60 M
100 M
1. 10.65 1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 M
2. 11.08 3 s1 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 II
3. 11.26 1 s1 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 -0.3 II
4. 11.31 2 s1 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 Z/1521/15 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.9 III
5. 11.52 4 s1 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01-07-20 Z/0146/18 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.9 III
6. 11.57 6 s1 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01-06-17 Z/1540/15 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 -0.8 III
7. 11.67 5 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 +0.6 III
8. 11.69 2 s2 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 -0.1 III
9. 11.85 3 s2 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 Z/0629/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.1 IV
10. 11.91 4 s2 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-01-01 Z/3664/18 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 -0.1 IV
100 M z wiatrem
1. 11.35 2 s4 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze 02-01-31 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 +9.9
200 M
1. 22.21 4 e1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 -0.1 II
2. 22.66 1 s3 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 +0.9 II
3. 23.06 3 s2 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-17 -0.1 III
4. 23.48 3 s2 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 III
5. 23.52 2 s3 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 Z/1521/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-17 -0.9 III
6. 23.77 2 s4 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01-06-17 Z/1540/15 U18 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 IV
7. 23.89 2 s2 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01-01-11 Z/0424/16 U18 PD Olecko (1) 2018-05-16 +0.1 IV
8. 24.63 5 s2 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-01-01 Z/3664/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.3 --
9. 24.82 5 WESOŁOWSKI Filip KS Podlasie Białystok 01-04-18 U18 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.3 -- LDK!
10. 25.04 7 s1 KILP Karl Konstantin KS Parkiet Hajnówka 01-08-30 Z/3012/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 -2.4 --
200 M z wiatrem
1. 21.78 1 f2 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-29 +2.2
2. 22.60 4 s1 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.5
3. 23.13 2 s2 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 +3.0
300 M
1. 37.06 1 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
2. 39.89 2 s4 KILP Karl Konstantin KS Parkiet Hajnówka 01-08-30 Z/3012/16 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
3. 40.27 2 s1 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
4. 41.15 3 s4 WOŹNIAK Julian KS Podlasie Białystok (KS Podlasie BiałystokMKS Juvenia Białystok) 01-04-03 Z/4811/18 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
5. 41.57 3 s1 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-13 Z/3981/17 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
400 M
1. 51.79 2 s1 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 III
2. 52.25 5 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
3. 52.47 5 s3 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 III
4. 53.41 1 s5 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV
5. 53.51 3 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 IV
6. 55.12 6 s4 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 --
7. 55.79 2 s1 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-01-01 Z/3664/18 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
8. 55.82 2 KILP Karl Konstantin KS Parkiet Hajnówka 01-08-30 Z/3012/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 --
9. 56.03 4 s3 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 -- LDK!
10. 56.39 3 s1 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
600 M
1. 1:22.42 2 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-07-20 --
2. 1:32.73 2 s3 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
DNF CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Łomża (1) 2018-07-16 --
800 M
1. 1:57.72 4 e1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 III
2. 1:57.85 3 s1 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III
3. 2:09.17 6 s2 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
4. 2:10.89 7 s2 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
5. 2:13.51 5 ŻUBEREK Bartosz niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
6. 2:16.96 7 ROZWADOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
7. 2:36.42 10 ABRAMOWICZ Adrian niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
8. 2:36.61 11 MALINOWSKI Mateusz niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
1000 M
1. 2:33.86 2 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
2. 2:48.00 7 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
3. 2:48.41 2 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
4. 2:51.08 9 KILP Karl Konstantin KS Parkiet Hajnówka 01-08-30 Z/3012/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
5. 2:58.03 10 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
6. 2:58.64 11 WOŹNIAK Julian KS Podlasie Białystok (KS Podlasie BiałystokMKS Juvenia Białystok) 01-04-03 Z/4811/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
7. 3:01.54 4 s2 ROZWADOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-01-01 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
1500 M
1. 4:16.84 3 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Białystok (2) 2018-05-12 IV
2. 4:20.08 8 s3 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV
3. 4:42.23 4 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 -- LDK!
4. 5:10.14 7 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 --
1500 M nieregulaminowe
1. 4:14.89 1 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17
2000 M
1. 6:26.98 2 s1 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 Z/3017/17 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
3000 M
1. 9:14.92 5 s2 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III
5000 M
5km M
10000 M
10km M
Półmaraton M
Maraton M
Mila M
Bieg 24-h M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:53 r 20b1 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
2. :10:32 r 51b1 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
3. :17:43 r 29b3 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
4. :18:14 r 37b3 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4/8.9) M z wiatrem
1. 17.12 2 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 +9.9
2. 17.26 3 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 +9.9
110 (91.4) M
1. 15.64 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 -0.3 III
2. 16.72 2 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 Z/0592/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 -- LDK!
110 (99.1) M
110 M
200p M
400p (83.8) M
1. 59.09 5 s1 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01-01-11 Z/0424/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-16 IV
400p M
2000p M
1. 6:24.64 9 s1 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 III
3000p M
4x100 M
1. 43.08 3 s1 GRAJEWSKI Tomasz
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
MISZKIEL Marcin
SL Salos Suwałki 01-07-20
01-01-11
01-03-15
01-05-25
U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 --
2. 44.57 1 s1 ŻAMOJTUK Maciej
JAKSINA Jakub
WNOROWSKI Przemysław
ŁUPIŃSKI Rafał
ZSR CKP Białystok 01-01-01
01-10-11
01-06-13
01-03-20
U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
4x400 M
1. 3:26.75 5 s1 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
MNICH Patryk
KS Podlasie Białystok 01-01-01
01-06-13
01-08-13
01-07-06
U18 PD Chorzów (M) 2018-07-29 --
2. 3:34.44 2 s1 LIKWIARZ Dawid
CWALINA Bartosz
BIEŃKOWSKI Artur
DOMINICI Fabrizio
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18
02-07-08
01-07-22
01-09-04
U18 PD Warszawa (1) 2018-06-03 --
100-200-300-400 M
1. 2:00.27 3 s1 ŁUPIŃSKI Rafał
JAKSINA Jakub
WNOROWSKI Przemysław
MNICH Patryk
Podlaskie 01-03-20
01-10-11
01-06-13
01-07-06
U18 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
Wzwyż M
1. 1.88 2 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
2. 1.80 7 f3 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-13 Z/4006/17 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV
3. 1.55 7 PÓJANOWSKI Szymon niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
4. 1.55 8 GRZEGORCZYK Adam niest. Białystok 02-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
5. 1.50 9 DANOWSKI Hubert niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Tyczka M
1. 3.40 5 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 IV
W dal M
1. 6.88 1 w3 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 +0.6 II
2. 6.51 4 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III LDK!
3. 6.22 6 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 Z/1521/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.0 IV
4. 6.10 7 SIERZPUTOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 01-08-12 Z/4812/18 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 IV LDK!
5. 5.36 8 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 +0.1 --
W dal M z wiatrem
1. 6.02 4 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 U18 PD Białystok (2) 2018-05-12 +9.9
Trójskok M
1. 11.38 5 PÓJANOWSKI Szymon niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.6 --
2. 9.77 6 DANOWSKI Hubert niest. Białystok 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +0.7 --
Kula (5) M
1. 15.85 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II LDK!
2. 15.11 7 e1 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 II LDK!
3. 15.05 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 II
4. 14.30 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
5. 14.30 3 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01-02-07 Z/4176/18 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 III
6. 13.54 1 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 III
7. 12.99 5 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01-09-22 Z/2241/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
8. 11.38 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 11.33 4 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02-01-26 Z/0754/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
10. 11.31 5 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-20 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Dysk (1) M
1. 32.11 6 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Olecko (1) 2018-08-30 --
Dysk (1.5) M
1. 51.40 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II LDK!
2. 50.09 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 II
3. 41.54 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 III
4. 39.97 2 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III
5. 37.08 4 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01-02-07 Z/4176/18 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
6. 36.92 4 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV LDK!
7. 36.57 5 KOC Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-21 Z/2876/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
8. 34.08 2 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 32.14 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
10. 30.82 4 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01-06-06 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (5) M
1. 51.06 2 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01-03-08 Z/4574/18 U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 III LDK!
2. 36.37 2 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
3. 31.49 3 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
4. 31.10 2 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02-01-26 Z/0754/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 -- LDK!
5. 29.39 5 ŁAPIŃSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-09-06 Z/3836/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 29.15 6 BIELAWSKI Daniel KS Podlasie Białystok 02-01-19 Z/4069/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
7. 26.57 4 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01-06-06 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
8. 23.96 7 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 23.24 8 STYPUŁKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-18 Z/3835/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
10. 23.15 9 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
1. 53.91 1 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 III
2. 50.69 2 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 Z/3777/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III LDK!
3. 50.30 1 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Łomża (1) 2018-06-14 III
4. 50.00 2 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01-01-11 Z/3149/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III
5. 46.40 4 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01-09-22 Z/2241/17 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
6. 40.06 3 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 --
7. 35.58 4 BUDNIK Rafał LUKS Eurocentr Suchowola 02-05-29 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
8. 33.90 5 GŁOWACKI Jacek Gimnazjum S Supraśl 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
9. 28.03 6 MOCZULSKI Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 02-03-14 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
10. 24.96 7 PUKSZA Maciej KS Podlasie Białystok 02-06-16 Z/3751/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
Oszczep (800) M
10-bój U18 M
1. 6444 1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-28 II
  11.67/+0.6/-6.34/+1.0/-13.61-1.80-53.51-15.66/+0.5/-41.54-3.40-53.91-5:10.14
Chód 5 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 3.9516558647156 sekund