PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
LDK!, 04.09-31.12.2017
1. Zgłoszenie zawodników do ośrodków gimnazjalnych LDK!
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 16 16
2. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 8 8
3. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 20 20
4. DS MKL 12 Jelenia Góra 58-506 Jelenia Góra Grunwaldzka 64 a 611-23-87-504 15 15
5. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 19 19
6. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 15 15
7. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 46 46
8. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 10 10
9. DS MKS Piast Lwówek Śląski 59-600 Lwówek Śląski Jana Pawła II 35 616-138-42-91 21 21
10. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 18 18
11. DS MLKS Sokół Lubin 59-300 Lubin ul.Sybiraków 11 6922129863 48 48
12. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 20 20
13. DS ULKS Muflon Bielawa 58-260 Bielawa Brzeżna 48 8821937410 8 8
14. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Wileńska 14 911-10-55-724 15 15
15. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 33 33
16. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 001069502 46 46
17. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 12 12
18. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 32 32
19. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 20 20
20. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 24 24
21. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wlkp. Chopina 52 5993164688 23 23
22. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 14 14
23. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Królowej Jadwigi 24 925-14-18-077 7 7
24. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 59 59
25. LB MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 66-435 KOŁCZYN Sulęcińska 29 4290058776 5 5
26. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 23 23
27. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 17 17
28. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 9 9
29. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 25 25
30. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 42 42
31. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 19 19
32. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 15 15
33. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 16 16
34. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 83 83
35. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 16 16
36. MA LKS Kłos Olkusz 32-300 Olkusz Nullo 32 637 180 55 28 16 16
37. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 15 15
38. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 36 36
39. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 12 12
40. MA UKS bieganie.pl Stryszawa 34-205 STRYSZAWA STRYSZAWA 5521682660 14 14
41. MA ULKS Fajfer 2001 Łapanów 32-740 Łapanów Łapanów 195 (SP) 868-17-35-295 13 13
42. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 23 23
43. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 26 26
44. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 5 5
45. MZ MAL-MKLA Mława 06-500 Mława Żołnierzy 80 Pułku Piechoty 4 569-18-79-108 8 8
46. MZ MKS Durasan Płońsk 09-100 Płońsk Sienkiewicza 8 567-11-63-074 35 35
47. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 2 2
48. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 20 20
49. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 27 27
50. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszwawa Wawelska 5 7010356251 18 18
51. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 31 31
52. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 1 1
53. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 19 19
54. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 18 18
55. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 1 1
56. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 5 5
57. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 15 15
58. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 20 20
59. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 1 1
60. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 21 21
61. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 16 16
62. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn- Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 41 41
63. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 15 15
64. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 38 38
65. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 966-07-86-827 72 72
66. PD KS Puszcza Hajnówka 17-200 Hajnówka Ks. Dziewiatowskiego 2 6030021866 2 2
67. PD LKS Narew Kurpiewski Łomża 18-400 Łomża SZOSA ZAMBROWSKA 1\27 718 - 193 - 67 - 59 1 1
68. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 20 20
69. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 14 14
70. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 24 24
71. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 24 24
72. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 14 14
73. PK LKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 813-36-91-527 4 4
74. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 33 33
75. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Grunwaldzka 17 7952261763 24 24
76. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 31 31
77. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 8 8
78. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 23 23
79. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 1 1
80. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 17 17
81. PM MMKS Gdańsk 80-774 Gdańsk Maki 44/2 5842694715 19 19
82. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 17 17
83. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 39 39
84. SK LKB Rudnik 27-230 Rudnik Ostrowiecka 27 664-1893-242 8 8
85. SK UKS Czwórka Ostrowiec Św. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Osiedle Stawki 35 6612259525 16 16
86. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 18 18
87. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 48 48
88. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 22 22
89. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Sobieskiego 48 6521707834 16 16
90. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 39 39
91. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 32 32
92. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 17 17
93. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 21 21
94. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 51 51
95. SL UKS Skaut Będzin 42-500 Będzin Wolności 4 625-20-23-788 1 1
96. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 80 80
97. WN KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagielońska 20 8771002461 17 17
98. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 21 21
99. WN LUKS Orneta 11-130 Orneta Sportowa 7 7431697860 23 23
100. WN LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 11-100 Lidzbark Warmiński Bartoszycka 24 743-17-74-112 26 26
101. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 15 15
102. WN MLKS Czarni Olecko 19-400 Olecko Park 1 8471259658 14 14
103. WN UKS Sokół Węgorzewo 11-600 WĘGORZEWO PIONIERÓW 6 845-17-97-683 19 19
104. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5140192918 15 15
105. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 24 24
106. WP MKS Baszta Szamotuły 64-500 Szamotuły Mickiewicza 9 787-17-19-459 14 14
107. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 39 39
108. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 24 24
109. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 12 12
110. WP UKS Dąb Suchy Las 62-002 Suchy Las Szkolna 18 9721271834 1 1
111. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 36 36
112. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 13 13
113. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 6 6
114. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 13 13
115. ZP LLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Sportowa 1 854 23 47 164 19 19
116. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 1 1
117. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 27 27
118. ZP MKS Junior Złocieniec 78-520 Złocieniec 1 Dywizji WP 4a 2530035705 8 8
119. ZP MKS Kusy Szczecin 70-240 Szczecin Narutowicza 17 852-23-74-838 57 57
120. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 5 5
121. ZP UKL Ósemka Police 72-010 Police Piaskowa 99 851-21-64-795 13 13
122. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 16 16
123. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 11 11