60 M
1. 11.22 6 s3 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 -- LDK!
100 M
1. 10.85 3 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92-10-10 Z/1759/13 Sen MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 I
2. 11.04 3 e1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 Z/6458/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 II  ZKN  
3. 11.63 1 s7 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 +0.5 III LDK!  ZKN   GIM  
4. 11.67 1 s3 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Gliwice (1) 2018-09-22 +0.6 III LDK!  ZKN   GIM  
5. 11.74 1 s3 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 +0.1 III
6. 11.79 4 e3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.2 IV
7. 11.93 4 e1 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 IV LDK!
8. 11.99 5 e5 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 Z/3605/18 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.9 IV
9. 12.09 5 s1 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 IV LDK!  GIM  
10. 12.14 1 s1 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05-05-21 Z/5432/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.1 IV
11. 12.76 1 s3 KARCZEWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 03-09-14 Z/5433/18 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 --
12. 14.77 5 s3 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.2 --
13. 15.38 8 s2 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 --
100 M z wiatrem
1. 10.96 1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.3
2. 11.98 6 f2 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.2
150 M
1. 17.04 3 s1 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!  ZKN   GIM  
2. 18.18 3 s2 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!
3. 18.44 5 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!  GIM  
200 M
1. 22.13 2 s1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 Z/6458/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II  ZKN  
2. 22.71 1 s2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 +0.8 II LDK!  ZKN   GIM  
3. 22.99 2 s2 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 +0.8 III LDK!  ZKN   GIM  
4. 23.85 1 s4 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-09-08 +0.1 IV
5. 24.00 2 s2 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 Z/1369/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.3 IV LDK!  GIM  
6. 24.21 1 s5 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -0.2 IV
7. 24.27 4 s2 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.3 IV LDK!
8. 24.80 2 s3 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -1.9 -- LDK!
9. 24.92 4 s3 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00-09-27 Z/3605/18 U20 MA Kraków (1) 2018-09-30 -0.8 --
10. 24.96 1 s4 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05-05-21 Z/5432/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 +0.3 V
11. 24.98 4 s3 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -1.9 -- LDK!  GIM  
12. 25.64 3 s3 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 -- LDK!  GIM  
13. 26.52 4 s2 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.3 -- LDK!  GIM  
200 M z wiatrem
1. 22.81 4 s4 MARDUŁA Hubert WKS Wawel Kraków 99-04-01 U20 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.8
300 M
1. 35.88 2 s2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  ZKN   GIM  
2. 37.24 1 s3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 38.30 3 s3 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
4. 39.19 7 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  GIM  
5. 39.48 2 s2 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV LDK!  GIM  
6. 40.27 4 s4 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
7. 41.56 5 s4 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 Z/0060/17 U16 MA Kraków (1) 2018-05-06 V LDK!  GIM  
8. 42.54 1 s2 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05-05-21 Z/5432/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
9. 62.21 4 s4 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
400 M
1. 50.95 5 f2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-28 III LDK!  ZKN   GIM  
2. 51.49 3 s2 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
3. 51.61 3 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-19 III
4. 52.17 3 s2 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
5. 52.40 4 s3 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (M) 2018-06-10 III
6. 52.66 2 s2 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III LDK!  ZKN   GIM  
7. 53.03 2 s2 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 IV LDK!
8. 53.24 4 s2 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-19 --  KN  
9. 54.58 5 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!  GIM  
10. 56.65 4 s3 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 Z/1369/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!  GIM  
11. 59.41 6 s1 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 Z/0060/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!  GIM  
12. 60.20 6 s3 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!  GIM  
600 M
1. 1:26.48 5 s1 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 1:34.94 4 s1 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 Z/1679/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!  GIM  
3. 1:36.77 7 s1 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4584/17 U16 MA Kraków (1) 2018-09-02 V LDK!  GIM  
4. 1:40.63 11 s1 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4583/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!  GIM  
5. 1:43.98 9 s2 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  GIM  
6. 2:03.37 11 s1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
800 M
1. 1:52.36 1 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Kraków (M) 2018-06-10 II
2. 1:53.01 3 s1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (M) 2018-06-10 II  KN  
3. 1:55.58 2 s1 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-06-03 II
4. 1:56.50 4 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II LDK!  ZKN   GIM  
5. 1:58.54 4 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-19 III
6. 1:59.03 4 s1 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00-12-02 Z/2362/17 U20 MA Kraków (1) 2018-09-08 III
7. 2:19.09 4 s2 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 Z/1679/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -- LDK!  GIM  
8. 3:03.02 3 s1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U14 MA Rybnik (1) 2018-10-06 --
1000 M
1. 2:27.02 2 s4 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  KN  
2. 2:27.79 3 s4 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3. 2:36.34 7 s5 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  ZKN   GIM  
4. 2:59.57 7 s2 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03-11-06 Z/1679/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V LDK!  GIM  
5. 3:01.14 4 s1 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4584/17 U16 MA Kraków (1) 2018-09-08 -- LDK!  GIM  
6. 3:01.42 5 s1 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4583/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!  GIM  
DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
1500 M
1. 3:47.07 4 s1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I  KN  
2. 3:48.18 1 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 I
3. 4:02.93 9 s2 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90-02-11 Z/4048/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-26 III
4. 4:07.57 11 s2 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-26 III
5. 4:13.97 11 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!  ZKN   GIM  
2000 M
1. 6:38.66 1 s1 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4583/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V LDK!  GIM  
2. 6:53.33 2 s1 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 Z/4584/17 U16 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!  GIM  
3000 M
1. 8:46.06 12 s1 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90-02-11 Z/4048/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-27 III
2. 8:53.13 16 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-27 III
3. 8:53.94 2 s1 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Z/0830/11 Sen MA Kraków (M) 2018-06-23 III
4. 9:28.92 2 s1 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97-06-03 Z/2498/17 U23 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
10000 M
1. 33:01.96 10 s1 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90-02-11 Z/4048/11 Sen MA Łomża (M) 2018-04-28 III
2. 33:22.48 14 s1 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Z/0830/11 Sen MA Łomża (M) 2018-04-28 III
3. 33:58.40 17 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Łomża (M) 2018-04-28 III
Półmaraton M
1. 1:16:39 83  KORZENIOWSKI Robert WKS Wawel Kraków 68-07-30 Weteran MA Warszawa (M) 2018-03-25 III
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:57 r 21b1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
2. :11:50 r 7b1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 U23 MA Żagań (M) 2018-03-17
3. :12:26 r 18b1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Sen MA Żagań (M) 2018-03-17
4. :12:39 r 23b1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Sen MA Żagań (M) 2018-03-17
5. :32:20 r 16b2 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Sen MA Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4) M
1. 14.60 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 -0.1 II LDK!  ZKN   GIM  
2. 15.91 2 s1 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01-11-15 Z/1843/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.4 IV LDK!
100p M
1. 20.32 1 s1 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
200p M
1. 31.72 1 s2 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03-01-04 Z/0060/17 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.9 -- LDK!  GIM  
2. 32.98 1 s2 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04-02-06 Z/4589/17 U16 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.8 -- LDK!  GIM  
3. 38.03 5 s1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 +0.9 --
4. 40.21 3 s1 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.1 --
400p (83.8) M
1. 54.79 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 II LDK!  ZKN   GIM  
2000p M
1. 6:05.64 1 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Kraków (1) 2018-06-10 --
3000p M
1. 9:29.31 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Ostrava (CZE) (2) 2018-06-17 II
2. 9:34.98 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Z/0830/11 Sen MA Ostrava (CZE) (2) 2018-06-17 II
4x400 M
DQ LEWIŃSKI Wiktor
DOBOSZ Jakub
SZWEJKOWSKI Filip
BAKALARZ Jakub
WKS Wawel Kraków 02-06-05
01-05-30
02-05-14
02-01-21
U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
W dal M
1. 6.79 6 s1 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 97-01-21 U23 MA Lublin (M) 2018-05-27 +1.9 III
2. 5.81 1 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01-11-15 Z/1843/17 U18 MA Gliwice (1) 2018-09-22 -0.5 -- LDK!
3. 5.61 2 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U18 MA Gliwice (1) 2018-09-22 -1.3 --  ZKN  
4. 5.16 10 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.2 --
5. 4.98 44 s1 STERNA Radosław WKS Wawel Kraków 96-04-25 U23 MA Lublin (M) 2018-05-27 +0.2 --
6. 4.96 9 KARCZEWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 03-09-14 Z/5433/18 U16 MA Kraków (1) 2018-09-08 -0.6 --
7. 4.05 13 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 0.0 --
W dal M z wiatrem
1. 5.82 4 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 +2.5
W dal strefa M
1. 4.62 5 f2 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
2. 4.22 9 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.7 --
3. 3.01 17 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
Trójskok M
1. 13.92 1 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.8 III  ZKN  
2. 12.67 4 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 0.0 IV
3. 12.47 5 f2 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01-11-15 Z/1843/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.7 -- LDK!
4. 11.02 14 s2 STERNA Radosław WKS Wawel Kraków 96-04-25 U23 MA Lublin (M) 2018-05-26 +0.7 --
Trójskok M z wiatrem
1. 13.39 14 s1 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 97-01-21 U23 MA Lublin (M) 2018-05-26 +3.7
Kula (5) M
1. 14.82 3 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01-11-28 Z/3748/16 U18 MA Białystok (1) 2018-06-17 III  ZKN  
2. 12.05 6 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 --
3. 10.41 4 GABARA Przemysław WKS Wawel Kraków 03-08-11 U16 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
4. 10.20 9 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02-02-22 Z/2979/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 --
5. 8.06 10 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04-01-17 Z/4366/18 U16 MA Kraków (1) 2018-09-30 -- LDK!
Ppal (80) M
1. 29.00 5 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U12 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
Dysk (1) M
1. 31.03 6 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04-01-17 Z/4366/18 U16 MA Kraków (1) 2018-09-30 V LDK!
Dysk (1.5) M
1. 39.39 4 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01-01-19 Z/0033/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III  ZKN  
2. 35.47 2 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01-11-28 Z/3748/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV  ZKN  
3. 29.48 3 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 --
4. 28.68 4 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02-02-22 Z/2979/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 --
Młot (5) M
1. 57.70 3 e2 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01-01-19 Z/0033/16 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-27 III  ZKN  
2. 31.81 2 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
Oszczep (700) M
1. 56.80 3 e2 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01-02-22 Z/2990/15 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-27 III
2. 51.32 2 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
3. 42.81 3 TRZCIONKOWSKI Jan WKS Wawel Kraków 02-01-23 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
Oszczep (800) M
1. 35.53 1 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00-01-20 Z/1859/16 U20 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 5.323637008667 sekund