50 K
1. 6.53 3 s1 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00-09-21 Z/4569/15 U20 SL Madrid (ESP) (2) 2018-09-22 -- KN
2. 7.53 1 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07-10-25 Z/0737/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
3. 8.00 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07-03-05 Z/0738/18 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-09-22 -- LDK!
4. 8.34 6 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las (SL Olimpia PoznańUKS Dąb Suchy Las) 08-08-21 Z/4322/18 U12 WP Zittau (GER) (2) 2018-04-28 -- LDK!
5. 10.67 6 s1 MICHALSKA Kalina WLKS Wrocław 10-01-01 U12 DS Zittau (GER) (2) 2018-04-28 --
60 K
1. 7.70 1 13 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05-03-26 Z/3649/18 U14 PK Łowicz (2) 2018-06-21 0.0 -- LDK!
2. 7.77 1 12 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06-02-15 Z/3394/18 U14 SL Łowicz (2) 2018-06-21 0.0 -- LDK!
3. 7.96 1 s1 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05-02-01 Z/3903/16 U14 KP Toruń (2) 2018-07-24 +1.6 -- LDK!
4. 8.02 1 s2 MATYŚKIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04-03-28 Z/0232/18 U16 LD Opole (1) 2018-09-01 +0.2 -- LDK!
5. 8.10 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03-04-30 Z/0251/17 U16 DS Jabłoniec nad Nysą (CZE) (1) 2018-09-01 +0.8 -- GIM
6. 8.18 1 s1 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78-03-18 Weteran KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.3 --
7. 8.18 1 e2 BOGUSZEWSKA Klaudia OLA Podlaskie 05-04-03 U14 PD Warszawa (1) 2018-09-13 +0.4 -- LDK!
8. 8.23 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 07-09-17 U12 MA Warszawa (1) 2018-09-13 0.0 --
9. 8.25 2 f2 KOZŁOWSKA Kinga OLA Pomorskie 06-01-07 U14 PM Łódź (2) 2018-06-17 0.0 -- LDK!
10. 8.26 2 e1 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05-03-07 Z/0457/18 U14 SL Warszawa (1) 2018-09-13 +0.2 -- LDK!
100 K
1. 11.23 1 s3 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Chorzów (M) 2018-08-22 -0.1 MM KN
2. 11.44 1 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Szczecin (M) 2018-08-15 +0.3 M KN
3. 11.47 5 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00-09-21 Z/4569/15 U20 SL Tampere (FIN) (M) 2018-07-12 0.0 M KN
4. 11.52 1 f2 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 M KN
5. 11.52 1 e2 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93-04-05 Z/2975/11 Sen LD Lublin (M) 2018-07-20 +1.2 M KN
6. 11.59 1 s9 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.9 M KN
7. 11.68 6 s1 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Z/3200/11 Sen WP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.3 M KN
8. 11.69 7 s1 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 Z/0191/15 U20 WP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.3 M KN
9. 11.71 2 e1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-20 +0.9 M KN
10. 11.71 1 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U18 MZ Chorzów (M) 2018-07-27 +0.2 M LDK! KN
100 K z wiatrem
1. 11.12 1 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 U23 SL Lublin (M) 2018-07-20 +2.7
2. 11.23 2 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Sen PM Lublin (M) 2018-07-20 +2.7
3. 11.33 1 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00-09-21 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 +2.2
4. 11.34 2 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-23 +2.2
5. 11.44 2 e3 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Sen WP Lublin (M) 2018-07-20 +2.8
6. 11.48 4 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93-04-05 Sen LD Lublin (M) 2018-07-20 +2.7
7. 11.55 3 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +2.2
8. 11.57 1 s2 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 +2.4
9. 11.63 6 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93-08-23 Sen KP Lublin (M) 2018-07-20 +2.7
150 K
1. 17.39 1 s1 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 -- KN
2. 17.62 2 s2 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Pliezhausen (GER) (M) 2018-05-13 0.0 -- KN
3. 17.94 1 s3 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00-09-17 Z/3835/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 -- ZKN
4. 18.30 2 s1 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98-08-03 Z/0925/14 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 -- ZKN
5. 18.54 3 s1 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 Z/0767/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 -- ZKN
6. 18.84 1 s1 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 -1.0 -- ZKN
7. 18.86 1 s1 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-11-28 Z/0163/16 U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 +0.5 -- LDK! GIM
8. 19.03 4 s1 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01-10-20 Z/3488/15 U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 +0.7 -- LDK! ZKN
9. 19.15 1 s1 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U16 SL Kraków (1) 2018-05-06 +1.2 -- LDK! GIM
10. 19.17 1 s2 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01-02-15 Z/1555/16 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -0.9 --
200 K
1. 22.99 1 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99-01-13 Z/0634/15 U20 MZ Lublin (M) 2018-07-22 +2.0 MM KN
2. 23.04 1 e1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Lublin (M) 2018-07-21 +0.6 MM KN
3. 23.36 2 s1 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Gliwice (M) 2018-06-10 +0.3 M KN
4. 23.59 4 s1 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Gliwice (M) 2018-06-10 +0.3 M KN
5. 23.64 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 M KN
6. 23.79 2 s2 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97-07-26 Z/1069/13 U23 SL Linz (AUT) (M) 2018-06-17 +0.3 M KN
7. 23.88 1 s3 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95-12-01 Z/0108/11 Sen LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.2 M KN
8. 23.89 1 s1 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95-03-29 Z/3200/11 Sen WP Kutno (M) 2018-06-15 +1.4 M KN
9. 23.94 4 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Lublin (M) 2018-07-22 +2.0 M KN
10. 23.95 2 s1 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Wrocław (M) 2018-06-13 +0.4 M KN
200 K z wiatrem
1. 23.35 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Sen PD Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.1
2. 23.43 1 s7 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Sen DS Piaseczno (M) 2018-05-20 +2.1
3. 23.73 2 s1 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Kraków (M) 2018-07-08 +2.1
4. 23.81 2 e2 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98-01-17 U23 SL Lublin (M) 2018-07-21 +3.5
5. 23.83 2 s7 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00-09-21 U20 SL Piaseczno (M) 2018-05-20 +2.1
6. 23.84 1 e1 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99-03-22 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-24 +2.8
300 K
1. 37.07 1 s1 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 Sen KP Warszawa (M) 2018-05-19 -- KN
2. 37.29 2 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Warszawa (M) 2018-05-19 -- KN
3. 37.66 1 s2 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Pliezhausen (GER) (M) 2018-05-13 -- KN
4. 37.81 3 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-05-19 -- KN
5. 37.82 1 s1 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94-01-13 Z/4039/11 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-05 -- KN
6. 38.51 1 s1 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96-01-22 Z/0909/12 U23 PM Gdańsk (1) 2018-06-06 -- KN
7. 38.52 2 s1 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96-06-07 Z/1146/12 U23 PM Gdańsk (1) 2018-06-06 -- ZKN
8. 38.63 4 s1 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98-01-17 Z/0466/14 U23 SL Warszawa (M) 2018-05-19 -- ZKN
9. 38.73 1 s1 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98-10-25 Z/0636/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- KN
10. 38.80 5 s1 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95-04-16 Z/1477/11 Sen SL Warszawa (M) 2018-05-19 -- KN
400 K
1. 50.41 1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92-12-03 Z/2913/11 Sen SL Berlin (GER) (M) 2018-08-11 MM KN
2. 51.18 1 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92-10-30 Z/0286/11 Sen ZP Lublin (M) 2018-07-21 MM KN
3. 51.24 5 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 Sen KP Berlin (GER) (M) 2018-08-11 MM KN
4. 51.87 4 s1 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94-01-08 Z/0658/11 Sen WP Chorzów (M) 2018-06-08 MM KN
5. 52.12 1 s2 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 MM KN
6. 52.14 2 s1 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90-06-26 Z/2684/11 Sen PM Sopot (M) 2018-07-27 MM KN
7. 52.54 5 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Lublin (M) 2018-07-21 M KN
8. 52.74 1 s1 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 M KN
9. 52.87 6 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95-11-21 Z/2277/11 Sen MZ Lublin (M) 2018-07-21 M KN
10. 53.00 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95-12-01 Z/0108/11 Sen LD Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 M KN
500 K
1. 1:08.65 1 s1 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 -- KN
2. 1:10.41 2 s1 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96-12-04 Z/0698/12 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- KN
3. 1:12.55 1 s1 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95-12-27 Z/0727/12 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --
4. 1:16.69 3 s1 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97-05-20 Z/1061/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
5. 1:17.33 2 s1 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00-04-24 Z/2957/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 -- ZKN
6. 1:18.38 4 s1 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96-03-13 Z/0943/13 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
7. 1:18.88 3 s1 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02-12-09 Z/0055/16 U18 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK! ZKN GIM
8. 1:20.52 4 s1 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03-08-05 Z/1440/17 U16 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK! GIM
9. 1:22.30 5 s1 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-02-20 Z/3731/17 U16 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK! GIM
10. 1:24.41 6 s1 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 02-03-18 Z/3210/16 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 -- LDK! GIM
600 K
1. 1:31.34 1 s1 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 99-07-04 Z/3569/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-09-16 -- KN
2. 1:31.44 1 s1 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 Z/1567/15 U18 ZP Chojnice (1) 2018-07-21 -- ZKN
3. 1:31.55 2 s1 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-09-16 -- LDK! KN
4. 1:31.61 2 s1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U18 PM Chojnice (1) 2018-07-21 -- ZKN
5. 1:33.17 1 s2 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93-03-03 Z/2536/11 Sen PM Chojnice (1) 2018-05-16 --
6. 1:33.31 1 s2 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89-07-04 Z/3357/11 Sen OP Opole (1) 2018-04-28 --
7. 1:33.69 1 s1 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00-12-30 Z/0900/15 U20 SL Kraków (1) 2018-06-03 -- ZKN
8. 1:34.19 1 s3 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 Z/5219/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 -- LDK! ZKN
9. 1:34.79 1 s1 KARDASZ Maja MLKS Lubusz Barlinek 03-05-28 Z/2800/17 U16 ZP Bełchatów (M) 2018-09-22 II
10. 1:34.90 1 s1 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 97-04-02 Z/0442/13 U23 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
600 K nieregulaminowe
1. 1:30.41 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94-01-07 Sen MZ Potchefstroom (RSA) (2) 2018-01-30
2. 1:31.05 1 m1 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97-01-31 U23 ZP Białogard (1) 2018-07-14
3. 1:31.86 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90-11-22 Sen MZ Potchefstroom (RSA) (2) 2018-01-30
800 K
1. 2:00.32 3 p2 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93-11-09 Z/0598/11 Sen PK Berlin (GER) (M) 2018-08-08 MM
2. 2:01.01 4 e1 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 88-03-15 Z/4203/11 Sen PM Berlin (GER) (M) 2018-08-07 MM KN
3. 2:02.04 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP Montbéliard (FRA) (2) 2018-06-01 M KN
4. 2:02.53 4 s1 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97-10-01 Z/0800/13 U23 MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M KN
5. 2:02.89 5 s1 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94-01-07 Z/0581/11 Sen MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M KN
6. 2:03.04 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Belfast (GBR) (M) 2018-06-26 M
7. 2:05.68 8 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Gliwice (M) 2018-06-10 I
8. 2:05.77 9 s1 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Szczecin (M) 2018-08-15 I
9. 2:06.17 9 s1 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92-10-24 Z/4043/11 Sen SL Gliwice (M) 2018-06-10 I
10. 2:06.18 4 s1 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U20 SL Chorzów (M) 2018-06-08 I LDK! KN
1000 K
1. 2:15.45 8 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01-08-19 Z/1807/15 U18 SL Zlín (CZE) (2) 2018-08-18 --
2. 2:41.45 1 s1 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP Radom (M) 2018-05-27 -- KN
3. 2:46.38 2 s1 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89-04-04 Z/1912/11 Sen MA Radom (M) 2018-05-27 --
4. 2:47.54 1 s1 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92-10-24 Z/4043/11 Sen SL Gliwice (1) 2018-05-12 --
5. 2:49.00 3 s1 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00-08-08 Z/2389/15 U20 SL Radom (M) 2018-05-27 -- LDK! KN
6. 2:49.07 1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Białystok (1) 2018-05-03 --
7. 2:49.11 1 s1 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 Z/5219/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-16 -- LDK! ZKN
8. 2:49.24 1 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U20 PM Chojnice (1) 2018-08-18 -- KN
9. 2:49.69 1 s1 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95-05-30 Z/0277/12 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 --
10. 2:50.53 1 s1 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01-03-23 Z/1548/15 U18 PM Białogard (1) 2018-07-14 -- ZKN
1500 K
1. 4:02.06 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP Birmingham (GBR) (M) 2018-08-18 MM KN
2. 4:10.03 8 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Chorzów (M) 2018-06-08 M KN
3. 4:10.04 4 e1 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 88-03-15 Z/4203/11 Sen PM Berlin (GER) (M) 2018-08-10 M KN
4. 4:10.14 7 s1 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Chorzów (M) 2018-08-22 M
5. 4:15.14 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89-01-11 Z/0093/11 Sen PK Trier (GER) (2) 2018-08-23 M KN
6. 4:16.37 2 s1 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Lublin (M) 2018-07-20 M
7. 4:18.74 4 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U20 PM Lublin (M) 2018-07-20 I KN
8. 4:19.27 13 s1 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U18 KP Chorzów (M) 2018-06-08 I LDK! ZKN
9. 4:19.69 5 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Lublin (M) 2018-07-20 I KN
10. 4:19.76 14 s1 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89-04-04 Z/1912/11 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 I
1500 K nieregulaminowe
1. 4:09.95 2 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Sen ZP Białogard (1) 2018-05-26
2. 4:17.32 1 s1 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Sen PD Białystok (1) 2018-06-17
2000 K
1. 6:20.89 1 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 -- KN
2. 6:30.06 2 s1 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01-05-08 Z/0910/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- ZKN
3. 6:31.36 3 s1 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00-07-23 Z/2769/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 -- ZKN
4. 6:33.65 4 s1 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01-06-08 Z/2896/15 U18 SL Kraków (1) 2018-05-06 -- ZKN
5. 6:41.55 1 s1 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-07-11 Z/1313/17 U16 ZP Bełchatów (M) 2018-09-22 --
6. 6:41.97 2 s1 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U16 PD Bełchatów (M) 2018-09-22 -- LDK! GIM
7. 6:48.01 1 s1 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 06-07-25 Z/2399/17 U14 MZ Warszawa (2) 2018-09-15 -- LDK!
8. 6:51.06 3 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U16 MA Bełchatów (M) 2018-09-22 -- LDK! GIM
9. 6:54.29 1 s1 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05-06-15 Z/0351/18 U14 KP Bydgoszcz (1) 2018-09-02 -- LDK!
10. 6:54.82 4 s1 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04-12-10 Z/0803/18 U16 SL Bełchatów (M) 2018-09-22 -- LDK!
3000 K
1. 9:00.46 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Turku (FIN) (M) 2018-06-05 I KN
2. 9:04.03 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89-01-11 Z/0093/11 Sen PK Göteborg (SWE) (M) 2018-08-18 I KN
3. 9:17.96 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Sollentuna (SWE) (M) 2018-06-28 I
4. 9:31.33 1 s1 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96-11-27 Z/0355/12 U23 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 I KN
5. 9:34.19 2 s1 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98-11-02 Z/0084/14 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 I KN
6. 9:40.08 1 s1 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97-06-19 Z/0102/13 U23 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 I KN
7. 9:41.02 3 s1 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98-04-13 Z/0706/14 U23 LU Gdańsk (M) 2018-06-16 I
8. 9:42.81 1 s10 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01-09-03 Z/2008/15 U18 KP Włocławek (1) 2018-05-27 I LDK! ZKN
9. 9:43.52 1 s1 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90-02-22 Z/0090/11 Sen MA Tarnów (1) 2018-06-17 I
10. 9:44.59 1 s1 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93-12-05 Z/1585/11 Sen SK Łódź (M) 2018-05-20 I
5000 K
1. 15:29.67 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Tübingen (GER) (M) 2018-06-16 M KN
2. 15:37.31 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Kortrijk (BEL) (M) 2018-07-14 M KN
3. 16:01.78 9 s2 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 U23 LU Sacramento (USA) (2) 2018-05-26 M
4. 16:15.68 2 s1 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88-01-09 Z/2651/11 Sen LU Łomża (M) 2018-06-05 I KN
5. 16:19.09 1 s1 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97-06-19 Z/0102/13 U23 SL Białogard (1) 2018-09-01 I KN
6. 16:29.86 3 s1 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89-01-11 Z/0093/11 Sen PK Lublin (M) 2018-07-22 I KN
7. 16:31.23 3 s1 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96-11-27 Z/0355/12 U23 MZ Łomża (M) 2018-06-05 I KN
8. 16:31.24 4 s1 JAGIELSKA Ewa LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 82-10-25 Z/1542/14 Weteran MZ Lublin (M) 2018-07-22 I
9. 16:33.97 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Charlotte (USA) (2) 2018-05-26 I
10. 16:36.15 4 s1 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90-01-04 Z/1324/14 Sen ZP Łomża (M) 2018-06-05 I
5km K
1. 16:33 r PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Warszawa (2) 2018-06-16 --
2. 16:36 r JAGIELSKA Ewa LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 82-10-25 Z/1542/14 Weteran MZ Warszawa (2) 2018-06-16 --
3. 16:37 r KACZMAREK Monika AZS Łódź 89-05-04 Sen LD Warszawa (2) 2018-06-16 --
4. 16:42 r LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90-12-12 Z/3500/11 Sen WN Warszawa (2) 2018-06-16 --
5. 16:55 r LUPA Beata MLKS Czarni Olecko (MKS Juvenia Białystok) 90-04-14 Z/5130/11 Sen WN Warszawa (2) 2018-06-16 --
6. 16:56 r PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 87-07-19 Z/1490/11 Sen SL Warszawa (2) 2018-06-16 --
7. 17:03 r JACKIEWICZ Monika RAZ Szczecin 92-12-18 Z/2131/11 Sen ZP Warszawa (2) 2018-06-16 --
8. 17:07 r SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89-04-09 Z/0092/11 Sen MA Warszawa (2) 2018-06-16 --
9. 17:17 r JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93-12-05 Z/1585/11 Sen SK Warszawa (2) 2018-06-16 --
10. 17:23 r 10  MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91-09-07 Z/2650/11 Sen LU Warszawa (2) 2018-06-16 --
10000 K
1. 32:31.40 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD London (GBR) (M) 2018-05-19 M KN
2. 32:37.89 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96-05-14 Z/0682/12 U23 LU Sacramento (USA) (2) 2018-05-24 M
3. 33:29.05 2 s1 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91-07-24 Z/4524/11 Sen ZP Łomża (M) 2018-04-28 M KN
4. 34:14.19 3 s1 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
5. 34:15.12 4 s1 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85-01-05 Z/1916/18 Sen ZP Łomża (M) 2018-04-28 I
6. 34:28.28 5 s1 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90-12-12 Z/3500/11 Sen WN Łomża (M) 2018-04-28 I
7. 34:31.12 6 s1 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77-03-20 Z/3236/11 Weteran SL Łomża (M) 2018-04-28 I
8. 35:12.16 7 s1 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91-07-30 Z/1329/11 Sen KP Łomża (M) 2018-04-28 I
9. 35:19.48 8 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
10. 35:57.38 9 s1 WÓJCIK Anna KKS Victoria Stalowa Wola 94-05-19 Z/4621/11 Sen PK Łomża (M) 2018-04-28 I
10km K
1. 38:34 KOWALEWSKA Elżbieta Katarzyna niest. Wrocław 82-02-25 Weteran DS Alicante (ESP) (M) 2018-05-18 --
2. 42:10 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg 91-10-16 Z/1503/18 Sen OP Dobrodzień (2) 2018-07-21 --
100km K
1. 8:07.54 20  PADUSZYŃSKA Wioletta BiegamBoLubię Warszawa 85-07-18 Z/1447/17 Sen MZ Sveti Martin na Muri (CRO) (M) 2018-09-09 MM
2. 8:13.55 24  PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk 82-02-16 Z/0717/17 Weteran PM Sveti Martin na Muri (CRO) (M) 2018-09-09 M
3. 8:25.05 32  LORENC Joanna KS Endorfiny Wąsosz 82-10-19 Z/0865/18 Weteran DS Sveti Martin na Muri (CRO) (M) 2018-09-09 I
4. 9:18.19 0 + BEREZNOWSKA Patrycja AZS-AWF Katowice 75-10-17 Z/1823/13 Weteran SL Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 III
5. 9:28.41 0 + BIEGASIEWICZ Monika MKL Szczecin 76-05-25 Z/2381/16 Weteran ZP Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 III
6. 9:38.04 0 + GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena UKS Azymut Pabianice 78-06-18 Z/6436/15 Weteran LD Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 --
7. 9:54.53 0 + RAJDA Aneta TL Pogoń Ruda Śląska 76-05-06 Z/2161/15 Weteran SL Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 --
Półmaraton K
1. 1:13:56 NADOLSKA Karolina MKL Toruń 81-09-06 Z/1645/11 Weteran KP Gifu (JPN) (M) 2018-04-22 M
2. 1:14:49 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 M
3. 1:16:05 STEFANOWICZ Monika WKS Grunwald Poznań 80-05-15 Z/2491/11 Weteran WP Glasgow (GBR) (M) 2018-09-30 I
4. 1:16:31 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77-03-20 Z/3236/11 Weteran SL Gdynia (2) 2018-03-18 I
5. 1:16:40 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 I
6. 1:16:57 KACZMAREK Monika AZS Łódź 89-05-04 Sen LD Gdynia (2) 2018-03-18 I
7. 1:18:09 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork 85-01-25 Z/0352/12 Sen PM Gdynia (2) 2018-03-18 I
8. 1:18:35 BUDNIAK Julia LLKS Gubin 81-03-04 Weteran LB Carlsbad (USA) (2) 2018-01-14 I
9. 1:18:38 10  PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 87-07-19 Z/1490/11 Sen SL Warszawa (M) 2018-03-25 I
10. 1:18:44 11  MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93-05-25 Z/3527/15 Sen LD Warszawa (M) 2018-03-25 I
Maraton K
1. 2:30:46 14  NADOLSKA Karolina MKL Toruń 81-09-06 Z/1645/11 Weteran KP Nagoya (JPN) (M) 2018-03-11 MM
2. 2:32:26 19  TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88-01-09 Z/2651/11 Sen LU Warszawa (M) 2018-04-22 MM KN
3. 2:33:13 20  LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90-12-12 Z/3500/11 Sen WN Warszawa (M) 2018-04-22 MM
4. 2:37:09 15  STELMACH Dominika RK Athletics Warszawa 82-02-28 Z/0458/12 Weteran MZ Seoul (KOR) (M) 2018-03-18 M
5. 2:41:21 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Mainz (GER) (M) 2018-05-06 I
6. 2:49:06 PILARSKA Karolina WKB Meta Lubliniec 87-07-19 Z/1490/11 Sen SL Dębno (M) 2018-04-08 I
7. 2:49:33 79  MOKROS Zuzanna RKS Łódź 93-05-25 Z/3527/15 Sen LD Warszawa (M) 2018-04-22 I
8. 2:49:34 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom 80-08-27 Z/0716/17 Weteran MZ Dębno (M) 2018-04-08 I
9. 2:49:51 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 79-08-17 Z/0770/11 Weteran KP Dębno (M) 2018-04-08 I
10. 2:52:23 PADUSZYŃSKA Wioletta BiegamBoLubię Warszawa 85-07-18 Z/1447/17 Sen MZ Dębno (M) 2018-04-08 I
Mila K
1. 4:23.34 12  ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 95-08-30 Z/3838/11 Sen ZP London (GBR) (M) 2018-07-22 -- KN
2. 4:28.36 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Berlin (GER) (M) 2018-09-02 --
3. 4:47.29 1 s1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Toruń (M) 2018-08-25 --
4. 4:52.42 2 s1 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97-10-01 Z/0800/13 U23 MZ Toruń (M) 2018-08-25 -- KN
5. 4:53.95 3 s1 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91-07-30 Z/1329/11 Sen KP Toruń (M) 2018-08-25 --
6. 5:07.57 1 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 87-03-22 Z/2842/18 Sen PM Sztum (1) 2018-09-12 --
7. 5:09.60 2 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01-08-04 Z/1980/15 U18 KP Sztum (1) 2018-09-12 -- LDK! ZKN
8. 5:17.54 3 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U18 PM Sztum (1) 2018-09-12 -- ZKN
9. 5:28.46 4 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Toruń (M) 2018-08-25 -- ZKN
10. 5:35.99 4 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00-01-03 Z/1794/18 U20 PM Sztum (1) 2018-09-12 --
Bieg 24-h K
1. 243350 BEREZNOWSKA Patrycja AZS-AWF Katowice 75-10-17 Z/1823/13 Weteran SL Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
2. 240690 PAZDA-POZORSKA Małgorzata AML Słupsk 82-02-16 Z/0717/17 Weteran PM Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
3. 236400 BIEGASIEWICZ Monika MKL Szczecin 76-05-25 Z/2381/16 Weteran ZP Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
4. 228399 RAJDA Aneta TL Pogoń Ruda Śląska 76-05-06 Z/2161/15 Weteran SL Łyse (M) 2018-09-09 MM
5. 221140 GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena UKS Azymut Pabianice 78-06-18 Z/6436/15 Weteran LD Timișoara (ROU) (2) 2018-05-27 MM
6. 205013 WRÓBEL Kamila CWKS Resovia Rzeszów 88-03-22 Z/5278/18 Sen PK Łyse (M) 2018-09-09 M
7. 180167 NEJFELD Hanna Wieliszew Heron Team 76-09-17 Z/5531/18 Weteran MZ Łyse (M) 2018-09-09 I
8. 171170 29  BIAŁA Joanna niest. Warszawa 77-01-01 Weteran MZ Łyse (M) 2018-09-09 II
9. 169599 KUBISZ Dorota WKB Meta Lubliniec 77-08-14 Z/1488/11 Weteran SL Łyse (M) 2018-09-09 II
10. 167201 MOTYLSKA Aleksa MKS Inowrocław 95-12-02 Z/5402/18 Sen KP Łyse (M) 2018-09-09 II
60p K
1. 11.28 1 s1 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 07-10-09 Z/4909/18 U12 ZP Szczecinek (1) 2018-09-15 -- LDK!
2. 12.32 2 s1 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las (SL Olimpia PoznańUKS Dąb Suchy Las) 08-08-21 Z/4322/18 U12 WP Szczecinek (1) 2018-09-15 -- LDK!
3. 12.46 3 s1 ZAJKO-IGNATOWICZ Maja STS Pomerania Szczecin 06-01-01 U14 ZP Szczecinek (1) 2018-09-15 --
4. 13.05 4 s1 KUCHARSKA Donata STS Pomerania Szczecin 06-11-28 U14 ZP Szczecinek (1) 2018-09-15 -- LDK!
80p K
1. 11.61 1 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03-07-12 Z/5293/15 U16 OP Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.7 II LDK! GIM
2. 11.66 2 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U16 LU Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.7 II GIM
3. 11.87 2 e2 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 Z/0148/17 U16 SK Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.4 II LDK!
4. 11.91 3 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U16 ZP Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.7 II
5. 11.99 1 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03-03-08 Z/0320/17 U16 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 -1.0 II LDK! GIM
6. 12.05 2 e1 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03-12-21 Z/1924/17 U16 DS Bełchatów (M) 2018-09-23 -0.2 II LDK!
7. 12.08 2 e4 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03-04-28 Z/2356/18 U16 LD Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.8 II
8. 12.09 6 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04-10-21 Z/2279/16 U16 KP Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.7 II LDK! GIM
9. 12.10 2 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03-10-31 Z/5696/15 U16 WP Poznań (1) 2018-09-08 +0.3 II LDK!
10. 12.11 1 s1 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03-05-20 Z/3385/16 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 -0.1 II
80p K z wiatrem
1. 11.62 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 U16 LU Hrubieszów (1) 2018-08-26 +3.1
80p K pomiar ręczny
1. 11.8 r 1s1 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03-03-08 U16 MZ Puławy (1) 2018-06-30 +0.2
Przełaj K pomiar ręczny
1. :06:26 r 1b2 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 U20 PM Żagań (M) 2018-03-17
2. :06:32 r 2b2 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99-09-26 U20 LD Żagań (M) 2018-03-17
3. :06:54 r 1b1 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 U18 ZP Żagań (M) 2018-03-17
4. :06:55 r 3b2 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99-10-05 U20 MZ Żagań (M) 2018-03-17
5. :06:59 r 2b1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 U18 PM Żagań (M) 2018-03-17
6. :07:01 r 3b1 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02-05-06 U18 DS Żagań (M) 2018-03-17
7. :07:01 r 4b1 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01-08-19 U18 WP Żagań (M) 2018-03-17
8. :07:02 r 4b2 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-11-06 U20 KP Żagań (M) 2018-03-17
9. :07:04 r 5b1 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01-08-02 U18 SK Żagań (M) 2018-03-17
10. :07:08 r 5b2 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99-08-20 U20 PD Żagań (M) 2018-03-17
80p(76.2/7.5) K
1. 12.99 1 s1 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05-01-24 Z/4334/18 U14 DS Słubice (1) 2018-10-05 +0.1 -- LDK!
2. 13.10 1 s1 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05-12-30 Z/1270/16 U14 OP Opole (1) 2018-06-02 +1.3 -- LDK!
3. 13.24 2 s1 PIOŚ Emilia MLKS Agros Żary 05-05-07 Z/4683/17 U14 LB Słubice (1) 2018-10-05 +0.1 -- LDK! GIM
4. 13.46 3 s1 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 05-01-24 Z/4333/18 U14 DS Słubice (1) 2018-10-05 +0.1 -- LDK!
5. 13.69 1 s1 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05-03-11 Z/0818/18 U14 SL Ruda Śląska (2) 2018-06-13 -1.9 -- LDK!
6. 13.89 2 s1 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 05-03-30 Z/3862/17 U14 OP Opole (1) 2018-06-02 +1.3 -- LDK! GIM
7. 14.08 1 s1 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05-02-24 U14 LD Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
8. 14.13 1 s2 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05-12-28 Z/5437/18 U14 MZ Teresin (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
9. 14.57 2 s1 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05-07-29 U14 LD Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
10. 14.58 1 s2 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 -- LDK! GIM
100p(76.2/8.2) K
1. 15.20 2 s1 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U16 LU Stalowa Wola (1) 2018-09-12 -1.6 II GIM
2. 15.32 5 s1 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03-11-15 Z/1155/17 U16 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.7 II LDK! GIM
3. 15.63 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03-12-21 Z/1924/17 U16 DS Jabłoniec nad Nysą (CZE) (1) 2018-09-01 +1.7 III LDK!
4. 16.59 1 s1 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03-08-04 Z/1625/17 U16 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 +0.9 III LDK! GIM
5. 16.99 1 s1 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03-03-11 Z/0076/17 U16 PM Chojnice (1) 2018-07-21 +0.5 IV LDK! GIM
6. 17.20 3 s1 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03-08-31 Z/0893/18 U16 LU Stalowa Wola (1) 2018-09-12 -1.6 IV
7. 17.76 4 s1 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04-06-06 Z/3724/17 U16 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.5 V
8. 19.02 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U16 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 -0.2 -- LDK!
9. 19.75 2 s1 LENCZAK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 04-10-05 Z/4458/17 U16 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 +0.9 -- LDK! GIM
10. 20.51 4 s1 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06-04-25 Z/1193/18 U14 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 +1.2 -- LDK!
100p(76.2) K
1. 13.35 1 e1 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01-04-20 Z/3958/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 +1.2 I LDK! KN
2. 13.72 1 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02-04-13 Z/5236/15 U18 LU Słubice (M) 2018-06-09 +0.7 I LDK! ZKN
3. 13.83 1 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 I LDK! ZKN
4. 13.84 1 e1 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01-05-16 Z/3955/15 U18 MZ Warszawa (1) 2018-09-09 +0.9 I LDK! KN
5. 13.91 1 s1 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01-06-21 Z/2577/15 U18 SL Częstochowa (1) 2018-07-21 +0.8 I ZKN
6. 13.93 1 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02-05-05 Z/2685/16 U18 WP Chorzów (M) 2018-07-29 +0.7 I LDK! ZKN
7. 14.25 5 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-29 +0.7 I LDK! ZKN GIM
8. 14.31 6 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01-02-14 Z/0576/15 U18 LU Chorzów (M) 2018-07-29 +0.7 I ZKN
9. 14.33 1 f2 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-29 +1.8 I ZKN
10. 14.37 3 e2 BARCZ Weronika AZS Łódź 02-10-28 Z/2583/16 U18 LD Chorzów (M) 2018-07-29 -1.2 I LDK! ZKN GIM
100p K
1. 12.93 1 s1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Z/4343/11 Sen LU Inowrocław (M) 2018-09-01 +1.3 MM KN
2. 12.94 1 s1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 Z/0137/14 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 +1.7 MM KN
3. 13.31 3 sA RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92-05-30 Z/2950/11 Sen LD Sollentuna (SWE) (M) 2018-06-28 +1.0 M
4. 13.54 5 p3 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99-05-15 Z/0536/15 U20 PK Tampere (FIN) (M) 2018-07-14 +0.5 M KN
5. 13.67 2 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96-07-10 Z/1329/12 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.0 I ZKN
6. 13.76 1 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99-07-15 Z/0397/15 U20 KP Warszawa (M) 2018-07-14 +0.6 I KN
7. 13.79 2 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98-05-28 Z/0788/14 U23 LD Łódź (M) 2018-05-19 -0.9 I ZKN
8. 13.80 5 w4 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 Z/0250/15 U20 KP Tampere (FIN) (M) 2018-07-12 +0.3 I KN
9. 13.94 3 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 Z/1683/13 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 +0.5 I ZKN
10. 14.04 1 s1 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 Z/0767/13 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +1.0 I ZKN
100p K z wiatrem
1. 12.74 1 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98-03-15 U23 MA Lublin (M) 2018-07-22 +2.3
2. 12.90 1 s1 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93-01-15 Sen LU Radom (M) 2018-05-27 +4.0
3. 13.52 3 s1 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99-05-15 U20 PK Radom (M) 2018-05-27 +4.0
4. 13.57 3 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96-07-10 U23 LD Lublin (M) 2018-07-22 +2.3
5. 13.68 5 s1 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98-05-28 U23 LD Radom (M) 2018-05-27 +4.0
6. 13.70 4 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-04-03 U20 KP Lublin (M) 2018-07-22 +2.3
7. 13.80 5 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97-10-26 U23 MZ Lublin (M) 2018-07-22 +2.3
8. 13.83 6 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95-03-24 Sen MZ Lublin (M) 2018-07-22 +2.3
9. 14.02 4 e1 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97-12-13 U23 DS Łódź (M) 2018-05-19 +2.6
200p K
1. 28.57 1 s1 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03-09-18 Z/0160/17 U16 LU Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II GIM
2. 29.04 1 s1 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02-08-02 Z/0354/16 U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 -0.5 -- LDK! ZKN GIM
3. 29.61 2 s1 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03-01-19 Z/0163/17 U16 PK Lublin (1) 2018-06-23 -0.4 II LDK! GIM
4. 29.70 1 s2 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 Z/0148/17 U16 SK Bełchatów (1) 2018-09-09 +1.2 II LDK!
5. 29.71 1 s1 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03-10-31 Z/5696/15 U16 WP Warszawa (1) 2018-09-13 +0.1 II LDK!
6. 30.12 1 s1 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U16 MA Kraków (1) 2018-09-02 +1.7 II LDK!
7. 30.16 1 s3 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-22 +1.3 II LDK! GIM
8. 30.31 1 s1 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03-03-10 Z/0666/17 U16 SL Gliwice (1) 2018-06-09 -1.1 II LDK! GIM
9. 30.38 1 s4 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03-04-12 Z/1090/17 U16 ZP Bełchatów (M) 2018-09-22 +0.5 II
10. 30.55 1 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U16 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 II LDK! GIM
200p K z wiatrem
1. 29.31 2 s5 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04-02-12 U16 SK Bełchatów (M) 2018-09-22 +2.2
2. 30.22 1 s1 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03-03-10 U16 SL Bielsko-Biała (1) 2018-09-08 +2.9
3. 30.36 1 s1 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04-03-29 U16 LD Łódź (1) 2018-09-15 +2.4
300p K
1. 94.97 1 f55 MOLSKA Urszula RMKS Rybnik 59-03-09 Z/2753/17 Weteran SL Toruń (M) 2018-06-30 --
400p K
1. 55.84 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90-05-02 Z/3750/11 Sen DS Shanghai (CHN) (M) 2018-05-12 MM KN
2. 56.52 2 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95-12-01 Z/0108/11 Sen LD Lublin (M) 2018-07-21 M KN
3. 56.70 1 s1 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90-11-22 Z/2534/11 Sen MZ Roverto (ITA) (M) 2018-08-23 M KN
4. 57.10 3 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99-08-28 Z/0635/15 U20 MZ Lublin (M) 2018-07-21 M KN
5. 57.44 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95-11-07 Z/0180/12 Sen MA Castellón (ESP) (2) 2018-06-16 M KN
6. 58.42 2 e1 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95-12-27 Z/0727/12 Sen SL Lublin (M) 2018-07-20 M
7. 58.51 5 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy 91-03-17 Z/1731/18 Sen OP Lublin (M) 2018-07-21 M
8. 58.64 2 e3 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89-07-04 Z/3357/11 Sen OP Lublin (M) 2018-07-20 M
9. 59.28 2 s1 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98-01-17 Z/1152/14 U23 DS Inowrocław (M) 2018-09-01 M KN
10. 59.49 2 s1 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 97-01-17 Z/0464/13 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 M KN
1500p K
1. 4:44.80 1 s1 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99-01-20 Z/0345/15 U20 PM Białogard (1) 2018-09-01 I KN
2. 4:45.91 1 s1 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 85-04-07 Z/2631/11 Sen KP Wrocław (1) 2018-06-02 I KN
3. 5:00.66 1 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II ZKN
4. 5:01.62 1 s1 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01-06-20 Z/1355/15 U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II ZKN
5. 5:02.47 2 s1 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01-08-01 Z/1549/15 U18 PM Chorzów (M) 2018-07-27 II ZKN
6. 5:05.23 2 s1 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01-08-02 Z/1753/15 U18 SK Słubice (M) 2018-06-09 II ZKN
7. 5:05.35 3 s1 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01-06-08 Z/2896/15 U18 SL Chorzów (M) 2018-07-27 II ZKN
8. 5:11.80 5 s1 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-02-17 Z/3014/16 U18 KP Chorzów (M) 2018-07-27 II ZKN
9. 5:12.71 6 s1 PAWEŁCZYK Julia MKS Jedynka Jarocin 02-03-26 Z/2910/16 U18 WP Chorzów (M) 2018-07-27 II
10. 5:13.66 1 s1 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99-09-24 Z/0309/15 U20 PM Białogard (1) 2018-06-16 II ZKN
2000p K
1. 6:41.67 1 s2 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99-09-26 Z/0966/15 U20 LD Włocławek (M) 2018-06-24 I KN
2. 6:43.56 2 s2 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 I KN
3. 6:44.61 1 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Kraków (M) 2018-06-10 I KN
4. 6:46.74 2 s1 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00-07-23 Z/2769/15 U20 SL Kraków (M) 2018-06-10 I ZKN
5. 6:47.27 1 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 I KN
6. 6:48.29 1 s1 STYŚ Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 01-06-20 Z/1355/15 U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 I ZKN
7. 6:50.67 2 s1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01-11-23 Z/1845/15 U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 I ZKN
8. 6:51.52 3 s1 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01-06-08 Z/2896/15 U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 I ZKN
9. 6:52.21 1 s1 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96-02-23 Z/0701/12 U23 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 I
10. 6:55.36 1 s1 DIAS Julia GKS Żukowo 99-08-23 Z/1305/15 U20 PM Białogard (1) 2018-05-19 I ZKN
3000p K
1. 9:37.91 1 s1 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 85-04-07 Z/2631/11 Sen KP Goleniów (M) 2018-06-20 MM KN
2. 9:41.16 9 e1 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 94-11-02 Z/4540/11 Sen WP Berlin (GER) (M) 2018-08-10 MM
3. 9:41.73 5 s1 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89-01-11 Z/0093/11 Sen PK Goleniów (M) 2018-06-20 MM KN
4. 10:01.02 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97-06-08 Z/0505/13 U23 WP Charlotte (USA) (2) 2018-05-25 M
5. 10:01.71 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90-01-04 Z/1324/14 Sen ZP Montbéliard (FRA) (2) 2018-06-01 M
6. 10:11.72 8 s1 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97-03-26 Z/0479/13 U23 SL Goleniów (M) 2018-06-20 M ZKN
7. 10:18.62 5 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Lublin (M) 2018-07-20 I
8. 10:23.47 9 s1 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00-01-20 Z/2776/15 U20 SL Goleniów (M) 2018-06-20 I KN
9. 10:30.31 7 s1 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 Z/2532/15 U20 SL Lublin (M) 2018-07-20 I KN
10. 10:37.56 3 s1 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96-02-23 Z/0701/12 U23 PK Sieradz (M) 2018-06-30 I
4x100 K
1. 43.20 4 e1 CIBA Kamila
KIEŁBASIŃSKA Anna
KOTWIŁA Martyna
SWOBODA Ewa
POLSKA 95-03-29
90-06-26
99-01-13
97-07-26
Sen Berlin (GER) (M) 2018-08-12 --
2. 45.58 1 s2 RZĄDZIŃSKA Julia
FLIS Katarzyna
NAWROCKA Marta
ZAGAJEWSKA Karolina
AZS Łódź 92-05-30
96-07-10
98-05-28
93-04-05
Sen LD Suwałki (M) 2018-06-01 --
3. 45.60 1 s1 WRONKA Magdalena
MISTERKA Nikoletta
WĘGLARZ Natalia
JANOWICZ Adrianna
AZS-AWF Katowice 95-01-01
97-09-19
98-01-17
95-04-16
Sen SL Suwałki (M) 2018-06-01 --
4. 45.76 2 s2 MIERZYŃSKA Jagoda
WRZESIŃSKA Karolina
WINKOWSKA Marcelina
FORKASIEWICZ Agata
KS AZS AWF Wrocław 98-08-03
97-12-13
98-07-30
94-01-13
Sen DS Suwałki (M) 2018-06-01 --
5. 45.87 3 s2 CZĘSZ Weronika
SOKÓLSKA Katarzyna
WEILAND Natasza
TUNIEWICZ Katarzyna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-04-28
93-08-23
97-05-30
95-04-14
Sen KP Suwałki (M) 2018-06-01 --
6. 46.11 2 s1 JÓŹWIACZUK Katarzyna
SKRZYSZOWSKA Pia
LUBICKA Aleksandra
WOJCIESZEK Anna
OKS Skra Warszawa 01-05-16
01-04-20
96-04-26
91-03-16
Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-01 --
7. 46.31 4 s2 BARTNOWSKA Weronika
KAJEWSKA Paulina
GOLA Marlena
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 00-05-16
95-06-30
98-06-08
01-11-02
Sen PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
8. 46.51 1 s4 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99-07-05
99-08-28
99-01-14
99-01-13
U20 MZ Suwałki (M) 2018-06-01 --
9. 46.89 5 s2 KOŁDEJ Małgorzata
WRONA Alicja
JAROSZEWICZ Elżbieta
DZIEDZIC Justyna
AZS UMCS Lublin 90-11-12
96-01-11
97-08-30
00-02-23
Sen LU Suwałki (M) 2018-06-01 --
10. 46.89 3 s1 BRYZEK Justyna
SICIARZ Klaudia
CUBER Karolina
KOZŁOWSKA Karolina
KS AZS AWF Kraków 98-07-09
98-03-15
97-05-20
97-01-09
U23 MA Sieradz (M) 2018-07-01 --
4x200 K
1. 1:46.01 1 s1 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
WROŃSKA Wiktoria
NIEMCZYK Magdalena
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03-01-14
04-07-20
00-01-14
03-03-25
U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --
2. 1:46.03 2 s1 GUT Oliwia
DUL Wiktoria
KRZYŻEWSKA Wanessa
DYBKA Agnieszka
KKS Victoria Stalowa Wola 05-03-26
01-07-15
01-06-26
00-02-07
U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --
3. 1:56.82 4 s1 SZYMAŃSKA Dominika
SZYMAŃSKA Natalia
RĘBISZ Martyna
LIGAS Weronika
MKL Sparta Stalowa Wola 02-05-14
03-10-13
03-05-05
02-01-13
U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --
4x400 K
1. 3:26.17 4 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
WYCISZKIEWICZ Patrycja
DĄBROWSKA Martyna
BAUMGART-WITAN Iga
POLSKA 92-10-30
94-01-08
94-04-05
89-04-11
Sen London (GBR) (M) 2018-07-14 --
2. 3:28.86 1 s1 ANKIEWICZ Emilia
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
SARNA Angelika
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 90-11-22
99-03-16
97-10-01
96-04-16
Sen MZ Inowrocław (M) 2018-09-01 --
3. 3:30.69 2 s1 PAŁYS Anna
MALSKI Paweł
KACZMAREK Natalia
AMBROŻY Kacper
KS AZS AWF Wrocław 95-03-02
95-09-05
98-01-17
96-02-21
Sen DS Inowrocław (M) 2018-09-01 --
4. 3:33.62 2 m4 WALAS Joanna
SIERADZKI Patryk
SIERADZKI Mateusz
SYROCKA Agata
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96-05-18
98-10-06
97-06-12
96-01-08
U23 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
5. 3:34.50 3 s1 WRONA Alicja
MIROSŁAW Cezary
IWANEK Iga
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 96-01-11
97-05-08
01-09-20
90-07-19
Sen LU Inowrocław (M) 2018-09-01 --
6. 3:34.95 4 s1 GRYC Anna
JABŁOŃSKI Marcin
GOLA Marlena
BORKOWSKI Mateusz
KS Podlasie Białystok 99-10-16
94-09-29
98-06-08
97-04-02
Sen PD Inowrocław (M) 2018-09-01 --
7. 3:36.45 5 s1 KOWAL Weronika
ZAPARTY Bartosz
DALKE Helena
BRYLIŃSKI Robert
OŚ AZS Poznań 97-01-25
97-09-18
97-01-17
91-04-02
Sen WP Inowrocław (M) 2018-09-01 --
8. 3:37.16 6 s1 BANACH Joanna
WARZECHA Henryk
CHRYCZYK Katarzyna
JURCZYK Mariusz
KS AZS AWF Kraków 92-08-28
96-07-17
95-05-30
96-01-10
Sen MA Inowrocław (M) 2018-09-01 --
9. 3:37.49 1 s3 KORBUT Milena
JANOWICZ Adrianna
WĘGLARZ Natalia
MISTERKA Nikoletta
AZS-AWF Katowice 00-08-08
95-04-16
98-01-17
97-09-19
Sen SL Suwałki (M) 2018-06-01 --
10. 3:38.04 2 m1 ŻUK Natalia
KOZŁOWSKI Piotr
POTASZNIK Alicja
KLIMEK Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 00-12-23
01-02-14
00-04-24
99-07-21
U20 WN Białystok (1) 2018-09-16 --
4x600 K
1. 6:18.68 1 m1 BALEWSKI Dawid
KORNACKA Kinga
KORNACKA Karolina
SZPANELEWSKI Dawid
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03-07-31
03-05-07
03-05-07
04-05-31
U16 WN Suwałki (M) 2018-06-02 --
2. 6:18.93 2 m1 CIEŚLIŃSKA Hanna
LEWANDOWSKI Filip
MAGULSKA Oliwia
DOBRZAŃSKI Piotr
SKLA Sopot 04-05-16
03-04-18
03-09-29
03-03-03
U16 PM Suwałki (M) 2018-06-02 --
3. 6:23.38 3 m1 OLACH Laura
WILMA Mateusz
CYRANKOWSKI Dominik
WICHLIŃSKA Weronika
LKS Vectra Włocławek 03-02-27
04-04-11
03-04-14
04-03-31
U16 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
4. 6:23.92 4 m1 ZYGMUNT Łukasz
MASTALERZ Pola
SKIMINA Emilia
MAREK Adrian
TS Wieliczanka Wieliczka 03-05-03
03-10-05
04-02-19
04-02-01
U16 MA Suwałki (M) 2018-06-02 --
5. 6:30.20 5 m1 DZWONKOWSKA Karolina
FOLGA Bartosz
KRAWCZYŃSKA Martyna
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21
03-11-08
04-11-21
03-06-08
U16 PD Suwałki (M) 2018-06-02 --
6. 6:32.18 6 m1 SZCZEPANIAK Paulina
DROZDOWSKI Damian
ADAMCZAK Kacper
BŁASZCZYK Nadia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-11-04
03-01-08
03-01-25
04-05-23
U16 WP Suwałki (M) 2018-06-02 --
7. 6:39.71 7 m1 OLSZEWSKA Malwina
PILICHOWSKI Bartosz
SUDOŁ Kacper
KIEDROWICZ Natalia
LKS Lubusz Słubice 04-02-18
04-08-03
03-02-15
04-02-20
U16 LB Suwałki (M) 2018-06-02 --
8. 6:47.08 8 m1 KOZERA Natalia
ROZPĘDZIK Marzena
KAROW Damian
BŁASZCZYK Norbert
UKS Czapla Białe Błota 03-08-02
03-01-20
04-02-12
04-01-19
U16 KP Suwałki (M) 2018-06-02 --
9. 6:47.91 9 m1 ŁUKASIAK Szymon
KOWALSKA Justyna
ZGLIŃSKI Hubert
SZYMANOWSKA Aleksandra
UKS Herkules Sulejówek 03-07-31
04-05-09
04-12-08
04-08-23
U16 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 --
4x800 K
1. 8:06.05 1 m3 GADOMSKI Daniel
KOŁECKA Agata
SARNA Angelika
BAŁDYKA Jakub
AZS-AWF Warszawa 98-10-24
96-07-06
97-10-01
96-04-13
U23 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 --
2. 8:06.56 2 m3 CHRYCZYK Katarzyna
KUNC Grzegorz
BRONIATOWSKA Katarzyna
MARMON Patryk
KS AZS AWF Kraków 95-05-30
97-07-03
90-02-22
97-02-22
Sen MA Suwałki (M) 2018-06-02 --
3. 8:27.41 3 m3 JANKOWSKI Andrzej
CIOŁKO Sylwia
WASILEWSKI Krzysztof
SKRZYPKO Barbara
KS Podlasie Białystok 93-08-02
98-03-25
94-04-01
97-06-01
Sen PD Suwałki (M) 2018-06-02