50 M
1. 7.68 1 s8 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 05-07-16 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
2. 7.70 1 s11 JAWORSKI Oliwier SL GKS Olsza Olszyna 06-01-01 U12 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
3. 7.70 5 ff KULCZYK Sebastian MKS Święc Sławno 05-01-05 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2016-12-11
4. 7.80 1 s2 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
5. 7.96 1 s4 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 06-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2017-01-07
6. 7.98 1 e1 RĘKAS Oliwier MKS Święc Sławno 07-01-08 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2016-12-11
7. 8.00 2 s2 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 05-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
8. 8.03 4 s3 HAWTARCZYK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 05-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
9. 8.18 5 s5 KAWALA Szymon MKS Piast Głogów 05-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
10. 8.23 2 s8 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
60 M
1. 6.69 1 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92-09-20 Sen KP Toruń (M) 2017-02-18
2. 6.77 1 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 86-04-24 Sen KP Toruń (1) 2017-01-28
3. 6.78 1 e1 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99-09-12 U20 WN Toruń (M) 2017-02-11
4. 6.78 3 e2 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90-09-21 Sen MA Łódź (M) 2017-02-16
5. 6.78 2 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Sen WP Toruń (M) 2017-02-18
6. 6.78 3 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 U23 LU Toruń (M) 2017-02-18
7. 6.79 4 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91-10-13 Sen WP Toruń (M) 2017-02-18
8. 6.82 7 e2 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93-11-20 Sen PM Toruń (M) 2017-02-10
9. 6.84 3 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96-08-20 U23 SL Toruń (1) 2017-01-28
10. 6.84 3 f3 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Sen MA Spała (M) 2017-02-04
200 M
1. 21.11 1 e3 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99-09-12 U20 WN Toruń (M) 2017-02-11
2. 21.14 1 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Sen DS Toruń (M) 2017-02-19
3. 21.44 1 e4 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93-08-28 Sen WP Toruń (M) 2017-02-19
4. 21.68 1 e1 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93-04-20 Sen DS Toruń (M) 2017-02-19
5. 21.76 2 s8 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97-08-31 U23 SL Ostrawa (CZE) (1) 2017-02-01
6. 21.78 2 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 U20 SL Toruń (M) 2017-02-12
7. 21.82 1 s2 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa (AZS-AWF WarszawaMKS Żak Biała Podlaska) 96-04-16 U23 MZ Spała (M) 2017-01-28
8. 21.84 1 s2 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94-08-22 Sen MA Spała (M) 2017-02-11
9. 21.88 1 s24 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Sen DS Spała (M) 2017-02-04
10. 21.89 2 e1 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96-12-27 U23 PM Toruń (M) 2017-02-19
300 M
1. 32.73 3 r2 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Sen DS Ostrava (CZE) (M) 2017-02-14
2. 33.60 2 r1 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Sen DS Ostrava (CZE) (M) 2017-02-14
3. 33.64 1 s3 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa (AZS-AWF WarszawaMKS Żak Biała Podlaska) 96-04-16 U23 MZ Spała (M) 2017-02-04
4. 33.85 1 s1 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93-08-28 Sen WP Toruń (2) 2017-01-22
5. 33.88 1 s2 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93-09-24 Sen DS Spała (M) 2017-02-04
6. 34.07 1 s12 WAŚCIŃSKI Przemysław MUKS Kadet Rawicz 95-03-29 U23 WP Spała (M) 2017-01-28
7. 34.22 2 s1 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98-03-14 U20 WP Toruń (2) 2017-01-22
8. 34.23 1 s2 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95-01-27 U23 PM Toruń (2) 2017-01-22
9. 34.25 3 s1 WAWRZYNIAK Mikołaj SL Olimpia Poznań 93-09-29 Sen WP Toruń (2) 2017-01-22
10. 34.45 1 s4 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93-04-20 Sen DS Toruń (2) 2017-01-22
400 M
1. 46.08 2 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89-01-16 Sen DS Beograd (SRB) (M) 2017-03-04
2. 47.06 4 s2 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Sen DS Toruń (M) 2017-02-10
3. 47.24 3 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86-12-07 Sen WN Toruń (M) 2017-02-19
4. 47.26 1 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły 98-03-14 U20 WP Toruń (M) 2017-02-12
5. 47.30 1 e3 WAŚCIŃSKI Przemysław MUKS Kadet Rawicz 95-03-29 U23 WP Toruń (M) 2017-02-18
6. 47.46 2 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa (AZS-AWF WarszawaMKS Żak Biała Podlaska) 96-04-16 U23 MZ Toruń (M) 2017-02-10
7. 47.80 3 e2 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93-09-24 Sen DS Toruń (M) 2017-02-18
8. 48.26 4 e2 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94-02-05 Sen DS Toruń (M) 2017-02-18
9. 48.34 2 e1 MIROSŁAW Cezary KS Agros Zamość 97-05-08 U23 LU Toruń (M) 2017-02-18
10. 48.39 3 e3 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95-01-27 U23 PM Toruń (M) 2017-02-18
500 M
1. 1:03.14 1 s1 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89-06-15 Sen DS Spała (M) 2017-01-28
2. 1:03.80 2 s1 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz (MKS-SMS Victoria RacibórzOŚ AZS Poznań) 94-02-26 Sen SL Spała (M) 2017-01-28
3. 1:04.77 3 s1 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93-09-24 Sen DS Spała (M) 2017-01-28
4. 1:23.14 1 s1 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 01-02-12 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
5. 1:24.03 2 s1 STASIK Damian UKS Olimp Duszniki 00-02-21 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
6. 1:24.21 1 s3 PATELA Mikołaj UKS Olimp Duszniki 02-02-26 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
7. 1:24.88 1 s2 JACOSZEK Korneliusz UKS Przełaj Żerków 02-03-01 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
8. 1:25.74 2 s2 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02-04-26 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
9. 1:26.84 2 s3 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02-04-20 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
10. 1:29.23 3 s2 FRAŚ Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 01-10-19 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
600 M
1. 1:16.77 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 93-12-26 Sen MZ Athlone (IRL) (M) 2017-02-15
2. 1:19.76 1 s4 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96-04-13 U23 MZ Spała (M) 2017-01-28
3. 1:20.32 1 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 U20 MZ Spała (M) 2017-02-04
4. 1:20.37 2 s4 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98-09-01 U20 WN Spała (M) 2017-01-28
5. 1:20.38 2 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 U20 LU Spała (M) 2017-02-04
6. 1:20.45 3 s4 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01-09-04 U18 KP Spała (M) 2017-01-28
7. 1:20.45 3 s1 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-10-06 U20 KP Spała (M) 2017-02-04
8. 1:20.61 4 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 U20 PK Spała (M) 2017-02-04
9. 1:20.62 5 s1 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97-01-16 U23 PK Spała (M) 2017-02-04
10. 1:21.31 4 s4 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01-07-12 U18 PM Spała (M) 2017-01-28
800 M
1. 1:46.17 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89-09-02 Sen LD Düsseldorf (GER) (M) 2017-02-01
2. 1:47.11 4 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 U23 LD Toruń (M) 2017-02-10
3. 1:48.14 2 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 93-12-26 Sen MZ Toruń (M) 2017-02-19
4. 1:49.62 3 s1 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96-04-13 U23 MZ Spała (M) 2017-02-04
5. 1:51.05 4 KNAPIK Michał RKS Łódź 93-09-23 Sen LD Toruń (M) 2017-02-19
6. 1:51.19 5 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 U23 MA Toruń (M) 2017-02-19
7. 1:51.33 1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 U20 MZ Toruń (M) 2017-02-12
8. 1:51.83 2 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-10-06 U20 KP Toruń (M) 2017-02-12
9. 1:51.92 4 s1 GARCIA-GOMEZ Hugo AZS-AWFiS Gdańsk (AZS-AWFiS Gdańskniest. Gdańsk) 96-04-30 U23 PM Spała (M) 2017-02-04
10. 1:52.39 3 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 U20 LU Toruń (M) 2017-02-12
1000 M
1. 2:23.19 1 s6 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 U20 MZ Spała (M) 2017-01-28
2. 2:23.47 2 s6 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 U20 LU Spała (M) 2017-01-28
3. 2:23.76 1 s1 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92-09-03 Sen KP Toruń (1) 2017-01-28
4. 2:23.87 3 s6 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-10-06 U20 KP Spała (M) 2017-01-28
5. 2:24.74 4 s6 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95-11-06 U23 WP Spała (M) 2017-01-28
6. 2:24.78 5 s6 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 U20 PK Spała (M) 2017-01-28
7. 2:26.11 6 s6 TURSKI Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 00-06-08 U18 SL Spała (M) 2017-01-28
8. 2:26.90 7 s6 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 U20 MZ Spała (M) 2017-01-28
9. 2:28.01 8 s6 KNAPIK Michał RKS Łódź 93-09-23 Sen LD Spała (M) 2017-01-28
10. 2:29.63 1 s2 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Sen SL Spała (M) 2017-01-28
1500 M
1. 3:38.24 2 s1 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-06-13 Sen KP Toruń (M) 2017-02-10
2. 3:49.64 9 s1 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje 88-07-10 Sen ZP Toruń (M) 2017-02-10
3. 3:51.36 10 s1 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92-09-03 Sen KP Toruń (M) 2017-02-10
4. 3:52.11 3 s1 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95-05-19 U23 MZ Toruń (M) 2017-02-18
5. 3:53.07 1 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 U23 MA Spała (M) 2017-02-11
6. 3:53.97 5 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 U23 LD Toruń (M) 2017-02-18
7. 3:54.23 6 s1 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-02-12 U23 LD Toruń (M) 2017-02-18
8. 3:54.42 2 s1 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Sen SL Spała (M) 2017-02-11
9. 3:54.57 7 s1 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 95-04-29 U23 PM Toruń (M) 2017-02-18
10. 3:56.76 4 s1 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91-11-18 Sen SL Ostrava (CZE) (2) 2017-02-08
2000 M
1. 5:13.90 1 s1 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95-05-19 U23 MZ Spała (M) 2017-01-28
2. 5:18.64 2 s1 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 95-04-29 U23 PM Spała (M) 2017-01-28
3. 5:20.39 3 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 U23 LD Spała (M) 2017-01-28
4. 5:21.06 4 s1 SOWIK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-02-12 U23 LD Spała (M) 2017-01-28
5. 5:25.09 5 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 U23 MZ Spała (M) 2017-01-28
6. 5:26.12 6 s1 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93-01-10 Sen MZ Spała (M) 2017-01-28
7. 5:26.70 7 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 U20 PD Spała (M) 2017-01-28
8. 5:28.26 1 s1 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91-11-18 Sen SL Ostrawa (CZE) (1) 2017-02-01
9. 5:30.42 2 s1 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96-03-21 U23 SL Ostrawa (CZE) (1) 2017-02-01
10. 5:32.72 8 s1 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00-07-02 U18 MZ Spała (M) 2017-01-28
3000 M
1. 8:00.08 KULKA Szymon ULKS Lipinki 93-06-22 Sen MA Ostrava (CZE) (M) 2017-02-14
2. 8:08.52 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95-05-19 U23 MZ Ostrava (CZE) (M) 2017-02-14
3. 8:15.27 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 95-04-29 U23 PM Ostrava (CZE) (M) 2017-02-14
4. 8:26.56 1 s1 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91-11-18 Sen SL Toruń (M) 2017-02-19
5. 8:28.97 4 s1 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89-05-14 Sen SL Toruń (M) 2017-02-19
6. 8:29.37 5 s1 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95-04-10 U23 ZP Toruń (M) 2017-02-19
7. 8:31.21 6 s1 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92-09-03 Sen KP Toruń (M) 2017-02-19
8. 8:31.55 1 s1 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice (LUKS ZabrzegMKS Czechowice-Dziedzice) 99-02-26 U20 SL Toruń (M) 2017-02-12
9. 8:32.83 2 s1 NOWAKOWSKI Dariusz MLUKS Tarnów 99-10-16 U20 MA Toruń (M) 2017-02-12
10. 8:35.06 7 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 U23 MA Toruń (M) 2017-02-19
60p(83.8/8.5) M
1. 11.63 1 s1 CIERPICH Hubert CWKS Resovia Rzeszów 05-01-01 U14 PK Mielec (2) 2017-02-18
2. 11.82 2 s1 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04-01-01 U14 PK Mielec (2) 2017-02-18
3. 13.20 3 s1 OSTROWSKI Krystian CWKS Resovia Rzeszów 04-01-01 U14 PK Mielec (2) 2017-02-18
Mila M
1. 4:36.09 12 r3 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93-06-05 Sen WP Spearfish (USA) (M) 2017-02-25
Mila M nieregulaminowe
1. 4:12.87 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93-06-05 Sen WP Pittsburg (USA) (1) 2017-02-11
2. 4:25.62 11 r4 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 97-06-15 U23 LB Pittsburg (USA) (1) 2017-02-11
60p(91.4/8.9) M
1. 8.72 1 JASKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02-03-13 U16 LD Łódź (1) 2017-01-14
2. 8.88 1 s2 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 U16 MA Brzeszcze (2) 2017-01-22
3. 8.91 1 s2 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 U16 PM Gdańsk (2) 2017-02-18
4. 8.97 1 s2 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-27 U16 LB Zielona Góra (2) 2017-01-28
5. 9.02 2 s2 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-26 U16 MA Brzeszcze (2) 2017-01-22
6. 9.14 2 s1 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-27 U16 MA Spała (M) 2017-01-28
7. 9.15 2 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02-04-29 U16 LD Łódź (1) 2017-01-14
8. 9.17 1 e1 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. (ALKS PWSZ Gorzów Wlkp) 02-04-10 U16 LB Szczecin (2) 2017-01-14
9. 9.32 2 e1 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02-11-08 U16 MZ Łódź (1) 2017-01-07
10. 9.32 2 s1 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn Koźle 02-11-21 U16 OP Brzeszcze (2) 2017-01-29
60p(91.4) M
1. 7.90 1 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00-08-11 U18 LD Toruń (M) 2017-02-12
2. 8.12 2 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00-03-17 U18 LD Toruń (M) 2017-02-12
3. 8.15 1 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00-11-18 U18 MZ Spała (M) 2017-01-28
4. 8.15 3 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 U18 LB Toruń (M) 2017-02-12
5. 8.23 4 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00-06-09 U18 WN Toruń (M) 2017-02-12
6. 8.24 2 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00-06-01 U18 MZ Spała (M) 2017-02-04
7. 8.25 2 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00-10-30 U18 DS Łódź (1) 2017-01-07
8. 8.26 1 w1 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00-09-09 U18 SL Toruń (M) 2017-02-12
9. 8.27 5 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00-12-25 U18 LD Toruń (M) 2017-02-12
10. 8.27 6 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00-04-06 U18 ZP Toruń (M) 2017-02-12
60p(99.1) M
1. 7.89 1 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 U20 ZP Toruń (M) 2017-02-12
2. 7.92 2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 U20 LU Toruń (M) 2017-02-12
3. 8.04 3 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99-03-03 U20 MZ Toruń (M) 2017-02-12
4. 8.05 4 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 U20 PD Toruń (M) 2017-02-12
5. 8.19 3 e2 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98-04-22 U20 PM Toruń (M) 2017-02-12
6. 8.21 5 SZTANDERSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 98-07-23 U20 SL Toruń (M) 2017-02-12
7. 8.23 6 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98-06-03 U20 WP Toruń (M) 2017-02-12
8. 8.27 1 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98-05-30 U20 WP Łódź (1) 2017-01-07
9. 8.31 1 f2 SZMAGAJ Mateusz LKS Maraton Turek 98-08-21 U20 WP Toruń (M) 2017-02-12
10. 8.34 8 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. (ALKS AJP Gorzów Wlkp.ALKS PWSZ Gorzów Wlkp) 99-01-01 U20 LB Toruń (M) 2017-02-12
60p(99.1) M pomiar ręczny
1. 7.8 r 1s1 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 U20 ZP Toruń (1) 2017-01-06
2. 9.5 r 2s1 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-12-06 U20 KP Toruń (1) 2017-01-06
60p M
1. 7.65 4 e2 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Sen PD Beograd (SRB) (M) 2017-03-03
2. 7.78 4 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87-05-14 Sen KP Toruń (M) 2017-02-10
3. 7.82 1 e1 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 93-04-05 Sen ZP Szczecin (2) 2017-01-21
4. 7.82 5 NOGA Artur SKLA Sopot 88-05-02 Sen PM Łódź (M) 2017-02-16
5. 7.84 2 e1 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecin 93-05-28 Sen ZP Szczecin (2) 2017-01-21
6. 7.84 6 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95-07-10 U23 KP Toruń (M) 2017-02-10
7. 8.02 3 e2 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 95-07-26 U23 PM Toruń (M) 2017-02-19
8. 8.09 3 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93-04-28 Sen KP Houston (USA) (2) 2017-02-10
9. 8.16 4 e1 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96-05-04 U23 MA Toruń (M) 2017-02-19
10. 8.17 1 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 U23 PD Białystok (2) 2017-01-15
60p M pomiar ręczny
1. 8.2 r 1s1 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecin 93-05-28 Sen ZP Toruń (1) 2017-01-06
4x200 M
1. 1:30.17 1 s1 MITKA Piotr
ZDEBIAK Arnold
WASILEWSKI Artur
JĘDRUSIK Mateusz
KS AZS AWF Kraków 94-08-22
93-05-11
96-09-08
91-05-15
Sen MA Toruń (M) 2017-02-19
2. 1:30.20 2 s1 KOWALUK Dariusz
ABRAMOWSKI Rafał
BAŁDYKA Jakub
KUCIAPSKI Artur
AZS-AWF Warszawa 96-04-16
95-02-23
96-04-13
93-12-26
Sen MZ Toruń (M) 2017-02-19
DQ KOPEĆ Dominik
MIROSŁAW Cezary
RAJTAK Szymon
TALACHA Marcin
KS Agros Zamość 95-03-05
97-05-08
93-07-28
96-05-22
Sen LU Toruń (M) 2017-02-19
4x400 M
1. 3:06.99 1 KOZŁOWSKI Kacper
KRAWCZUK Łukasz
WAŚCIŃSKI Przemysław
OMELKO Rafał
POLSKA 86-12-07
89-06-15
95-03-29
89-01-16
Sen Beograd (SRB) (M) 2017-03-05
Wzwyż M
1. 2.33 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89-04-28 Sen LD Banská Bystrica (SVK) (M) 2017-02-08
2. 2.23 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 86-06-25 Sen OP Brno (CZE) (M) 2017-02-08
3. 2.22 2 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97-01-28 U23 KP Toruń (M) 2017-02-18
4. 2.20 1 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97-08-04 U23 PK Spała (M) 2017-01-28
5. 2.16 1 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98-03-30 U20 DS Toruń (M) 2017-02-12
6. 2.12 1 f2 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 U20 PD Ventspils(LAT) (1) 2016-12-17
7. 2.12 2 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99-08-02 U20 DS Toruń (M) 2017-02-12
8. 2.09 4 f2 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91-10-02 Sen PD Spała (M) 2017-02-04
9. 2.08 3 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99-05-22 U20 WN Spała (M) 2017-01-28
10. 2.06 3 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99-04-13 U20 PM Toruń (M) 2017-02-12
Tyczka M
1. 6.00 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92-08-16 Sen ZP Potsdam (GER) (M) 2017-02-04
2. 5.85 3 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89-06-06 Sen KP Beograd (SRB) (M) 2017-03-03
3. 5.50 1 f3 JERZY Mateusz AZS-AWF Warszawa 95-03-29 U23 MZ Spała (M) 2017-02-04
4. 5.50 1 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94-03-17 Sen KP Spała (M) 2017-02-11
5. 4.90 1 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 U23 KP Łódź (1) 2017-01-14
6. 4.90 ADAMCZYK Jakub OSOT Szczecin 98-05-11 U20 ZP Spała (1) 2017-01-21
7. 4.90 2 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96-09-17 U23 ZP Spała (M) 2017-02-11
8. 4.80 2 s1 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 96-04-24 U23 DS Spała (M) 2017-01-28
9. 4.73 BARAN Patryk MKS Sambor Tczew 98-04-22 U20 PM Gdańsk (2) 2017-02-08
10. 4.60 3 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-02 U23 KP Spała (M) 2017-02-11
W dal M
1. 7.98 4 JASZCZUK Tomasz WLKS Nowe Iganie 92-03-09 Sen MZ Beograd (SRB) (M) 2017-03-04
2. 7.69 2 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92-04-19 Sen KP Toruń (M) 2017-02-19
3. 7.58 3 f3 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91-10-27 Sen LD Spała (M) 2017-02-04
4. 7.58 STRZAŁKOWSKI Adrian niestowarzyszony 90-03-28 Sen Mondeville (FRA) (M) 2017-02-04
5. 7.57 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98-06-13 U20 LD Mondeville (FRA) (M) 2017-02-04
6. 7.48 2 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 U20 MA Toruń (M) 2017-02-11
7. 7.42 3 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98-11-11 U20 PM Toruń (M) 2017-02-11
8. 7.34 3 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96-02-14 U23 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (1) 2017-01-28
9. 7.27 1 f2 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 98-03-05 U20 WP Toruń (1) 2017-01-22
10. 7.24 2 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99-05-27 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2017-01-21
W dal strefa M
1. 5.20 1 OPOZDA Michał MKS Kusy Szczecin 04-01-18 U14 ZP Szczecin (2) 2017-02-04
2. 5.14 2 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 04-01-11 U14 ZP Szczecin (2) 2017-02-04
3. 4.94 1 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04-02-15 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
4. 4.87 2 BONIKOWSKI Jan niest. Bydgoszcz 05-04-07 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
5. 4.70 3 OLESIŃSKI Dawid UKS Barnim Goleniów 04-04-13 U14 ZP Szczecin (2) 2017-02-04
6. 4.62 3 KALINOWSKI Bartosz UKS Czapla Białe Błota 04-01-01 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
7. 4.61 4 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04-01-01 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
8. 4.60 5 MAROLEWSKI Dawid BOSiR Barcin 04-10-29 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
9. 4.55 6 RUMIŃSKI Mikołaj LKS Vectra Włocławek 04-02-21 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
10. 4.54 7 MAŁEK Kewin AML Słupsk 05-05-10 U14 PM Toruń (1) 2017-01-28
Trójskok M
1. 16.53 1 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86-09-27 Sen DS Spała (M) 2017-02-11
2. 16.42 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89-06-01 Sen LD Erfurt (GER) (M) 2017-02-10
3. 15.95 1 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98-06-13 U20 LD Toruń (M) 2017-02-12
4. 15.51 3 BONECKI Bartosz AZS Łódź 92-08-21 Sen LD Toruń (M) 2017-02-18
5. 15.05 4 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 95-07-10 U23 SL Toruń (M) 2017-02-18
6. 14.85 5 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 97-12-28 U23 MZ Toruń (M) 2017-02-18
7. 14.67 2 KRAWCZYK Rafał LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99-03-16 U20 WN Toruń (M) 2017-02-12
8. 14.63 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław 96-07-24 U23 DS Ostrava (CZE) (2) 2017-02-08
9. 14.58 3 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98-02-09 U20 SL Toruń (M) 2017-02-12
10. 14.56 2 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96-07-16 U23 MZ Spała (M) 2017-02-04
Kula (3) M
1. 12.94 LITKE Szymon MLKS Rakowice 01-01-01 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
2. 10.09 1 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-01-01 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
3. 9.57 1 KARGOL Antoni niestowarzyszony 37-01-09 Weteran Toruń (1) 2017-02-25
4. 9.48 2 OSTROWSKI Bartosz UKS Cyprianka 04-08-01 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
5. 9.20 1 f2 BUŁCZYŃSKI Kazimierz niest. Szczecin 30-04-24 Weteran ZP Toruń (1) 2017-02-25
6. 8.49 3 SULECK Antoni BOSiR Barcin 04-01-01 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
7. 8.10 1 f2 MAKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 05-01-01 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
8. 7.85 12  NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03-08-14 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
9. 7.70 1 KALISZUK Aleksander GKS Start Długołęka 05-01-01 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2017-01-18
10. 7.23 4 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 06-01-01 U12 KP Toruń (1) 2017-01-28
Kula (4) M
1. 12.85 1 KOPIK Leszek niest. Szczecin 45-09-19 Weteran ZP Toruń (1) 2017-02-25
2. 11.71 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02-03-22 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
3. 11.42 1 f2 ZAWROTNIAK Marcin niest. Wrocław 02-03-15 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2017-01-11
4. 11.42 2 BOGUSZ Zygmunt PZWLA Toruń 45-09-22 Weteran KP Toruń (1) 2017-02-25
5. 11.12 3 TOKARSKI Jerzy niest. Warszawa 42-08-19 Weteran MZ Toruń (1) 2017-02-25
6. 11.06 1 f2 ROSZCZAK Czesław niest. Kraków 41-06-18 Weteran MA Toruń (1) 2017-02-25
7. 11.05 SZNAJDROWICZ Dawid SL GKS Olsza Olszyna 01-09-25 U18 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2016-12-03
8. 10.17 2 f2 KONIUSZY Kazimierz CWKS Resovia Rzeszów 41-01-04 Weteran PK Toruń (1) 2017-02-25
9. 9.89 4 TOBIAS Hubert PZWLA Toruń 43-01-17 Weteran KP Toruń (1) 2017-02-25
10. 9.60 4 f2 LEŚNIOWSKI Oskar LKS Górnik Wałbrzych 04-02-24 U14 DS Wałbrzych (2) 2017-02-04
Kula (5) M
1. 19.56 1 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 00-05-23 U18 WN Toruń (M) 2017-02-12
2. 18.64 1 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01-03-23 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2017-01-07
3. 18.43 1 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00-01-11 U18 WP Spała (M) 2017-02-04
4. 18.20 2 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01-09-12 U18 WP Toruń (M) 2017-02-12
5. 17.50 4 BATOR Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 00-11-06 U18 LD Toruń (M) 2017-02-12
6. 17.20 5 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00-09-05 U18 LB Toruń (M) 2017-02-12
7. 16.90 1 1 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01-01-05 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (1) 2017-01-21
8. 16.52 7 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 00-03-29 U18 KP Toruń (M) 2017-02-12
9. 16.36 8 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01-06-26 U18 WN Toruń (M) 2017-02-12
10. 15.92 3 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01-01-02 U18 PM Toruń (1) 2017-01-06
Kula (6) M
1. 22.96 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno 97-03-17 U23 WN Spała (1) 2016-12-29
2. 21.03 1 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98-09-02 U20 SL Toruń (M) 2017-02-11
3. 16.91 1 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98-03-28 U20 PM Toruń (1) 2017-01-22
4. 16.89 2 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98-01-15 U20 MZ Toruń (M) 2017-02-11
5. 15.70 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 00-05-23 U18 WN Spała (1) 2016-12-29
6. 15.59 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99-06-20 U20 SL Spała (1) 2016-12-29
7. 15.46 2 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 U20 MZ Toruń (1) 2017-01-22
8. 15.30 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99-04-14 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2017-01-22
9. 15.05 PTAK Adam MKS Osa Zgorzelec 98-10-26 U20 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2017-01-22
10. 14.93 5 SNOPEK Marcin KL Gdynia 99-02-21 U20 PM Toruń (M) 2017-02-11
Kula (7.26) M
1. 21.97 1 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno 97-03-17 U23 WN Beograd (SRB) (M) 2017-03-04
2. 20.68 HARATYK Michał KS AZS AWF Kraków 92-04-10 Sen MA Potsdam (GER) (M) 2017-02-08
3. 20.32 1 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 91-08-21 Sen DS Toruń (1) 2017-01-22
4. 20.11 3 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85-03-24 Sen PM Toruń (M) 2017-02-19
5. 19.67 4 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy 87-04-10 Sen LU Toruń (M) 2017-02-19
6. 18.61 3 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94-07-29 Sen WN Spała (M) 2017-01-28
7. 18.59 6 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94-02-21 Sen WN Toruń (M) 2017-02-19
8. 18.54 4 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95-11-11 U23 MZ Spała (M) 2017-02-11
9. 18.47 8 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94-05-09 Sen WN Toruń (M) 2017-02-19
10. 18.31 9 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93-02-12 Sen MZ Toruń (M) 2017-02-19
Dysk (1) M
1. 38.38 1 BRZOZOWSKI Hubert MKS Junior Złocieniec 01-04-24 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2016-12-17
2. 21.88 2 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06-01-12 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2016-12-17
Dysk (2) M
1. 61.46 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 87-04-29 Sen LD Berlin (GER) (1) 2017-02-10
2. 59.99 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 83-06-07 Sen DS Berlin (GER) (1) 2017-02-10
Oszczep (600) M
1. 46.66 1 SZPYTMA Jan MKS Junior Złocieniec 01-05-12 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2016-12-17
7-bój U18 M
1. 4991 1 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00-06-01 U18 MZ Toruń (M) 2017-02-12
  7.33-6.67-15.22-1.69- 8.34-4.20-3:09.31
2. 4340 2 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00-07-27 U18 WP Toruń (M) 2017-02-12
  7.31-6.36-12.88-1.63- 8.65-2.90-3:07.46
3. 4214 3 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00-09-09 U18 SL Toruń (M) 2017-02-12
  7.36-5.54-11.67-1.90- 8.26-2.10-3:07.94
4. 4156 4 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 00-09-18 U18 MZ Toruń (M) 2017-02-12
  7.50-6.06- 9.27-1.72- 8.61-3.20-3:06.58
5. 4117 5 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00-09-27 U18 DS Toruń (M) 2017-02-12
  7.62-5.64-10.85-1.63- 8.71-3.30-2:59.91
6. 4048 6 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01-06-19 U18 LD Toruń (M) 2017-02-12
  7.72-5.74-12.42-1.63- 9.46-3.30-2:58.90
7. 3818 7 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00-04-20 U18 WP Toruń (M) 2017-02-12
  7.83-5.75- 9.47-1.75- 9.15-2.90-3:07.77
8. 3701 8 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 00-04-11 U18 PM Toruń (M) 2017-02-12
  7.70-5.35- 9.38-1.63- 9.04-2.80-3:04.81
9. 3649 9 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01-01-12 U18 OP Toruń (M) 2017-02-12
  7.83-5.05-13.43-1.60- 9.28-2.40-3:08.31
10. 3480 10 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01-01-15 U18 LD Toruń (M) 2017-02-12
  8.10-5.45- 9.61-1.72- 9.35-2.90-3:23.57
7-bój U20 M
1. 5187 1 SOBCZYK Radosław MKS Ustroń 98-06-08 U20 SL Toruń (M) 2017-02-12
  7.01-6.49-14.26-1.87- 8.52-4.00-2:55.45
2. 5140 2 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 U20 MZ Toruń (M) 2017-02-12
  7.39-6.55-15.21-1.87- 8.47-4.10-2:58.45
3. 4776 3 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99-10-20 U20 SL Toruń (M) 2017-02-12
  7.42-6.46-12.72-1.78- 8.60-3.80-2:57.26
4. 4678 4 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99-08-31 U20 WP Toruń (M) 2017-02-12
  7.50-6.52-10.82-1.84- 8.56-3.40-2:50.16
5. 4332 5 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99-11-11 U20 LD Toruń (M) 2017-02-12
  7.81-5.91-13.41-1.75- 9.28-3.50-2:55.90
6. 4052 6 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98-03-16 U20 MZ Toruń (M) 2017-02-12
  7.48-6.09-11.69-1.69- 8.75-2.50-3:11.17
7. 3906 7 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99-12-12 U20 MZ Toruń (M) 2017-02-12
  7.40-6.03- 9.70-1.60- 8.81-2.70-3:10.82
8. 3578 8 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99-12-31 U20 DS Toruń (M) 2017-02-12
  7.63-5.86- 7.58-1.69- 8.99-2.80-3:27.95
9. 2853 15 JAKÓBCZAK Mikołaj LKS Orkan Ostrzeszów 98-05-30 U20 WP Praha (CZE) (M) 2017-01-29
  7.35-6.65-14.06-1.80-DNF-NM-DNF
7-bój M
1. 5416 1 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95-02-23 U23 MZ Toruń (M) 2017-02-19
  6.99-6.92-13.29-1.93- 8.31-4.10-2:50.57
2. 5316 2 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94-06-11 Sen MZ Toruń (M) 2017-02-19
  7.16-6.62-12.48-1.87- 8.43-4.30-2:40.93
3. 5292 3 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92-09-08 Sen MZ Toruń (M) 2017-02-19
  7.37-6.31-13.98-1.78- 8.33-4.60-2:41.68
4. 5150 14 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-09-18 U23 OP Praha (CZE) (M) 2017-01-29
  7.28-6.96-13.57-1.80- 8.45-4.00-2:52.19
5. 4578 5 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94-06-23 Sen DS Toruń (M) 2017-02-19
  7.57-6.49- 9.98-2.02- 8.94-3.70-3:07.48
DNF WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 U23 KP Toruń (M) 2017-02-19
  7.31-5.80-DNS
Chód 2 M
1. 13:45.90 1 s1 WINKOWSKI Michał UKB Szubin 04-09-07 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
2. 13:46.98 2 s1 SCHIEDEL Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-01-07 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
3. 14:20.16 ŻMUDA Wiktor LKS Stal Mielec 04-01-01 U14 PK Mielec (2) 2017-02-18
4. 14:21.64 3 s1 KURZEJA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 05-01-01 U14 KP Toruń (1) 2017-01-28
5. 14:50.72 4 s1 BASA Mateusz LIUKS Kruszwica 07-01-01 U12 KP Toruń (1) 2017-01-28
6. 15:22.51 5 s1 LEPPERT Michał UKS Wyspiański Szubin 07-03-29 U12 KP Toruń (1) 2017-01-28
Chód 3 M
1. 13:45.34 1 GRINHOLC Grzegorz RKS Rumia 77-03-05 Weteran PM Toruń (1) 2017-02-25
2. 15:24.52 1 f4 MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 58-01-10 Weteran SL Toruń (1) 2017-02-25
3. 15:33.72 1 f2 ŚLEZIONA Adam UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 73-02-06 Weteran SL Toruń (1) 2017-02-25
4. 15:41.47 2 f4 KWITA Zbigniew niest. Poznań 59-09-16 Weteran WP Toruń (1) 2017-02-25
5. 15:59.55 1 f5 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57-01-25 Weteran PM Toruń (1) 2017-02-25
6. 16:11.65 1 f6 SEIDEL Bogusław niestowarzyszony 49-02-01 Weteran Toruń (1) 2017-02-25
7. 16:27.47 1 f3 FORYŚ Włodzimierz niest. Rzeszów 62-04-18 Weteran PK Toruń (1) 2017-02-25
8. 16:54.10 1 f10 WILLMA Jarosław WKS Flota Gdynia 67-04-04 Weteran PM Toruń (1) 2017-02-25
9. 17:18.88 2 f5 HARASIŃSKI Ryszard niest. Łódź 56-07-19 Weteran LD Toruń (1) 2017-02-25
10. 17:29.10 2 f3 CIOŁKOWSKI Marek niest. Olsztyn 63-05-29 Weteran WN Toruń (1) 2017-02-25
Chód 5 M
1. 19:35.68 1 s1 TOMALA Dawid AZS-AWF Katowice 89-08-27 Sen SL Toruń (M) 2017-02-18
2. 19:44.78 2 s1 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec 84-05-14 Sen PK Toruń (M) 2017-02-18
3. 20:38.24 3 s1 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80-12-03 Weteran LU Toruń (M) 2017-02-18
4. 20:46.05 1 s2 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 00-03-15 U18 MZ Toruń (M) 2017-02-13
5. 21:54.58 1 s1 DROZDOWICZ Arkadiusz PLKS Gwda Piła 98-03-30 U20 WP Toruń (1) 2017-01-28
6. 23:03.79 2 s1 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 98-04-07 U20 MZ Toruń (M) 2017-02-13
7. 23:43.44 2 s2 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00-08-17 U18 KP Toruń (M) 2017-02-13
8. 23:43.92 2 s1 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin 99-10-16 U20 ZP Toruń (1) 2017-01-28
9. 23:46.87 3 s2 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01-02-27 U18 LB Toruń (M) 2017-02-13
10. 23:52.83 3 s1 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99-11-01 U20 LB Toruń (M) 2017-02-13
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2015         Generowanie strony - 18.567811965942 sekund