60 M
1. 8.59 1 s5 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 -- LDK!
2. 8.96 1 s3 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
3. 9.29 1 s1 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.9 --
4. 9.51 1 s4 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.3 -- LDK!
5. 9.58 1 s2 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.1 --
6. 9.68 2 s5 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-04-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
7. 9.69 2 s2 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 --
8. 9.70 2 s4 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -1.8 --
9. 9.76 1 s1 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07-10-01 Z/2956/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.5 -- LDK!
10. 9.76 2 s1 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-06-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.5 --
11. 9.76 3 s5 PALONEK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07-12-17 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
12. 9.77 3 s1 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 --
13. 9.78 3 s2 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 -- LDK!
14. 9.85 2 s2 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.1 --
15. 9.95 5 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 -- LDK!
16. 9.97 2 s3 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08-11-20 Z/3425/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 -- LDK!
17. 9.99 4 s1 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.9 --
18. 10.09 5 s2 MAJKA Kacper UKS Lider Siercza 08-09-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 --
19. 10.11 4 s5 WONTEK Leonard SKS Kusy Kraków 08-04-07 Z/4724/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +2.0 --
20. 10.23 3 s4 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08-01-03 Z/4712/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -1.8 --
21. 10.34 2 s4 KRUCZAŁA Michał LKS Brzezina Osiek 07-02-28 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 -- LDK!
22. 10.44 7 s4 PILARCZYK Filip KS Victoria Trzebinia 10-04-09 Z/5056/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.3 -- LDK!
23. 10.46 6 s2 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08-05-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 --
24. 10.46 4 s2 STANISZEWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 07-05-17 Z/4717/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 --
25. 10.46 4 s3 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07-10-06 Z/4711/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
26. 10.48 5 s3 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
27. 10.48 2 s5 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 -- LDK!
28. 10.49 3 s3 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07-08-14 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 --
29. 10.50 3 s4 GÓRAL Dominik ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-06-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 --
30. 10.67 3 s5 GRZESIKOWSKI Tomasz SKS Kusy Kraków 08-04-21 Z/4706/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
31. 10.70 4 s3 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07-12-10 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 --
32. 10.71 4 s4 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków (SKS KUSY Kraków) 07-12-01 Z/4715/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -1.8 --
33. 10.78 4 s4 STACH Jonasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-06-28 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 --
34. 10.79 5 s3 GRABACKI Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07-04-29 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 --
35. 11.00 4 s1 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07-03-24 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.5 -- LDK!
36. 11.00 5 s5 HABEL Jan SKS Kusy Kraków 08-06-30 Z/4708/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
37. 11.12 5 s1 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-09-08 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.5 -- LDK!
38. 11.21 6 s5 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 08-04-05 Z/4710/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
39. 11.22 6 s3 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 -- LDK!
40. 11.23 7 s2 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09-03-24 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 -- LDK!
41. 11.95 5 s4 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 08-02-14 Z/4709/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -1.8 --
42. 12.17 6 s4 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 08-01-13 Z/4707/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -1.8 --
43. 12.53 6 s3 OWSIŃSKI Aleksander SKS Kusy Kraków 07-10-23 Z/4714/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 --
100 M
1. 15.49 4 s4 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 -1.4 --
2. 15.78 6 s1 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U12 MA Kraków (M) 2018-06-23 -1.5 --
3. 15.96 3 s7 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.3 --
4. 16.01 5 s4 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 -1.4 --
5. 16.10 7 s1 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U12 MA Kraków (M) 2018-06-23 -1.5 --
6. 16.20 2 s1 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.0 -- LDK!
7. 16.37 6 s4 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 -1.4 --
8. 16.48 3 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.0 -- LDK!
9. 16.86 5 s7 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08-01-03 Z/4712/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.3 --
10. 17.84 7 s7 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.3 --
150 M
200 M
1. 33.34 2 s4 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
2. 34.91 3 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.9 -- LDK!
3. 36.53 7 s4 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
4. 36.61 8 s4 PILARCZYK Filip KS Victoria Trzebinia 10-04-09 Z/5056/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 +1.2 -- LDK!
300 M
1. 48.73 1 s5 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
2. 50.91 2 s5 KROPIOWSKI Wojciech TS Wieliczanka Wieliczka 07-05-29 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
3. 52.79 1 s6 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
4. 53.10 3 s5 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 53.39 3 s4 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
6. 54.19 1 s4 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08-05-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
7. 54.42 2 s6 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-06-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
8. 54.73 1 s3 BUJAS Wiktor LKS Kłos Olkusz 07-03-26 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
9. 55.22 2 s1 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
10. 55.54 3 s1 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK!
11. 56.52 2 s3 PAPROCKI Adam MKS Rabka-Zdrój 08-08-03 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
12. 56.83 3 s6 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
13. 57.21 3 s3 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08-11-20 Z/3425/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
14. 57.92 4 s6 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-06-17 Z/4723/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
15. 57.95 5 s6 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08-12-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
16. 58.79 4 s3 PALONEK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07-12-17 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
17. 58.87 5 s5 MAJKA Kacper UKS Lider Siercza 08-09-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
18. 60.51 6 s6 ROMANIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 09-07-28 Z/2945/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
19. 60.70 5 s3 GÓRAL Dominik ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-06-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
20. 60.81 6 s3 BUDZIAK Bartosz ULKS Lipinki 07-05-04 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
21. 60.89 7 s4 SZUMILAS Piotr SKS KUSY Kraków 07-06-12 Z/4720/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
22. 61.25 3 s4 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07-12-10 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
23. 62.21 4 s4 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
24. 65.18 7 s5 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-09-08 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
25. 65.19 8 s4 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków (SKS KUSY Kraków) 07-12-01 Z/4715/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
26. 66.68 5 s4 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07-08-14 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
27. 75.54 6 s3 RZESZUTKO Sebastian UKS Kusy Bukowno 09-04-30 Z/2580/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 --
400 M
500 M
1. 1:32.84 1 s1 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
2. 1:37.21 2 s1 MAJ Emil MLUKS Tarnów 08-08-04 Z/4448/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
3. 1:40.02 3 s1 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07-06-20 Z/2948/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
4. 1:41.29 4 s1 DUTKA Maciej UKS Kobylanka 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 1:41.44 5 s1 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
6. 1:43.91 6 s1 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07-03-07 Z/2951/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 1:46.15 7 s1 ŻUREK Nikodem LKS Kłos Olkusz 08-04-28 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
8. 1:47.64 8 s1 APOSTOLUK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
9. 1:55.43 9 s1 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-09-08 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
10. 2:14.02 10 s1 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 09-12-16 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
600 M
1. 1:57.59 6 s2 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
2. 2:00.55 7 s2 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 07-05-27 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
3. 2:13.54 3 s4 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
4. 2:28.06 5 s4 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!
800 M
1000 M
1500 M
2000 M
3000 M
5000 M
10000 M
100km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
100p M
110 (99.1) M
110 M
200p M
300p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
3000p M
4x100 M
4x400 M
100-200-300-400 M
Wzwyż M
1. 1.25 1 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
2. 1.15 3 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
3. 1.15 4 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
NM KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
NM LEKKI Krystian ULKS Bielgim Bielany 07-11-06 Z/3334/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
NM KRUCZAŁA Michał LKS Brzezina Osiek 07-02-28 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
W dal M
1. 4.16 9 f2 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 0.0 --
2. 3.80 10 f2 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -1.7 --
3. 3.80 11 f2 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -1.9 --
4. 3.80 12 f2 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.3 --
W dal strefa M
1. 4.41 2 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 0.0 --
2. 4.20 1 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 0.0 --
3. 3.89 4 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
4. 3.83 4 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 0.0 --
5. 3.79 5 CIEŚLA Szymon UKS Kobylanka 07-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
6. 3.75 7 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
7. 3.70 5 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 0.0 --
8. 3.69 8 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
9. 3.66 9 LACH Bartłomiej UKS Gminy Brzeszcze 07-04-14 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
10. 3.60 6 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07-10-06 Z/4711/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 0.0 --
11. 3.56 10 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08-01-09 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
12. 3.55 6 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Kraków (1) 2018-09-02 0.0 --
13. 3.51 11 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
14. 3.47 19 f2 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 0.0 -- LDK!
15. 3.43 12 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07-12-10 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
16. 3.27 14 KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07-12-03 Z/3335/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
17. 3.24 15 MAJKA Kacper UKS Lider Siercza 08-09-02 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
18. 3.10 16 LEKKI Krystian ULKS Bielgim Bielany 07-11-06 Z/3334/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
19. 3.10 26 f2 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10-11-25 Z/5055/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 0.0 -- LDK!
20. 3.01 17 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
21. 2.92 28 f2 PILARCZYK Filip KS Victoria Trzebinia 10-04-09 Z/5056/18 U12 MA Opole (1) 2018-09-01 0.0 -- LDK!
22. 2.56 18 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09-03-24 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
23. 2.44 20 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07-08-14 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
24. 2.21 21 WESOŁOWSKI Kamil OLA Małopolskie 08-04-22 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
Trójskok M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Ppal (80) M
1. 39.00 1 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08-01-09 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
2. 33.50 2 STANISZEWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 07-05-17 Z/4717/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
3. 33.50 2 CIEŚLA Szymon UKS Kobylanka 07-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
4. 29.50 4 NĘCKA Sebastian SKS Kusy Kraków 08-03-15 Z/4713/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
5. 29.00 5 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
6. 29.00 6 APOSTOLUK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-01-01 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
7. 28.00 7 STACH Jonasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-06-28 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
8. 27.00 8 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
9. 27.00 8 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07-09-18 Z/1649/18 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
10. 24.00 9 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07-08-14 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
11. 18.00 10 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07-12-10 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
12. 18.00 11 WESOŁOWSKI Kamil OLA Małopolskie 08-04-22 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
13. 10.00 12 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09-03-24 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
1. 17.00 7 OWSIŃSKI Aleksander SKS Kusy Kraków 07-10-23 Z/4714/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
2. 17.00 8 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 07-04-22 Z/4721/18 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
Dysk (0.75) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (4) M
Młot (5) M
Młot (6) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
5-bój U16 M
Chód 10 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 5.5288240909576 sekund