100 M
1. 11.96 2 s6 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 Z/1335/18 U16 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.6 IV LDK!
2. 13.71 6 s2 STROJCZYK Kacper LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-02 Z/5001/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -1.3 --
300 M
1. 41.43 7 s2 ŚWIDERSKI Wiktor LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-04-30 Z/2526/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 V LDK!
800 M
1. 2:10.09 6 s1 KONOPKA Marcin LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-10-05 U18 PD Białystok (2) 2018-09-27 --
4x100 M
1. 46.55 5 s2 ŁOJEK Daniel
ZADROGA Patryk
KOZŁOWSKI Adam
MIECZKOWSKI Dominik
LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-01-10
00-05-05
99-09-25
00-02-02
U20 PD Suwałki (M) 2018-06-01 --
Wzwyż M
1. 2.00 2 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94-08-29 Z/1317/11 Sen PD Białystok (2) 2018-05-12 II
2. 1.95 2 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-09-25 Z/2551/15 U20 PD Białystok (1) 2018-05-03 II  ZKN  
3. 1.80 7 f3 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-13 Z/4006/17 U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV
4. 1.75 5 MROZEK Piotr LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-05-08 Z/2291/16 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV
5. 1.75 14 ŁOJEK Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-01-10 Z/5056/15 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-25 IV
6. 1.70 6 ZADROGA Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-05-05 Z/1509/15 U20 PD Łomża (1) 2018-05-20 --
7. 1.60 3 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-09-21 Z/3666/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -- LDK!  GIM  
8. 1.55 6 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-01-20 Z/2987/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 --
9. 1.50 8 PIEŃKOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-10-10 Z/5476/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -- LDK!
10. 1.45 9 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-07 Z/1295/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -- LDK!
W dal M
1. 7.17 1 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.2 II  KN  
2. 6.51 4 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III LDK!  ZKN  
3. 6.32 13 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 Z/1286/14 U23 PD Sieradz (M) 2018-07-01 +1.9 III  ZKN  
4. 5.82 8 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 U16 PD Warszawa (1) 2018-09-13 0.0 V LDK!
5. 5.67 2 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-07 Z/1295/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 +0.5 V LDK!
6. 5.62 3 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 Z/1335/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.5 V LDK!
7. 5.59 4 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-04-26 Z/1334/18 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 0.0 -- LDK!
8. 5.35 7 CHLUDZIŃSKI Paweł LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-01-20 Z/2987/17 U16 PD Lublin (1) 2018-09-08 -0.3 --
9. 5.26 14 LEWKO Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-13 Z/1293/17 U16 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +1.3 -- LDK!
10. 5.20 7 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-09-21 Z/3666/17 U16 PD Olecko (1) 2018-08-30 +0.4 -- LDK!  GIM  
W dal M z wiatrem
1. 6.84 5 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 U23 PD Biała Podlaska (1) 2018-05-12 +3.1
2. 5.82 7 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 U16 PD Białystok (1) 2018-05-03 +2.4
Oszczep (700) M
1. 50.69 2 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 Z/3777/16 U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III LDK!  ZKN  
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 4.2844648361206 sekund