50 M
60 M
1. 7.19 2 s2 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00-02-03 Z/2628/17 U20 MZ Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
2. 7.27 5 s4 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-03-11 Z/0141/16 U20 KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
3. 7.32 4 s1 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00-01-22 Z/4261/15 U20 MZ Toruń (M) 2018-08-25 -1.6 --  ZKN  
4. 7.40 5 s3 RYDER Dawid MKL Toruń 00-03-07 Z/5720/15 U20 KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --  ZKN  
5. 7.75 3 s6 KRAWCZYK Przemysław PZWLA Toruń 99-11-30 U20 KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.8 --
6. 7.81 4 s5 GLAZIK Maksymilian niest. Bydgoszcz 00-01-01 U20 KP Toruń (M) 2018-08-25 -0.8 --
7. 8.10 4 s2 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 99-05-28 Z/1169/18 U20 KP Toruń (M) 2018-08-25 -1.0 --
100 M
1. 10.56 1 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 Z/0441/15 U20 DS Żary (1) 2018-06-02 +1.4 M  ZKN  
2. 10.57 1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 M  KN  
3. 10.60 1 e7 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 Z/3076/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 +0.5 M  KN  
4. 10.62 3 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 Z/0363/15 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 M  KN  
5. 10.71 2 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99-08-10 Z/3248/15 U20 LD Kraków (M) 2018-06-10 -1.0 I  KN  
6. 10.74 7 e2 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99-04-13 Z/0121/15 U20 SL Gliwice (M) 2018-06-10 +1.8 I  ZKN  
7. 10.75 2 e3 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99-06-30 Z/1611/16 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 I
8. 10.77 2 f2 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99-06-20 Z/3377/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.9 I  KN  
9. 10.81 1 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 Z/5253/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.1 I  ZKN  
10. 10.84 6 s1 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99-09-12 Z/0647/15 U20 WN Chorzów (M) 2018-06-08 +0.2 I  KN  
11. 10.84 2 e7 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U20 WP Słubice (M) 2018-06-09 +0.5 I  ZKN  
12. 10.88 2 s8 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-08-27 Z/1698/16 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-12 +0.2 I  ZKN  
13. 10.88 5 s1 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00-10-19 Z/0117/18 U20 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 I  ZKN  
14. 10.90 1 e1 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00-02-03 Z/2628/17 U20 MZ Piaseczno (2) 2018-09-29 +1.9 I
15. 10.91 2 s1 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 Z/5026/15 U20 LU Lublin (1) 2018-06-16 -0.3 II  ZKN  
16. 10.92 3 f2 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.9 II  ZKN  
17. 10.92 3 e1 BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-06-10 Z/0601/17 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 +1.3 II  KN  
18. 10.95 2 RYDER Dawid MKL Toruń 00-03-07 Z/5720/15 U20 KP Łódź (M) 2018-06-03 +1.6 II  ZKN  
19. 11.01 1 e1 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00-01-29 Z/5416/15 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 0.0 II  KN  
20. 11.01 2 f2 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-11-13 Z/1067/17 U20 WP Poznań (1) 2018-06-16 -0.8 II
21. 11.01 2 e1 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 Z/0724/15 U20 LU Warszawa (1) 2018-09-09 +0.3 II  KN  
22. 11.04 1 e4 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 Z/4925/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.3 II  ZKN  
23. 11.05 4 f2 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00-05-13 Z/2868/18 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.9 II
24. 11.07 1 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99-12-10 Z/3300/15 U20 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 -0.8 II
25. 11.07 1 s6 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00-02-07 Z/5152/15 U20 PK Kraków (1) 2018-06-10 -0.5 II  ZKN  
26. 11.08 1 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Łomża (M) 2018-06-05 +1.9 II
27. 11.09 1 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów (Mazovia ProActiv CiechanówMKS Durasan Płońsk) 99-10-20 Z/0582/16 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 +0.4 II
28. 11.10 1 s1 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00-10-19 Z/2699/16 U20 LD Aleksandrów Łódzki (2) 2018-05-06 +1.9 II  ZKN  
29. 11.10 5 e1 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-05-13 Z/1066/17 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +1.3 II  ZKN  
30. 11.11 3 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00-01-21 Z/5393/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.1 II  ZKN  
31. 11.12 3 e7 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00-12-18 Z/1443/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.6 II
32. 11.15 4 e7 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-01-30 Z/0754/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.6 II
33. 11.16 2 e4 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.3 II
34. 11.16 1 w4 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99-10-20 Z/0703/15 U20 SL Suwałki (M) 2018-06-01 -0.5 II  KN  
35. 11.18 1 w2 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00-06-01 Z/2377/15 U20 MZ Łódź (1) 2018-09-29 +0.3 II  KN  
36. 11.19 4 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99-02-06 Z/0725/16 U20 SK Warszawa (1) 2018-06-03 +1.1 II
37. 11.21 2 e5 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U20 LD Łódź (M) 2018-05-19 +0.6 II  KN  
38. 11.21 3 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00-01-01 Z/0340/17 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 +0.4 II
39. 11.21 3 e2 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 Z/4801/15 U20 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 II
40. 11.21 4 s2 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Kraków (M) 2018-07-08 +1.1 II  KN  
41. 11.23 3 e1 GOŁĄB Jarosław MULKS Żeromski Sieradz 00-03-15 Z/2244/18 U20 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.2 II
42. 11.24 1 s7 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99-02-23 Z/0306/15 U20 SL Kraków (1) 2018-06-10 +1.3 II
43. 11.25 2 s1 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-03-11 Z/0141/16 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-09-08 +1.4 II
44. 11.26 2 e1 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00-06-10 Z/5579/15 U20 LD Kraków (1) 2018-06-03 -1.4 II  ZKN  
45. 11.26 5 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00-03-09 Z/3991/18 U20 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 0.0 II
46. 11.27 3 e6 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00-07-27 Z/1686/15 U20 WP Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 II  KN   ZKN  
47. 11.28 7 e3 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00-05-25 Z/2898/15 U20 WN Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 II  ZKN  
48. 11.29 4 s8 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99-09-23 Z/0360/16 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.2 II  ZKN  
49. 11.29 2 s1 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99-08-12 Z/3208/15 U20 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 -0.4 II
50. 11.29 5 f2 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 00-06-28 Z/0439/18 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-09 -1.1 II
100 M z wiatrem
1. 10.53 1 e2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 +2.5
2. 10.59 2 e2 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-23 +2.5
3. 10.62 1 f2 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +3.5
4. 10.63 2 f2 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99-09-12 U20 WN Włocławek (M) 2018-06-23 +3.5
5. 10.66 1 e2 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99-08-10 U20 LD Piaseczno (M) 2018-05-20 +2.2
6. 10.66 3 f2 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99-06-20 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 +3.5
7. 10.67 4 f2 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-23 +3.5
8. 10.75 1 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99-08-10 U20 LU Łódź (M) 2018-08-31 +2.6
9. 10.79 2 e4 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-08-27 U20 OP Włocławek (M) 2018-06-23 +2.1
10. 10.83 5 f2 RYDER Dawid MKL Toruń 00-03-07 U20 KP Włocławek (M) 2018-06-23 +3.5
11. 10.86 2 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99-09-12 U20 LU Łódź (M) 2018-08-31 +2.6
12. 10.96 2 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00-02-07 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.3
13. 10.97 6 f2 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00-10-19 U20 LD Włocławek (M) 2018-06-23 +3.5
14. 11.04 5 e2 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00-12-18 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 +2.5
15. 11.07 1 s2 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-01-30 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +3.2
16. 11.08 4 s2 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-03-11 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +3.3
17. 11.09 6 e4 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99-10-20 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-23 +2.1
18. 11.11 3 e1 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00-01-21 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 +2.8
19. 11.14 1 f2 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.2
20. 11.14 1 s2 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99-02-06 U20 SK Kielce (1) 2018-05-19 +2.6
21. 11.19 3 f2 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.2
22. 11.20 2 e1 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00-04-24 U20 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-12 +2.8
23. 11.20 7 e4 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00-07-27 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +2.1
24. 11.23 2 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00-03-09 U20 PM Sztum (1) 2018-09-12 +2.1
25. 11.24 5 s2 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00-02-22 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +3.3
26. 11.28 8 e4 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 U20 MA Włocławek (M) 2018-06-23 +2.1
27. 11.29 6 s2 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 99-04-17 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +3.3
28. 11.29 1 s1 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00-02-22 U20 LU Hrubieszów (1) 2018-08-26 +2.1
150 M
1. 16.61 2 s1 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00-10-19 Z/2699/16 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.1 --  ZKN  
2. 16.85 2 s1 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 Z/0363/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.1 --  KN  
3. 16.89 3 s1 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99-06-20 Z/3377/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.1 --  KN  
4. 17.09 1 s2 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00-09-17 Z/1978/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --
5. 17.13 1 s5 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00-05-13 Z/2868/18 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -0.7 --
6. 17.31 2 s1 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00-10-01 Z/6305/15 U20 LD Ostróda (2) 2018-08-26 +1.5 --
7. 17.43 3 s1 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99-08-16 Z/4352/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.1 --
8. 17.49 2 s1 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99-07-21 Z/0446/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.2 --  ZKN  
9. 17.51 3 s1 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00-05-25 Z/2898/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 -2.2 --  ZKN  
10. 17.72 2 s3 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00-02-09 Z/1639/18 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.6 --
11. 17.74 5 s1 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99-02-23 Z/3074/18 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.1 --
12. 18.03 1 s3 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00-07-24 Z/0878/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.6 --
13. 18.25 4 s2 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00-09-02 Z/0970/18 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 --
14. 18.44 3 s3 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00-04-27 Z/0880/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -2.6 --  ZKN  
15. 18.47 5 s2 MOŚ Damian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-09-13 Z/1337/16 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 -4.1 --
200 M
1. 21.34 1 s3 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99-06-30 Z/1611/16 U20 WP Poznań (1) 2018-06-03 +1.1 M
2. 21.48 2 s1 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99-09-12 Z/0647/15 U20 WN Toruń (1) 2018-06-16 +0.9 I  KN  
3. 21.62 1 s9 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00-01-29 Z/5416/15 U20 PM Słubice (M) 2018-06-10 -0.5 I  KN  
4. 21.69 1 s10 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 Z/3076/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 -0.6 I  KN  
5. 21.74 2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 +0.1 I  KN  
6. 21.78 1 s3 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 Z/5253/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +0.5 I  ZKN  
7. 21.78 2 e2 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Włocławek (M) 2018-06-24 +0.8 I  KN  
8. 21.80 1 s1 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 +1.0 I  ZKN  
9. 21.81 1 s1 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99-04-13 Z/0121/15 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 I  ZKN  
10. 21.87 2 s3 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-11-13 Z/1067/17 U20 WP Poznań (1) 2018-06-03 +1.1 I
11. 21.89 3 e2 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99-08-10 Z/3248/15 U20 LD Włocławek (M) 2018-06-24 +0.8 I  KN  
12. 21.95 4 s1 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00-02-03 Z/2628/17 U20 MZ Ostróda (M) 2018-09-22 +1.1 II
13. 21.99 1 s1 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00-02-07 Z/5152/15 U20 PK Białystok (1) 2018-09-16 0.0 II  ZKN  
14. 22.11 4 e2 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99-02-03 Z/0363/15 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-24 +0.8 II  KN  
15. 22.12 1 s11 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U20 WP Słubice (M) 2018-06-10 +0.4 II  ZKN  
16. 22.13 2 s1 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00-10-19 Z/2699/16 U20 LD Toruń (1) 2018-05-12 +1.0 II  ZKN  
17. 22.18 2 s9 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-12-14 Z/0391/15 U20 PK Słubice (M) 2018-06-10 -0.5 II  KN  
18. 22.24 4 s1 RYDER Dawid MKL Toruń 00-03-07 Z/5720/15 U20 KP Toruń (1) 2018-06-16 +0.9 II  ZKN  
19. 22.29 3 s6 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99-06-20 Z/3377/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 -0.3 II  KN  
20. 22.39 1 s2 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00-06-10 Z/5579/15 U20 LD Kraków (1) 2018-06-03 +1.1 II  ZKN  
21. 22.39 8 s1 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 Z/0441/15 U20 DS Wrocław (M) 2018-06-13 +0.6 II  ZKN  
22. 22.39 5 e2 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-07-05 Z/0837/15 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-24 +0.8 II
23. 22.40 1 s1 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99-12-10 Z/3300/15 U20 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -0.5 II
24. 22.41 2 s2 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99-02-23 Z/0306/15 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 II
25. 22.44 3 s2 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Siedlce (1) 2018-06-09 -0.7 II
26. 22.49 6 e2 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 Z/4925/15 U20 MA Włocławek (M) 2018-06-24 +0.8 II  ZKN  
27. 22.51 2 s10 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 -0.6 II  ZKN  
28. 22.51 1 s5 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-08-27 Z/1698/16 U20 OP Wrocław (M) 2018-06-13 +0.2 II  ZKN  
29. 22.54 1 s2 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99-02-06 Z/0725/16 U20 SK Warszawa (1) 2018-06-03 +0.9 II
30. 22.56 2 s5 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00-05-20 Z/1030/15 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 -0.5 II  ZKN  
31. 22.58 1 s3 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99-03-14 Z/1062/15 U20 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.2 II  KN  
32. 22.64 3 s2 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-01-30 Z/0754/15 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 II
33. 22.66 6 s2 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99-09-23 Z/0360/16 U20 DS Gliwice (M) 2018-06-10 +0.6 II  ZKN  
34. 22.66 4 s1 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00-09-29 Z/0565/17 U20 MZ Lublin (1) 2018-06-16 -0.5 II
35. 22.68 1 s5 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00-05-10 Z/2559/18 U20 WP Leszno (1) 2018-05-26 +1.9 II
36. 22.70 4 s1 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99-01-04 Z/4801/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 -0.6 II
37. 22.72 1 s5 KRASILNYK Yaroslav AZS UMCS Lublin (AZS UMCS Lublinniest. Lublin) 99-10-09 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 +1.9 II
38. 22.72 2 s4 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.9 II
39. 22.75 2 s3 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Lublin (1) 2018-06-16 +2.0 II  ZKN  
40. 22.77 3 s2 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00-12-13 Z/2300/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-06-02 +0.7 II  ZKN  
41. 22.78 1 s3 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00-01-21 Z/5393/15 U20 MZ Łódź (1) 2018-05-26 -2.2 II  ZKN  
42. 22.78 1 s2 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00-01-01 Z/0340/17 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 -1.3 II
43. 22.81 3 s2 DOMAGALSKI Jakub OŚ AZS Poznań 00-10-31 Z/2795/16 U20 WP Poznań (1) 2018-06-03 -0.4 III
44. 22.83 2 s11 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00-07-27 Z/1686/15 U20 WP Słubice (M) 2018-06-10 +0.4 III  KN   ZKN  
45. 22.86 3 s5 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00-05-13 Z/3865/16 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 -0.5 III  ZKN  
46. 22.86 2 s2 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00-05-25 Z/2898/15 U20 WN Toruń (1) 2018-06-16 +0.7 III  ZKN  
47. 22.87 1 s8 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99-02-23 Z/3074/18 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 +0.2 III
48. 22.89 1 s4 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00-02-22 Z/3994/18 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 -0.6 III
49. 22.89 3 s2 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99-08-12 Z/3208/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-06-02 +0.7 III
50. 22.89 1 s12 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00-11-18 Z/5567/15 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-10 -0.3 III  ZKN  
200 M z wiatrem
1. 21.39 1 e3 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 +3.1
2. 21.44 1 e1 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 +3.6
3. 21.47 1 s8 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99-08-10 U20 LD Piaseczno (M) 2018-05-20 +2.2
4. 21.75 2 e1 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99-08-31 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-24 +3.6
5. 21.76 3 e3 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-11-13 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-24 +3.1
6. 21.94 4 e3 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99-03-10 U20 DS Włocławek (M) 2018-06-24 +3.1
7. 21.97 1 s4 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00-11-21 U20 SL Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
8. 21.97 3 e1 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00-10-19 U20 LD Włocławek (M) 2018-06-24 +3.6
9. 21.99 2 s4 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
10. 22.08 2 e4 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 +2.3
11. 22.28 5 e3 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 +3.1
12. 22.29 2 s1 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00-01-21 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 +2.3
13. 22.34 3 s4 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
14. 22.35 6 e1 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00-09-29 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-24 +3.6
15. 22.40 6 e3 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-08-27 U20 OP Włocławek (M) 2018-06-24 +3.1
16. 22.73 2 s1 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00-02-22 U20 LU Łódź (M) 2018-08-31 +3.0
17. 22.79 2 s1 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-03-11 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-09-02 +4.0
18. 22.81 4 s4 MARDUŁA Hubert WKS Wawel Kraków 99-04-01 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
300 M
1. 34.29 1 s1 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99-06-30 Z/1611/16 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
2. 34.75 1 s5 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
3. 34.81 1 s4 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99-08-10 Z/3248/15 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --  KN  
4. 34.86 1 s2 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00-12-11 Z/4925/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
5. 34.94 1 s1 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99-03-05 Z/0165/16 U20 WN Brodnica (1) 2018-09-14 --  KN  
6. 35.17 2 s1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --  KN  
7. 35.26 1 s1 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --  ZKN  
8. 35.71 3 s1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 --
9. 35.75 3 s1 PAŹDZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00-09-11 Z/4651/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 --  ZKN  
10. 35.76 3 s1 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99-07-21 Z/0446/15 U20 WN Brodnica (1) 2018-09-14 --  ZKN  
11. 35.78 4 s1 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 --  ZKN  
12. 35.83 1 s5 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00-03-14 Z/4928/15 U20 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
13. 35.84 1 s5 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99-09-11 Z/0930/17 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
14. 35.85 4 s1 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00-11-21 Z/5242/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 --  ZKN  
15. 35.85 1 s1 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00-02-03 Z/2628/17 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-30 --
16. 36.09 1 s2 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99-01-13 Z/0377/15 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --  ZKN  
17. 36.12 6 s1 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-07-05 Z/0837/15 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
18. 36.25 1 s1 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00-08-02 Z/6294/15 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
19. 36.31 1 s3 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-09-23 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
20. 36.36 1 s1 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00-12-12 Z/1819/16 U20 SK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --
21. 36.41 5 s1 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00-07-10 Z/3045/16 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
22. 36.44 2 s5 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00-03-03 Z/1262/15 U20 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
23. 36.46 1 s7 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-09-01 Z/0987/16 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
24. 36.46 6 s4 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00-09-17 Z/2046/15 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
25. 36.46 1 s2 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-09-15 Z/5084/15 U20 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --  KN  
26. 36.56 1 s1 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00-02-10 Z/2910/15 U20 SL Gliwice (1) 2018-05-12 --  ZKN  
27. 36.59 2 s5 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-05-28 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 --
28. 36.68 5 s1 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00-03-07 Z/2601/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-09-02 --  ZKN  
29. 36.79 5 s5 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00-06-10 Z/5579/15 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --  ZKN  
30. 36.80 1 s2 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00-01-01 Z/0340/17 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 --
31. 36.85 2 s3 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99-02-06 Z/0725/16 U20 SK Kielce (1) 2018-04-28 --
32. 36.94 2 s1 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99-08-16 Z/4352/15 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 --
33. 37.05 1 s2 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00-05-10 Z/2559/18 U20 WP Sieradz (1) 2018-05-06 --
34. 37.09 3 s4 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-05-13 Z/1066/17 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --  ZKN  
35. 37.13 3 s1 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
36. 37.20 1 s7 GOŁĄB Jarosław MULKS Żeromski Sieradz 00-03-15 Z/2244/18 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
37. 37.21 3 s5 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-06-29 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 --
38. 37.24 1 s3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
39. 37.26 3 s2 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00-12-13 Z/2300/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-05 --  ZKN  
40. 37.28 2 s6 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00-04-12 Z/4835/15 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --  ZKN  
41. 37.28 3 s4 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U20 PM Bydgoszcz (1) 2018-09-08 --  ZKN  
42. 37.38 1 s2 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00-06-09 Z/2110/15 U20 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 --  ZKN  
43. 37.40 2 s5 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00-10-30 Z/2264/15 U20 KP Brodnica (1) 2018-09-14 --
44. 37.41 7 s1 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99-08-12 Z/3208/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-05 --
45. 37.46 5 s2 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 00-02-05 Z/0793/15 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
46. 37.50 1 s2 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99-07-10 Z/4341/15 U20 WP Chojnice (1) 2018-08-18 --
47. 37.54 1 s2 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00-03-27 Z/2485/17 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --
48. 37.63 4 s4 RYCHTER Przemysław KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-01-03 Z/0838/15 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
49. 37.64 4 s1 TOKARZ Marcin UKS Sokół Węgorzewo 00-06-10 Z/3312/17 U20 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 --
50. 37.66 2 s1 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99-09-25 Z/0566/17 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --
400 M
1. 46.69 1 s7 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00-01-29 Z/5416/15 U20 PM Słubice (M) 2018-06-09 M  KN  
2. 47.41 2 s7 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99-03-05 Z/0165/16 U20 WN Słubice (M) 2018-06-09 I  KN  
3. 47.47 3 s7 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-12-14 Z/0391/15 U20 PK Słubice (M) 2018-06-09 I  KN  
4. 47.77 3 s1 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I  ZKN  
5. 47.81 4 s7 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U20 LD Słubice (M) 2018-06-09 I  KN  
6. 47.85 1 s2 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00-05-13 Z/3865/16 U20 PM Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I  ZKN  
7. 48.62 2 s1 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-04 Z/1746/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 II  KN  
8. 48.89 7 s2 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99-03-16 Z/3078/15 U20 MZ Chorzów (M) 2018-06-08 II  KN  
9. 49.18 3 e3 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-23 II
10. 49.57 2 s1 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00-11-23 Z/1768/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 II  ZKN  
11. 49.60 1 w4 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99-10-20 Z/0703/15 U20 SL Suwałki (M) 2018-06-01 II  KN  
12. 49.67 1 s1 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00-06-09 Z/0187/15 U20 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 II  ZKN  
13. 49.69 4 s2 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00-05-20 Z/1030/15 U20 PM Warszawa (M) 2018-07-14 II  ZKN  
14. 49.75 1 s1 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99-07-21 Z/0446/15 U20 WN Toruń (1) 2018-06-10 II  ZKN  
15. 49.84 1 s1 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99-01-22 Z/0519/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 II  ZKN  
16. 49.90 1 s5 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Z/1312/15 U20 WP Poznań (1) 2018-06-16 II  ZKN  
17. 49.96 1 s1 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00-01-22 Z/6045/15 U20 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 II  ZKN  
18. 50.03 3 e1 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99-09-23 Z/0360/16 U20 DS Włocławek (M) 2018-06-23 II  ZKN  
19. 50.04 1 s3 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99-01-13 Z/0377/15 U20 WP Żerków (1) 2018-05-12 II  ZKN  
20. 50.13 2 s1 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99-09-11 Z/0930/17 U20 LD Toruń (1) 2018-06-16 II
21. 50.16 2 s3 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00-04-20 Z/1316/15 U20 WP Żerków (1) 2018-05-12 II  ZKN  
22. 50.18 1 s1 PAŹDZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00-09-11 Z/4651/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II  ZKN  
23. 50.21 1 s2 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99-05-16 Z/0359/15 U20 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II
24. 50.23 1 s1 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00-02-10 Z/2910/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-23 II  ZKN  
25. 50.28 1 s1 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 00-07-21 Z/1955/15 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 II  ZKN  
26. 50.29 2 s1 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00-07-27 Z/2537/16 U20 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 II
27. 50.31 2 s1 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00-06-08 Z/2581/15 U20 MZ Białystok (1) 2018-09-16 II  KN  
28. 50.35 1 s2 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00-12-12 Z/1819/16 U20 SK Kraków (M) 2018-06-10 II
29. 50.37 1 s1 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-03-23 Z/0508/15 U20 LB Piła (1) 2018-05-26 II  ZKN  
30. 50.42 2 s1 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-09-01 Z/0987/16 U20 WP Poznań (1) 2018-06-03 II
31. 50.43 2 s1 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00-07-10 Z/3045/16 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II  ZKN  
32. 50.45 1 s1 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99-03-14 Z/1062/15 U20 LB Słubice (1) 2018-05-19 II  KN  
33. 50.48 2 w4 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99-08-31 Z/2300/16 U20 WP Suwałki (M) 2018-06-01 II  ZKN  
34. 50.52 1 s2 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III  ZKN  
35. 50.52 2 s3 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00-02-23 Z/1882/15 U20 LD Łódź (1) 2018-05-25 III  ZKN  
36. 50.54 1 s1 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99-04-09 Z/4502/15 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-09-02 III
37. 50.61 5 s1 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99-05-14 Z/0552/15 U20 KP Toruń (1) 2018-05-12 III
38. 50.64 2 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III  KN  
39. 50.67 1 s2 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 00-08-11 Z/1956/15 U20 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 III
40. 50.68 1 s2 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99-09-22 U20 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III
41. 50.74 3 s1 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99-01-05 Z/1069/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III  ZKN  
42. 50.76 1 s4 MAŁECKI Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 99-04-21 Z/4190/15 U20 WP Poznań (1) 2018-06-16 III
43. 50.78 2 s4 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00-05-10 Z/2559/18 U20 WP Poznań (1) 2018-06-16 III
44. 50.82 1 s1 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00-02-22 Z/1693/17 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
45. 50.82 1 s3 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00-01-02 Z/0494/17 U20 PK Kraków (1) 2018-06-10 III  ZKN  
46. 50.88 1 s2 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00-09-27 Z/2642/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-12 III  ZKN  
47. 50.89 1 s4 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00-10-30 Z/2264/15 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III
48. 50.94 1 s1 MORZEWSKI Marceli UKS Victoria Józefów 00-01-22 Z/4261/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 III  ZKN  
49. 50.95 2 s1 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99-09-23 U20 WP Łódź (1) 2018-06-09 III
50. 50.97 2 s3 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99-11-11 Z/2890/18 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-12 III
500 M
1. 1:05.29 1 s1 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99-07-21 Z/0446/15 U20 WN Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
2. 1:06.74 4 s1 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00-11-21 Z/5242/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
3. 1:07.03 5 s1 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99-10-27 Z/2051/16 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
4. 1:07.81 6 s1 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00-07-10 Z/3045/16 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
5. 1:08.45 7 s1 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00-06-21 Z/4615/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
6. 1:16.00 4 s2 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00-05-11 Z/2605/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-01 --
600 M
1. 1:20.45 1 s1 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99-03-05 Z/0165/16 U20 WN Lidzbark Warmiński (1) 2018-05-05 --  KN  
2. 1:20.77 1 s1 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00-06-09 Z/0187/15 U20 PM Gdańsk (1) 2018-06-06 --  ZKN  
3. 1:21.94 1 s1 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99-04-12 Z/1224/16 U20 PK Przemyśl (1) 2018-09-02 --  KN  
4. 1:22.28 1 s1 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00-11-23 Z/1768/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-07-20 --  ZKN  
5. 1:22.35 2 s1 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U20 PM Chojnice (1) 2018-08-18 --  ZKN  
6. 1:22.38 1 s1 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99-01-22 Z/0519/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 --  ZKN  
7. 1:22.68 1 s2 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00-06-08 Z/2581/15 U20 MZ Radom (1) 2018-09-01 --  KN  
8. 1:22.74 1 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
9. 1:22.92 2 s1 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 99-04-09 Z/4502/15 U20 KP Brodnica (1) 2018-09-14 --
10. 1:23.61 4 s1 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00-08-22 Z/2113/17 U20 KP Brodnica (1) 2018-09-14 --
11. 1:23.67 2 s1 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00-07-16 Z/6395/15 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 --
12. 1:24.06 1 s1 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony (AKL Ursynów Warszawaniestowarzyszony) 00-01-13 Z/2323/15 U20 Warszawa (1) 2018-09-02 --  ZKN  
13. 1:24.22 2 s1 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00-11-10 Z/4806/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
14. 1:24.23 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Hrubieszów (1) 2018-08-26 --
15. 1:24.24 1 s1 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00-06-21 Z/4615/15 U20 SL Kraków (1) 2018-06-03 --  ZKN  
16. 1:24.25 3 s1 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00-10-01 Z/2052/15 U20 MZ Toruń (2) 2018-07-24 --
17. 1:24.44 1 s1 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00-02-22 Z/2793/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-05 --  ZKN  
18. 1:24.57 3 s1 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00-04-17 Z/0082/18 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --
19. 1:24.66 1 s2 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 --  ZKN  
20. 1:24.97 1 s2 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00-12-06 Z/0496/15 U20 LB Leszno (1) 2018-08-25 --  ZKN  
21. 1:25.16 1 s2 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00-08-30 Z/1769/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --  ZKN  
22. 1:26.05 2 s1 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00-03-09 Z/2749/15 U20 SL Chorzów (1) 2018-04-28 --
23. 1:26.36 2 s1 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00-12-12 Z/1819/16 U20 SK Kielce (1) 2018-04-28 --
24. 1:26.48 5 s1 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
25. 1:27.04 3 s1 SZASTAK Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00-04-12 Z/0896/15 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 --
26. 1:27.14 3 s1 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99-04-21 Z/2225/16 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-03 --
27. 1:27.23 7 s1 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00-11-20 Z/1215/16 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 -- LDK!  ZKN  
28. 1:27.27 2 s1 BIAŁAS Konrad LKS Zorza Gdynia 00-04-17 Z/3725/18 U20 PM Sopot (1) 2018-08-29 --
29. 1:27.49 2 s1 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00-04-30 Z/0606/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
30. 1:27.50 1 s1 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00-05-08 Z/6356/15 U20 SK Staszów (1) 2018-09-15 --
31. 1:27.53 1 s3 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99-01-19 Z/2353/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 --
32. 1:27.56 2 s1 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00-07-15 Z/0452/17 U20 PM Chojnice (1) 2018-05-16 --
33. 1:27.62 1 s1 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00-01-08 Z/1300/15 U20 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 --
34. 1:27.79 2 s1 BASIŃSKI Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00-05-16 Z/1940/17 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
35. 1:28.24 5 s1 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00-02-12 Z/2705/17 U20 WN Brodnica (1) 2018-09-14 --
36. 1:28.53 2 s1 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00-11-17 Z/1262/16 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-16 --
37. 1:28.89 2 s1 DRAWC Filip SKLA Sopot 00-10-19 Z/1552/15 U20 PM Sopot (M) 2018-07-27 --
38. 1:29.20 3 s2 MUSZELIK Wiktor AKL Ursynów Warszawa 99-02-19 Z/0899/17 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --
39. 1:29.54 1 s1 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99-10-03 Z/1546/16 U20 SL Ruda Śląska (2) 2018-05-19 --
40. 1:29.75 2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
41. 1:29.89 3 s1 MARCINIAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 00-10-14 Z/1228/16 U20 WP Poznań (1) 2018-04-28 --
42. 1:30.07 1 s3 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 99-09-27 Z/1535/16 U20 WP Chojnice (1) 2018-08-18 --
43. 1:30.21 4 s2 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00-03-18 Z/0506/17 U20 WP Leszno (1) 2018-08-25 --
44. 1:30.46 4 s2 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00-08-01 Z/0456/17 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-02 --
45. 1:30.55 10 s1 KRENSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00-03-21 Z/0453/17 U20 PM Chojnice (1) 2018-08-18 --
46. 1:31.45 3 s1 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00-11-05 Z/0454/17 U20 PM Chojnice (1) 2018-05-16 --
47. 1:31.48 1 s1 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00-04-01 Z/2047/17 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-30 --
48. 1:32.15 4 s1 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00-11-30 Z/2847/15 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
49. 1:32.99 2 s2 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00-05-09 Z/1883/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
50. 1:33.16 7 s1 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99-01-14 Z/3194/15 U20 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 --
800 M
1. 1:50.84 3 s1 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00-06-08 Z/2581/15 U20 MZ Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I  KN  
2. 1:51.16 4 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U20 PK Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I  KN  
3. 1:52.39 7 s1 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99-04-12 Z/1224/16 U20 PK Radom (M) 2018-05-27 II  KN  
4. 1:53.04 4 s1 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99-01-18 Z/2131/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 II  ZKN  
5. 1:53.25 4 s1 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00-11-15 Z/1124/15 U20 DS Wrocław (M) 2018-06-13 II  KN  
6. 1:53.31 1 s1 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99-05-14 Z/0552/15 U20 KP Sopot (1) 2018-05-26 II
7. 1:53.72 7 s1 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99-07-01 Z/0352/15 U20 MZ Warszawa (M) 2018-07-14 II  ZKN  
8. 1:53.77 2 s1 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00-06-09 Z/0187/15 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 II  ZKN  
9. 1:54.00 2 s1 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99-09-14 Z/0699/16 U20 WP Toruń (1) 2018-06-10 II  ZKN  
10. 1:54.23 2 s1 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99-01-14 Z/1194/15 U20 OP Warszawa (1) 2018-07-01 II  ZKN  
11. 1:54.24 6 s1 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99-01-22 Z/0519/15 U20 MZ Wrocław (M) 2018-06-13 II  ZKN  
12. 1:54.51 2 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00-01-02 Z/0494/17 U20 PK Białystok (1) 2018-09-16 II  ZKN  
13. 1:54.53 2 s2 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U20 MA Częstochowa (1) 2018-05-27 II  ZKN  
14. 1:54.58 2 s2 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00-02-16 Z/0911/15 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 II  ZKN  
15. 1:54.70 1 s3 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99-09-10 Z/2462/15 U20 ZP Słupsk (1) 2018-05-12 II  KN  
16. 1:54.82 3 s3 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00-11-23 Z/1768/15 U20 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 II  ZKN  
17. 1:54.88 3 s2 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99-10-27 Z/2051/16 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 II  ZKN  
18. 1:54.88 3 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 Z/0547/15 U20 KP Toruń (1) 2018-06-10 II
19. 1:55.13 4 s1 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00-03-03 Z/1155/15 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 II  ZKN  
20. 1:55.24 2 s4 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00-02-22 Z/1312/15 U20 WP Słubice (M) 2018-06-10 II  ZKN  
21. 1:55.25 3 s2 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99-01-05 Z/1069/15 U20 PK Kraków (M) 2018-06-10 II  ZKN  
22. 1:55.43 3 s4 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00-02-22 Z/2793/15 U20 DS Słubice (M) 2018-06-10 II  ZKN  
23. 1:55.62 1 s1 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00-02-20 Z/2602/15 U20 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II  ZKN  
24. 1:55.97 1 s1 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00-11-21 Z/6204/15 U20 ZP Białogard (1) 2018-05-26 II LDK!
25. 1:56.04 4 s2 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00-06-21 Z/4615/15 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 II  ZKN  
26. 1:56.20 5 s1 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99-09-22 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 II
27. 1:56.34 4 s4 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99-01-20 Z/1161/16 U20 LD Słubice (M) 2018-06-10 II
28. 1:56.41 1 s2 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00-03-27 Z/2908/15 U20 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II  ZKN  
29. 1:56.48 2 s1 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony (AKL Ursynów Warszawaniestowarzyszony) 00-01-13 Z/2323/15 U20 Warszawa (1) 2018-09-16 II  ZKN  
30. 1:56.64 5 s4 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00-02-23 Z/1882/15 U20 LD Słubice (M) 2018-06-10 II  ZKN  
31. 1:56.68 5 s1 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-05-07 Z/0785/18 U20 PK Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II  ZKN  
32. 1:56.74 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 II  ZKN  
33. 1:56.93 3 s1 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00-12-18 Z/2667/15 U20 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 II  ZKN  
34. 1:57.03 6 s1 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00-07-16 Z/6395/15 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
35. 1:57.09 8 s1 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99-01-07 Z/0133/15 U20 PK Kraków (M) 2018-06-10 III  ZKN  
36. 1:57.20 2 s1 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99-07-10 Z/4341/15 U20 WP Białogard (1) 2018-06-02 III
37. 1:57.21 3 s1 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00-10-01 Z/2052/15 U20 MZ Toruń (1) 2018-06-16 III
38. 1:57.28 3 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 III  ZKN  
39. 1:57.29 1 s1 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00-01-09 Z/6400/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III  ZKN  
40. 1:57.35 6 s1 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00-05-31 Z/5368/15 U20 PM Sopot (1) 2018-05-26 III  ZKN  
41. 1:57.38 3 s2 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00-02-28 Z/6046/15 U20 LU Warszawa (1) 2018-09-09 III
42. 1:57.62 5 s3 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00-05-12 Z/0198/16 U20 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III LDK!  ZKN  
43. 1:57.64 4 s1 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99-04-23 Z/0246/16 U20 PM Białogard (1) 2018-05-19 III  ZKN  
44. 1:57.64 2 s1 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00-12-18 Z/1694/17 U20 MA Kraków (1) 2018-09-08 III  ZKN  
45. 1:58.02 1 s1 GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00-06-10 Z/1296/15 U20 ZP Kołobrzeg (1) 2018-09-21 III  ZKN  
46. 1:58.06 3 s1 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99-03-17 Z/0196/16 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 III  ZKN  
47. 1:58.22 3 s1 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99-04-12 Z/0952/15 U20 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III
48. 1:58.47 4 s1 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00-08-30 Z/1769/15 U20 MZ Warszawa (1) 2018-09-16 III  ZKN  
49. 1:58.48 1 s1 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99-03-12 Z/1501/18 U20 OP Gliwice (1) 2018-09-22 III
50. 1:58.66 8 s1 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00-08-22 Z/2113/17 U20 KP Toruń (1) 2018-06-10 III
1000 M
1. 2:24.33 2 s1 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99-04-12 Z/1224/16 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-09-12 --  KN  
2. 2:27.90 1 s1 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99-09-14 Z/0699/16 U20 WP Poznań (1) 2018-07-21 --  ZKN  
3. 2:30.89 4 s1 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00-11-21 Z/6204/15 U20 ZP Chojnice (1) 2018-07-21 -- LDK!
4. 2:30.99 2 s1 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00-01-02 Z/0494/17 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --  ZKN  
5. 2:31.47 5 s4 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99-04-02 Z/0474/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
6. 2:31.47 3 s1 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00-03-27 Z/2908/15 U20 SL Gliwice (1) 2018-05-12 --  ZKN  
7. 2:31.56 2 s1 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00-02-20 Z/2602/15 U20 DS Poznań (1) 2018-07-21 --  ZKN  
8. 2:31.66 1 s2 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00-06-09 Z/0187/15 U20 PM Chojnice (1) 2018-05-16 --  ZKN  
9. 2:31.97 1 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 Z/0547/15 U20 KP Chojnice (1) 2018-08-18 --
10. 2:32.01 1 s1 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99-01-14 Z/1194/15 U20 OP Opole (1) 2018-04-28 --  ZKN  
11. 2:32.40 3 s1 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99-10-27 Z/2051/16 U20 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-05 --  ZKN  
12. 2:32.47 1 s2 GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00-06-10 Z/1296/15 U20 ZP Słupsk (1) 2018-09-16 --  ZKN  
13. 2:32.62 1 s1 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99-05-14 Z/0552/15 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 --
14. 2:33.08 2 s5 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00-06-21 Z/4615/15 U20 SL Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
15. 2:33.32 3 s1 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00-06-14 Z/1875/15 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --  ZKN  
16. 2:33.40 6 s4 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00-02-16 Z/0911/15 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
17. 2:33.46 4 s1 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00-05-30 Z/5263/15 U20 LD Sieradz (1) 2018-05-06 --  ZKN  
18. 2:33.71 1 s2 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99-01-07 Z/0133/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --  ZKN  
19. 2:33.94 8 s4 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00-03-11 Z/1257/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
20. 2:33.96 2 s1 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99-10-14 Z/2206/15 U20 MZ Biała Podlaska (1) 2018-05-12 --
21. 2:34.68 3 s1 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00-02-14 Z/2668/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --  ZKN  
22. 2:34.87 4 s1 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00-12-18 Z/2667/15 U20 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 --  ZKN  
23. 2:35.11 1 s1 CHEŁMIK Sergiusz