PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
SPAŁA, 03-06 października 2018
Konsultacja selekcyjno-diagnostyczna Zaplecza Kadry Narodowej
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 1 1
2. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 2 2
3. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 1 1
4. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 1 1
5. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 3 3
6. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 3 3
7. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Wileńska 14 911-10-55-724 1 1
8. DS WLKS Wrocław 53-011 Wrocław Wyścigowa 15 899 25 30 879 2 2
9. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 5 5
10. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 1 1
11. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 1 1
12. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 1 1
13. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 3 3
14. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 1 1
15. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wlkp. Chopina 52 5993164688 2 2
16. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 5 5
17. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 2 2
18. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 1 1
19. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 1 1
20. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 4 4
21. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 2 2
22. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 1 1
23. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 3 3
24. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 2 2
25. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 1 1
26. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 3 3
27. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1
28. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 1 1
29. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 1 1
30. MA MKS Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352534709 2 2
31. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 2 2
32. MA UKS bieganie.pl Stryszawa 34-205 STRYSZAWA STRYSZAWA 5521682660 1 1
33. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 3 3
34. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 3 3
35. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 1 1
36. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 2 2
37. MZ MKS Pogoń Siedlce 08-110 Siedlce Prusa 6 821-10-09-232 1 1
38. MZ MKS Pułtusk 06-100 Pułtusk New Britain 1 568-14-92-572 1 1
39. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 1 1
40. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszwawa Wawelska 5 7010356251 2 2
41. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 1 1
42. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 1 1
43. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 2 2
44. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 1 1
45. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 1 1
46. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 1 1
47. OP LUKS Namysłów 46-100 Namysłów Mickiewicza 12 752-140-11-59 3 3
48. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 1 1
49. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Skłodowskiej -Curie 9 7532036870 1 1
50. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077626 1 1
51. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 966-07-86-827 5 5
52. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 2 2
53. PD UKS Czwórka Białystok 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 1 1
54. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 1 1
55. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 1 1
56. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 1 1
57. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 2 2
58. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 3 3
59. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 8 8
60. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 589–15–63–539 1 1
61. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 1 1
62. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 1 1
63. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 3 3
64. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 1 1
65. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 1 1
66. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 1 1
67. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 3 3
68. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 1 1
69. SL MKS Iskra Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638-000-50-46 1 1
70. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 1 1
71. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 1 1
72. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 1 1
73. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 1 1
74. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 2 2
75. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 1 1
76. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 1 1
77. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 1 1
78. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 4 4
79. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 1 1
80. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 1 1
81. WN UKS MOSiR Działdowo 13-200 Działdowo Robotnicza 10 5711615477 1 1
82. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 1 1
83. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 64-100 Leszno Os. Wieniawa 8/1 697 15 98 210 1 1
84. WP LKS Maraton Turek 62-700 Turek Sportowa 9 668-13-24-527 1 1
85. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5140192918 1 1
86. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 2 2
87. WP MKS Jedynka Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska, 1 6172213009 2 2
88. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Sportowa 13 699-18-48-727 1 1
89. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 2 2
90. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 1 1
91. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 1 1
92. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 1 1
93. ZP KS Hanza Goleniów 72-100 Goleniów Grunwaldzka 4/27/2 856-184-65-66 1 1
94. ZP LLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Sportowa 1 854 23 47 164 1 1
95. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 1 1
96. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 1 1
97. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 2 2