100 M
1. 11.34 1 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.2 III
2. 11.46 1 s2 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 III
3. 11.52 3 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.2 III
4. 11.57 4 s1 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99-10-22 Z/2277/16 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.2 III
5. 11.58 5 s1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.2 III
6. 11.60 6 e1 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00-04-19 Z/0571/17 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 -1.0 III
7. 11.66 2 s2 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 III
8. 11.67 6 s1 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01-06-17 Z/1540/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.2 III
9. 11.85 3 s2 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 Z/0629/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 IV
10. 11.88 1 s3 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.4 IV
200 M
1. 22.09 1 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 II
2. 22.29 2 s1 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 II
3. 22.35 3 s1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 II
4. 22.36 4 s1 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94-09-29 Z/0917/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 II
5. 22.85 5 s1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 III
6. 23.02 6 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.8 III
7. 23.28 2 s2 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.3 III
8. 23.71 3 s2 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.3 IV
9. 23.87 4 s2 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.3 IV
10. 24.63 5 s2 ŻAMOJUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-01-01 Z/3664/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.3 --
300 M
1. 39.42 2 s2 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 IV
2. 40.26 4 s2 SZMIDT Hubert MKS Juvenia Białystok 00-03-03 Z/2004/17 U20 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
3. 40.27 2 s1 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
4. 40.55 5 s2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 V
5. 41.57 3 s1 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-13 Z/3981/17 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
6. 42.26 6 s2 AKACKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-04 Z/0983/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 V LDK!
7. 45.72 5 s1 RUTKOWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U14 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
400 M
1. 52.39 1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 III
2. 53.81 2 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 IV
3. 54.02 2 s3 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 Z/1544/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 IV LDK!
4. 55.12 6 s4 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 --
5. 56.03 4 s3 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 -- LDK!
1000 M
1. 2:33.21 1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 --
2. 2:33.86 2 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
3. 2:35.96 5 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
4. 2:40.98 3 s1 SADŁOWSKI Piotr UKS Liceum sportowe Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 --
5. 2:45.32 5 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U16 PD Warszawa (1) 2018-05-12 IV LDK!
6. 2:48.00 7 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
7. 2:49.20 8 RADZIEJEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 00-11-02 Z/0906/17 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
8. 2:51.08 9 KILP Karl Konstantin KS Parkiet Hajnówka 01-08-30 Z/3012/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
9. 2:58.03 10 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
10. 2:58.04 1 f2 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 V
1500 M
1. 5:28.07 6 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 --
2000 M
1. 6:26.98 2 s1 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 Z/3017/17 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
2. 7:00.76 3 s1 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-03 Z/1591/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
3. 7:14.20 3 NOWACKI Andrzej MKS Juvenia Białystok 71-11-26 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
4. 7:34.01 4 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
5. 7:44.30 5 GOLONKO Dariusz MKS Juvenia Białystok 75-04-10 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
6. 7:45.73 6 DĄBROWSKI Tomasz KS Podlasie Białystok 78-10-04 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
7. 7:48.50 7 SZUBZDA Piotr niest. Białystok 74-03-11 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
8. 7:56.74 8 KUC Wojciech niest. Białystok 72-04-17 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
9. 8:39.36 10 TURCZYŃSKI Aleksander niest. Białystok 59-01-09 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
10. 8:56.36 11 KUCZYŃSKI Grzegorz niest. Białystok 74-02-26 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
3000 M
1. 9:07.04 1 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 III
2. 9:16.16 2 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
3. 9:27.79 3 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
DNF MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99-12-03 Z/2159/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
DNF RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 Z/1544/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
10000 M
1. 29:31.63 2 s2 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
2. 30:28.12 10 s2 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
3. 30:46.09 13 s2 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
4. 30:46.29 14 s2 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 II
5. 30:51.86 15 s2 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
6. 30:58.81 16 s2 NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Z/1804/18 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
7. 31:02.31 17 s2 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
8. 31:54.24 4 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
9. 34:54.58 1 s1 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76-08-26 Z/2800/11 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
10. 35:05.33 2 s1 SZYDLIK Adam niest. Białystok 76-01-01 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
Półmaraton M
1. 1:09:09 20  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 II
2. 1:09:43 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Almeria (ESP) (2) 2018-02-04 II
3. 1:17:08 93  SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok 90-07-20 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 --
Maraton M
1. 2:20:18 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-04-22 I
2. 2:43:42 41  SZYDLIK Adam niest. Białystok 76-01-01 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 III
3. 2:47:29 55  KRZYŻANOWSKI Karol niest. Białystok 72-01-01 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 III
4. 3:39:55 20  DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 --
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:30 r 14b2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 U20 PD Żagań (M) 2018-03-17
2. :09:53 r 20b1 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
3. :10:32 r 51b1 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
4. :11:31 r 1b1 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
5. :11:47 r 5b1 ŁOBODZIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-04 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
6. :12:10 r 12b1 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93-08-02 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
7. :12:11 r 13b1 NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
8. :17:43 r 29b3 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
9. :19:36 r 10b4 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 U20 PD Żagań (M) 2018-03-17
10. :20:21 r 20b4 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99-12-03 U20 PD Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4) M
1. 15.64 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 -0.3 III
2. 17.15 4 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 Z/0592/17 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 +0.4 -- LDK!
400p M
1. 57.31 2 s1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
2000p M
1. 6:08.25 1 s1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 II LDK!
Wzwyż M
1. 2.00 1 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91-10-02 Z/3142/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 II
2. 1.95 2 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-09-25 Z/2551/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 II
3. 1.88 2 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
4. 1.80 3 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00-09-22 Z/2108/17 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
5. 1.75 4 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-13 Z/4006/17 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
Tyczka M
1. 3.10 2 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 --
W dal M
1. 7.30 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.1 I
2. 6.92 4 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +0.7 II
3. 6.88 1 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 +0.6 II
4. 6.36 7 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +1.7 III LDK!
5. 5.98 6 SIERZPUTOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 01-08-12 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 +1.1 IV LDK!
6. 5.97 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.1 IV
7. 5.48 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.1 --
8. 5.36 8 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.1 --
9. 5.26 14 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-13 Z/1293/17 U16 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +1.3 -- LDK!
NM ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża () 99-01-13 Z/0332/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 0.0 --
W dal M z wiatrem
1. 7.43 1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +3.1
2. 6.84 5 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 U23 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +3.1
3. 6.12 5 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 +2.6
4. 5.82 7 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 +2.4
Kula (5) M
1. 14.30 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
2. 13.54 1 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 III
3. 12.86 1 f2 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV LDK!
4. 12.75 2 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01-09-22 Z/2241/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV
5. 12.05 2 f2 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
6. 11.38 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
7. 11.33 4 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02-01-26 Z/0754/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
8. 11.31 5 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-20 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 10.81 3 f2 GŁÓDŹ Kacper KS Podlasie Białystok 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V
10. 10.72 6 KOWALEWICZ Damian KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Dysk (1) M
1. 49.17 1 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 II LDK!
2. 37.65 2 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 Z/2532/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV LDK!
3. 35.72 3 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV LDK!
4. 34.29 4 GAJEWSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V
5. 34.21 5 PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/4263/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
6. 30.68 6 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
7. 30.51 7 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 Z/0982/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
8. 27.48 8 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-19 Z/1494/18 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
9. 25.13 9 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
10. 25.04 10 WALENDZIK Kacper LUKS Eurocentr Suchowola 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Dysk (1.5) M
1. 46.78 2 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 II
2. 39.60 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 III
3. 38.64 1 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV
4. 34.08 2 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
5. 32.14 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 30.82 4 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
7. 28.67 5 SKOWRONEK Marcin KS Podlasie Białystok 02-01-29 Z/3752/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
8. 27.82 6 KONASZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 27.64 7 PROKOPIAK Paweł UKS Liceum sportowe Łomża 02-02-26 Z/3993/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
10. 26.56 8 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Młot (5) M
1. 43.19 1 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01-03-08 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV
2. 36.37 2 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
3. 33.35 1 f2 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
4. 32.79 2 f2 ROSZKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 00-08-04 U20 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
5. 31.49 3 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 30.40 3 f2 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
7. 29.89 4 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02-01-26 Z/0754/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
8. 29.39 5 ŁAPIŃSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-09-06 Z/3836/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 29.15 6 BIELAWSKI Daniel KS Podlasie Białystok 02-01-19 Z/4069/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
10. 24.87 4 f2 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
Młot (7.26) M
1. 76.51 2 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89-02-22 Z/3138/11 Sen PD Kielce (M) 2018-05-12 MM
2. 53.12 4 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Kielce (M) 2018-05-12 II
Oszczep (600) M
1. 41.18 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V
2. 37.64 2 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 Z/2536/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
3. 32.78 3 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-19 Z/1494/18 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
4. 31.98 4 BOGDAN Mateusz KS Podlasie Białystok 03-02-18 Z/4261/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
Oszczep (700) M
1. 52.14 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 III
2. 49.73 1 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 IV
3. 47.29 1 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 Z/3777/16 U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 IV LDK!
4. 47.08 2 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01-03-15 Z/3149/17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 IV
5. 41.01 2 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01-09-22 Z/2241/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 39.03 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
7. 35.58 4 BUDNIK Rafał LUKS Eurocentr Suchowola 02-05-29 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
8. 33.90 5 GŁOWACKI Jacek Gimnazjum S Supraśl 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 28.03 6 MOCZULSKI Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 02-03-14 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
10. 24.96 7 PUKSZA Maciej KS Podlasie Białystok 02-06-16 Z/3751/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
Oszczep (800) M
1. 66.86 1 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00-05-02 Z/2049/16 U20 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 I
2. 55.03 1 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99-03-13 Z/1402/15 U20 PD Łomża (M) 2018-04-28 II
3. 52.80 2 SIEWIERTOKA Patryk KS Podlasie Białystok 99-02-08 Z/3204/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 III
4. 48.56 3 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Białystok 99-04-30 Z/2675/16 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 III
5. 45.25 4 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00-05-29 Z/5265/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
10-bój U18 M
1. 6376 1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 II
  11.95/-0.3/-6.88/+0.6/-14.30-1.88-53.81-15.64/-0.3/-39.60-3.10-52.14-5:28.07
Chód 5 M
1. 22:44.70 KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95-03-21 Z/4689/11 Sen PD Angouleme (FRA) (2) 2018-05-06 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 3.2060639858246 sekund