60 K
1. 9.27 7 s1 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04-09-21 Z/1913/17 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -0.2 -- LDK!
2. 9.67 4 s2 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -0.9 -- LDK!
100 K
1. 12.82 1 s1 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.4 III
2. 13.04 1 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.9 III LDK!
3. 13.10 3 s1 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-08 Z/0272/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.4 III LDK!
4. 13.12 4 s1 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.4 III LDK!
5. 13.26 5 s1 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.5 IV LDK!
6. 13.58 5 s4 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 IV
7. 13.58 4 e7 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-23 Z/4191/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.3 IV
8. 13.60 6 s4 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 IV LDK!
9. 13.65 2 s2 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.4 IV LDK!
10. 13.71 1 s2 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.5 IV
11. 13.76 7 s1 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04-02-05 Z/4586/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.4 IV LDK!
12. 13.78 3 e4 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 IV LDK!
13. 13.78 6 e3 TRYT Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-06-19 Z/3778/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.4 IV LDK!
14. 13.81 4 e8 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.9 V LDK!
15. 13.83 1 s9 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03-05-18 Z/3960/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 V LDK!
16. 13.90 7 e3 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.4 V
17. 13.99 5 s1 PAWŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04-08-27 Z/1672/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.8 V LDK!
18. 14.02 4 s3 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.7 V
19. 14.09 6 s1 BINKIEWICZ Agnieszka WKS Wawel Kraków 04-01-01 Z/4672/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.8 V LDK!
20. 14.12 4 s2 GWARDECKA Kamila WKS Wawel Kraków 03-05-07 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.4 V
21. 14.13 1 s8 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.6 V LDK!
22. 14.17 5 e6 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.3 V LDK!
23. 14.28 3 s2 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03-01-23 Z/4895/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.5 V LDK!
24. 14.33 5 e1 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04-09-21 Z/1913/17 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.7 V LDK!
25. 14.33 3 s5 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U16 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-26 0.0 V
26. 14.40 1 s5 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03-05-28 Z/3533/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.3 V
27. 14.40 7 e2 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03-02-04 Z/4670/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -1.1 V LDK!
28. 14.44 2 s6 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 Z/1423/16 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 0.0 V
29. 14.47 6 e2 KUDAS Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-31 Z/3188/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -1.0 V
30. 14.56 2 s5 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 -- LDK!
31. 14.56 2 s8 KOSIŃSKA Aleksandra ULKS Lipinki 04-08-05 Z/0881/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.6 -- LDK!
32. 14.61 6 s3 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.7 --
33. 14.63 2 s3 KRYŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 04-07-15 Z/3686/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 -- LDK!
34. 14.65 7 s3 PTAK Aleksandra ULKS Lipinki 04-10-26 Z/2355/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.7 -- LDK!
35. 14.74 8 s1 ŻAK Gabriela SKS Kusy Kraków 04-06-07 Z/3690/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.4 -- LDK!
36. 14.80 2 s7 CZYSZCZOŃ Klaudia MKS Rabka-Zdrój 04-11-20 Z/1660/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.9 --
37. 14.83 4 s9 BARSKA Aleksandra WKS Wawel Kraków 04-01-27 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 --
38. 14.85 1 s6 BORYS Zofia WKS Wawel Kraków 04-01-01 Z/4585/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 -- LDK!
39. 14.86 4 s5 WˇSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04-01-01 Z/3689/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 -- LDK!
40. 14.91 6 s2 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03-07-25 Z/3920/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.9 -- LDK!
41. 14.94 6 e4 DANIELAK Hanna WKS Wawel Kraków 04-05-16 Z/0161/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 -- LDK!
42. 15.00 7 s2 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 04-09-01 Z/2800/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.9 --
43. 15.02 8 e1 SZUSTAK Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-08-02 Z/3786/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.5 -- LDK!
44. 15.08 8 e2 TATARCZUCH Ja¶mina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -1.1 -- LDK!
45. 15.09 5 s5 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03-03-17 Z/0006/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 -- LDK!
46. 15.13 1 s4 WARCHOLIK Zuzanna UKS Kobylanka 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.9 --
47. 15.17 2 s6 WANTUCH Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-28 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
48. 15.21 3 s4 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04-11-18 Z/3679/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.9 -- LDK!
49. 15.23 4 s4 ZIĘBA Paulina KS Cracovia 1906 Kraków 03-06-07 Z/2059/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.9 --
50. 15.29 3 s6 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
51. 15.31 4 s6 HEJMO Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-02-26 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
52. 15.35 5 s9 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 -- LDK!
53. 15.37 6 e1 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 -- LDK!
54. 15.46 3 s5 WACIĘGA Iwona MKS Tempo Kęty 03-07-14 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.3 --
55. 15.48 6 e7 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04-06-09 Z/2280/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.3 --
56. 15.50 4 s5 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 04-09-05 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.3 --
57. 15.54 8 s3 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03-06-06 Z/0067/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.7 -- LDK!
58. 15.54 5 s6 BELCZYK Urszula ULKS Lipinki 04-11-10 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 -- LDK!
59. 15.67 4 s3 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04-05-27 Z/2799/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.4 --
60. 15.74 5 s3 BUCZEK Aleksandra SKS Kusy Kraków 03-04-21 Z/0005/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 -- LDK!
61. 15.75 5 s4 KOŁODZIEJCZYK Zuzanna SKS Kusy Kraków 03-11-01 Z/0011/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.9 -- LDK!
62. 15.80 6 s6 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04-07-22 Z/4008/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
63. 16.17 6 s4 GRYMEK Jagoda SKS Kusy Kraków 04-08-03 Z/3680/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.9 -- LDK!
64. 16.31 7 s4 SKORUPA Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-08-23 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.9 --
65. 16.38 5 s5 SITEK Julia WKS Wawel Kraków 04-07-30 Z/4588/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.3 -- LDK!
66. 16.40 4 s5 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04-01-23 Z/4669/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -1.0 -- LDK!
67. 16.59 7 s6 ZADORA Justyna UKS Jedynka Tokarnia 04-11-16 Z/2959/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 -- LDK!
68. 16.63 8 s6 DUDEK Julia LKS Kłos Olkusz 03-07-28 Z/4726/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
69. 16.81 8 s5 BEDNARZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 04-09-02 Z/3677/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -1.0 -- LDK!
70. 16.82 6 s5 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 04-06-16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.3 --
71. 16.86 6 s7 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 04-09-16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.9 --
72. 17.08 5 s8 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 04-12-27 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.6 --
73. 17.50 4 s1 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04-12-23 Z/1910/17 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -1.2 -- LDK!
100 K z wiatrem
1. 12.83 1 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
2. 13.47 3 s2 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
3. 14.28 3 s3 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04-09-21 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +3.5
4. 14.38 2 s4 KRYŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 04-07-15 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
5. 14.40 6 s2 BORYS Zofia WKS Wawel Kraków 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
6. 14.42 7 s2 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
7. 14.45 4 s3 KUDAS Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-31 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +3.5
8. 14.60 3 s4 ADAMOWICZ Klaudia SKS Kusy Kraków 03-04-17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
9. 14.67 4 s4 WˇSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
10. 14.89 6 s4 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
11. 15.17 7 s3 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +3.5
12. 15.26 7 s4 KAPUSTA Wiktoria MLUKS Tarnów 04-03-24 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
13. 15.30 8 s4 GREDYS Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-05-17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
14. 15.80 8 s3 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04-07-22 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +3.5
150 K
1. 20.81 4 s2 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03-05-18 Z/3960/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.8 -- LDK!
2. 20.99 2 s3 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 -- LDK!
3. 21.76 6 s1 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.2 --
4. 21.88 3 s3 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03-02-04 Z/4670/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 -- LDK!
5. 22.82 5 s2 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03-01-23 Z/4895/18 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -0.9 -- LDK!
6. 22.87 5 s3 WˇSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04-01-01 Z/3689/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 -- LDK!
200 K
1. 26.56 3 s4 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.4 III LDK!
2. 27.35 1 s2 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -1.0 IV LDK!
3. 27.75 2 s3 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.0 IV LDK!
4. 27.94 3 s5 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.6 IV LDK!
5. 28.05 5 s5 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.6 IV
6. 28.27 2 s3 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-23 Z/4191/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.4 IV
7. 28.51 2 s4 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.5 V LDK!
8. 28.68 7 s4 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03-05-18 Z/3960/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.4 V LDK!
9. 29.10 2 s4 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.5 V
10. 29.73 4 s3 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 Z/1423/16 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.7 V
11. 29.97 5 s3 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03-01-23 Z/4895/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.4 V LDK!
12. 30.14 6 s3 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04-09-21 Z/1913/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.4 V LDK!
13. 30.38 4 s4 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03-02-04 Z/4670/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.5 -- LDK!
14. 30.68 8 s2 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -1.0 -- LDK!
15. 31.00 7 s3 PTAK Aleksandra ULKS Lipinki 04-10-26 Z/2355/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.0 -- LDK!
16. 31.54 5 s4 TATARCZUCH Ja¶mina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.5 -- LDK!
17. 32.25 4 s4 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.1 -- LDK!
18. 32.60 2 s6 ZIĘBA Paulina KS Cracovia 1906 Kraków 03-06-07 Z/2059/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 0.0 --
200 K z wiatrem
1. 28.30 1 s3 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03-05-18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +2.8
2. 28.74 4 s3 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +2.8
3. 29.21 6 s3 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +2.8
300 K
1. 42.65 2 s10 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-08 Z/0272/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II LDK!
2. 42.75 1 s1 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 II LDK!
3. 43.02 3 s1 BIENIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-01 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 III
4. 43.13 4 s10 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III LDK!
5. 43.70 4 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
6. 44.19 1 s11 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III LDK!
7. 44.51 2 s3 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 III LDK!
8. 45.60 1 s4 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
9. 45.79 5 s1 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03-05-18 Z/3960/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
10. 45.91 3 s5 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV
11. 46.16 4 s3 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04-02-05 Z/4586/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV LDK!
12. 46.19 1 s6 ORMANIEC Julia UKS Jedynka Skawina 03-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV
13. 46.26 6 s1 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04-10-07 Z/0277/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV LDK!
14. 46.64 6 s1 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04-01-20 Z/1423/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
15. 47.53 8 s1 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 V
16. 48.10 2 s3 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03-07-17 Z/0572/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V LDK!
17. 48.17 3 s4 KOSIŃSKA Aleksandra ULKS Lipinki 04-08-05 Z/0881/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
18. 48.17 3 s12 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03-01-23 Z/4895/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 V LDK!
19. 48.81 2 s5 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-23 Z/4191/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
20. 48.81 2 s2 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03-06-25 Z/0573/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
21. 48.98 3 s3 DANIELAK Hanna WKS Wawel Kraków 04-05-16 Z/0161/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
22. 49.34 3 s2 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04-09-21 Z/1913/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
23. 49.72 7 s4 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03-07-25 Z/3920/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
24. 50.24 2 s4 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
25. 51.05 2 s6 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03-03-17 Z/0006/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
26. 51.52 1 s2 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Kędzierzyn-KoĽle (2) 2018-05-07 -- LDK!
27. 51.77 2 s7 TATARCZUCH Ja¶mina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
28. 52.32 4 s6 KRYŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 04-07-15 Z/3686/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
29. 52.48 5 s2 WARCHOLIK Zuzanna UKS Kobylanka 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
30. 52.52 1 s3 WANTUCH Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-28 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
31. 52.93 5 s6 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
32. 53.05 2 s3 WIĘCEK Ewa MLUKS Tarnów 04-11-22 Z/1286/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
33. 53.08 6 s4 GREDYS Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-05-17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
34. 54.23 3 s3 BELCZYK Urszula ULKS Lipinki 04-11-10 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
35. 55.31 7 s6 KAPUSTA Wiktoria MLUKS Tarnów 04-03-24 Z/0198/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
36. 56.34 3 s5 ZIĘBA Paulina KS Cracovia 1906 Kraków 03-06-07 Z/2059/18 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 --
37. 56.86 8 s2 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04-07-22 Z/4008/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
38. 56.88 5 s5 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 04-09-16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
39. 57.06 4 s4 SITEK Julia WKS Wawel Kraków 04-07-30 Z/4588/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
40. 57.57 5 s4 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 04-06-16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
41. 60.46 4 s3 HACZEK Oliwia ULKS Bielgim Bielany 04-02-13 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
DQ HEJMO Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-02-26 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
400 K
1. 62.42 2 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 IV LDK!
2. 62.63 3 s5 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV LDK!
3. 63.07 4 s2 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 IV LDK!
4. 63.58 2 s2 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV LDK!
5. 67.73 6 s2 BOGDAŃSKA Julia UKS Budowlani Nowy S±cz 03-05-12 Z/1043/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
6. 69.32 2 s3 ¦WIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03-08-11 Z/1887/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
DQ BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-08 Z/0272/18 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 -- LDK!
500 K
600 K
1. 1:39.72 2 s1 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 III LDK!
2. 1:40.30 1 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
3. 1:41.47 4 s1 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 III LDK!
4. 1:43.69 2 s1 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
5. 1:45.09 5 s1 ROMAN Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-10-15 Z/1671/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV LDK!
6. 1:46.38 4 s1 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V
7. 1:46.56 4 s1 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
8. 1:47.22 7 s1 CHOWANIEC Julia UKS Budowlani Nowy S±cz 03-01-18 Z/2015/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V
9. 1:47.61 5 s1 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04-10-07 Z/0277/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
10. 1:49.88 3 s2 SLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-07-21 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
11. 1:49.90 4 s2 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04-02-05 Z/4586/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 V LDK!
12. 1:52.85 9 s1 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04-11-16 Z/2054/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
13. 1:53.37 3 s4 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04-04-16 Z/4872/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
14. 1:53.70 9 s1 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 03-09-30 Z/3915/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
15. 1:53.91 2 s2 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03-06-25 Z/0573/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
16. 1:53.98 4 s2 ¦WIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03-08-11 Z/1887/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
17. 1:55.65 8 s1 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
18. 1:56.58 4 s3 KOWALCZYK Aneta ULKS FAJFER 2001 Łapanów 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
19. 1:56.61 2 w1 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
20. 1:56.72 5 s2 KAJA Aneta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-06-07 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
21. 1:57.81 6 s2 DANIELAK Hanna WKS Wawel Kraków 04-05-16 Z/0161/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
22. 1:57.87 3 w1 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
23. 1:58.27 8 w2 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U16 MA Suwałki (M) 2018-06-02 -- LDK!
24. 2:02.33 9 s1 SADLAK Karolina MLUKS Tarnów 03-03-22 Z/0106/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
25. 2:04.93 7 s2 NIZIAŁEK Oliwia SKS Kusy Kraków 04-10-20 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
26. 2:06.89 8 s2 KOPOŃKA Kinga WKS Wawel Kraków 04-01-31 Z/4590/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
27. 2:09.82 6 s2 MARECIK Emilia MLUKS Tarnów 04-04-28 Z/0201/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
28. 2:10.74 5 w1 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
29. 2:12.67 9 s2 BEDNARZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 04-09-02 Z/3677/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
30. 2:13.27 7 s2 ZASĘPA Dobrawa SKS Kusy Kraków 03-12-27 Z/0010/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
31. 2:25.32 10 s2 KOTNIS Malwina SKS Kusy Kraków 04-10-01 Z/3685/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
32. 2:59.43 6 w1 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03-08-09 Z/0606/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
DNS ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
DNS FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
800 K
1. 2:21.20 5 s2 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 III LDK!
2. 2:38.90 4 s1 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -- LDK!
1000 K
1. 3:04.57 2 s2 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 III LDK!
2. 3:17.73 1 s1 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
3. 3:29.37 7 s2 ROMAN Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-10-15 Z/1671/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!
4. 3:31.04 3 s1 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04-11-16 Z/2054/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
5. 3:32.33 8 s2 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!
6. 3:36.20 9 s2 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03-06-03 Z/3016/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
7. 3:43.32 10 s2 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 03-09-30 Z/3915/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
1500 K
1. 5:00.40 5 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV LDK!
2000 K
3000 K
5km K
Półmaraton K
80p K
1. 12.62 1 w1 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 III LDK!
2. 12.67 3 s1 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 III LDK!
3. 12.70 4 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 III LDK!
4. 12.86 2 s3 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 +1.5 III LDK!
5. 12.97 4 s1 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 III LDK!
6. 13.13 5 s1 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 IV
7. 13.14 1 s2 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.8 IV LDK!
8. 13.19 1 w2 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.4 IV
9. 13.69 3 w2 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.4 IV LDK!
10. 14.07 1 s2 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03-03-17 Z/0006/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 V LDK!
11. 14.08 1 s3 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.3 V
12. 14.42 2 s2 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 V LDK!
13. 14.53 5 w1 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 V
14. 14.85 3 s2 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
15. 15.06 2 s3 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.3 -- LDK!
16. 15.20 4 w2 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03-08-09 Z/0606/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.4 --
17. 16.20 4 s2 WˇSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04-01-01 Z/3689/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
18. 17.08 6 s2 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.8 -- LDK!
19. 17.12 3 s3 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03-06-03 Z/3016/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.3 -- LDK!
20. 18.56 5 s2 PROSZKOWIEC Kinga UKS Jedynka Tokarnia 04-04-22 Z/2950/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
80p K z wiatrem
1. 14.01 3 s1 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +2.8
2. 14.03 4 s1 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +2.8
80p(76.2/7.5) K
1. 16.47 4 s1 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Kędzierzyn-KoĽle (2) 2018-05-07 -3.3 -- LDK!
100p(76.2) K
100p K
200p K
1. 30.55 1 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 II LDK!
2. 30.95 3 s1 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II LDK!
3. 31.14 2 s1 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.2 II LDK!
4. 31.72 1 s1 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 III LDK!
5. 32.70 1 s2 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 IV LDK!
6. 32.79 3 s1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 IV
7. 33.97 2 s2 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 04-09-01 Z/2800/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 IV
8. 33.98 1 s3 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 IV
9. 34.33 2 s3 MICHAŁEK Daria MLUKS Tarnów 03-06-12 Z/0118/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 V LDK!
10. 34.42 4 s1 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03-03-17 Z/0006/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 V LDK!
11. 35.07 3 s2 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 V
12. 35.17 4 s1 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 V LDK!
13. 35.71 4 s2 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04-02-05 Z/4586/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 V LDK!
14. 36.21 6 s1 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03-07-17 Z/0572/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.2 -- LDK!
15. 36.59 3 s3 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03-02-04 Z/4670/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 -- LDK!
16. 36.87 6 s1 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03-06-03 Z/3016/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 -- LDK!
17. 37.16 1 s2 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04-05-27 Z/2799/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.1 --
18. 38.65 4 s1 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Kędzierzyn-KoĽle (2) 2018-05-07 -1.1 -- LDK!
400p K
1500p K
2000p K
4x100 K
1. 57.62 2 s1 SRAGA Zuzanna
STASIUK Sylwia
GREGORCZYK Julia
TRYFANÓW Wiktoria
KS Victoria Trzebinia 06-02-11
04-09-21
05-08-14
05-07-08
U16 MA Kędzierzyn-KoĽle (2) 2018-05-07 --
4x400 K
4x600 K
1. 6:23.92 4 m1 ZYGMUNT Łukasz
MASTALERZ Pola
SKIMINA Emilia
MAREK Adrian
TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03
03-10-05
04-02-19
04-02-01
U16 MA Suwałki (M) 2018-06-02 --
4x800 K
100-200-300-400 K
Wzwyż K
1. 1.73 1 f2 SOBCZYK Julia WKS Wawel Kraków 03-02-11 Z/0002/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 I LDK!
2. 1.59 1 f2 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
3. 1.57 1 w1 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 III LDK!
4. 1.57 1 w3 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U16 MA Suwałki (M) 2018-06-01 III LDK!
5. 1.46 3 f2 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV
6. 1.46 4 f2 KU¬NIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04-06-14 Z/3049/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV
7. 1.45 6 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03-11-02 Z/0003/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!
8. 1.43 5 f2 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03-08-09 Z/0606/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
9. 1.35 7 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04-06-09 Z/2280/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 --
10. 1.33 3 w1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
11. 1.30 7 ZIEMIAŃSKA Roxana SKS Kusy Kraków 03-10-26 Z/0012/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
12. 1.30 8 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03-05-28 Z/0026/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
13. 1.30 9 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03-10-07 Z/3874/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
14. 1.30 4 w1 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
15. 1.27 7 w1 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
16. 1.15 10 BĘBENEK Tatiana SKS Kusy Kraków 03-01-01 Z/0112/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
DNS ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
DNS SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
W dal K
1. 5.13 1 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.6 III LDK!
2. 5.10 1 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.6 III LDK!
3. 4.80 6 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04-07-05 Z/0600/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.6 IV LDK!
4. 4.58 7 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.3 V
5. 4.53 5 TRYT Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-06-19 Z/3778/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.6 V LDK!
6. 4.43 7 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.8 --
7. 4.43 3 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 04-09-05 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.5 --
8. 4.40 10 GWARDECKA Kamila WKS Wawel Kraków 03-05-07 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.3 --
9. 4.35 9 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.1 -- LDK!
10. 4.30 4 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03-10-07 Z/3874/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
11. 4.28 8 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04-08-20 Z/4006/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.8 --
12. 4.21 5 ¬RAŁKA Alicja WKS Wawel Kraków 03-05-22 Z/4587/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
13. 4.20 0 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.7 -- LDK!
14. 4.13 12 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03-02-18 Z/3741/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.6 --
15. 4.10 14 WˇSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04-01-01 Z/3689/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.9 -- LDK!
16. 4.07 9 SZUSTAK Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-08-02 Z/3786/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 -- LDK!
17. 4.04 7 w1 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.3 --
18. 4.02 14 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 04-09-01 Z/2800/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.1 --
19. 3.91 10 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 --
20. 3.83 7 WACIĘGA Iwona MKS Tempo Kęty 03-07-14 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.5 --
21. 3.75 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04-05-27 Z/2799/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.0 --
22. 3.62 8 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04-07-22 Z/4008/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.2 --
23. 3.25 12 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.5 --
W dal K z wiatrem
1. 4.85 3 w1 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.4
2. 4.59 4 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +3.1
3. 4.20 6 w1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +3.2
4. 3.85 15 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04-05-27 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.6
5. 3.82 8 w1 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03-08-09 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.01 2 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -0.1 III LDK!
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 11.92 3 f2 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
2. 10.51 2 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03-02-18 Z/3741/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV
3. 9.46 3 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
4. 9.39 1 f2 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 V LDK!
5. 8.85 3 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V
6. 8.76 5 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03-05-28 Z/3533/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
7. 8.57 4 FILAS Julia MKS Rabka-Zdrój 04-05-06 Z/1657/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
8. 8.52 6 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-28 Z/1678/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
9. 8.33 8 PUZIAK Maja UKS Sokół Zator 03-05-31 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
10. 8.07 1 w1 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
11. 8.06 2 w1 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
12. 7.91 3 w1 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03-08-09 Z/0606/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
13. 7.90 7 TRZOP Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 04-08-18 Z/2967/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
14. 7.71 10 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04-01-23 Z/4669/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
15. 7.57 7 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-21 Z/3790/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
16. 7.47 8 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-02 Z/0426/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
17. 7.47 11 CEPIGA Klaudia SKS Kusy Kraków 04-03-22 Z/3678/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
18. 7.25 8 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04-12-23 Z/1910/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
19. 7.22 13 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03-06-06 Z/0067/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
20. 7.12 14 RAJ Aleksandra ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-08-04 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
21. 6.68 4 w1 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
22. 6.43 16 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-10-17 Z/3063/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
23. 6.42 16 WCISŁO Klaudia SKS Kusy Kraków 04-06-30 Z/2481/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
24. 6.32 5 w1 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
25. 6.31 6 w1 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
26. 6.14 8 w1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
27. 6.08 17 KAIM Kinga niest. Kraków 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
28. 5.85 10 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04-11-18 Z/3679/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
29. 5.58 24 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-02-02 Z/3064/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
Kula (4) K
1. 9.96 5 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV
Ppal (80) K
Ppal (150) K
Dysk (0.60) K
Dysk (0.75) K
1. 35.33 1 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 III LDK!
2. 33.60 3 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
3. 33.41 2 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III
4. 26.53 4 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03-02-18 Z/3741/16 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V
5. 19.06 5 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
6. 18.27 6 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04-12-23 Z/1910/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 15.08 7 HACZEK Oliwia ULKS Bielgim Bielany 04-02-13 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
Dysk (1) K
1. 28.79 2 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV LDK!
2. 24.13 6 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V
Młot (3) K
1. 24.58 1 MAJDA Aleksandra LKS Brzezina Osiek 04-05-08 Z/2284/18 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
Młot (4) K
Oszczep (500) K
1. 35.86 2 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03-05-28 Z/0026/17 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 IV
2. 30.33 2 f2 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-21 Z/3790/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V LDK!
3. 29.18 3 f2 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-28 Z/1678/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V LDK!
4. 25.20 3 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 25.02 4 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03-06-06 Z/0067/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
6. 22.80 5 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04-01-23 Z/4669/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 22.46 4 f2 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04-11-18 Z/3679/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
8. 19.87 2 f2 TRZOP Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 04-08-18 Z/2967/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -- LDK!
9. 18.73 6 f2 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-02 Z/0426/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
10. 16.25 3 f2 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
11. 16.17 8 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-10-17 Z/3063/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
12. 15.59 8 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 04-12-27 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
13. 13.60 8 f2 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-02-02 Z/3064/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
Oszczep (600) K
5-bój U16 K
1. 2712 1 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 III LDK!
  13.69/-0.4/-1.57- 8.07-5.09/+2.2/-1:56.61
2. 2631 8 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U16 MA Suwałki (M) 2018-06-02 III LDK!
  13.04/-1.8/-1.57- 7.23-4.74/+1.2/-1:58.27
3. 2003 4 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 V
  14.31/+0.8/-1.27- 6.31-4.44/+1.9/-1:57.87
4. 1489 5 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03-08-09 Z/0606/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
  15.20/-0.4/-1.30- 7.91-3.82/+2.8/-2:59.43
DNF ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
  13.43/-0.4/-1.30- 6.68-4.85/+2.4/-DNS
DNF FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
  13.19/-0.4/-1.33- 6.14-4.20/+3.2/-DNS
DNF SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
  12.74/+0.8/-DNS
DNF ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03-02-04 Z/3876/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
  14.53/+0.8/-DNS- 6.32-4.04/+1.3/-2:10.74
Chód 5 K
Chód 20 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 12.928785085678 sekund