60 M
100 M
1. 11.88 1 s5 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 +0.7 IV
2. 11.90 2 s4 KRAWCZYK Kacper KS Podlasie Białystok 02-07-28 U16 PD Białystok (1) 2017-06-18 +0.4 IV
3. 12.12 4 e3 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 U16 PD Biała Podlaska (1) 2017-06-24 +0.3 IV LDK!
4. 12.38 2 s2 KLIMOWICZ Michał KS Podlasie Białystok 02-08-06 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 +0.3 V
5. 12.46 3 s1 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze 02-01-31 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 -1.4 V LDK!
6. 12.56 3 s3 DĄBROWSKI Przemysław PG 18 Białystok 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 +0.1 V
7. 12.57 3 s5 FESZLER Mateusz LUKS Atletic Białystok 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 +0.7 V
8. 12.59 5 s4 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 -1.2 V LDK!
9. 12.69 4 s5 WOŁOSOWICZ Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-31 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 +0.7 V
10. 12.75 6 s3 KRUTUL Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 +0.6 V
200 M
1. 24.94 3 s2 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 0.0 V LDK!
2. 25.12 2 s3 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 0.0 V LDK!
3. 25.72 2 s5 WOŁOSOWICZ Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-31 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 +1.0 --
4. 26.08 4 s5 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 +1.0 -- LDK!
5. 27.51 6 s3 BARTNIK Jakub LUKS Hańcza Suwałki 03-01-13 U16 PD Biała Podlaska (1) 2017-06-24 +0.9 --
6. 27.65 5 s5 AKACKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-04 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 +1.0 -- LDK!
7. 27.79 6 s5 PIAŚCIK Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-24 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 +1.0 -- LDK!
300 M
1. 39.19 3 s1 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 IV
2. 39.38 5 s1 WOŁOSOWICZ Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-31 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
3. 39.64 6 s1 RAFAŁO Eryk Gimnazjum Jaświły 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV
4. 39.71 7 s1 PONIATOWSKI Emil LKS Sprinter Siemiatycze 02-01-31 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 IV LDK!
5. 39.87 2 s2 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 IV LDK!
6. 40.04 3 s2 ŚWIDERSKI Wiktor LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-04-30 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 IV LDK!
7. 41.52 6 s3 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 V
8. 42.02 4 s1 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03-06-01 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 V LDK!
9. 42.06 7 s3 CHMIELEWSKI Patryk Gimnazjum Suchowola 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 V
10. 42.33 5 s3 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-13 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
400 M
1. 57.33 3 s2 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 U16 PD Białystok (1) 2017-06-18 -- LDK!
2. 57.62 4 s2 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Białystok (1) 2017-06-18 -- LDK!
3. 60.91 5 s2 JAWOROWSKI Michał KS Podlasie Białystok 02-08-12 U16 PD Białystok (1) 2017-06-18 --
600 M
1. 1:33.77 9 s3 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 U16 PD Biała Podlaska (M) 2017-09-23 IV
2. 1:35.67 6 s1 ŚLIWECKI Michał PG Kolno 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
3. 1:36.39 4 s1 GRYGUĆ Michał MKS Juvenia Białystok 02-01-24 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
4. 1:38.06 5 s1 SOKÓLSKI Dawid KS Podlasie Białystok 02-03-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
5. 1:38.22 6 s1 BIŃCZAK Franciszek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
6. 1:38.79 1 s2 MĘŻYŃSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-12-20 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
7. 1:39.44 7 s1 PODGÓRSKI Norbert MKS Juvenia Białystok 02-02-27 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
8. 1:43.13 3 s2 ŻUR Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-03 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
9. 1:44.93 4 s2 DOLISTOWSKI Julian KS Podlasie Białystok 02-10-29 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
10. 1:45.91 5 s2 RÓŻAŃSKI Bartłomiej LKS Sprinter Siemiatycze 03-07-24 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
800 M
1000 M
1. 2:45.29 3 s14 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 U16 PD Warszawa (1) 2017-09-14 IV LDK!
2. 2:50.11 3 s1 CWALINA Bartosz KS Łomżanie Łomża 02-07-08 U16 PD Łomża (M) 2017-06-07 V
3. 2:50.90 4 SOKÓLSKI Dawid KS Podlasie Białystok 02-03-19 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 V
4. 2:50.94 3 s1 KOZŁOWSKI Michał PG 3 Grajewo 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
5. 2:54.03 6 s1 POLETYŁO Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-26 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
6. 2:56.36 6 CHODAKOWSKI Patryk KS Puszcza Hajnówka 02-09-25 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 V
7. 2:57.62 6 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 U16 PD Łomża (M) 2017-06-07 V
8. 2:58.68 8 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02-06-25 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 V
9. 3:00.01 7 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 --
10. 3:04.45 9 FRANKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-10 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 --
1500 M
2000 M
1. 6:13.98 2 CWALINA Bartosz KS Łomżanie Łomża 02-07-08 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 IV
2. 6:27.43 4 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02-06-25 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
3. 6:35.88 4 s1 BUKOWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-02 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
4. 6:38.57 6 CHODAKOWSKI Patryk KS Puszcza Hajnówka 02-09-25 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
5. 6:40.89 6 s1 CHOCIEJ Krzysztof KS Podlasie Białystok 03-12-14 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
6. 6:41.21 7 KAMIŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 02-04-07 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
7. 6:42.19 8 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
8. 6:48.54 11 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-03 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
9. 6:49.13 12 DZIUBA Jakub KS Podlasie Białystok 02-12-09 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
10. 7:11.88 13 OSIECKI Łukasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-08-01 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
3000 M
5000 M
10000 M
10km M
Półmaraton M
Maraton M
110 (91.4/8.9) M
1. 16.49 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -0.1 III LDK!
2. 17.87 6 s1 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -1.3 V LDK!
3. 18.25 4 s2 CHĘTNIK Patryk PG Nowogród 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 0.0 V
4. 18.76 3 s3 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 +0.1 -- LDK!
5. 18.90 6 s2 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02-01-24 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 +0.5 -- LDK!
6. 19.73 4 s3 SLIWOWSKI Piotr Gimnazjum Sokoły 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 +0.1 --
7. 19.81 1 s2 NIEMYJSKI Adrian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-10-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -0.8 --
8. 20.01 2 s2 MAZURUK Mateusz KS Podlasie Białystok 02-07-17 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -0.8 -- LDK!
9. 20.20 3 s2 ŚLIWOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-04-23 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -0.8 --
10. 21.08 4 s2 MIKULSKI Dawid KS Podlasie Białystok 02-08-20 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -0.8 -- LDK!
110 (91.4/8.9) M z wiatrem
1. 16.33 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Biała Podlaska (1) 2017-06-24 +2.4
110 (91.4) M
1. 16.03 6 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Białystok (1) 2017-05-21 +1.0 IV LDK!
2. 17.45 7 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 U16 PD Białystok (1) 2017-05-21 +1.0 -- LDK!
110 (99.1) M
110 M
200p M
1. 28.32 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -1.0 IV LDK!
2. 28.92 4 s1 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.7 IV LDK!
3. 29.08 5 s1 GAWROŃSKI Dawid PG Wizna 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.7 IV
4. 29.24 6 s1 TARASIEWICZ Marek GS Supraśl 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.7 IV
5. 29.52 2 s2 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.3 V
6. 30.60 5 s2 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.3 -- LDK!
7. 30.67 5 s1 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -1.0 -- LDK!
8. 30.85 6 s2 CHĘTNIK Patryk PG Nowogród 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.3 --
9. 31.12 3 s2 KASZEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 02-01-24 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -0.7 -- LDK!
10. 31.22 6 s5 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 U16 PD Warszawa (1) 2017-09-13 -1.7 -- LDK!
400p (83.8) M
400p M
2000p M
4x100 M
4x400 M
Wzwyż M
1. 1.65 PARFIENIUK Filip Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
2. 1.65 2 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-13 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
3. 1.60 5 BARTNIK Jakub LUKS Hańcza Suwałki 03-01-13 U16 PD Białystok (1) 2017-05-03 --
4. 1.60 11  ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03-04-16 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -- LDK!
5. 1.60 3 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
6. 1.55 12  GOŚCIŁO Artur PG Suchowola 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
7. 1.55 13  DUBOWSKI Tymon SG 3 Białystok 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
8. 1.55 15  GROMADA Kamil Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
9. 1.55 1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 -- LDK!
10. 1.55 4 GRONOSTAJSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-04-08 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
Tyczka M
W dal M
1. 6.16 7 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 U16 PD Biała Podlaska (M) 2017-09-24 +1.0 IV LDK!
2. 5.87 MAJOWICZ Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-07-08 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -1.6 V LDK!
3. 5.68 POLANIS Jakub PG 2 Sejny 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.2 V
4. 5.56 4 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-07 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 +0.4 -- LDK!
5. 5.45 6 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-01-20 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 +1.2 --
6. 5.36 7 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-13 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 +0.2 -- LDK!
7. 5.21 TARASIEWICZ Marek GS Supraśl 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -0.1 --
8. 5.18 14 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 U16 PD Białystok (1) 2017-05-21 +1.3 -- LDK!
9. 5.17 9 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-09-21 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 -0.4 -- LDK!
10. 5.16 2 s10 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 U16 PD Warszawa (1) 2017-09-14 0.0 -- LDK!
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (5) M
1. 16.08 1 s4 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 U16 PD Warszawa (1) 2017-09-13 II LDK!
2. 14.18 4 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 U16 PD Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III LDK!
3. 12.17 1 f2 BIELAWSKI Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 02-07-13 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 V
4. 11.62 2 f2 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 V LDK!
5. 11.13 3 f2 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 V
6. 10.73 7 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V LDK!
7. 10.71 4 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02-01-26 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 V LDK!
8. 10.55 5 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-20 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 V
9. 10.41 8 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
10. 10.40 5 f2 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 -- LDK!
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
1. 51.00 4 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 U16 PD Biała Podlaska (M) 2017-09-24 II LDK!
2. 47.15 2 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 U16 PD Biała Podlaska (1) 2017-06-24 II LDK!
3. 44.70 10 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 U16 PD Biała Podlaska (M) 2017-09-24 III LDK!
4. 43.62 6 BIELAWSKI Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-09 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 III
5. 40.75 3 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-22 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 IV
6. 40.57 8 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 U16 PD Białystok (1) 2017-06-17 IV
7. 38.65 4 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 IV LDK!
8. 38.25 2 s1 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 U16 PD Warszawa (1) 2017-09-14 IV LDK!
9. 36.88 9 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 IV LDK!
10. 36.21 5 KONASZEWSKI Sebastian Gimnazjum Jaświły 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 IV
Dysk (1.5) M
1. 35.03 4 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 U16 PD Białystok (1) 2017-06-18 IV LDK!
2. 34.07 7 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 V LDK!
3. 31.38 11 BIELAWSKI Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-09 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 V
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (5) M
1. 39.30 1 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 V
2. 34.24 3 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
3. 31.53 4 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
4. 30.50 2 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 V LDK!
5. 29.16 4 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-20 U16 PD Białystok (1) 2017-05-04 --
6. 28.78 5 BIELAWSKI Daniel KS Podlasie Białystok 02-01-19 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
7. 28.25 6 MOJKOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-06-01 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
8. 27.74 MURAWSKI Jakub PG Dąbrowa Białostocka 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
9. 25.81 8 STYPUŁKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-18 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
10. 25.52 9 CHODAK Paweł KS Podlasie Białystok 02-01-26 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
1. 54.01 4 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02-04-14 U16 PD Biała Podlaska (M) 2017-09-23 III
2. 47.65 2 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 U16 PD Olecko (1) 2017-08-30 IV LDK!
3. 45.64 3 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 IV
4. 42.00 4 ZAWADZKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-11-04 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 IV
5. 41.97 5 WOŹNIEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-04-30 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
6. 41.64 TWARDOWSKI Piotr PG 4 Augustów 03-02-11 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V LDK!
7. 40.01 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-22 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
8. 39.61 7 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
9. 37.08 8 TAŁAŁAJ Tomasz KS Podlasie Białystok 03-09-16 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 V
10. 36.70 9 KARWOWSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-08-20 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
Oszczep (700) M
1. 45.02 3 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 U16 PD Białystok (1) 2017-05-21 IV LDK!
2. 39.02 3 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 V
3. 38.44 5 WAŚKO Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-22 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 V
4. 34.84 7 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 U16 PD Łomża (1) 2017-06-10 V
Oszczep (800) M
10-bój U18 M
Chód 3 M
Chód 5 M
1. 31:03.28 2 s1 STEPANIUK Adam PG 3 Bielsk Podlaski 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
2. 31:24.82 4 s1 SZCZUBEŁEK Adam LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-28 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
3. 32:25.41 6 s1 DZIEMIŃSKI Paweł PG Piątnica 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 V
4. 36:22.33 3 PIAŚCIK Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-24 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 -- LDK!
5. 36:23.72 8 s1 EJSMONT Paweł Gimnazjum S Supraśl 02-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
6. 37:31.74 4 MIŁASZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-09-23 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
7. 40:56.36 5 WIESŁAWSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-10-22 U16 PD Białystok (1) 2017-09-09 --
DQ MIŁASZEWSKI Marcel PG 6 Białystok () 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 --
DQ OSIECKI Patryk Gimnazjum Mońki () 02-08-21 U16 PD Białystok (1) 2017-06-03 -- LDK!
Chód 10 M
Chód 20 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 4.4703600406647 sekund