60 M
100 M
1. 11.10 4 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.2 II
2. 11.44 1 e8 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 -2.5 III  ZKN  
3. 11.48 2 e2 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 U23 PD Warszawa (1) 2018-06-24 +1.7 III
4. 11.51 1 s2 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98-12-17 Z/1053/15 U23 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.6 III
5. 11.58 5 s1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.2 III  ZKN  
6. 11.76 3 s2 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 U23 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.6 --
7. 12.16 7 s1 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 96-04-30 Z/1453/12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.2 --
200 M
1. 21.82 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 I
2. 24.12 5 s1 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 U23 PD Białystok (1) 2018-06-17 -2.4 --
3. 24.69 3 s4 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98-12-17 Z/1053/15 U23 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 --
200 M z wiatrem
1. 21.31 1 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.5
300 M
400 M
1. 46.77 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Kutno (M) 2018-06-15 M
2. 52.63 2 s1 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
3. 55.25 3 s1 CZERWIŃSKI Filip KS Podlasie Białystok 98-04-12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
600 M
800 M
1. 1:55.30 6 s2 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 II
2. 2:00.77 3 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Białystok (2) 2018-09-27 III
3. 2:06.19 4 s5 KARPIUK Łukasz KS Puszcza Hajnówka 98-01-15 Z/2181/15 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
4. 2:09.74 7 GUDEL Michał KS Podlasie Białystok 98-11-10 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
5. 2:13.22 10 s4 ZIMNOCH Michał KS Podlasie Białystok 96-06-10 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
1000 M
1. 2:35.96 5 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
1500 M
1. 4:06.48 3 s1 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 III
2. 4:24.49 5 PAŁKIEWICZ Patryk LUKS Hańcza Suwałki 97-08-24 Z/0898/17 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
3. 4:37.96 12 s5 ZIMNOCH Michał KS Podlasie Białystok 96-06-10 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --
2000 M
3000 M
5000 M
1. 17:11.04 6 s2 ZYBOROWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki 98-02-05 Z/0419/16 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
DNF OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
5km M
10000 M
10km M
Półmaraton M
Maraton M
Mila M
Bieg 24-h M
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
110 (99.1) M
110 M
1. 14.88 1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 I  ZKN  
2. 15.07 3 e1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 -0.3 II
200p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
1. 6:30.11 1 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
3000p M
1. 9:53.94 14 s1 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 III
4x100 M
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 1.98 1 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 Z/1008/14 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 II  KN  
Tyczka M
W dal M
1. 7.66 4 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-22 +1.4 I  ZKN  
2. 6.66 8 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 +1.5 III
3. 6.39 3 f3 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 U23 PD Słubice (M) 2018-06-09 -0.9 III
4. 6.32 13 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 Z/1286/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 +1.9 III  ZKN  
W dal M z wiatrem
1. 6.84 5 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 U23 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +3.1
2. 6.42 3 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
W dal strefa M
Trójskok M
1. 14.26 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.0 III
Trójskok M z wiatrem
1. 14.32 1 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.1
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
1. 12.06 1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 III
2. 10.09 26 s1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --  ZKN  
3. 9.64 4 KOWNACKI Jędrzej niest. Białystok 96-07-14 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 --
4. 9.27 15 s2 ZACHAR Wiktor Gimnazjum 7 Suwałki 96-07-21 U23 PD Lublin (M) 2018-05-27 --
5. 8.99 9 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
1. 37.61 11 s1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 III
2. 35.43 15 s1 ZACHAR Wiktor Gimnazjum 7 Suwałki 96-07-21 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 III
3. 32.38 21 s1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-05-26 --  ZKN  
Młot (5) M
Młot (6) M
1. 49.17 1 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Młot (7.26) M
1. 55.22 9 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-20 I  ZKN  
2. 49.17 1 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Białystok (1) 2018-05-22 II
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 41.97 6 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Warszawa (2) 2018-05-12 --
10-bój U18 M
Chód 5 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 4.4174540042877 sekund