60 M
1. 7.00 2 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
2. 8.32 6 e1 BIELSKI Mateusz OLA Podlaskie 05-01-17 U14 PD Warszawa (1) 2018-09-13 +0.7 -- LDK!
100 M
1. 10.57 1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 M KN
2. 10.65 1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 M
3. 10.79 7 e3 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Lublin (M) 2018-07-20 +0.3 I
4. 10.88 2 s1 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 +0.6 I
5. 11.08 3 s1 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 II ZKN
6. 11.08 1 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.9 II
7. 11.10 4 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.2 II
8. 11.26 1 s1 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 -0.3 II
9. 11.31 2 s1 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 Z/1521/15 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.9 III
10. 11.31 1 s3 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94-09-29 Z/0917/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.1 III
100 M z wiatrem
1. 10.53 1 e2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 +2.5
200 M
1. 21.74 2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 +0.1 I KN
2. 21.82 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 I
3. 21.95 4 s1 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 II
4. 22.21 4 e1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 -0.1 II
5. 22.29 1 s3 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94-09-29 Z/0917/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -1.9 II
6. 22.44 3 s2 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -0.7 II
7. 22.50 6 s1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 II
8. 22.66 1 s3 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 +0.9 II
9. 23.06 3 s2 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-17 -0.1 III ZKN
10. 23.48 3 s2 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 III
200 M z wiatrem
1. 21.31 1 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.5
2. 21.39 1 e3 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 +3.1
3. 21.78 1 f2 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-29 +2.2
4. 22.08 2 e4 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 +2.3
5. 22.60 4 s1 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.5
6. 23.13 2 s2 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +3.0
300 M
1. 36.70 1 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 II
2. 37.06 1 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 -- ZKN
3. 38.99 3 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
4. 39.10 4 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 03-01-03 Z/5061/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 IV
5. 39.40 4 s4 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03-06-01 Z/3639/17 U16 PD Warszawa (1) 2018-09-13 IV LDK!
6. 39.42 5 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 IV
7. 39.52 3 s1 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 IV LDK! GIM
8. 39.77 6 BARŻYKOWSKI Patyk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 Z/1957/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 IV
9. 39.89 2 s4 KILP Karl Konstantin KS Parkiet Hajnówka 01-08-30 Z/3012/16 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
10. 40.26 4 s2 SZMIDT Hubert MKS Juvenia Białystok 00-03-03 Z/2004/17 U20 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
400 M
1. 46.77 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Kutno (M) 2018-06-15 M
2. 49.18 3 e3 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 II
3. 51.43 1 s3 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U18 PD Białystok (1) 2018-09-16 III
4. 52.22 2 s3 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Białystok (1) 2018-09-16 III
5. 52.25 5 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III ZKN
6. 52.39 1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 III ZKN
7. 52.63 2 s1 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
8. 53.41 1 s5 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV
9. 53.51 3 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 IV KN
10. 54.02 2 s3 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 Z/1544/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 IV LDK!
600 M
1. 1:22.42 2 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-07-20 -- ZKN
2. 1:27.69 2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 II GIM
3. 1:29.02 2 s1 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 III
4. 1:29.26 1 BARŻYKOWSKI Patyk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 Z/1957/18 U16 PD Łomża (1) 2018-06-14 III
5. 1:29.54 3 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III
6. 1:29.75 2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
7. 1:30.12 1 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 III
8. 1:31.34 2 s2 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04-12-06 Z/0432/18 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 III
9. 1:31.91 3 s1 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/5318/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 III
10. 1:32.73 2 s3 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
800 M
1. 1:55.30 6 s2 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 II
2. 1:55.83 1 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93-08-02 Z/0796/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-27 II
3. 1:56.74 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 II ZKN
4. 1:57.28 3 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 III ZKN
5. 1:57.72 4 e1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 III ZKN
6. 1:57.80 2 s1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-13 III
7. 1:57.85 3 s1 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III
8. 2:01.67 5 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-07-01 III
9. 2:01.72 3 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99-12-03 Z/2159/15 U20 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
10. 2:03.04 3 s6 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-10 IV
1000 M
1. 2:33.21 1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 --
2. 2:33.86 2 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
3. 2:35.96 5 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
4. 2:40.98 3 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 --
5. 2:42.92 1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III GIM
6. 2:44.70 6 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U16 PD Warszawa (1) 2018-09-13 IV LDK! GIM
7. 2:47.82 3 s1 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 IV
8. 2:48.00 7 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK! GIM
9. 2:48.41 2 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
10. 2:49.20 8 RADZIEJEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 00-11-02 Z/0906/17 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
1500 M
1. 4:00.36 6 s2 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 II
2. 4:01.65 2 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-05-27 II
3. 4:04.17 3 s2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 III ZKN
4. 4:05.45 1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 III LDK! ZKN
5. 4:05.49 5 s2 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 III ZKN
6. 4:06.48 3 s1 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 III
7. 4:08.07 3 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-05-27 III
8. 4:11.28 5 s1 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-12 III
9. 4:16.72 2 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Białystok (1) 2018-09-16 IV
10. 4:20.08 8 s3 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV ZKN
1500 M nieregulaminowe
1. 4:14.89 1 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17
2000 M
1. 6:26.98 2 s1 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 Z/3017/17 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
2. 6:30.07 3 s1 NERKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-30 Z/1960/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V
3. 6:38.08 5 s1 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 03-04-29 Z/5118/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V
4. 6:40.52 7 s1 OLSZEWSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-20 Z/4034/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
5. 6:51.55 10 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
6. 6:51.58 11 s1 KŁOSKOWSKI Ignacy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-03 Z/3832/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
7. 6:54.24 12 s1 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-10-29 Z/5342/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
8. 7:00.76 3 s1 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-03 Z/1591/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 -- GIM
9. 7:14.04 13 s1 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-01 Z/5391/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
10. 7:14.20 3 NOWACKI Andrzej MKS Juvenia Białystok 71-11-26 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
3000 M
1. 8:14.63 4 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 I
2. 8:49.84 3 s1 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-10 III ZKN
3. 8:59.24 11 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 III ZKN
4. 9:14.92 5 s2 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III
5. 9:32.74 23 s1 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99-12-03 Z/2159/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 IV
DNF RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 Z/1544/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
5000 M
1. 14:24.65 1 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 I
2. 14:33.08 9 s1 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
3. 14:38.34 10 s1 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91-11-11 Z/0363/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
4. 15:07.21 4 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 II
5. 15:33.49 6 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 III
6. 15:41.23 3 s2 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92-11-04 Z/4841/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 III
7. 15:45.37 11 s1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 III LDK! ZKN
8. 17:11.04 6 s2 ZYBOROWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki 98-02-05 Z/0419/16 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
9. 20:11.06 4 f55 PLESKOWICZ Andrzej niest. Białystok 61-03-17 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
10. 20:40.54 2 f65 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
5km M
1. 14:28 r DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
2. 14:32 r DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
3. 15:07 r OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
10000 M
1. 29:31.63 2 s2 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I KN
2. 30:28.12 10 s2 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
3. 30:46.09 13 s2 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
4. 30:46.29 14 s2 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 II
5. 30:51.86 15 s2 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
6. 30:58.81 16 s2 NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Z/1804/18 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
7. 31:02.31 17 s2 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
8. 31:54.24 4 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
9. 34:54.58 1 s1 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76-08-26 Z/2800/11 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
10. 35:05.33 2 s1 SZYDLIK Adam niest. Białystok 76-01-01 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
10km M
1. 30:20 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 -- KN
2. 30:58 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 --
3. 32:05 10  BADUREK Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-10-31 Z/2113/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 --
Półmaraton M
1. 1:09:09 20  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 II
2. 1:09:43 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Almeria (ESP) (2) 2018-02-04 II
3. 1:17:08 93  SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok 90-07-20 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 --
Maraton M
1. 2:20:18 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-04-22 I
2. 2:43:42 41  SZYDLIK Adam niest. Białystok 76-01-01 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 III
3. 2:47:29 55  KRZYŻANOWSKI Karol niest. Białystok 72-01-01 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 III
4. 3:39:55 20  DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 --
Mila M
1. 4:25.74 2 s19 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
Bieg 24-h M
1. 121721 72  GULBIERZ Marek MKS Juvenia Białystok 61-06-24 Z/5196/11 Weteran PD Łyse (M) 2018-09-09 --
110 (91.4/8.9) M
1. 15.63 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.8 II LDK! GIM
2. 16.28 4 e1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Warszawa (1) 2018-09-13 -0.2 III LDK!
3. 18.43 3 s1 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04-04-08 Z/4569/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.8 V
4. 20.03 2 s2 PLONA Marcel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-17 Z/5395/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.5 --
5. 20.45 3 s2 KROPIEWNICKI Jakub KS Podlasie Białystok 03-03-03 Z/5000/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.5 -- LDK!
6. 20.77 4 s2 ROGACZEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-01-05 Z/5397/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.5 --
7. 21.53 4 s1 POTĘGA Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-22 Z/5396/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.8 --
8. 22.28 5 s1 KRUSZEWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/5385/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.8 -- LDK!
9. 23.51 5 s2 ROSZKOWSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-07 Z/5349/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.5 --
10. 24.02 6 s1 ROSZKOWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-28 Z/5350/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.8 --
110 (91.4/8.9) M z wiatrem
1. 17.12 2 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 +9.9
2. 17.26 3 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 +9.9
110 (91.4) M
1. 15.64 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 -0.3 III KN
2. 16.72 2 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 Z/0592/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 -- LDK! GIM
110 (99.1) M
1. 14.38 2 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 -0.1 I ZKN
2. 15.50 2 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00-06-03 Z/2445/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 II ZKN
110 (99.1) M z wiatrem
1. 15.45 2 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 00-06-03 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 +3.3
110 M
1. 13.37 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 MM KN
2. 14.88 1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 I ZKN
3. 15.07 3 e1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 -0.3 II
200p M
1. 26.29 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.4 II LDK! GIM
2. 28.51 3 s1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.4 IV LDK!
3. 29.36 4 s1 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04-04-08 Z/4569/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.4 V
4. 29.43 5 s1 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.4 V LDK! GIM
5. 30.17 6 s1 PIAŚCIK Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-24 Z/0985/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.4 V LDK! GIM
6. 30.23 7 s1 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03-07-24 Z/1304/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.4 V LDK!
7. 31.24 1 s2 KROPIEWNICKI Jakub KS Podlasie Białystok 03-03-03 Z/5000/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.3 -- LDK!
8. 31.87 2 s2 DMOCHOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-19 Z/5400/18 U14 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.3 --
9. 32.55 3 s2 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04-07-23 Z/1487/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.3 --
10. 32.84 4 s2 PLONA Marcel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-17 Z/5395/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.3 --
400p (83.8) M
1. 59.09 5 s1 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01-01-11 Z/0424/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-16 IV ZKN
2. 61.97 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 V LDK! GIM
400p M
1. 53.14 2 s1 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94-09-29 Z/0917/11 Sen PD Białystok (1) 2018-06-17 I
2. 57.27 1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 III ZKN
3. 58.67 2 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 III ZKN
2000p M
1. 5:57.59 2 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 I
2. 5:58.18 1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 I LDK! ZKN
3. 6:24.64 9 s1 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 III
4. 6:30.11 1 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
DNF RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 Z/1544/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 -- LDK!
3000p M
1. 9:14.24 6 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Lublin (M) 2018-07-20 II
2. 9:53.94 14 s1 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 III
4x100 M
1. 43.08 3 s1 GRAJEWSKI Tomasz
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
MISZKIEL Marcin
SL Salos Suwałki 01-07-20
01-01-11
01-03-15
01-05-25
U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 --
2. 43.10 2 s3 OSTAPOWICZ Daniel
WNOROWSKI Przemysław
JAKSINA Jakub
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 00-03-10
01-06-13
01-10-11
01-03-20
U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 --
3. 44.57 1 s1 ŻAMOJTUK Maciej
JAKSINA Jakub
WNOROWSKI Przemysław
ŁUPIŃSKI Rafał
ZSR CKP Białystok 01-01-01
01-10-11
01-06-13
01-03-20
U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
4. 45.62 1 s1 RYBACKI Kornel
MAKOWSKI Patryk
GULBIERZ Paweł
GRYGO Kacper
LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19
03-04-08
04-02-21
03-03-12
U16 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
5. 46.31 2 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża  
 
 
 
brak daty PD Olecko (1) 2018-08-30 --
6. 46.55 5 s2 ŁOJEK Daniel
ZADROGA Patryk
KOZŁOWSKI Adam
MIECZKOWSKI Dominik
LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-01-10
00-05-05
99-09-25
00-02-02
U20 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
7. 47.86 4 s1 DANOWSKI Hubert
PÓJANOWSKI Szymon
TYCZYNO Eryk
BRODZIK Kacper
TL Białowieża 01-01-01
01-01-01
99-01-01
99-01-01
U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
8. 49.72 5 s1 KOŹBIEL Sebastian
BIELAWSKI Radosław
BERNATOWICZ Paweł
MOZOLEWSKI Damian
ZS Suchowola 01-01-01
01-01-01
01-06-02
00-07-21
U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
4x400 M
1. 3:26.75 5 s1 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
MNICH Patryk
KS Podlasie Białystok 01-01-01
01-06-13
01-08-13
01-07-06
U18 PD Chorzów (M) 2018-07-29 --
2. 3:34.44 2 s1 LIKWIARZ Dawid
CWALINA Bartosz
BIEŃKOWSKI Artur
DOMINICI Fabrizio
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18
02-07-08
01-07-22
01-09-04
U18 PD Warszawa (1) 2018-06-03 --
3. 3:37.88 1 ROMAŃCZUK Marek
MNICH Patryk
WNOROWSKI Damian
MODZELEWSKI Łukasz
ZSR CKP Białystok 01-09-09
01-07-06
00-02-27
00-03-19
U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
4. 4:16.72 2 MALINOWSKI Mateusz
ABRAMOWICZ Adrian
JAROSZEWICZ Rafał
TOMASZEWSKI Tomasz
ZS Suchowola 01-01-01
01-01-01
00-10-11
00-05-24
U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
100-200-300-400 M
1. 2:00.27 3 s1 ŁUPIŃSKI Rafał
JAKSINA Jakub
WNOROWSKI Przemysław
MNICH Patryk
Podlaskie 01-03-20
01-10-11
01-06-13
01-07-06
U18 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
Wzwyż M
1. 2.09 5 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91-10-02 Z/3142/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-21 I
2. 2.00 2 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94-08-29 Z/1317/11 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 II
3. 1.98 1 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 Z/1008/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 II KN
4. 1.95 2 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-09-25 Z/2551/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 II ZKN
5. 1.88 2 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III KN
6. 1.80 3 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00-09-22 Z/2108/17 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 IV
7. 1.80 7 f3 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-13 Z/4006/17 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV
8. 1.75 5 MROZEK Piotr LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-05-08 Z/2291/16 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
9. 1.75 14 ŁOJEK Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-01-10 Z/5056/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 IV
10. 1.70 6 ZADROGA Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-05-05 Z/1509/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Tyczka M
1. 3.40 5 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 IV KN
W dal M
1. 7.66 4 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-22 +1.4 I ZKN
2. 7.17 1 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.2 II KN
3. 7.16 1 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 II ZKN
4. 6.88 1 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 +0.6 II KN
5. 6.68 3 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.0 III
6. 6.66 8 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 +1.5 III
7. 6.51 4 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III LDK! ZKN
8. 6.39 3 f3 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 -0.9 III
9. 6.32 13 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 Z/1286/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 +1.9 III ZKN
10. 6.22 6 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 Z/1521/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.0 IV
W dal M z wiatrem
1. 6.84 5 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 U23 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +3.1
2. 6.42 3 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
W dal strefa M
1. 4.65 10 JAGŁOWSKI Kacper OLA Podlaskie 05-02-25 U14 PD Warszawa (1) 2018-09-13 0.0 -- LDK!
Trójskok M
1. 14.29 1 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-06-03 -2.0 III
2. 14.26 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.0 III
3. 13.15 3 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 0.0 IV
4. 12.09 4 KWASIŃSKI Karol niest. Białystok 99-01-01 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 --
5. 11.38 5 PÓJANOWSKI Szymon niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.6 --
6. 9.77 6 DANOWSKI Hubert niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +0.7 --
Trójskok M z wiatrem
1. 14.32 1 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.1
2. 11.29 23 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 +3.3
Kula (5) M
1. 15.85 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II LDK! ZKN GIM
2. 15.11 7 e1 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 II LDK! ZKN
3. 15.05 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 II ZKN
4. 14.30 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III KN
5. 14.30 3 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01-02-07 Z/4176/18 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 III
6. 13.54 1 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 III
7. 13.47 2 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 IV LDK! GIM
8. 12.99 5 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01-09-22 Z/2241/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
9. 12.95 1 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 IV LDK!
10. 12.75 3 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 IV LDK! GIM
Kula (6) M
1. 13.13 3 WŁOSTOWSKI Sebastian UKS Liceum sportowe Łomża 00-03-16 Z/6062/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 III
2. 12.01 4 KOSZCZUK Dawid LUKS Eurocentr Suchowola 99-10-11 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
3. 11.90 5 ŁUSZCZEWSKI Eryk niest. Białystok 99-01-01 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
4. 11.76 6 RUTKOWSKI Dariusz PG Grabowo 00-06-16 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
5. 9.19 7 TOCZKO Robert niest. Białystok 00-08-22 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
6. 9.15 8 JOKA Jakub niest. Białystok 00-01-01 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
7. 7.96 9 CZAJKOWSKI Michał niest. Białystok 00-01-01 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
8. 7.56 10 NIKONOWICZ Patryk niest. Białystok 00-01-01 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Kula (7.26) M
1. 12.06 1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
2. 11.56 2 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok 91-06-27 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
3. 10.53 3 BOŻKO Arkadiusz KS Podlasie Białystok 93-05-22 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
4. 10.09 26 s1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 -- ZKN
5. 9.64 4 KOWNACKI Jędrzej niest. Białystok 96-07-14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
6. 9.27 15 s2 ZACHAR Wiktor Gimnazjum 7 Suwałki 96-07-21 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
7. 8.99 9 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
8. 8.11 5 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
Ppal (150) M
1. 63.00 2 KNIOTEK Marcin OLA Podlaskie 05-07-27 U14 PD Warszawa (1) 2018-09-13 -- LDK!
Dysk (1) M
1. 52.89 1 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 II LDK!
2. 49.09 1 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 II LDK! GIM
3. 48.94 1 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 II LDK! GIM
4. 42.76 4 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 Z/2532/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 III LDK!
5. 35.72 3 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV LDK!
6. 34.29 4 GAJEWSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V
7. 34.21 5 PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/4263/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
8. 32.11 6 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
9. 31.08 5 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V
10. 30.68 6 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK! GIM
Dysk (1.5) M
1. 51.40 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II LDK! ZKN GIM
2. 50.70 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U18 PD Białystok (1) 2018-09-16 II ZKN
3. 41.54 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 III KN
4. 39.97 2 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III
5. 37.08 4 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01-02-07 Z/4176/18 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
6. 36.92 4 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV LDK! ZKN
7. 36.57 5 KOC Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-21 Z/2876/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
8. 34.08 2 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 33.91 5 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U16 PD Białystok (1) 2018-09-16 V LDK! GIM
10. 32.14 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Dysk (1.75) M
1. 37.96 3 MARCZAK Patryk UKS Czwórka Białystok 00-06-02 Z/1998/17 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
2. 31.91 4 WNOROWSKI Krystian KS Podlasie Białystok 00-05-06 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Dysk (2) M
1. 58.41 4 KAMIŃSKI Damian ZSBG Białystok 92-01-01 Sen PD Copenhagen (DEN) (M) 2018-06-26 M
2. 37.61 11 s1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 III
3. 35.43 15 s1 ZACHAR Wiktor Gimnazjum 7 Suwałki 96-07-21 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 III
4. 33.71 3 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok 91-06-27 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
5. 32.38 21 s1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 -- ZKN
6. 28.31 4 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
Młot (5) M
1. 53.37 3 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01-03-08 Z/4574/18 U18 PD Białystok (1) 2018-09-16 III LDK!
2. 36.37 2 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
3. 35.34 2 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 Z/0982/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V
4. 33.35 1 f2 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
5. 32.79 2 f2 ROSZKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 00-08-04 U20 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 31.85 3 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V LDK! GIM
7. 31.49 3 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
8. 31.10 2 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02-01-26 Z/0754/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 -- LDK! GIM
9. 30.40 3 f2 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
10. 29.39 5 ŁAPIŃSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-09-06 Z/3836/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Młot (6) M
1. 49.17 1 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
2. 28.11 2 KOSZCZUK Dawid LUKS Eurocentr Suchowola 99-10-11 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
3. 20.64 3 TOCZKO Robert niest. Białystok 00-08-22 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Młot (7.26) M
1. 81.85 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89-02-22 Z/3138/11 Sen PD Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM KN
2. 55.22 9 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-20 I ZKN
3. 49.17 1 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Białystok (1) 2018-05-22 II
Oszczep (600) M
1. 52.45 1 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 Z/2536/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 III LDK!
2. 45.65 2 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 IV
3. 43.90 3 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04-01-14 Z/1232/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 IV LDK!
4. 43.38 4 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (KS Podlasie BiałystokLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 IV
5. 42.84 2 TAŁAŁAJ Tomasz KS Podlasie Białystok 03-09-16 Z/4031/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 IV
6. 32.78 3 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-19 Z/1494/18 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
7. 31.98 4 BOGDAN Mateusz KS Podlasie Białystok 03-02-18 Z/4261/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK! GIM
8. 28.82 5 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 Z/2532/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -- LDK!
9. 17.20 10 PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-13 Z/5003/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
10. 14.12 11 WNOROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-30 Z/5386/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
Oszczep (700) M
1. 53.91 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 III KN
2. 50.69 2 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 Z/3777/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III LDK! ZKN
3. 50.30 1 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Łomża (1) 2018-06-14 III
4. 50.00 2 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01-01-11 Z/3149/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III
5. 46.40 4 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01-09-22 Z/2241/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
6. 46.32 5 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 Z/2536/17 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV LDK!
7. 40.06 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 --
8. 39.78 6 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 V
9. 36.50 8 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04-01-14 Z/1232/18 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 V LDK!
10. 35.58 4 BUDNIK Rafał LUKS Eurocentr Suchowola 02-05-29 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Oszczep (800) M
1. 71.03 1 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00-05-02 Z/2049/16 U20 PD Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I KN
2. 58.93 9 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99-03-13 Z/1402/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 II
3. 53.79 2 WYSOCKI Tomasz UKS Czwórka Białystok 99-02-12 Z/1066/16 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 III
4. 52.80 2 SIEWIERTOKA Patryk KS Podlasie Białystok 99-02-08 Z/3204/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 III
5. 51.41 4 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00-05-29 Z/5265/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 III ZKN
6. 51.25 5 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Białystok 99-04-30 Z/2675/16 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 III ZKN
7. 41.97 6 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
8. 40.76 3 DĄBROWSKI Tomasz KS Podlasie Białystok 78-10-04 Weteran PD Białystok (2) 2018-05-12 --
10-bój U18 M
1. 6444 1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 II KN
  11.67/+0.6/-6.34/+1.0/-13.61-1.80-53.51-15.66/+0.5/-41.54-3.40-53.91-5:10.14
Chód 5 M
1. 22:22.75 KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95-03-21 Z/4689/11 Sen PD Nantes (FRA) (2) 2018-05-20 --
2. 34:23.31 2 s1 MIŁASZEWSKI Marcel KS Podlasie Białystok 03-07-23 Z/3824/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -- GIM
3. 40:42.46 4 s1 WIESŁAWSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-10-22 Z/3825/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -- GIM
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 15.150484800339 sekund