PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
WARSZAWA (AWF), 16 - 17.06.2018
Mistrzostwa Warszawy U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS WLKS Wrocław 53-011 Wrocław Wyścigowa 15 899 25 30 879 1 1
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 8 6
3. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 4 4
4. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 5 5
5. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wlkp. Chopina 52 5993164688 5 3
6. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 1 1
7. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 1 1
8. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 4 3
9. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 1 1
10. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 1 1
11. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 1 1
12. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 13 10
13. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 3 2
14. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 3 3
15. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 5 5
16. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 4 4
17. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 63 36
18. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 79 46
19. MZ BKS Wataha Warszawa 01-853 Warszawa Starej Baśni 6/60 1182126114 2 2
20. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 1 1
21. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 2 2
22. MZ KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 24 10
23. MZ KS Maków Biega 06-200 Maków Mazowiecki Kopernika 11/32 757-14-81-404 3 3
24. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 4 2
25. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 37 18
26. MZ KS Zawkrze Mława 06-500 Mława Aleja Józefa Piłsudskiego 33A 569-17-23-553 2 1
27. MZ LKS Mazowsze Teresin 96-515 Teresin XX-Lecia 32 8371016583 2 2
28. MZ Mazovia ProActiv Ciechanów 06-400 Ciechanów Armii Krajowej 35m.12 5662015486 2 2
29. MZ MKS Durasan Płońsk 09-100 Płońsk Sienkiewicza 8 567-11-63-074 46 29
30. MZ MKS Pogoń Siedlce 08-110 Siedlce Prusa 6 821-10-09-232 12 11
31. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 38 22
32. MZ MKS Pułtusk 06-100 Pułtusk New Britain 1 568-14-92-572 3 2
33. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 3 2
34. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 13 12
35. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszwawa Wawelska 5 7010356251 82 61
36. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 9 9
37. MZ RKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 522 000 20 73 2 1
38. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 4 3
39. MZ SKS Feniks Siedlce 08-110 Siedlce Gospodarcza 4 8212643416 4 4
40. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 2 2
41. MZ SSA Legia 1926 Warszawa 00-836 Warszawa Żelazna 41 lok 9 527 249 76 49 3 2
42. MZ ŚUKS Polna Warszawa 00-625 WARSZAWA POLNA 7A 5252399820 1 1
43. MZ UKS Clan Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Traugutta 2 NIP: 7582218662 11 6
44. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 7 6
45. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 11 6
46. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 18 9
47. MZ UKS Kusy Warszawa 01-952 Warszawa Samuela Lindego 20 1181262890 18 11
48. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 95 32
49. MZ UKS Melo Błonie 05-870 Błonie Łąki 2 118 204 99 80 4 2
50. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 21 12
51. MZ UKS Otrębusy 05-805 Otrebusy Piaseckiego 2 5342523092 26 10
52. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 3 3
53. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-684 Warszawa Klaudyny32m108 524 27 04 730 35 15
54. MZ UKS Varsovia Warszawa 00-200 Warszawa Międzyparkowa 4 5252431050 21 12
55. MZ UKS Victoria Józefów 05-420 Józefów Długa 44 532-191-89-68 2 2
56. MZ UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04-855 Warszawa Bajkowa 17/21 952 198 44 98 20 12
57. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 14 11
58. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 966-07-86-827 2 2
59. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 3 3
60. PD MKS Juvenia Białystok 15-087 Białystok Kościelna 9 5422878905 1 1
61. PD SL Salos Suwałki 16-400 Suwałki Kard. Stefana Wyszyńskiego 8441528409 6 4
62. PD UKS Liceum sportowe Łomża 18-400 Łomża Wiejska 16 7182142406 2 2
63. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 1 1
64. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 1 1
65. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 1 1
66. WN LUKS Orneta 11-130 Orneta Sportowa 7 7431697860 3 3
67. WN PKS Gwardia Szczytno 12-100 Szczytno Piłsudskiego 111 7451006540 2 1
68. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 3 2