60 M
100 M
1. 10.85 3 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92-10-10 Z/1759/13 Sen MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 I
150 M
200 M
300 M
400 M
1. 51.61 3 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-19 III
2. 52.17 3 s2 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
3. 53.24 4 s2 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
600 M
800 M
1. 1:52.36 1 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Kraków (M) 2018-06-10 II
2. 1:53.01 3 s1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (M) 2018-06-10 II
3. 1:55.58 2 s1 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-06-03 II
4. 1:58.54 4 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-19 III
1000 M
1. 2:27.02 2 s4 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
2. 2:27.79 3 s4 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Kraków (1) 2018-05-06 --
DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98-01-05 Z/5012/15 U23 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
1500 M
1. 3:47.07 4 s1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 Z/1674/14 U23 MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I
2. 3:48.18 1 s1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Z/5219/11 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 I
3. 4:02.93 9 s2 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90-02-11 Z/4048/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-26 III
4. 4:07.57 11 s2 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-26 III
3000 M
1. 8:46.06 12 s1 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90-02-11 Z/4048/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-27 III
2. 8:53.13 16 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Lublin (M) 2018-05-27 III
3. 8:53.94 2 s1 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Z/0830/11 Sen MA Kraków (M) 2018-06-23 III
4. 9:28.92 2 s1 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97-06-03 Z/2498/17 U23 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
10000 M
1. 33:01.96 10 s1 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90-02-11 Z/4048/11 Sen MA Łomża (M) 2018-04-28 III
2. 33:22.48 14 s1 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Z/0830/11 Sen MA Łomża (M) 2018-04-28 III
3. 33:58.40 17 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Łomża (M) 2018-04-28 III
Półmaraton M
1. 1:16:39 83  KORZENIOWSKI Robert WKS Wawel Kraków 68-07-30 Weteran MA Warszawa (M) 2018-03-25 III
Przełaj M pomiar ręczny
1. :11:50 r 7b1 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98-11-30 U23 MA Żagań (M) 2018-03-17
2. :12:26 r 18b1 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95-09-19 Sen MA Żagań (M) 2018-03-17
3. :12:39 r 23b1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Sen MA Żagań (M) 2018-03-17
4. :32:20 r 16b2 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Sen MA Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4) M
100p M
200p M
400p (83.8) M
2000p M
1. 6:05.64 1 s1 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Kraków (1) 2018-06-10 --
3000p M
1. 9:29.31 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95-05-22 Z/3015/11 Sen MA Ostrava (CZE) (2) 2018-06-17 II
2. 9:34.98 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95-04-24 Z/0830/11 Sen MA Ostrava (CZE) (2) 2018-06-17 II
4x400 M
W dal M
1. 6.79 6 s1 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 97-01-21 U23 MA Lublin (M) 2018-05-27 +1.9 III
2. 4.98 44 s1 STERNA Radosław WKS Wawel Kraków 96-04-25 U23 MA Lublin (M) 2018-05-27 +0.2 --
W dal strefa M
Trójskok M
1. 11.02 14 s2 STERNA Radosław WKS Wawel Kraków 96-04-25 U23 MA Lublin (M) 2018-05-26 +0.7 --
Trójskok M z wiatrem
1. 13.39 14 s1 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 97-01-21 U23 MA Lublin (M) 2018-05-26 +3.7
Kula (5) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Młot (5) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.7077498435974 sekund