60 M
1. 7.00 2 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
100 M
1. 10.79 7 e3 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Lublin (M) 2018-07-20 +0.3 I
2. 10.88 2 s1 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 +0.6 I
3. 11.10 4 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.2 II
4. 11.31 1 s3 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94-09-29 Z/0917/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.1 III
5. 11.35 3 s1 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok 89-12-26 Z/2256/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-27 +0.2 III
6. 11.44 1 e8 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 -2.5 III  ZKN  
7. 11.48 2 e2 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 U23 PD Warszawa (1) 2018-06-24 +1.7 III
8. 11.51 1 s2 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98-12-17 Z/1053/15 U23 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.6 III
9. 11.58 5 s1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.2 III  ZKN  
10. 11.70 8 e3 GRANASZEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 95-07-27 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 -2.2 III
100 M z wiatrem
1. 11.50 2 s2 GRANASZEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 95-07-27 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 +2.6
200 M
1. 21.82 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 I
2. 21.95 4 s1 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 II
3. 22.29 1 s3 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94-09-29 Z/0917/11 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -1.9 II
4. 22.50 6 s1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 II
5. 24.10 6 s7 GRANASZEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 95-07-27 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 -2.5 --
6. 24.12 5 s1 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 U23 PD Białystok (1) 2018-06-17 -2.4 --
7. 24.69 3 s4 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98-12-17 Z/1053/15 U23 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 --
200 M z wiatrem
1. 21.31 1 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.5
300 M
400 M
1. 46.77 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Kutno (M) 2018-06-15 M
2. 52.63 2 s1 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
3. 55.25 3 s1 CZERWIŃSKI Filip KS Podlasie Białystok 98-04-12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
4. 56.53 6 s6 KAPUŚCIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 95-07-15 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 --
5. 87.19 1 f75 BROC Jerzy niest. Białystok 42-12-27 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
600 M
800 M
1. 1:55.30 6 s2 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 II
2. 1:55.83 1 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93-08-02 Z/0796/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-27 II
3. 1:57.80 2 s1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-13 III
4. 2:00.77 3 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Białystok (2) 2018-09-27 III
5. 2:01.67 5 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-07-01 III
6. 2:06.16 3 s5 KAPUŚCIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 95-07-15 Sen PD Lublin (M) 2018-05-27 --
7. 2:06.19 4 s5 KARPIUK Łukasz KS Puszcza Hajnówka 98-01-15 Z/2181/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
8. 2:08.30 5 DUCHNOWSKI Łukasz niest. Białystok 95-01-01 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
9. 2:09.74 7 GUDEL Michał KS Podlasie Białystok 98-11-10 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
10. 2:13.22 10 s4 ZIMNOCH Michał KS Podlasie Białystok 96-06-10 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
1000 M
1. 2:33.21 1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 --
2. 2:35.96 5 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
1500 M
1. 4:00.36 6 s2 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 II
2. 4:01.65 2 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-05-27 II
3. 4:06.48 3 s1 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 III
4. 4:08.07 3 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-05-27 III
5. 4:11.28 5 s1 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-12 III
6. 4:24.49 5 PAŁKIEWICZ Patryk LUKS Hańcza Suwałki 97-08-24 Z/0898/17 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
7. 4:37.96 12 s5 ZIMNOCH Michał KS Podlasie Białystok 96-06-10 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
8. 5:22.23 3 f45 SZUBZDA Piotr niest. Białystok 73-03-11 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
9. 5:33.52 2 f65 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
2000 M
1. 7:14.20 3 NOWACKI Andrzej MKS Juvenia Białystok 71-11-26 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
2. 7:34.01 4 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
3. 7:44.30 5 GOLONKO Dariusz MKS Juvenia Białystok 75-04-10 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
4. 7:45.73 6 DĄBROWSKI Tomasz KS Podlasie Białystok 78-10-04 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
5. 7:48.50 7 SZUBZDA Piotr niest. Białystok 73-03-11 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
6. 7:56.74 8 KUC Wojciech niest. Białystok 72-04-17 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
7. 8:39.36 10 TURCZYŃSKI Aleksander niest. Białystok 59-01-09 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
8. 8:56.36 11 KUCZYŃSKI Grzegorz niest. Białystok 74-02-26 Weteran PD Białystok (1) 2018-05-03 --
3000 M
1. 8:14.63 4 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 I
5000 M
1. 14:24.65 1 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 I
2. 14:33.08 9 s1 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
3. 14:38.34 10 s1 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok 91-11-11 Z/0363/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
4. 15:07.21 4 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 II
5. 15:41.23 3 s2 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92-11-04 Z/4841/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 III
6. 17:11.04 6 s2 ZYBOROWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki 98-02-05 Z/0419/16 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
7. 20:11.06 4 f55 PLESKOWICZ Andrzej niest. Białystok 61-03-17 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
8. 20:40.54 2 f65 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
DNF OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
5km M
1. 14:28 r DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
2. 14:32 r DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
3. 15:07 r OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
10000 M
1. 29:31.63 2 s2 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I  KN  
2. 30:28.12 10 s2 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
3. 30:46.09 13 s2 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
4. 30:46.29 14 s2 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 II
5. 30:51.86 15 s2 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
6. 30:58.81 16 s2 NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Z/1804/18 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
7. 31:02.31 17 s2 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
8. 31:54.24 4 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
9. 34:54.58 1 s1 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76-08-26 Z/2800/11 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
10. 35:05.33 2 s1 SZYDLIK Adam niest. Białystok 76-01-01 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
10km M
1. 30:20 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 --  KN  
2. 30:58 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 --
3. 32:05 10  BADUREK Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-10-31 Z/2113/11 Sen PD Gdańsk (M) 2018-08-04 --
Półmaraton M
1. 1:09:09 20  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 II
2. 1:09:43 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Almeria (ESP) (2) 2018-02-04 II
3. 1:17:08 93  SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok 90-07-20 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 --
Maraton M
1. 2:20:18 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-04-22 I
2. 2:43:42 41  SZYDLIK Adam niest. Białystok 76-01-01 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 III
3. 2:47:29 55  KRZYŻANOWSKI Karol niest. Białystok 72-01-01 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 III
4. 3:39:55 20  DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Warszawa (M) 2018-04-22 --
Mila M
1. 4:25.74 2 s19 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
Bieg 24-h M
1. 121721 72  GULBIERZ Marek MKS Juvenia Białystok 61-06-24 Z/5196/11 Weteran PD Łyse (M) 2018-09-09 --
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
110 (99.1) M
110 M
1. 13.37 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 MM  KN  
2. 14.88 1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 I  ZKN  
3. 15.07 3 e1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 -0.3 II
200p M
400p (83.8) M
400p M
1. 53.14 2 s1 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94-09-29 Z/0917/11 Sen PD Białystok (1) 2018-06-17 I
2000p M
1. 6:30.11 1 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
3000p M
1. 9:53.94 14 s1 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 III
4x100 M
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 2.09 5 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91-10-02 Z/3142/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-21 I
2. 2.00 2 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94-08-29 Z/1317/11 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 II
3. 1.98 1 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 Z/1008/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 II  KN  
4. 1.70 2 f40 GOLONKO Dariusz MKS Juvenia Białystok 75-04-10 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
5. 1.50 21 s2 GODLEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 95-06-06 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 --
Tyczka M
W dal M
1. 7.66 4 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-22 +1.4 I  ZKN  
2. 6.66 8 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 +1.5 III
3. 6.39 3 f3 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 -0.9 III
4. 6.32 13 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 Z/1286/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 +1.9 III  ZKN  
W dal M z wiatrem
1. 6.84 5 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 U23 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +3.1
2. 6.42 3 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
W dal strefa M
Trójskok M
1. 14.26 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.0 III
Trójskok M z wiatrem
1. 14.32 1 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.1
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
1. 12.06 1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
2. 11.56 2 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok 91-06-27 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
3. 10.53 3 BOŻKO Arkadiusz KS Podlasie Białystok 93-05-22 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
4. 10.09 26 s1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --  ZKN  
5. 9.64 4 KOWNACKI Jędrzej niest. Białystok 96-07-14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
6. 9.27 15 s2 ZACHAR Wiktor Gimnazjum 7 Suwałki 96-07-21 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
7. 8.99 9 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
8. 8.11 5 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
Ppal (150) M
Dysk (1) M
1. 30.26 3 f75 BROC Jerzy niest. Białystok 42-12-27 Weteran PD Toruń (M) 2018-06-30 --
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
1. 37.61 11 s1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 III
2. 35.43 15 s1 ZACHAR Wiktor Gimnazjum 7 Suwałki 96-07-21 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 III
3. 33.71 3 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok 91-06-27 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
4. 32.38 21 s1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --  ZKN  
5. 28.31 4 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 --
Młot (5) M
Młot (6) M
1. 49.17 1 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Młot (7.26) M
1. 81.85 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89-02-22 Z/3138/11 Sen PD Székesfehérvár (HUN) (M) 2018-07-02 MM  KN  
2. 55.22 9 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-20 I  ZKN  
3. 49.17 1 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Białystok (1) 2018-05-22 II
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 41.97 6 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
2. 40.76 3 DĄBROWSKI Tomasz KS Podlasie Białystok 78-10-04 Weteran PD Białystok (2) 2018-05-12 --
10-bój U18 M
Chód 5 M
1. 22:22.75 KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95-03-21 Z/4689/11 Sen PD Nantes (FRA) (2) 2018-05-20 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 7.4803171157837 sekund