50 M
60 M
1. 6.85 1 s3 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97-12-03 Z/1125/13 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --
2. 6.91 1 s4 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
3. 7.00 3 s4 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
4. 7.04 2 s3 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98-05-05 Z/1268/14 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --
5. 7.11 3 s3 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97-07-22 Z/0926/13 U23 KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --
6. 7.14 3 s1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.6 --
7. 7.19 4 s3 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --
8. 7.83 2 s1 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97-11-08 Z/3089/15 U23 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 -2.5 --
100 M
1. 10.41 5 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97-12-03 Z/1125/13 U23 WP Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M
2. 10.43 2 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96-08-20 Z/0558/13 U23 SL Goleniów (M) 2018-06-20 -0.2 M
3. 10.51 6 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96-12-27 Z/0103/14 U23 PM Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M
4. 10.57 4 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Szczecin (M) 2018-08-15 +1.1 M
5. 10.60 1 s3 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Kutno (M) 2018-06-15 +0.8 M
6. 10.68 3 e1 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98-05-05 Z/1268/14 U23 WP Lublin (M) 2018-07-20 +0.3 I
7. 10.69 1 e1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Białogard (1) 2018-07-14 +0.8 I
8. 10.69 6 e3 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97-03-17 Z/0148/13 U23 WP Lublin (M) 2018-07-20 +0.3 I
9. 10.70 1 s3 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Poznań (1) 2018-09-01 +1.7 I
10. 10.71 5 e1 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Gliwice (M) 2018-06-10 +1.1 I
11. 10.71 2 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96-09-08 Z/0090/13 U23 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 I
12. 10.76 1 s8 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.2 I
13. 10.85 1 e2 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +1.9 I
14. 10.86 1 f3 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97-08-31 Z/0211/13 U23 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 -0.6 I
15. 10.86 4 s3 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98-02-10 Z/1580/14 U23 MZ Kutno (M) 2018-06-15 +0.8 I
16. 10.89 1 e9 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96-10-03 Z/1601/12 U23 WP Poznań (1) 2018-06-03 +1.8 I
17. 10.95 1 s1 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-01-28 Z/1667/13 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.5 II
18. 10.95 2 f3 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 -0.6 II
19. 10.97 1 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 U23 LU Warszawa (1) 2018-09-09 +0.4 II
20. 11.00 1 f2 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97-12-28 Z/1617/14 U23 WP Poznań (1) 2018-06-03 +0.9 II
21. 11.02 3 e1 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97-07-22 Z/0926/13 U23 KP Warszawa (1) 2018-09-02 0.0 II
22. 11.03 1 e1 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 98-10-08 Z/0201/16 U23 WP Poznań (1) 2018-06-16 +0.5 II
23. 11.05 5 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Siedlce (1) 2018-06-09 +0.6 II
24. 11.07 2 s8 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96-01-24 Z/0040/12 U23 KP Słubice (M) 2018-06-09 0.0 II
25. 11.07 2 e1 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 Z/0215/14 U23 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -0.4 II
26. 11.08 4 e1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 U23 MA Łódź (M) 2018-05-19 +0.6 II
27. 11.08 1 e1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-09-02 +0.8 II
28. 11.09 3 e1 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96-03-11 Z/0121/13 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +1.6 II
29. 11.10 4 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Białystok (2) 2018-05-12 +0.2 II
30. 11.11 0 w BARAN Patryk niestowarzyszony 98-04-22 Z/0025/14 U23 Firenze (ITA) (M) 2018-04-28 -0.4 II
100 M z wiatrem
1. 10.56 1 SIUDEK Bartosz MKS MOS Wrocław 98-04-29 U23 DS Łódź (1) 2018-09-15 +2.4
2. 10.81 1 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 U23 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.3
3. 10.82 1 e8 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 U23 SL Kraków (1) 2018-06-03 +2.1
4. 10.98 2 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98-08-07 U23 LD Łódź (1) 2018-09-15 +2.4
5. 11.06 3 s2 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-06-12 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +3.3
6. 11.11 3 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 U23 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.3
150 M
1. 16.34 1 s1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.1 --
2. 16.64 1 s1 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.1 --
3. 17.00 2 s1 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-09-28 Z/4797/15 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --
4. 17.92 3 s2 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97-06-17 Z/0919/13 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -4.1 --
5. 17.93 4 s2 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97-03-06 Z/0915/13 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -4.1 --
6. 18.04 2 s3 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 98-06-01 Z/4428/15 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.6 --
7. 18.43 1 s2 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96-01-06 Z/1332/13 U23 SL Chorzów (1) 2018-04-28 +0.1 --
8. 19.31 6 s1 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97-03-08 Z/1975/16 U23 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.2 --
200 M
1. 20.95 2 s1 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Szczecin (M) 2018-08-15 +0.8 M
2. 21.09 2 e2 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Lublin (M) 2018-07-21 +1.6 M
3. 21.18 2 s1 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96-12-27 Z/0103/14 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.4 M
4. 21.23 2 e1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Lublin (M) 2018-07-21 +1.1 M
5. 21.31 3 s1 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97-12-03 Z/1125/13 U23 WP Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 M
6. 21.40 5 s1 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96-08-20 Z/0558/13 U23 SL Szczecin (M) 2018-08-15 +0.8 M
7. 21.57 4 s2 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 I
8. 21.68 1 s1 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +0.1 I
9. 21.73 1 s6 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Lublin (M) 2018-05-27 -1.0 I
10. 21.73 1 s1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Poznań (1) 2018-07-21 +1.7 I
11. 21.82 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -2.4 I
12. 21.84 5 s2 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98-05-05 Z/1268/14 U23 WP Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 I
13. 21.87 1 s13 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 Z/0215/14 U23 ZP Słubice (M) 2018-06-10 +2.0 I
14. 21.87 5 e2 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Lublin (M) 2018-07-21 +1.6 I
15. 21.92 1 s1 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96-01-24 Z/0040/12 U23 KP Toruń (1) 2018-05-12 +1.0 II
16. 21.92 6 e2 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98-02-10 Z/1580/14 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-21 +1.6 II
17. 21.94 2 s1 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.0 II
18. 21.96 2 s13 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96-10-03 Z/1601/12 U23 WP Słubice (M) 2018-06-10 +2.0 II
19. 22.06 3 s1 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98-03-14 Z/0812/14 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.0 II
20. 22.12 1 s1 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97-08-31 Z/0211/13 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -1.3 II
21. 22.14 1 s1 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96-06-05 Z/1399/13 U23 LU Warszawa (2) 2018-05-13 +0.3 II
22. 22.14 1 s2 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 U23 MA Kraków (M) 2018-06-23 -0.7 II
23. 22.21 1 s2 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96-09-08 Z/0090/13 U23 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 II
24. 22.25 2 s1 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96-09-04 Z/1476/14 U23 LU Warszawa (1) 2018-09-09 +0.5 II
25. 22.26 2 s1 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98-09-01 Z/2202/17 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 +0.4 II
26. 22.27 4 s13 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Słubice (M) 2018-06-10 +2.0 II
27. 22.29 6 s1 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96-04-12 Z/0271/14 U23 KP Toruń (1) 2018-06-16 +0.9 II
28. 22.31 3 s2 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław (MUKS Park Zduńska Wola) 98-10-09 Z/0842/14 U23 DS Wrocław (M) 2018-06-13 -0.1 II
29. 22.34 2 s6 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Jedynka Jarocin 98-10-09 Z/2380/16 U23 WP Leszno (1) 2018-05-26 +1.2 II
30. 22.43 1 s3 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-01-29 Z/1662/12 U23 OP Wrocław (M) 2018-06-13 +0.9 II
200 M z wiatrem
1. 21.31 1 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.5
2. 21.71 1 s1 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98-05-05 U23 WP Kutno (M) 2018-06-15 +2.3
3. 21.71 1 s3 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 U23 WP Poznań (1) 2018-09-01 +2.2
4. 21.80 4 s2 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96-07-24 U23 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +2.2
5. 22.01 2 s1 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-01-28 U23 KP Kutno (M) 2018-06-15 +2.3
6. 22.03 4 s8 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96-03-11 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +2.2
7. 22.25 1 s1 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98-08-07 U23 LD Łódź (1) 2018-09-15 +2.6
300 M
1. 33.74 1 s1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 --
2. 34.04 2 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Lublin (1) 2018-05-20 --
3. 34.49 2 s1 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96-09-08 Z/0090/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 34.60 1 s1 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97-08-31 Z/0211/13 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 --
5. 34.64 1 s5 BUZAŁA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-04-17 Z/3182/17 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 --
6. 34.80 3 s1 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96-03-01 Z/0081/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 34.88 2 s1 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 --
8. 34.89 1 s1 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Jedynka Jarocin 98-10-09 Z/2380/16 U23 WP Poznań (1) 2018-05-20 --
9. 34.92 4 s1 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98-06-02 Z/0401/14 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 --
10. 34.93 1 s3 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 U23 DS Leszno (1) 2018-08-25 --
11. 35.26 1 s1 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96-03-11 Z/0121/13 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 --
12. 35.36 2 s1 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96-04-12 Z/0271/14 U23 KP Poznań (1) 2018-04-28 --
13. 35.46 1 s1 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-01-29 Z/1662/12 U23 OP Opole (1) 2018-04-28 --
14. 35.50 3 s1 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 97-03-26 Z/1516/14 U23 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
15. 35.51 2 s1 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-02-06 Z/0984/13 U23 OP Opole (1) 2018-04-28 --
16. 35.67 3 s4 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
17. 35.73 1 s1 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 98-10-21 Z/1564/16 U23 WP Piła (1) 2018-05-26 --
18. 35.79 3 s1 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98-08-30 Z/0544/14 U23 OP Opole (1) 2018-04-28 --
19. 35.79 4 s4 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98-06-03 Z/1519/14 U23 WP Sieradz (1) 2018-05-06 --
20. 35.84 3 s1 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97-08-01 Z/0064/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 --
21. 35.89 5 s1 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Opole (1) 2018-04-28 --
22. 36.08 4 s1 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96-10-03 Z/1601/12 U23 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
23. 36.09 5 s1 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96-04-13 Z/1533/13 U23 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
24. 36.16 4 s1 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów (MKS-MOSM BytomTS AKS Chorzów) 98-07-23 Z/0680/14 U23 SL Kraków (1) 2018-05-06 --
25. 36.33 5 s5 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 --
26. 36.35 4 s1 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98-09-23 Z/0671/15 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 --
27. 36.37 1 s4 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 --
28. 36.40 2 s5 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97-09-12 Z/1260/13 U23 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
29. 36.53 3 s5 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98-02-05 Z/0378/16 U23 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
30. 36.70 1 s3 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98-01-05 Z/0155/14 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 --
300 M pomiar ręczny
1. 36.1 r 1s2 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 U23 ZP Białogard (1) 2018-05-05
400 M
1. 46.06 3 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96-04-16 Z/1042/12 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-21 M
2. 46.50 1 s1 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98-07-23 Z/0865/14 U23 LD Kraków (M) 2018-07-08 M
3. 46.77 2 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Kutno (M) 2018-06-15 M
4. 47.02 4 s2 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98-03-14 Z/0812/14 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 M
5. 47.44 2 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Łomża (M) 2018-06-05 I
6. 47.53 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 U23 MA Kraków (1) 2018-06-03 I
7. 47.99 2 s3 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Jedynka Jarocin 98-10-09 Z/2380/16 U23 WP Poznań (1) 2018-06-16 I
8. 48.04 5 s1 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97-05-08 Z/1644/13 U23 LU Lublin (M) 2018-05-26 I
9. 48.59 3 s1 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 U23 DS Warszawa (M) 2018-07-14 II
10. 48.89 2 s2 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96-01-10 Z/0179/12 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 II
11. 49.04 2 s3 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Lublin (M) 2018-05-26 II
12. 49.19 4 s1 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Gdańsk (M) 2018-06-16 II
13. 49.28 1 s1 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98-02-20 Z/0658/14 U23 LU Warszawa (1) 2018-09-09 II
14. 49.33 1 s1 BUZAŁA Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-04-17 Z/3182/17 U23 KP Chojnice (1) 2018-07-21 II
15. 49.38 2 s10 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98-06-03 Z/1519/14 U23 WP Słubice (M) 2018-06-09 II
16. 49.44 3 s10 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97-09-12 Z/1260/13 U23 LD Słubice (M) 2018-06-09 II
17. 49.51 3 s2 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97-04-26 Z/1117/13 U23 LD Lublin (M) 2018-05-26 II
18. 49.55 1 s2 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96-06-07 Z/1065/12 U23 SK Łódź (M) 2018-06-03 II
19. 49.58 1 s11 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97-02-01 Z/0477/15 U23 LD Słubice (M) 2018-06-09 II
20. 49.69 2 s1 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław (MUKS Park Zduńska Wola) 98-10-09 Z/0842/14 U23 DS Wrocław (1) 2018-06-02 II
21. 49.70 3 s3 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96-04-13 Z/1533/13 U23 WP Poznań (1) 2018-06-16 II
22. 49.75 2 w2 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-09-18 Z/1156/12 U23 OP Suwałki (M) 2018-06-01 II
23. 49.76 4 s3 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98-06-22 Z/0370/14 U23 WP Poznań (1) 2018-06-16 II
24. 49.78 4 s3 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-10-06 Z/0064/14 U23 KP Lublin (M) 2018-05-26 II
25. 49.81 1 s1 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia (MMKS GdańskWKS Flota Gdynia) 98-11-15 Z/0373/14 U23 PM Białogard (1) 2018-05-19 II
26. 49.85 2 s1 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław 97-03-15 Z/1041/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-06-23 II
27. 49.92 2 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Stalowa Wola (1) 2018-06-02 II
28. 50.00 1 s2 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97-02-27 Z/0056/13 U23 WP Poznań (1) 2018-09-01 II
29. 50.02 8 s1 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98-04-05 Z/0648/14 U23 MZ Radom (M) 2018-05-27 II
30. 50.05 2 s1 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97-03-25 Z/4805/15 U23 MZ Siedlce (1) 2018-06-09 II
500 M
1. 1:04.38 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 1:04.92 2 s1 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96-01-10 Z/0179/12 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 1:09.85 3 s1 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97-10-27 Z/1860/16 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
600 M
1. 1:22.15 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Hrubieszów (1) 2018-08-26 --
2. 1:23.37 2 s2 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98-04-05 Z/0648/14 U23 MZ Radom (1) 2018-09-01 --
3. 1:23.58 2 s1 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98-01-28 Z/0430/15 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 --
4. 1:23.86 1 s1 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98-05-04 Z/0881/14 U23 SL Chorzów (1) 2018-04-28 --
5. 1:24.41 2 s1 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --
6. 1:24.68 4 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --
7. 1:25.00 3 s2 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Radom (1) 2018-09-01 --
8. 1:25.03 5 s1 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98-05-02 Z/0986/14 U23 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --
9. 1:25.26 1 s1 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96-06-07 Z/1065/12 U23 SK Kielce (1) 2018-04-28 --
10. 1:25.51 1 s1 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-29 Z/0325/14 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-03 --
11. 1:25.84 6 s1 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98-05-02 Z/0985/14 U23 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --
12. 1:30.20 4 s1 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98-11-29 Z/3170/17 U23 MA Kielce (1) 2018-04-28 --
13. 1:31.55 1 s1 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98-02-20 Z/1659/15 U23 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
14. 1:33.24 5 s1 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 97-10-22 Z/4427/15 U23 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 --
15. 1:34.65 5 s1 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96-08-02 Z/1667/16 U23 PM Słupsk (1) 2018-09-16 --
16. 1:37.69 8 s1 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98-02-11 Z/1117/14 U23 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 --
DNF SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97-05-03 Z/1061/14 U23 PM Chojnice (1) 2018-08-18 --
800 M
1. 1:45.42 5 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Berlin (GER) (M) 2018-08-11 MM
2. 1:47.90 7 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Goleniów (M) 2018-06-20 M
3. 1:48.68 9 s1 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98-10-06 Z/0064/14 U23 KP Chorzów (M) 2018-06-08 I
4. 1:50.96 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Warszawa (M) 2018-07-14 I
5. 1:51.45 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Des moines (USA) (2) 2018-04-28 I
6. 1:51.56 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 I
7. 1:51.74 3 s1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Gliwice (M) 2018-06-10 I
8. 1:52.31 5 e1 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98-10-24 Z/0177/14 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-21 II
9. 1:52.51 4 s1 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97-02-24 Z/1785/13 U23 MZ Warszawa (M) 2018-07-14 II
10. 1:53.01 2 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Kraków (M) 2018-06-10 II
11. 1:53.01 3 s1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (M) 2018-06-10 II
12. 1:53.22 6 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Lublin (M) 2018-05-27 II
13. 1:53.40 6 s1 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 U23 MA Warszawa (M) 2018-07-14 II
14. 1:53.78 1 s2 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-05-16 Z/0718/13 U23 LD Sieradz (M) 2018-07-01 II
15. 1:53.92 1 s1 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98-06-06 U23 MA Kraków (1) 2018-06-03 II
16. 1:54.38 1 s1 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 98-06-12 Z/1905/17 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-23 II
17. 1:54.46 1 s1 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-26 Z/1090/14 U23 OP Wrocław (1) 2018-05-13 II
18. 1:54.53 3 s2 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówUKS Budowlani Nowy Sącz) 96-07-17 Z/0525/13 U23 MA Sieradz (M) 2018-07-01 II
19. 1:55.18 5 s2 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98-01-28 Z/0430/15 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 II
20. 1:55.30 6 s2 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 II
21. 1:55.58 2 s1 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-06-03 II
22. 1:55.59 4 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-13 II
23. 1:55.62 3 s1 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96-03-21 Z/1301/12 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II
24. 1:55.74 8 s1 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97-01-16 Z/0509/13 U23 PK Lublin (M) 2018-05-27 II
25. 1:55.88 9 s1 KUC Sławomir RKS Łódź 96-01-24 Z/0674/12 U23 LD Łódź (M) 2018-05-20 II
26. 1:55.97 3 s2 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97-05-26 Z/0417/14 U23 PK Lublin (M) 2018-05-27 II
27. 1:56.12 1 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Radom (1) 2018-08-29 II
28. 1:56.21 3 s1 SOWIK Wojciech AZS Łódź (AZS ŁódźMLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka) 96-02-12 Z/0068/12 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 II
29. 1:56.35 4 s2 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96-10-22 Z/4531/17 U23 MZ Lublin (M) 2018-05-27 II
30. 1:56.78 2 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 II
1000 M
1. 2:18.88 4 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Szczecin (M) 2018-08-15 --
2. 2:26.12 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
3. 2:27.02 2 s4 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
4. 2:31.13 2 s1 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 98-06-12 Z/1905/17 U23 SL Gliwice (1) 2018-05-12 --
5. 2:31.93 1 s5 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98-06-06 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
6. 2:32.85 1 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-12 --
7. 2:33.46 3 s1 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98-06-02 Z/2420/15 U23 WN Chojnice (1) 2018-08-18 --
8. 2:33.52 3 s5 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
9. 2:34.16 1 s1 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96-10-22 Z/4531/17 U23 MZ Częstochowa (1) 2018-05-01 --
10. 2:35.18 1 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
11. 2:35.53 4 s5 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówUKS Budowlani Nowy Sącz) 96-07-17 Z/0525/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
12. 2:35.96 5 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98-02-10 Z/1078/14 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 --
13. 2:36.24 1 s1 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98-08-29 Z/3276/15 U23 LD Wrocław (1) 2018-09-02 --
14. 2:37.55 2 s1 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98-01-04 Z/0710/14 U23 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 --
15. 2:37.58 2 s1 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97-03-09 Z/1600/13 U23 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 --
16. 2:37.92 10 s4 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96-08-06 Z/0245/12 U23 SL Kraków (1) 2018-05-06 --
17. 2:38.39 2 s1 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96-11-02 Z/3905/16 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 --
18. 2:38.94 3 s1 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97-05-21 Z/0547/13 U23 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 --
19. 2:40.02 1 s1 TUROWSKI Kamil OŚ AZS Poznań (OŚ AZS PoznańSL Olimpia Poznań) 96-10-14 Z/0864/15 U23 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
20. 2:42.10 3 s1 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98-02-23 Z/0976/14 U23 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
21. 2:42.5 r 2 s1 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97-03-10 Z/1012/17 U23 PM Białogard (1) 2018-05-05 --
22. 2:43.05 1 s1 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-29 Z/0325/14 U23 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 --
23. 2:43.09 3 s1 CIEŚLIK Wojciech AZS-AWF Katowice 98-09-20 Z/0629/14 U23 SL Częstochowa (1) 2018-09-16 --
24. 2:45.13 6 s3 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96-03-15 Z/1640/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
25. 2:45.55 14 s1 TOMASZEWSKI Maciej CWKS Resovia Rzeszów 97-06-24 Z/1843/16 U23 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --
26. 2:48.74 1 s2 MOSKAL Paweł KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 97-06-11 U23 WN Chojnice (1) 2018-08-18 --
27. 2:49.37 6 s1 ŁABYS Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 96-02-26 Z/1502/18 U23 OP Wrocław (1) 2018-09-02 --
28. 2:49.82 9 s3 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97-12-21 Z/0439/13 U23 LB Leszno (1) 2018-08-25 --
29. 2:55.45 5 s1 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 98-09-23 Z/4214/18 U23 MA Kielce (1) 2018-04-28 --
DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
1000 M nieregulaminowe
1. 2:54.88 1 m1 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 U23 LU Lublin (1) 2018-06-16
1500 M
1. 3:43.20 4 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Gliwice (M) 2018-06-10 I
2. 3:44.71 1 s1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 Z/0697/15 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 I
3. 3:47.07 4 s1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I
4. 3:49.33 3 s1 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Gdańsk (M) 2018-06-16 II
5. 3:50.29 5 s1 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97-02-22 Z/1189/14 U23 MA Gdańsk (M) 2018-06-16 II
6. 3:50.52 1 s1 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97-02-24 Z/1785/13 U23 MZ Sopot (M) 2018-07-27 II
7. 3:52.29 1 s2 SOWIK Wojciech AZS Łódź (AZS ŁódźMLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka) 96-02-12 Z/0068/12 U23 LD Gliwice (M) 2018-06-10 II
8. 3:53.64 1 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-06-02 II
9. 3:55.47 1 s1 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97-04-02 Z/0185/13 U23 LD Sieradz (M) 2018-06-30 II
10. 3:55.79 1 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 II
11. 3:55.80 2 s1 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96-10-22 Z/4531/17 U23 MZ Siedlce (1) 2018-06-09 II
12. 3:56.32 2 s1 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-05-16 Z/0718/13 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 II
13. 3:56.39 3 s1 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98-04-11 Z/0705/16 U23 LU Inowrocław (M) 2018-09-01 II
14. 3:56.88 2 s2 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96-03-21 Z/1301/12 U23 SL Lublin (M) 2018-05-26 II
15. 3:56.94 3 s2 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97-02-21 Z/0418/13 U23 DS Lublin (M) 2018-05-26 II
16. 3:57.16 3 s1 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 U23 MA Wrocław (M) 2018-06-13 II
17. 3:57.49 1 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II
18. 3:57.56 4 s2 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98-05-14 Z/0127/14 U23 LU Lublin (M) 2018-05-26 II
19. 3:58.22 3 s1 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówUKS Budowlani Nowy Sącz) 96-07-17 Z/0525/13 U23 MA Kraków (1) 2018-06-03 II
20. 4:00.71 6 s2 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 98-06-12 Z/1905/17 U23 SL Gliwice (M) 2018-06-10 II
21. 4:00.78 2 s3 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98-10-24 Z/0177/14 U23 MZ Lublin (M) 2018-05-26 II
22. 4:01.44 3 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Białogard (1) 2018-07-14 II
23. 4:01.51 7 s2 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KS AZS UWM Olsztyn) 97-01-02 Z/0118/13 U23 KP Lublin (M) 2018-05-26 II
24. 4:03.28 2 s1 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97-05-03 Z/1061/14 U23 PM Słubice (M) 2018-06-09 III
25. 4:03.70 2 s2 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98-01-28 Z/0430/15 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 III
26. 4:03.91 3 s1 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97-01-14 Z/1072/13 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
27. 4:04.80 5 s3 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96-11-02 Z/3905/16 U23 MZ Lublin (M) 2018-05-26 III
28. 4:05.23 3 s1 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 98-10-09 Z/1217/16 U23 WP Poznań (1) 2018-06-03 III
29. 4:05.29 12 s1 KUC Sławomir RKS Łódź 96-01-24 Z/0674/12 U23 LD Lublin (M) 2018-05-26 III
30. 4:05.55 4 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 III
2000 M
1. 5:30.59 1 s1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 Z/3524/15 U23 LD Ostróda (2) 2018-08-26 --
2. 6:09.13 3 s1 MOSKAL Paweł KS Zamek Kurzętnik 97-01-01 U23 WN Ostróda (2) 2018-08-26 --
DNF WOŚ Wiktor KKL Kielce 96-06-07 Z/1065/12 U23 SK Kielce (1) 2018-04-28 --
3000 M
1. 8:16.57 2 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Stalowa Wola (1) 2018-05-12 I
2. 8:18.28 5 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 II
3. 8:24.23 1 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Łódź (1) 2018-05-26 II
4. 8:34.55 1 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
5. 8:34.83 5 s1 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97-02-24 Z/1785/13 U23 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 II
6. 8:35.76 4 s1 SOWIK Wojciech AZS Łódź (AZS ŁódźMLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka) 96-02-12 Z/0068/12 U23 LD Lublin (M) 2018-05-27 II
7. 8:37.73 2 s1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 Z/0525/14 U23 WP Szprotawa (1) 2018-05-12 II
8. 8:38.05 7 s1 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97-02-21 Z/0418/13 U23 DS Lublin (M) 2018-05-27 II
9. 8:49.46 14 s1 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96-03-21 Z/1301/12 U23 SL Lublin (M) 2018-05-27 III
10. 8:50.98 1 s1 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97-01-14 Z/1072/13 U23 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III
11. 8:51.61 5 s1 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 96-04-04 Z/0816/12 U23 WP Łódź (M) 2018-05-20 III
12. 8:56.19 3 s2 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96-03-23 Z/0010/12 U23 MZ Lublin (M) 2018-05-27 III
13. 8:57.20 4 s2 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97-03-10 Z/1012/17 U23 PM Lublin (M) 2018-05-27 III
14. 9:04.38 5 s1 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97-09-28 Z/1508/13 U23 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III
15. 9:04.55 6 s2 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97-06-09 Z/0562/13 U23 SL Lublin (M) 2018-05-27 III
16. 9:04.94 2 s1 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97-05-21 Z/0547/13 U23 WN Gdańsk (1) 2018-06-09 III
17. 9:06.90 9 s2 GORZELAŃCZYK Paweł OŚ AZS Poznań 96-03-28 Z/0549/13 U23 WP Lublin (M) 2018-05-27 III
18. 9:07.17 10 s2 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97-02-03 Z/0480/13 U23 SL Lublin (M) 2018-05-27 III
19. 9:07.39 11 s2 KIC Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96-04-30 Z/4723/17 U23 PK Lublin (M) 2018-05-27 III
20. 9:09.81 18 s1 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KS AZS UWM Olsztyn) 97-01-02 Z/0118/13 U23 KP Lublin (M) 2018-05-27 III
21. 9:11.11 2 s1 KUC Sławomir RKS Łódź 96-01-24 Z/0674/12 U23 LD Łódź (1) 2018-06-09 III
22. 9:11.79 6 s1 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław (KS AZS AWF WrocławUKS Dziesiątka Radomsko) 98-09-13 Z/0166/15 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 III
23. 9:11.86 3 s1 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97-08-19 Z/0040/13 U23 PM Białogard (1) 2018-05-19 III
24. 9:20.19 16 s2 BIEDERMAN Marcin niest. Kraków 98-01-01 U23 MA Lublin (M) 2018-05-27 --
25. 9:23.80 6 s1 JANKOWIAK Tomasz KS Team run Gdańsk 96-05-08 Z/5238/15 U23 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 --
26. 9:26.29 2 s1 MOSKAL Paweł KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 97-06-11 U23 WN Sztum (1) 2018-09-12 --
27. 9:28.92 2 s1 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97-06-03 Z/2498/17 U23 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
28. 9:32.92 1 s2 MULAWA Krzysztof LKS Vectra Włocławek 98-04-28 Z/0184/17 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 --
29. 9:35.79 1 s1 MAŃKOWSKI Jakub niest. Łódź 98-01-01 U23 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
30. 9:36.14 7 s1 MANIKOWSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 98-06-22 Z/3165/17 U23 LD Łódź (1) 2018-05-13 --
5000 M
1. 14:13.93 3 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Gdańsk (M) 2018-06-16 I
2. 14:26.99 5 s1 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 II
3. 14:40.97 3 s1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 Z/0525/14 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 II
4. 14:45.47 6 s1 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97-05-26 Z/1123/13 U23 LD Gdańsk (M) 2018-06-16 II
5. 14:49.25 4 s1 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96-10-22 Z/0759/12 U23 PM Sieradz (M) 2018-07-01 II
6. 14:56.08 5 s1 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97-02-24 Z/1785/13 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 II
7. 15:00.31 6 s1 SOWIK Wojciech AZS Łódź (AZS ŁódźMLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka) 96-02-12 Z/0068/12 U23 LD Sieradz (M) 2018-07-01 II
8. 15:09.01 8 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 II
9. 15:09.03 9 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Sieradz (M) 2018-07-01 II
10. 15:15.56 10 s1 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 98-10-09 Z/1217/16 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 III
11. 15:15.75 11 s1 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96-10-22 Z/4531/17 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 III
12. 15:29.13 12 s1 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98-06-02 Z/2420/15 U23 WN Sieradz (M) 2018-07-01 III
13. 15:30.38 13 s1 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97-05-03 Z/1061/14 U23 PM Sieradz (M) 2018-07-01 III
14. 15:37.52 9 s1 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97-03-10 Z/1012/17 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 III
15. 15:40.64 15 s1 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96-03-19 Z/0819/12 U23 PM Sieradz (M) 2018-07-01 III
16. 15:51.64 12 s1 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97-05-21 Z/0547/13 U23 WN Gdańsk (M) 2018-06-16 III
17. 16:00.99 16 s1 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97-01-14 Z/1072/13 U23 SL Sieradz (M) 2018-07-01 III
18. 16:26.05 1 s1 GORZELAŃCZYK Paweł OŚ AZS Poznań 96-03-28 Z/0549/13 U23 WP Poznań (1) 2018-06-16 --
19. 16:37.65 8 s1 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97-08-19 Z/0040/13 U23 PM Słubice (M) 2018-06-10 --
20. 17:11.04 6 s2 ZYBOROWICZ Bartłomiej LUKS Hańcza Suwałki 98-02-05 Z/0419/16 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
21. 17:11.40 9 s1 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98-02-23 Z/0976/14 U23 LB Słubice (M) 2018-06-10 --
22. 17:39.19 3 s2 SZCZEPAŃSKI Paweł SRS Kondycja Żabieniec 98-09-18 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 -- LDK!
23. 18:06.97 5 s1 ŁABYS Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 96-02-26 Z/1502/18 U23 OP Oleśnica (1) 2018-05-19 --
24. 19:56.90 17 s2 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa 96-09-16 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 --
25. 19:57.30 18 s2 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96-03-23 Z/0010/12 U23 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 --
DNF OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 U23 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98-02-27 Z/3372/15 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 --
DNF DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice () 97-01-07 Z/1218/16 U23 SL Sieradz (M) 2018-07-01 --
DNF MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97-02-21 Z/0418/13 U23 DS Sieradz (M) 2018-07-01 --
5km M
10000 M
1. 30:24.69 8 s2 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 Z/0310/13 U23 MZ Łomża (M) 2018-04-28 I
2. 30:39.87 1 s1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 Z/0434/13 U23 DS Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
3. 30:50.09 2 s1 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96-10-22 Z/0759/12 U23 PM Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
4. 31:50.13 4 s1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 Z/0525/14 U23 WP Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
5. 31:52.64 5 s1 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98-03-30 Z/0223/14 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
6. 32:03.75 6 s1 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 98-10-09 Z/1217/16 U23 WP Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
7. 33:01.40 7 s1 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97-05-21 Z/0547/13 U23 WN Ruda Śląska (1) 2018-05-19 III
8. 33:47.72 8 s1 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97-01-14 Z/1072/13 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-19 III
DNF JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98-10-13 Z/0130/14 U23 PM Ruda Śląska (1) 2018-05-19 --
DNF ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97-03-10 Z/1012/17 U23 PM Ruda Śląska (1) 2018-05-19 --
10km M
1. 37:20 25  SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn 96-05-04 Z/0520/12 U23 WN Gdańsk (M) 2018-08-04 --
100km M
Półmaraton M
1. 1:14:54 57  ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 U23 MZ Warszawa (M) 2018-03-25 III
2. 1:15:47 68  KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 98-03-11 U23 SL Warszawa (M) 2018-03-25 III
Maraton M
Mila M
1. 4:25.01 1 s19 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 U23 MZ Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
Bieg 24-h M
80p M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :11:34 r 2b1 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96-10-22 U23 PM Żagań (M) 2018-03-17
2. :11:35 r 3b1 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97-09-26 U23 DS Żagań (M) 2018-03-17
3. :11:49 r 6b1 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98-11-10 U23 MZ Żagań (M) 2018-03-17
4. :11:50 r 7b1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 U23 MA Żagań (M) 2018-03-17
5. :11:53 r 8b1 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97-02-21 U23 DS Żagań (M) 2018-03-17
6. :12:01 r 9b1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 U23 MZ Żagań (M) 2018-03-17
7. :12:15 r 14b1 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96-03-19 U23 PM Żagań (M) 2018-03-17
8. :12:18 r 15b1 KUC Sławomir RKS Łódź 96-01-24 U23 LD Żagań (M) 2018-03-17
9. :12:20 r 16b1 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96-03-21 U23 SL Żagań (M) 2018-03-17
10. :12:21 r 17b1 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97-05-03 U23 PM Żagań (M) 2018-03-17
11. :12:29 r 19b1 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97-03-13 U23 LD Żagań (M) 2018-03-17
12. :12:31 r 21b1 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 U23 MA Żagań (M) 2018-03-17
13. :12:35 r 22b1 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98-03-02 U23 WP Żagań (M) 2018-03-17
14. :12:42 r 24b1 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98-10-13 U23 PM Żagań (M) 2018-03-17
15. :12:58 r 25b1 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97-03-09 U23 ZP Żagań (M) 2018-03-17
16. :13:01 r 26b1 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97-08-19 U23 PM Żagań (M) 2018-03-17
17. :13:17 r 28b1 KAŁUZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard 97-05-03 U23 ZP Żagań (M) 2018-03-17
18. :13:20 r 29b1 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98-02-20 U23 LB Żagań (M) 2018-03-17
19. :14:48 r 30b1 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97-12-21 U23 LB Żagań (M) 2018-03-17
20. :31:27 r 14b2 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97-03-03 U23 MZ Żagań (M) 2018-03-17
21. :34:38 r 19b2 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97-11-28 U23 PM Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
100p M
110 (99.1) M
110 M
1. 13.90 4 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97-01-08 Z/0213/13 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-22 +1.1 M
2. 14.08 1 s2 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 Z/0215/14 U23 ZP Słubice (M) 2018-06-09 0.0 M
3. 14.34 1 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-04-11 Z/0531/13 U23 KP Łódź (M) 2018-06-03 +0.7 I
4. 14.58 3 e2 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96-05-04 Z/0758/12 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 +0.3 I
5. 14.68 1 w2 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 +0.8 I
6. 14.71 5 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98-06-03 Z/1519/14 U23 WP Warszawa (M) 2018-07-14 +0.6 I
7. 14.72 1 e1 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96-04-22 Z/0931/12 U23 WP Poznań (1) 2018-05-19 +0.7 I
8. 14.72 2 e1 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia 97-01-23 Z/0091/13 U23 PM Łódź (M) 2018-06-03 +1.8 I
9. 14.73 2 w2 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-09-18 Z/1156/12 U23 OP Suwałki (M) 2018-06-02 +0.8 I
10. 14.88 1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.3 I
11. 14.93 4 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Łódź (M) 2018-05-19 +0.4 I
12. 15.05 2 s1 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-03-25 Z/0058/14 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.0 II
13. 15.07 3 e1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 -0.3 II
14. 15.23 2 e1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Warszawa (1) 2018-09-16 -0.6 II
15. 15.41 5 e2 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98-01-04 Z/0593/14 U23 WP Sieradz (M) 2018-06-30 +0.3 II
16. 15.59 1 s1 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98-04-22 Z/1601/14 U23 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +1.7 II
17. 15.71 3 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Warszawa (1) 2018-09-16 +1.0 II
18. 15.96 0 w OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 97-06-06 Z/0602/13 U23 DS Jessheim (NOR) (M) 2018-06-10 +0.9 III
19. 16.41 3 s1 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96-02-25 Z/1530/12 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.1 III
20. 16.43 2 e1 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97-03-06 Z/0318/13 U23 WP Poznań (1) 2018-05-19 +0.7 III
21. 16.82 4 s1 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98-10-25 Z/0919/14 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +1.3 --
22. 19.24 4 w1 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98-06-12 Z/1038/14 U23 WP Suwałki (M) 2018-06-02 +1.7 --
DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97-07-29 Z/0317/13 U23 WP Wrocław (1) 2018-05-13 +0.9 --
DNF SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98-06-08 Z/0328/14 U23 DS Suwałki (M) 2018-06-02 +1.7 --
110 M z wiatrem
1. 16.67 1 s1 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98-10-25 U23 DS Leszno (1) 2018-05-26 +2.1
2. 18.94 3 s1 FRYŚNY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98-06-12 U23 WP Leszno (1) 2018-05-26 +2.1
3. 40.61 8 s1 POCHYLSKI Piotr RLTL ZTE Radom 98-10-19 U23 MZ Radom (M) 2018-05-27 +2.9
200p M
1. 25.42 2 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Zamość (1) 2018-06-10 -0.4 --
300p M
400p (83.8) M
400p M
1. 50.17 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 M
2. 52.08 6 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96-02-21 Z/0175/12 U23 DS Lublin (M) 2018-07-21 I
3. 52.12 2 s3 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98-06-03 Z/1519/14 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 I
4. 52.58 1 s2 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96-06-07 Z/1065/12 U23 SK Sieradz (M) 2018-07-01 I
5. 53.08 2 s2 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96-01-10 Z/0179/12 U23 MA Kutno (M) 2018-06-15 I
6. 53.10 6 s1 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot 97-01-17 Z/0044/13 U23 PM Goleniów (M) 2018-06-20 I
7. 53.12 2 s2 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97-09-12 Z/1260/13 U23 LD Sieradz (M) 2018-07-01 I
8. 53.70 3 s2 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97-04-26 Z/1117/13 U23 LD Sieradz (M) 2018-07-01 I
9. 54.01 1 s1 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98-04-05 Z/0648/14 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 I
10. 54.02 4 s2 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań 97-12-03 Z/1122/13 U23 WP Kutno (M) 2018-06-15 I
11. 54.29 1 s1 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97-02-27 Z/0056/13 U23 WP Warszawa (1) 2018-09-09 I
12. 54.36 1 s1 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów (MKS-MOSM BytomTS AKS Chorzów) 98-07-23 Z/0680/14 U23 SL Sieradz (M) 2018-07-01 I
13. 54.75 1 s3 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Kutno (M) 2018-06-15 II
14. 54.88 4 s1 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-02-06 Z/0984/13 U23 OP Wrocław (M) 2018-06-13 II
15. 54.93 1 m1 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98-05-29 Z/1122/14 U23 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 II LDK!
16. 54.94 2 s1 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 II
17. 55.29 4 s1 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98-01-12 Z/0826/15 U23 LU Lublin (1) 2018-06-16 II
18. 55.86 1 s3 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-01-29 Z/1662/12 U23 OP Łódź (M) 2018-05-20 II
19. 55.91 6 s1 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96-09-30 Z/0149/12 U23 SL Kraków (M) 2018-06-10 II
20. 56.15 3 s1 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 97-09-18 Z/1130/13 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 II
21. 56.95 4 s1 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97-08-01 Z/0064/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III
22. 57.37 3 s3 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98-08-30 Z/0544/14 U23 OP Łódź (M) 2018-05-20 III
23. 59.06 1 s1