50 K
1. 7.49 1 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary (MLKS Agros ŻaryOLA Lubuskie) 06-01-01 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2018-01-06 LDK!
2. 7.70 5 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07-10-25 Z/0737/18 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2018-01-06 LDK!
3. 7.81 1 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06-10-20 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-10 LDK!
4. 7.85 1 e5 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 07-01-22 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2018-01-06 LDK!
5. 7.92 1 e1 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 06-02-15 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-10 LDK!
6. 8.13 3 e4 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 07-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
7. 8.13 3 f2 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
8. 8.18 3 e2 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 07-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
9. 8.19 2 e5 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
10. 8.20 1 e3 KALINICZENKO Liza MKS Kusy Szczecin 06-08-15 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-10 LDK!
60 K
1. 7.55 1 e3 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U18 MZ Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
2. 7.58 1 f3 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 Z/0191/15 U20 WP Warszawa (1) 2018-01-13
3. 7.66 1 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01-05-09 Z/3464/15 U18 SL Ostrava (CZE) (2) 2018-01-06 LDK!
4. 7.69 1 s1 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00-06-17 Z/4472/15 U20 WP Toruń (1) 2018-01-06
5. 7.71 2 e2 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00-10-13 Z/5069/15 U20 ZP Berlin (GER) (2) 2018-01-06
6. 7.78 2 s1 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94-09-04 Z/4330/11 Sen MZ Warszawa (1) 2018-01-13
7. 7.78 1 e1 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Łódź (1) 2018-01-14
8. 7.80 2 e1 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U18 MZ Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
9. 7.83 2 f2 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01-01-25 Z/0004/15 U18 SL Brzeszcze (2) 2018-01-13
10. 7.84 3 f2 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U20 SL Brzeszcze (2) 2018-01-13
200 K
1. 25.41 1 s1 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01-10-25 Z/5030/15 U18 KP Toruń (1) 2018-01-06
2. 25.59 1 s2 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00-06-17 Z/4472/15 U20 WP Toruń (1) 2018-01-06
3. 25.86 2 s2 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U20 SL Toruń (1) 2018-01-06
4. 25.94 1 s9 MIERZYŃSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Łódź (1) 2018-01-14
5. 26.12 2 s1 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02-03-07 Z/0674/16 U18 KP Toruń (1) 2018-01-06 LDK!
6. 26.16 1 s4 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04-11-01 Z/4615/17 U16 KP Toruń (1) 2018-01-06
7. 26.28 1 s9 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99-10-05 Z/0652/15 U20 SL Toruń (1) 2018-01-06
8. 26.55 3 s2 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02-05-29 Z/5101/15 U18 KP Toruń (1) 2018-01-06
9. 26.62 4 s2 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00-06-23 Z/4999/15 U20 LD Toruń (1) 2018-01-06
10. 26.63 2 s4 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01-05-02 Z/5288/15 U18 ZP Toruń (1) 2018-01-06
300 K
1. 40.21 1 s1 POTASZNIK Alicja GUKS Asy Dywity 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Toruń (1) 2018-01-06
2. 40.50 2 s1 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99-12-15 Z/2554/15 U20 DS Toruń (1) 2018-01-06
3. 40.86 1 s10 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01-01-25 Z/0004/15 U18 SL Ostrava (CZE) (2) 2018-01-06
4. 41.65 1 s3 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00-09-30 Z/1648/15 U20 WP Toruń (1) 2018-01-06
5. 41.70 1 s5 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00-07-10 Z/1473/15 U20 WP Warszawa (1) 2018-01-13
6. 41.89 2 s2 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00-10-25 Z/4470/15 U20 PK Lviv (UKR) (2) 2017-12-21
7. 41.89 1 s2 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00-10-28 Z/6373/15 U20 WP Toruń (1) 2018-01-06 LDK!
8. 42.06 1 s1 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00-01-14 Z/0142/16 U20 PK Lviv (UKR) (2) 2017-12-21
9. 42.31 1 s1 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00-04-09 Z/0172/15 U20 LU Łódź (1) 2018-01-14
10. 42.47 3 s1 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03-05-07 Z/1124/17 U16 WN Toruń (1) 2018-01-06 LDK!
400 K
1. 70.18 1 pk TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Toruń (1) 2017-12-17 LDK!
2. 75.71 1 K40 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74-02-12 Weteran KP Toruń (1) 2017-12-17
3. 77.26 1 K35 KOWALSKA Magdalena niest. Bydgoszcz 78-06-10 Weteran KP Toruń (1) 2017-12-17
4. 78.39 2 K40 BRULIŃSKA Monika niest. Warszawa 76-08-02 Weteran MZ Toruń (1) 2017-12-17
DNF WURST Magdalena KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 74-01-17 Weteran MZ Toruń (1) 2017-12-17
400 K nieregulaminowe
1. 54.59 1 sB GAJDA Diana SSA Legia 1926 Warszawa 96-02-01 U23 MZ Flagstaff (USA) (2) 2018-01-12
500 K
1. 1:29.94 1 s1 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03-09-27 Z/0868/15 U16 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
2. 1:31.01 1 s2 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01-10-31 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
3. 1:31.26 2 s1 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01-10-31 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
4. 1:31.58 3 s1 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01-02-06 Z/1639/15 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
5. 1:31.77 2 s2 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 04-04-18 Z/3760/17 U16 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
6. 1:33.38 4 s1 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02-01-02 Z/3794/16 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
7. 1:34.27 3 s2 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03-05-19 Z/0293/17 U16 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
8. 1:34.62 5 s1 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 03-10-23 Z/0300/17 U16 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
9. 1:34.94 6 s1 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02-02-08 Z/0954/16 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
10. 1:35.10 7 s1 KOCUREK Klaudia MKS Juvenia Puszczykowo 02-01-29 Z/0920/16 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
600 K
1. 1:32.43 1 s1 BRONOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01-06-20 Z/1766/15 U18 MZ Toruń (1) 2018-01-06
2. 1:34.61 2 s1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U18 PM Toruń (1) 2018-01-06
3. 1:34.73 3 s1 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 00-03-30 Z/2234/15 U20 PM Toruń (1) 2018-01-06
4. 1:34.74 4 s1 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97-08-02 Z/1776/13 U23 PM Toruń (1) 2018-01-06
5. 1:38.78 5 s1 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 99-06-15 Z/0353/15 U20 MZ Toruń (1) 2018-01-06
6. 1:39.91 1 s2 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Warszawa (1) 2018-01-13
7. 1:40.03 1 s4 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03-05-07 Z/1125/17 U16 WN Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
8. 1:40.06 6 s1 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02-03-18 Z/2926/16 U18 PM Toruń (1) 2018-01-06 LDK!
9. 1:40.52 7 s1 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00-01-14 Z/1261/16 U20 MZ Toruń (1) 2018-01-06
10. 1:40.82 1 s1 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01-09-05 Z/4813/15 U18 LD Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
800 K
1. 2:15.43 1 s2 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 Z/1567/15 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
2. 2:17.70 1 r1 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95-09-03 Z/3451/11 Sen OP Jonesboro (USA) (2) 2017-12-03
3. 2:21.11 2 s2 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02-08-15 Z/1272/15 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
4. 2:25.66 3 s2 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02-04-17 Z/1277/15 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
5. 2:30.68 4 s2 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 00-02-22 Z/1297/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
6. 2:31.60 1 s1 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03-08-11 Z/2820/16 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16 LDK!
7. 2:32.38 4 s2 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02-04-04 Z/3372/16 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
8. 2:33.62 5 s2 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01-09-05 Z/3912/15 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
9. 2:34.75 5 s2 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99-10-25 Z/0640/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
10. 2:35.05 6 s2 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 01-08-02 Z/6394/15 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
1000 K
1. 2:45.88 1 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U20 PM Toruń (1) 2018-01-06
2. 2:49.41 1 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U18 KP Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
3. 2:56.24 1 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97-01-31 Z/1234/13 U23 ZP Berlin (GER) (2) 2018-01-06
4. 2:56.87 2 s1 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02-08-15 Z/1272/15 U18 ZP Toruń (1) 2018-01-06
5. 2:59.07 3 s1 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02-02-14 Z/0096/17 U18 PM Toruń (1) 2018-01-06
6. 2:59.39 4 s1 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00-01-21 Z/1156/15 U20 PM Toruń (1) 2018-01-06
7. 3:00.53 5 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U18 PM Toruń (1) 2018-01-06
8. 3:01.06 1 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 Z/1051/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-01-13
9. 3:01.11 2 s1 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00-12-15 Z/2995/15 U20 MA Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
10. 3:01.76 2 s1 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-01-13
1500 K
1. 4:51.25 2 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02-10-12 Z/3180/16 U18 SL Ostrava (CZE) (2) 2017-12-16
2000 K
1. 6:46.36 1 s1 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-11 Z/1313/17 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
3000 K
1. 11:13.48 1 s1 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00-05-31 Z/1276/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
2. 12:11.62 1 K55 PIECZULIS Krystyna AZS-AWF Katowice 62-11-12 Weteran SL Toruń (1) 2017-12-17
3. 14:02.17 1 K40 BRULIŃSKA Monika niest. Warszawa 76-08-02 Weteran MZ Toruń (1) 2017-12-17
4. 15:57.55 2 K40 KAPŁOŃSKA Dorota niest. Bydgoszcz 73-06-10 Weteran KP Toruń (1) 2017-12-17
Mila K
1. 5:33.38 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice 95-08-19 Z/2609/11 Sen SL Staten Island (USA) (2) 2017-12-08
60p(76.2/8.2) K
1. 10.03 2 e3 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05-06-17 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2017-12-02 LDK!
2. 10.41 3 e3 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 05-06-17 U14 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2017-12-02 LDK!
60p(76.2/8.0) K
1. 9.47 1 s1 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03-03-08 Z/0320/17 U16 MZ Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
2. 9.48 1 e1 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U16 LB Szczecin (2) 2018-01-13 LDK!
3. 9.50 1 s1 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03-05-20 Z/3385/16 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
4. 9.62 2 s1 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03-01-19 Z/0163/17 U16 PK Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
5. 9.62 1 s1 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03-07-12 Z/5293/15 U16 OP Toruń (2) 2017-11-19 LDK!
6. 9.64 2 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa (OKS Skra WarszawaUKS MTE Milanówek) 03-01-09 Z/0311/18 U16 MZ Warszawa (1) 2018-01-13 LDK!
7. 9.65 2 s1 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 Z/0148/17 U14 SK Toruń (2) 2017-11-19 LDK!
8. 9.66 1 e2 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U16 ZP Szczecin (2) 2018-01-13
9. 9.67 3 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03-12-17 Z/0603/17 U16 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
10. 9.70 4 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03-03-11 Z/0126/17 U16 SK Warszawa (1) 2018-01-13 LDK!
60p(76.2) K
1. 8.29 1 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U18 MZ Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
2. 8.81 1 e2 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02-06-03 Z/2037/16 U18 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
3. 9.07 2 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01-06-21 Z/2577/15 U18 SL Ostrava (CZE) (2) 2018-01-06
4. 9.07 1 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U18 LB Szczecin (2) 2018-01-13
5. 9.19 1 e1 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U18 MZ Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
6. 9.20 2 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Warszawa (1) 2018-01-13 LDK!
7. 9.21 1 s3 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01-11-02 Z/3200/17 U18 PM Toruń (1) 2018-01-06
8. 9.21 1 s1 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01-07-18 Z/1328/15 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
9. 9.24 2 OZGA Aleksandra LUKS Strzałków 01-08-24 Z/4810/15 U18 LD Łódź (1) 2018-01-14
10. 9.26 1 s1 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U18 MZ Toruń (1) 2018-01-06
60p K
1. 8.60 1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U20 KP Łódź (1) 2018-01-14
2. 8.72 1 s1 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99-07-15 Z/0397/15 U20 KP Toruń (1) 2018-01-06
3. 8.80 1 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99-03-05 Z/4019/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
4. 8.85 1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
5. 8.88 1 e3 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 Z/1683/13 U23 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
6. 8.88 1 f2 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95-03-24 Z/0183/12 Sen MZ Warszawa (1) 2018-01-13
7. 8.94 1 e1 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 Z/0767/13 U23 DS Łódź (1) 2018-01-14
8. 9.04 2 WINKOWSKA Marcelina MKS Juvenia Puszczykowo 98-07-30 Z/0866/14 U23 WP Łódź (1) 2018-01-14
9. 9.05 3 e3 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
10. 9.08 1 e2 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96-06-15 Z/1760/12 U23 DS Łódź (1) 2018-01-14
Wzwyż K
1. 1.78 1 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U20 KP Łódź (1) 2018-01-14
2. 1.71 2 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96-04-09 Z/1714/12 U23 PM Łódź (1) 2018-01-14
3. 1.66 1 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00-02-23 Z/4145/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2017-12-16
4. 1.64 1 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99-01-26 Z/4189/15 U20 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
5. 1.62 2 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02-04-23 Z/0949/16 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13 LDK!
6. 1.61 1 3 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 03-06-25 Z/1330/16 U16 KP Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
7. 1.61 1 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 03-10-19 Z/2878/17 U16 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
8. 1.61 3 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99-05-19 Z/0282/15 U20 WN Łódź (1) 2018-01-14
9. 1.61 4 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-03-21 Z/0584/12 U23 KP Łódź (1) 2018-01-14
10. 1.60 1 3 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03-05-03 Z/0038/16 U16 PM Toruń (2) 2017-11-19 LDK!
Tyczka K
1. 4.00 1 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01-05-30 Z/3600/15 U18 DS Łódź (1) 2018-01-14
2. 3.91 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-08-13 Z/0082/15 U18 KP Sätra (SWE) (2) 2018-01-06
3. 3.85 12  WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97-12-22 Z/1258/13 U23 ZP Leverkusen (GER) (2) 2018-01-07
4. 3.80 1 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98-08-31 Z/0173/14 U23 PM Warszawa (1) 2018-01-13
5. 3.50 3 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00-07-05 Z/3992/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
6. 3.50 2 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01-02-04 Z/6129/15 U18 PM Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
7. 3.40 4 JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02-12-17 Z/2342/16 U18 MZ Warszawa (1) 2018-01-13 LDK!
8. 3.40 5 LIPIŃSKA Milena AZS UMCS Lublin 99-03-05 Z/0583/15 U20 LU Warszawa (1) 2018-01-13
9. 3.40 3 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01-03-10 Z/3878/16 U18 MZ Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
10. 3.37 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97-04-03 Z/1702/13 U23 SL Opava (CZE) (2) 2018-01-06
W dal K
1. 5.96 1 WOTA Gaja KS AZS AWF Kraków 98-09-04 Z/1069/14 U23 MA Brzeszcze (2) 2018-01-13
2. 5.67 1 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99-01-07 Z/0130/15 U20 KP Toruń (1) 2018-01-06
3. 5.64 2 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98-03-27 Z/1443/14 U23 MZ Toruń (1) 2018-01-06
4. 5.61 3 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98-02-12 Z/0229/14 U23 KP Toruń (1) 2018-01-06
5. 5.61 4 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99-04-11 Z/0399/15 U20 KP Toruń (1) 2018-01-06
6. 5.55 2 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01-02-01 Z/1629/17 U18 SL Brzeszcze (2) 2018-01-13
7. 5.52 1 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01-02-18 Z/3990/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
8. 5.50 3 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-07-10 Z/0650/15 U20 SL Brzeszcze (2) 2018-01-13
9. 5.46 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94-04-27 Z/4260/11 Sen DS Jablonec (CZE) (2) 2018-01-10
10. 5.46 1 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01-12-28 Z/4769/15 U18 LD Łódź (1) 2018-01-14 LDK!
W dal strefa K
1. 4.96 1 2 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05-07-28 U14 MZ Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
2. 4.79 1 f2 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04-10-16 U14 MZ Kraków (2) 2017-11-04 LDK!
3. 4.69 1 2 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05-03-07 Z/0457/18 U14 SL Toruń (2) 2017-11-19 LDK!
4. 4.68 2 f2 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U14 MA Kraków (2) 2017-11-04 LDK!
5. 4.67 2 2 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05-03-01 Z/0608/18 U14 PK Toruń (2) 2017-11-18 LDK!
6. 4.64 3 f2 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04-06-10 Z/3676/17 U14 MA Kraków (2) 2017-11-04 LDK!
7. 4.62 4 f2 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 U14 MA Kraków (2) 2017-11-04 LDK!
8. 4.60 5 f2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 U14 MA Kraków (2) 2017-11-04
9. 4.54 1 1 RODZIEWICZ Laura OLA Pomorskie 06-02-08 U12 PM Toruń (2) 2017-11-19 LDK!
10. 4.53 6 f2 WYLEŻOŁ Maja WKS Wawel Kraków 05-07-08 U14 MA Kraków (2) 2017-11-04
Trójskok K
1. 11.96 1 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99-03-16 Z/0725/15 U20 MA Brzeszcze (2) 2018-01-13
2. 11.80 1 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98-01-12 Z/0179/14 U23 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
3. 11.37 1 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99-02-18 Z/0379/15 U20 WP Łódź (1) 2018-01-14
4. 11.32 2 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00-09-15 Z/0775/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-01-13
5. 11.24 2 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99-07-14 Z/0307/15 U20 SL Brzeszcze (2) 2018-01-13
6. 11.13 2 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02-02-16 Z/2140/16 U18 WP Łódź (1) 2018-01-14
7. 11.02 3 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01-04-19 Z/0098/15 U18 LD Łódź (1) 2018-01-14
8. 11.00 3 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95-03-26 Z/0864/13 Sen SL Brzeszcze (2) 2018-01-13
9. 10.96 1 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00-07-27 Z/4589/15 U20 ZP Szczecin (2) 2018-01-13
10. 10.92 4 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00-10-12 Z/4626/15 U20 WP Łódź (1) 2018-01-14
Kula (2) K
1. 9.39 1 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 05-06-16 Z/3932/17 U14 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
2. 8.53 2 KOSMECKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 06-01-01 U14 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
3. 8.25 3 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 05-01-01 U14 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
4. 7.17 1 K75 ROMANOWSKA Helena PZWLA Toruń 41-03-21 Weteran KP Toruń (1) 2017-12-17
5. 7.09 4 CIEŚLAK Agata UKS 12 Kalisz 05-01-01 U14 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
6. 6.80 2 K75 FRĄCKOWIAK Ewa niest. Poznań 38-03-26 Weteran WP Toruń (1) 2017-12-17
7. 6.35 5 GRYGIEL Nikola UKS Orkan Środa Wlkp. 07-01-01 U12 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
8. 6.06 1 K80 SAMBOR Teresa niest. Olsztyn 37-10-12 Weteran WN Toruń (1) 2017-12-17
Kula (3) K
1. 16.33 1 f2 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01-06-12 Z/5500/15 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
2. 13.55 1 f3 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01-09-09 Z/1954/15 U18 PM Toruń (1) 2018-01-06
3. 13.11 1 1 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01-07-24 Z/2687/15 U18 DS Cottbus (GER) (2) 2018-01-06
4. 12.79 2 f3 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01-07-23 Z/2198/16 U18 ZP Toruń (1) 2018-01-06
5. 12.66 3 f3 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02-05-10 Z/3340/16 U18 WN Toruń (1) 2018-01-06 LDK!
6. 12.51 1 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03-05-13 Z/0441/18 U16 WN Warszawa (1) 2018-01-13
7. 12.35 4 f3 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01-07-10 Z/5654/15 U18 KP Toruń (1) 2018-01-06
8. 12.01 1 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02-04-29 Z/2040/16 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-01-13
9. 11.89 1 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01-01-04 Z/2380/15 U18 SL Brzeszcze (2) 2018-01-13 LDK!
10. 11.78 2 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01-10-17 Z/3813/15 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-01-13
Kula (4) K
1. 16.60 1 KOLB Viktoria AZS-AWF Warszawa 93-10-26 Z/0397/18 Sen MZ Warszawa (1) 2018-01-13
2. 13.40 1 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00-12-22 Z/3814/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-01-13
3. 13.32 1 f3 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 01-06-12 Z/5500/15 U18 WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
4. 12.95 1 f2 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99-11-17 Z/0638/15 U20 MZ Toruń (1) 2018-01-06
5. 12.89 1 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-03-21 Z/0584/12 U23 KP Toruń (1) 2018-01-06
6. 12.83 2 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96-04-09 Z/1714/12 U23 PM Toruń (1) 2018-01-06
7. 11.87 1 f2 MAŁECKA Anna UKS 12 Kalisz 86-04-10 Z/2292/16 Sen WP Środa Wielkopolska (2) 2018-01-13
8. 11.28 2 f2 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99-05-19 Z/0282/15 U20 WN Toruń (1) 2018-01-06
9. 11.16 1 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00-12-28 Z/3129/15 U20 DS Wałbrzych (2) 2018-01-13 LDK!
10. 10.81 1 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98-11-04 Z/0682/14 U23 SL Brzeszcze (2) 2018-01-13
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 6.7771220207214 sekund