300 M
1. 37.06 1 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
2. 37.68 2 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
3. 38.99 3 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
4. 39.42 5 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 IV
5. 39.77 6 BARŻYKOWSKI Patyk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 Z/1957/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 IV
6. 40.27 2 s1 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
7. 40.55 5 s2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 V
8. 41.36 7 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 V
9. 41.57 3 s1 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-13 Z/3981/17 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
10. 42.26 6 s2 AKACKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-04 Z/0983/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 V LDK!
400 M
1. 52.25 5 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III
2. 55.12 6 s4 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 --
3. 56.39 3 s1 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
4. 56.60 3 s1 BARANOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-01-21 Z/2716/16 U18 PD Olecko (1) 2018-05-16 -- LDK!
5. 58.93 4 s2 BIŃCZAK Franciszek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-19 Z/2715/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
600 M
1. 1:24.37 1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Łomża (1) 2018-07-16 --
2. 1:27.69 2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 II
3. 1:29.26 1 BARŻYKOWSKI Patyk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 Z/1957/18 U16 PD Łomża (1) 2018-06-14 III
4. 1:29.54 3 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III
5. 1:29.75 2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
6. 1:30.08 4 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III
7. 1:30.46 6 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 III
8. 1:37.38 7 NERKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-30 Z/1960/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 V
9. 1:40.51 6 s1 OLSZEWSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-20 Z/4034/18 U16 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
10. 1:50.94 6 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U16 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
800 M
1. 1:59.04 6 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III
2. 2:01.67 5 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-07-01 III
3. 2:03.04 3 s6 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-10 IV
4. 2:09.17 6 s2 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
5. 2:10.89 7 s2 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U18 PD Łomża (M) 2018-06-05 --
6. 2:16.96 7 ROZWADOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-01-01 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
1000 M
1. 2:40.98 3 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 --
2. 2:42.92 1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 III
3. 2:51.83 2 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-07-08 Z/0853/16 U18 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
4. 2:58.04 1 f2 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 V
5. 3:00.05 3 NERKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-30 Z/1960/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-12 --
6. 3:01.54 4 s2 ROZWADOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-01-01 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
1500 M
1. 4:01.65 2 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-05-27 II
2. 4:08.07 3 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (1) 2018-05-27 III
3. 4:11.28 5 s1 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-05-12 III
4. 4:20.08 8 s3 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV
5. 4:20.43 4 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
2000 M
1. 6:26.98 2 s1 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 Z/3017/17 U18 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
2. 7:00.76 3 s1 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-03 Z/1591/17 U16 PD Łomża (M) 2018-04-28 --
3000 M
1. 8:14.63 4 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 I
5000 M
1. 14:24.65 1 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 I
2. 14:33.08 9 s1 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
3. 15:07.21 4 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Piaseczno (M) 2018-05-20 II
4. 15:33.49 6 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 III
5km M
1. 14:28 r DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
2. 14:32 r DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
3. 15:07 r OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Warszawa (2) 2018-06-16 --
10000 M
1. 29:31.63 2 s2 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 I
2. 30:28.12 10 s2 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
3. 30:46.09 13 s2 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
4. 30:46.29 14 s2 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 II
5. 30:51.86 15 s2 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
6. 30:58.81 16 s2 NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Z/1804/18 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
7. 31:02.31 17 s2 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Z/1685/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
8. 31:54.24 4 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Łomża (M) 2018-04-28 II
9. 34:54.58 1 s1 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76-08-26 Z/2800/11 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
10. 39:15.53 7 s1 DĄBKOWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 83-04-16 Weteran PD Łomża (M) 2018-04-28 --
Półmaraton M
1. 1:09:09 20  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-03-25 II
2. 1:09:43 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81-07-17 Z/0139/13 Weteran PD Almeria (ESP) (2) 2018-02-04 II
Maraton M
1. 2:20:18 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Warszawa (M) 2018-04-22 I
Mila M
1. 4:25.74 2 s19 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaRK Athletics Warszawa) 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Warszawa (AWF) (2) 2018-06-10 --
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:32 r 51b1 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
2. :11:31 r 1b1 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-01-18 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
3. :11:47 r 5b1 ŁOBODZIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-04 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
4. :12:11 r 13b1 NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
5. :18:14 r 37b3 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 U18 PD Żagań (M) 2018-03-17
6. :30:32 r 6b2 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
7. :31:07 r 12b2 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
8. :31:18 r 13b2 BADUREK Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-10-31 Sen PD Żagań (M) 2018-03-17
2000p M
1. 5:57.59 2 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 I
3000p M
1. 9:15.50 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-07-01 II
4x400 M
1. 3:34.44 2 s1 LIKWIARZ Dawid
CWALINA Bartosz
BIEŃKOWSKI Artur
DOMINICI Fabrizio
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18
02-07-08
01-07-22
01-09-04
U18 PD Warszawa (1) 2018-06-03 --
W dal M
1. 6.68 3 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 +2.0 III
2. 5.76 1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +0.7 V
3. 4.83 3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +1.7 --
4. 4.25 4 PŁOCIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-13 U16 PD Łomża (1) 2018-07-16 +0.9 --
Trójskok M
1. 14.29 1 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U20 PD Warszawa (1) 2018-06-03 -2.0 III
Kula (5) M
1. 11.29 8 KOC Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-21 Z/2876/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
2. 10.63 7 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
3. 9.93 9 WRZESIŃSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-19 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
Dysk (1) M
1. 30.51 7 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 Z/0982/17 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Dysk (1.5) M
1. 36.57 5 KOC Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-21 Z/2876/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
2. 34.08 2 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Młot (5) M
1. 36.37 2 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
2. 31.49 3 LEŚNIEWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-08-22 Z/0618/16 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
3. 29.39 5 ŁAPIŃSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-09-06 Z/3836/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
4. 24.26 5 f2 KRUSZEWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 -- LDK!
5. 23.24 8 STYPUŁKOWSKI Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-05-18 Z/3835/17 U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
6. 18.34 7 f2 JAMIOŁOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
7. 17.13 8 f2 WNOROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
NM ROSZKOWSKI Krytian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża () 03-01-01 U16 PD Białystok (1) 2018-04-26 --
Oszczep (700) M
1. 21.42 2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaUKS Liceum sportowe Łomża) 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
2. 16.13 3 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-09-04 Z/3017/17 U18 PD Łomża (1) 2018-06-14 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 3.6611170768738 sekund