50 M
1. 8.55 3 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
2. 8.87 5 s1 SZACHEWICZ Adam WLKS Wrocław 07-04-14 Z/0860/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
60 M
1. 8.30 1 11 SERCOW Hubert niestowarzyszony 07-01-01 U12 Łowicz (2) 2018-06-21 0.0 --
2. 8.59 1 s5 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 -- LDK!
3. 8.72 2 s3 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 07-01-01 U12 KP Łódź (2) 2018-06-17 0.0 --
4. 8.72 3 s3 WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól (niest. Lublin) 07-03-07 Z/5564/18 U12 LB Łódź (2) 2018-06-17 0.0 -- LDK!
5. 8.76 4 s3 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 07-04-21 U12 ZP Łódź (2) 2018-06-17 0.0 -- LDK!
6. 8.80 1 KATA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.9 --
7. 8.80 1 s2 WOŹNIAK Julek niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 +1.1 --
8. 8.88 5 s3 BOROWIAK Oliwier LKS Prime Food Brda Przechlewo 07-07-11 Z/1383/18 U12 PM Łódź (2) 2018-06-17 0.0 --
9. 8.91 6 s3 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07-01-16 Z/3140/18 U12 KP Łódź (2) 2018-06-17 0.0 -- LDK!
10. 8.92 1 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 07-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 0.0 -- LDK!
11. 8.93 7 s3 MASŁOWSKI Alan UKS GOK Zduny 07-09-20 Z/4279/18 U12 LD Łódź (2) 2018-06-17 0.0 --
12. 8.95 1 s1 BURZYŃSKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 07-01-04 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 --
13. 8.95 8 s3 GAWRYSIAK Michał niest. Poznań 07-01-01 U12 WP Łódź (2) 2018-06-17 0.0 --
14. 8.95 1 s1 PELCZAR Filip LUKS Podium Kup 07-03-07 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.4 -- LDK!
15. 8.96 1 s3 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
16. 8.98 2 s1 GROBELNY Sebastian MKS Syrena Warszawa 07-03-04 Z/3672/18 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
17. 9.01 1 s1 OWCZAREK Krystian UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 07-01-01 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +1.1 --
18. 9.07 1 s4 JURCZAK Jerzy BKL Bełchatów (BKL BełchatówOLA Łódzkie) 07-01-20 U12 LD Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 -- LDK!
19. 9.13 1 e3 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 07-09-10 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.9 -- LDK!
20. 9.14 2 e3 KOWALSKI Robert UKS Trójka Mikołów 07-01-18 Z/4516/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.9 -- LDK!
21. 9.17 1 s3 WOLAK Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 08-10-10 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.1 -- LDK!
22. 9.19 3 s1 CZACHURSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 07-01-01 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 --
23. 9.19 2 f4 KUPCZYK Kevin niest. Wrocław 07-08-14 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +0.8 --
24. 9.20 2 s1 JANUSZKIEWICZ Samuel LUKS Podium Kup 07-01-22 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.4 --
25. 9.21 2 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 08-04-20 Z/4610/18 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.9 -- LDK!
26. 9.21 4 s1 OBŁĘKOWSKI Oskar UKS Sprint 2020 Warszawa 08-05-09 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 --
27. 9.23 3 s1 ADAMSKI Przemysław LUKS Podium Kup 07-05-26 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.4 --
28. 9.27 1 SIEDLECKI Adam UKS przy SP Międzybórz 08-05-06 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -0.7 --
29. 9.27 3 s2 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Zielona Góra (1) 2018-09-11 -0.6 --
30. 9.28 2 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-02-23 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -0.7 -- LDK!
31. 9.29 3 WŁODEK Kacper GKS Start Długołęka 08-07-09 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -0.7 -- LDK!
32. 9.29 1 s1 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.9 --
33. 9.30 3 NIEDBAŁA Krystian LKS Stal Mielec 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 0.0 --
34. 9.30 1 s1 HEBEL Igor UKS Jedynka Reda 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 +1.8 --
35. 9.32 5 s1 MĄCZYŃSKI Stanisław UKS Kresy Otwock 09-03-06 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 --
36. 9.34 2 MAJ Daniel MOSM Tychy 07-05-26 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -2.2 --
37. 9.35 1 e1 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 07-08-17 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.0 --
38. 9.37 2 s3 TATARUCH Jakub UKS-MOS Opole 08-01-13 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.1 --
39. 9.39 4 BANASZEWSKI Maciej OLA Dolnośląskie 08-01-07 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -0.7 -- LDK!
40. 9.40 2 s2 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 08-08-16 Z/5599/18 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 +1.1 --
41. 9.41 1 e1 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.6 --
42. 9.41 2 e2 KACIEJA Hubert niest. Z.Góra 07-01-01 U12 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
43. 9.41 2 s1 WIŚNIEWSKI Igor niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 +1.8 --
44. 9.41 1 s1 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 07-06-28 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 -- LDK!
45. 9.43 4 NIEZGODA Michał MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.9 --
46. 9.43 2 s1 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07-01-01 Z/5216/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 --
47. 9.44 4 s2 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07-09-03 Z/2843/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 +0.3 -- LDK!
48. 9.44 2 e2 SZWEDKA Nataniel UKS Tempo 5 Przemyśl 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.8 -- LDK!
49. 9.44 1 s4 MAKUŁA Wiktor KB MOSiR Jastrzębie 07-12-08 Z/4568/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -1.8 --
50. 9.45 1 e2 RYCHWIŃSKI Jan GKS Piast Gliwice 07-01-01 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.7 --
51. 9.46 1 s3 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07-03-18 Z/3686/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-08-25 0.0 --
52. 9.47 1 s4 SURMA Igor TL Pogoń Ruda Śląska 07-12-31 Z/3272/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 -0.8 -- LDK!
53. 9.47 2 s3 TŁOCZEK Filip BKL Bełchatów 07-11-22 U12 LD Chorzów (1) 2018-08-25 0.0 --
54. 9.51 1 s4 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.3 -- LDK!
55. 9.53 3 s2 LITWIN Szymon niest. Gdańsk 08-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 +1.1 --
56. 9.54 5 e1 PIASKOWSKI Antoni UKS Maszewiak Maszewo (MLKS Agros Żary) 08-01-10 Z/4014/18 U12 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 --
57. 9.58 1 s2 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.1 --
58. 9.58 2 s4 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 09-03-06 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.3 --
59. 9.59 3 f4 NOWACKI Bartosz ULKS Muflon Bielawa 07-11-30 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +0.8 -- LDK!
60. 9.60 1 s2 KOT Aleksander MCKiS Jaworzno 07-03-01 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 --
61. 9.61 1 s2 THOMANN Roch LUKS Podium Kup 07-03-06 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 -- LDK!
62. 9.64 3 e1 KOTUŁA Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.6 --
63. 9.65 2 e3 DELEJOWSKI Mateusz WLKS Wrocław 09-06-04 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 0.0 --
64. 9.65 1 s2 LEBODA Mateusz STS Pomerania Szczecinek 07-01-01 U12 ZP Szczecinek (1) 2018-09-15 +0.5 --
65. 9.66 3 s4 PELCZAR Jan LUKS Podium Kup 08-09-17 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.3 --
66. 9.68 2 s5 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-04-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
67. 9.69 2 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 --
68. 9.69 3 e1 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda Śląska 08-03-07 Z/4296/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.0 --
69. 9.70 2 s3 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska 07-08-13 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 -1.6 -- LDK!
70. 9.70 5 e1 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.6 --
71. 9.70 7 MYŚLIWIEC Tomasz LKS Stal Mielec 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.9 --
72. 9.70 2 s4 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -1.8 --
73. 9.70 3 s1 CZUCZWARA Rafał niest. Wrocław 07-01-01 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +1.1 --
74. 9.70 4 f4 KORYKORA Michał UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 07-01-01 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +0.8 --
75. 9.71 2 s2 PIETRUSZKA Dawid UKS Wisła 07-02-11 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 --
76. 9.71 3 e3 WEIGELT Szymon ULKS Muflon Bielawa 08-05-06 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 0.0 -- LDK!
77. 9.71 4 s3 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 08-03-29 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.1 -- LDK!
78. 9.72 2 s3 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 07-08-26 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
79. 9.72 5 f4 HEJNINGER Filip OLA Dolnośląskie 07-05-31 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +0.8 -- LDK!
80. 9.74 3 e2 SKOWRONEK Mateusz TL Pogoń Ruda Śląska 07-09-05 Z/3271/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.7 --
81. 9.74 6 f4 RAJEWSKI Jan OLA Dolnośląskie 07-01-12 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +0.8 -- LDK!
82. 9.75 4 s3 KUBIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08-07-13 Z/1564/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-08-25 0.0 -- LDK!
83. 9.76 1 s1 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07-10-01 Z/2956/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.5 -- LDK!
84. 9.76 2 s1 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-06-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.5 --
85. 9.76 3 s5 PALONEK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07-12-17 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
86. 9.77 6 s1 OLEJNIK Mikołaj BKS Wataha Warszawa 07-09-09 Z/4456/18 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 --
87. 9.77 3 s1 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 --
88. 9.77 5 s3 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 08-09-12 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.1 -- LDK!
89. 9.78 6 e1 PAWŁOWSKI Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.6 --
90. 9.78 3 s2 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 -- LDK!
91. 9.80 3 e2 CEPIL Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 -0.3 --
92. 9.81 2 s2 MASTYŁA Michał MKL Szczecinek 08-12-10 U12 ZP Szczecinek (1) 2018-09-15 +0.5 --
93. 9.82 6 s2 JANAS Rafał TS AKS Chorzów 07-10-01 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 +0.3 --
94. 9.82 4 s4 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 08-01-10 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.3 -- LDK!
95. 9.83 5 e3 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 07-11-29 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.9 --
96. 9.85 2 s2 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.1 --
97. 9.88 7 s1 SOBIERAJ Dawid MKS Pułtusk 07-04-27 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 --
98. 9.90 2 e1 MUCHA Bartosz ULKS Muflon Bielawa 08-02-07 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 +1.4 -- LDK!
99. 9.91 3 e2 CISŁO Piotr LKS Stal Mielec 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +1.8 --
100. 9.95 8 s1 ŚLIWA Marcin MKS Pułtusk 07-09-28 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 --
60 M z wiatrem
1. 8.79 1 e3 KATA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +2.5
2. 9.45 3 s1 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07-04-19 U12 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 +2.4
3. 9.50 2 e3 MYŚLIWIEC Tomasz LKS Stal Mielec 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +2.5
4. 9.55 5 s1 RĘKAS Oliwier MKS Święc Sławno 07-01-08 U12 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 +2.4
5. 9.80 3 e3 OSTROWSKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 +2.5
100 M
1. 11.84 5 JAROSZ Antoni MKS Junior Złocieniec 07-02-14 Z/1615/18 U12 ZP Goleniów (2) 2018-06-12 +1.0 IV
2. 14.04 5 e2 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07-01-10 Z/5436/18 U12 MZ Radom (1) 2018-09-01 0.0 --
3. 14.36 4 e4 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 07-04-21 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +0.5 -- LDK!
4. 14.77 5 s5 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 07-08-15 Z/4083/18 U12 WP Poznań (1) 2018-09-01 +0.5 --
5. 14.96 7 e2 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 08-05-06 Z/1462/18 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-18 +0.9 -- LDK!
6. 14.99 5 s5 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 07-09-10 U12 SL Gliwice (1) 2018-05-12 +0.9 -- LDK!
7. 15.20 7 s5 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 07-12-01 Z/4086/18 U12 WP Poznań (1) 2018-09-01 +0.5 --
8. 15.21 7 e5 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 08-08-16 Z/5599/18 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.8 --
9. 15.25 3 s3 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 07-03-05 U12 KP Toruń (2) 2018-07-24 +0.3 -- LDK!
10. 15.27 6 e3 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07-04-19 Z/0517/18 U12 ZP Białogard (1) 2018-07-07 +0.7 --
11. 15.30 5 s4 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 07-10-01 Z/4689/18 U12 PK Przemyśl (1) 2018-09-02 +0.9 -- LDK!
12. 15.47 4 s4 ANTOS Tymon MMKS Kędzierzyn Koźle 07-04-04 U12 OP Kędzierzyn-Koźle (2) 2018-05-07 -0.9 --
13. 15.49 4 s4 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 -1.4 --
14. 15.51 4 s4 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 07-04-12 Z/4986/18 U12 WP Poznań (1) 2018-09-01 0.0 -- LDK!
15. 15.61 3 e3 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Aleksandrów Łódzki (2) 2018-09-01 +1.1 --
16. 15.63 6 s2 WANAT Marcel KKL Kielce 07-03-28 U12 SK Kielce (1) 2018-04-28 -1.1 -- LDK!
17. 15.78 6 s1 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U12 MA Kraków (M) 2018-06-23 -1.5 --
18. 15.81 2 s4 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08-04-13 U12 ZP Białogard (1) 2018-06-02 +1.5 -- LDK!
19. 15.82 4 s5 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07-03-18 Z/3686/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 +0.1 --
20. 15.91 3 e1 RĘKAS Oliwier MKS Święc Sławno 07-01-08 Z/1032/18 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-04-28 -0.3 --
21. 15.93 3 s4 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 09-04-17 Z/1034/18 U12 ZP Białogard (1) 2018-06-02 +1.5 --
22. 15.96 3 s7 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.3 --
23. 16.01 5 s4 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 -1.4 --
24. 16.08 8 s2 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07-05-04 U12 SK Kielce (1) 2018-04-28 -1.1 -- LDK!
25. 16.10 7 s1 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U12 MA Kraków (M) 2018-06-23 -1.5 --
26. 16.20 2 s1 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.0 -- LDK!
27. 16.29 5 s4 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 07-08-15 Z/4090/18 U12 WP Poznań (1) 2018-09-01 0.0 --
28. 16.37 6 s4 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 -1.4 --
29. 16.48 3 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.0 -- LDK!
30. 16.66 6 s4 SZEFER Marcel MUKS Kadet Rawicz 07-09-10 Z/4091/18 U12 WP Poznań (1) 2018-09-01 0.0 --
31. 16.70 5 s4 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Leszno (1) 2018-08-25 +0.2 -- LDK!
32. 16.71 6 s2 RYŚ Marcin TL ROW Rybnik 07-10-18 Z/4979/18 U12 SL Rybnik (1) 2018-09-12 -0.5 --
33. 16.86 5 s7 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08-01-03 Z/4712/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.3 --
34. 17.14 5 s5 DYNIA Marek KB MOSiR Jastrzębie 08-03-13 Z/2644/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 -0.4 --
35. 17.48 2 e5 MARAS Feliks UKS OSoT Szczecin 08-04-27 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +0.8 -- LDK!
36. 17.84 7 s7 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.3 --
37. 18.43 6 s5 BIESIADA Bartosz KB MOSiR Jastrzębie 07-05-09 Z/2643/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 -0.4 --
38. 18.50 5 e5 SZYMBORSKI Szymon MKS Kusy Szczecin 07-07-18 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +0.8 --
39. 18.59 6 s4 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło (TS Sokół JasłoULKS Technik Trzcinica) 09-11-12 U12 PK Krosno (1) 2018-09-16 -0.4 -- LDK!
40. 18.61 6 e5 MARAS Julian UKS OSoT Szczecin 11-09-14 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +0.8 -- LDK!
41. 18.92 7 s5 KRÓL Cristian KB MOSiR Jastrzębie 09-07-18 Z/2647/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 -0.4 --
42. 20.81 5 s4 CZARNECKI Oliwier UKS OSoT Szczecin 12-03-26 Z/5334/18 U12 ZP Białogard (1) 2018-09-01 +1.7 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 12.26 4 e2 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 09-04-11 U12 KP Bydgoszcz (1) 2018-09-02 +2.3
2. 14.63 6 s4 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 07-09-10 U12 SL Chorzów (1) 2018-06-03 +2.7
3. 18.10 8 s4 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-09-08 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +5.2
150 M
1. 23.48 5 s4 SURMA Igor TL Pogoń Ruda Śląska 07-12-31 Z/3272/18 U12 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -0.3 -- LDK!
2. 24.61 3 s3 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 07-08-17 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 -0.9 --
3. 24.87 5 s2 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 07-11-29 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 +0.1 --
4. 25.66 4 s3 PIECYK Wiktor TS AKS Chorzów 07-11-15 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 -0.9 --
5. 27.04 5 s3 PIECYK Karol TS AKS Chorzów 07-11-15 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 -0.9 --
6. 28.26 6 s3 STRZELECKI Patryk TS AKS Chorzów 08-02-25 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 -0.9 --
200 M
1. 28.76 3 s3 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07-01-10 Z/5436/18 U12 MZ Warszawa (1) 2018-09-09 +0.4 --
2. 30.83 2 s1 PELCZAR Filip LUKS Podium Kup 07-03-07 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.9 -- LDK!
3. 30.97 1 s3 WOLAK Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 08-10-10 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 -- LDK!
4. 32.14 2 s3 THOMANN Roch LUKS Podium Kup 07-03-06 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 -- LDK!
5. 32.35 3 s3 TATARUCH Jakub UKS-MOS Opole 08-01-13 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 --
6. 32.44 1 s4 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 08-01-10 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
7. 32.49 1 s2 ADAMSKI Przemysław LUKS Podium Kup 07-05-26 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 --
8. 32.59 4 s3 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 08-03-29 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 -- LDK!
9. 32.64 5 s3 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 08-09-12 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 -- LDK!
10. 32.80 1 s1 KRAWCZUK Aleksander LKS Vectra Włocławek 09-03-08 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 +2.0 --
11. 33.22 2 s1 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Włocławek (2) 2018-05-27 +2.0 --
12. 33.30 5 s1 GRABEK Iwo MKL Toruń 08-08-14 Z/0584/18 U12 KP Toruń (2) 2018-07-24 +0.6 --
13. 33.34 2 s4 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
14. 33.64 2 s2 JANUSZKIEWICZ Samuel LUKS Podium Kup 07-01-22 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 --
15. 33.66 3 s4 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
16. 33.69 6 s3 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08-04-13 U12 ZP Białogard (1) 2018-06-02 +1.2 -- LDK!
17. 33.70 3 s2 BOJKO Kacper LUKS Podium Kup 07-04-02 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 --
18. 33.87 4 s2 GŁUSZAK Błażej LUKS Podium Kup 07-06-21 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 --
19. 33.95 4 s4 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 09-03-06 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.2 --
20. 34.06 1 s2 LIS Mikołaj LKS Vectra Włocławek 09-05-14 Z/0593/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -1.2 -- LDK!
21. 34.35 3 s1 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 09-04-11 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 +2.0 -- LDK!
22. 34.43 5 s4 BURBAN Michał LUKS Podium Kup 08-03-30 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.2 --
23. 34.53 5 s2 PAWLIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 07-05-08 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 -- LDK!
24. 34.67 6 s3 KUJAWA Kewin LUKS Podium Kup 07-07-16 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 --
25. 34.74 6 s4 JUSZCZAK Grzegorz UKS-MOS Opole 09-11-03 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.2 --
26. 34.91 3 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.9 -- LDK!
27. 34.94 6 s7 KARNIA Ksawery GKS Olimpia Grudziądz 07-03-15 Z/4607/17 U12 KP Toruń (1) 2018-06-10 -0.9 -- LDK!
28. 35.04 4 s1 SZMYT Marcel LKS Vectra Włocławek 09-01-01 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 +2.0 -- LDK!
29. 35.55 6 s2 ŚPIEWAK Bartosz LUKS Podium Kup 07-05-09 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 --
30. 35.57 5 s1 BĄK Wiktor MKL Toruń 09-03-11 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 +2.0 --
31. 35.59 4 s1 PAŹDZIERSKI Mieszko UKS-MOS Opole 07-01-18 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.9 -- LDK!
32. 35.60 2 s2 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 10-01-01 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -1.2 --
33. 36.19 5 s1 PRZYBYSZ Robert LUKS Podium Kup 07-11-14 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.9 --
34. 36.53 7 s4 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
35. 36.55 7 s3 PELCZAR Jan LUKS Podium Kup 08-09-17 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +0.3 --
36. 36.57 3 s2 KUCIŃSKI Marcin LKS Vectra Włocławek 09-10-03 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -1.2 --
37. 36.61 8 s4 PILARCZYK Filip KS Victoria Trzebinia 10-04-09 Z/5056/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
38. 36.87 4 s2 GIL Dariusz UKS Czapla Białe Błota 09-04-16 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -1.2 --
39. 37.32 7 s2 KOŁODZIEJSKI Paweł LUKS Podium Kup 07-08-16 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 --
40. 37.85 8 s2 BARNAŚ Jakub LUKS Podium Kup 07-09-23 U12 OP Opole (1) 2018-09-01 +1.0 --
41. 37.97 6 s1 TOMASZEWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 09-03-24 Z/0589/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 +2.0 --
42. 38.92 7 s1 SZCZEPANIAK Mikołaj LUKS Start Nakło 09-04-14 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 +2.0 --
43. 39.14 5 s2 PIASECKI Filip LKS Vectra Włocławek 09-07-25 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -1.2 -- LDK!
300 M
1. 45.04 1 11 KOSAKOWSKI Miłosz niest. Olsztyn 07-01-01 U12 WN Łowicz (2) 2018-06-21 --
2. 45.61 2 s3 GOWGIEL Kacper niest. Poznań 07-01-01 U12 WP Łódź (2) 2018-06-17 --
3. 45.70 3 s3 KORZEP Oliwier niest. Olsztyn 07-01-01 U12 WN Łódź (2) 2018-06-17 --
4. 47.79 4 s3 BIEDRZYCKI Mikołaj niest. Łódź 07-01-01 U12 LD Łódź (2) 2018-06-17 --
5. 47.89 5 s3 MARCINIAK Szymon niest. Warszawa 07-01-01 U12 MZ Łódź (2) 2018-06-17 --
6. 47.96 1 s1 KARCZEWSKI Kacper niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
7. 48.33 1 s2 SKOMRA Krzysztof MKL Toruń 07-03-12 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
8. 48.41 1 s1 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 07-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 -- LDK!
9. 48.73 1 s5 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
10. 48.75 6 s3 KUKUCZKA Kacper niest. Bydgoszcz 07-01-01 U12 KP Łódź (2) 2018-06-17 --
11. 48.82 2 s1 MAJEWSKI Stanisław niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
12. 48.93 1 s5 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07-02-08 Z/1994/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -- LDK!
13. 49.10 7 s3 BIEŃKOWSKI Marcin OLA Warmińsko-mazurskie 07-03-13 U12 WN Łódź (2) 2018-06-17 -- LDK!
14. 49.14 8 s3 WOJTACH Jakub niest. Białystok 07-01-01 U12 PD Łódź (2) 2018-06-17 --
15. 49.18 2 s1 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 08-04-20 Z/4610/18 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 -- LDK!
16. 49.34 1 s1 WOŁK-WOŁKOW Bartosz LKS Vectra Włocławek 07-02-26 Z/5199/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
17. 49.36 3 s2 CZECH Max niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
18. 49.54 1 s1 CZACHURSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 07-01-01 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 --
19. 49.69 1 s3 LIS Michał LKS Vectra Włocławek 07-11-27 Z/0573/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
20. 49.75 3 s1 DYLAK Jakub niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
21. 49.86 2 s3 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 08-05-06 Z/3915/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
22. 49.95 2 s1 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07-01-16 Z/3140/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
23. 50.12 1 s6 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07-03-18 Z/3686/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
24. 50.23 4 s2 SMAL Damian niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
25. 50.37 2 s4 KUPCZYK Kevin niest. Wrocław 07-08-14 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 --
26. 50.49 3 s4 NIEŁACNY Krzysztof OLA Dolnośląskie 07-05-30 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
27. 50.50 2 s1 OLEJNIK Mikołaj BKS Wataha Warszawa 07-09-09 Z/4456/18 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 --
28. 50.56 3 s3 SOBCZAK Maciej UKS Wyspiański Szubin 07-07-28 Z/0765/17 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
29. 50.58 1 s4 KOWALSKI Adam LIUKS Kruszwica 08-01-01 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
30. 50.76 3 s1 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 07-03-05 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
31. 50.91 2 s5 KROPIOWSKI Wojciech TS Wieliczanka Wieliczka 07-05-29 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
32. 50.96 1 s6 KOKOSZKA Antoni MKS Iskra Pszczyna 07-02-05 Z/2845/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 -- LDK!
33. 51.02 3 s1 KOMENDARSKI Sebastian MKS Pułtusk 07-02-15 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 --
34. 51.06 4 s1 LANGIEWICZ Adam UKS Wawer ZS 70 Warszawa 07-01-27 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 --
35. 51.11 5 s1 PRZYBYSZ Radosław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 07-01-27 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 --
36. 51.14 7 s1 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 07-01-10 U12 ZP Sulęcin (1) 2018-06-16 --
37. 51.22 6 s1 PIÓRKOWSKI Jakub LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 08-06-29 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 --
38. 51.26 4 s3 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 07-10-01 Z/4689/18 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-18 -- LDK!
39. 51.33 4 s1 WOJAK Wojciech niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
40. 51.37 1 s2 KSIĄŻEK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 07-09-19 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 -- LDK!
41. 51.53 1 s3 JASIAKIEWICZ Antoni MKL Maraton Świnoujście 07-07-01 Z/3441/18 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 -- LDK!
42. 51.71 5 s1 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 08-08-16 Z/5599/18 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
43. 51.76 4 s3 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07-07-16 Z/3121/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
44. 51.82 1 s2 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
45. 51.94 1 s7 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 08-03-10 Z/4567/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -- LDK!
46. 51.97 6 s1 ŚWIĄTKOWIAK Jakub niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 -- LDK!
47. 52.01 5 e4 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 07-08-15 Z/4083/18 U12 WP Leszno (1) 2018-08-25 --
48. 52.04 2 s4 PALUSZAK Oliwier LIUKS Kruszwica 08-02-28 Z/3893/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
49. 52.17 2 s6 MĄDRY Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07-05-29 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -- LDK!
50. 52.47 5 s2 ZAKRZEWSKI Mateusz niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
51. 52.50 5 s3 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 08-05-06 Z/1462/18 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-18 -- LDK!
52. 52.79 1 s6 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
53. 52.86 2 s5 WŁOSZEK Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 07-08-08 Z/2846/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -- LDK!
54. 52.87 5 s3 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 07-08-17 Z/2185/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-06-03 --
55. 52.96 2 s7 DERLATKA Xavier MKS Iskra Pszczyna 07-12-14 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -- LDK!
56. 53.05 2 s2 SZWEDKA Nataniel UKS Tempo 5 Przemyśl 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 -- LDK!
57. 53.09 3 s4 KONIECZNY Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 07-09-12 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 -- LDK!
58. 53.10 3 s5 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
59. 53.11 3 s6 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07-09-03 Z/2843/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-04-28 -- LDK!
60. 53.39 3 s4 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
61. 53.51 1 s3 OCHMAN Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 07-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
62. 53.69 3 s2 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09-01-01 Z/0972/18 U12 LD Aleksandrów Łódzki (2) 2018-05-06 --
63. 53.86 5 s3 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 07-07-17 Z/0574/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
64. 53.87 2 s2 GÓRSKI Kacper MKL Toruń 08-01-03 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
65. 53.87 7 s2 SERAFIN Dominik MKS Stal Nowa Dęba 07-03-04 Z/0634/18 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 -- LDK!
66. 53.94 3 s6 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 07-03-09 Z/4171/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
67. 54.05 3 s2 STĘPIŃSKI Adam LKS Vectra Włocławek 07-05-02 Z/0596/18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 -- LDK!
68. 54.06 2 s1 NIEZGODA Michał MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
69. 54.19 1 s4 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08-05-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
70. 54.42 2 s6 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-06-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
71. 54.73 1 s3 BUJAS Wiktor LKS Kłos Olkusz 07-03-26 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
72. 54.79 7 s1 SZMAGALIK Jakub niest. Gdańsk 07-03-25 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
73. 54.80 4 s4 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska 07-08-13 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 -- LDK!
74. 54.80 4 s2 KACZMARCZYK Kamil LKS Vectra Włocławek 07-03-21 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
75. 54.89 2 s2 SZUMEŁDA Olaf KKS Victoria Stalowa Wola 09-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
76. 55.06 3 s2 CISŁO Piotr LKS Stal Mielec 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
77. 55.13 2 s4 JĘDRZEJCZYK Kamil MKS-MOS Katowice 08-11-11 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
78. 55.15 5 e2 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 07-12-01 Z/4086/18 U12 WP Leszno (1) 2018-08-25 --
79. 55.22 2 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
80. 55.27 6 e1 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 07-08-15 Z/4090/18 U12 WP Leszno (1) 2018-08-25 --
81. 55.53 5 e3 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Leszno (1) 2018-08-25 -- LDK!
82. 55.54 3 s1 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
83. 55.61 2 s1 GADOMSKI Szymon UKL Ósemka Police 07-10-18 U12 ZP Police (2) 2018-05-24 --
84. 55.69 4 s5 JANAS Rafał TS AKS Chorzów 07-10-01 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
85. 55.70 3 s2 HAJDUK Łukasz UKS Tempo 5 Przemyśl 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
86. 55.82 3 s1 GRYGORCEWICZ Jan UKL Ósemka Police 07-11-13 U12 ZP Police (2) 2018-05-24 --
87. 55.87 3 s4 WRÓBLEWSKI Maksymilian GKS Piast Gliwice 08-05-28 Z/3313/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
88. 55.92 4 s4 STAJKOWSKI Cezary MOSiR Łaziska Górne 09-02-27 Z/4010/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
89. 55.95 3 s6 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08-04-13 U12 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 -- LDK!
90. 56.34 5 s2 SZATKOWSKI Kasjan LIUKS Kruszwica 07-03-18 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
91. 56.41 2 s3 FILIPOWSKI Jakub MKL Maraton Świnoujście 07-05-05 Z/5146/18 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 -- LDK!
92. 56.52 2 s3 PAPROCKI Adam MKS Rabka-Zdrój 08-08-03 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
93. 56.52 1 s1 STELMASZCZYK Jakub niest. Wrocław 10-01-01 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 --
94. 56.56 3 s4 CZUPRYŃSKI Oliwier UKS Czapla Białe Błota 08-10-23 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
95. 56.62 5 s5 RYŚ Marcin TL ROW Rybnik 07-10-18 Z/4979/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
96. 56.68 7 s2 BUKOWSKI Jan LKS Zorza Gdynia 08-06-29 U12 PM Gdańsk (1) 2018-06-12 --
97. 56.83 3 s6 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
98. 57.19 3 s4 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 09-04-17 Z/1034/18 U12 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 --
99. 57.21 3 s3 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08-11-20 Z/3425/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
100. 57.36 4 s1 LEWANDOWSKI Marcel LUKS Start Nakło 07-02-08 U12 KP Włocławek (2) 2018-05-27 --
400 M
1. 79.48 4 s2 GŁOWACKI Seweryn KS Polanik Piotrków Trybunalski 08-03-23 U12 LD Piotrków Trybunalski (2) 2018-09-09 --
500 M
1. 1:32.84 1 s1 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
2. 1:37.21 2 s1 MAJ Emil MLUKS Tarnów 08-08-04 Z/4448/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
3. 1:40.02 3 s1 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07-06-20 Z/2948/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
4. 1:41.29 4 s1 DUTKA Maciej UKS Kobylanka 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 1:41.44 5 s1 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
6. 1:43.91 6 s1 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07-03-07 Z/2951/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 1:46.15 7 s1 ŻUREK Nikodem LKS Kłos Olkusz 08-04-28 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
8. 1:47.64 8 s1 APOSTOLUK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
9. 1:55.43 9 s1 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-09-08 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
10. 2:14.02 10 s1 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 09-12-16 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
600 M
1. 1:54.48 1 s1 WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 07-03-04 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
2. 1:55.24 6 s1 KOKOSZKA Antoni MKS Iskra Pszczyna 07-02-05 Z/2845/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 -- LDK!
3. 1:55.42 1 s1 DARLIŃSKI Dawid GKS Piast Gliwice 07-01-01 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
4. 1:55.58 2 s1 TISZBIEREK Borys GKS Piast Gliwice 08-07-22 Z/3312/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
5. 1:55.83 1 s1 SERAFIN Dominik MKS Stal Nowa Dęba 07-03-04 Z/0634/18 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 -- LDK!
6. 1:56.09 3 s1 MĄDRY Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 07-07-03 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -- LDK!
7. 1:56.45 2 s1 OLKO Maksymilian KKS Victoria Stalowa Wola 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --
8. 1:56.49 12 s1 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 08-08-16 Z/5599/18 U12 PM Słupsk (1) 2018-09-16 --
9. 1:56.52 6 s1 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 08-05-10 U12 PK Krosno (1) 2018-09-16 --
10. 1:57.33 3 s1 KSIĄŻEK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 07-09-19 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 -- LDK!
11. 1:57.59 6 s2 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
12. 1:57.72 1 s3 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07-03-18 Z/3686/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
13. 1:58.00 8 s1 KLECZYK Szymon BKL Bełchatów 07-03-26 U12 LD Opole (1) 2018-09-01 -- LDK!
14. 1:58.62 2 s1 SERWIŃSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
15. 1:58.77 1 s4 DULBA Filip MKS-MOSM Bytom 08-01-01 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
16. 1:59.93 9 s1 JASIAKIEWICZ Antoni MKL Maraton Świnoujście 07-07-01 Z/3441/18 U12 ZP Białogard (1) 2018-09-01 -- LDK!
17. 2:00.55 7 s2 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 07-05-27 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
18. 2:00.89 2 s1 ŁODEJ Leon CWKS Resovia Rzeszów 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
19. 2:00.93 10 s1 FILIPOWSKI Jakub MKL Maraton Świnoujście 07-05-05 Z/5146/18 U12 ZP Białogard (1) 2018-09-01 -- LDK!
20. 2:00.94 11 s1 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08-04-13 U12 ZP Białogard (1) 2018-09-01 -- LDK!
21. 2:01.47 1 s4 WEIGELT Szymon ULKS Muflon Bielawa 08-05-06 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
22. 2:01.49 4 s1 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 07-08-17 Z/2185/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
23. 2:01.86 4 s1 PACŁAWSKI Kacper UKS Tempo 5 Przemyśl 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
24. 2:01.91 4 s1 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 08-05-06 Z/1462/18 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 -- LDK!
25. 2:02.07 5 s1 GUŻKOWSKI Wojciech KKB MOSiR Krosno 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
26. 2:02.35 2 s4 KOWALSKI Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 08-01-18 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
27. 2:03.04 3 s1 GRABAS Robert KKS Victoria Stalowa Wola 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
28. 2:03.15 1 s1 LEBODA Mateusz STS Pomerania Szczecinek 07-01-01 U12 ZP Szczecinek (1) 2018-09-15 --
29. 2:03.26 2 s3 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07-01-01 Z/5216/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
30. 2:03.85 2 s1 JANICKI Bartłomiej OLA Dolnośląskie 07-07-19 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
31. 2:03.89 5 s1 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 07-10-01 Z/4689/18 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 -- LDK!
32. 2:03.97 3 s4 KAŹMIERCZAK Szymon UKS przy SP Międzybórz 08-11-08 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 --
33. 2:05.16 4 s4 BANASZEWSKI Maciej OLA Dolnośląskie 08-01-07 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
34. 2:05.41 3 s3 KOT Aleksander MCKiS Jaworzno 07-03-01 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
35. 2:05.47 13 s1 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 07-01-08 Z/2066/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 --
36. 2:06.56 3 s1 GUT Adam OLA Dolnośląskie 07-01-02 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
37. 2:07.77 7 s1 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 09-05-27 Z/0983/18 U12 SL Racibórz (1) 2018-09-15 --
38. 2:07.83 2 s4 MAKUŁA Wiktor KB MOSiR Jastrzębie 07-12-08 Z/4568/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
39. 2:07.95 4 s1 CZUCZWARA Rafał niest. Wrocław 07-01-01 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 --
40. 2:08.76 5 s4 PRZYBYLAK Szymon GKS Start Długołęka 08-04-22 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
41. 2:09.74 7 s1 KUBIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08-07-13 Z/1564/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-08-25 -- LDK!
42. 2:10.17 6 s4 WRZESIŃSKI Franciszek SSMKS Parasol Wrocław 08-12-09 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
43. 2:10.44 9 s1 JURCZAK Maciej KB Krościenko Wyżne 08-02-20 U12 PK Krosno (1) 2018-09-16 --
44. 2:10.74 4 s3 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 07-08-26 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
45. 2:10.83 7 s2 ZDZYNIECKI Kacper niest. Z.Góra 07-01-01 U12 LB Żary (1) 2018-06-02 --
46. 2:11.12 5 s1 RAJEWSKI Jan OLA Dolnośląskie 07-01-12 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
47. 2:11.65 10 s3 KRZEMIŃSKI Filip UKS Jedynka Reda 07-01-01 U12 PM Chojnice (1) 2018-08-18 --
48. 2:12.15 7 s4 KORNAŚ Franciszek niest. Wrocław 08-01-01 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 --
49. 2:13.16 12 s1 WALKOWIAK Bartosz MKL Maraton Świnoujście 07-03-03 Z/3699/18 U12 ZP Białogard (1) 2018-09-01 -- LDK!
50. 2:13.18 5 s3 PIETRUSZKA Dawid UKS Wisła 07-02-11 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
51. 2:13.54 3 s4 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
52. 2:13.93 4 s4 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 08-06-15 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
53. 2:14.16 8 s1 BUKSIŃSKI Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
54. 2:14.23 6 s1 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 08-01-07 Z/4643/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -- LDK!
55. 2:15.03 9 s1 SARNA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
56. 2:15.41 16 s1 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 07-06-23 Z/1689/18 U12 LB Słubice (1) 2018-05-03 -- LDK!
57. 2:17.11 8 s4 SITKO Kryspin ULKS Muflon Bielawa 08-02-14 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
58. 2:17.45 10 s1 GAWROŃSKI Natan CWKS Resovia Rzeszów 08-05-11 Z/4612/18 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 -- LDK!
59. 2:18.23 6 s3 DUDA Wiktor KB MOSiR Jastrzębie 07-05-22 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
60. 2:20.37 6 s1 LIBNER Jakub SSMKS Parasol Wrocław 07-02-21 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 --
61. 2:22.25 8 s1 BOROWIEC Mateusz TS AKS Chorzów 08-11-16 Z/3047/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
62. 2:22.37 4 s1 KWIATKOWSKI Hubert niest. Szczecin 07-01-01 U12 ZP Szczecinek (1) 2018-09-15 --
63. 2:22.39 11 s1 PIĘTAL Kamil LKS Stal Mielec 07-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
64. 2:24.73 12 s1 CAROWICZ Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 09-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
65. 2:25.06 9 s4 MUCHA Bartosz ULKS Muflon Bielawa 08-02-07 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
66. 2:25.40 9 s1 BIESIADA Bartosz KB MOSiR Jastrzębie 07-05-09 Z/2643/18 U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
67. 2:27.01 13 s1 JANICKI Szymon UKS GIMBALL Tarnawa 08-01-01 U12 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-20 --
68. 2:27.69 7 s1 ŁOZA Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 07-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
69. 2:28.06 5 s4 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
70. 2:33.84 8 s1 LEŚ Jan CWKS Resovia Rzeszów 08-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
71. 2:35.40 7 s1 WITEK Jan OLA Dolnośląskie 07-11-19 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
72. 2:36.15 9 s1 PUZIO Artur KKS Victoria Stalowa Wola 07-01-01 U12 PK Przemyśl (1) 2018-06-07 --
73. 2:44.48 6 s4 KRÓL Cristian KB MOSiR Jastrzębie 09-07-18 Z/2647/18 U12 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
800 M
1. 2:56.70 4 s1 SZACHEWICZ Adam WLKS Wrocław 07-04-14 Z/0860/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
1000 M
1. 3:11.64 1 s3 SKOMRA Krzysztof MKL Toruń 07-03-12 U12 KP Łódź (2) 2018-06-17 -- LDK!
2. 3:14.13 2 s3 PÓŁCZYŃSKI Szymon GKS Żukowo 07-08-14 U12 PM Łódź (2) 2018-06-17 --
3. 3:14.73 3 s3 KOSICKI Kajetan OLA Pomorskie 07-01-01 U12 PM Łódź (2) 2018-06-17 -- LDK!
4. 3:17.03 4 s3 CHOINSKI Konrad niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Łódź (2) 2018-06-17 --
5. 3:18.42 5 s3 CHROSTOWSKI Leon niest. Olsztyn 07-01-01 U12 WN Łódź (2) 2018-06-17 --
6. 3:20.74 6 s3 SADZIŃSKI Marcel OLA Łódzkie 07-03-22 U12 LD Łódź (2) 2018-06-17 -- LDK!
7. 3:23.86 7 s3 NOWAK Kamil niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Łódź (2) 2018-06-17 --
8. 3:24.40 8 s3 KUBICKI Olek niest. Olsztyn 07-01-01 U12 WN Łódź (2) 2018-06-17 --
9. 3:24.42 9 s3 LOKŚ Piotr niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Łódź (2) 2018-06-17 --
10. 3:25.02 10 s3 OLEJNIK Mikołaj BKS Wataha Warszawa 07-09-09 Z/4456/18 U12 MZ Łódź (2) 2018-06-17 --
11. 3:33.28 10 s1 KUBIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 08-07-13 Z/1564/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-06-03 -- LDK!
12. 3:35.79 5 s2 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 07-01-10 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 --
13. 3:37.02 1 s1 SZUSTKOWSKI Maksymilian UKS Filipides Teresin 08-04-19 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 -- LDK!
14. 3:45.10 15 s1 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07-05-04 U12 SK Kielce (1) 2018-04-28 -- LDK!
15. 3:48.23 12 s1 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 07-01-08 Z/2066/18 U12 SL Chorzów (1) 2018-06-03 --
16. 3:48.25 2 s1 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 08-05-24 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 -- LDK!
17. 3:48.47 3 s1 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 08-01-01 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 -- LDK!
18. 3:50.44 13 s1 GRUCHOŁA Jacek AZS UMCS Lublin 07-01-01 U12 LU Puławy (1) 2018-06-30 --
19. 3:51.61 8 s2 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 08-04-13 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-04-28 -- LDK!
20. 3:52.97 7 s2 ŁOPUSZYŃSKI Marcel UKS OSoT Szczecin 07-08-11 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 --
21. 3:54.43 8 s2 GONERKO Mateusz UKS OSoT Szczecin 07-07-15 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 -- LDK!
22. 3:54.85 18 s2 STENKA Kamil MLKS Baszta Bytów 07-01-01 U12 PM Chojnice (1) 2018-08-18 --
23. 4:00.41 6 s2 RUGAŁA Piotr ULKS Gryf Rytwiany 07-01-01 U12 SK Staszów (1) 2018-09-15 --
24. 4:05.15 4 s1 GIERAK Bartłomiej MKS Pułtusk 08-04-28 U12 MZ Teresin (2) 2018-06-09 --
25. 4:07.86 9 s2 GONERKO Mikołaj UKS OSoT Szczecin 09-05-05 U12 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 -- LDK!
26. 4:15.76 19 s2 MOSTOWSKI Filip MLKS Baszta Bytów 07-01-01 U12 PM Chojnice (1) 2018-08-18 --
DNF PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 07-08-17 Z/2185/18 U12 SL Częstochowa (1) 2018-09-16 --
1500 M
2000 M
3000 M
5000 M
5km M
10000 M
10km M
100km M
Półmaraton M
Maraton M
Mila M
Bieg 24-h M
80p M
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
100p M
110 (99.1) M
110 M
200p M
1. 32.40 6 s1 GROCHOWSKI Krzysztof UKS Sprint 2020 Warszawa 07-01-10 Z/5436/18 U12 MZ Radom (1) 2018-09-01 -0.7 --
300p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
3000p M
4x100 M
1. 66.56 3 s2 BIELA Maksymilian
DERLATKA Xavier
HAUPKA Kacper
SZYMAŃSKI Jakub
MKS Iskra Pszczyna 07-09-03
07-12-14
07-04-01
07-06-18
U12 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
4x200 M
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 1.43 1 f3 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07-04-19 Z/0517/18 U12 ZP Łódź (2) 2018-06-17 --
2. 1.38 2 f3 WESOŁOWSKI Maks niest. Poznań 07-01-01 U12 WP Łódź (2) 2018-06-17 --
3. 1.38 3 f3 PAWŁOWSKI Daniel niest. Łódź 07-01-01 U12 LD Łódź (2) 2018-06-17 -- LDK!
4. 1.30 4 f3 WŁODARCZYK Natan niest. Łódź 07-01-01 U12 LD Łódź (2) 2018-06-17 --
5. 1.30 5 f3 GĄSIOREK Przemysław UKS Kresy Otwock 08-05-18 U12 MZ Łódź (2) 2018-06-17 -- LDK!
6. 1.25 1 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 1.25 1 f2 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 07-10-10 U12 DS Oleśnica (2) 2018-06-17 -- LDK!
8. 1.25 6 f3 GÓRSKI Filip niest. Gdańsk 07-01-01 U12 PM Łódź (2) 2018-06-17 --
9. 1.25 6 f3 FIEDOROWICZ Jakub niest. Olsztyn 07-01-01 U12 WN Łódź (2) 2018-06-17 --
10. 1.25 8 f3 KALINOWSKI Kacper niest. Olsztyn 07-01