60 M
1. 8.98 3 s1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 +0.2 -- LDK!
100 M
1. 11.38 1 s8 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +1.6 III
2. 11.69 2 s1 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 III
3. 11.82 3 s1 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04-03-05 Z/0460/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 IV LDK!
4. 11.82 5 e1 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 Z/0081/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 IV LDK!
5. 11.84 4 e3 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.9 IV
6. 11.93 4 s1 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 IV LDK!
7. 12.09 5 s1 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 IV LDK!
8. 12.10 1 s9 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-15 Z/3835/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 IV
9. 12.10 5 s1 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.3 IV LDK!
10. 12.12 5 e2 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03-06-02 Z/1681/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.4 IV LDK!
11. 12.16 7 s1 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-24 Z/3187/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 IV
12. 12.20 6 e3 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-10 Z/0102/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.9 IV
13. 12.34 2 s2 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 Z/4111/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 V LDK!
14. 12.58 4 e6 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.9 V LDK!
15. 12.72 1 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (M) 2018-06-23 -1.5 V LDK!
16. 12.73 8 s1 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 Z/4052/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 V
17. 12.73 3 s2 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 V
18. 12.76 1 s3 KARCZEWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 03-09-14 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 --
19. 12.80 4 s2 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03-09-05 Z/3871/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 -- LDK!
20. 12.83 1 s4 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03-08-28 Z/4874/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.1 -- LDK!
21. 12.87 5 s2 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 Z/1669/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 -- LDK!
22. 12.96 6 s2 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 -- LDK!
23. 12.96 2 s4 FILIPEK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 03-05-18 Z/2942/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.1 -- LDK!
24. 13.00 3 s4 FODYMSKI Patryk SKS Kusy Kraków 03-08-15 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.1 --
25. 13.04 7 s2 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 +0.2 -- LDK!
26. 13.07 7 s2 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03-06-01 Z/4050/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 --
27. 13.08 8 s2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.6 --
28. 13.09 2 s5 TOMECZKO Iwo KS AZS AWF Kraków 03-08-13 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.7 --
29. 13.14 1 s3 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-08 Z/0275/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.6 -- LDK!
30. 13.20 2 s2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 -- LDK!
31. 13.25 2 s3 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 Z/3076/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.6 -- LDK!
32. 13.29 5 e3 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04-11-03 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.5 --
33. 13.32 7 e2 ¦LUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03-09-28 Z/4055/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.4 -- LDK!
34. 13.32 3 s3 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.6 -- LDK!
35. 13.37 2 s3 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 --
36. 13.40 3 s2 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 Z/0880/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 -- LDK!
37. 13.42 4 s2 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 --
38. 13.43 4 e4 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +2.0 --
39. 13.45 4 s4 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03-02-13 Z/2085/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.1 -- LDK!
40. 13.54 5 s2 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 -- LDK!
41. 13.66 6 e4 BANA¦ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.8 --
42. 13.84 4 s9 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 Z/4312/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 -- LDK!
43. 13.94 3 s3 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 --
44. 14.03 8 e1 CZENCZEK Sebastian SKS Kusy Kraków 03-04-16 Z/4046/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -1.4 --
45. 14.11 5 s9 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 -- LDK!
46. 14.51 4 s3 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 -- LDK!
47. 14.76 5 s4 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.1 -- LDK!
48. 15.87 7 s5 SUDER Kacper SKS Kusy Kraków 03-07-23 Z/4053/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.7 --
49. 16.72 7 s3 BORÓWKA Mateusz SKS Kusy Kraków 04-01-01 Z/3458/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 12.11 5 e8 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-10 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +2.1
2. 12.14 1 s8 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-24 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.5
3. 12.94 1 s3 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +3.7
4. 12.95 2 s3 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +3.7
5. 12.96 3 s3 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +3.7
6. 13.65 1 s4 NOWAK Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-11-21 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +5.2
7. 14.16 6 e8 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +2.1
8. 14.65 5 s4 NOWAK Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-09-04 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +5.2
150 M
1. 22.61 1 s3 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -0.9 -- LDK!
2. 23.92 2 s3 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03-02-13 Z/2085/17 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -0.9 -- LDK!
200 M
1. 22.79 3 s1 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.3 II
2. 23.45 1 s2 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.3 III
3. 24.20 2 s5 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.8 IV LDK!
4. 24.37 4 s8 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-15 Z/3835/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.2 IV
5. 24.61 5 s3 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04-03-05 Z/0460/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 V LDK!
6. 24.76 1 s4 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03-06-02 Z/1681/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 V LDK!
7. 25.25 3 s4 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-10 Z/0102/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 V
8. 25.37 6 s8 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-24 Z/3187/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.2 V
9. 25.64 3 s3 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 -- LDK!
10. 25.99 2 s4 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.5 -- LDK!
11. 26.64 5 s3 KRUPA Wojciech ULKS Lipinki 03-11-14 Z/1667/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 -- LDK!
12. 27.98 4 s4 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.5 --
13. 28.27 5 s4 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 Z/3076/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 -- LDK!
14. 29.50 6 s4 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 -- LDK!
300 M
1. 36.29 1 s1 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 II
2. 37.48 2 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 II LDK!
3. 38.31 2 s1 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03-04-19 Z/0066/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
4. 38.32 3 s1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 III
5. 38.46 3 s1 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
6. 38.77 1 s2 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03-01-15 Z/3835/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III
7. 38.85 2 s2 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03-06-02 Z/1681/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
8. 39.19 3 s4 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04-03-05 Z/0460/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV LDK!
9. 39.25 6 s1 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV
10. 39.48 2 s2 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV LDK!
11. 39.60 4 s2 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV LDK!
12. 40.51 5 s2 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03-09-30 Z/3390/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 V
13. 40.53 5 s1 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 Z/1669/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
14. 40.78 6 s1 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-10 Z/0102/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
15. 40.79 1 s3 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 Z/4052/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 V
16. 41.56 5 s4 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 Z/0060/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!
17. 41.59 2 s2 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-24 Z/3187/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V
18. 41.65 3 s2 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
19. 41.77 1 s4 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 V LDK!
20. 41.92 4 s2 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03-09-05 Z/3871/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
21. 41.97 6 s2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 V
22. 42.29 6 s5 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04-03-08 Z/0878/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!
23. 42.43 3 s2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V LDK!
24. 42.49 2 s3 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 V LDK!
25. 42.84 5 s2 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-08 Z/0275/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
26. 43.08 6 s1 NOWAK Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-09-04 U16 MA Słubice (1) 2018-06-14 --
27. 43.09 8 s5 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
28. 43.17 4 s4 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03-08-28 Z/4874/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
29. 44.39 7 s2 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 Z/0880/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
30. 44.58 8 s2 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
31. 44.72 3 s3 TOMECZKO Iwo KS AZS AWF Kraków 03-08-13 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
32. 45.99 6 s2 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 Z/3076/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
33. 47.25 5 s3 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
34. 52.10 5 s3 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-10-27 Z/1248/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
400 M
1. 51.44 2 s2 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III LDK!
2. 57.04 5 s3 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03-09-30 Z/3390/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
3. 57.80 3 s2 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 -- LDK!
4. 57.80 5 s4 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03-06-02 Z/1681/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
5. 57.82 2 s4 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
6. 59.41 6 s1 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 Z/0060/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!
7. 63.35 5 s4 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
500 M
600 M
1. 1:28.05 1 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
2. 1:29.57 2 s1 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 03-08-10 Z/4270/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III
3. 1:30.57 3 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 III LDK!
4. 1:30.60 4 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 Z/3067/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 III LDK!
5. 1:31.04 5 s1 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 III LDK!
6. 1:31.50 6 s1 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 Z/4271/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 III
7. 1:32.05 5 s1 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03-05-12 Z/0141/17 U16 MA Kielce (1) 2018-04-28 IV
8. 1:33.73 3 s1 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03-09-30 Z/3390/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV
9. 1:34.57 5 s1 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!
10. 1:34.94 4 s1 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 Z/1679/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
11. 1:35.57 7 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 Z/0074/17 U16 MA Ruda ¦l±ska (2) 2018-05-19 V LDK!
12. 1:36.30 9 s1 ZIOBROWSKI Kamil ULKS Lipinki 03-09-09 Z/2125/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 V LDK!
13. 1:36.59 11 s1 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!
14. 1:36.71 5 s1 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 Z/4111/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
15. 1:39.02 7 s1 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-07 Z/0098/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V
16. 1:39.21 7 s1 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04-11-03 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
17. 1:40.42 6 s2 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03-12-14 Z/1669/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
18. 1:40.63 11 s1 FORY¦ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4583/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
19. 1:41.12 7 s2 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04-03-08 Z/0878/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
20. 1:43.91 9 s1 MIGRAŁA Michal MLUKS Tarnów 03-06-25 Z/0104/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
21. 1:46.08 12 s1 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 Z/3917/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
22. 1:49.53 10 s1 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
23. 1:52.17 3 s2 ¦WIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04-08-01 Z/0879/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
24. 1:53.71 4 s2 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-22 Z/3834/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
800 M
1. 2:02.46 1 s2 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV LDK!
2. 2:09.54 5 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 Z/3067/16 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 V LDK!
3. 2:11.29 7 s2 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 V LDK!
4. 2:19.09 4 s2 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 Z/1679/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!
5. 2:22.38 5 s2 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 Z/4111/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!
1000 M
1. 2:48.25 6 s1 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03 Z/1673/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV LDK!
2. 2:49.17 1 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV LDK!
3. 2:50.91 3 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!
4. 2:50.98 4 s1 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 Z/3067/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!
5. 2:52.74 1 s1 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03-11-21 Z/4271/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
6. 2:56.52 4 s1 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03-11-03 Z/0074/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
7. 2:57.49 1 s2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 V LDK!
8. 3:01.42 5 s1 FORY¦ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4583/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
9. 3:02.95 1 s2 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 Z/1679/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
10. 3:04.27 2 s2 ZIOBROWSKI Kamil ULKS Lipinki 03-09-09 Z/2125/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
11. 3:09.51 7 s1 FORY¦ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4584/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
12. 3:10.36 4 s2 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 Z/4111/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
13. 3:10.70 1 w1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
14. 3:10.85 5 s2 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 Z/3917/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
15. 3:18.54 2 w1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
16. 3:27.38 4 w1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
17. 3:29.62 7 s2 ¦WIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04-08-01 Z/0879/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
18. 3:37.84 8 s1 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-10-27 Z/1248/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
1500 M
2000 M
3000 M
5000 M
10000 M
100km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
110 (91.4/8.9) M
1. 17.84 1 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 V LDK!
2. 18.51 3 w1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.4 -- LDK!
3. 20.48 4 w1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.4 --
4. 20.64 2 s1 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
5. 21.00 3 s1 ¦LUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03-09-28 Z/4055/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
6. 21.35 2 s2 BANA¦ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 --
7. 22.49 4 s1 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03-03-19 Z/4312/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
110 (91.4) M
100p M
110 M
200p M
1. 29.31 1 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 V LDK!
2. 29.55 1 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.4 V LDK!
3. 31.72 1 s2 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 Z/0060/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.9 -- LDK!
4. 32.63 4 s1 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.4 --
5. 32.98 1 s2 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.8 -- LDK!
6. 33.26 5 s1 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.4 -- LDK!
7. 33.96 2 s2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.8 -- LDK!
8. 34.02 3 s1 BANA¦ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 Z/1251/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 --
9. 35.58 3 s2 ¦WIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04-08-01 Z/0879/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.8 -- LDK!
200p M z wiatrem
1. 32.43 3 s1 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.3
2. 32.79 4 s1 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.3
400p (83.8) M
400p M
2000p M
3000p M
4x100 M
1. 50.66 4 s1 BYDOŃ Oskar
DRZAŁ Maksym
JANECZEK Michał
KWIECIŃSKI Jakub
TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02
03-11-24
04-07-31
04-07-28
U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 --
2. 56.34 3 s1 LISZKA Nikodem
JUSZCZAK Mateusz
PULNAR Piotr
SZUBA Kamil
KS Victoria Trzebinia 04-07-19
04-11-03
03-02-13
05-08-12
U16 MA Kędzierzyn-KoĽle (2) 2018-05-07 --
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 1.70 3 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03-02-13 Z/2085/17 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 V LDK!
2. 1.60 2 f2 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
3. 1.55 3 f2 ¦WIERZ Kacper UKS Kobylanka 03-01-31 Z/3743/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
4. 1.55 5 f2 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
5. 1.55 4 KRUPA Wojciech ULKS Lipinki 03-11-14 Z/1667/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!
6. 1.50 0 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03-04-02 Z/4111/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
7. 1.50 5 f2 GABRYEL Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-14 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
8. 1.49 2 w1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
9. 1.45 10 ¦LUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03-09-28 Z/4055/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
10. 1.45 6 f2 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
11. 1.45 7 f2 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
12. 1.45 8 f2 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 04-05-08 Z/3432/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
13. 1.43 3 w1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
14. 1.40 11 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
15. 1.40 12 NOWAK Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-11-21 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
16. 1.25 15 LEPIARZ Daniel TS Wieliczanka Wieliczka 03-06-11 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
W dal M
1. 5.59 1 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 03-07-11 Z/0081/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 -- LDK!
2. 5.46 2 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-01-12 Z/3822/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.0 --
3. 5.38 6 f2 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.9 --
4. 5.30 2 w1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.3 -- LDK!
5. 5.22 6 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 -- LDK!
6. 5.22 3 ¦WIERZ Kacper UKS Kobylanka 03-01-31 Z/3743/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 +0.4 --
7. 5.15 11 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.0 -- LDK!
8. 5.11 3 w1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -2.1 --
9. 4.70 11 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.5 -- LDK!
10. 4.65 12 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 --
11. 4.65 5 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 -- LDK!
12. 4.64 6 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.1 -- LDK!
13. 4.55 14 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03-09-05 Z/3871/18 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.7 -- LDK!
14. 4.37 8 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03-08-28 Z/4874/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.6 -- LDK!
15. 4.24 3 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 +0.5 -- LDK!
16. 4.20 10 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Kędzierzyn-KoĽle (2) 2018-05-07 +1.8 -- LDK!
17. 4.06 9 NOWAK Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-11-21 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.9 --
18. 3.97 10 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03-01-30 Z/3076/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 -- LDK!
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 13.33 1 f2 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 Z/3742/16 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV
2. 10.51 2 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 Z/4052/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 V
3. 10.41 4 GABARA Przemysław WKS Wawel Kraków 03-08-11 Z/0502/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
4. 9.64 2 f2 ¦MIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03-02-01 Z/2263/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
5. 9.63 1 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 Z/2083/17 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -- LDK!
6. 9.57 3 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-07-02 Z/3011/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 8.53 3 f2 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-19 Z/3791/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
8. 8.10 6 GWIŻDŻ Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 04-01-27 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
9. 7.92 5 f2 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-04-01 Z/2458/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
10. 7.91 10 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04-02-17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
11. 7.71 3 f2 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 Z/3330/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
12. 7.49 12 w1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Suwałki (M) 2018-06-01 -- LDK!
13. 7.19 3 w1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
14. 6.96 9 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-01-13 Z/4451/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
15. 6.87 4 w1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
16. 6.69 14 DYLEWICZ Mateusz SKS Kusy Kraków 04-01-01 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (0.75) M
Dysk (1) M
1. 43.74 1 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 Z/3742/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 III
2. 39.04 4 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03-10-08 Z/4052/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV
3. 30.50 3 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04-09-22 Z/3330/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
4. 29.13 5 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03-01-29 Z/3066/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
5. 26.78 5 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 Z/2083/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
6. 26.45 6 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04-01-17 Z/4366/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 24.68 7 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03-02-13 Z/2085/17 U16 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -- LDK!
8. 23.01 7 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (5) M
1. 22.80 2 f2 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04-11-08 Z/2282/18 U16 MA Ruda ¦l±ska (1) 2018-05-05 --
Młot (6) M
Oszczep (600) M
1. 43.05 1 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-07-02 Z/3011/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
2. 39.95 2 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-19 Z/3791/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 V
3. 37.94 2 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03-02-03 Z/3742/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 V
4. 33.48 2 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03-01-29 Z/3066/16 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
5. 32.17 3 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03-04-22 Z/3067/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
6. 30.58 4 ¦MIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03-02-01 Z/2263/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
7. 28.37 6 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04-06-21 Z/2083/17 U16 MA Lublin (1) 2018-06-23 -- LDK!
8. 27.55 5 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-04-01 Z/2458/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
9. 27.50 4 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-01-13 Z/4451/18 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
10. 27.29 6 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03-09-14 Z/3917/16 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
11. 16.66 3 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Ruda ¦l±ska (1) 2018-05-05 -- LDK!
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
5-bój U16 M
1. 2044 2 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
  18.50/+1.4/-5.30/+0.3/- 7.29-1.49-3:27.38
2. 1989 3 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
  18.51/+1.4/-5.01/-0.1/- 7.19-1.40-3:18.54
3. 1917 4 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
  20.48/+1.4/-5.11/-2.1/- 6.87-1.43-3:10.70
Chód 10 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 23.629933834076 sekund