PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
WARSZAWA (ORZEŁ), 23.09.2018
Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2018
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. ... niestowarzyszony ... 2 2
2. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 2 2
3. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 2 2
4. LD KS Polanik Piotrków Trybunalski 97-300 Piotrków Tryb. Życzliwa 11 7712878866 1 1
5. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 3 3
6. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 4 3
7. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 4 4
8. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 1 1
9. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 2 2
10. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 6 5
11. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 8 4
12. MZ KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 36 15
13. MZ KS Maków Biega 06-200 Maków Mazowiecki Kopernika 11/32 757-14-81-404 3 3
14. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 2 1
15. MZ MKS Durasan Płońsk 09-100 Płońsk Sienkiewicza 8 567-11-63-074 7 4
16. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 12 10
17. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 4 2
18. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszwawa Wawelska 5 7010356251 34 23
19. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 1 1
20. MZ RK Athletics Warszawa 02-860 Warszawa Czterech Wiatrów 37 521-368-99-79 2 2
21. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 23 18
22. MZ ŚUKS Polna Warszawa 00-625 WARSZAWA POLNA 7A 5252399820 3 2
23. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 9 7
24. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 28 18
25. MZ UKS Kusy Warszawa 01-952 Warszawa Samuela Lindego 20 1181262890 7 3
26. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 92 33
27. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 17 9
28. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 1 1
29. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-684 Warszawa Klaudyny32m108 524 27 04 730 15 9
30. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 4 4
31. MZ UKS Varsovia Warszawa 00-200 Warszawa Międzyparkowa 4 5252431050 8 5
32. MZ UKS Victoria Józefów 05-420 Józefów Długa 44 532-191-89-68 3 2
33. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 5 5
34. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 1 1