200 M
1. 23.69 4 s1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U20 PD Białystok (1) 2018-06-17 -2.4 IV ZKN
2. 24.72 2 s1 DZIENISZEWSKI Grzegorz UKS Technik Augustów 01-01-07 U18 PD Białystok (2) 2018-09-27 0.0 -- LDK!
400 M
1. 52.39 1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 III ZKN
2. 54.02 2 s3 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 U20 PD Warszawa (1) 2018-05-12 IV LDK!
3. 56.03 4 s3 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 -- LDK! GIM
600 M
1. 1:32.79 10 s2 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik Augustów 04-04-04 Z/1330/18 U16 PD Warszawa (1) 2018-09-13 IV LDK!
2. 1:46.92 4 s1 KOWALCZYK Dominik UKS Technik Augustów 04-06-03 Z/1323/18 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 -- LDK!
1000 M
1. 2:48.00 7 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK! GIM
2. 3:09.32 9 POMICHTER Jakub UKS Technik Augustów 03-01-15 Z/0655/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 -- LDK! GIM
1500 M
1. 4:05.45 1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 III LDK! ZKN
3000 M
DNF RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 -- LDK!
5000 M
1. 15:45.37 11 s1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 III LDK! ZKN
Przełaj M pomiar ręczny
1. :19:36 r 10b4 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 U20 PD Żagań (M) 2018-03-17
400p M
1. 57.27 1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 III ZKN
2000p M
1. 5:58.18 1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 I LDK! ZKN
DNF RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00-04-11 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 -- LDK!
Kula (5) M
1. 15.85 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II LDK! ZKN GIM
2. 13.47 2 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 IV LDK! GIM
Dysk (1) M
1. 48.94 1 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 II LDK! GIM
Dysk (1.5) M
1. 51.40 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II LDK! ZKN GIM
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.8591058254242 sekund