60 M
100 M
1. 11.04 3 e1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 Z/6458/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 II
2. 11.93 4 e1 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 IV LDK!
3. 12.08 6 s6 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 IV
100 M z wiatrem
1. 10.96 1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.3
150 M
1. 17.04 3 s1 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!
2. 18.18 3 s2 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!
3. 18.44 5 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.3 -- LDK!
200 M
1. 22.13 2 s1 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01-09-01 Z/6458/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II
2. 22.98 4 s1 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 III LDK!
3. 23.54 4 s2 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 -0.7 III LDK!
4. 24.00 2 s2 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 Z/1369/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.3 IV LDK!
5. 24.27 4 s2 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.3 IV LDK!
6. 24.80 2 s3 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -1.9 -- LDK!
7. 24.98 4 s3 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -1.9 -- LDK!
8. 26.52 4 s2 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.3 -- LDK!
300 M
1. 35.88 2 s2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
2. 38.30 3 s3 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
3. 39.19 7 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
4. 40.27 4 s4 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01-07-18 Z/0220/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
400 M
1. 51.37 5 s2 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02-01-21 Z/2262/17 U18 MA Wrocław (M) 2018-06-13 III LDK!
2. 52.66 2 s2 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III LDK!
3. 53.03 2 s2 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01-05-30 Z/0034/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 IV LDK!
4. 54.58 5 s2 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02-05-14 Z/2462/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!
5. 56.65 4 s3 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02-06-05 Z/1369/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
6. 60.20 6 s3 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
600 M
1. 1:43.98 9 s2 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02-08-02 Z/0001/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
800 M
1. 1:56.50 4 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II LDK!
1000 M
1. 2:36.34 7 s5 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
1500 M
1. 4:13.97 11 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!
3000 M
10000 M
Półmaraton M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :09:57 r 21b1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
110 (91.4) M
1. 14.80 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.7 II LDK!
100p M
200p M
400p (83.8) M
1. 54.79 1 s1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 II LDK!
2000p M
3000p M
4x400 M
DQ LEWIŃSKI Wiktor
DOBOSZ Jakub
SZWEJKOWSKI Filip
BAKALARZ Jakub
WKS Wawel Kraków 02-06-05
01-05-30
02-05-14
02-01-21
U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
W dal M
1. 5.16 10 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +0.2 --
W dal strefa M
Trójskok M
1. 13.92 1 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01-05-01 Z/6457/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.8 III
2. 12.67 4 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01-09-09 Z/2795/15 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 0.0 IV
3. 12.47 5 f2 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01-11-15 Z/1843/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.7 -- LDK!
Kula (5) M
1. 14.82 3 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01-11-28 Z/3748/16 U18 MA Białystok (1) 2018-06-17 III
2. 11.73 4 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
1. 39.39 4 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01-01-19 Z/0033/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III
2. 35.47 2 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01-11-28 Z/3748/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
3. 26.52 1 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02-02-22 Z/2979/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
Młot (5) M
1. 56.56 2 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01-01-19 Z/0033/16 U18 MA Kielce (1) 2018-04-28 III
2. 31.81 2 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
Oszczep (700) M
1. 54.45 1 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01-02-22 Z/2990/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
2. 51.32 2 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01-06-08 Z/5834/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
3. 42.81 3 TRZCIONKOWSKI Jan WKS Wawel Kraków 02-01-23 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
Oszczep (800) M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.0247540473938 sekund