Magdalena
JĘDRUSZKO Nikola
Podkarpackie 04-03-27
03-01-19
03-03-25
03-08-27
U16 PK Suwałki (M) 2018-06-01 --
7. 2:20.51 2 s2 STEMPKOWSKA Kamila
PIECHOCKA Alicja
KORNACKA Karolina
KORNACKA Kinga
Warmińsko-Mazurskie 04-08-06
03-02-16
03-05-07
03-05-07
U16 WN Suwałki (M) 2018-06-01 --
8. 2:22.35 4 s1 ROLSKA Barbara
GĄSIOR Adriana
POLEROWICZ Ada
ZAJĄC Magdalena
Dolnośląskie 01-11-06
01-10-20
02-08-30
02-05-15
U18 DS Suwałki (M) 2018-06-01 --
9. 2:26.11 3 s1 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
NIEMCZYK Magdalena
WROŃSKA Wiktoria
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03-01-14
04-07-20
03-03-25
00-01-14
U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --
10. 2:27.56 4 s1 BEREŹNICKA Monika
PEMPUŚ Magdalena
JABŁOŃSKA Izabella
OSADA Gabriela
UKS Tempo 5 Przemyśl 00-11-01
01-03-19
00-02-26
01-08-09
U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --
Wzwyż K
1. 1.86 1 BORYS Paulina SKLA Sopot 98-05-14 Z/0014/14 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 M
2. 1.84 1 eB LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00-10-26 Z/3983/15 U20 MZ Tampere (FIN) (M) 2018-07-13 M
3. 1.82 1 w1 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96-04-09 Z/1714/12 U23 PM Suwałki (M) 2018-06-01 M
4. 1.82 1 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95-11-23 Z/0842/11 Sen MA Kraków (M) 2018-06-10 M
5. 1.82 6 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91-06-18 Z/3660/11 Sen OP Opole (M) 2018-06-17 M
6. 1.82 8 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98-04-23 Z/0164/14 U23 LD Opole (M) 2018-06-17 M
7. 1.80 1 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01-11-14 Z/2337/16 U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 I
8. 1.80 1 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91-10-22 Z/1348/11 Sen LB Wrocław (M) 2018-06-13 I
9. 1.78 2 w ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99-05-19 Z/0282/15 U20 WN Kladno (CZE) (M) 2018-06-16 I
10. 1.77 1 w2 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U20 KP Suwałki (M) 2018-06-01 I
Tyczka K
1. 4.45 2 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94-09-24 Z/2685/11 Sen MZ Bydgoszcz (M) 2018-05-29 MM
2. 4.35 4 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-05-03 Z/0580/12 U23 KP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 M
3. 4.10 1 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97-12-22 Z/1258/13 U23 ZP Sieradz (M) 2018-06-30 M
4. 4.01 2 f2 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90-02-14 Z/2558/11 Sen PM Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 I
5. 4.01 3 f2 KUSY Emilia SKLA Sopot 98-12-09 Z/0016/14 U23 PM Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 I
6. 3.91 4 f2