PZLA KLUBY UCZESTNICZ。E W ZAWODACH PZLA
SOPOT, 26.05.2018
Mistrzostwa Okr璕u U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz 真py 2 554-031-42-36 9 6
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gda雟ka 163 967-121-11-31 55 37
3. KP GKS Olimpia Grudzi康z 86-300 Grudzi康z Pi連udskiego 14 001069502 34 19
4. KP KS Wda 安iecie 86-100 安iecie ul.Sienkiewicza 18 559-000-21-25 1 1
5. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 9 5
6. KP LKS Vectra W這c豉wek 87-800 W這c豉wek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 13 9
7. KP LUKS Start Nak這 89-100 Nak這 nad Noteci Stokrotkowa 2 558-18-61-567 2 2
8. KP MKL Toru 87-100 Toru ul.Bema 23/29 9562146529 30 20
9. KP MLKS Nadwi郵anin Che軛no 86-200 Che軛no Hallera 11 875-13-10-805 1 1
10. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 12 8
11. KP UKB Szubin 89-200 Szubin Ul. Jana Paw豉 II 14 562-13-15-897 1 1
12. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 3 2
13. MZ AKL Ursyn闚 Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 2 1
14. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 1 1
15. MZ MKS Durasan P這雟k 09-100 P這雟k Sienkiewicza 8 567-11-63-074 1 1
16. PM AML S逝psk 76-200 S逝psk Madali雟kiego 4 839-317-58-86 28 20
17. PM AZS-AWFiS Gda雟k 80-336 Gda雟k Czy瞠wskiego 29 584-10-20-469 88 55
18. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gda雟ka 15 589–15–63–539 4 4
19. PM GKS 真kowo 83-330 真kowo M軼iwoja 6 5891938376 6 5
20. PM KKL Rod這 Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 6 6
21. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 11 8
22. PM KL Lechia Gda雟k 80-221 Gda雟k Traugutta 29 957-08-07-603 9 7
23. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 9 5
24. PM KUKS Remus Ko軼ierzyna 83-400 Ko軼ierzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 3 3
25. PM LKS Fenix S逝psk 76-200 S逝psk Madali雟kiego 4 8393178850 15 14
26. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 1 1
27. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 3 3
28. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 32 21
29. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 11 9
30. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Sk鏎cz 83-220 Sk鏎cz Starogardzka 15 5922171250 13 10
31. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 13 12
32. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.W. Jagie陶y 8 593-10-91-007 32 15
33. PM MLKS Baszta Byt闚 77-100 Byt闚 ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 3 2
34. PM MTS Junior Sopot 81-820 Sopot 23 Marca 32 5851055328 6 3
35. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 5 3
36. PM SKL Filippides Starogard Gda雟ki 83-200 Starogard Gda雟ki Hallera 19 A 5922242814 1 1
37. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 46 25
38. PM SKS Sok馧 Malbork 82-200 Malbork Al.Wojska Polskiego 493 579-16-41-754 1 1
39. PM UKS Lipusz 83-424 Ba豉chy D逝ga 47 591-159-88-90 11 6
40. PM ULKS Skoczek Pog鏎ze 81-198 Pog鏎ze Szkolna 15 5871701398 4 2
41. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 28 16
42. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia 妃idowicza 69 586-010-39-89 17 12