100 M
1. 11.76 1 s4 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.0 IV LDK!
2. 11.88 1 s6 GRYGO Kacper LUKS Hańcza Suwałki 03-03-12 Z/1225/18 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.6 IV LDK!
3. 11.96 2 s6 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 Z/1335/18 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.6 IV
4. 12.15 1 s3 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.3 IV LDK!
5. 12.82 3 s3 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.3 -- LDK!
6. 13.37 6 s3 GINDOROWICZ Maciej MKS Juvenia Białystok 04-04-01 Z/2974/18 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.4 -- LDK!
7. 13.57 4 s3 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04-04-18 Z/4283/18 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.3 -- LDK!
8. 13.65 7 s3 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04-04-08 Z/4569/18 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 -1.4 --
100 M z wiatrem
1. 11.78 3 s3 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 +3.1
2. 11.88 1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +2.5
3. 12.08 2 s5 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 +3.3
4. 13.23 3 PŁOCIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-13 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +2.5
200 M
1. 26.24 1 s2 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.2 -- LDK!
2. 27.69 2 s2 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04-04-18 Z/4283/18 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 +0.2 -- LDK!
3. 27.73 4 s3 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04-04-08 Z/4569/18 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 -0.5 --
300 M
1. 37.68 2 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
2. 38.99 3 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
3. 39.42 5 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 IV
4. 39.77 6 BARŻYKOWSKI Patyk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 Z/1957/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 IV
5. 40.55 5 s2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 V
6. 41.36 7 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 V
7. 42.26 6 s2 AKACKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-04 Z/0983/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 V LDK!
400 M
600 M
1. 1:27.69 2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 II
2. 1:29.26 1 BARŻYKOWSKI Patyk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 Z/1957/18 U16 PD Łomża (1) 2018-06-14 III
3. 1:29.54 3 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III
4. 1:30.08 4 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III
5. 1:30.46 6 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III
6. 1:37.38 7 NERKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-30 Z/1960/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 V
7. 1:39.24 3 s1 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik Augustów 04-04-04 Z/1330/18 U16 PD Łomża (M) 2018-06-05 V LDK!
8. 1:40.07 5 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U16 PD Łomża (M) 2018-06-05 -- LDK!
9. 1:40.51 6 s1 OLSZEWSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-20 Z/4034/18 U16 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
10. 1:50.94 6 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U16 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
800 M
1. 2:16.05 6 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04-12-06 Z/0432/18 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
1000 M
1. 2:42.92 1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
2. 2:45.32 5 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U16 PD Warszawa (1) 2018-05-12 IV LDK!
3. 2:58.04 1 f2 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 V
4. 2:58.67 2 f2 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04-12-06 Z/0432/18 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 V
5. 3:00.05 3 NERKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-30 Z/1960/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
6. 3:09.41 5 f2 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
7. 3:13.05 2 s2 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -- LDK!
8. 3:38.18 6 f2 JAŃCZAK Jakub MKS Juvenia Białystok 03-02-05 Z/2973/18 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
1500 M
2000 M
1. 7:00.76 3 s1 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-03 Z/1591/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
3000 M
5000 M
5km M
10000 M
Półmaraton M
Maraton M
Mila M
110 (91.4/8.9) M
1. 15.66 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -0.6 II LDK!
2. 19.04 4 s1 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04-04-08 Z/4569/18 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -0.6 --
110 (91.4) M
110 (99.1) M
110 M
200p M
1. 27.59 1 s2 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 +0.8 III LDK!
2. 29.06 2 s2 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 +0.8 IV LDK!
3. 30.28 3 s2 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 +0.8 V LDK!
4. 31.02 4 s2 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04-04-08 Z/4569/18 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 +0.8 --
400p (83.8) M
1. 61.97 1 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 V LDK!
400p M
2000p M
3000p M
4x100 M
1. 45.62 1 s1 RYBACKI Kornel
MAKOWSKI Patryk
GULBIERZ Paweł
GRYGO Kacper
LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19
03-04-08
04-02-21
03-03-12
U16 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 1.60 3 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-19 Z/1494/18 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -- LDK!
2. 1.55 4 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-09-21 Z/3666/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -- LDK!
Tyczka M
W dal M
1. 5.76 1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +0.7 V
2. 5.50 2 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -0.3 --
3. 5.26 14 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-13 Z/1293/17 U16 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +1.3 -- LDK!
4. 4.83 3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +1.7 --
5. 4.54 11 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 Z/1335/18 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 --
6. 4.25 4 PŁOCIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-13 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +0.9 --
W dal M z wiatrem
1. 5.82 7 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 +2.4
Trójskok M
Kula (5) M
1. 12.95 1 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 IV LDK!
2. 12.76 5 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U16 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV LDK!
3. 12.56 2 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 IV LDK!
4. 12.45 7 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U16 PD Białystok (1) 2018-05-27 V LDK!
5. 10.81 3 f2 GŁÓDŹ Kacper KS Podlasie Białystok 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V
6. 10.33 4 f2 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 Z/2532/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
7. 10.27 5 f2 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 Z/2536/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
8. 10.12 8 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U16 PD Białystok (1) 2018-05-27 --
9. 9.82 6 f2 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
10. 9.37 7 f2 JAMIOŁKOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Dysk (1) M
1. 52.89 1 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 II LDK!
2. 42.33 5 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 Z/2532/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 III LDK!
3. 35.72 3 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 IV LDK!
4. 34.29 4 GAJEWSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V
5. 34.21 5 PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/4263/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
6. 30.68 6 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
7. 30.51 7 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 Z/0982/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
8. 27.48 8 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-19 Z/1494/18 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
9. 25.13 9 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
10. 25.04 10 WALENDZIK Kacper LUKS Eurocentr Suchowola 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (5) M
1. 33.35 1 f2 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
2. 30.40 3 f2 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03-05-30 Z/2538/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V LDK!
3. 25.84 6 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -- LDK!
4. 24.26 5 f2 KRUSZEWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
5. 22.28 6 f2 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 Z/2536/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
6. 18.34 7 f2 JAMIOŁOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
7. 17.13 8 f2 WNOROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
NM ROSZKOWSKI Krytian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża () 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
1. 47.13 1 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 Z/2536/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 IV LDK!
2. 41.18 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 V
3. 32.78 3 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-19 Z/1494/18 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
4. 31.98 4 BOGDAN Mateusz KS Podlasie Białystok 03-02-18 Z/4261/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
5. 28.82 5 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 Z/2532/17 U16 PD Lublin (1) 2018-06-23 -- LDK!
Oszczep (700) M
1. 46.32 5 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03-06-06 Z/2536/17 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV LDK!
2. 39.78 6 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U16 PD Białystok (1) 2018-06-17 V
3. 36.50 8 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04-01-14 Z/1232/18 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 V LDK!
Oszczep (800) M
10-bój U18 M
Chód 5 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 9.1607630252838 sekund